Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 13:37   #2581
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Mi myje i nie wysusza kłaków Orientana:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...a-herbata.html
ale nie wiem jak z podrażnieniem, bo nie mam tego problemu.
Dziekuje, ale Orientany nie lubie. Nigdy ich produktow nie testowalam, ale ich akcja spamowa na Wizazu wzbudzila moje politowanie i sa dla mnie teraz w jednej grupie razem z Sokolowem .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:39   #2582
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49803259]Dziekuje, ale Orientany nie lubie. Nigdy ich produktow nie testowalam, ale ich akcja spamowa na Wizazu wzbudzila moje politowanie i sa dla mnie teraz w jednej grupie razem z Sokolowem .[/QUOTE]

Nie znam tej akcji, o co chodziło?
Ja lubię tylko ten szampon, nic innego mi nie podpasowało
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:39   #2583
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jasne jest w watku Tous-Prada na modowym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Znalazlam. Nie moja bajka, ale obiektywnie widze, ze bardzo ladna. Gruba skora?

Mnie sie ostatnio ten model sposobal, ale jestem biedna i mnie nie stac .

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Te herbaty Yogi chyba maja inny sklad.. Bedtime porownywalam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


A wlasnie chcialam klikac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:41   #2584
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Te herbaty Yogi chyba maja inny sklad.. Bedtime porownywalam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie ciekawa sprawa z tymi herbatami. Ja swoje kupowałam na iherb albo w sklepie ze zdrową żywnością u mnie w mieście. Mają inne pudełka i składy
Ale tak czy inaczej nie ma herbaty Yogi, która mi nie smakowała (no może ta "inkaska" z czekoladą trochę mniej), ale ja bardzo lubię imbir i lukrecję, której korzeń jest obecny chyba we wszystkich ich herbatach, a to dosyć kontrowersyjny smak.

Melduję, ze dotarł z HQHaira mój cień NARS i jest absolutnie przeboski, zarówno kolorystycznie jak i jakościowo
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:45   #2585
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

Melduję, ze dotarł z HQHaira mój cień NARS i jest absolutnie przeboski, zarówno kolorystycznie jak i jakościowo
Ja chciałam dziś zamówić w koncu korektor NARS na HQHair to jak na złość nie ma koloru, który chciałam W ogóle połowy kolorów nie ma.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:46   #2586
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No właśnie ciekawa sprawa z tymi herbatami. Ja swoje kupowałam na iherb albo w sklepie ze zdrową żywnością u mnie w mieście. Mają inne pudełka i składy
Ale tak czy inaczej nie ma herbaty Yogi, która mi nie smakowała (no może ta "inkaska" z czekoladą trochę mniej), ale ja bardzo lubię imbir i lukrecję, której korzeń jest obecny chyba we wszystkich ich herbatach, a to dosyć kontrowersyjny smak.

Melduję, ze dotarł z HQHaira mój cień NARS i jest absolutnie przeboski, zarówno kolorystycznie jak i jakościowo
A pisalas do producenta? Dzialanie chociaz podobne tych herbat czy wolisz amerykanska?

Co za cien?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 14:14   #2587
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
juz kupilam - Donne na stronie alexanderwang ze znizka 10%


jeszcze chce Marti ale to juz pozniej.
Ojej, wygooglowałam sobie ale cena mnie po prostu wbiła w kanapę ale dla mnie torebka od MK to już☠droga torebka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49803003]Wlasnie przegladam sklady szamponow Babcii Agafii. Maja tak beznadziejne sklady, ale w opiniach pisza ludzie, ze taki cud, miod, eko i sama natura . Sprawdzilam sklady ponad 20-tu szamponow i zaden sie do uzytku nie nadaje.[/QUOTE]

James tylko nie bij kupiłam polecane przez ciebie kosmetyki do włosów Giovanni- mam tą serię wygładzającą Sleek- ale mam problem. Włosy mam farbowane na jasny blond a po tym szamponie/ odzywce przybieraja jakąś mieszaninę żółci z niebieskością. Wielka szkoda, bo samo działanie fajne
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 14:16   #2588
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


James tylko nie bij kupiłam polecane przez ciebie kosmetyki do włosów Giovanni- mam tą serię wygładzającą Sleek- ale mam problem. Włosy mam farbowane na jasny blond a po tym szamponie/ odzywce przybieraja jakąś mieszaninę żółci z niebieskością. Wielka szkoda, bo samo działanie fajne
Czemu mam bic? To Ty mnie chyba powinnas .

Bardzo mi przykro, ze jestes niezadowolona. Na swoja obrone powiem, ze serii Sleek nie polecalam . Ja mam ocieplane wlosy, wiec tez po zmianie koloru, ale Giovanni krzywdy mi nie zrobily. Zreszta mi wlosy nigdy po cudowaniu z blondem koloru nie zmieniaja.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 14:53   #2589
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
a u mnie tylko jeszcze bardziej przesuszyły usta
O dokładnie! tragedia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 15:26   #2590
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja kupilam te herbatki na all bo mi sie nie chcialo czekac na dostawe z iherba i faktycznie opakowania i sklad inne
Mnie smakuja, ziólka jak ziólka
Teraz zamowie z iherba w celach porownawczych
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2015-01-17 o 15:28
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 15:50   #2591
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja moze zrobie zdjecie ze skldem z iherba i ktos porowna? Ale np w tej herbacie z iherba na pierwszym miejscu jest valerian root a w tej z all nie? Kurcze nie wiem

Corii moge ci wyslac po pare saszetek jesli chcesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ojej, wygooglowałam sobie ale cena mnie po prostu wbiła w kanapę ale dla mnie torebka od MK to już☠droga torebka
Zeby nie bylo zem burzuj wzielam kase z kredytowki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 16:10   #2592
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja moze zrobie zdjecie ze skldem z iherba i ktos porowna? Ale np w tej herbacie z iherba na pierwszym miejscu jest valerian root a w tej z all nie? Kurcze nie wiem

Corii moge ci wyslac po pare saszetek jesli chcesz
Kurcze, to teraz nei wiem, czy klikac te z polskiej strony, czy nie, skoro inny skład???

Ranko, bardzo bym Cie nie chciała naciagac na nic ot tak sobie, wiec mzoe jakos bym zpałaciła Ci za to?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 16:24   #2593
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49803805]Czemu mam bic? To Ty mnie chyba powinnas .

Bardzo mi przykro, ze jestes niezadowolona. Na swoja obrone powiem, ze serii Sleek nie polecalam . Ja mam ocieplane wlosy, wiec tez po zmianie koloru, ale Giovanni krzywdy mi nie zrobily. Zreszta mi wlosy nigdy po cudowaniu z blondem koloru nie zmieniaja.[/QUOTE]

Może kiedyś wypróbuję jakiś inny rodzaj

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja moze zrobie zdjecie ze skldem z iherba i ktos porowna? Ale np w tej herbacie z iherba na pierwszym miejscu jest valerian root a w tej z all nie? Kurcze nie wiem

Corii moge ci wyslac po pare saszetek jesli chcesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------



Zeby nie bylo zem burzuj wzielam kase z kredytowki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dla mnie i tak jesteś burżuj ale ja się po prostu nie znam na wyrafinowanej modzie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:04   #2594
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam zakupiony na promocji w S. podkład YSL Touche Eclat w odcieniu BD20 i musze przyznać, że jestem zachwycona; twarz piękna, gładka, rozświetlona, kolor dobrany przez konsultantkę idealnie, jestem bardzo zadowolona z efektu; wcześniej nie próbowałam tego podkładu, bo chciałam się umalować w dziennym świetle, a jak codziennie wstaję o 6.00 rano to za oknem ciemnica i maluję się w łazience używając sprawdzonego EL DW w odcieniu Desert Beige;
przypudrowałam lekko sypkim EL w odcieniu light, do tego róż NYX Angel i jest super efekt; póki co polecam, zobaczymy jak się sprawdzi przy dłuższym użytkowaniu
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:17   #2595
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49803399]A pisalas do producenta? Dzialanie chociaz podobne tych herbat czy wolisz amerykanska?

Co za cien?[/QUOTE]

Nie, nie pisałam. Wolę wersję amerykańską, mam wrażenie, że jest intensywniejsza w smaku (złożyłam to na karb ew. warunków przechowywania, nie zwróciłam wcześniej uwagi na różnice w składach ).
Czy działają - prawdę mówiąc trudno mi się wypowiadac na ten temat, bo nie mam poważnych problemów trawiennych, ale na pewno np. po cieżkim posiłku działają bardzo dobrze.
Ja generalnie jestem herbaciarą i cały czas kupuje nowe wynalazki , a Yogi mi po prostu smakują.

Cień ten

http://www.hqhair.com/nars-cosmetics.../10981766.html

w kolorze Phoebe, którego nie widzę teraz na stronie.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:17   #2596
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam zakupiony na promocji w S. podkład YSL Touche Eclat w odcieniu BD20 i musze przyznać, że jestem zachwycona; twarz piękna, gładka, rozświetlona, kolor dobrany przez konsultantkę idealnie, jestem bardzo zadowolona z efektu; wcześniej nie próbowałam tego podkładu, bo chciałam się umalować w dziennym świetle, a jak codziennie wstaję o 6.00 rano to za oknem ciemnica i maluję się w łazience używając sprawdzonego EL DW w odcieniu Desert Beige;
przypudrowałam lekko sypkim EL w odcieniu light, do tego róż NYX Angel i jest super efekt; póki co polecam, zobaczymy jak się sprawdzi przy dłuższym użytkowaniu
tez go mam i ubóstwiam
choć wydaje mi się odrobinkę za jasny... ale działam bronzerem
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:30   #2597
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam zakupiony na promocji w S. podkład YSL Touche Eclat w odcieniu BD20 i musze przyznać, że jestem zachwycona; twarz piękna, gładka, rozświetlona, kolor dobrany przez konsultantkę idealnie, jestem bardzo zadowolona z efektu; wcześniej nie próbowałam tego podkładu, bo chciałam się umalować w dziennym świetle, a jak codziennie wstaję o 6.00 rano to za oknem ciemnica i maluję się w łazience używając sprawdzonego EL DW w odcieniu Desert Beige;
przypudrowałam lekko sypkim EL w odcieniu light, do tego róż NYX Angel i jest super efekt; póki co polecam, zobaczymy jak się sprawdzi przy dłuższym użytkowaniu
Też kupiłam ten odcień ostatnio, najlepszy podkład jaki miałam , nawet dostałam pierwszy w życiu komplement dotyczący mojej skóry "co ty robisz, że masz taką ładną cerę"? czyli wygląda bardzo naturalnie
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:40   #2598
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Do mnie doleciał kilka dni temu podkład Shu Uemura Face Architect Smooth Fit, o którym Mimbla pisała w ulubieńcach 2014 roku. Kolor jest bardziej żółty niż w moim Fusion Inku, a z tego co wiem, można kupić jeszcze bardziej żółty odcień niż ten, który zamówiłam. Fajnie się go nosi, bo jest leciutki i na twarzy wygląda bardzo naturalnie. Mam wrażenie, że daje efekt: "my skin, but better". Co do trwałości, to muszę jeszcze potestować, ale wiadomo że long lasting to nie jest.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:51   #2599
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja zamowilam na ebayu podklad Shu Lightbulb 10 ml czekam. A tymczasem Nars wypuscil nowe pudry sypkie i podklad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 18:04   #2600
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Tylko nie to, kolejna pokusa.. Zamiast oszczędzać na budowę domu to tylko dokupuję nowe kosmetyki dobrze, że mój tż tego nie czyta

Nie wiem czy oglądałyście w tym tyg w ddtvn dermatolog wypowiadał się na temat szczoteczek do twarzy, z tego co pamiętam zezwolił na używanie np. mojej mia2 raz w tygodniu bez szkód dla skóry. Częstsze używanie nie jest wskazane, bo może prowadzić np. do zapychania, uszkadzania, szczególnie cery wrażliwej.

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-01-17 o 18:16
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 18:55   #2601
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Przyszłam ponarzekać na moją facjatę. Ostatnio straszliwie zaczynam się świecić, normalnie nos jakbym smalcem wysmarowała. I to już niecałą godzinę po nałożeniu szpachli. Kosmetyki bez zmian, a strajk na twarzy. Najgorsze, ze za tydzień jadę na targi i muszę przez chociaż 4 godziny wygladać idealnie.W miarę moich oczywiście możliwości, co jest nielada wyczynem. Już tyle kosmetyków przetestowałam i naprawdę już ręce mi opadają. Kupię Mufe hd, choć jeszcze miesiąc temu la prarie cuda ze mną robił, a teraz d...a. Tylko jaki podkład dobrze by zmatowił? Myślę o serum RBR matującym. Normalnie stresuję się tymi targami
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 18:59   #2602
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Tylko nie to, kolejna pokusa.. Zamiast oszczędzać na budowę domu to tylko dokupuję nowe kosmetyki dobrze, że mój tż tego nie czyta

Nie wiem czy oglądałyście w tym tyg w ddtvn dermatolog wypowiadał się na temat szczoteczek do twarzy, z tego co pamiętam zezwolił na używanie np. mojej mia2 raz w tygodniu bez szkód dla skóry. Częstsze używanie nie jest wskazane, bo może prowadzić np. do zapychania, uszkadzania, szczególnie cery wrażliwej.
używam dwa razy dziennie, zniszczeń na razie nie widzę, a ktoś wie może jaką częstotliwość zaleca producent?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:02   #2603
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Przyszłam ponarzekać na moją facjatę. Ostatnio straszliwie zaczynam się świecić, normalnie nos jakbym smalcem wysmarowała. I to już niecałą godzinę po nałożeniu szpachli. Kosmetyki bez zmian, a strajk na twarzy. Najgorsze, ze za tydzień jadę na targi i muszę przez chociaż 4 godziny wygladać idealnie.W miarę moich oczywiście możliwości, co jest nielada wyczynem. Już tyle kosmetyków przetestowałam i naprawdę już ręce mi opadają. Kupię Mufe hd, choć jeszcze miesiąc temu la prarie cuda ze mną robił, a teraz d...a. Tylko jaki podkład dobrze by zmatowił? Myślę o serum RBR matującym. Normalnie stresuję się tymi targami
Mi tylko puder matujacy UD De-Slick jako tako pomaga. Reszta nawet przez kwadrans nie daje rady. Podklad matujacy tu cudu nie zdziala.


Wciaz walcze z hormonami. Skora zaczela teraz sie wysuszac, ale swiecenie sie wzmoglo. Do tego samoczynnie bardzo splycily mi sie zmarchy na czole . Polecam wizyte u endokrynologa, odstawienie wszelakich baz pod tapete i kupno De-Slicka.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Nie, nie pisałam. Wolę wersję amerykańską, mam wrażenie, że jest intensywniejsza w smaku (złożyłam to na karb ew. warunków przechowywania, nie zwróciłam wcześniej uwagi na różnice w składach ).
Czy działają - prawdę mówiąc trudno mi się wypowiadac na ten temat, bo nie mam poważnych problemów trawiennych, ale na pewno np. po cieżkim posiłku działają bardzo dobrze.
Ja generalnie jestem herbaciarą i cały czas kupuje nowe wynalazki , a Yogi mi po prostu smakują.

Cień ten

http://www.hqhair.com/nars-cosmetics.../10981766.html

w kolorze Phoebe, którego nie widzę teraz na stronie.
Aaaa, pamietam jak mowilas o Pheobe. Fajnie, ze Ci sie podoba.

Co do herbatek to ja tylko earl grey'a lubie, wiec troche sie obawiam nadmiaru w smakach i zapachach tych Waszych herbatek.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:03   #2604
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49807462]Mi tylko puder matujacy UD De-Slick jako tako pomaga. Reszta nawet przez kwadrans nie daje rady. Podklad matujacy tu cudu nie zdziala.


Wciaz walcze z hormonami. Skora zaczela teraz sie wysuszac, ale swiecenie sie wzmoglo. Do tego samoczynnie bardzo splycily mi sie zmarchy na czole . Polecam wizyte u endokrynologa, odstawienie wszelakich baz pod tapete i kupno De-Slicka.[/QUOTE]

Lecę poczytać o tym De-Slicku. Ale jestem kosmetycznie zacofana, pierwszy raz o tym słyszę
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:06   #2605
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Lecę poczytać o tym De-Slicku. Ale jestem kosmetycznie zacofana, pierwszy raz o tym słyszę
Uzywam codziennie od wakacji. Polecalam juz dwa razy. Wszystkie inne odstawilam. Bialy puder, matuje, nie bieli. Puderniczka z lusterkiem. Dziala. To najwazniejsze info .

Jesli nie masz buzi suchej to moze na dzien warto tez zmienic pielegnacje z kremu na zel?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:13   #2606
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49807536]Uzywam codziennie od wakacji. Polecalam juz dwa razy. Wszystkie inne odstawilam. Bialy puder, matuje, nie bieli. Puderniczka z lusterkiem. Dziala. To najwazniejsze info .

Jesli nie masz buzi suchej to moze na dzien warto tez zmienic pielegnacje z kremu na zel?[/QUOTE]

Poczytałam i napaliłam się. Już poleciałam kupować na stronę Sephory, a tu brak towaru. uchh, co za pech...
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:21   #2607
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Poczytałam i napaliłam się. Już poleciałam kupować na stronę Sephory, a tu brak towaru. uchh, co za pech...
Polecilabym Feela, ale w tydzien nie dojdzie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:26   #2608
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

No właśnie. No nic, kupię chyba utrwalacz z tej serii na razie. Może dopomoże.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:30   #2609
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Poczytałam i napaliłam się. Już poleciałam kupować na stronę Sephory, a tu brak towaru. uchh, co za pech...
A zamordować Cię? Przez Ciebie tez poszłam poczytać i też mi sie zachciało go wypróbować Moze to i lepiej, ze wyprzedany póki co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:33   #2610
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

James, a jak użytkowanie samodziałającej lokówki? Loczki ładne wychodzą? Zastanawiam się nad zakupem, ale cena dość poważna, a twoje opinie rzetelne i uczciwe są.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A zamordować Cię? Przez Ciebie tez poszłam poczytać i też mi sie zachciało go wypróbować Moze to i lepiej, ze wyprzedany póki co
Zawsze to mniejszy wydatek niż ramoneska Bom przez ciebie strasznie łakoma się na nią zrobiła, a już niedostępna jest
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.