kosmetyki apteczne PHYSIOGEL - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-08, 13:27   #1
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie

kosmetyki apteczne PHYSIOGEL


czy ktos uzywal??? jakie efekty ina jakiej cerze??? mam mieszana ze sklonnoscia do wypryskow i zastanawiam sie czy mi nie pomogly by unormowac cere

http://www.apteka-centrum.pl/physiogel-krem-p-1848.html
http://www.apteka-centrum.pl/physiog...ia-p-1849.html
http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Physiogel
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:35   #2
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

olkie..wlasnie wczoraj umyłam twarz pierwszy raz physiogelem..mam mieszana skłonna do wyprysków...moge powiedziec tylko tyle,ze po umyciu skóra jest gładziutka i delikatna po dłuzszym stosowaniu dam znac co i jak
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 15:35   #3
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

ja tez z 2 razy umylam nim buzie u kolezanki ale nie moge nic powiedziec bo byly to tylko 2 przypadki i jescze w dluzszych odstepach czasu.



up up up
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:22   #4
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Ja uzywam physiogelu i jestem bardzo zadowolona, dobrze nawilza skore, lagodzi podraznienia, u mnie jak na razie nie powoduje wysypu pryszczy, a mam cere tlusta. Dodatkowo stosuje acne derm i physiogel swietnie lagodzi skore, nie mam uczucia sciagniecia skory. Polecam bardzo ten zel osobom o wrazilwej cerze.
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:50   #5
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Ja mam wrazliwa cere, przetluszcza sie niemilosiernie na czole i nosie a przesusza na brodzie physiogelu do mycia uzywam od jakichs 3 lat i jest spoko powiedzialabym nawet ze ani nie wysusza ani jakos specjalnie nie nawilza ale oczyszcza delikatnie skore tak ze po umyciu jest gladka i ladna. polecam szczerze
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:44   #6
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

A czy nie działa za delikatnie, tzn. czy nie macie potem uczucia "niedomycia"??? Poszukuje od jakiegoś czasu delikatnego, a zarazem dobrze oczyszczającego żelu do mycia twarzy i biore pod uwagę właśnie m.in. physiogel
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:58   #7
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Też jestem ciekawa, nigdy ich nie używałam.
OT witaj StarachowiczankoKłania sie kolejna
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 22:01   #8
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
A czy nie działa za delikatnie, tzn. czy nie macie potem uczucia "niedomycia"??? Poszukuje od jakiegoś czasu delikatnego, a zarazem dobrze oczyszczającego żelu do mycia twarzy i biore pod uwagę właśnie m.in. physiogel
ja osobiście polecam, ale są wizażystki, którym to nie pasuje ten kosmetyk. mam tłustą buzią i przesuszoną (choć juz jest całkiem nieźle). kosmetyk jest nieekonomiczny niestety, a swoje kosztuje, za to czyści bardzo dobrze (tylko tzreba go umiejętnie nakładac: palcami wklepujesz na twarz, czekasz pół minuty i wtedy ścierasz, jak chcesz, to można to powtórzyć).
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 12:05   #9
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

ja wtedy co go urzywalam to mylam nim + woda tak jak zwyklym zelema pozniej przecieralam nim jeszcze raz na waciku

a jak sie sprawdza krem?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 12:43   #10
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Używałam physiogelu i byłam średnio zadowolona. Dermatolog polecił mi cetaphil (to podobny bardzo delikatny produkt do mycia twarzy, kosztuje ok 30 zł, starcza mi na prawie 3 miesiace) . Jestem z niego bardzo zadowolona, a mam cere mieszaną trądzikową. Masz podobna cerę do mojej więc jak mi dermatolog tak ja tobie polecam
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 16:45   #11
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

ja sie nim myje chyba z pol roku. mam bardzo wrazliwa(plytko osadzone naczynka) i niestety tradzikowa cere. wczesniej uzywalam lubexylu(?)... cos takiego.zapytalam sie mojej pani dermatolog o opinie na jego temat. powiedzial ze dla mnie powinien byc dobry a nawet lepszy od poprzedniego.rzeczywiscie physiogel jest o niebo lagodniejszy. tak jak dziewczyny pisaly nie podraznia, lagodzi podraznienia i nie wywolal u mnie wysypu. uzywalm takze cetaphilu i efekty byly w zasadzie takie same a roznica w cenia duza(cetaphil kupowalm za 40 zl a physiogel za jakies 24zl) co do efektu "niedomycia" moja mama kiedy nim umyla twarz skrzywila sie narzekajac ze czuje sie jakas tlusta, ja takiego wrazenia nie mialam i nie mam.
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 22:46   #12
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

no wlasnie mowicie o cerze wazliwej..a ja mam twarz nie do zdarcia nawet zele z alkoholem mnie nie podrazniaja nawet jak przy myciu dodatkowo szoruje twarz szczoteczka.mam tlusta cere. odpowiedzialnu za to jest w wiekszosci stres( teraz mam ferie po sesji i moja cera jes nie do poznania tak sie zmienila na lepsze i sie przestala przetluszczac. jednak kiedy znow wroce na uczelnie to pewnie znow sie zcznie :/chodzi mi o to jak wplywa na tlusta cere a nie koniecznie wrazliwa.i czy unormuje ja i jak poradzi sonie z tradzikiem
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 08:33   #13
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

ja używam kremu Physiogel juz od dłuższego czasu i jestem z niego zadowolona. Jestem posiadaczką cery mieszanej, skłonnej do przesuszeń, trądzikowej. Nakładam krem zarówno pod makijaż jak i na noc, w obu przypadkach spisuje się świetnie, mało tego jest rewelacyjny na powieki, nie szczypie, dobrze nawilża, nie podrażnia, mój ratunek na powieki. Mam już 2 tubę i nie zauważyłam żeby powodował zapychanie porów i powstawanie zmian trądzikowych. Polecam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 07:56   #14
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Po pierwsze - polecam przejrzec KWC, kosmetyki Phisiogel maja naprawde sporo opinii!
Po drugie - sama mam z nimi wspomnienia mieszane - zel owszem, jest delikatny, ma przyjemna konsystencje, mimo nieuzywania wody nie zatyka mi porow, mozna go tonami pchac do oczu i nie szczypie, ale jednak uczucie niedomycia jest znaczne - w ogole przestalam uzywac podkladow i pudrow, bo Phisiogel sobie z nimi nie radzi. Podobne dzialanie ma Cethapil - jeszcze go nie testowalam, ale mam miniaturke i na pewno sprobuje.
Natomiast krem Phisiogel ma dla mnie konsystencje nie do przyjecia - w ogole sie nie wchlania, a do tego potwornie mnie zapchal. Juz nawet tlusta Lipobase wchlania sie o wiele lepiej.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 08:34   #15
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

ja miałam physiogel żel i krem. Zel stosowałam kiedyś przez długi czas, ale z wodą i już nie pamietam dokładnie jak mnie oczyszczał, ale pamiętam ze ostatnim razem po jego umyciu dostałam jakiejś kaszki na czole jakby uczulenie od razu odstawiłam. Chciałabym do niego wrócić bo teraz od zoracu mam bardzo wrażliwą cerę do tego mieszaną i tradzikową. Ale się trochę boję, że mnie nie doczyści...
Krem stosowałam wiele razy i mnie nie zapchał, ale na dzień go nie lubię bo się świeci poza tym wole gestsze kremy bardziej odpowiada mi dermosan, ale można spróbować, bo czasami takie nawilżenie się przyda
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 19:51   #16
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

No wlasnie, czy jest jakis produkt rownie delikatny jak Phisiogel, ale lepiej oczyszczajacy?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 10:28   #17
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Używam Physiogel krem i żel od kilku dni - na zlecenie mojej dermatolożki
Jeżeli chodzi o żel - jestem zadowolona, nie czuję się po nim niedomyta, wręcz przeciwnie - cera jest czysta i świeża, zmywa makijaż ( ale makijaż oczu zmywam osobno). Nie podrażnia i nie wysusza. Ja stosuję go z wodą - standardowo jak inne żele. Konsystencja - trochę leista - prawdopodobnie będzie mało wydajny. Jednym słowem: przyzwoity, ale z nóg mnie nie zwalił.
Krem - do tej pory stosowałam kremów matujących - ten definitywnie do takich nie należy. Świecę się jak latarnia :/ Pozostawia na skórze taki świecący film, jednakże w moim przypadku nie czuję dyskomfortu lepiącej się twarzy - buzia się świeci, ale nie jest lepiąca, tłustawa... to się chyba nazywa bariera ochronna Nie pozatykał mi porów, nic mi po nim dodatkowo nie wyskoczyło. Stosuję Differin i Duac, więc potrzebuję solidnego nawilżenia i ochrony. Wydaje mi się, że krem ten powinen sobie z tym poradzić. Szkoda, że nie ma ani pół filtra. Wielki minus.
Nie jest to może najtańszy interes z tymi kosmetykami - za komplet zapłaciłam ok. 60zł.
metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 12:25   #18
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
ja używam kremu Physiogel juz od dłuższego czasu i jestem z niego zadowolona. Jestem posiadaczką cery mieszanej, skłonnej do przesuszeń, trądzikowej. Nakładam krem zarówno pod makijaż jak i na noc, w obu przypadkach spisuje się świetnie, mało tego jest rewelacyjny na powieki, nie szczypie, dobrze nawilża, nie podrażnia, mój ratunek na powieki. Mam już 2 tubę i nie zauważyłam żeby powodował zapychanie porów i powstawanie zmian trądzikowych. Polecam
a po nałożeniu na cerę , jakie masz uczucia ? trochę dziwe pytanie ale dla mnie ważne
wchłania sie ? pozostawia taką tłustą warstewkę ? daje uczucie nawilżenia ? czy może jeszcze coś innego ?
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 15:25   #19
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

ja używałam kremu. jak dla mnie KWC. zobacz sobie moja opinie
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 20:11   #20
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
a po nałożeniu na cerę , jakie masz uczucia ? trochę dziwe pytanie ale dla mnie ważne
wchłania sie ? pozostawia taką tłustą warstewkę ? daje uczucie nawilżenia ? czy może jeszcze coś innego ?
tez używałam...daje uczucie natłuszczenia, ale jak najbardziej lekkiego. z resztą sam krem tez jest lekki. pozostawia film na buzi, ale przy mojej tłustej cerze nie zostawia tłustych placków...o ile się zmatowi pudrem sypkim oczywiście. z nawilzeniem raczej gorzej. krem dobrze goi. mj narzeczony uzywał na ramiona zaatakowane atopowym zapaleniem skóry i cera wyraźnie się poprawiła...
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 08:49   #21
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
a po nałożeniu na cerę , jakie masz uczucia ? trochę dziwe pytanie ale dla mnie ważne
wchłania sie ? pozostawia taką tłustą warstewkę ? daje uczucie nawilżenia ? czy może jeszcze coś innego ?
Na początku miałam wrażenie że pozostawia film na skórze, aleja jestem na tym punkcie przewrażliwiona, używa tego kremu również moja mama i chwali go sobie. Nawilża dosyć dobrze, rewelacyjnie nawilża powieki, już jedna noc z nim na powiekach i znów powieki są w rewelacyjnym stanie, jeśli np. wysuszył je płyn do demakijażu
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 09:28   #22
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

mnie za to i żel do mycia i krem szczypał i piekł na twarzy
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 09:52   #23
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Na początku miałam wrażenie że pozostawia film na skórze, aleja jestem na tym punkcie przewrażliwiona, używa tego kremu również moja mama i chwali go sobie. Nawilża dosyć dobrze, rewelacyjnie nawilża powieki, już jedna noc z nim na powiekach i znów powieki są w rewelacyjnym stanie, jeśli np. wysuszył je płyn do demakijażu
No mi akurat ten krem zupelnie nie podszedl. Zostawia bardzo nieprzyjemna tlusta warstwe, ktorej nie wystarczy zetrzec chusteczka, bo ona sie jakby odnawia (?). Do tego zapchal mi pory, mimo ze w porownaniu z innymi kremami, ktorych uzywalam - mial mniej zapychajacy sklad.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 11:33   #24
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No mi akurat ten krem zupelnie nie podszedl. Zostawia bardzo nieprzyjemna tlusta warstwe, ktorej nie wystarczy zetrzec chusteczka, bo ona sie jakby odnawia (?). Do tego zapchal mi pory, mimo ze w porownaniu z innymi kremami, ktorych uzywalam - mial mniej zapychajacy sklad.
szkoda, ze masz takie efekty po tym kremie... ja sobie chwalę..
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 19:24   #25
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Ja używam żelu już od bardzo dawna i z czystym sumieniem mogę go polecić! Oczywiście wiadomo - każda skóra jest inna, ale uważam, że Physiogel jest na tyle delikatny, że chyba każdy może go używać.

Myślę o kupnie kremu, ale jak przeczytalam, że pozostawia on taką tlustą powlokę to sama nie wiem... Nie znoszę uczucia przetluszczonej skóry, więc to chyba nie dla mnie.
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 14:33   #26
wonda81
Przyczajenie
 
Avatar wonda81
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Od miesiąca uzywam kremu i zelu physiogel. Mam cerę mieszaną ze skłonnoscią do wyprysków. Musze powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków. Nie są one tanie ale na pewno sa warte stosowania. Cera wyraźnie sie wygładza i jest delikatniejsza. Szczerze polecam te kosmetyki
wonda81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 09:53   #27
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

Ja równiez uzywam Physiogel od ok 3 tygodni, wcześniej mialam często podraznioną skórę, zaczerwienioną i do tego z wypryskami, TERAZ skóra jest delikatna, nie podrazniona i wyprysków mniej. POLECAM
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:21   #28
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: kosmetyki apteczne PHYSIOGEL

ja jestem wierna fanka zelu Physiogel
odkrylam go jakis czas temu kiedy leczylam tradzik i wowczas wyprobowywalam wszelkie mozliwe apteczne wynalazki do mycia (np Cetaphil, Lubex), co prawda w trakcie leczenia najlepszy byl Lubex bo on dziala dezynfekujaco, ale najmilsze wrazenia mialam z Physiogele wiec postanowilam uzywac go jak 'wyzdrowieje'
przede wszystkim lagodzi, koi, nawilza - ja go uzywam tak, ze smaruje nim buzie, czekam chwile, przecieram wacikiem a pozniej przemywam tonikiem Clinique i twarz jest czysciutka
do demakijazu oczu nie uzywam
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.