Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 17:12   #3421
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tahiti sweetie- klon hoola
cathy się nim zachwycała niedawno!
Nie wiem co prawda jak wygląda Hoola, ale Tahiti Sweetie jest cudny! I jakoś tak zgadza się z opisem Vril, czyli mocno napigmentowany, a odcień niepodobny do innych - dla mnie to jak na razie idealny bronzer, ale trzeba z nim uważać (właśnie ze względu na mocne napigmentowanie).

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Frantic, j co prawda paczkę mam dawno u siebie, ale rozliczenia też niet. Zresztą za każdym razem płaciłam za przesyłkę, więc raczej nie jestem nic winna, zresztą nie dostałam jednej próbki cienia, którą Pastereczka miała dosłać. Tak czy tak, chciałabym zobaczyć rozliczenie. I rozumię Cię doskonale, bo też nie lubię mieć długów. Mnie najbardziej martwi, że ktoś niedawno pisał, że Pastereczka ma wyjazd za granicę, pewnie nie na stałe, ale nie wiadomo na ile i zwyczajnie przykro mi z powodu osób, które nadal czekają, szczególnie, że w większości to nie są małe zamówienia.

Mariolko, słabe tłumaczenie, ja też broniłam Pastereczki, bo wiem, ze są takie okresy, kiedy trudno się ze wszystkom ogarnąć, ale celowe nieodbieranie telefonów (bo tak to wygląda) jest trochę nie fair i nic dziwnego, że dziewczyny czują się urażone niepoważnym traktowaniem.
Dodatkowo jeszcze jest mi przykro, bo część mydła z CS obiecałam tacie i on czeka, dopytuje się co jakiś czas czy już je mam a ja nie potrafię mu nic konkretnego odpowiedzieć. Wychodzę na jakąś niepoważną osobę, która zamówiłam coś, czeka ponad miesiąc i nie wie nawet kiedy to dostanie. A już mu tyle razy mówiłam, że pewnie w tym tygodniu, że lada dzień itp.
Z tym wyjazdem Pastereczki to nie straszcie, bo naprawdę pojedzie do Chin (bo chyba tam się wybierała) i ze dwa miesiące z nią kontaktu nie będziemy znowu miały.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:23   #3422
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dziekuję!
a nie wiecie czy nierejstrowanych to tez sie tyczy? Mam numer z edmu ale ten 'LJ..." Jutro sie przejde na poczte jeszcze raz

wydaje mi sie ze byl jeszcze jakis numer do rozladowni, chyba do wawki
no ale nie wazne, bede reklamowac
Mi Lauress odpisał, że wyślą mi jeszcze raz przesyłkę której nie dostałam, ale tym razem rozdzielą na dwie mniejsze Mimo to poprosiłam, żeby się wstrzymali jeden dzień i dali mi nr tej zaginionej przesyłki, bo może leży w UC czy coś. I też mam taki zaczynający się na LJ ... Jutro będę dzwonić do UC, zobaczę co mi powiedzą
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:26   #3423
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Frantic ja mam to samo- mydło z CS miało być prezentem dla mamy. Nie dopuszczam do siebie nawet takiej możliwości żeby Pastereczka na 2 mies znikneła bez naszych paczek!

Przykre to wszystko. Ciężko się na inne tematy rozmawia bo tak mi ten problem głowę zaprząta.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:47   #3424
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mi Lauress odpisał, że wyślą mi jeszcze raz przesyłkę której nie dostałam, ale tym razem rozdzielą na dwie mniejsze Mimo to poprosiłam, żeby się wstrzymali jeden dzień i dali mi nr tej zaginionej przesyłki, bo może leży w UC czy coś. I też mam taki zaczynający się na LJ ... Jutro będę dzwonić do UC, zobaczę co mi powiedzą
do Gdynskiego UC bedziesz dzwonic czy jakiego?
ja zaczne od pytania na poczcie modle sie zeby to zbiorowe SN doszlo..

Ja naszczęście nie mam żadnych prezentów u pastereczki ale pare rzeczy by mi się przydało.. mam nadzieje ze wkrotce wysle te przesylki
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:53   #3425
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
do Gdynskiego UC bedziesz dzwonic czy jakiego?
ja zaczne od pytania na poczcie modle sie zeby to zbiorowe SN doszlo..

Ja naszczęście nie mam żadnych prezentów u pastereczki ale pare rzeczy by mi się przydało.. mam nadzieje ze wkrotce wysle te przesylki
Ten UC Pocztowy to został przeniesiony z Gdyni do Pruszcza chyba ok. 1,5 roku temu. Pamiętam, ze na poczatku były mega problemy, bo przenieśli tam też sortownię, ale maszyn nie dali i ludzie ręcznie wszystko dzielili. A najlepsze, że to było w okesie Świąt BN. Do mnie kartki świąteczne szły wtedy 1,5 miesiąca Podejrzewam, że tam nadal może być niezły burdel
W ogóle coś nam się taki smutny ten wątek zrobił Przykra historia z Pastereczką naprawdę. Współczuję Wam dziewczyny. Ja dostałam swoją odrazu, ale wiem co to znaczy czekać na wymarzone produkty tyle czasu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:08   #3426
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hmm ja mialam ostatnio pieczatke UC z Gdyni, ale nie mialam wczesniej zadnego interesu u nich, wiec nie wiem
masz moze numer? to tez ich pomecze..

watek faktycznie smutny, ale mam andzieje ze sie tutaj troche rozweslimy jak juz dostaniemy paczki od pastereczki i sie lauressy i edeemy poznajduja
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:14   #3427
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Hmm ja mialam ostatnio pieczatke UC z Gdyni, ale nie mialam wczesniej zadnego interesu u nich, wiec nie wiem
masz moze numer? to tez ich pomecze..

watek faktycznie smutny, ale mam andzieje ze sie tutaj troche rozweslimy jak juz dostaniemy paczki od pastereczki i sie lauressy i edeemy poznajduja
Serio? No to teraz już nie wiem Fakt że dawno nie miałam do czynienia No nic jutro będę wiedzieć więcej, to napiszę co i jak na wątku. Nie będę Ci na razie nr podawać, najpierw sama sprawdzę, po co mamy we dwie błądzić
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 19:08   #3428
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wracam do tematów kulinarnych. wiem, że jest google i dużo stron o gotowaniu ale chciałabym sprawdzone przepisy.

1. Na ogórki na słodko (jadłam takie w plastrach na weselu i mi smakowały ogromnie).
2. Ogórki na pikantnie (czy po chińsku jak kto woli) - próbowałam przepis koleżanki taty ale mi nie wychodzi, może wy jakiś macie?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 19:59   #3429
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

zapytam tutaj, bo wiecej osób tu zaglada niż na wątek EDM

czy w starym kicie best sellerowym, wiosennym, też były 4 cienie? tak jak w tej paletce wiosennej?

dopiero zaczęłam sie nad tym zastanawiać, bo dostałam 3 - nie dostałam postcards, który jest teraz
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:14   #3430
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nie wiem, czy ktoś pisał, ale są promocje w Superpharm na linię Effaclar i Hydraphase, polecam, zrobiłam zapasy zapasów
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:29   #3431
Pinusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 107
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

chciałam tylko wyjaśnić, że mieszkam za Krakowem i w tym tygodniu nie mam w planach "wycieczki" do miasta; mam nadzieje ze Pastereczka się pojawi, choć ze swojej strony nie rozumiem takiego zachowania. dla mnie zobowiązania są najważniejsze; przecież kawiarenki internetowe są, a o przeprowadzce wiedziała wcześniej. ale bądźmy dobrej myśli.
Pinusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 20:33   #3432
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a w ogole to co wy dzisiaj tak cicho siedzicie? az nie do wiary...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:35   #3433
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
chciałam tylko wyjaśnić, że mieszkam za Krakowem i w tym tygodniu nie mam w planach "wycieczki" do miasta; mam nadzieje ze Pastereczka się pojawi, choć ze swojej strony nie rozumiem takiego zachowania. dla mnie zobowiązania są najważniejsze; przecież kawiarenki internetowe są, a o przeprowadzce wiedziała wcześniej. ale bądźmy dobrej myśli.
ale ona ma dostęp do neta, nawet wystawia swoje aukcje na allegro i odpisuje na pytania dotyczące przedmiotów...
bardzo dziwne to wszystko jest
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:36   #3434
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
nie wiem, czy ktoś pisał, ale są promocje w Superpharm na linię Effaclar i Hydraphase, polecam, zrobiłam zapasy zapasów
Dobre

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a w ogole to co wy dzisiaj tak cicho siedzicie? az nie do wiary...
Cicho
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:36   #3435
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Za to dzięki Krystle wczoraj wypróbowałam serum lemon i moja twarz rano wyglądała lepiej Nie wiem jak ja Ci się odwdzięczę za to :kwiatek:
nie ma sprawy cieszę się, że Ci odpowiada... u mnie się zajmował tylko miejsce w lodówce paczka z BU niestety dzisiaj nie dotarła, mam nadzieję, że jutro będzie.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Krystle- jaaaa, jaaaaa się piszę na Twoje gotowanie
jak tylko będzie na czym to zapraszam, tylko ta początku musicie przygotować się na braki w osprzęcie, dzisiaj nabyłam miseczki na dipy, są przeurocze

Edytowane przez Krystle Carrington
Czas edycji: 2009-07-21 o 20:43
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:42   #3436
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cicho
no popoludniu byl wiekszy ruch postowy teraz nawet zdolalam wszystko nadrobic, co znaczy ze malo piszecie
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:45   #3437
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dziekuję!
a nie wiecie czy nierejstrowanych to tez sie tyczy? Mam numer z edmu ale ten 'LJ..." Jutro sie przejde na poczte jeszcze raz

wydaje mi sie ze byl jeszcze jakis numer do rozladowni, chyba do wawki
no ale nie wazne, bede reklamowac
ooo ja też jeszcze nie dostałam jednego z 2 zamówień EDM z 02.07 i też nierejestrowana z którego jest Twoja przesyłka?
Jeszcze czekam na te 25 dni roboczych, ale mam smutne przeczucia
bo chyba jak przesyłki trafiają do UC to urząd celny szybko zawiadamia adresata, nie? Pisz jak idą poszukiwania!

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
nie ma sprawy cieszę się, że Ci odpowiada... u mnie się zajmował tylko miejsce w lodówce paczka z BU niestety dzisiaj nie dotarła, mam nadzieję, że jutro będzie.


jak tylko będzie na czym to zapraszam, tylko ta początku musicie przygotować się na braki w osprzęcie, dzisiaj nabyłam miseczki na dipy, są przeurocze
a masz może kogoś kto szybko i sprawnie popodłącza wszelkie instalacje?
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:48   #3438
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja mam aktualny adres Pastereczki (po przeprowadzce) ...jakby co
Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
napisz mi proszę na priv, może dam rade się wybrać w tym tygodniu, nie obiecuje. chyba ze wcześniej pojawi się Pastereczka
Daj znac jezeli czegos sie dowiesz bo wiem,ze Ona planuje niebawem wyjazd o ile dobrze zrozumialam podczas Naszej ostatniej rozmowy....


Poki co odechcialo mi sie nowych zakupow bo pokazny pakiet jest w rekach Pastereczki
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-07-21 o 20:49
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:57   #3439
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
a masz może kogoś kto szybko i sprawnie popodłącza wszelkie instalacje?
hmm... mam nadzieję, że szybko, sprawnie i bez dodatkowych opłat zrobią mi to te same osoby które zmontują meble kuchenne. Jeśli chodzi o podłączenie gazu to poprzednio zajął się tym specjalista polecony przez sklep w którym kupowałam kuchenkę, umówili mnie na konkretny termin i już. Generalnie to ja już mam dość tych wszystkich specjalistów
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 21:01   #3440
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

bardziej chodziło mi o łazienkowe sprawy: tzw biały montaż bo bez kuchni przezyję, ale prysznic mieć muszę
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:10   #3441
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
bardziej chodziło mi o łazienkowe sprawy: tzw biały montaż bo bez kuchni przezyję, ale prysznic mieć muszę
a... nie. Remont łazienki jeszcze przede mną
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:13   #3442
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hehe to mam nadzieję, że będę mogła polecić Ci wtedy kogoś sprawdzonego
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:17   #3443
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

chętnie skorzystam, te wszystkie remontowe sprawy mnie niestety przerastają
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:56   #3444
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ale ona ma dostęp do neta, nawet wystawia swoje aukcje na allegro i odpisuje na pytania dotyczące przedmiotów...
bardzo dziwne to wszystko jest

Współczuję wam całej tej sytuacji... Ja nie zamawiałam nigdy nic z Pastereczką, jakoś zawsze akurat nawijały się zamówienia organizowane przez inne osoby, ale z tego co czytałam jeszcze jakieś 2 miesiące temu to Pastereczka była tu swoistym "mineralnym guru" a tu takie jajo... I jeszcze jak lukrecja mówi, że jest obecna na All naprawdę współczuję, i też coś mi się wydaje, że jedyne wyjście to wizyta jednej z zamawiających

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
dzisiaj nabyłam miseczki na dipy, są przeurocze
Ooo, jak ja kocham takie "gadżety" różne kieliszki, miseczki... po przeprowadzce na poddasze przez pół roku skupowałam różne pierdółki, mimo że ciągle wydawało mi się że już wszystko mam (co prawda kuchni tu nie mam, ale wiecie - tu ładna ramka, tam wieszaczek na waciki )



Uff dopiero teraz mam czas, żeby posiedzieć na wizażu Cały dzień biegałam z kumpelą po sklepach w poszukiwaniu ciuchów na kościelno-towarzyskie imprezy W ciągu najbliższych 3 miesięcy idę na trzy śluby, jedno wesele (plus ślub oczywiście - czwarty ) i chrzest. Na szczęście zakupy W MIARĘ udane (biała spódnica-tulipan, sukienka i body bez ramiączek - założone pod spódnicę imituje boski top z żabotem, zakochałam się!). Jedną bluzkę pożyczyłam od w/w kumpeli, bo coś marnie ostatnio w tych butikach same letnie, przerysowane bluzeczki dla gimnazjalistek (moje zdanie...).

Jutro natomiast trochę mniej przyjemne zajęcie - całodzienne plewienie ogrodu Będę to robić w staniku, co by unikąć opalenia "do bluzki" bo założę się że na cały dzień na słońcu to mi żaden filtr nie pomoże (dla Krakowa zapowiadają 32 stopnie ). I znowu zniszczę paznokcie no ale trudno, trzeba odrobić "pańszczyznę" - zadowolenie rodziców bezcenne
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:02   #3445
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Lemirko, w tym tygodniu postaram sie wreszcie wysłać Ci płytki z Full Metalem, nieźle się to przeciagnęło ale jakoś ciągle mi wypadało z głowy żeby je nagrać nagrane już są, więc będę wysyłać Tobie i Pastereczce

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
czy w starym kicie best sellerowym, wiosennym, też były 4 cienie? tak jak w tej paletce wiosennej?

dopiero zaczęłam sie nad tym zastanawiać, bo dostałam 3 - nie dostałam postcards, który jest teraz
nikt nie pamięta? ja jestem prawie pewna, ze w starym kicie były 4 cienie... zawsze chyba dawali po 4?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:15
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:10   #3446
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly- best seller jako kit z cieniami i pędzelkiem czy o resorcie mówisz? Bo jak o best sellerowym kicie to tam były 3 cienie i 1 pędzelek Postcard był tylko na ich zdjęciach na stronie glównej

Viollet- wklejaj zdjęcia zdobyczy

Krystle- ja tez mam cos malutkiego dla Ciebie jutro sie widzimy

Rzeczywiście cicho ale chyba nastroju brak

Oh Winly czekaj Z kolei spring kit był z leaps, butterfly, dandelious i sprung plus pędzelek więc chyba jednak 4 plus pędzelek. Poprawcie mnie jeżeli sie mylę bo miesza mi się już wszystko :/
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:12
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:15   #3447
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Winly- best seller jako kit z cieniami i pędzelkiem czy o resorcie mówisz? Bo jak o best sellerowym kicie to tam były 3 cienie i 1 pędzelek Postcard był tylko na ich zdjęciach na stronie glównej
dokładnie o to mi chodziło dzięki, czyli jednak ja się pomyliłam
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:15   #3448
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Viollet, top pod spódnicę? nic dzis nie piłam
z ciuchami masz rację, jakies to wszystko mlodzieżowe i tandetne
ale do Egiptu kupiłam sobie dwie zwiewne sukieneczki
ja będę musiała też moja cukinie opielić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:20   #3449
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly- ja pamiętam, że na zdjęciu na stronie głównej był postcard ale w dziale best seller w kicie już go nie dawali. Nie pamiętam tylko taki to kit był Natomiast w sping kit best seller były 4 sample i pędzelek.

Widział ktos junior eye kabuki na EDM?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:26   #3450
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Gołąbku moze Ty wiesz coś więcej od Pastereczki?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.