Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-27, 11:01   #4771
papapuga
Rozeznanie
 
Avatar papapuga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 504
Jaki podkład do cery tłustej?

Cześć.
Piszę do Was z pytaniem (jak widać w tytule). Pytałam już i w SuperPharm, i w Hebe i panie konsultantki zaprzeczały same sobie proponując produkty, dlatego z podkulonym ogonem wracam na Wizaż.
Poszukuję podkładu dla cery tłustej. Nie chcę żadnego zapychacza, który obciążyłby moją skórę (dość wrażliwą), tworzył efekt maski. Zależy mi na kryciu, wyrównaniu kolorytu, zakryciu drobnych niedoskonałości (od tego mam też korektor, więc spokojnie) i macie (w połączeniu z pudrem). Do tego fajnie byłoby, gdyby był trwały.
Jeśli chodzi o to, co już "wyniuchałam" na KWC to zainteresowały mnie następujące pozycje:
1. Revlon ColorStay do skóry tłustej i mieszanej, ale dużo słyszałam o jego ciężkości i zapychaniu (co potwierdziły panie w drogeriach).
2. L'oreal Infallable (ta matująca wersja 24h), którą poleciła mi pani w SuperPharm, ale odrzuciła ta w Hebe.
3. Coś z Bourjois? Mam Healthy Mix z którego jestem zadowolona, ale niestety słabo dość radzi sobie z kryciem.

Oczywiście wiem, że na każdej skórze ten sam podkład będzie działał inaczej. Jednemu przypasuje, innemu nie, ale chętnie poczytam propozycje
__________________
“In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.”
papapuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 13:03   #4772
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Jaki podkład do cery tłustej?

Tu masz ogólny wątek, poczytaj, może coś znajdziesz i ten wątek śledzi więcej osób, więc pewnie odpowiedzą - link do ostatniej strony w wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=699993&page=153

Swoją drogą, może to problem z odwodnieniem skóry, napisz w tamtym wątku jakiej pielęgnacji używasz, bo może być zbyt drastyczna dla Twojej cery, która reaguje nadmierną ilością sebum.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 14:53   #4773
HaniaMalina
Przyczajenie
 
Avatar HaniaMalina
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej, czy możecie polecić mi jakiś dobry korektor pod oczy? Mam straszne sińce pod oczami, żaden mi nie pomaga, ręce mi opadają
HaniaMalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 14:59   #4774
ryba616
Przyczajenie
 
Avatar ryba616
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Z racji, że niedługo promo w rossmannie potrzebuję waszej pomocy. Poszukuję podkładu, który zakryje mój wiecznie czerwony nos i będzie w miarę lekki. Nie chcę mieć na twarzy maski. Polecacie coś konkretnego? Jest kilka podkładów, które wpadły mi w oko: Max Factor Facefinity, MF Lasting Performance, Astor Perfect Stay, Maybelline Super Stay, Bourjois Healthy mix. Doradźcie. A może lepiej kupić sobie podkład matujący (bo mam lekki problem ze świeceniem w strefie T) i dokupić korektor na naczynka? Jest jakiś dobry w rossmannie? Z góry dziękuję za pomoc
ryba616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:15   #4775
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba616 Pokaż wiadomość
Z racji, że niedługo promo w rossmannie potrzebuję waszej pomocy. Poszukuję podkładu, który zakryje mój wiecznie czerwony nos i będzie w miarę lekki. Nie chcę mieć na twarzy maski. Polecacie coś konkretnego? Jest kilka podkładów, które wpadły mi w oko: Max Factor Facefinity, MF Lasting Performance, Astor Perfect Stay, Maybelline Super Stay, Bourjois Healthy mix. Doradźcie. A może lepiej kupić sobie podkład matujący (bo mam lekki problem ze świeceniem w strefie T) i dokupić korektor na naczynka? Jest jakiś dobry w rossmannie? Z góry dziękuję za pomoc
Lepiej jak zadasz to pytanie również tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=842910&page=65
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:17   #4776
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba616 Pokaż wiadomość
Z racji, że niedługo promo w rossmannie potrzebuję waszej pomocy. Poszukuję podkładu, który zakryje mój wiecznie czerwony nos i będzie w miarę lekki. Nie chcę mieć na twarzy maski. Polecacie coś konkretnego? Jest kilka podkładów, które wpadły mi w oko: Max Factor Facefinity, MF Lasting Performance, Astor Perfect Stay, Maybelline Super Stay, Bourjois Healthy mix. Doradźcie. A może lepiej kupić sobie podkład matujący (bo mam lekki problem ze świeceniem w strefie T) i dokupić korektor na naczynka? Jest jakiś dobry w rossmannie? Z góry dziękuję za pomoc
Ooo to to ja mam nos jak pijaczek plus wieczny katar
Te dwa posiadam i tak zakryć nos zakryje, ale lekko no i ja jestem całe życie z chusteczkami więc jak smarkam to niestety podkład mi się zetrze ;/ Muszę poprawiać nos(bo czerwona skóra odbija xd) kamuflażem Catrice.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:24   #4777
ryba616
Przyczajenie
 
Avatar ryba616
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Oo, również używam Cetrice. Dobrze kryje, ale wolałabym żeby nie był taki.. mocarny Strasznie mnie kusi Facefinity..

Silloe, dzięki. Poszło i na tamten wątek
ryba616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 16:29   #4778
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład do cery tłustej?

Cytat:
Napisane przez papapuga Pokaż wiadomość
Cześć.
Piszę do Was z pytaniem (jak widać w tytule). Pytałam już i w SuperPharm, i w Hebe i panie konsultantki zaprzeczały same sobie proponując produkty, dlatego z podkulonym ogonem wracam na Wizaż.
Poszukuję podkładu dla cery tłustej. Nie chcę żadnego zapychacza, który obciążyłby moją skórę (dość wrażliwą), tworzył efekt maski. Zależy mi na kryciu, wyrównaniu kolorytu, zakryciu drobnych niedoskonałości (od tego mam też korektor, więc spokojnie) i macie (w połączeniu z pudrem). Do tego fajnie byłoby, gdyby był trwały.
Jeśli chodzi o to, co już "wyniuchałam" na KWC to zainteresowały mnie następujące pozycje:
1. Revlon ColorStay do skóry tłustej i mieszanej, ale dużo słyszałam o jego ciężkości i zapychaniu (co potwierdziły panie w drogeriach).
2. L'oreal Infallable (ta matująca wersja 24h), którą poleciła mi pani w SuperPharm, ale odrzuciła ta w Hebe.
3. Coś z Bourjois? Mam Healthy Mix z którego jestem zadowolona, ale niestety słabo dość radzi sobie z kryciem.

Oczywiście wiem, że na każdej skórze ten sam podkład będzie działał inaczej. Jednemu przypasuje, innemu nie, ale chętnie poczytam propozycje
Też mam tłustą cerę. Radzę Ci byś w kilku etapach (1. etap coś oleistego na całą twarz, 2. etap żel/pianka do twarzy 3. tonik/płyn micelarny) zmywała makijaż, do tego unikaj produktów z alkoholem, a Revlon śmierdzi nim gorzej jak butelka wódki ^^'

Jako podkład lepiej wybieraj coś średnio kryjącego (wiem, że przy trądziku chce się mieć idealną cerę), bo kryjące drogeryjne podkłady mocno zapychają pory co dodatkowo wzmaga trądzik.

U mnie dobrze sprawdzają się azjatyckie kremy BB (kryją o dziwo jak drogeryjne podkłady) oraz pokłady mineralne (najlepsza opcja gdy jest lato).
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 19:56   #4779
Gayanna
Raczkowanie
 
Avatar Gayanna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jaki podkład do cery tłustej?

Jako posiadaczka również tłustej cery mogę polecić:
- L'Oreal True Match
- Inglot HD Perfect Coverup
Oba podkłady ładnie stapiają się ze skórą i nieźle kryją. Jeśli chodzi o matowienie, to w duecie z pudrem ryżowym też dają radę
Z "cięższej artylerii" świetnie sprawdzają się:
- Estee Lauder Double Wear
- MAC Studio Fix Fluid
Dają efekt nieskazitelnej cery na wiele godzin, nawet nie trzeba za wiele poprawiać, ale moją cerę przesuszyły i raczej nie nadają się na co dzień.
Gayanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 20:44   #4780
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny a czy podkład Bourjois Healthy Mix ma SPF?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 04:34   #4781
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy podkład Bourjois Healthy Mix ma SPF?
Ma tylko mikę.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 18:46   #4782
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, który odcień podkładu Revlon ColorStay będzie tak samo przyjemnie żółty jak 150 Buff, ale troszkę ciemniejszy?
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
180

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moim zdaniem 180 dawniej była ciepłym odcieniem o ton ciemniejszym od 150 buff. Teraz podkład ewidentnie wybija na mnie różowe tony. Kolory uległy zmianie niestety.

Cytat:
Napisane przez myloberry Pokaż wiadomość
uwielbiam revlona właśnie nie tylko za super krycie, ale też za ogromny wybór odcieni. I teraz oczywiście dodatkowo za pompkę

chociaż spotkałam się z opiniami, że ten z pompką jest bardziej lejący. U mnie sprawdza się tak samo dobrze i w końcu nie marnuje tego, co mi się na rękę wylało :P
Możesz napisać coś więcej? Jak oceniasz nową wersję z pompką w porównaniu do poprzedniej? Dostrzegasz jakieś znaczące różnice w samym podkładzie?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 08:53   #4783
inmypocket
Raczkowanie
 
Avatar inmypocket
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 190
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja mam bardzo wrażliwą cerę i kurcze nie potrafię dobrać podkładu.
inmypocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 12:38   #4784
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez inmypocket Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo wrażliwą cerę i kurcze nie potrafię dobrać podkładu.
Może spróbuj zwrócić się w stronę podkładów mineralnych.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:36   #4785
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja sie podkladowo wycofałam mam 4x Bobbi brown i ... Nie szukam... Chyba juz wszystko mialam i lepszych kolorów nie spotkałam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 19:08   #4786
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja sie podkladowo wycofałam mam 4x Bobbi brown i ... Nie szukam... Chyba juz wszystko mialam i lepszych kolorów nie spotkałam
A ktory podklad BB tak zachwalasz?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 00:32   #4787
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny chce spróbować podkład Revlona - gdzieś wyczytalam ze jest strasznie "ciezki". Któraś stosuje ? Polecacie czy Nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 03:55   #4788
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

To zależy do jakiej cery. Mi pasuje większość Bobbikow. Mój ulubiony teraz na początku jesieni to Rich

---------- Dopisano o 04:55 ---------- Poprzedni post napisano o 04:01 ----------

Kurcze z jakiegoś powodu nie mogę cytowac na aplikacji mobilnej. Revlon cs to ciężki podkład. Ostatnio trochę chyba zmieniła się formuła? Bo jest jakby lepiej. Niemniej jestem antyfanka.

Nerly naked jest świetnym podkladem po CS miałam wysyp i przesuszosa skore. Do tego ciasto. U mnie się nie sprawdził ani gdy byłam sporo młodsza i moja cera była mieszana, ani teraz...ale teraz przy suchej to normalne
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 15:47   #4789
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce spróbować podkład Revlona - gdzieś wyczytalam ze jest strasznie "ciezki". Któraś stosuje ? Polecacie czy Nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem nie jest ciężki. To zależy do jakich podkładów jesteś przyzwyczajona. Ze względu na problemy z cerą zawsze wybieram kryjące /czyt. dość ciężkie/ podkłady i dla mnie obecna formuła Revlona nie należy do ciężkich. Ma przyjemną kremową konsystencję choć zdecydowanie nie jest to lekki make up. Przyrównałabym go np do Rimmela Lasting Finish.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 19:07   #4790
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie jest ciężki. To zależy do jakich podkładów jesteś przyzwyczajona. Ze względu na problemy z cerą zawsze wybieram kryjące /czyt. dość ciężkie/ podkłady i dla mnie obecna formuła Revlona nie należy do ciężkich. Ma przyjemną kremową konsystencję choć zdecydowanie nie jest to lekki make up. Przyrównałabym go np do Rimmela Lasting Finish.
Zgadzam się. Według mnie też nie jest ciężki. Chyba tylko kwestia przyzwyczajenia i tego kto co lubi. Nie jest wodnisty i leciutki jak piórko, ale nie jest to też gęste, treściwe mazidło.
Co do kolorów, to Ivory w nowej i starej wersji (pompka vs bez pompki), też się różni. Kupiłam od razu dwie wersje i wersja z pompką ma więcej brzoskwiniowych tonów. Różnica nie jest duża; na twarzy w ogóle tego nie widać, no ale jest.

BTW: Potrzebuję na gwałt bardzo płynnego, wręcz wodnistego podkładu ale bardzo żółtego. Opaliłam się i moja skóra zrobiła się po prostu żółta z domieszką oliwki. Szukam czegoś maksymalnie lekkiego. Jakieś propozycje oprócz Affinitone Maybellin'a?
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2016-10-03 o 19:10
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:46   #4791
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A c1 mać face and body?

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Albo c2 w zależności od jasności skóry ( My chyba mialyśmy podobne tony skory) mać ogólnie ma kilka zooooltych podkładów. Ysl w shiseido warto też uderzyć tam te kolory niemal wszystkie są dość ...hmmm azjatyckie z oliwkowy podtonem a zoltawe wszystkie są tez plynne sp40 suń protective warto sprawdzić choc nie wiem jak bardzo jesteś opalona
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:47   #4792
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A c1 mać face and body?
Nie podszedł mi jakoś. Jest za mało żółty i za mało oliwkowy. Próbowałam też Maybelline z pipetką i L'Oreala Magic Nude - niestety odcienie dalej za różowe.
Myślę o Diorze Nude Air ale nie wiem, czy mają tam taki oliwkowy kolor
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2016-10-03 o 19:48
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:12   #4793
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

U Diora. .... Nie. Przynajmniej nie w prYpadku jasnych kolorów. Ciemnymi sie nie interesowalam wiec nie wiem ale diorek raczej pomarancza w porywie naturalny beż. Miałam większość diorkow.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

A sand bobbi brown? Podklad rich np

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Zostają zawsze marki typu Kryolan ... tam jest taka ilość kolorów. Nie wszystkie produkty są tez szpachelkowe. MoŻe warto zajrzeć na ich wątek. Pod względem koloru nie powinno być problemu
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:48   #4794
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U Diora. .... Nie. Przynajmniej nie w prYpadku jasnych kolorów. Ciemnymi sie nie interesowalam wiec nie wiem ale diorek raczej pomarancza w porywie naturalny beż. Miałam większość diorkow.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

A sand bobbi brown? Podklad rich np

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Zostają zawsze marki typu Kryolan ... tam jest taka ilość kolorów. Nie wszystkie produkty są tez szpachelkowe. MoŻe warto zajrzeć na ich wątek. Pod względem koloru nie powinno być problemu
Dzięki. Z diora miałam tylko 010 zawsze, nigdy nic wyżej. Bobbi bardzo nie lubi mojej skóry. Przypasował mi tylko ten long lasting, ale zapach lawendy zabija
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:24   #4795
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hahaha prawda zapach to on ma. My sie akurat dogadujemy w kwestii zapachu. Bradzi go lubię. Faktycznie jednak jest tak intensywny ze jeśli nie lubi się lawendy może zniechęcić totalnie ja na dłuższa metę mam tak z Clarinsami. Dokucza mi ten ogorkowo świeży zapach wierci w nos.



Hmmmmmm naprawdę nie wiem .... może jednak sprawdź shiseido? Dla mnie za ciemne ale synchro ma ze dwa oliwkowe odcienie. Stary perfect refaining tez miał zdaje się że był to kolor z numerkiem 40. Niestety nic więcej nie przychodzi mi do głowy bo nie szukałam nigdy podkładu z oliwkowym podtonem i mogę tylko wspomnieć o tym co miałam w rękach i widziałam ze tak wygląda. Z pewnością takich podkładów jest więcej tylko ich nie znam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 13:11   #4796
fennshinble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Drogeryjny, dobrze kryjący podkład

Cześć kochane . Zakładam wątek po długim poszukiwaniu podobnego, bo nie znalazłam odpowiedzi. Szukam podkładu który poradzi sobie z moją buzią, zakryje to co trzeba. Pozostałości po dość mocnym trądziku, przebarwienia, blizny. Myślałam nad Revlonem ColorStay, ale już sama nie wiem co mam na jego temat myśleć. Niektóre panie piszą, że zapycha, że za ciężki a inne zaś, że bardzo dobrze się sprawuje.
fennshinble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 13:26   #4797
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Drogeryjny, dobrze kryjący podkład

To czy podkład zapycha zależy od indywidualnych preferencji. Od skłonności skóry ect. Wg mnie revlon jest ciężkim podkładem. Są oczywiście cięższe ale jest to podkład treściwy z alkoholem w składzie itd. Ostatnio chyba poszperać w składzie bo ładniej leży ( u mnie).



Podkład naprawdę fajnie kryje jednak cięższe i kryjące podkłady mają to do siebie że mogą podkrelac fakturę skóry ,jeśli Twoje blizny nie są wypukłe pięknie je zatuszuje jeśli tak to poza ukryciem koloru może zaznaczyć że tam są jakieś wypuklosci. Warto potestowac.



Jest duży zbiorczy watek o pokładach. Na samej górze forum w wątkach od redakcji

może Ola nas przeniesie



Z innych kryjący ch podkładów godnym uwagi jest moim zdaniem Skin Balance. Ja bardzo swojego czasu lubiłam perfect refaining ale ma kiepską paletę kolorów. Warto testować przed kupnem

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Za wszelkie dziwne słowa w treści wiadomości przepraszam. ... Mój telefon ma własną wizję języka polskiego.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 13:27   #4798
malinis
Raczkowanie
 
Avatar malinis
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 105
Dot.: Drogeryjny, dobrze kryjący podkład

O Revlonie CS chyba już wszystko zostało powiedziane i... dalej nie ma na niego złotej rady, tzn. u jednych się świetnie sprawdzi, u innych nie Najlepiej poprosić o próbkę w sklepie i przetestować przez kilka dni Wiem, że w Dougim mają Revlona i pojemniczki na próbki
malinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 15:07   #4799
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Drogeryjny, dobrze kryjący podkład

Osobiście należę do grona zwolenniczek Revlona więc polecam jeśli szukasz dobrze kryjącego podkładu. Wiadomo nie jest to podkład typu kamuflaż, który zakryje wszystko (a z drugiej strony przerobiłam większość tego typu podkładów i żaden do końca nie spełniał moich oczekiwań pod względem krycia), ale na co dzień jest świetnym kompromisem między dość lekką konsystencją a solidnym kryciem. Kryje mniejsze i średnie niedoskonałości, z większymi radzi sobie gorzej, ale wystarczy dodać kamuflaż i jest idealnie.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 17:24   #4800
fennshinble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Drogeryjny, dobrze kryjący podkład

A polecacie może jakąś dobrze bazę? Też się naszukać nie mogę
fennshinble jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.