Studniówka, makijaż na studniówkę - wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 13:10   #751
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Cytat:
Napisane przez JaMajkaa777 Pokaż wiadomość
mbamboo do czerwieni nie jestem przekonana, jak już napisałam wolałabym coś ciemniejszego jednak całą czarną też wykluczam. Może pasowałby mi granat, bordo albo ciemna zieleń?
Czy przeszkadzało Ci to, że sukienka była do ziemi w trakcie wieczoru? Moja mama twierdzi, że obszarpię ją obcasami w trakcie zabawy, a ja naprawdę chciałabym mieć długą
Włosy na co dzień noszę rozpuszczone ponieważ się kręcą i trudno je upiąć, czasami wiążę w kucyka, ale to raczej kiedy ćwiczę. Na pewno przed studniówką odwiedzę fryzjera ale jeszcze nie mam pomysłu co on może zrobić z moich niesfornych kosmyków...
Jeśli chodzi o makijaż, wystarczy mi pomysł, mam kuzynkę która jest w tym świetna i powinna być wtedy w moim mieście więc raczej mnie umaluje. Ew nauczy jak to robić
Spędziłam ostatnio dużo czasu przeglądając zdjęcia sukienek wieczorowych i mam już swój typ jednak bardzo bym chciała poznać Wasze opinie
Granat wydaje mi się bardzo elegancki, tak samo jak bordowy. Za ciemną zielenią osobiście nie przepadam, więc tu nie pomogę. Ale pewnie wszystkie trzy będą ładne.
Też się o to bałam, szczególnie przy polonezie (mieliśmy moment z takim 'tunelem' i już widziałam w myślach, jak się wyrąbię na środku), ale nic się nie stało. Jak musisz się schylić, to po prostu trochę zbierasz sukienki z dołu. Jak byłam boso, to trochę włóczyła się po ziemi, ale kupiłam bardzo wysokie obcasy i nic już się wtedy nie zahaczało, chociaż linia sukienki nie odsłaniała za wiele butów. Skoro szyjesz na miarę, to możesz sobie po prostu ustalić długość, nie musi to być powłóczysta suknia ślubna.
Skoro nosisz rozpuszczone, to upnij może. Ja wtedy zapuszczałam i włosy przechodziły bardzo dziwną fazę układania się i długości. Sama nie umiałam normalnie spiąć, a fryzjerka zrobiła mi coś a la kok. Do tej pory nie wiem, jak się to udało, ale dobrze iść właśnie do takich specjalistek z pomysłem. Mnie samej upięcia wydają się eleganckie, dlatego też tak wybrałam. Oczywiście tona lakieru, sztywne, poklejone włosy itp zepsują efekt, ale pewnie nie dasz sobie zrobić czegoś tak nienaturalnego, skoro na co dzień nic szczególnego nie robisz z włosami.
Co do makijażu, to zrobiłabym ciemny. Zależy od tego, co Ci się podoba - ja chciałam koniecznie cienie, ale myślę, że przy minimalistycznej sukience i upięciu czarna kreska też zrobi duże wrażenie.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:20   #752
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

W ciemnej zieleni (albo oliwkowe) wyglądałabyś zjawiskowo Poprzeglądaj sobie zdjęcia rudowłosych gwiazd z czerwonego dywanu - np. Juliane Moore, ona zawsze wygląda idealnie

Włosy - rozpuszczone, delikatnie pokręcone, w miękkie loki.

Cera - nie, nie, nie, nie podkreślaj bladości! Za 5 lat spojrzysz na te zdjęcia i przestraszysz się, że wyglądasz jak truposz! Cera ma być blada, alabastrowa, ale nie może wyglądać choro, tylko zdrowo! Przy kompletnie białej twarzy każdy makijaż będzie wyglądał - przepraszam, że tak to nazwę - ale jak na rozkładającym się trupie Tu jest wątek jak ładnie podkreślać jasną cerę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496118

Nie jestem tylko przekonana, czy długa sukienka to dobry pomysł dla tak niskiej osoby...
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:31   #753
JaMajkaa777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

mbamboo w takim razie o długość już się nie boję

Solciuchna masz rację co do cery, przejrzę dokładnie ten wątek, na pewno mi pomoże.
Myślisz że jestem za niska do takiej sukienki? Przeglądałam zdjęcia gwiazd i podoba mi się bardzo taki kolor:
https://lh4.googleusercontent.com/-A...lobes-2011.jpg
jestem tylko 4cm niższa od Catherine, a będę miała przecież wysokie buty co doda mi jakieś 8-10cm...
Co do kroju co myślicie o takim prostym?
http://shop.mango.com/PL/p/mango/clo...id=53423164_14
zmieniłabym trochę górę, żeby mieć szelki i oczywiście byłaby zielona jak ta powyżej. Co Wy na to??
JaMajkaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:17   #754
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Warto, żebyś poprzymierzała sobie takie długie sukienki, zanim zdecydujesz się taką uszyć, chociażby tę z Mango. Wtedy sprawdzisz, czy dobrze Ci w nich czy nie
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:11   #755
JaMajkaa777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Już mierzyłam taką jedną i myślę, że wyglądałam w niej dobrze, moja koleżanka była pod wielkim wrażeniem kiedy mnie zobaczyła. Ale też pierwszy raz widziała mnie w sukience więc to może dlatego

Myślisz, że kolor który mi się podoba jest w porządku? ta zieleń nie będzie zbyt nachalna przy rudych włosach?

A co z dodatkami? Jaka torebka? Buty zabudowane czy bardziej sandałki? Co z biżuterią? Może ją sobie darować?

Czy ten makijaż byłby odpowiedni do zielonej sukienki i zielonych oczu?

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

zapomniałam wkleić link, przepraszam

https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...any-smoky-eyes
JaMajkaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:44   #756
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

A czemu niby kolor zbyt nachalny przy rudych włosach Przecież wszelkie odcienie zieleni pasują do rudego. Wręcz powiedziałabym, że zestawienie typowe i banalne Żadna to nowość (to pierwszy kolor jaki przychodzi do głowy, jak ktoś mówi "rude włosy"). Ale oczywiście ładne

Ale sądzę, że do kroju jaki wklejałaś (ten z Mango) to ten odcień szmaragdowej zieleni może sprawić, że całość będzie wyglądała barokowo i "ciężko", hmm straroświecko. Przydałoby się coś jaśniejszego, np. jasna oliwkowa zieleń wpadająca w złoto, jak na załączniku.

Makijaż jaki wstawiłaś pasowałby do stroju, ale nie wiem czy dobrze by wyglądał kiedy jesteś taka blada... bo efekt może być trupi Musisz spróbować się tak umalować i sama ocenić Wstawiam jeszcze makijaże, jakie mogłabyś sobie zrobić Myślę, że gdybyś zdecydowała się na czerwoną lub nieco wpadającą w pomarańcz szminkę, efekt byłby piorunujący (o ile nie masz wąskich ust).

Nad dodatkami można się zastanawiać, jak już będziesz wiedziała, jaki będzie krój sukienki i kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kirsten-dunst-and-sonia-rykiel-fall-2007-olive-green-dress-gallery.jpg (66,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4584_6da3.jpg (23,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ft_d43310d169749c5f48e1c74c5327d8be.jpg (58,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lmu4qrgXfO1ql1j81o1_500_large.jpg (34,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00060m.jpg (24,6 KB, 14 załadowań)
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:01   #757
JaMajkaa777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Myślę, że zostanę przy tej ciemnej zieleni jeśli chodzi o kolor

Co do kroju, wprowadzę parę zmian do tej sukienki z mango. Myślę nad dekoltem w serduszko i doszyciu ramiączek. Zielona będzie tylko ta "zwiewna" część sukienki, czyli część odcięta od talii w dół, od talii w górę sukienkę zrobię czarną, postaram się znaleźć materiał z umiarkowaną ilością cekinów lub czegoś podobnego żeby nie była zbyt monotonna.
We wtorek jadę kupić materiał więc nie mogę się zastanawiać w nieskończoność
W takim razie krój i kolor mam już z głowy.

Makijaż chyba też bo wręcz zakochałam się w zdjęciu nr 2, usta mam wydatne więc pewnie warto to podkreślić, nigdy nie próbowałam więc kiedyś musi być ten pierwszy raz

Myślę, że dzięki Twoim radom kolega wreszcie dostrzeże we mnie kobietę, w końcu lepiej późno niż wcale
JaMajkaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 23:34   #758
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Ale sukienka lepsza byłaby jedno kolorowa moim zdaniem A jeśli już 2 kolory, to 2 odcienie zieleni.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 00:08   #759
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

A taka jak w załączniku? Moim zdaniem jest piękna, minimalistyczna, a robi ogromne wrażenie. I ma taki typ dekoltu, że mogłabyś kupić w swoim rozmiarze po prostu zamiast szyć na miarę za jakąś ogromną kwotę.
Tu znalazłam

EDIT: Byłam pewna, że to z Asosa, a na stronie jej nie widzę... Ale jest dużo innych wspaniałych - [klik]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1xxl.jpg (43,8 KB, 34 załadowań)
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-11-28 o 00:12
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 00:20   #760
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Bardzo ładny ma krój, ale chyba materiał za mało elegancki?

Jeszcze tą wypatrzyłam, strasznie podobają mi się te drapowania na dekolcie
http://shop.mango.com/PL/p/mango/clo...id=51424775_M3
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 11:09   #761
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Bardzo ładny ma krój, ale chyba materiał za mało elegancki?
W sumie masz rację, nie przypatrzyłam się temu. Wygląda na typowo letnią sukienkę, pewnie dlatego już jej nie ma na Asosie. Ale skoro autorka szuka tylko pomysłów, to może się zainspiruje.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 19:21   #762
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Ja tam uważam że o ile rudy z zielenią wyglądają mega o tyle to bardzo utarte połączenie. Postawiłabym raczej na klasyczną czerń hmm właściwie srebro też by mogło dać radę przy twojej jasnej cerze.
Tak samo makijaż albo w stylu pin up albo z lekki fioletowy smoky który wyciągnie zieleń oczu.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:23   #763
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Czerń też jest banalna, na dodatek smutna, to już zieleń (mimo, że "utarta") lepsza.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:36   #764
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Fluid czy puder?Studniówka xD

Nie używam ani pudru ani fluidu, ba, nawet nie mam żadnego w domu. Co najwyżej trochę oczka maluje i usteczka i mi styka zazwyczaj, ale to nie o tym chciałam. Niedługo się zbliża studniówka i chciałabym jednak trochę bardziej się postarać i moje pytanie brzmi lepszy fluid czy np jeśli użyje samego pudru i lekko "przypudruje nosek" to też będzie dobrze? Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego rodzaju kosmetyków więc nie wiem. Czy może lepsze będą jakieś inne kosmetyki? Typu sam rozjaśniać pod oczy czy inne, nie wiem, nie znam się, dlatego proszę o pomoc Chodzi mi o to, żeby było naturalnie i zadbanie xD

Raczej mam normalną cerę, wypryski to tylko przed miesiączką i nie świecącą się, chociaż jak teraz patrze to trochę mi się nosek świeci, no ale pewnie po kąpieli i przez światło :P
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:20   #765
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

W moim odczuciu ciemna zieleń to też klasyka - jak czerń, a nie banał.
Ta sukienka z Mango (srebrna) mi się niezwykle podoba, ale też jestem za tym, żeby nie szyć podobnej w dwóch kolorach tylko zostać przy max dwóch odcieniach jednego.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:36   #766
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Fluid czy puder?Studniówka xD

Podkład który utrwalisz pudrem
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:20   #767
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Fluid czy puder?Studniówka xD

a najlepiej, to zdaj sie na dobra makijazystke
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:23   #768
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Ja tam nie wiem ale dla mnie ciemna zieleń też radością nie tryska :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 00:29   #769
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Fluid czy puder?Studniówka xD

Cytat:
Napisane przez gohhha Pokaż wiadomość
a najlepiej, to zdaj sie na dobra makijazystke
Dokladnie.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 00:46   #770
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem ale dla mnie ciemna zieleń też radością nie tryska :P
Dla mnie też, jest jeszcze bardziej ponura niż czerń. Dlatego ja optuję jednak za czerwienią, ewentualnie granatem czy kobaltowym.
A co na to Autorka?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 08:27   #771
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

A ja sądzę, że jak zwykłe 50% dziewczyn będzie ubrane w czerń, 20% w czerwień, więc ostatecznie ta zieleń będzie się wyróżniać
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 14:27   #772
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Fluid czy puder?Studniówka xD

Dziś byłam w rossmanie się rozejrzeć i mam pytanie, czy puder w kremie byłby dobrym rozwiązaniem zamiast fluidu? Czy lepiej kupić fluid poprostu? Nie chce iść do makijażystki bo to też kosztuje, a chce mieć i na inne okazje, żeby od czasu do czasu użyć

I jak jest z wydajnością takiego pudru w kremie w porównaniu do fluidu?
Wiem marudna jestem
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 14:29   #773
JaMajkaa777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Dziewczyny dziękuję Wam strasznie za wszystkie podpowiedzi!

Ja również sądzę, że zieleń będzie się wyróżniać Jeśli chodzi o czerwień, nie lubię tego koloru. Sukienka w tym kolorze byłaby jak dla mnie zbyt wyzywająca, a mierząc coś w odcieniu granatu czuję, że wyglądam zbyt poważnie. Co do tego, że zieleń radością nie tryska, nie ma tryskać Ma być elegancko, wieczorowo może trochę hmm... eterycznie? Sama do końca nie wiem

Właśnie wróciłam od krawcowej i tak do końca jeszcze nie wiem na co się zdecyduję... Do soboty muszę znaleźć ładny, zielony materiał. Rozmawiałam z krawcową na temat kroju jaki pasowałby do mojej sylwetki i poleciła mi coś takiego:
http://cdn100.iofferphoto.com/img/it...8/413/U1a6.jpg
http://www.dressloving.com/images/ca...irl-477998.jpg

Oczywiście nie te konkretne sukienki, chodzi głównie o modele podkreślające talię i eksponujące biust. Bardzo podoba mi się ta fioletowa. Myślicie, że w kolorze zielonym z czarnym pasem wyglądałaby równie dobrze?
I kolejne pytanie, jak wg Was wyglądałby dekolt w serduszko do takiego fasonu?
JaMajkaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:10   #774
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Fluid czy puder?Studniówka xD

podkład w kremie jest o niebo lepszy od ciężkich fluidów, których teraz się już prawie nie używa podkład+prasowany puder= i będziesz beauty
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:47   #775
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Z czarnym glamour pasem, o tak! Już to widzę
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:51   #776
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Fluid czy puder?Studniówka xD

A podczepię się pod wątek - z ciekawości - czym różni się fluid od podkładu? Jakoś w całej swojej naiwności utożsamiałam ze sobą te specyfiki.

Ashandie - dobrze by było jakbyś podała granice cenowe podkładu, który planujesz kupić. Bo jeślic chcesz, żeby starczył Ci na długo to dobrze w niego trochę zainwestować i mieć fajny kosmetyk. Zgadzam się z dziewczynami, że najlepiej na imprezę nadaje się combo - podkład, puder, róż (ewentualnie jeszcze rozświetlacz i bronzer). Na wizażu znajdziesz na pewno dużo wskazówek jak używać tych kosmetyków. Możesz zajrzeć też na youtube
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:58   #777
Amiline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fluid czy puder?Studniówka xD

to na pewno przez światło, też tak mam :p
wydaje mi sie ze studniówka jest taką okazją do pokazania światu jakie z nas laski ze można zaszaleć
puder to chyba za mało myślałabym raczej o jakimś lekkim podkładzie, skoro nie masz problemów z cerą, po to, żeby wyrównać jej koloryt
dobrze byłoby zastosować bazę, która go utrwali, poza tym podkład będzie się lepiej rozprowadzał
powodzenia
Amiline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:08   #778
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Studniówka, makijaż na studniówkę - wątek zbiorczy.

Tak czytam sobie recenzje różnych specyfików cenowo od 5zł do duużo, więc nie wiem czy chce mi się dużo w to inwestować

W rossmanie patrzałam to tak do 20zł bym mogła wydać myślę. Widziałam jakiś krem w pudrze marki Lirene, wypróbowywałyście? A na allegro wyniuchałam jakiś INGRID PODKŁAD FULID MINERAL SILK&LIFT za 6,5zł i ma całkiem niezłe recenzje na wizazu, dlatego może się skuszę Co myślicie?
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:37   #779
marirraq
Przyczajenie
 
Avatar marirraq
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Exclamation Granatowa sukienka co dalej ??!!

Witam,
mam takie pytanie.
Otóż,kupiłam sobie granatową sukienkę na studniówkę jest ona na jedno ramię.
Mam teraz taki problem ...
Mianowicie jaki kolor sukienki ,butów ??
Nie chce czarnych,bo nie bd nic w tym szczególnego. Chce żeby bylo odważnie... Czy macie jakieś propozycje co do torebki jej kształtu
Buty chcialam jakies super platformy ale jaki kolor !!

POMÓŻCIE !!!
marirraq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:48   #780
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Fluid czy puder?Studniówka xD

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A podczepię się pod wątek - z ciekawości - czym różni się fluid od podkładu? Jakoś w całej swojej naiwności utożsamiałam ze sobą te specyfiki.
Fluid to podkład płynny
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 15:12:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.