Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 06:46   #4741
Frana
Przyczajenie
 
Avatar Frana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Wszędzie piszą coś innego... już sama nie wiem w czym mi dobrze. Jeśli ktoś się orientuje prosiłabym o podpowiedz. Szczególnie ciekawi mnie jakie cienie do oczu będą najlepsze.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Przy większym słońcu momentalnie ognista czerwień + wysypka + słodkie szczypanie. Odcień opalenizny przykurzony. Ogólnie trzyma się krótko.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zielone, bardziej ciemne niż jasne. Obwódka tęczówki ciemna. Piwna "skaza" na jednym oku. Rzęsy i brwi ciemny popielaty blond.

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie posiadam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy róż?

Bardzo blada. Ciało porcelanowe, twarz ton ciemniejsza z tendencją do czerwonych i różowych rumieńców.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny popielaty blond. W lecie odrobinę jaśnieje.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Brudny, szary róż. Raczej jasne.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubie czerń, chłodną szarość, niebieski, zielony. Nie lubię białego, rudawego, brązowego.
Frana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:30   #4742
tishs92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 18
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
@ HoneyRose- miałam niezłą zagadkę z twoim typem, bo jesteś mixem ciepłych i chłodych barw, ale stawiam na Wiosnę (Clear Spring)
@ Deiuratio- Wiosna (Clear Spring)
@ Ainnel- myślę, że jesteś Wiosną (Clear)
@ tishs92- stawiam na Wiosnę i dobrze byłoby ci w ciepłych soczystych kolorkach, niekoniecznie czerń i biel.
@ Decybel- wiosna
link dla WIOSNY:
http://www.thechicfashionista.com/sp...-analysis.html
link dla JESIENI:
http://wiadomoscikosmetyczne.pl/maki...zna-pani-jesie
@ Kathi75- Jesień
@ Szaljetka- Jesień
@ Mymyu85- z opisu Wiosna, ale na zdjęciu wyglądasz jak Lato. Może jakieś wyraźniejsze zdjęcie w świetle dziennym?
@ DiankaL- jesteś Latem, lato również może mieć piegi, tak samo jak Zima, która przeważnie piegów nie ma, ale są wyjątki
polecam linki, które wcześniej podawałam, również z makijażem dla Lata (wiadomoscikosmetyczne.pl )
@ Ingran- zdecydowanie jesteś Panią Zimą ( Deep Winter)
http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ep-winter.html


Bardzo dziekuje za odpowiedz xx
tishs92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:02   #4743
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-07-18 o 14:33
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:35   #4744
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Uprzejmie proszę i określenie mojego typu urody:

1. Jak się opalasz: różnie, ręce najszybciej, najpierw są zaczerwienione, po godzinie skóra łapie brąz. Ogólnie unikam jednak opalania, bo fatalnie (wg mnie) wyglądam.

2. Kolor oczu: - zmienne, raz są zielonoszare, raz brązowe. W dzieciństwie były intensywnie brązowe. Obwódki tęczówek są ciemniejsze. Kolor nie jest czysty, jest mieszanką brązu i zieleni. Zdecydowana oprawa oczu - czarna i ciemne brwi.

3. Piegi: - nie mam piegów, ale też staram się unikać ostrego słońca (biorę hormony i sama nie lubię opalenizny).

4. Cera: - jasny odcień, raczej chłodny, na drugim zdjęciu widać dobrze skórę. Czerwienię się sporadycznie.

5. Naturalny kolor włosów - widać na dwóch pierwszych zdjęciach. Taki średni, matowy tępy ciemny blond/jasny brąz w cieniu, w słońcu o rudawym, kasztanowym połysku. Na zdjęciu 3. mam farbowane na ciemny brąz, który wyszedł zbyt ciemny. Ogólnie wydaje mi się, że w ciemniejszych kolorach jest mi jednak nieco lepiej (choć ostatnie zdjęcie jest fatalne i wyglądam na nim gorzej niż w rzeczywistości)

6. Kolor ust: - jasny, różowy, raczej chłodny.

7. Kolory: Bardzo lubię kolor amarantowy i fioletowy, czerwony, czarny, ew. turkus.

Koszmarnie wyglądam i czuję się w żółtym i zielonym trawiastym. W ogóle nie lubię zgniłych kolorów.

Moje zdjęcia w załączniku.

Edytowane przez 2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Czas edycji: 2012-04-11 o 21:22
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:01   #4745
carroll
Raczkowanie
 
Avatar carroll
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

cześć, zapraszam na www.afratczak.blogspot.com - znajdziecie tam porady odnośnie typów kolorystycznych
carroll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:02   #4746
cocashietta
Raczkowanie
 
Avatar cocashietta
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 60
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

ja również prosiłabym o pomoc
1. Jak się opalasz
Opalam się dość szybko. Już po pierwszych kilkunastu minutach na intensywnym słońcu, moja skóra przybiera brązowy odcień.

2. Kolor oczu
Mam oczy w odcieniu gorzkiej czekolady. Tęczówki mają niemalże czarną obwódkę. Odcień jest czysty, bez żadnych plamek, zresztą trudno byłoby je nawet zauważyć na tle tak ciemnych tęczówek.

3. Piegi
Nie mam, nigdy nie miałam.

4. Cera
Moja cera jest dość jasna, lekko zaróżowiona, co mnie dziwi. Przy ciemnych oczach i włosach powinnam mieć raczej ciemną karnację. Jeśli się rumienię to na różowo.

5. Naturalny kolor włosów
Brązowy. Nie ciemny, nie jasny, typowy brąz. W słońcu delikatne, rudawe odcienie.

6. Kolor ust
Różowy. Raczej ciepły.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię biele, czernie, szarości, beże, żółcie, zgnite zielenie. Nie wiem w jakich kolorach mi nie do twarzy nikt mi nie zwrócił uwagi. i nie mam tak, że w jakimś kolorze źle się czuję. Po prostu jedne lubie bardziej, inne mniej.
cocashietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:35   #4747
ursa_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dołączę się, bo nie umiem tego określić.

1. Jak się opalasz: Powoli, ale zaczerwienienie nie jest obowiązkowe. Niezbyt ciemno, raczej na złoto.

2. Kolor oczu: Morskie? Niebieski w stronę zielonego, dość ciemny (jak na niebieski) i w miarę jednolity. Ciemna obwódka tęczówki i ciemniejszy, gwiazdkowaty obszar wokół źrenic. Oprawa ciemnobrązowa, prawie dokładnie w kolorze włosów.

3. Piegi: Brak. Rudobrązowe pieprzyki, jeśli to może w czymś pomóc.

4. Cera: Bladobeżowa z żółtawym odcieniem, raczej bez rumieńców, czasem pojawia się odrobina bladego różu na policzkach. W nietrafionych zestawieniach często wyglądam na ciężko chorą.

5. Naturalny kolor włosów Brąz - średni, może w stronę ciemnego. Wyraźny złocistomiedziany połysk. Kilka bardzo cienkich, słomkowych pasemek.

6. Kolor ust: Intensywny, ciepły, coś w rodzaju ciemnego łososia.

7. Kolory: Na pewno dobre: "buraczkowe" czerwienie, morski (byle nie za jasny), ciemnorudy, ciepły kremowy. Na pewno złe: rozbielone pastele, jabłkowa zieleń, cytrynowa żółć, śnieżnobiały.
ursa_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 19:52   #4748
tasty tini
Raczkowanie
 
Avatar tasty tini
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hej dziewczyny, czy mogłabym prosić Was o pomoc w "zdiagnozowaniu" i ewentualnie jakiegoś linka z inspiracjami do mojego typu urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się przeciętnie, ale niezbyt łatwo. Najpierw na czerwono, potem opalenizna brązowieje.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam piwne, tęczówka jest jakby stopiona z brązowej i zielonej części nachodzących na siebie. Obwódka ciemniejsza. Brwi i rzęsy są ciemne- szaro-brązowe.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Raczej nie mam piegów- na upartego, 2-3 na nosie


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Ciężko określić mi moją cerę, bo łatwo czerwienieje. Wydaje mi się że mam jasną- lekko czerwonawą cerę.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalne włosy- ciemne, bez przebłysków.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta mam różowe z odcieniem beżu


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej czuję się w kolorze czarnym, białym i różowym

Jednocześnie chciałam napisać, że jestem pełna podziwu dla "dobrej roboty", którą tutaj robicie
tasty tini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:38   #4749
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Również chciałabym nieco pomocy w tej kwestii...
A więc...help?


1. Jak się opalasz: szybko i na brązowo - nie jest to jednak brąz złocisty, a raczej nieco "przykurzony", chłodny

2. Kolor oczu: - szare, z ciemniejszą obwódką wokół tęczówki; oprawa oczu ciemnobrązowa

3. Piegi: - nie mam

4. Cera: - zimą jasna, latem szybko się opala; odcień bardziej ciepły beżowy niż różowy, jeśli się rumienię, to na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - szatynka z zimnym połyskiem, z wiekiem coraz ciemniejsze

6. Kolor ust: - dość ciemny róż

7. Kolory: Lubię i dobrze wyglądam w czarnym, czerwonym, granatowym, kobaltowym, żółtym, czekoladowym - ogólnie w zdecydowanych kolorach

Nie lubię białego, różowego, błękitnego, koszmarnie wyglądam w fioletowym i zgniłozielonym, beże i pastele też odpadają.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 10:07   #4750
Ilidia
Raczkowanie
 
Avatar Ilidia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam, może pomożecie ustalić jaki mam kształt twrzy i jaki to typ urody załączam zdjęcia jedno z grzywką podtryzmana, drugie normalne z grzywka dluga, prosta jaka nosze na co dzien, dodam że:
1. Nie opalam się, najpierw na czerwono, potem na taki jakby brzoskwiniowy (delikatnie)
2. Nie widac ich tu bo mam lekki makijaż i swiatlo dziwnie pada bo to kamerka robione ;p ale mam piegi, w zimie jasne, glownie nos, w lecie sporo wiecej, juz takie brazowawe, w lecie spod podkladu je widac ladnie
3. Rumienie sie na taki chlodny roz jakby, taka cera, co denerwuje, bo zimno/goraco/wysilek i jak laleczka policzki :<

4. na zjdeciu mam lekko pomalowane usta -normalnie mam jasne, ksztalt widac
5. kolor wlosow jest pol farbowny-pol naturalny, naturalny to braz jaki widac na grzywce, reszta jest miejscami ciut jasniejsza, taka zlotawa jakby, nie wyroznia sie bardzo, sprany kolor z brazu fabrowanego zeby pokryc rudy bo strasznie bylo widac odrosty ;p

Mam nadzieje ze wszystko zrobilam jak trzeba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2.jpg (8,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 8.jpg (8,8 KB, 12 załadowań)
Ilidia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:58   #4751
salomea78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hejka,juz od dawna sie zastanawiam jaki mam typ urody. Czy można mieć 2 typy? Mam nadzieję że ktoś mi podpowie w jakich kolorach bym wyglądała najkorzystniej.
Odpowiedzi na pytania:
1)Opalaniedcień to taki brudny brąz,nigdy na czerwono czy różowo.
2)Oczy:raz szarawe,raz niebieskawe a raz zielonkawe,obwódka tęczówek - ciemno niebieska,następnie szaroniebieska a środek bursztynowy.oprawa oczu raczej ciemna.
3)Piegów nie mam
4)Cera ziemista,oliwkowa,śniada, ale z lekko różowymi policzkami.
5)Włosy średni brąz,w słońcu miedziane refleksy a gdy pochmurno to mysie refleksy.
6)Usta dość mocno koralowe.
7)Lepiej sie czuje w zimnych intensywnych odcieniach.
Jaki mam typ urody??
salomea78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 14:17   #4752
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Typ kolorystyczny - prośba o pomoc :)

Witam. Nie potrafię za diabły ustalić swojego typu kolorystycznego Bardzo bym prosiła tutejsze expertki o pomoc

Aby ułatwić Wam zadanie, dołączam zdjęcia, 2 bardzo brutalne, bo całkowicie bez makijażu (tylko krem nawilżający i henna na brwiach). 3 zdjęcia z delikatnym makijażem, jaki stosuję na co dzień.

1. Jak się opalasz - opalam się wolno i nigdy nie osiągam ciemnego odcienia opalenizny. Jeśli już złapią mnie promienie, to robię się lekko złotawa, na pewno nie brązowa Na twarzy zwykle od opalania pojawia się kilka piegów szaro-brązowego koloru. Na co dzień nie mam jednak żadnego.

2. Kolor oczu - oczy brązowe z domieszką zieleni, może nawet piwne. Na pewno nie jest to ciemny brąz. Tęczówki mają ciemniejszą, szarawą obwódkę oraz wiele różnokolorowych plamek i kreseczek. Oprawy oczu można powiedzieć nie mam wcale rzęsy jaśniusieńkie a brwi bez henny niemalże przezroczyste.


3. Piegi - Normalnie nie mam. Po opalaniu czasem pojawia się kilka szaro-brązowych

4. Cera - Właśnie tego nie potrafię określić, dlatego wklejam zdjęcia kompletnie no-makeup, abyście mi pomogły. Na pewno jestem bardzo blada, ale raczej moja skóra nie ma wyrażnego ani żółtawego, ani różowawego koloru. Rumienię się bardzo często i łatwo, na kolor różowy jak prosiaczek


5. Naturalny kolor włosów - Taki jak na zdjęciach. Jak byłam małą dziewczynką też miałam dość ciemne włosy, ale w bardziej mysim odcieniu. Teraz trochę mysiego pozostało, ale jakby nabrały złotawych refleksów.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) dość jasny, różowy, ale nie blady.


7. W jakich kolorach Wszyscy mówią mi, że najlepiej wyglądam w bardzo mocnych, nasyconych kolorach, jak fuksja, ostry fiolet, amarant, turkus. W ostrym zielonym też nie jest źle. W pastelach wyglądam blado i nijako. Czerń totalnie mnie przytłumia, staję się na jej tle zupełnie bezbarwna. W bieli też nie wyglądam dobrze. Jeśli brąz, to tylko z domieszką czerni, na pewno nie czerwieni. W czerwieni sama nie wiem, jak wyglądam. Czasem wydaje mi się, że dobrze, innym razem podkreśla moje rumieńce i jeszcze bardziej "wybiela" cerę.

Bardzo proszę o podpowiedź, jaką porą roku jestem i co najważniejsze, czy jestem typem ciepłym czy zimnym. Czy moja skóra ma domieszkę różu, czy żółci, a może tak, jak mnie się wydaje, to czysty beż. Bardzo ułatwiłoby mi to wybór co niektórych kosmetyków, np pokładu i różu.

Jaki kolor różu najlepiej by mi pasował?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (15,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup1.jpg (19,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup2.jpg (19,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup3.jpg (19,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko3.jpg (9,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko4.jpg (17,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko2.jpg (6,3 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez lalesia
Czas edycji: 2012-04-15 o 14:24
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:16   #4753
nunusia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Typ kolorystyczny - prośba o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Witam. Nie potrafię za diabły ustalić swojego typu kolorystycznego Bardzo bym prosiła tutejsze expertki o pomoc

Aby ułatwić Wam zadanie, dołączam zdjęcia, 2 bardzo brutalne, bo całkowicie bez makijażu (tylko krem nawilżający i henna na brwiach). 3 zdjęcia z delikatnym makijażem, jaki stosuję na co dzień.

1. Jak się opalasz - opalam się wolno i nigdy nie osiągam ciemnego odcienia opalenizny. Jeśli już złapią mnie promienie, to robię się lekko złotawa, na pewno nie brązowa Na twarzy zwykle od opalania pojawia się kilka piegów szaro-brązowego koloru. Na co dzień nie mam jednak żadnego.

2. Kolor oczu - oczy brązowe z domieszką zieleni, może nawet piwne. Na pewno nie jest to ciemny brąz. Tęczówki mają ciemniejszą, szarawą obwódkę oraz wiele różnokolorowych plamek i kreseczek. Oprawy oczu można powiedzieć nie mam wcale rzęsy jaśniusieńkie a brwi bez henny niemalże przezroczyste.


3. Piegi - Normalnie nie mam. Po opalaniu czasem pojawia się kilka szaro-brązowych

4. Cera - Właśnie tego nie potrafię określić, dlatego wklejam zdjęcia kompletnie no-makeup, abyście mi pomogły. Na pewno jestem bardzo blada, ale raczej moja skóra nie ma wyrażnego ani żółtawego, ani różowawego koloru. Rumienię się bardzo często i łatwo, na kolor różowy jak prosiaczek


5. Naturalny kolor włosów - Taki jak na zdjęciach. Jak byłam małą dziewczynką też miałam dość ciemne włosy, ale w bardziej mysim odcieniu. Teraz trochę mysiego pozostało, ale jakby nabrały złotawych refleksów.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) dość jasny, różowy, ale nie blady.


7. W jakich kolorach Wszyscy mówią mi, że najlepiej wyglądam w bardzo mocnych, nasyconych kolorach, jak fuksja, ostry fiolet, amarant, turkus. W ostrym zielonym też nie jest źle. W pastelach wyglądam blado i nijako. Czerń totalnie mnie przytłumia, staję się na jej tle zupełnie bezbarwna. W bieli też nie wyglądam dobrze. Jeśli brąz, to tylko z domieszką czerni, na pewno nie czerwieni. W czerwieni sama nie wiem, jak wyglądam. Czasem wydaje mi się, że dobrze, innym razem podkreśla moje rumieńce i jeszcze bardziej "wybiela" cerę.

Bardzo proszę o podpowiedź, jaką porą roku jestem i co najważniejsze, czy jestem typem ciepłym czy zimnym. Czy moja skóra ma domieszkę różu, czy żółci, a może tak, jak mnie się wydaje, to czysty beż. Bardzo ułatwiłoby mi to wybór co niektórych kosmetyków, np pokładu i różu.

Jaki kolor różu najlepiej by mi pasował?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi

pozdrawiam
moim zdaniem jesteś typem delikatnym ciepłym czyli popularną wiosną,wskazuje na to Twój odcień włosów,oczu i cery chociaż kołoonosa przebijają naczynka,ale ogólnie cera sprawia wrażenie cieplejszej.
Korzystne dla ciebie kolory to napewno odcienie delikatniejsze od kremowych bieli po kośc słoniową,nie widze Cie w bieli.Z odważniejszych kolorów to napewno będą ci pasowały ciepłe odcienie brązu,żółtobrązowy,lososi owy koralowy i większosc odcieni zieleni od tych jasniejszych po kolor trawy.Unikaj kolorów zimnych:srebrnych,szarośc i,intensywnych róży i osrego żołtego.Masz rację czarny wogule Ci nie pasuje,intensywny makijaz w ciemnych barwach zabije twoją naturalnosc.Jeżeli szukasz róży to sprawdzą sie te w odcieniach brzoskwiniowych lub łososiowych.Mam nadzieje że pomogłam.
nunusia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:09   #4754
nunusia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Jesteś typem delikatnym chłodnym czyli Pani lato.Kształt Twojej twarzy to owal.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Jesteś mieszanka wiosny delikatny cieply i lata delikatny chłodny.Dlatego możesz mieszac w doborze kolorów,ale wszystko z umiarem i zachowaniem ostrożnosci!Napisałas,że pasuja do Ciebie ciemne i ntensywne kolory co wydaje mi sie mylnę,ponieważ wiosna jak i lato to typy delikatne stonowane,jeżeli wybierzesz ciemny kolor to musi byc on stonowany,rozmyty tzw przydymiony i napewno nie w czerni,tylko w delikatniejszych barwach,jak np zielen,szary ciemny brąz.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Jesteś mieszanka wiosny delikatny cieply i lata delikatny chłodny.Dlatego możesz mieszac w doborze kolorów,ale wszystko z umiarem i zachowaniem ostrożnosci!Napisałas,że pasuja do Ciebie ciemne i ntensywne kolory co wydaje mi sie mylnę,ponieważ wiosna jak i lato to typy delikatne stonowane,jeżeli wybierzesz ciemny kolor to musi byc on stonowany,rozmyty tzw przydymiony i napewno nie w czerni,tylko w delikatniejszych barwach,jak np zielen,szary ciemny brąz.
pozdrawiam
nunusia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:05   #4755
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Typ kolorystyczny - prośba o pomoc :)

Może jednak ktś się pokusi o krótką analizę kolorytyczną
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:12   #4756
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Typ kolorystyczny - prośba o pomoc :)

.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-04-16 o 22:52
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 03:08   #4757
littlemiyu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz -opalam się powoli i na brzoskwiniowy kolor.

2. Kolor oczu - bardzo ciemne, jak gorzka czekolada, brak plamek czy czegokolwiek, zlewaja sie z teczówka


3. Piegi -Latem na nosie i policzkach, ale raczej jasne i nie jest ich wiele

4. Cera - Bardzo jasna i delikatna, zawsze mam wyraźne cienie pod oczami

5. Naturalny kolor włosów - miodowy blond, w sumie trudno mi okreslić bo zmieniał się w zalezonosci od pory roku zawsze jednak mialam miedziane refleksy, ale nie byly to typowo rude wlosy.

6. Kolor ust - różowy, nie sa jasne

7. W jakich kolorach... ubieram sie w stonowane kolory, jak jasne t wanilia, zielen w odcieniach khaki, brazy. Ze wzgledu na rude wlosy, ładnie mi w zieleniach i granatach.
littlemiyu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:28   #4758
nunusia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Typ kolorystyczny - prośba o pomoc :)

Jesteś typem delikatnym cieplym czyli popularna wiosna.Wybierając róz kupuj te w odcieniach brzoskwiniowych lub koralowych,unikaj ciemnych zimnych kolor€w na oczach.
nunusia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 13:29   #4759
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam. Nie potrafię za diabły ustalić swojego typu kolorystycznego Bardzo bym prosiła tutejsze expertki o pomoc

Aby ułatwić Wam zadanie, dołączam zdjęcia, 2 bardzo brutalne, bo całkowicie bez makijażu (tylko krem nawilżający i henna na brwiach). 3 zdjęcia z delikatnym makijażem, jaki stosuję na co dzień.

zdjęcia w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=608704

1. Jak się opalasz - opalam się wolno i nigdy nie osiągam ciemnego odcienia opalenizny. Jeśli już złapią mnie promienie, to robię się lekko złotawa, na pewno nie brązowa Na twarzy zwykle od opalania pojawia się kilka piegów szaro-brązowego koloru. Na co dzień nie mam jednak żadnego.

2. Kolor oczu - oczy brązowe z domieszką zieleni, może nawet piwne. Na pewno nie jest to ciemny brąz. Tęczówki mają ciemniejszą, szarawą obwódkę oraz wiele różnokolorowych plamek i kreseczek. Oprawy oczu można powiedzieć nie mam wcale rzęsy jaśniusieńkie a brwi bez henny niemalże przezroczyste.


3. Piegi - Normalnie nie mam. Po opalaniu czasem pojawia się kilka szaro-brązowych

4. Cera - Właśnie tego nie potrafię określić, dlatego wklejam zdjęcia kompletnie no-makeup, abyście mi pomogły. Na pewno jestem bardzo blada, ale raczej moja skóra nie ma wyrażnego ani żółtawego, ani różowawego koloru. Rumienię się bardzo często i łatwo, na kolor różowy jak prosiaczek Do tego moja cera jest wybitnie naczynkowa, czerwone żyłki prześwitują wszędzie, głównie przy nosie i na policzkach.


5. Naturalny kolor włosów - Taki jak na zdjęciach. Jak byłam małą dziewczynką też miałam dość ciemne włosy, ale w bardziej mysim odcieniu. Teraz trochę mysiego pozostało, ale jakby nabrały złotawych refleksów.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) dość jasny, różowy, ale nie blady.


7. W jakich kolorach Wszyscy mówią mi, że najlepiej wyglądam w bardzo mocnych, nasyconych kolorach, jak fuksja, ostry fiolet, amarant, turkus. W ostrym zielonym też nie jest źle. W pastelach wyglądam blado i nijako. Czerń totalnie mnie przytłumia, staję się na jej tle zupełnie bezbarwna. W bieli też nie wyglądam dobrze. Jeśli brąz, to tylko z domieszką czerni, na pewno nie czerwieni. W czerwieni sama nie wiem, jak wyglądam. Czasem wydaje mi się, że dobrze, innym razem podkreśla moje rumieńce i jeszcze bardziej "wybiela" cerę.

Bardzo proszę o podpowiedź, jaką porą roku jestem i co najważniejsze, czy jestem typem ciepłym czy zimnym. Czy moja skóra ma domieszkę różu, czy żółci, a może tak, jak mnie się wydaje, to czysty beż. Bardzo ułatwiłoby mi to wybór co niektórych kosmetyków, np pokładu i różu.

Jaki kolor różu najlepiej by mi pasował?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (3,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (3,3 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup1.jpg (3,3 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup2.jpg (3,2 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup3.jpg (3,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (2,8 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko3.jpg (3,1 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko4.jpg (3,0 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez lalesia
Czas edycji: 2012-04-16 o 13:46
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 13:38   #4760
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Typ kolorystyczny - prośba o pomoc :)

Wielkie dzięki za odp Jednak dominowały opinie, że jestem typem zimnym W kolorach brzoskwiniowych, łososiowych i ciepłych brązach wyglądam fatalnie niestety W beżu i kości słoniowej to już najgorzej z wszystkich, zupełnie blado. Najlepiej właśnie w ostrych amarantach, turkusach, pomarańcz też chyba nieźle, ale tylko bardzo ostry, więc już sama nie wiem... Może te zdjęcia mój aparat w jakiejś dziwnej kolorystyce wykonał.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:26   #4761
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Chciałabym się dowiedzieć jaki mam typ kolorystyczny i kształt twarzy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się na typowego raczka, później opalenizny prawie nie widać.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam oczy koloru szaro-niebieskiego. Obwódki są nieco ciemniejsze, szare. Mam dość jasne rzęsy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Niewiele piegów, mało widoczne, chyba złotawe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Mam bardzo jasną skórę, prawie każdy podkład/puder jest za ciemny. Jest trochę różowawa, często się rumienię, chyba na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Typowa mysz, w dzieciństwie byłam bardzo jasną blondynką, potem ściemniały, w lecie robiły się jaśniejsze, w słońcu rudawe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Bardzo jasny, blady róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Nie lubię bieli, źle wyglądam w beżach, jasnych różach, żółci.
Ponoć dobrze wyglądam w mocnych kolorach – zielonym, niebieskim, różowym, czerwieni.

Pierwsze zdjęcie- naturalny kolor, drugie - w wakacje, trzecie - aktualne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a22a7656e4.jpg (61,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asasas.jpg (26,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (116,3 KB, 9 załadowań)
__________________
Insta

13.10
27.11

Edytowane przez cichazabka
Czas edycji: 2012-04-16 o 16:32 Powód: brak zdjęcia
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:42   #4762
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Może jeszcze któraś z Was by się wypowiedziała na mój temat
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 17:53   #4763
littlemiyu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez littlemiyu Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz -opalam się powoli i na brzoskwiniowy kolor.

2. Kolor oczu - bardzo ciemne, jak gorzka czekolada, brak plamek czy czegokolwiek, zlewaja sie z teczówka


3. Piegi -Latem na nosie i policzkach, ale raczej jasne i nie jest ich wiele

4. Cera - Bardzo jasna i delikatna, zawsze mam wyraźne cienie pod oczami

5. Naturalny kolor włosów - miodowy blond, w sumie trudno mi okreslić bo zmieniał się w zalezonosci od pory roku zawsze jednak mialam miedziane refleksy, ale nie byly to typowo rude wlosy.

6. Kolor ust - różowy, nie sa jasne

7. W jakich kolorach... ubieram sie w stonowane kolory, jak jasne t wanilia, zielen w odcieniach khaki, brazy. Ze wzgledu na rude wlosy, ładnie mi w zieleniach i granatach.
dodaje zdjęcia, jedno bez i jedno z lekkim makijazem, z gory przepraszam za jakość, ale dysponuje tylko telefonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 011.jpg (99,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dggd 003.jpg (168,0 KB, 19 załadowań)
littlemiyu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:58   #4764
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Może jeszcze któraś z Was by się wypowiedziała na mój temat
Albo mój
Strona wcześniej
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 22:55   #4765
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mój?
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 23:06   #4766
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Albo mój
Strona wcześniej
Mam wrażenie, że jesteś zimą, prawdopodobnie podtyp kontrastowy zwany też czystym Skojarzyło mi się, bo sama jestem tym typem, a z Twojego opisu wynika, że masz podobny koloryt.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:57   #4767
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Może jeszcze któraś z Was by się wypowiedziała na mój temat
Ja tez uważam, ze jesteś typem ciepłym
Popieram tez wymienione wcześniej kolory - w brązie moim zdaniem byłoby Tobie ślicznie

Może poszukaj w czeluściach swego dysku jakichś innych fotek. Porównaj z tymi wrzuconymi tutaj

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Laurelindorenan Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że jesteś zimą, prawdopodobnie podtyp kontrastowy zwany też czystym Skojarzyło mi się, bo sama jestem tym typem, a z Twojego opisu wynika, że masz podobny koloryt.
Dzięki za odpowiedź
Poczytałam o tym czystym podtypie i jak na mój gust zgadza się.
Ale byłoby mi miło, gdyby ktoś jeszcze to potwierdził, bo ja sie nie znam

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez littlemiyu Pokaż wiadomość
dodaje zdjęcia, jedno bez i jedno z lekkim makijazem, z gory przepraszam za jakość, ale dysponuje tylko telefonem.

Hmm... jesień. Wydaje mi się, ze jesteś typem ciepłym
Ale niech ktoś to sprostuje, bo ekspertem nie jestem
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:42   #4768
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez littlemiyu Pokaż wiadomość
dodaje zdjęcia, jedno bez i jedno z lekkim makijazem, z gory przepraszam za jakość, ale dysponuje tylko telefonem.
definitywnie jesień.
chociaż cienie pod oczami często mają zimy, ale patrzę na Ciebie i myślę - jesień
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2012-04-18 o 12:44
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:51   #4769
littlemiyu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziękuję za pomoc
littlemiyu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:07   #4770
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

hej baaardzo proszę o pomoc, chciałabym wiedzieć jakim jestem typem urody, ale nie mam pojęcia którym mogę być. włosy naturalne są tylko na zdjeciu w zielonym swetrze

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

szybko się opalam, na złotawo brązowawy kolor. raczej od razu na brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mają ciemniejszą obwódkę, są takie jakby zgniło-szaro-zielone, mają brązowe plamki. brwi tak jak widać na zdjęciu (rzęsy raczej czarne).

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie ma piegów, za to bardzo dużo pieprzyków ciemnych i jaśniejszych ale zawsze w ciepłym odcieniu.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jest złotawa, ciepły odcień, ani nie jestem bardzo blada, ani też nie mam bardzo ciemnej cery. rumienię się rzaaadko i raczej chyba bardziej na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
naturalne, jak na zdjęciu w zielonym swetrze.( te bardziej przy głowie, bo końcówki rozjaśniane). trudno mi określić czy są mysie czy bardziej złotawe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
to zależy,czasem są czerwone, czasem takie brzoskwiniowe, ale ciepły odcień.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

lubię siebie w granacie, niebieskim, szarym, w różnych jaskrawych kolorach, natomiast nie przepadam za barwami ziemi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 279387_197443420310148_100001334755055_467329_4690113_o.jpg (91,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 206392_168602226527601_100001334755055_338289_1610852_n.jpg (80,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 54545.jpg (71,6 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez kicikici8
Czas edycji: 2012-04-18 o 17:09
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.