Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 17:38   #4621
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Jest dla Ciebie za jasny? :P To niemożliwe on się u mnie pięknie dopasowuje tak w ciągu 15 minut

Jest dla mnie za ciemny - dopiero po przypudrowaniu białym pudrem przestaję się odcinać od szyi
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 20:31   #4622
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a już sie napaliłam, że znajdę tańszego odpowiednika Diademu, ale ten Sensique... no cóż, mam go i jak dla mnie mógłby być jaśniejszy (ja go rozjaśniłam - jak się pokruszył zmieszałam z pudrem Babydream i sprasowałam)
Za ciemny? Ojejujeju, czuję się jak spalona słońcem solara A ten sensique chyba kupię, bo i kolor fajny i wydaje mi się, że dobrze kryje, tylko nie wiem, czy wersję rozświetlającą czy matującą.
W każdym razie dzisiaj używałam Manhattana i jestem zadowolona. Obawiałam się pomarańczowej maski, ale po chwili wszystko ładnie się stopiło. Matko, jak on kryje!

Chciałam się pochwalić, że zaczęłam się filtrować Na razie używam Ducray'a, ale chcę kupić Babydreama.

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2010-12-12 o 20:33
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 16:52   #4623
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziś kolejny dzień testów BB cremu i stwierdzam, ze jego wielkim plusem jest to że nie ciemnieje na twarzy - co u mnie potrafi zrobić nawet zwykły krem
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 17:38   #4624
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Missha fajniej wygląda na maleńkiej warstwie kremu, ja mam ziaję med.
I nie pudrowałam dziś i lepiej wygląda i mniej się błyszczy
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:11   #4625
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

http://www.thebodyshop-usa.com/blush/prod1032548 Patrzcie
Widziałam te róże na żywo i wyglądają jeszcze lepiej. Chcę wersję bardziej różową, dołączę to do mojej urodzinowej listy
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:33   #4626
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Za ciemny? Ojejujeju, czuję się jak spalona słońcem solara A ten sensique chyba kupię, bo i kolor fajny i wydaje mi się, że dobrze kryje, tylko nie wiem, czy wersję rozświetlającą czy matującą.
W każdym razie dzisiaj używałam Manhattana i jestem zadowolona. Obawiałam się pomarańczowej maski, ale po chwili wszystko ładnie się stopiło. Matko, jak on kryje!

Chciałam się pochwalić, że zaczęłam się filtrować Na razie używam Ducray'a, ale chcę kupić Babydreama.
ten matujący Sensique rzeczywiście fajnie kryje - zanim kupiłam żółty korektor używałam go do zakrycia sińców pod oczami i poczytaj sobie o nich na KWC - bo ponoć ten rozświetlający niczym się nie różni od matującego
może nie jest on ciemny (bo i tak jest bardzo jasny), ale dla mnie tonacja trochę nie ta, może o to chodzi, że za żółty na bladej, chłodnej porcelanie żółty zwykle wydaje się ciemny
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:17   #4627
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ten matujący Sensique rzeczywiście fajnie kryje - zanim kupiłam żółty korektor używałam go do zakrycia sińców pod oczami i poczytaj sobie o nich na KWC - bo ponoć ten rozświetlający niczym się nie różni od matującego
może nie jest on ciemny (bo i tak jest bardzo jasny), ale dla mnie tonacja trochę nie ta, może o to chodzi, że za żółty na bladej, chłodnej porcelanie żółty zwykle wydaje się ciemny
Znaczy na pewno rozświetlający ma drobinki Na kwc zajrzę na pewno

Dzisiaj był pierwszy test Manhattana w szkole. Był filtr, baza na czoło, korektor i puder właśnie. No i po chwili musiałam dodatkowo zmatowić czoło innym pudrem, bo ten nie daje rady, reszta buzi nie świeci mi się, no może trochę po całym dniu. Ale w sumie jestem zadowolona, wszystko wyglądało naturalnie.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 20:53   #4628
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Znaczy na pewno rozświetlający ma drobinki Na kwc zajrzę na pewno

Dzisiaj był pierwszy test Manhattana w szkole. Był filtr, baza na czoło, korektor i puder właśnie. No i po chwili musiałam dodatkowo zmatowić czoło innym pudrem, bo ten nie daje rady, reszta buzi nie świeci mi się, no może trochę po całym dniu. Ale w sumie jestem zadowolona, wszystko wyglądało naturalnie.
U mnie żaden puder nie matowił, tak jak Manhattan, a np. puder babmusowy zupełnie nie dawał rady. Teraz testuję minerały, ale kusi mnie, żeby kupić sobie znowu manhattana do używania wprawdzie nie codziennie, ale na ważne dni, kiedy chcę się czuć komfortowo i nie świecić.

Bladolice piękności, dlaczego dzisiaj tak tu cicho?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:55
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:38   #4629
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość

Dzisiaj był pierwszy test Manhattana w szkole. Był filtr, baza na czoło, korektor i puder właśnie. No i po chwili musiałam dodatkowo zmatowić czoło innym pudrem, bo ten nie daje rady, reszta buzi nie świeci mi się, no może trochę po całym dniu. Ale w sumie jestem zadowolona, wszystko wyglądało naturalnie.
To fajnie, że jesteś zadowolona

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
U mnie żaden puder nie matowił, tak jak Manhattan, a np. puder babmusowy zupełnie nie dawał rady. Teraz testuję minerały, ale kusi mnie, żeby kupić sobie znowu manhattana do używania wprawdzie nie codziennie, ale na ważne dni, kiedy chcę się czuć komfortowo i nie świecić.

Bladolice piękności, dlaczego dzisiaj tak tu cicho?
Nom, u mnie też Manhattan trzyma mat niezawodnie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:52   #4630
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Bladolice piękności, dlaczego dzisiaj tak tu cicho?
no własnie dlaczego?
btw, narzeczony pojechał, to wrzucam zdjęcie z lumene na pyszczku. kolor jasny, ale jednak troszeczkę rózowawy (choc moze bardziej neutral, tylko ja taka masełkowa jestem...)
krycie słabe, powiedziałabym ze to taki bardziej krem koloryzujący. ładnie matowi. i zapach... pachnie jak taka słodka zasypka dla niemowląt. dla mnie słodko i uroczo, ale nie każdemu musi pasowac

no i standard, przepraszam za absolutnie debilną minę, wpatrywałam sie w lustro przerazona dziełem fryzjerki (ułożenie włosów, nie pozwoliłam obcinać) i zebrało mi sie na udawanie muppeta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumene.jpg (103,6 KB, 134 załadowań)
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:19   #4631
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, dzisiaj doszedł do mnie mój nabytek - pełnowymiarowy rozświetlacz EDM pearl mint. Super sprawa dla bladych osób, bo pięknie wydobywa koloryt alabastrowej skóry, a przy okazji nieco koryguje zaczerwienienia. I ładnie trzyma sie przez cały dzień - pod warunkiem że podkład się nie zetnie na skórze. Jak będę miała chwilkę czasu to wrzucę swatche Warto się jemu przyjrzeć.

Ehhh, czy Wy też miałyście dzisiaj paskudny dzień?... Jestem najzwyklej w świecie zmęczona. W pracy kocioł, nie wyspałam się, nie miałam czasu zjeść obiadu, jakiegoś drugiego śniadania czy czegokolwiek. Na pocieszenie dostałam cudowny zestaw próbek podkładzików od Viki (dzięki kochana).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 08:18   #4632
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja mam paskudne ostatnie klika tygodni - pospypały mi się wszystkie plany życiowe i nie mogę się jakoś pozbierać.

Dziś testuje BB Missha Real Signature Complet czy jakoś tak - podobny do Misshy Cover.
I stwierdzam, ze bb creamy nie nadają się napewno do mocno trądzikowej twarzy, jakoś nie mogę uwierzyć w ich krycie. Mnie ten stopień krycia wystarcza w zupełności, ale to bardziej kremy tonujace niż kryjące podkłady.

Został mi juz tylko jeden do wypróbowania Missha Vit Matt - ale po pierwszym tescie wydaje mi się za ciemny, więc chętnie wymienie z jakąś ciemniejszą bladolicą
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:51   #4633
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczeta w Nas wiara i siła - ratujmy praw zwierzat bestialsko zabijanych - podpiszcie prosze i przeslijcie innym.Razem cos zdziałamy.
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:18   #4634
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Coś wczoraj w powietrzu wisiało Ja np. mocno skręciłam kostkę. Dzisiaj jest przepięknie napuchnięta.

Dla pocieszenia pooglądałam swoje stare zdjęcia w wersji opalonej Nie ma to jak poprawa humoru szlachecką bladością :P
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:37   #4635
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jak będę miała chwilkę czasu to wrzucę swatche Warto się jemu przyjrzeć.
Prosimy, prosimy.
A jak Twoje testy nagębne?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:55   #4636
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Prosimy, prosimy.
A jak Twoje testy nagębne?
właśnie Quench jak wrażenia? Interesuje mnie czy on mocno rozświetla, i czy ma (i jakie) drobinki, czy może jest bardziej jak puder? Widziałam też ten miętowy korektor z EDM i zastanawiam się czy go nei wypróbować też
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:15   #4637
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pisałyście ostatnio o pudrze Manhattanu,że jest naprawdę dobry,to ten?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2309,manhattan-soft-compact-powder,455075.html#review-455075
Miałam z serii clearface ale u mnie akurat się nie sprawdził
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:28   #4638
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Pisałyście ostatnio o pudrze Manhattanu,że jest naprawdę dobry,to ten?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2309,manhattan-soft-compact-powder,455075.html#review-455075
Miałam z serii clearface ale u mnie akurat się nie sprawdził
Ja mam ten w odcieniu transparentnymi jest super jaśniutki Mnie bardzo odpowiada
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:57   #4639
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zielony edm jest perłowy. Nie ma on grubszych drobinek miki, jakie czasami posiadają rozświetlacze, a daje równą taflę perłowej, niemal metalicznej zieleni.
Co do testów nagębnych ( wyrażenie zapożyczone od jednej z wizażanek, chyba nawet na tym wątku), to wypadają one pozytywnie. Zieleń nie jest widoczna na twarzy; rozświetlacz przełamuje mat jaki dają u mnie minerałki i podbija jasność podkładu. Oczywiście jak się go nałoży dużo, to można wystylizować się na kreskówkowego Czesia, ale w rozsądnych ilościach jest bardzo fajny. Buzia nie jest taka płaska, jest jakby lekko wyfotoszopowana, rysy są zmiękczone i wygładzone. Ale dużo zależy tu też od podkładu. Rozświetlacz najlepiej leży na minerałach EDM. Całkiem ładnie komponuje się z Meow. Natomiast na Blusche zwarzył mi się już kilka razy. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Kiedy nakładam rozświetlacz z TBS - ową falę którą opisywałam ostatnio, Blusche ładnie leży i nic się z nim nie dzieje. Przy owym EDM- ie po pół godzinie robi mi się maska na twarzy. Nie testowałam go z 'normalnym' płynnym podkładem, gdyż od miesiąca testuję minerały.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 20:08   #4640
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

http://www.youtube.com/watch?v=rhFIy...eature=related jaka ładna blada kobieta
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:09   #4641
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ja mam ten w odcieniu transparentnymi jest super jaśniutki Mnie bardzo odpowiada
Muszę się wybrać do drogerii i zrobić naoczny test
Jest w nim gąbeczka?
A tak na marginesie to dzisiaj wyczytałam że pudry krzemionkowe okropnie wyglądają na zdjęciach,tzn z lampą błyskową na zdjęciu dostajemy gratis białe placki,których normalnie nie widać
Jestem na bambusie z jedwabiem a to praktycznie sama krzemionka.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:51   #4642
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
U mnie żaden puder nie matowił, tak jak Manhattan, a np. puder babmusowy zupełnie nie dawał rady. Teraz testuję minerały, ale kusi mnie, żeby kupić sobie znowu manhattana do używania wprawdzie nie codziennie, ale na ważne dni, kiedy chcę się czuć komfortowo i nie świecić.
U mnie takie założenie, że coś będę używać tylko na specjalne okazje zwykle sie nie sprawdzało, bo codziennie wychodziłam z założenia, że może to dziś mnie czeka jakiś wyjątkowy dzień, tylko mogę jeszcze o tym nie wiedzieć
Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać do drogerii i zrobić naoczny test
Jest w nim gąbeczka?
A tak na marginesie to dzisiaj wyczytałam że pudry krzemionkowe okropnie wyglądają na zdjęciach,tzn z lampą błyskową na zdjęciu dostajemy gratis białe placki,których normalnie nie widać
Jestem na bambusie z jedwabiem a to praktycznie sama krzemionka.

aaa ja jak już kiedyś pisałam to na mnie wiele podkładów wygląda na zdjęciach jak biała maska i chyba musze poszukać jakiegoś zastępnika dla Inglota (którego obecnie uwielbiam) w razie gdy będę wiedziała, że mnie wtedy sfotografują (chociaż może to sie skończyć tak jak pisałam wyżej i będę używać codziennie, no bo "a nóż")
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:03   #4643
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać do drogerii i zrobić naoczny test
Jest w nim gąbeczka?
jest w nim gąbeczka
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:47   #4644
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wydaje mi się ze wszystkie pudry są na krzemionce (silica) bo jako składnik jest tani, dobrze absorbuje sebum, poprawia aplikacje kosmetyku. Nawet widziałam ostatnio na all ( firma chyba Elf) puder biały pylkowy HD, specjalny z myślą o zdjęciach czy kamerze i w składzie miał głownie krzemionke. Nie wiem co może powodować te " placki"?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:25   #4645
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No właśnie

jeden z bardziej znanych i podobno super pudrów HD http://www.makeupforever.com/products/hd-powder.html

na pierwszym miejscu ma krzemionkę

ja nie zauważyłam białych placków u siebie - a stosuję czystą krzemionkę jako wykończenie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:56   #4646
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja też nie. Co nie zmienia faktu, że na zdjęciach zawsze wychodzę, jakbym się umazała maką i twarz mi się nienaturalnie odcina od reszty ciała. A na żywo nic mi się nie odcina, a już na pewno nie na biało
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:50   #4647
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać do drogerii i zrobić naoczny test
Jest w nim gąbeczka?
A tak na marginesie to dzisiaj wyczytałam że pudry krzemionkowe okropnie wyglądają na zdjęciach,tzn z lampą błyskową na zdjęciu dostajemy gratis białe placki,których normalnie nie widać
Jestem na bambusie z jedwabiem a to praktycznie sama krzemionka.
haha, a wiec to dlatego gdy oglądam zdjecia robione z lampą zwykle dostaje szoku: "Eee... ok, jestem od niej jaśniejsza, ale żeby az tak BIAŁA?" podejrzewam, że to też wina rozświetlacza i kremów/filtrów pod makijażem
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
U mnie takie założenie, że coś będę używać tylko na specjalne okazje zwykle sie nie sprawdzało, bo codziennie wychodziłam z założenia, że może to dziś mnie czeka jakiś wyjątkowy dzień, tylko mogę jeszcze o tym nie wiedzieć
robię dokładnie tak samo zawsze kiedy nie zdążę się naszykować tak staranie jak zwykle, zrobić tak doskonałego makijażu oka jak codziennie czy po prostu mi sie nie chce, to cały dzień paraliżuje mnie strach, że akurat dzisiaj stanie się coś wyjątkowego, poznam kogoś albo gdzieś pójdę, albo po prostu koleżanka weźmie aparat do szkoły... paranoja
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:41   #4648
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

siemano
a co sądzicie o podkładach z Inglota?
Ostatnio byłam w Inglocie i pani mi bardzo polecala jasne podkłady mówiąc, że "są najlepszymi z najlepszych"
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 17:02   #4649
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
siemano
a co sądzicie o podkładach z Inglota?
Ostatnio byłam w Inglocie i pani mi bardzo polecala jasne podkłady mówiąc, że "są najlepszymi z najlepszych"
też się chętnie dowiem, bo wiem, że mogą mieć jasne w sumie
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 18:18   #4650
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Najjaśniejszy to ten z pompką, kolor chyba LW100? W każdym razie jest rozświetlający, ma drobinki.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.