Pomocy kobietki, Co sądzicie o depilatorach elektrycznych?Który jest wart polecenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 08:52   #1
andziabuzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 18

Pomocy kobietki, Co sądzicie o depilatorach elektrycznych?Który jest wart polecenia?


Co sądzicie o depilatorze typu
Braun Silk-épil Soft Perfection 3170 oraz
Depilator
Braun Silk-epil 1170
, czy któraś z Was może z niego korzysta? Chciałabym usłyszeć Waszą opinię,który warto go zakupić. a może macie jakieś inne propozycje? Bo kompletnie nie wiem, który mogę zakupić, żeby nie wywoływał żadnych uczuleń. I oczywiście, żeby był niedrogi

P.S. I co sądzicie o plastrach z miodu, które można zakupić na Allegro? Czy warto je kupować? Któraś z Was ich używa?;]

Z góry dzięki za pomoc!! Buziaki
andziabuzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:06   #2
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Pomocy kobietki, Co sądzicie o depilatorach elektrycznych?Który jest wart polec

Cytat:
Napisane przez andziabuzka Pokaż wiadomość
Co sądzicie o depilatorze typu
Braun Silk-épil Soft Perfection 3170 oraz
Depilator
Braun Silk-epil 1170
, czy któraś z Was może z niego korzysta? Chciałabym usłyszeć Waszą opinię,który warto go zakupić. a może macie jakieś inne propozycje? Bo kompletnie nie wiem, który mogę zakupić, żeby nie wywoływał żadnych uczuleń. I oczywiście, żeby był niedrogi

P.S. I co sądzicie o plastrach z miodu, które można zakupić na Allegro? Czy warto je kupować? Któraś z Was ich używa?;]

Z góry dzięki za pomoc!! Buziaki
Poczytaj na KWC.
Poza tym depilator nie może uczulać, bo uczulać to mogą jakieś chemiczne środki. Depilator może podrażniać, bo wyrywa włosy ze skóry wraz z cebulkami, więc siłą rzeczy najczęściej skóra jest podrażniona. Siła podrażnień zależy od samych właściwości skóry (jeśli masz wrażliwą to będziesz miała je dość duże, mogą pojawić się zaczerwienienia itd.) oraz od "przyzwyczajenia" - w miarę używania depilatora skóra się przyzwyczaja i podrażnień jest mniej, odczuwasz też mniejszy ból.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.