Nasze blogi - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 06:44   #3301
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi

Dziewczyny co z tą naszą listą blogów?
Można by już umieścić w pierwszym poście, bo temat się urwał...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 06:44   #3302
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zwolennicy i przeciwnicy to jedno - ale prawomocny wyrok sądu opierający swoją decyzję na badaniach różnych naukowców stwierdzający, że dieta jest niezdrowa dla organizmu to drugie.
Owszem początkowo dieta daje szybkie i widoczne rezultaty - ale jakim kosztem?

Ja jestem zwolenniczką NŻWR (nie żreć i więcej się ruszać).
Z tego co mi się wydaje ten wyrok nie oceniał diety tylko to była walka na słowa, tak jak w polityce, że ktoś się źle wypowiedział o diecie, Dukan uważał że to krzywdzące ale ten ktoś wygrał...Także nie przesadzajmy z tym wyrokiem.


Nie to żebym była zwolenniczką Dukana - wręcz przeciwnie.
Sama byłam na Dukanie, o zgrozo, kreatynina mi tak skoczyła, że mogłoby się to bardzo źle skończyć. A właściwie skończyło się, szpitalem, lekami etc. Przestraszyłam się na maksa, trzy miesiące walczyłam z bólem leżąc plackiem w domu, a dodam, że stosowałam się do wszystkich zaleceń diety np. piłam masę wody.
W szpitalu okazało się, że takich ludzi jak ja jest mnóstwo, jako że otaczam się lekarzami non stop słyszę że do nich na oddział (interne lub neurologie) trafiają ludzie po Dukanie.

Mam koleżanki co na Dukanie zrzuciły 20-30kg i ponad rok czasu czują się super, ale są w mniejszości, większość znajomych ma skutki uboczne.

Dieta powinna zostać stworzona do preferencji i wyników danej osoby, im akurat widocznie służy dieta białkowa, Tobie może inna. Nie ma diety cud dla wszystkich, a na Dukana rzuciło się mnóstwo osób- na dukana dodatkowo powinny iść osoby które mają do zrzucenia powyżej 20kg, czyli naprawdę otyłe.
To tak samo jak się stosuje te Alli czy inne specyfiki, zastrzeżone jest posiadanie wysokiego BMI. Ale kto tego słucha?


trustmyself współczuje, bo mam też znajomych i wiem że zarówno otyłość jak i niedowaga to koszmar. Z tym że mimo wszystko otyłość wydaje mi się łatwiej pokonać, bo to kwestia pracy i motywacji, a przy niedowadze znacznie trudniej jest walczyć.
Na wizażu jest fajny wątek gdzie podają dzienne diety również na przytycie, może coś skorzystasz
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 07:22   #3303
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi

Jejku, dziewczyny ale nastukałyście postów. Weszłam na wątek, bo pamiętałam że tworzy się lista blogów urodowych i chciałam w końcu zapisać też swojego, a tu już 100 stron wyklikałyście.
Z lekkim opóźnieniem, ale chętnie do was dołączę.

www.oliskova.blogspot.com



Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
adtaily się wyświetla jak jest zlecenie na reklamę. Jak nie ma to stoi puste
Adsense mam między postami i po prawej stronie taką długą reklamę jakoś tak po środku
Można korzystać z obu serwisów na raz? W niczym to nie przeszkadza?

Czy któraś z was korzysta może z serwisu śledzącego kopiowanie zawartości bloga www.tynt.com?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 08:58   #3304
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Dostałam właśnie takiego maila

Cytat:
Mogłaby pani wspomnieć o mnie w jakimś poście ? Chciałabym zyskać więcej obserwatorów, zaistnieć.. Bardzo mi na tym zależy.Mój blog nie jest popularny a dopiero jak będę miała około 30 obserwatorów to pewna firma zacznie ze mną współpracę ;/
Mogę pani za to wysłać w realu jakiś kosmetyk czy coś, bardzo mi na tym zależy.
Pozdrawiam.
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 09:01   #3305
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

ludzie to mają fantazję co jej odpisałas?
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 09:41   #3306
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie takiego maila



O wow, ludzie są naprawdę zdesperowani

Jeśli chodzi o temat diet, odchudzania, tycia itd to ja jestem ekspertem, zwłaszcza w tym ostatnim Generalnie odchudzam się z przerwami już 3 lata Miałam etapy intensywnej fascynacji siłownią (4-5x w tygodniu ćwiczenia po 2h), potem epizod jedzenia kompulsywnego, drastyczną dietę poniżej 1000kcal i wielki spektakularny efekt jojo związany ze stresami i przeprowadzką do nowego mieszkania Aktualnie jestem na dobrej drodze do pozbycia się nadwagi, to już trzeci dzień zdrowej, zrównoważonej diety

A co do reklam adsense, to włączyłam je przed chwilą, ale chyba jednak zrezygnuję. Nie zarobię na tym kroci a tylko mi bloga zaśmiecają
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:01   #3307
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Oj mówią, mówią... Słyszałam nieraz

Też jeszcze nie słyszałam, żeby kogoś szczupłego ktoś się czepiał

Mój narzeczony tak samo marudził, a teraz sam jest na diecie ale on ma co zrzucać

Ad 1. To nie tylko rodzice

Ad 2. Ja bym skakała z radości przy wadze 60

Ad 3. Dlatego ja się oduczyłam jeść w miejscach publicznych cokolwiek

Otóż to...
A ile masz wzrostu?

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
To ja przy 172 ważę teraz 48kg... A ważyłam i 45.
to rzeczywiście nie wiele.. ale i tak zazdroszczę figury

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie takiego maila



LOL, ludzie to mają pomysły, co odpisałaś ?
Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
O wow, ludzie są naprawdę zdesperowani

Jeśli chodzi o temat diet, odchudzania, tycia itd to ja jestem ekspertem, zwłaszcza w tym ostatnim Generalnie odchudzam się z przerwami już 3 lata Miałam etapy intensywnej fascynacji siłownią (4-5x w tygodniu ćwiczenia po 2h), potem epizod jedzenia kompulsywnego, drastyczną dietę poniżej 1000kcal i wielki spektakularny efekt jojo związany ze stresami i przeprowadzką do nowego mieszkania Aktualnie jestem na dobrej drodze do pozbycia się nadwagi, to już trzeci dzień zdrowej, zrównoważonej diety

A co do reklam adsense, to włączyłam je przed chwilą, ale chyba jednak zrezygnuję. Nie zarobię na tym kroci a tylko mi bloga zaśmiecają
Jak wygląda teraz Twoja dieta?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 10:04   #3308
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Gohs to ty jesteś dokładnie w tym miejscu w którym ja byłam jakiś rok temu, też przeszłam przez wszystkie takie etapy jak ty
Aż w końcu racjonalnie się żywię i jest mi z tym dobrze Plus oczywiście ćwiczenia



Dziewczyny nic nie odpisałam, bo co można na coś takiego odpisać...
Często dostaję takie maile, plus takie z prośbami o darmowe kosmetyki, próbki etc. (nie na zasadzie wymiany )
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:11   #3309
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość

Dziewczyny nic nie odpisałam, bo co można na coś takiego odpisać...
Często dostaję takie maile, plus takie z prośbami o darmowe kosmetyki, próbki etc. (nie na zasadzie wymiany )
(inaczej chyba nie potrafie tego skomentowac)
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:16   #3310
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29795879]

Jak wygląda teraz Twoja dieta?[/QUOTE]
5 posiłków dziennie, dużo warzyw, sporo białka, unikam słodyczy, napojów słodzonych nie piję już od dawna, dużo wody mineralnej, sport

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Gohs to ty jesteś dokładnie w tym miejscu w którym ja byłam jakiś rok temu, też przeszłam przez wszystkie takie etapy jak ty
Aż w końcu racjonalnie się żywię i jest mi z tym dobrze Plus oczywiście ćwiczenia



Dziewczyny nic nie odpisałam, bo co można na coś takiego odpisać...
Często dostaję takie maile, plus takie z prośbami o darmowe kosmetyki, próbki etc. (nie na zasadzie wymiany )
Mam nadzieję, że i ja dojdę do normalności wreszcie Swoją drogą masz świetnego kulinarnego bloga
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:30   #3311
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Gohs to ty jesteś dokładnie w tym miejscu w którym ja byłam jakiś rok temu, też przeszłam przez wszystkie takie etapy jak ty
Aż w końcu racjonalnie się żywię i jest mi z tym dobrze Plus oczywiście ćwiczenia



Dziewczyny nic nie odpisałam, bo co można na coś takiego odpisać...
Często dostaję takie maile, plus takie z prośbami o darmowe kosmetyki, próbki etc. (nie na zasadzie wymiany
)
masakra
Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
5 posiłków dziennie, dużo warzyw, sporo białka, unikam słodyczy, napojów słodzonych nie piję już od dawna, dużo wody mineralnej, sport


Mam nadzieję, że i ja dojdę do normalności wreszcie Swoją drogą masz świetnego kulinarnego bloga
Skoro nie napoje słodzone to co, tylko woda ? bo zdaje się, że chyba wszystko jest słodzone..
Tych 5 posiłków próbowałam, ale jakoś nic mi to nie dało W każdym razie trzeba będzie się za siebie wziąć jakoś.
A co z ziemniakami, makaronem itp, odrzuciłaś ?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 10:36   #3312
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
To ja przy 172 ważę teraz 48kg... A ważyłam i 45.
Woooow, a rodzina mojego M. się ze mnie nabija, że jestem przeźroczysta jak stoję bokiem, a ważę max, 54kg do 169cm wzrostu.... A budowę mam normalną, nie sama skóra i kości. Taki masz metabolizm?

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-05 o 10:37
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:38   #3313
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29796547]masakra

Skoro nie napoje słodzone to co, tylko woda ? bo zdaje się, że chyba wszystko jest słodzone..
Tych 5 posiłków próbowałam, ale jakoś nic mi to nie dało W każdym razie trzeba będzie się za siebie wziąć jakoś.
A co z ziemniakami, makaronem itp, odrzuciłaś ?[/QUOTE]

W zasadzie tylko woda Plus kawa z małą ilością mleka (chociaż ostatnio jestem na przymusowym odwyku), zielone herbaty. Pięć posiłków oczywiście ma sens, jeśli zmniejszymy ilość kalorii Ja mieszczę się w granicach 1200-1300 Ziemniaków nie jem, makaron i ryż tylko pełnoziarniste, ale ostatnio zastępuję je cukinią, kalafiorem, brokułem Mało to temat blogowy

U mnie nowa notka pojawi się pewnie wieczorem, niby mam już gotową w zasadzie, ale mam wrażenie, że czytelnicy jeszcze nie nacieszyli się poprzednią
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:43   #3314
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Czy któraś z was korzysta może z serwisu śledzącego kopiowanie zawartości bloga www.tynt.com?
O chętnie się przyjrzę Nie słyszałam o tym wcześniej.

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Dziewczyny nic nie odpisałam, bo co można na coś takiego odpisać...
Często dostaję takie maile, plus takie z prośbami o darmowe kosmetyki, próbki etc. (nie na zasadzie wymiany )
Masakra Prośby o kosmetyki?? Ja nic takiego nie dostaję :P
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:47   #3315
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
W zasadzie tylko woda Plus kawa z małą ilością mleka (chociaż ostatnio jestem na przymusowym odwyku), zielone herbaty. Pięć posiłków oczywiście ma sens, jeśli zmniejszymy ilość kalorii Ja mieszczę się w granicach 1200-1300 Ziemniaków nie jem, makaron i ryż tylko pełnoziarniste, ale ostatnio zastępuję je cukinią, kalafiorem, brokułem Mało to temat blogowy

U mnie nowa notka pojawi się pewnie wieczorem, niby mam już gotową w zasadzie, ale mam wrażenie, że czytelnicy jeszcze nie nacieszyli się poprzednią
No mało, ale musiałam zapytać U mnie teraz to to generalnie dość słabo wygląda, jem gdzieś o 7, potem dopiero obiad po 16 no i później jeszcze jakaś sałatka, czasem batonik No i słodzę, nie dużo ale jednak + napoje też piję. No nic, dzięki za info

A za notkę jakoś nie mogę się zabrać muszę zrzucić jakieś zdj z aparatu i popatrzeć co tam już mam na kompie i generalnie średnio się czuję...
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:24   #3316
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Dziewczyny nic nie odpisałam, bo co można na coś takiego odpisać...
Często dostaję takie maile, plus takie z prośbami o darmowe kosmetyki, próbki etc. (nie na zasadzie wymiany )
wiesz, do mnie napisała dziewczyna z pytaniem czy mam coś na wymianę - odpisałam, że aktualnie nie, po czym napisała "może biżuterię? cokolwiek" i dodała jeszcze, że poszukuje blendera i odda za niego wiele. zrozumiałam, że chodzi o beauty blender i odpisałam, że takowego na wymianę nie posiadam (nawet własnego nie mam), na co ona mi pisze, że jej chodzi o blender kuchenny... gdzie logika? piszę jej, że naprawdę nie mam żadnego blendera na wymianę i niech sobie kupi, można dostać takie już za 30zł. kolejny mail od niej: bo ona na wsi mieszka i do miasta ma daleko, więc nie kupi, a musi małemu dziecku zupki miksować...
a czy to mój problem? są aukcje internetowe jeśli wyjście z domu do sklepu to taki problem. no ręce opadają po prostu
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:29   #3317
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie takiego maila



Też kiedyś dostałam taką prośbę... Z ciekawości zajrzałam na bloga, a tam zdjęcia na których dokładnie nic nie widać, jak cykane takimi aparatami w pierwszych telefonach, zero sensownej treści, a blog tak zapaćkany, że nic się nie dało normalnie przeczytać...
Odpisałam, że nawet gdybym miała coś o niej pisać, to nie zapewniłoby jej raczej obserwatorów...

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
wiesz, do mnie napisała dziewczyna z pytaniem czy mam coś na wymianę - odpisałam, że aktualnie nie, po czym napisała "może biżuterię? cokolwiek" i dodała jeszcze, że poszukuje blendera i odda za niego wiele. zrozumiałam, że chodzi o beauty blender i odpisałam, że takowego na wymianę nie posiadam (nawet własnego nie mam), na co ona mi pisze, że jej chodzi o blender kuchenny... gdzie logika? piszę jej, że naprawdę nie mam żadnego blendera na wymianę i niech sobie kupi, można dostać takie już za 30zł. kolejny mail od niej: bo ona na wsi mieszka i do miasta ma daleko, więc nie kupi, a musi małemu dziecku zupki miksować...
a czy to mój problem? są aukcje internetowe jeśli wyjście z domu do sklepu to taki problem. no ręce opadają po prostu
Nawet nie próbuję tego pojąć...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:30   #3318
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie takiego maila



Hehehehe wszystkie chwyty dozwolone aby tylko zaistnieć

Nie rozumiem tego parcia na popularność, przecież przez blog aż tak popularnym się nie będzie :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:53   #3319
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
wiesz, do mnie napisała dziewczyna z pytaniem czy mam coś na wymianę - odpisałam, że aktualnie nie, po czym napisała "może biżuterię? cokolwiek" i dodała jeszcze, że poszukuje blendera i odda za niego wiele. zrozumiałam, że chodzi o beauty blender i odpisałam, że takowego na wymianę nie posiadam (nawet własnego nie mam), na co ona mi pisze, że jej chodzi o blender kuchenny... gdzie logika? piszę jej, że naprawdę nie mam żadnego blendera na wymianę i niech sobie kupi, można dostać takie już za 30zł. kolejny mail od niej: bo ona na wsi mieszka i do miasta ma daleko, więc nie kupi, a musi małemu dziecku zupki miksować...
a czy to mój problem? są aukcje internetowe jeśli wyjście z domu do sklepu to taki problem. no ręce opadają po prostu

No rzeczywiście, ręce opadają,
Dlatego ja na maile tego typu nie odpisuję bo po co wdawać się w gadki

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
W zasadzie tylko woda Plus kawa z małą ilością mleka (chociaż ostatnio jestem na przymusowym odwyku), zielone herbaty. Pięć posiłków oczywiście ma sens, jeśli zmniejszymy ilość kalorii Ja mieszczę się w granicach 1200-1300 Ziemniaków nie jem, makaron i ryż tylko pełnoziarniste, ale ostatnio zastępuję je cukinią, kalafiorem, brokułem Mało to temat blogowy
Tak tak, soki i napoje gazowane to sam cukier.
Woda plus niesłodzona herbata
Ziemniaki nie są takie złe jeżeli nie mają otoczki masła/sosu - same w sobie nie są bardzo kaloryczne.
Najlepiej to zastępować jednak węgle-warzywami. Na pewno Ci się uda dojść do równowagi i poczujesz się dużo lepiej
Blog dopiero kiełkuję ale dziękuje za dobre słowo

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29796831]No mało, ale musiałam zapytać U mnie teraz to to generalnie dość słabo wygląda, jem gdzieś o 7, potem dopiero obiad po 16 no i później jeszcze jakaś sałatka, czasem batonik No i słodzę, nie dużo ale jednak + napoje też piję. No nic, dzięki za info
[/QUOTE]

Ja Ciebie doskonale rozumiem, też nie mam czasu na 5 posiłków i jadam 3 choć lepiej byłoby 5.
Najlepiej by było żebyś jadła coś jeszcze pomiędzy 7 a 16, może jakiś owoc, jogurt?

No i sio batoniki! Do niesłodzenia też można się przywyczaić albo chociaż słodź miodem, cukrem brązowym

Prosta zamiana produktów na pełnoziarniste przynosi efekty bo pełnoziarnistych zjada się mniej, więcej sycą
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 13:03   #3320
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Święte miasto
Wiadomości: 576
Dot.: Nasze blogi

Dziewczyny znacie moze jakis program, ktory automatycznie wgrywał by posty na bloga? Tzn przygotuje sobie wszczesniej posty a pozniej zeby je systematycznie dodawał ?
__________________
Wymienię:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693962
BigGirlsDontCry2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:04   #3321
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi

u mnie nowa notka, zapraszam
zaktualizowała się po 10 minutach
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:12   #3322
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez BigGirlsDontCry2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie moze jakis program, ktory automatycznie wgrywał by posty na bloga? Tzn przygotuje sobie wszczesniej posty a pozniej zeby je systematycznie dodawał ?
chyba nie ma takiego programu ale blogger ma opcję postów automatycznych - piszesz posta w okienku edycji normalnie, później gdzieś z boku ustawiasz sobie dzień i godzinę, o której ma się dodać i klikasz "publikuj" (nie "zapisz", bo wtedy będzie kopia robocza tylko) i post doda się sam ustawionego dnia i o ustawionej godzinie wypróbowałam - działa
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:15   #3323
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Święte miasto
Wiadomości: 576
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
chyba nie ma takiego programu ale blogger ma opcję postów automatycznych - piszesz posta w okienku edycji normalnie, później gdzieś z boku ustawiasz sobie dzień i godzinę, o której ma się dodać i klikasz "publikuj" (nie "zapisz", bo wtedy będzie kopia robocza tylko) i post doda się sam ustawionego dnia i o ustawionej godzinie wypróbowałam - działa
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz !!!
__________________
Wymienię:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693962
BigGirlsDontCry2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:21   #3324
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Dodałam na kosmetycznego nową recenzję z makijażem, będę wdzięczna za opinie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:43   #3325
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Drozja na wielu blogach widzę 2 lub więcej serwisy więc chyba można

Co do wiadomości to czasem ręce opadają. A historia z blenderem szalona

Ja dostałam z takich dziwniejszych ofert na YT pod filmem z kosmetykami które uważam za buble pytanie
  • czy mogę je wysłać (komentującej) bo ona jest biedna i się ucieszy nawet z bubli (a wpis chyba po pół roku od dodania mojego filmu więc ona myślała że ja te rzeczy nadal trzymam?)
  • Masowo dostawał pw czy mogę oddać swoje kosmetyki bo mam ich dużo i jestem bogata bo mieszkam w Irlandii (tak, to fakt tu pieniądze rosną na drzewach)
  • Jedna dziewczyna mnie męczyła długo czy złożę u niej zamówienie w avonie. Ja jej odpisałam że mieszkam w Irlandii a nie w PL. Więc ona na to że musiałabym zapłacić za paczkę i za kosmetyki ale ona da mi coś gratis. Ja jej tłumaczę że mi się to nie opłaca. Nie odstraszało jej to i pisała długo do mnie z ofertami
  • A na blogu dostawałam swojego czasu też prośby o zareklamowanie bloga. A tam właśnie albo fatalna jakość albo w ogóle blog pusty lub tematyka całkiem nieurodowa. Jak grzecznie odpisywałam jak ja zdobywałam widzów i że reklamy nie robię bo na razie nie ma czego reklamować bo treść uboga lub jej brak lub nie moja tematyka to często w odpowiedzi zwrotnej epitety pod moim adresem że jestem ... (chociaż część osób też dziękowała za rady)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:49   #3326
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
No rzeczywiście, ręce opadają,
Dlatego ja na maile tego typu nie odpisuję bo po co wdawać się w gadki



Tak tak, soki i napoje gazowane to sam cukier.
Woda plus niesłodzona herbata
Ziemniaki nie są takie złe jeżeli nie mają otoczki masła/sosu - same w sobie nie są bardzo kaloryczne.
Najlepiej to zastępować jednak węgle-warzywami. Na pewno Ci się uda dojść do równowagi i poczujesz się dużo lepiej
Blog dopiero kiełkuję ale dziękuje za dobre słowo



Ja Ciebie doskonale rozumiem, też nie mam czasu na 5 posiłków i jadam 3 choć lepiej byłoby 5.
Najlepiej by było żebyś jadła coś jeszcze pomiędzy 7 a 16, może jakiś owoc, jogurt?

No i sio batoniki! Do niesłodzenia też można się przywyczaić albo chociaż słodź miodem, cukrem brązowym

Prosta zamiana produktów na pełnoziarniste przynosi efekty bo pełnoziarnistych zjada się mniej, więcej sycą
Właśnie myślałam o jakichś jogurtach do picia i wiem, że batoniki to zło, ale w sumie w większości są to te takie fitnes Czyli np płatki + kawałki czekolady

Zmalowałam coś na konkurs u Greatdeee Zobaczymy co z tego wyjdzie, niedługo dodam na bloga
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:53   #3327
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
k
mojemu mężowi dogryzam tylko ja, bo mógłby się wziąć za siebie
waży dwa razy tyle co ja ale mu ciężko z piwka zrezygnować
Ja w końcu wpłynęłam na narzeczonego i z moją pomocą stracił już nieco ponad 10 kg Jeszcze trochę mu zostało, ale mam nadzieję, że i to damy radę zrzucić
Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Czy któraś z was korzysta może z serwisu śledzącego kopiowanie zawartości bloga www.tynt.com?
Nieee, kto chciałby kopiować coś z mojego bloga
Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie takiego maila



Ha ha Żenada Nie rozumiem tego typu zagrań
Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o temat diet, odchudzania, tycia itd to ja jestem ekspertem, zwłaszcza w tym ostatnim Generalnie odchudzam się z przerwami już 3 lata Miałam etapy intensywnej fascynacji siłownią (4-5x w tygodniu ćwiczenia po 2h), potem epizod jedzenia kompulsywnego, drastyczną dietę poniżej 1000kcal i wielki spektakularny efekt jojo związany ze stresami i przeprowadzką do nowego mieszkania Aktualnie jestem na dobrej drodze do pozbycia się nadwagi, to już trzeci dzień zdrowej, zrównoważonej diety
Też przez to wszystko przechodziłam, aż w końcu dałam sobie spokój
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29795879]A ile masz wzrostu?
[/QUOTE]
167 cm.
Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Gohs to ty jesteś dokładnie w tym miejscu w którym ja byłam jakiś rok temu, też przeszłam przez wszystkie takie etapy jak ty
Aż w końcu racjonalnie się żywię i jest mi z tym dobrze Plus oczywiście ćwiczenia
Też się staram racjonalnie odżywiać, ale ćwiczeń już żadnych nie stosuję
Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
wiesz, do mnie napisała dziewczyna z pytaniem czy mam coś na wymianę - odpisałam, że aktualnie nie, po czym napisała "może biżuterię? cokolwiek" i dodała jeszcze, że poszukuje blendera i odda za niego wiele. zrozumiałam, że chodzi o beauty blender i odpisałam, że takowego na wymianę nie posiadam (nawet własnego nie mam), na co ona mi pisze, że jej chodzi o blender kuchenny... gdzie logika? piszę jej, że naprawdę nie mam żadnego blendera na wymianę i niech sobie kupi, można dostać takie już za 30zł. kolejny mail od niej: bo ona na wsi mieszka i do miasta ma daleko, więc nie kupi, a musi małemu dziecku zupki miksować...
a czy to mój problem? są aukcje internetowe jeśli wyjście z domu do sklepu to taki problem. no ręce opadają po prostu
chyba sobie jaja robiła

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29800153]Właśnie myślałam o jakichś jogurtach do picia i wiem, że batoniki to zło, ale w sumie w większości są to te takie fitnes Czyli np płatki + kawałki czekolady
[/QUOTE]
Jogurty do picia też mają strasznie dużo cukru, nie pomogą schudnąć To już lepsze są owoce.
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:55   #3328
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość


Jogurty do picia też mają strasznie dużo cukru, nie pomogą schudnąć To już lepsze są owoce.
Dobrze wiedzieć To co, tylko naturalny jogurt ?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:23   #3329
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Ja lubię te light do picia, mają mniej cukru niż normalne, bo są słodzone słodzikami dlatego z nimi nie przesadzam, jestem przeciwna słodzikom, a owoce też mają dużo cukru, ogólnie nie są polecane na kolacje .
No i naturalny polubiłam


Kasia o matko, ty to masz prośby
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:30   #3330
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29800285]Dobrze wiedzieć To co, tylko naturalny jogurt ?[/QUOTE]

Przecież do naturalnego można sobie sypnąć owocami i mamy jogurt owowcowy. Mnie w ogóle jogurty bokiem wychodzą.

Moją notkę znów blogspot olewa.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.