Jak odmówić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 11:19   #31
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Jak odmówić?

To widzę, że i Wy macie takie problemy... jak odmawiam to zaraz się obrażają...ja nigdy się nikogo nie proszę o nic. A te najgorsze sepy, gdy tylko coś mają do jedzenia to nawet nie poczęstują tylko same zjedzą
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 11:27   #32
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Jak odmówić?

kurde ja też mam często takie sytuacje. ludzie to są sępy . ostatnio jak kolezanka do mnie żebym jej sie dała napić odpowiedziałam "nic nikomu nie daje" szkoda tylko ze dałam sie chwile wcześniej napić innej dziewczynie :P ale to moja przyjaciółka więc jej mogę wszystko dać :P

a jak moja koleżanka zwróciła uwagę takiej jednej dziewczynie z mojej klasy zeby nie jadła mi jedzenia bo ma swoją kasę i moze sobie kupić sama a nie wyjadac to tamta poszła sie poskarzyć ludzikom z mojej klasy. śmiech na sali.
przyznam że cholernie Wkurza mnie jak ktoś mi wyjada żarcie... nienawidze tego. Jak słyszę tekst "mogę jednego", "mogę kawalek" to mnei krew zalewa. mam jedną kolezanke ktora powiedziała mi raz ze nie bierze kasy do szkoły, bo nie bedzie glodna i tak bo sobie podejdzie do kogoś, weźmie od niego i od innych coś i już
__________________

Edytowane przez Edsonka
Czas edycji: 2009-04-30 o 11:31
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 11:45   #33
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
(...) mam jedną kolezanke ktora powiedziała mi raz ze nie bierze kasy do szkoły, bo nie bedzie glodna i tak bo sobie podejdzie do kogoś, weźmie od niego i od innych coś i już
Powiedz jej, że jeżeli nie ma pieniędzy, to powinna złożyć podanie o dożywianie, albo zaproponuj, że będziecie się ze znajomymi składać po kilka groszy na bułkę dla niej, dla was to żaden wydatek, a się dziewczyna spokojnie naje
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:31   #34
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Jak odmówić?

aaa tak na marginesie powiem, ze mam znajomych, parke, dziewczyna i jej chłopak :d używaja jednej szczoteczki do zębow
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:33   #35
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
aaa tak na marginesie powiem, ze mam znajomych, parke, dziewczyna i jej chłopak :d używaja jednej szczoteczki do zębow
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:49   #36
xxmoonlightxx
Raczkowanie
 
Avatar xxmoonlightxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 354
Dot.: Jak odmówić?

extreme...^^

ja okropnie się brzydzę picia z cudzej butelki,czy ,żeby ktoś pił z mojej...
powiem Wam szczerze,że z początku LO piłam z butelko w łazience - to było jedyne miejsce,gdzie ktoś nie mógł wyhaczyć picia...wiem,może i śmieszne i NIE DO KOŃCA higienicze,ale wolałam już to... a teraz jak coś,to mówię,ze mam rozpuszczone w butelce leki - DZIAŁA!
__________________
Mój...



SZUKAM PILNIE ZATYCZKI DO MODEMU HUAWEI E 122 . SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI !!!
xxmoonlightxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 18:35   #37
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Jak odmówić?

O widzę, że wątek o moim odwiecznym problemie.
Mam fobię na punkcie picia po kimś. Na samą myśl mnie skręca, wstrząsa i zwija .
Mam koleżankę, która od 3 lat gimnazjum nie nosiła sobie picia do szkoły i po każdym wfie piła sobie z mojej butelki(była w stanie wyjąć ją sobie z mojej torby ). Od pewnego czasu, gdy słyszałam koszmarne pytanie: "masz soczka?" odpowiadałam:"noo mam, ale mało""mam i zaraz wypiję"albo coś tam odburkiwałam. Jak narazie nie sięga do mojej torby, może załapała

Edytowane przez Clarissa:)
Czas edycji: 2009-04-30 o 20:28
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 18:50   #38
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Jak odmówić?

ja znam osobę która jest w tych sprawach bardzo bezpośrednia:
- mogę gryza?
- NIE.


no i w sumie nikt nie powinien się oburzać, nie ma przeciez obowiazku dawania gryzów i łyków ja też bardzo tego nie lubię, ale chyba jestem za mało asertywna i zawsze daję
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 18:52   #39
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
O widzę, że wątek o moim odwiecznym problemie.
Mam fobię na punkcie picia po kimś. Na samą myśl mnie skręca, wstrząsa i zwija .
Mam koleżankę, która od 3 lat gimnazjum nie nosiła sobie picia do szkoły i po każdym wfie piła sobie z mojej butelki(była w stanie wyjąć ją sobie z mojej torby :EEK!:. Od pewnego czasu, gdy słyszałam koszmarne pytanie: "masz soczka?" odpowiadałam:"noo mam, ale mało""mam i zaraz wypiję"albo coś tam odburkiwałam. Jak narazie nie sięga do mojej torby, może załapała
Arghhh jak ja nie znoszę jak ktoś bierze coś mojego bez pytania A i tak się zdarzało
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 19:51   #40
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jak ja nienawidziłam tego żałosnego "daj gryza, daj łyka". W końcu ktoś mi podpowiedział jak reagować w takich sytuacjach. Jeśli ktoś chciał "gryza" kanapki, to mówiłam:

' Mam jeszcze drugą kanapkę, chętnie Ci dam, jak jestes głodna"
" Nie, nie jestem głodna, tylko gryza chcialam".
" Ale gryzem się przecież nie najesz. Moge Ci dac kanapkę"

I tak w kółko. Po jaką cholerę ludzie chcą tego gryza, skoro twierdzą, że nie są głodni? Tylko po to, aby ugryźć raz i komuś obrzydzić jedzenie? Ja wychodziłam z założenia, że jakby ktos był naprawde głodny, to by wziął i kanapkę. Skoro nie bierze, to:

1) nie jest az tak głodny, aby miał zaraz zejść
2) jest głodny, ale z jakiegos kretyńskiego powodu nie wstydzi się poprosić o gryza, ale wstydzi poprosić o kanapkę. trudno, to nie ja jestem głodna, won od mojego jedzenia. Krepujesz się poprosić - to siedź głodny, nie moja broszka.
i rzeczywiscie pomagalo?

ja na szczescie juz wydostalam sie z takiego otoczenia "dajgryzowego", ale nigdy nie wiadomo na kogo sie jeszcze trafi


Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Przykład z wątku to klasyczne zobrazowanie głupich ludzi , których nienawidzę.Nie weźmie sobie picia mimo 8 godzin w szkole,a potem żebrze o łyka i człowiek musi się jeszcze tłumaczyć ze swojej własności

Nienawidzę też jak ktoś mi wkłada brudne łapska do paczki z czipsami/cukierkami/wafelkami ! I mając te łapy w środku oświadcza,że się poczęstuje.
racja
tez sie dziwie, przeciez moga sobie wziac z domu, czy kupic, a nie zebrac wiecznie o gryza czy lyka. Mnie takie cos strasznie obrzydza.


Pamietam jak w liceum, faceci z klasy nie mieli za duzo kasy a byli glodni, to przeszli sie po calej klasie ze zbieraja na jedzenie i cos tam uzbierali, bo kazdy im cos tam dal i sobie chleb kupili i sie pozniej dzielili miedzy soba i jedli
__________________

Edytowane przez srubka
Czas edycji: 2009-04-30 o 19:53
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:30   #41
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
i rzeczywiscie pomagalo?

ja na szczescie juz wydostalam sie z takiego otoczenia "dajgryzowego", ale nigdy nie wiadomo na kogo sie jeszcze trafi



racja
tez sie dziwie, przeciez moga sobie wziac z domu, czy kupic, a nie zebrac wiecznie o gryza czy lyka. Mnie takie cos strasznie obrzydza.


Pamietam jak w liceum, faceci z klasy nie mieli za duzo kasy a byli glodni, to przeszli sie po calej klasie ze zbieraja na jedzenie i cos tam uzbierali, bo kazdy im cos tam dal i sobie chleb kupili i sie pozniej dzielili miedzy soba i jedli
Rozbroiło mnie to .
Ale przynajmniej widać, że byli naprawdę głodni, u nas też zbierają kasę od wszystkich, ale na loda, batona lub coś w tym stylu
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 20:30   #42
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Jak odmówić?

a ja dawałam gryza albo łyka ale nie wszystkim. może to dziwne, ale to zależało od osoby, jednych się brzydziłam (tych mniej dbających o siebie, albo denerwujących mnie) a innych w ogóle. samej też zdarzało mi się wziąć takiego gryza czy łyka od innych.
szczerze mówiąc nie rozumiem aż takiego oburzenia że to niehigieniczne. ludzie robią rzeczy dużo bardziej niehigieniczne (najprostszy przykład - całowanie) i jakoś nikogo to nie burzy.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:34   #43
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
a ja dawałam gryza albo łyka ale nie wszystkim. może to dziwne, ale to zależało od osoby, jednych się brzydziłam (tych mniej dbających o siebie, albo denerwujących mnie) a innych w ogóle. samej też zdarzało mi się wziąć takiego gryza czy łyka od innych.
szczerze mówiąc nie rozumiem aż takiego oburzenia że to niehigieniczne. ludzie robią rzeczy dużo bardziej niehigieniczne (najprostszy przykład - całowanie) i jakoś nikogo to nie burzy.
Całowanie to inna sprawa .
Jedzenie czy picie to Twoje prywatne rzeczy i nie masz obowiązku się nimi dzielić.
Znam wiele osób, których podobnie jak Ciebie to nie oburza, ale ja jestem na punkcie jedzenia przeczulona. Jak sobie wyobrażę, że połykam ślinę jakiegoś osobnika to mnie cofa(osobnik w ciągu dnia pije z kilku butelek i odgryza kawałki pary batoników)
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:42   #44
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
a ja dawałam gryza albo łyka ale nie wszystkim. może to dziwne, ale to zależało od osoby, jednych się brzydziłam (tych mniej dbających o siebie, albo denerwujących mnie) a innych w ogóle.
ja mam to samo są osoby ktore mi nie przeszkadzają a sa takie którym wolę zostawić resztę ktrorej sama już nie będę jadla i to nawet nie zalezy od stopnia zazylosci,sama nie wiem od czego
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:59   #45
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Jak odmówić?

Aaa. ja mam fobie jedzeniową .Nie lubię jak ktoś wyjada mi palcami z talerza ( i od razu mówię jak pcha paluchy w żadną dyplomację się nie bawie to jest silniejsze ode mnie )-szczególnie jak sama jem widelcem-kiedyś taka jedna w pracy zabrała się za moje frytki-wsadziła zatipsioną łapę i się "poczęstowała".
Gryzów nie lubię dawać,ani brać- chyba, że mam z tą osobą te same geny (z racji biologicznego podobieństwa)
picie z butelki -tak samo-ale najbardziej nie cierpię gdy ktoś bierze, niekoniecznie ode mnie, wyciera szyjkę dłonią przecież na rękach jest z 100 razy więcej bakterii niż na ustach więc o co chodzi
najbardziej denerwuje mnie gdy ktoś krzyczy przy wszystkich dasz łykaaa ? brr presja psychiczna żeby nie wyjść na świnkę jest straszna.A jeśli chodzi o picie z kubka to zawsze można go sobie odwrócić dyskretnie, pić drugą stroną ..i nie myśleć ośślinie która spłynęła do środka
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 23:05   #46
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Jak odmówić?

Ja takiego wstrętu nie mam, u mnie w klasie wszyscy są higieniczni, a przynajmniej na to wygląda nie są też nachalni, klika razy na miesiąc czy dwa się zdarzają takie gryzy czy łyki co innego, jakby ktoś miał opryszczkę, czy jakby często żebrali, to bym raczej poszła się napić np. na hol
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 00:24   #47
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Rozbroiło mnie to .
Ale przynajmniej widać, że byli naprawdę głodni, u nas też zbierają kasę od wszystkich, ale na loda, batona lub coś w tym stylu
lepsze to niz branie gryza

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
a ja dawałam gryza albo łyka ale nie wszystkim. może to dziwne, ale to zależało od osoby, jednych się brzydziłam (tych mniej dbających o siebie, albo denerwujących mnie) a innych w ogóle. samej też zdarzało mi się wziąć takiego gryza czy łyka od innych.
szczerze mówiąc nie rozumiem aż takiego oburzenia że to niehigieniczne. ludzie robią rzeczy dużo bardziej niehigieniczne (najprostszy przykład - całowanie) i jakoś nikogo to nie burzy.
calowanie to co innego, nie calujesz sie z 5 osobami np.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 01:04   #48
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Jak odmówić?

O, wątek dla mnie - gdy słyszę o tych wszystkich gryzach i łykach, to aż mnie na wymioty zbiera Na szczęście obecnie w moim otoczeniu jest tylko jedna osoba, która ma takie zwyczaje - np. częstować się z cudzego talerza Ale wcześniej bywało gorzej. Wtedy nigdy nie dawałam łyków ani gryzów, tylko np. odlewałam napój do drugiej szklanki, proponowałam drugą kanapkę albo odłamywałam kawałek - niestety, reakcja identyczna jak wspomniana przez Aggie: "Po co całą kanapkę/po co będziesz ją rozwalać, przecież ja tylko gryza wezmę" Jednak się nie dawałam, bo mam dosłownie jakąś fobię na punkcie cudzej śliny i takie kanapki czy napoje byłyby dla mnie potem nie do zjedzenia czy wypicia - dosłownie jakby były skażone (bleh). Normalnie nie należę do osób asertywnych, ale w takiej sytuacji mówię wprost, że nie uznaję jedzenia czyichś potraw ani picia z tej samej szklanki czy butelki, bo to niehigieniczne. I myślę, że to najlepsze wyjście.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 01:33   #49
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez oooAsiaooo Pokaż wiadomość
A gdy jej dałam wkońcu to picie to jej przyjaciółeczka a aparatem na zębach wyrwała jej tą butelke z sokiem i też sie napiła pewnie miała jakieś resztki jedzenia między tym aparatem...
a Tobie nie zostają resztki jedzenia w zębach?

---------- Dopisano o 02:16 ---------- Poprzedni post napisano o 02:11 ----------

Cytat:
Napisane przez oooAsiaooo Pokaż wiadomość
No nie... ale sam fakt, że ma ten aparat mnie obrzydza...
co ma piernik do wiatraka?
masakra... sama noszę aparat i nie widzę w tym nic niehigienicznego. kwestia umycia zębów... albo jedzenia w taki sposób, żeby nie zostawało nic w zameczkach (tak, da się)

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:16 ----------

skoro brzydzicie się cudzej śliny, to całujecie się ze swoimi facetami ?

Generalnie jak ktoś OBCY mi się pyta czy może łyka/gryza , odpowiadam zgodnie z prawdą, że niestety ale nie daję. czasem mówię, że mam opryszczkę, jestem przeziębiona albo po prostu mam czegoś mało a musi wystarczyć mi na cały dzień) Jeśli mam więcej kanapek, odstępuję innemu głodomorowi.
albo
Proponuję wtedy temu "sępowi" jak to ładnie nazwałyście, że mogę użyczyć mu pieniążków na coś do jedzenia (ale tylko wtedy, kiedy wiem, że ktoś mi kase odda)
jak ktoś nie rozumie, że nie mogę mu dać łyka/gryza to ma problem...

jeśli chodzi o znajomych z którymi się trzymam- nie ma problemu. dzielimy się prawie wszystkim

kanapek jeszcze nigdy nie brałam od obcych. nie wiem kto to robił, z czego, czy miał czyste ręce itp wole cierpieć z głodu albo kupić coś na ząb niż jeść kanapki z niewiadomego pochodzenia.

ps. też czasem użyczam szczoteczki do zębów chłopakowi i vice versa. nie widzę w tym żadnego problemu. przecież ciągle wymieniamy ślinę i bakterie znajdujące się w naszych buziach

---------- Dopisano o 02:33 ---------- Poprzedni post napisano o 02:30 ----------

Cytat:
Napisane przez oooAsiaooo Pokaż wiadomość
No nie... ale sam fakt, że ma ten aparat mnie obrzydza...
a mnie obrzydzają krzywe zęby. już wolę nosić aparat i być "niehigieniczna " w Twoich oczach niż mieć krzywe zęby i wyglądać jak patałach niedbający o swoje zdrowie.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 01:37   #50
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
skoro brzydzicie się cudzej śliny, to całujecie się ze swoimi facetami ?
Z nikim się nie całuję i nie wyobrażam sobie, ze mogłabym kiedykolwiek to robić.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 02:09   #51
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Jak odmówić?

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Z nikim się nie całuję i nie wyobrażam sobie, ze mogłabym kiedykolwiek to robić.
acha. no spoko. są i tacy ludzie
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 06:05   #52
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Jak odmówić?

co ma piernik do wiatraka?
masakra... sama noszę aparat i nie widzę w tym nic niehigienicznego. kwestia umycia zębów... albo jedzenia w taki sposób, żeby nie zostawało nic w zameczkach


Ale ona raczej, a nawet napewno w szkole nie umyje zębów. Jeszcze ten aparat trochę jej odstaje z ust więc możliwe, że jakieś resztki tam się dostaną no i bakterie. Nie mam nic przeciwko osobom które noszą aparat oczywiście, ale niech nie proszą się o picie czy jedzenie....
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."

Edytowane przez oooAsiaooo
Czas edycji: 2009-05-01 o 06:08
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.