Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 10:47   #2401
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Myślałam nad tym. Faktycznie przedłużka to dobre rozwiązanie. Sądzę, że w trakcie noszenia obwód nieco się rozciągnie i wtedy przedłużka nie będzie już potrzebna
zanim kupisz stanik, sprawdź tylko, czy z przedłużką miseczki nie są za duże
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:00   #2402
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
zanim kupisz stanik, sprawdź tylko, czy z przedłużką miseczki nie są za duże
Dziękują za wskazówkę, tak zrobię
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:29   #2403
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

potrzebuje pomocy

pomierzylam sie dzisiaj, sprawdzilam tabelke i wyszlo mi ze powinnam nosic stanik w rozmiarze 60E (68 pod biustem, odejmuje 5, zaokraglam w dol i jest 60; w biuscie 84). i teraz nie wiem kompletnie jak sie do tego zabrac

nie chcialabym placic za ten stanik 100zl, bo co jak sie okaze ze nie pasuje? przejrzalam allegro ale nie jestem w stanie stwierdzic ktory z tych stanikow bedzie ok. w ogole wydaje mi sie ze miekki stanik nic nie da i lepiej chodzic bez stanika

czy moge na poczatek kupic ktorys z tych stanikow, czy beda ok?
http://allegro.pl/kostar-anese-miekk...061358012.html
http://allegro.pl/m-s-biustonosz-28e...073698584.html
http://allegro.pl/ms-28dd-60dd-60e-m...079916725.html
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:38   #2404
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
potrzebuje pomocy

pomierzylam sie dzisiaj, sprawdzilam tabelke i wyszlo mi ze powinnam nosic stanik w rozmiarze 60E (68 pod biustem, odejmuje 5, zaokraglam w dol i jest 60; w biuscie 84). i teraz nie wiem kompletnie jak sie do tego zabrac

nie chcialabym placic za ten stanik 100zl, bo co jak sie okaze ze nie pasuje? przejrzalam allegro ale nie jestem w stanie stwierdzic ktory z tych stanikow bedzie ok. w ogole wydaje mi sie ze miekki stanik nic nie da i lepiej chodzic bez stanika

czy moge na poczatek kupic ktorys z tych stanikow, czy beda ok?
http://allegro.pl/kostar-anese-miekk...061358012.html
http://allegro.pl/m-s-biustonosz-28e...073698584.html
http://allegro.pl/ms-28dd-60dd-60e-m...079916725.html
Mam prawie identyczne wymiary i radze brać obwody 65 i miseczkę DD (przeliczając z obwodu 60i miseczki E) ale na początek bym pomierzyła i nie polecam M&S bo są małomiskowe przynajmniej za każdym razem ja na takie trafiałam.

A co do miękkich biustonoszy to mylisz się - dobrze skrojony podtrzymuje lepiej niż niejeden push-up "z ryneczku"
Poza tym dobrze dobrany biustonosz to niecznie całkiem miękki, np effuniaki są usztywniane
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."

Edytowane przez _carlajna_
Czas edycji: 2012-01-31 o 11:39
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:47   #2405
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Mam prawie identyczne wymiary i radze brać obwody 65 i miseczkę DD (przeliczając z obwodu 60i miseczki E) ale na początek bym pomierzyła i nie polecam M&S bo są małomiskowe przynajmniej za każdym razem ja na takie trafiałam.

A co do miękkich biustonoszy to mylisz się - dobrze skrojony podtrzymuje lepiej niż niejeden push-up "z ryneczku"
Poza tym dobrze dobrany biustonosz to niecznie całkiem miękki, np effuniaki są usztywniane
teraz to juz mi sie wszystko pomieszalo

to jakiego rozmiaru powinnam wlasciwie szukac i jakiej firmy? bo wiekszosc na allegro to wlasnie M&S niestety
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:09   #2406
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
teraz to juz mi sie wszystko pomieszalo

to jakiego rozmiaru powinnam wlasciwie szukac i jakiej firmy? bo wiekszosc na allegro to wlasnie M&S niestety
Dobrze od początku
Kalkulator, z którego korzystałaś był tworzony w czasie gdy materiały używane do szycia staników były nieco bardziej rozciągliwe, w pierwszym poście poprzedniej części wątku była adnotacja by za podstawę do określenia swojego prawidłowego rozmiaru brać ten wynik, który się wyświetla w rubryce oznaczonej brytyjski ściśliwy, czyli dla Twoich (i moich )wymiarów będzie to 65DD.

A tak na odległość ciężko jest dobrac odpowiedni stanik, szczególnie jeżeli do tej pory nosiło się te standardowe 75Beeeee
Ja zaczynałąm tak jak Ty, kupowałam na All i potem miałam szufladę pełną niedopasowanych staników. W końcu wybrałam się do sklepu z brafitingiem i po przymierzeniu ogromnej liczby staników i dzięki uprzejmości pani brafiterki wyszłam z moim pierwszym dobrze dobranym stanikiem Teraz jest mi łatwiej ocenić co i jak będzie na mnie leżało, ale i tak wolę kupować stacjonarnie, lub ze storny Ewy Michalak, zawsze mogę odesłać jeżeli któryś jest na mnie niedobry
Uwierz mi, lepiej wydac trochę więcej na jeden stanik niż niby mniej ale na większą liczbę staników, bo coś nie pasuje. Jeżeli wybierzesz się do sklepu to musisz się przygotowac na wydatek rzędu 100 i więcej zł
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 17:00   #2407
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

nikt mi nie pomoże z tymi katowicami? to naprawdę bardzo ważne, bo będę tam tylko przejazdem, a nie chcę latać po sklepach jak głupia..
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 22:40   #2408
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
nikt mi nie pomoże z tymi katowicami? to naprawdę bardzo ważne, bo będę tam tylko przejazdem, a nie chcę latać po sklepach jak głupia..
w pierwszym poście został załączony przydatny link (klik)...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:36   #2409
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Dobrze od początku
Ja zaczynałąm tak jak Ty, kupowałam na All i potem miałam szufladę pełną niedopasowanych staników. W końcu wybrałam się do sklepu z brafitingiem i po przymierzeniu ogromnej liczby staników i dzięki uprzejmości pani brafiterki wyszłam z moim pierwszym dobrze dobranym stanikiem Teraz jest mi łatwiej ocenić co i jak będzie na mnie leżało, ale i tak wolę kupować stacjonarnie, lub ze storny Ewy Michalak, zawsze mogę odesłać jeżeli któryś jest na mnie niedobry
Uwierz mi, lepiej wydac trochę więcej na jeden stanik niż niby mniej ale na większą liczbę staników, bo coś nie pasuje. Jeżeli wybierzesz się do sklepu to musisz się przygotowac na wydatek rzędu 100 i więcej zł


Dlatego zanim kupiłam pierwszy "uświadomiony" stanik, najpierw skorzystałam z groupona, zakupiłam kupon na brafitting. I na mierzeniu spędziłam dobre 40 minut, bo niby rozmiar w miarę szybko mi pani dopasowała ( z 80 D na 70 F), ale jeden stanik 70F innemu nierówny. I w sumie jakbym miała tak kolejne z nich kupować i odsyłać na allegro, to chyba by mi się odechciało.

Ciekawostka z wizyty - jak już wybrałam "swój" stanik (Panache Superbra), to pani przyniosła mi zwykłą białą dopasowaną koszulkę na ramiączkach i poprosiła o przymierzenie - najpierw na "stary" biustonosz, a później na nowy. No cóż.... różnica zauważalna
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:01   #2410
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość

Dlatego zanim kupiłam pierwszy "uświadomiony" stanik, najpierw skorzystałam z groupona, zakupiłam kupon na brafitting.
przepraszam, ale jakoś mnie to rozśmieszyło

w uświadomionych sklepach brafitting jest bezpłatnie
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 17:01   #2411
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczęta, przyłączam się do was, i dzielnie będę szukać odpowiedniego rozmiaru. Za pomocą elektronicznego bra-fittera wyszło mi 60C (pod biustem 64 w biuście 78). Czy w Silesii w Katowicach takie dostanę? Proszę o pomoc
Rzadko tam bywam, bo przy samym parkowaniu już mam dość, ale chyba był sklep Dalii (głowy nie dam). Poszukaj na planach sklepów z bielizną. O ile dobrze kojarzę to w jednej z krótkich uliczek łączących te dwie długie aleje, blisko placu "jedzeniowego".
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
przepraszam, ale jakoś mnie to rozśmieszyło

w uświadomionych sklepach brafitting jest bezpłatnie
Może to był brafiting z kuponem zniżkowym na zakup? Takie coś kiedyś widziałam na gruponie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 17:27   #2412
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

:
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
przepraszam, ale jakoś mnie to rozśmieszyło

w uświadomionych sklepach brafitting jest bezpłatnie
Nieprecyzyjnie się wyraziłam - kupon za 49 zł obejmował zakup stanika za 100 zł + bezpłatny brafitting
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:54   #2413
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
nikt mi nie pomoże z tymi katowicami? to naprawdę bardzo ważne, bo będę tam tylko przejazdem, a nie chcę latać po sklepach jak głupia..
Wejdź na stanikową mapę, przybliż sobie Katowice i zobacz, który sklep by Ci pasował.
Tylko uwaga - ostatnio na mapie nastąpiły zmiany - dobre sklepy z bra-fittingiem, polecane początkującym są oznaczone czerwoną szpilką, a doszły też sklepy w miarę dobre (szpilka niebieska).
Lepiej trzymać się tych czerwonych.

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
potrzebuje pomocy

pomierzylam sie dzisiaj, sprawdzilam tabelke i wyszlo mi ze powinnam nosic stanik w rozmiarze 60E (68 pod biustem, odejmuje 5, zaokraglam w dol i jest 60; w biuscie 84). i teraz nie wiem kompletnie jak sie do tego zabrac
Spokojnie, prawdopodobnie nie musisz aż tak zaokrąglać w dół. W Twoich okolicach rozmiarowych wiele osób nosi 65 i to wystarcza. Sama rozumiesz. Czym innym jest zejść z 89 do 80, a czym innym z 68 do 60. Procent z całości u Ciebie wyszedłby jednak większy.
Szczerze mówiąc mi to wygląda na 65D.

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
nie chcialabym placic za ten stanik 100zl, bo co jak sie okaze ze nie pasuje?
To odeślesz Może zacznijmy od tego, żeby nie płacić za stanik, który po przymierzeniu okazałby się zły, ok?
W świetle polskiego prawa, jeśli kupujesz stanik w sklepie internetowym (także działającym na Allegro) to masz 10 dni na odsyłkę.
Tylko bardzo ważne - to nie dotyczy licytacji, co oznacza, że jeśli kupujesz na Allegro, to tylko w opcji kup teraz, oczywiście u przedsiębiorcy, najlepiej takiego, który wyraźnie pisze, że masz 10 dni na odsyłkę.

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
przejrzalam allegro ale nie jestem w stanie stwierdzic ktory z tych stanikow bedzie ok. w ogole wydaje mi sie ze miekki stanik nic nie da i lepiej chodzic bez stanika
Na pewno lepiej chodzić bez stanika niż w niedopasowanym puszapku.
Miękkie staniki na fiszbinach o wiele lepiej kształtują piersi niż niedopasowane puszapki. Do tego to są Twoje własne piersi. Nie ma efektu, że jakaś gąbka udaje Ci biust, a prawdziwy biust jest pod spodem maltretowany, spychany pod pachy i w okolice, spłaszczany i takie tam.
Dodatkowo na początku lepiej brać stanik miękki, bo wtedy lepiej widać, co on Ci robi z biustem.

Ostatecznie można się zdecydować na mięciutkie, cieniutkie gąbeczki. Oszałamiający efekt dają staniki marki Ewa Michalak (tylko tam jest osobna rozmiarówka - kalkulator na stronie). Nieco mniej efektu, ale ponoć więcej wygody dają staniki marki OnlyHer (nie mylić ze sklepem, bo oni poza swoją sprzedają też inne marki).
A generalnie najwięcej informacji o różnych markach i modelach zebrały dziewczyny z LMB
Możesz też obejrzeć różne staniki na ludziach w katalogu Balkonetki.
Tylko przeglądaj tam najlepiej firmy mające przynajmniej po 30 wpisów.

Edytowane przez Maith
Czas edycji: 2012-02-03 o 21:59
Maith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 11:53   #2414
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Mam takie pytanie, czy sa tu dziewczyny ktore zamawialy (niedawno) z brastopu? Ile mniej wiecej idzie od nich przesylka nierejestrowana? Wiem ze RM zerwal umowe z PP, i w Polsce obsluguje te przesylki GLS (nawet nierejestrowane) ale w GLS nie chca mi udzielic nawet najmniejszej informacji ile mniej wiecej moze trwac wysylka. Martwie sie cholernie, bo zamawialam nie tylko dla siebie, ale tez dla znajomej, a juz z tych modeli co chcialysmy nie ma rozmiaru. Co w przypadku gdy 20 dniach dalej nie bedzie mojego zamowienia?(dokladnie to dwoch zamowien)
14 dni roboczych dla pierwszego zamowienia minie 7 lutego, ale jak czytam na gazecie ze niektorym dziewczynom nierejestrowane dochodzily w 7 dni to sie we mnie lekko gotuje
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2012-02-04 o 11:58
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 09:07   #2415
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny kochane może orientuje się któraś z was czy są jakieś promocje w sklepach internetowych na staniki sportowe?głównie chodzi mi o shocki.
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:41   #2416
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

lily marlene, ok to już rozumiem o co chodziło z tym brafittingiem

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane może orientuje się któraś z was czy są jakieś promocje w sklepach internetowych na staniki sportowe?głównie chodzi mi o shocki.
nie wiem jak z promocjami w sklepach, ale tanio można kupić staniki sportowe na ebayu lub allegro
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 15:32   #2417
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

dziewczyny dziekuje bardzo za obszerne odpowiedzi, duzo mi sie rozjasnilo

mam zamiar wybrac sie na bra-fitting i kupic stanik w Only Her we Wroclawiu, a potem poogladac na balkonetce jakie staniki sa podobne do tego modelu ktory kupilam, a jakich powinnam unikac (bo pewnie wiele stanikow przymierze ) i potem ewentualnie kupic jeszcze kilka stanikow przez internet.
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 06:42   #2418
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziekuje bardzo za obszerne odpowiedzi, duzo mi sie rozjasnilo

mam zamiar wybrac sie na bra-fitting i kupic stanik w Only Her we Wroclawiu, a potem poogladac na balkonetce jakie staniki sa podobne do tego modelu ktory kupilam, a jakich powinnam unikac (bo pewnie wiele stanikow przymierze ) i potem ewentualnie kupic jeszcze kilka stanikow przez internet.

Ooo, ja też będę do onlyher szła. ^^ I też Wrocław.

W ogóle, co kalkulator to mi inny rozmiar biustu wychodzi. np. u tej Polki Ewy jakieś tam wyszło mi tylko B. Muszę tam nie kupować.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 07:12   #2419
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, ja też będę do onlyher szła. ^^ I też Wrocław.

W ogóle, co kalkulator to mi inny rozmiar biustu wychodzi. np. u tej Polki Ewy jakieś tam wyszło mi tylko B. Muszę tam nie kupować.
U Ewy Michalak ona ma własny kalkulator i robisz błąd, mówiąc że z góry ją odrzucasz(warto choć poprzymierzać ), bo ma naprawdę dobre staniki, a samo "B" to nie rozmiar dopiero podane razem z obwodem może coś oznaczać Poczytaj sobie pierwsze posty np. o tym że miseczka be miszeczce be nierówna
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."

Edytowane przez _carlajna_
Czas edycji: 2012-02-06 o 07:13
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 07:28   #2420
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
U Ewy Michalak ona ma własny kalkulator i robisz błąd, mówiąc że z góry ją odrzucasz(warto choć poprzymierzać ), bo ma naprawdę dobre staniki, a samo "B" to nie rozmiar dopiero podane razem z obwodem może coś oznaczać Poczytaj sobie pierwsze posty np. o tym że miseczka be miszeczce be nierówna
Tak, czytałam. Śmieję się po prostu, żartuję, że się jeszcze załamię, że mały biust mam.
Na razie i tak nie kupię prawidłowego biustonosza, bo muszę schudnąć 20 kilo i chcę najpierw chociaż 7. Nie chcę potem wywalić nowego biustonosza, bo okaże się o miseczkę za duży.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 08:14   #2421
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, czytałam. Śmieję się po prostu, żartuję, że się jeszcze załamię, że mały biust mam.
Na razie i tak nie kupię prawidłowego biustonosza, bo muszę schudnąć 20 kilo i chcę najpierw chociaż 7. Nie chcę potem wywalić nowego biustonosza, bo okaże się o miseczkę za duży.
No ale nie zmienia to faktu że "B" nie musi oznaczać "mały" np. zaczynając od 90B to taka sama "wielkość piersi" (nie wiem jak to określić fachowo ) jaka odpowiadałaby 70E. w poprzedniej odsłonie wątku, w pierwszym poście był doskonale to obrazujący filmik zajrzyj -->TU
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:31   #2422
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny mam problem... Pisałam o nim w innym wątku,ale tu znalazłam was

Otóż dzisiaj zorientowałam się,że po zdjęciu stanika mam takie okropne fałdki tłuszczu pod pachami. Są naprawdę nieestetyczne,zwłaszcza w tak młodym wieku . Chciałam kupić w końcu dopasowany stanik,ale jak to zrobić? Mój rozmiar (wg kalkulatora) to 60D,a w sklepach w mojej mieścinie są tylko staniki "ryneczkowe"...
Wpadłam więc na pomysł,żeby kupić go przez internet. Jak kupić stanik,który zniweluje mi te fałdki,nie bedzie aż tak drogi i najważniejsze będzie dobry!

mam takie fałdki jak w załączniku (tylko bardziej widoczne )

Na was moge liczyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (2,1 KB, 78 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:54   #2423
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Krystaliczne szczescie a nie masz możliwości przejazdem się udać do jakiegoś sklepu z brafitingiem? Na pierwszy stanik to jest najlepsze wyjście jak ktoś dobierze i uświadomi na naszym ciele na co zwrócić uwagę.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 12:53   #2424
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Przylaczam sie do watku
Nie mam mozliwosci kupna stanika w sklepie stacjonarnym.
Mam zamiar kupic pare modeli na stronie Ewy Michalak.
Macie jakies typy na maly biust (stozkowy), ktory trzeba "zebrac" z bokow do srodka?
Jakies wyjatkowe kroje?
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:29   #2425
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Przylaczam sie do watku
Nie mam mozliwosci kupna stanika w sklepie stacjonarnym.
Mam zamiar kupic pare modeli na stronie Ewy Michalak.
Macie jakies typy na maly biust (stozkowy), ktory trzeba "zebrac" z bokow do srodka?
Jakies wyjatkowe kroje?
Moje doświadczenie w tej kwestii mówi: byle nic ze skośnymi cięciami. Na mnie świetnie leżą effuniakowe CH, na drugim miejscu HP (jedne i drugie są minimalnie usztywnione). Słyszałam jednak, że wiele posiadaczek stożkowatych piersi skarży się na CH. Jeśli masz taką możliwość, sprawdź oba kroje i weź ten, który bardziej Ci odpowiada. W kwestii miękkich biustonoszy nic nie podpowiem - nie używam
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:39   #2426
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Moje doświadczenie w tej kwestii mówi: byle nic ze skośnymi cięciami. Na mnie świetnie leżą effuniakowe CH, na drugim miejscu HP (jedne i drugie są minimalnie usztywnione). Słyszałam jednak, że wiele posiadaczek stożkowatych piersi skarży się na CH. Jeśli masz taką możliwość, sprawdź oba kroje i weź ten, który bardziej Ci odpowiada. W kwestii miękkich biustonoszy nic nie podpowiem - nie używam
Kurcze, a ja glownie sie zastanawialam nad PL To teraz musze bardziej pogrzebac
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:33   #2427
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Krystaliczne szczescie a nie masz możliwości przejazdem się udać do jakiegoś sklepu z brafitingiem? Na pierwszy stanik to jest najlepsze wyjście jak ktoś dobierze i uświadomi na naszym ciele na co zwrócić uwagę.

niestety w promieniu 40 km od mojego miasta nie ma takich sklepów jeszcze poszukam,może jednak jakiś sie znajdzie
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 04:00   #2428
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, proszę o podpowiedź
Nosiłam 80 HH Panache Tango i Ariza. Schudłam 10 kg i byłam ostatnio w Peachfield na Żeromskiego w Warszawie i mierzyłam różne modele, obwód był 75 lub 80, a miseczka G albo H. Niestety nic nie kupiłam.
W Tango i Ariza miałam dość mocno rozdzielone piersi, tak że 'rozchodziły się na boki' Były to też modele bardzo zabudowane. Chciałabym teraz mieć biustonosz, który byłby mniej zabudowany i żeby przede wszystkim zebrał mi piersi bardziej do środka. Po prostu chciałabym, żeby moje piersi były bardziej sexy.
Polecacie coś? gdzieś?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:51   #2429
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o podpowiedź
Nosiłam 80 HH Panache Tango i Ariza. Schudłam 10 kg i byłam ostatnio w Peachfield na Żeromskiego w Warszawie i mierzyłam różne modele, obwód był 75 lub 80, a miseczka G albo H. Niestety nic nie kupiłam.
W Tango i Ariza miałam dość mocno rozdzielone piersi, tak że 'rozchodziły się na boki' Były to też modele bardzo zabudowane. Chciałabym teraz mieć biustonosz, który byłby mniej zabudowany i żeby przede wszystkim zebrał mi piersi bardziej do środka. Po prostu chciałabym, żeby moje piersi były bardziej sexy.
Polecacie coś? gdzieś?
podrecznikowym niskomostkowcem i zbieraczem dosrodkowym jest model typu plunge. acz w zaleznosci od rodzaju biustu, dobry efekt daje tez model halfcup. jestes z Warszawy, wiec poszukaj stacjonarnie Effuniakow.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:52   #2430
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
podrecznikowym niskomostkowcem i zbieraczem dosrodkowym jest model typu plunge. acz w zaleznosci od rodzaju biustu, dobry efekt daje tez model halfcup. jestes z Warszawy, wiec poszukaj stacjonarnie Effuniakow.
w dopasowanej np. są
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.