Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 11:08   #301
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Nieudane farbowanie

nie myle rozjaśniania z dekoloryzacją, tylko według mnie w jej przypadku rozjaśnienie na własną ręke jest niemożliwe, w każdym razie nie takie jakie ona chce, napisałam o dekoloryzacji jej tak ogólnie, bo niektóre dziewczyny w desperacji robią to same i potem bardzo żałują...

rebelion696 naprawde ci radze fryzjera, bo czasem nie warto oszczędzać, szczególnie jeśli chodzi o włosy
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 11:23   #302
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
teraz to chyba najprosciej zamalowac brazem cale wlosy.
na przyszlosc jesli bedziesz chciala uzyc jasnej farby to musisz rozjasnic wlosy bo na ciemnych wlosach nigdy nie wyjdzie ci kolor jak na pudelku gdy nalozysz jasniejsza farbe. marchewka na farbowanym brazie moze dac rudawa poswiate, na naturalnym wyjdzie lepiej.




co za glupota. jak sie nie zna zasad farbowania to wszystkie farby beda zle i be. Po prostu zadna farba nie rozjasni znacząco ciemnych wlosow, chce sie miec jasne to trzeba wlosy odbarwic tj rozjasnic i dopiero nalozyc farbe.

co do dekoloryzacji to takze bzdura. wystarczy rozjasnic, z brazu sam rozjasniacz juz zrobu rudy z tym ze niestety nie rowny wiec konieczna bedzie farba.
Przecież to właśnie napisałam: że z ciemnych brąz włosów nie zrobią się nagle równomiernie rude przy pomocy drogeryjej farby, a chwycą tylko na ten kolor przy odroście.

A z takim rozjaśnianiem to uważaj. Jeżeli już masz cienkie, łamliwe i przesuszone włosy to nie wróżę temu dobrze... Więc najpierw przyjrzyj się dokładnie swoim włosom czy podołają
Jakby nie było takie domowe rozjasnianie, dekoloryzowanie - bardzo niszczy włosy, więc lepiej odłożyć kasę i radzę fryzjera

Edytowane przez mon88
Czas edycji: 2010-04-02 o 11:25
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:11   #303
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
Przecież to właśnie napisałam: że z ciemnych brąz włosów nie zrobią się nagle równomiernie rude przy pomocy drogeryjej farby, a chwycą tylko na ten kolor przy odroście.

A z takim rozjaśnianiem to uważaj. Jeżeli już masz cienkie, łamliwe i przesuszone włosy to nie wróżę temu dobrze... Więc najpierw przyjrzyj się dokładnie swoim włosom czy podołają
Jakby nie było takie domowe rozjasnianie, dekoloryzowanie - bardzo niszczy włosy, więc lepiej odłożyć kasę i radzę fryzjera
no tak, chodzilo nam o to samo, poprostu zle sie wyrazilas

fryzjer to dobre wyjscie. ja gdybym nie byla w temacie obeznana napewno bym nigdy nie rozjasniala sama wlosow. wiec autorko, tak jak wczesniej pisalam gdybys mogla wkleic zdjecie wlosow to postaram sie pomoc.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 14:15   #304
rebelion696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudane farbowanie

Chyba zrobię tak jak radzicie i udam się do fryzjera, na razie jednak nie jest to możliwe ze względu na 'świąteczną gorączkę' i brak miejsc. Nie znam się na ponownym farbowaniu/rozjaśnianiu włosów na tyle, żeby sobie samodzielnie poradzić;/ W tej chwili wyglądam dość śmiesznie, ale boję się, że może być jeszcze gorzej, gdy się sama za nie wezmę Poczekam do poniedziałku i wtedy ostatecznie zdecyduję. Do tego czasu postaram się jakoś osłabić ten kolor. Słyszałam, że szampony przeciwłupieżowe nieco pomagają. Czy znacie jeszcze jakieś inne metody, którymi mogłabym się wspomóc przez najbliższe kilka dni? Zdjęcie postaram się dodać wieczorem.
rebelion696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 01:39   #305
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Nieudane farbowanie

Mam dokładnie taki sam problem jak ty, miałam średni brąz i 3 cm odrosty, postanowiłam zafarbować na mahoniowy, mahoń wyszedł na odrostach a reszty włosów farba praktycznie w ogóle nie chwyciła. Najgorsze jest to że przy każdym myciu spłukują się jeszcze resztki koloru mahoniowego z włosów a przy odrostach jaki był taki jest i kontrast jest jeszcze większy. Wiem że jedyną opcją jest farbowanie na ciemny kolor, ale ja po pierwsze, nie chce już niszczyć włosów bo w końcu mi wypadną a po drugie nie chce mieć ciemnych. Nie ma opcji tylko albo chodzić w tej tęczy aż się wszystko wypłuka albo aż włosy odrosną.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:39   #306
Emiko94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Farba po ostatni farbowaniu już zeszła, więć postanowiłam przyciemnić włosy. Pofarbowałam się farbą Palette o odcieniu 'Ciemna czekolada'. Niestety włosy nie pokryły się równo. Mam teraz czarną grzywkę, a resztę włosów brązowa - taką jaka powinna być. Co mam zrobić z tą grzywką.? Myłam włosy już chyba 10 razy i kolor nie blaknie... Próbowałam też sody oczyszczonej... Też nic. ;/
Emiko94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:57   #307
women_seem_wicked
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

Witam
Wczoraj przefarbowałam się z ciemnego blondu/jasnego brązu (naturalny kolor) farbą Wellaton złoty blond. Spodziewałam się jasnego blondu z lekkim odcieniem rudości, a wyszła jakaś masakra. Na wierzchu głowy mam coś co okresliłabym jako 'biało-pomarańczowy', a im bliżej końcówek (włosy prawie do łopatek) tym coraz mniej intensywny kolor kończący się na jasnym brązie.
Co mogę z tym zrobić? Czytałam już o Regenalu i o szamponie Joanna Professional rewitalizującym kolor. Obawiam się jednak, że wyjdą mi popielate włosy... Na dekoloryzację nie chcę się decydować, bo po pierwsze- koszta, po drugie- nie chcę całkiem zniszczyć włosów (mam 17 lat). Podobno Head&Shoulders pomaga zniwelować farbę i tak się składa, że mam go w domu, ale nie wiem czy jego działanie będzie wystarczające.
Pomocy!

Edit: zastanawiam się też nad obcięciem grzywki, bo po zaczesaniu części włosów do przodu nie ma aż takiego kontrastu między kolorem na górze i dole. Wszyscy (w rodzinie, bo znajomym się na razie nie pokazuję ;p) jednak odradzają, bo mam dość mocno kręcone włosy, a prostownicy brak -> koszta, koszta, koszta.

Edytowane przez women_seem_wicked
Czas edycji: 2010-06-23 o 13:05
women_seem_wicked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 13:31   #308
tyrytka_1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 89
GG do tyrytka_1234
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

hej myślę, że może powinnaś zafarbować je jakąś inną farbą, bardziej przybliżoną do twojego naturalnego koloru. To powinno przyćmić ten kolorek co Ci wyszedł a swoją drogą dołącz zdjęcie fryzury może wtedy coś więcej wymyślimy
__________________
...autobus... dwoje ludzi... biedni, może bezdomni?
dwa siedzenia... ciało w ciało, ręka w ręke
jadą...
bez celu, ale są razem...
chyba pierwszy raz widziałam MIŁOŚĆ..


dbam o siebie
tyrytka_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:14   #309
women_seem_wicked
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

@tyrytka_1234
Załączyłam zdjęcia. Niezbyt wiernie oddają stan rzeczy (w rzeczywistości jest jaskrawiej), ale trudno, lepiej nie da rady.

Zastanawiałam się nad ponownym użyciem jakiejś farby ale:
a) chcę zmienić tylko kolor z przodu - na czubku głowy bądź jakos zmniejszyć kontrast między górą a dołem
b) boję się że jasnożółty blond + ciemniejsza farba (np brąz) dadzą zielony kolor albo inne dziwactwo
c) boję się jeszcze większego zniszczenia włosów, chociaż teraz to już chyba nieuniknione

Dodam jeszcze, że chciałabym mieć takie włosy, i w ogóle fryzurę jak na avatarze, ale na razie muszę się skupić na pozbyciu się obecnego koloru.

Edytowane przez women_seem_wicked
Czas edycji: 2010-06-23 o 14:17
women_seem_wicked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:27   #310
tyrytka_1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 89
GG do tyrytka_1234
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

nie jest tak źle hmm zastanawiam co ci zaproponować.. próbowałam juz wielu dziwactw na swoich włosach i zielony jeszcze nie wyszedł więc myślę, że nie masz się czego bać
a myślałaś o miodowym blondzie?
powinien przyciemnić to co masz na głowie ale nie za bardzo widziałam ten kolor na półce w sklepie, sama chciałabym taki ale jeszcze mam za ciemne włosy:P

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

aaa teraz jest na rynku wiele farb, które nie niszczą tak włosków mają dodatkowo odżywki szukaj tych bez amoniaku
__________________
...autobus... dwoje ludzi... biedni, może bezdomni?
dwa siedzenia... ciało w ciało, ręka w ręke
jadą...
bez celu, ale są razem...
chyba pierwszy raz widziałam MIŁOŚĆ..


dbam o siebie
tyrytka_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:13   #311
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

A Ty farbowałaś swoje naturalne włosy? Bo to wygląda jakby ktoś źle nałożył farbę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 09:10   #312
FallenAngel1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Neverland ^^
Wiadomości: 140
GG do FallenAngel1990
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

Chciałabym dołączyć się do wątku, ponieważ tak jak autorka jestem po nieudanym farbowaniu. Otóż farbuję włosy na jasny blond różnymi farbami. Od 2 miesięcy nie farbowałam ich więc chciałam ufarbować odrosty. Trafiłam na farbę Garniera 100% Color Superrozjaśniający blond. Taka w czerwonym pudełku. Odrosty ładnie rozjaśniły się do blondu ale reszta włosów wyszła szara Nie mam zielonego pojęcia skąd ten szary wyszedł skoro to była farba rozjaśniająca i żadnego szarego odcienia tam nie było :/ Czy jest jakiś sposób żeby wymyć jakoś ten szary kolor?
__________________
"...hey baby do what you want
I'll be your night lovin' thing
I'll be the freak you can taunt
And I don't care what you say
I want to go too far
I'll be your everything
If you make me a star!
"





You're always in my heart...
*MJ*

FallenAngel1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:18   #313
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 184
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

Drogie Wizażanki POMOCY!!
Mam podobny problem, tyle, że używam farby GARNIERA ;/
Wcześniej farbowałam włosy serią garniera color naturals i miałam bardzoo jasny ładny blondzik, ale ostatnio za bardzo się opaliłam i brązowa opalenizna z prawie platynowym blondem nie wyglądała ładnie, więc postanowiłam troszkę przyciemnić włosy.Kupiłam farbę garniera color&shine jasny blond, na opakowaniu wyglądał ślicznie, ale na moich włosach okazał się jedną wielką tragedią ;/ Teraz mam na głowie brudny blond, praktycznie siwy;/ Włosy wyglądają jak szmata do podłogi;/ Stąd pytanie, czy jeśli pofarbuję włosy farbą g.color naturals 9,3 (bardzo jasny złoty blond) będę miała kolor podobny do tego na opakowaniu?
Na dekoloryzację muszę czekać aż 10dni, na farbę u fryz. 7;/ a mam w ten weekend swoją osiemnastkę;( Błagam doradźcie mi!

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

FallenAngel1990 moja siostra kiedyś miała tak samo i myła włosy szamponem przeciwłupieżowym oraz robiła płukanki z rumianku, po jakimś tygodniu szary odcień się zmył jeśli nie masz bardzo jasnych włosków możesz spróbować pofarbować je na jaśniejszy kolor
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:21   #314
FallenAngel1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Neverland ^^
Wiadomości: 140
GG do FallenAngel1990
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

Chyba te farby Garniera to są jakieś feralne ;/ Farbowałam włosy na blond Palette i szczerze mówiąc były lepsze niż te Garniera. Nie wiem co mnie podkusiło ;/ Ale cóż spróbuję myć tym szamponem i płukanką, mam nadzieję że się wymyje



Eufoooria nie rób sobie dekoloryzacji !! Zniszczysz sobie tylko włosy. Co do tego złotego blondu hmm nie wiadomo czy Ci wyjdzie na tych włosach. Może lepiej poczekaj te kilka dni i idź do fryzjera? On na pewno coś zrobi,samej lepiej nie ryzykować skoro piszesz że aż tak straszne te włosy Ci wyszły
__________________
"...hey baby do what you want
I'll be your night lovin' thing
I'll be the freak you can taunt
And I don't care what you say
I want to go too far
I'll be your everything
If you make me a star!
"





You're always in my heart...
*MJ*

FallenAngel1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:29   #315
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 184
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

Wyczytałam na którymś forum, że farba,której użyłam szybko się zmywa, więc umyłam już włoski chyba z 10razy i jest o niebo lepiej kolor się zmywa i podchodzi pod ciemną platynę
Mam jeszcze jedno pytanko. Czy po użyciu farby, o której wspominałam (9,3 garniera) włosy mogą wyjść żółte, kurczakowate czy tez z żółtymi refleksami? Nigdy jeszcze nie używałam tego odcienia, zazwyczaj wybierałam jaśniejsze kolory bez refleksów,a kolejnego upiornego koloru włosów nie przeżyję;/
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:36   #316
women_seem_wicked
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

@visionAM "A Ty farbowałaś swoje naturalne włosy? Bo to wygląda jakby ktoś źle nałożył farbę"

Tak, naturalne. Wcześniej kilka razy miałam do czynienia z szamponetkami, ale po nich nigdy moje włosy nie łapały koloru, więc zdecydowałam się na trwałą farbę. Owszem, wiem, że jest źle nałożona. Na ulotce było napisane, żeby zaczynać od nasady włosów i ja głupia na to poszłam. Powinnam była zacząć od tyłu... stąd ta ohydna różnica między górą a końcówkami, której chciałabym się jak najszybciej pozbyć. (jutro muszę iść na zakończenie roku, hahaha! O_o)
__________________
"Społeczeństwo, które przedkłada równość nad wolność, nie ma ani jednego, ani drugiego. Społeczeństwo, które przedkłada wolność nad równość, będzie się szczyciło i jednym, i drugim."
Milton Friedman

Edytowane przez women_seem_wicked
Czas edycji: 2010-06-24 o 17:43
women_seem_wicked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:50   #317
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nieudane farbowanie - Wellaton 9/3 (złoty blond)

ja bym na Twoim miejscu spróbowała włosy przyciemnić farbą o ton ciemniejszą od tej co teraz stosowałaś... albo rozjaśnić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:50   #318
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

To i ja się 'pochwalę' moim farbowaniem- na szczęście tylko wypróbowane na kosmyku włosów, oczywiście poszedł do odcięcia.

Ale od początku- farbowałam Goldwellem V11, opalizujący jasny blond, czy jakoś tak, utleniacz 9%, kupowany w hurtowni fryzjerskiej, za poradą pani tam pracującej (pół roku temu robiłam kolestonem i wyszło jajeczko). Moje włoski- średni blond, raczej niepodatne na farbowanie. Cóż, Golswell złapał...aż za dobrze Po 10 min włosy zrobiły się szaroniebieskie, jak popiół z kominka, a w niektórych miejscach grafitowe. Oczywiście wszystko okraszone chabrowym niebieskim.

I teraz pytanie za 100pkt- co ja zrobiłam źle ?

Teraz przymierzam się do rozjasniacza- loreal platinium albo leo. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie przyzwoitego Aha, oczywiście chciałam wysrebrzoną platynę
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:19   #319
agraffka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 11
nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

dziś pofarbowałam włosy blondem chciałam nieco rozjasnic włosy miałam jasny brąz i na górze rozjasniły sie za bardzo;/ maja taki rudawy odcien;/ i nie wiem co teraz mam zrobic.. czy kupic jasną farbe czy jakis ciemny kolor zeby ta góra zrobiła sie jakas normalna... bo reszta włosów ładnie wyglada taki delikatny brązik własnie o to mi chodzi zeby nie miec ciemnych włosów tlyko taki delikatny jasny braz.. moze kupic jakis sredni blond i wtedy wyjdzie mi taki ciemniejdzy odcien na górze i zakryje tą ruda czupryne hehe
agraffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 11:42   #320
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

Cytat:
Napisane przez agraffka_ Pokaż wiadomość
dziś pofarbowałam włosy blondem chciałam nieco rozjasnic włosy miałam jasny brąz i na górze rozjasniły sie za bardzo;/ maja taki rudawy odcien;/ i nie wiem co teraz mam zrobic.. czy kupic jasną farbe czy jakis ciemny kolor zeby ta góra zrobiła sie jakas normalna... bo reszta włosów ładnie wyglada taki delikatny brązik własnie o to mi chodzi zeby nie miec ciemnych włosów tlyko taki delikatny jasny braz.. moze kupic jakis sredni blond i wtedy wyjdzie mi taki ciemniejdzy odcien na górze i zakryje tą ruda czupryne hehe
yyyy... no to narobione... nie kładź innej farby blond bo je spalisz... może jakaś szamponetka??? może poczytaj na https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20365107
albo skorzystaj z wyszukiwarki... jest pełno tego typu wątków
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:21   #321
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

Kotka
Raczej wątek o blondach się jej nie przyda. Prędzej o dekoloryzacji :P

Agraffka
A Tobie odradzam farbowanie....Kolezanka wyżej napisała o szamponetce...Spróbuj Castingiem przytrzymaj go dłużej na odrostach a potem pociągnij po całości...
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:50   #322
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

no cóz.. nałozyłaś farbę blond na włosy brązowe. To nie była farba rozjaśniająca, ale zwykłą i pewnie jakiś jasny blond?, wiec zrobilły się rudawe.

proponuję nałozyc na to farbę w odcieniu ciemny blond. Wyjdzie jasny brąz, całosc się stonuje. Najpierw nałóz ja na odrosty, potem przeciagnij nizej a konce na samym końcu. Jesli chcesz zimny efekt koncowy wybierz ciemny blond popielaty. Stonuje całosc do średniego chłodnego brązu a wypłucze do jasnego po paru myciach.

odradzam casting, bo wychodzi bardzo ciemno i wypłukuje się na rudo. szamponetki nie złapią, a nawet jesli to po 3 myciach będziesz w punkcie wyjscia.

farba nie spali Ci włosów, bo będziesz przyciemniac a nie rozjasniac. Moga byc lekko przesuszone, ale dobra maska sobie z tym poradzi.

nastenym razem skorzystaj z wyszukiwarki, bo moderator zamknie Ci wątek.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:59   #323
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

tak sie koncza farbowania na blond w domu strata dla wlosa i strata dla kieszeni
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:44   #324
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

caskada, nie zgadzam się. Jesli ma się wiedze i ręke, to farbowanie w domu może dac wspaniały efekt. W przeciwnym wypadku - często katastrofa.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:19   #325
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
caskada, nie zgadzam się. Jesli ma się wiedze i ręke, to farbowanie w domu może dac wspaniały efekt. W przeciwnym wypadku - często katastrofa.
jesli ma sie wiedze ............
w wiekszosci przypadkow wiedza konczy sie na przeczytaniu napisow na opakowaniu farby
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:13   #326
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

mysia m
Ja jednak farbowanie odradzam po rozjasnianiu...Moze bardzo źle wpłynąć na kondycję włosów.
Casting możliwe, ze u niektórych wychodzi ciemno, ale włosów nie niszczy. Nie ma amoniaku.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 13:22   #327
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
mysia m
Ja jednak farbowanie odradzam po rozjasnianiu...Moze bardzo źle wpłynąć na kondycję włosów.
Casting możliwe, ze u niektórych wychodzi ciemno, ale włosów nie niszczy. Nie ma amoniaku.
nie ma amoniaku, ma za to wode utlenioną i substancję, który działa jak amoniak, czyli rozchyla łuski włosa. Może i jest 'delikatniejszy' ale wypłukiwanie na rudo-murowane. Dlatego osobiscie upierałabym sie przy farbie.

do farby (tej ciemny blond) zamiast wody z opakowania mozna dodac wode 3% w tej samej proporcji oczywiscie co woda z opakowania. Włosy sie nie rozjaśnią, ale dzieki oxydantowi złapią wybrany przez nas kolor. Działanie będzie najdelikatniejsze z możliwych.

caskada, jesli w ogóle czytają informacje na pudełku czasmi tylko oglądają panie z opakowania
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-07-01 o 13:23
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 13:25   #328
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: nieudane farbowanie:(pomocy! co mam zrobic:(

no to pozniej katastrofa na zyczenie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 18:50   #329
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

dziewczyny.. pofarbowalam sobie wlosy "satynowym blondem 801" casting i chociaz niektorym kolor sie podoba to mi zupelnie nie pasuje bo jest za zimny. ma nawet zielnkawo srebrna poswiate ble. wczesniej mialam w czesci moje naturalne wlosy (jasny szatyn raczej cieply), jasnoblond refleksy i resztki sprzed wielu miesiecy farby w kolorze zloty blond.
do usuwania zoltych refleksow sluza niebieskie szampony i plukanki. a co sluzy do usuwania popielatych/zielonkwych? oprocz mycia szamponem oczyszczajacym/przeciwlupiezowym?
chce sprobowac myc intensywnie tym szamponem pare dni a potem polozyc inna farbe - cieplejsza i sprawdzona, jakis naturalny lub zloty blond - i tu pytanie do fryzjerek i doswiadczonych wizazanek: czy kladac na popielaty cos cieplego jest niebezpieczenstwo dziwnych (zielonych? fioletowych?) efektow? rudy mi nie straszny - a nawet pozadany
dzieki z gory za odpowiedz... (a jutro mam rozmowe o prace... nic tam, pojde siwa..

Edytowane przez poldzik
Czas edycji: 2010-08-24 o 18:53 Powód: literowki!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 18:55   #330
ikkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Ja już nie raz wpadłam z siwym kolorem włosów ;p ostatnio po prostu przecierpiałam i po ok tygodniu zszedł. Więc nie ma co się spieszyć tylko przeczekaj ten tydzień codziennie ,myjąc włoski
ikkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.