Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 15:11   #1381
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Vivien Pokaż wiadomość
Trochę żółci, trochę różu - to na pewno, czasem i oliwkę bym znalazła, jakoś tak się nie umiem określić.

Od dawna w ogóle nie używam podkładu jako takiego, ino Biodermy Sebium tonującego w wersji jasnej, która jest dla mnie ciut za ciemna i ciut za pomarańczowa.

Ostatni podkład jaki miałam to Lasting Performance kolor 100 Fair i 101 Ivory, które mieszałam w różnych konfiguracjach, ogólnie pamiętam je jako nazbyt różowe.

A przedostatnio jakiś Rimmel Recover, zdaje się też Ivory (ten był chyba minimalnie pomarańczowy, ale nie jakoś upierdliwie, przestałam używać przez drobinki, więc nie pamiętam)

Przed nim chyba Wonder Finish Maybelline - też Ivory, też za pomarańczowy, też nieznacznie.

Pamiętam City Matt - też najjaśniejszy jakiś, ale nie kojarzę wrażeń, skoro go skończyłam, to chyba nie było źle.

Ogólnie wszelkie podkłady, których używałam, kiedy jeszcze ich używałam były w wersjach najjaśniejszych.

Uzywałam dokładnie tych podkładów co Ty i mnie podpasował fair w tonacji cool


I nie wytrzymałam zamowiłam lawendowy kit, moje kolory Nie mogłam powiedziec sobie nie

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-03-12 o 15:22 Powód: dopisek
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:21   #1382
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Anecka - ja tez biore IZO (ostatnio w większej dawce - 40 mg) i mam od 2 dni taki sam problem (położony fluid na filtr) z nosem... a ostatnio zauważyłam na policzkach to samo! jestem załamana!
Czytam was od 3 tygodni i się na minerałki chce przerzucić, myślałam że nie będzie lepiej... ale teraz jak widze Twoje foto to zwątpiłam w polepszenie ale minerałki i tak kupię chciałam Was poprosić o radę - wklejając zdjęcie - bo ja nigdy koloru nie potrafię wybrać taka - ciapa ze mnie kolorystyczna, ale nieśmiała jestem i dupy nie chce wam truć ..
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:26   #1383
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczucha z 4.03, z flattym Powtórzę panującą ogólnie opinię, ale te pędzle są naprawdę taaakie milusie!! Ja się filtruję i z nakładaniem primera LHK bez ścierania problemów nie mam, ale to pewnie dlatego, że ja nienawykla do wcierania jestem. Za to z flattym miałam dziś problemy, bo jakoś tak grubo nakłada podkład, choć krycie świetne. Powiedzcie mi, ile proszku ja mam wysypywać, żeby nie robić 1-2 grubych warstw, tylko 2-3 cieńsze? Bo ja jakaś przytępiona jestem.
evelinek zdecydowanie wysypuj mniej podkładu niż przy LHK. Jeżeli robisz to na miseczkę, lub do pokrywki, to wysyp tylko ociupinkę, potem flattim wetrzyj cały podkład tak żeby go na pędzlu nie było prawie wcale widać i wtedy hop na buzię. Dzięki temu będziesz mogła dać kilka cieniutkich warstw.
To co opisujesz to właśnie ten efekt mocniejszego krycia przy pomocy flat topa o którym nieraz wspominami. Szybciej uzyskuje się nim zadowalajace mocne krycie.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1236859919 (tylko ja będę brała matowy róż)
inc0rrect w sprawie koloru różu Ci nie doradzę, ale muszę to powiedzieć - masz przepiękne oczy, rzęsy i usta.

polcia26 nie wstydź się tylko wrzucaj fotkę. Tutaj mam taką jedną ekspertkę, która prawie się nie myli nigdy doradzając odcień.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-03-12 o 15:27
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:30   #1384
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Ależ proszę
Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać i kiedy używać tego różu. Jeśli na dzień to proponowałabym właśnie coś w guście Soft Touch (na zdjęciu wyszedł bardzo blado ale na twarzy ładnie ją ożywia). Na wieczór lepiej będzie się pewnie spisywał ciemniejszy. Co to Wake Up Call to troche mnie przeraził, w dodatku te drobinki są jak dla mnie bardzo widoczne
Sądząc po zdjęciu (btw. ładnie wyglądasz) napewno będzie pasłował ci i jasny i ciemny róż. Pozostaje tylko kwestia koloru, pory dnia (choc niektórzy i w dzień lubią mocne policzki) no i pędzla (bo skunksem to podobno wszystko da się wyczarować, nawet z buraka)
Poszukam jakiegoś zdjęca z Soft Touch na policzkach i wkleję.

EDIT: wkleiłam Jedno z lampą, drugie bez. Daje taki subtelny efekt.

Vril ja wprawdzie Angleda mam od 2 dni ale też coś ciężko mi idzie nakładanie. Poza tym trochę mnie "drapie" (ale to może przez problemy z cerą). Podładu mi nie zmywa ale korektor już tak - szczególnie, że mam niespodzianki na policzku. Skunksik pewnie byłby lepszy.
dziękuję będę szukać tak jak radzisz w różach jednak fajne są na Tobie bardzo zachęcająco wygląda Soft Touch w sam raz dla Ciebie
tylko stracznie chłodny posowałby mi na zimę właśnie takiego szukałam zimą (w drogeriach )

teraz ten Weekend mi się spodobał, myślę, że będzie ok i się dłuzej nie zastanawiam wsumie mała różnica a jednak troche cieplejszy


frantic - aa zawstydzasz mnie dzieki

Jak ktoś ma sposób na ładne połączenie filtru plus minerałów to też chętnie się dowiem, bo muszę zadbać o moje naczynka i zacząć uzywać naprawdę wysokiego filtra
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-03-12 o 15:38
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:12   #1385
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Anecka - ja tez biore IZO (ostatnio w większej dawce - 40 mg) i mam od 2 dni taki sam problem (położony fluid na filtr) z nosem... a ostatnio zauważyłam na policzkach to samo! jestem załamana!
Czytam was od 3 tygodni i się na minerałki chce przerzucić, myślałam że nie będzie lepiej... ale teraz jak widze Twoje foto to zwątpiłam w polepszenie ale minerałki i tak kupię chciałam Was poprosić o radę - wklejając zdjęcie - bo ja nigdy koloru nie potrafię wybrać taka - ciapa ze mnie kolorystyczna, ale nieśmiała jestem i dupy nie chce wam truć ..
Ja tez mam 40mg i dopiero 5 dni zazywam kapsulki [Nawilzasz twarz? jak tak to czym?]
Nie mniej moze jesli zacznie sie nawilzac, to bedzie dobrze, choc dzis mi dermatolog powiedzial ze nie moge nawilzac w ogole twarzy Ogolnie to przeszlabym moze na jakas inna formule niz Intensive, ale matte u mnie w oogle nie kryje, a jak nalozylam 3 warstwy to nie za bardzo to wygladalo.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:33   #1386
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Anecka ja widzę na tym zdjęciu dokładne odbicie mojego problemu na nosie. Podkład zrolowany, skórki.
Leczę się differinem.
Ale nic z tym nie zrobię, zawsze rak mi się robi. Jedyne wyjście to częste poprawki..

Dzisiaj zauważyłam, jak szybko kończą mi się podkłady. Mam jakiś taki luz w tych opakowaniach...;/ przez to trochę że dużo używam i może też dlatego że mieszam je i przy przesypywaniu dożo się marnuje.
Normalnie jestem trochę tym zdenerwowana. Bo jak to, chyba ze 2 miechy używania i już takie niespodzianki?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2009-03-12 o 16:39
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:35   #1387
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
evelinek zdecydowanie wysypuj mniej podkładu niż przy LHK. Jeżeli robisz to na miseczkę, lub do pokrywki, to wysyp tylko ociupinkę, potem flattim wetrzyj cały podkład tak żeby go na pędzlu nie było prawie wcale widać i wtedy hop na buzię. Dzięki temu będziesz mogła dać kilka cieniutkich warstw.
To co opisujesz to właśnie ten efekt mocniejszego krycia przy pomocy flat topa o którym nieraz wspominami. Szybciej uzyskuje się nim zadowalajace mocne krycie.
Frantic, jesteś moim głosem rozsądku. Dziękuję

Inc0rrect, muszę to napisać- jak dla mnie jesteś typem takiej amerykańskiej dziewczyny z sąsiedztwa- świeża, dziewczęca uroda, taka pełna życia, i te usta...

Ja bym Cię właśnie w Soft Touch widziała, powinien ładnie podkreślać buźkę, właśnie dlatego, że jest chłodniejszy. A z filtrów polecam zachwalaną tutaj Lirenkę.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 17:00   #1388
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Anecka ja widzę na tym zdjęciu dokładne odbicie mojego problemu na nosie. Podkład zrolowany, skórki.
Leczę się differinem.
Ale nic z tym nie zrobię, zawsze rak mi się robi. Jedyne wyjście to częste poprawki..

Dzisiaj zauważyłam, jak szybko kończą mi się podkłady. Mam jakiś taki luz w tych opakowaniach...;/ przez to trochę że dużo używam i może też dlatego że mieszam je i przy przesypywaniu dożo się marnuje.
Normalnie jestem trochę tym zdenerwowana. Bo jak to, chyba ze 2 miechy używania i już takie niespodzianki?
Jak robisz poprawki? Bo jesli mowisz o przypudrowaniu nosa to robi sie u mnie jeszcze gorzej.. no chyba ze po prostu zmyc podklad z nosa i jeszcze raz nalozyc? tyle ze u mnie po nalozeniu jest juz podobnie..

Jutro naloze ostatnie odrobiny prochów EDM, peach mi niby pasuje, ale teraz przy cerze tak humorzastej nei zaryzykuje bo sie zwarzy i bede wygladac jak przyprószona skórką pomarańczy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:20   #1389
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Frantic, jesteś moim głosem rozsądku. Dziękuję

Inc0rrect, muszę to napisać- jak dla mnie jesteś typem takiej amerykańskiej dziewczyny z sąsiedztwa- świeża, dziewczęca uroda, taka pełna życia, i te usta...

Ja bym Cię właśnie w Soft Touch widziała, powinien ładnie podkreślać buźkę, właśnie dlatego, że jest chłodniejszy. A z filtrów polecam zachwalaną tutaj Lirenkę.
Skoro tak mówisz, posłucham bo na różach się nie znam myślałam, że jak opalam się na złoto to chłodne kolory nie dla mnie i tym tropem idę a i dziękuję

daj mi proszę dokładniejsze namiary na tego filtra z Lirene to jest ten z ochroną 40?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:02   #1390
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja tez mam 40mg i dopiero 5 dni zazywam kapsulki [Nawilzasz twarz? jak tak to czym?]
Nie mniej moze jesli zacznie sie nawilzac, to bedzie dobrze, choc dzis mi dermatolog powiedzial ze nie moge nawilzac w ogole twarzy Ogolnie to przeszlabym moze na jakas inna formule niz Intensive, ale matte u mnie w oogle nie kryje, a jak nalozylam 3 warstwy to nie za bardzo to wygladalo.
Wiem że nawilżanie to jeden z podstawowych dylematów na wątku o IZO (ja nawilżam - nie wyobrażam sobie inaczej! Zakochałam sie w Clinique (3 kroki, na noc - repariwear, na dzień - Super City Block lub Comfort on Cool) ale teraz i tak po nałożeniu make up na nosie i policzkach mam ruloniki. Moja rada na to jak dotąd to poprawki tak jak pisze klaudynka, uzywam sprasowanego pudru i gąbeczkę rozcieram to co się pofałdowało - ale za pół godziny jest tak samo . Stresuje mnie to baarrrddzo. Ale jakoś musimy to przetrwać.
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:04   #1391
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jak robisz poprawki? Bo jesli mowisz o przypudrowaniu nosa to robi sie u mnie jeszcze gorzej.. no chyba ze po prostu zmyc podklad z nosa i jeszcze raz nalozyc? tyle ze u mnie po nalozeniu jest juz podobnie..

Jutro naloze ostatnie odrobiny prochów EDM, peach mi niby pasuje, ale teraz przy cerze tak humorzastej nei zaryzykuje bo sie zwarzy i bede wygladac jak przyprószona skórką pomarańczy
Bibułka matująca + nałożenie warstewki podkładu.
Mnie pomaga
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 18:14   #1392
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A propos, czy ktoras uzywala bibulek matujacych z EDM?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:20   #1393
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ja, raz Dostalam je gratis i sprobowalam coz to takiego. Rzeczywiscie dobrze zbiera sebum nie naruszajac makijazu, bibulki sa ultra-cienkie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:20   #1394
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A propos, czy ktoras uzywala bibulek matujacych z EDM?
Ja używam. Nie narzekam, choć nie mam wielkiego porównania - ładnie ściągają sebum i nie ruszają warstwy kosmetyku
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:33   #1395
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Skoro tak mówisz, posłucham bo na różach się nie znam myślałam, że jak opalam się na złoto to chłodne kolory nie dla mnie i tym tropem idę a i dziękuję

daj mi proszę dokładniejsze namiary na tego filtra z Lirene to jest ten z ochroną 40?
Lirene Dermoprogram Family 50+ (w żółtej tubie) Cena ok 20 zł, do dostania w lecie w drogeriach, obecnie w aptekach lub necie.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:40   #1396
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ja używam. Nie narzekam, choć nie mam wielkiego porównania - ładnie ściągają sebum i nie ruszają warstwy kosmetyku
Chętnie bym porównała je z Clean&Clear owianych mitem Używam ich od dawna i są świetne, więc polecam jako alternatywę, bo raczej taniej wyniesie (przesyłka z Polski)
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:18   #1397
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

polcia26 nie wstydź się tylko wrzucaj fotkę. Tutaj mam taką jedną ekspertkę, która prawie się nie myli nigdy doradzając odcień.
Ok odważyłam się
Chciałam Was prosić drogie wizażanki (jako największe ekspertki ) o pomoc w doborze odpowiedniego koloru produktu EDM w
- primer
- podkład
- puder
-korektor
i może róż
Obecnie używam z Qlinique - Repairwear Anti-Aging - Fair Natural iStay-Matte Sheer Pressed Power Invisible Matte , i patrząc na ściągę zamieszczoną w pierwszym wątku to ponoć Golden Fair im odpowiada, ale ja nie wiem czy te których użyam sa ok? I ewentualnie jakie jeszcze próbki zamówić?

Zamieszczam dwie fotki (nie wystraszcie się ) jedna bez make up (światło naturalne), i druga z w/w podkładami (flesz).
Buzia jest w trakcie leczenia IZO więc mordka trochę zaczerwieniona, dałam też dekold do porównania (nie opalany od dawna). Do bladzioszków chyba nie należę, opalam się dość szybko. Potrzebuję duzego krycia więc myślę ze pewnie formuła Intensive.

Nigdy nie potrafiłam dobrać kolorku do swojej buzi... taka ze mnie gapa ciapa, nie wiem czy ma być w nim żółć czy nie? bo róż chyba odpada!
Zawsze cieszyłam się jak kończył się mój nieudany podkład żeby, kupić nowy (i znów niewypał).
Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto 057 (Medium).jpg (26,6 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Twarz 080 (Medium).jpg (28,3 KB, 126 załadowań)
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 20:22   #1398
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

beige light medium, golden light, buff perfect
korektor: multi-task
róż: weekend gateway, opening day, swemming pool z matow, z polyskiem np back to school
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 20:56   #1399
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Pastereczko DZIĘKUJĘ
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 22:14   #1400
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Nie ma sprawy

Dziewczyny, bibulki sa bardzo fajne i niedrogie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 23:07   #1401
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Pranie nie wyobrażam sobie życia bez bibułek Zużyłam już 2 opakowania są świetne Milion razy lepsze od inglota
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 01:03   #1402
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Bibułki mówicie? To dlaczego ja na to nie wpadłam? Pewnie dlatego, że miałam i Dermiki i Yves Rocher i Artdeco i żadne z nich jakoś mnie nie zachwyciły. Mówicie, że te są niezłe ? No nic, dopisane do listy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 06:26   #1403
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Moje Drogie - ponieważ jadę na oparach proszku... już nakładam nie do końca pasujące odcienie - nie dotarło do mnie zamówienie z 13.02 - ani z 24.02 - zamówiłam dzisiaj same próbki. Jak myślicie pisać już z prośbą o numer przesyłki ??? sprawdzać czy w ogóle dotarła do Polski ( niestety mogę się założyć że tak ). czy jeszcze się wstrzymać ??? szczerze powiedziawszy trochę mnie dobił fakt że akurat konkretne przesyłki nie dotarły - a to jeden mini kit i pędzel a drugi full .......

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-03-13 o 06:26 Powód: poprawka
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 06:54   #1404
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Myślę że jeśli mnęło 25 dni roboczych to pisz(nie sprawdzałam) a jeśli napiszesz wcześnej pewnie będą kazali Ci odczekać...
A czego używasz? może mam to bym Ci podesłała coś na ratunek )

dziewczyny trzeba zrobić zrzutkę nie? nie możemy pozwolić zeby cwos w była na przymusowym odwyku - to niezdrowe!
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 06:57   #1405
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Bibułka matująca + nałożenie warstewki podkładu.
Mnie pomaga
Mam w domu bibulki matujące clean&clear, ale dosc dawno je kupilam i nie uzywam teraz.. bo mnie zapychały (wtedy na sklady nie patrzylam a teraz widze ze maja parafine). Niestety u mnie one sie nie sprawdzaly przy fluidach i takim samym warzeniu

No ale skoro zachwalacie to moze keidys kupie edm'owe

polcia26, Ty mialas tradzik? sliczna dziewczyna z Ciebie!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 07:07   #1406
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
Moje Drogie - ponieważ jadę na oparach proszku... już nakładam nie do końca pasujące odcienie - nie dotarło do mnie zamówienie z 13.02 - ani z 24.02 - zamówiłam dzisiaj same próbki. Jak myślicie pisać już z prośbą o numer przesyłki ??? sprawdzać czy w ogóle dotarła do Polski ( niestety mogę się założyć że tak ). czy jeszcze się wstrzymać ??? szczerze powiedziawszy trochę mnie dobił fakt że akurat konkretne przesyłki nie dotarły - a to jeden mini kit i pędzel a drugi full .......
Słońce napisz do nich że chcesz numery przesyłke, powinni Ci od razu napisac gdzie one są(mi tak napisali). Po co się glowić?

Ja dopiero wczoraj odebrałam paczke za 24.03 z UC, może Twoje tez niedługo będą
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 07:31   #1407
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, bibulki sa bardzo fajne i niedrogie
Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Pranie nie wyobrażam sobie życia bez bibułek Zużyłam już 2 opakowania są świetne Milion razy lepsze od inglota
Ufff.... to kamień spadł mi z serca Napaliłam się na te bibułki i maja przyjść z następnym zamówieniem. Już znudziło mi się ratowanie chusteczkami lub papierowym ręcznikiem
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 08:10   #1408
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ufff.... to kamień spadł mi z serca Napaliłam się na te bibułki i maja przyjść z następnym zamówieniem. Już znudziło mi się ratowanie chusteczkami lub papierowym ręcznikiem
Ja cię proszę - weź i nie kuś Fajna cena, dużo ich, a ostatnio stwierdziłam, że u mnie to kosmety pierwszej potrzeby
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 08:12   #1409
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja cię proszę - weź i nie kuś Fajna cena, dużo ich, a ostatnio stwierdziłam, że u mnie to kosmety pierwszej potrzeby
Czyli wiesz, co trzeba zrobić
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 08:32   #1410
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Myślę że jeśli mnęło 25 dni roboczych to pisz(nie sprawdzałam) a jeśli napiszesz wcześnej pewnie będą kazali Ci odczekać...
A czego używasz? może mam to bym Ci podesłała coś na ratunek )

dziewczyny trzeba zrobić zrzutkę nie? nie możemy pozwolić zeby cwos w była na przymusowym odwyku - to niezdrowe!
koniecznie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.