Nasz świat BDSM - cz. II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 06:34   #4741
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wysokiblondyn85 Pokaż wiadomość
Nie wiem może kiedyś trafie na partnerkę która mnie wprowadzi w taki świat jak do tej pory nie spotkałem
Myślę, że jakby faktycznie Cię to ciągnęło na poziomie wyższym niż ewentualne sporadyczne zabawy w łóżku to już dawno byś albo próbował coś robić albo chociaż szukał informacji / partnerki. Dla większości osób, które poznałam klimat jest wewnętrzną potrzebą, bez tego seks nie jest tak satysfakcjonujący i czegoś brakuje.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja sama nie praktykuję BDSM, ale piszę właśnie pracę magisterską o kobietach, które preferują taki układ. Przeprowadzam fajne badanie, czy są usatysfakcjonowane ze swojego życia seksualnego, co im się podoba itp.

Zastanawiam się, czy mogłabym podrzucić Wam link do mojej ankiety? Każdy rozwiązany kwestionariusz jest dla mnie na wagę złota. Z chętnymi Wizażankami chętnie podzielę się wynikami
Podrzuć
Tylko słowo układ brzmi strasznie biznesowe, mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to też bywają normalne związki a nie tylko układy seksualne.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:35   #4742
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja sama nie praktykuję BDSM, ale piszę właśnie pracę magisterską o kobietach, które preferują taki układ. Przeprowadzam fajne badanie, czy są usatysfakcjonowane ze swojego życia seksualnego, co im się podoba itp.

Zastanawiam się, czy mogłabym podrzucić Wam link do mojej ankiety? Każdy rozwiązany kwestionariusz jest dla mnie na wagę złota. Z chętnymi Wizażankami chętnie podzielę się wynikami
Ha! Sama jestem ciekawa, wrzuć, wrzuć

A propos układów.... ja byłam zazwyczaj obiektem zdziwienia, kiedy mówiłam, ze z Panem łączy mnie tylko seks - ale ile związków, tyle odcieni BDSM. A osobiście wiem, ze nie potrafiłabym być uległa w życiu codziennym, nawet sobie nie wyobrażam takiego podporządkowania.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 12:55   #4743
xXLinkaXx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Mój jest "Panem" tylko w łóżku, na co dzień jesteśmy na równi Ale nawet w łóżku tak się do niego nie zwracam, bo jest to dla nas śmieszne
xXLinkaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 16:01   #4744
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Siostro!

U mnie lateks nie pojawił i nie pojawi się raczej nigdy, tematyka bdsm jest tak kosmicznie rozległa, że ogranicza ją wyłącznie wyobraźnia;p aż głupio próbować ją ograniczyć wyłącznie do stylistyki fetish


Ja tak sobie wczoraj myślałam i myślałam, i z całego skrótu bdsm najbardziej mi pasują dwie pierwsze literki
wiązanie uwielbiam, w sumie to od samego wiązania mogę dojść.
Bosh
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 16:56   #4745
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Chetnie rozwiaze ankiete
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 17:11   #4746
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

ja też chętnie rozwiążę ankietę.

jak jest u nas sama wiesz, Mojwa, oddzielamy życie codzienne od łóżkowego grubą krechą chociaż ostatnio podczas rozmowy z koleżanką wyszedł ciekawy temat, że fajne są "codzienne" objawy dominacji - np. na dzisiejsze wesele cioci Heli założysz kulki gejszy
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 17:25   #4747
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
ja też chętnie rozwiążę ankietę.

jak jest u nas sama wiesz, Mojwa, oddzielamy życie codzienne od łóżkowego grubą krechą chociaż ostatnio podczas rozmowy z koleżanką wyszedł ciekawy temat, że fajne są "codzienne" objawy dominacji - np. na dzisiejsze wesele cioci Heli założysz kulki gejszy
Na spotkanie rodziną włożysz kulki, na odbiór z lotniska korek analny, na spacerze karada, kolacja w restauracji bez majtek a do parku rozrywki wibrujące jajko Przerabiałam wszystkie, uwielbiam Żałuję tylko, że nie udało mi się dojść na roller coasterze
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 17:58   #4748
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Mam pozwolenie od kaguya i Moywa na wrzucenie linka do ankiety

Kwestionariusz do pracy magisterskiej o kobietach w BDSM
https://docs.google.com/forms/d/11LA...ZX9XQ/viewform


Zapraszam Was wszystkie do rozwiązywania - za każdą ankietę baaardzo dziękuję!

Jeśli macie możliwość podesłać do znajomych kobiet, które preferują BDSM czy wrzucić na inne fora/grupy - byłoby super


Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Podrzuć
Tylko słowo układ brzmi strasznie biznesowe, mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to też bywają normalne związki a nie tylko układy seksualne.
Promotor zasugerował słowo "układ" gdyż jest szersze niż "związek" - może być to zarówno układ partnerski, jak i "biznesowy"


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ha! Sama jestem ciekawa, wrzuć, wrzuć
Super!

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;52155851]Chetnie rozwiaze ankiete [/QUOTE]
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
ja też chętnie rozwiążę ankietę.
Dziękuję bardzo!
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:13   #4749
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Promotor zasugerował słowo "układ" gdyż jest szersze niż "związek" - może być to zarówno układ partnerski, jak i "biznesowy"
Ja się chyba najczęściej spotykam z określeniem 'relacja'. 'Układ' brzmi dla mnie zbyt zimno i zbyt technicznie. Ale niekoniecznie trzeba tą opinię podzielać
Wypełniłam
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:23   #4750
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Ja zaczełam ale z telefonu nie moge jutro w pracy zrobie z komputera. Ad pyt.37: jaki to jest kontakt fizyczny bez kontaktu fizycznego? Bo coś mi tu nie pasuje
Poza tym,inicjacja kontaktow BDSM nie musi byc związana z realizacją fantazji - u mnie nie była,a innego wyboru nie widze,podobnie z tym pytaniem "po jakim czasie doszło do realizacji.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:41   #4751
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Ja się chyba najczęściej spotykam z określeniem 'relacja'. 'Układ' brzmi dla mnie zbyt zimno i zbyt technicznie. Ale niekoniecznie trzeba tą opinię podzielać
Wypełniłam
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja zaczełam ale z telefonu nie moge jutro w pracy zrobie z komputera. Ad pyt.37: jaki to jest kontakt fizyczny bez kontaktu fizycznego? Bo coś mi tu nie pasuje
Poza tym,inicjacja kontaktow BDSM nie musi byc związana z realizacją fantazji - u mnie nie była,a innego wyboru nie widze,podobnie z tym pytaniem "po jakim czasie doszło do realizacji.
Dziękuję za zwrócenie uwagi, pyt. 37 już poprawione, chodziło oczywiście o to, że kontakt fizyczny nie musi się wiązać z kontaktem seksualnym. Natomiast co do fantazji - jeśli nie występowały u Ciebie, możesz ominąć te pytania
Będzie super jeśli uda Ci się rozwiązać!
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 19:54   #4752
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Jeśli dobrze zrozumiałam, sama się w to nie bawisz, skąd więc pomysł pisania o czymś co nie jest Ci znane i o czym wiesz niewiele?
Czy jednak masz cokolwiek wspólnego z klimatem?
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:39   #4753
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Też wypełniłam . Powodzenia, chętnie przeczytam wyniki ankiety.
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 23:30   #4754
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Ja się chyba najczęściej spotykam z określeniem 'relacja'. 'Układ' brzmi dla mnie zbyt zimno i zbyt technicznie. Ale niekoniecznie trzeba tą opinię podzielać
Wypełniłam
Właśnie miałam zaproponować słowo "relacja", jest pełniejsze od słowa "związek" i nie tak zimne jak "układ".
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 08:23   #4755
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

No, wypełniłam na spokojnie ciekawa ankieta - Jeanne, ale napisz odpowiedź na pytanie BiteAddict - skąd zainteresowanie tematem?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 08:36   #4756
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

ja sie zanudzilam przy jakims setnym pytaniu, najdluzsza ankieta jaką w życiu widzialam.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 11:29   #4757
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze zrozumiałam, sama się w to nie bawisz, skąd więc pomysł pisania o czymś co nie jest Ci znane i o czym wiesz niewiele?
Czy jednak masz cokolwiek wspólnego z klimatem?
Sama się nie bawię w BDSM, jestem waniliowa Ale zawsze interesowała mnie seksuologia i różne oblicza seksualności, ciekawe preferencje, zachowania z pogranicza normy, zaburzenia itd. Czemu konkretnie BDSM? Może dlatego, że BDSM większości ludzi opacznie wydaje się być zwykłą przemocą i nadużyciem.

Cytat:
Napisane przez _katasza_ Pokaż wiadomość
Też wypełniłam . Powodzenia, chętnie przeczytam wyniki ankiety.
Dziękuję Jak tylko opracuję wyniki, postaram się tu wrzucić

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Właśnie miałam zaproponować słowo "relacja", jest pełniejsze od słowa "związek" i nie tak zimne jak "układ".
Masz rację, "relacja" faktycznie też by tutaj pasowała.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No, wypełniłam na spokojnie ciekawa ankieta - Jeanne, ale napisz odpowiedź na pytanie BiteAddict - skąd zainteresowanie tematem?
Dziękuję! Odpowiedziałam wyżej

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;52161903]ja sie zanudzilam przy jakims setnym pytaniu, najdluzsza ankieta jaką w życiu widzialam.[/QUOTE]
To prawda, ankieta jest dość długa, a i tak wyrzuciłam jeden długaśny kwestionariusz, bo wtedy to chyba nikt by już nie wypełnił
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 11:32   #4758
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Ja tam bym wypełniła i dłuższy, czasem się lubię pobawić w takie analizy
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 11:46   #4759
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Tez wypełniłam jak to w każdej ankiecie miałam pewne wątpliwości. Jestem ciekawa wyników
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 11:52   #4760
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Też miałam. W którymś pytaniu jest do zaznaczenia opcja "czy uprawiałaś jakieś dewiacje?" - wg niektórych klasyfikacji BDSM jest dewiacją
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:11   #4761
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Ja np. miałam wątpliwości w pytaniu czy zaznałaś/eś przemocy podczas seksu. I nie wiem czy chodziło o przemoc niezwiązaną z BDSM czy związaną. Zaznaczyłam, że nie miałam.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:16   #4762
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

A ja w tym pytaniu zaznaczyłam, że miałam - ale tylko i wyłącznie w związku D/u, więc można by polemizować, czy jest to przemoc, skoro wyraziłam na taką aktywność zgodę
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:51   #4763
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Sama się nie bawię w BDSM, jestem waniliowa Ale zawsze interesowała mnie seksuologia i różne oblicza seksualności, ciekawe preferencje, zachowania z pogranicza normy, zaburzenia itd. Czemu konkretnie BDSM? Może dlatego, że BDSM większości ludzi opacznie wydaje się być zwykłą przemocą i nadużyciem.


Dziękuję Jak tylko opracuję wyniki, postaram się tu wrzucić
Dziękuję za odpowiedź
Po prostu nie mając z tym styczności stąpasz po grząskim gruncie pisząc na ten temat. Nie rozumiejąc potrzeb możesz coś źle zinterpretować. Zwłaszcza, że to bardzo szeroki temat.
Mam nadzieję, że z Twojej ankiety i pracy nie wyjdzie, że tacy ludzie są nienormalni Za dużo ludzi i tak uważa BDSM za dziwne zabawy z pejczykami i lateksem, zupełnie pomijając aspekt psychiczny, który przecież w większości relacji jest najważniejszy.

I jeśli mogłabym w jakikolwiek sposób pomóc, jeśli miałabyś do czegoś jakiekolwiek wątpliwości napisz mi wiadomość, chętnie pomogę

A, i naprawdę lepiej będzie brzmiało słowo 'relacja' W środowisku jest ono często używane, natomiast słowa 'układ' chyba nie słyszałam jeszcze.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:05   #4764
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Też miałam. W którymś pytaniu jest do zaznaczenia opcja "czy uprawiałaś jakieś dewiacje?" - wg niektórych klasyfikacji BDSM jest dewiacją
To prawda, BDSM często określana jest jako dewiacja. Ankieta to subiektywny opis samego siebie, więc dwie osoby mogą zrozumieć jedno pytanie inaczej

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja np. miałam wątpliwości w pytaniu czy zaznałaś/eś przemocy podczas seksu. I nie wiem czy chodziło o przemoc niezwiązaną z BDSM czy związaną. Zaznaczyłam, że nie miałam.
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A ja w tym pytaniu zaznaczyłam, że miałam - ale tylko i wyłącznie w związku D/u, więc można by polemizować, czy jest to przemoc, skoro wyraziłam na taką aktywność zgodę
Macie dziewczyny rację, jedna osoba uzna, że BDSM to przemoc bo sprawianie bólu itd., inna że nie, bo wyraziła zgodę.

Ogromnie dziękuję Wam za wszystkie komentarze, każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny i pozwala poprawiać ankietę na bieżąco

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Po prostu nie mając z tym styczności stąpasz po grząskim gruncie pisząc na ten temat. Nie rozumiejąc potrzeb możesz coś źle zinterpretować. Zwłaszcza, że to bardzo szeroki temat.
Mam nadzieję, że z Twojej ankiety i pracy nie wyjdzie, że tacy ludzie są nienormalni Za dużo ludzi i tak uważa BDSM za dziwne zabawy z pejczykami i lateksem, zupełnie pomijając aspekt psychiczny, który przecież w większości relacji jest najważniejszy.

I jeśli mogłabym w jakikolwiek sposób pomóc, jeśli miałabyś do czegoś jakiekolwiek wątpliwości napisz mi wiadomość, chętnie pomogę

A, i naprawdę lepiej będzie brzmiało słowo 'relacja' W środowisku jest ono często używane, natomiast słowa 'układ' chyba nie słyszałam jeszcze.
Dziękuję Ci bardzo! Podpytam promotora, czy może mogłabym umieścić w pracy jakiś poszerzony wywiad... byłabyś chętna?


Mam pytanie do dziewczyn, które rozwiązały ankietę. Żałuję, że nie umieściłam w niej miejsca do opisania fetyszy i rytuałów. Zdradzicie coś więcej na ich temat?
Możecie też ew. edytować swój formularz i uzupełnić odpowiedź, dodałam teraz pytania dot. fetyszy i rytuałów
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2015-07-22 o 14:09
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:46   #4765
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo! Podpytam promotora, czy może mogłabym umieścić w pracy jakiś poszerzony wywiad... byłabyś chętna?


Mam pytanie do dziewczyn, które rozwiązały ankietę. Żałuję, że nie umieściłam w niej miejsca do opisania fetyszy i rytuałów. Zdradzicie coś więcej na ich temat?
Możecie też ew. edytować swój formularz i uzupełnić odpowiedź, dodałam teraz pytania dot. fetyszy i rytuałów
Chętnie Jeśli mogę się na coś przydać w rozwianiu wątpliwości to byłoby bardzo fajne
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 15:23   #4766
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

I ja wypełniłam ankietę Tak naprawdę ich nie lubię ale od czasu do czasu mogę się poświęcić. Przyznam była fajna i magisterkę na ten temat też bym przeczytała z wielką chęcią. Ciekawe co wyjdzie.
A co do tego, że BDSM to dewiacja, tak oczywiście wielokrotnie to słyszałam i słyszę. Już nie mówiąc, że to zboczenie

Jeanne90 Zapewne promotor zgodzi się dodać fragmenty wywiadów, podnosi to wartość pracy magisterskiej. Poniekąd jest to źródło a jak wiemy źródła są najważniejsze w czasie przeprowadzania wszelkich badań
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 15:54   #4767
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Skoro była większa ankieta, zatem mniejsza i bardziej perwersyjna ode mnie:
Co byście pomyślały i na co się zgodziły gdyby w układzie BDSM wasz "pan" (czy jak go nazywacie) przyszedł na umówione sex spotkanie w towarzystwie gościa- kobiety lub mężczyzny.
Czy np.:
-pozwoliłybyście aby gość was oglądał podczas zabawy z "panem",
-czy dałybyście zawiązać sobie oczy i zgodziły się na scenariusz jaki przygotował wam "pan", cokolwiek by to oznaczało...
-zlecił wam takie zadanie (przyjąć gościa w "niestosownym" stroju):
http://forfun57.tumblr.com/post/1169...vtx-bosspervtx

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2015-07-22 o 16:20
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 16:24   #4768
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II


Było. Poczytaj wątek.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 16:31   #4769
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Skoro była większa ankieta, zatem mniejsza i bardziej perwersyjna ode mnie:
Co byście pomyślały i na co się zgodziły gdyby w układzie BDSM wasz "pan" (czy jak go nazywacie) przyszedł w towarzystwie gościa- kobiety lub mężczyzny.
Czy np.:
-pozwoliłybyście aby gość was oglądał podczas zabawy z "panem",
-czy dałybyście zawiązać sobie oczy i zgodziły się na scenariusz jaki przygotował wam "pan", cokolwiek by to oznaczało...
wszystko wczesniej się wie, bo sie o tym rozmawia, wiec nie ma opcji zaskoczenia.
Pan zna granice uległej.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 17:16   #4770
akwb
Przyczajenie
 
Avatar akwb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 5
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Dziewczyny czytam ten wątek od dawna, ale dopiero teraz postanowiłam coś napisać Bardzo kręci mnie to wszystko, cały świat BDSM. Uwielbiam być dominowana przez partnera i chciałabym żeby to wyglądało tak jak u was Mój TŻ nie jest do tego przekonany. Co prawda przed rozmową na ten temat były już mocne klapsy, podduszanie czy ciągnięcie za włosy ale jakoś do innych czynności nie mogę go przekonać. Jak myślicie, przyjdzie to z czasem? Z góry dziękuję za odpowiedź
akwb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 22:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.