Zapachy naszych tatusiów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-29, 11:49   #1
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111

Zapachy naszych tatusiów


Jest już watek poświęcony maminym perfumom, ale przecież nasi ojcowie także kojarzą nam się z różnymi perfumami. Dla mojego taty wprawdzie perfumy mogły nie istnieć, używał jedynie wody po goleniu i dezodorantu, ale dyskusja jest otwarta.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:08   #2
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Mój Tata ma signature scent
I jest to na tyle dziwne bo ja takowego nie posiadam
Tata lubi używać perfum ,lubi słodkie korzenne zapachy
Używał Armani attitude, YSL Opium które pachniało na klatce schodowej długo po jego przejściu. Ale do rzeczy
SC mojego Taty to Lolita Lempicka, Au Masculin
Wspaniale układa się na jego skórze...Współgra z jego naturalnym zapachem tworząc tak wspaniałą mieszankę że kobiety zaczepiają go i pytają czym tak pięknie pachnie.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:21   #3
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Mój Tata ma signature scent
I jest to na tyle dziwne bo ja takowego nie posiadam
Tata lubi używać perfum ,lubi słodkie korzenne zapachy
Używał Armani attitude, YSL Opium które pachniało na klatce schodowej długo po jego przejściu. Ale do rzeczy
SC mojego Taty to Lolita Lempicka, Au Masculin
Wspaniale układa się na jego skórze...Współgra z jego naturalnym zapachem tworząc tak wspaniałą mieszankę że kobiety zaczepiają go i pytają czym tak pięknie pachnie.
Bo męska Lolitka jest piękna, moim zdaniem ładniejsza od damskiej, podobnie zresztą myślę o Opium. Zauważyłam, że takie gęste, wyrafinowane zapachy to domena dojrzałych panów.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:30   #4
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Bo męska Lolitka jest piękna, moim zdaniem ładniejsza od damskiej, podobnie zresztą myślę o Opium. Zauważyłam, że takie gęste, wyrafinowane zapachy to domena dojrzałych panów.
Bo z tą Lolitą jest dziwnie, na mnie i na moim TZ nie pachnie tak jak na moim Tacie. Na nim ten zapach wcale nie jest super słodki, jest słodki ale na nim bardzo wybija się wetiwer i cedr co sprawia że po tą słodyczą czuć coś takiego hmmmmm głupio to zabrzmi bo to mój Tata ,baaardzo seksownego i wytrawnego....
No i jak mój Tata opowiada że sekretarki w pracy pociągają nosami i nagle AAAAle Pan pięknie pachnie i co to za zapach . Albo moja sąsiadka zaczepia mnie i pyta gdzie kupiłam te perfumy co mój Tata używa bo są piękne, a Tata nie wie bo powiedział że TO MOJA CÓRKA mi wybrała i kupiła
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:22   #5
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Bo z tą Lolitą jest dziwnie, na mnie i na moim TZ nie pachnie tak jak na moim Tacie. Na nim ten zapach wcale nie jest super słodki, jest słodki ale na nim bardzo wybija się wetiwer i cedr co sprawia że po tą słodyczą czuć coś takiego hmmmmm głupio to zabrzmi bo to mój Tata ,baaardzo seksownego i wytrawnego....
No i jak mój Tata opowiada że sekretarki w pracy pociągają nosami i nagle AAAAle Pan pięknie pachnie i co to za zapach . Albo moja sąsiadka zaczepia mnie i pyta gdzie kupiłam te perfumy co mój Tata używa bo są piękne, a Tata nie wie bo powiedział że TO MOJA CÓRKA mi wybrała i kupiła
No właśnie, na każdym może pachnieć inaczej. Działa chemia skóry i nie ma bata. A wywącha się na kimś, zapragnie tego samego, a tu nieraz przykra niespodzianka. Miałaś nosa z tą Lolitą. Tata mojej kuzynki też miał taki zbiorowy SC. To były dawne czasy i nie było specjalnego wyboru, ale on pokochał dozgonną miłością "Maki" i "Róże" produkcji radzieckiej. Tych kwiatków w płynie było zresztą więcej. To była chyba taki ówczesny unisex, bo wuj nie dał sobie tych wód wyperswadować. Córki kupił mu gdzieś Old Spice, ale gdzie tam, leżał i się kurzył.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:31   #6
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Po tacie mam chyba zamiłowanie do perfum, bo w ilości perfum to on ma więcej ode mnie a wszystko dlatego, że on kupuje setki, a ja wolę 30 ml lub 50 ml, a tylko ukochanych zapachów 100 ml kupuję
Ale do rzeczy: jego ukochane to: Gucci PH, Dior Savage Extreme, Back Tourmaline, Hypnose PH Lancome Terre d'Hermes. Oprócz tego posiada: Azzaro Chrome, Chrome Legend oraz Chrome Sport, Ambre Baldesarini, Polo Ralph Laurent, Opium PH YSL, Draemer Versace, Calvin Klein Man, Davidoff Silver Shadow, Essenza di Zegna, Santos de Cartier, JPG Le Male Terrible, Issey Miyake, Hugo Boss Soul, Lacoste Challange, Lalique Encre Noire PH, Zirth Icon, Versace Blue Jeans, Mugler Amen i wieeele innych
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:50   #7
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

a mój fader jest wierny zarówno zapachowo jak i mam nadzieję życiowo(mojej mamie rzecz jasna)
od 15 lat chyba używa http://www.fragrantica.pl/perfumy/Jo...omme-1251.html

i powiem Wam, że stało się tak ponieważ moja mama pomyliła się w zakupach na lotnisku daaawno temu- zamiast JOOP! Femme w niebieskim kartoniku, które miały być dla mnie- wzięła Homme i tym sposobem trafiły do taty
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 15:06   #8
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
a mój fader jest wierny zarówno zapachowo jak i mam nadzieję życiowo(mojej mamie rzecz jasna)
od 15 lat chyba używa http://www.fragrantica.pl/perfumy/Jo...omme-1251.html

i powiem Wam, że stało się tak ponieważ moja mama pomyliła się w zakupach na lotnisku daaawno temu- zamiast JOOP! Femme w niebieskim kartoniku, które miały być dla mnie- wzięła Homme i tym sposobem trafiły do taty
Kurczę, podobają mi się męskie Joop od dawna

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Po tacie mam chyba zamiłowanie do perfum, bo w ilości perfum to on ma więcej ode mnie a wszystko dlatego, że on kupuje setki, a ja wolę 30 ml lub 50 ml, a tylko ukochanych zapachów 100 ml kupuję
Ale do rzeczy: jego ukochane to: Gucci PH, Dior Savage Extreme, Back Tourmaline, Hypnose PH Lancome Terre d'Hermes. Oprócz tego posiada: Azzaro Chrome, Chrome Legend oraz Chrome Sport, Ambre Baldesarini, Polo Ralph Laurent, Opium PH YSL, Draemer Versace, Calvin Klein Man, Davidoff Silver Shadow, Essenza di Zegna, Santos de Cartier, JPG Le Male Terrible, Issey Miyake, Hugo Boss Soul, Lacoste Challange, Lalique Encre Noire PH, Zirth Icon, Versace Blue Jeans, Mugler Amen i wieeele innych
Ale kolekcja, imponująca. Ja swej miłości do perfum nie wyssałam ani z mlekiem matki, ani nie odziedziczyłam po tacie, bo dla obojga była to spraw drugorzędna. Żałuję, bo myślę, że niektóre z potencjalnie tatowych zapachów bym podkradała. Ze zbiorów twego rodziciela też sporo mi pasuje
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 15:20   #9
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Kurczę, podobają mi się męskie Joop od dawna

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------



Ale kolekcja, imponująca. Ja swej miłości do perfum nie wyssałam ani z mlekiem matki, ani nie odziedziczyłam po tacie, bo dla obojga była to spraw drugorzędna. Żałuję, bo myślę, że niektóre z potencjalnie tatowych zapachów bym podkradała. Ze zbiorów twego rodziciela też sporo mi pasuje
I pomyśleć, że wszystkie to 100ml (o ile takowy był, bo czasami zdaża się, że max to 75 ml, a czasami 125 ml...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 15:34   #10
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
I pomyśleć, że wszystkie to 100ml (o ile takowy był, bo czasami zdaża się, że max to 75 ml, a czasami 125 ml...
A jaki jest przerób twego taty? Daje radę tym litrom? Bo ja często nie mogę wykończyć 30-tki.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 16:41   #11
HABANITA 72
Spod wody.....
 
Avatar HABANITA 72
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 874
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
a mój fader jest wierny zarówno zapachowo jak i mam nadzieję życiowo(mojej mamie rzecz jasna)
od 15 lat chyba używa http://www.fragrantica.pl/perfumy/Jo...omme-1251.html

i powiem Wam, że stało się tak ponieważ moja mama pomyliła się w zakupach na lotnisku daaawno temu- zamiast JOOP! Femme w niebieskim kartoniku, które miały być dla mnie- wzięła Homme i tym sposobem trafiły do taty
JOOP HOMME to "flagowiec" mojego TŻ, niektórzy bardzo krytykują ten zapach, a ja za nim przepadam- może dlatego, że po prostu kojarzy mi się baaaaardzo miło
Mój Tato w tej chwili zużywa kolejną flaszkę Opium, a dawniej przewijał się Old Spice, Aspen, i różne różności przywożone z Węgier
__________________








"Gdy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w Ciebie"
HABANITA 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 16:43   #12
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
A jaki jest przerób twego taty? Daje radę tym litrom? Bo ja często nie mogę wykończyć 30-tki.
Calkiem niezle mu idzie z wypsikiwaniem, bo psika po co najmniej 10 psikow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 20:56   #13
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez HABANITA 72 Pokaż wiadomość
JOOP HOMME to "flagowiec" mojego TŻ, niektórzy bardzo krytykują ten zapach, a ja za nim przepadam- może dlatego, że po prostu kojarzy mi się baaaaardzo miło
Mój Tato w tej chwili zużywa kolejną flaszkę Opium, a dawniej przewijał się Old Spice, Aspen, i różne różności przywożone z Węgier
Joop Homme to cudo, mnie kojarzy się z gorzkimi migdałami, a je w perfumach bardzo lubię. A powiem ci, że Old Spice bardzo mi się zawsze podobał. Tata wie, co dobre. Opium męskie to majstersztyk, w o wiele większym stopniu niż damskie.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Calkiem niezle mu idzie z wypsikiwaniem, bo psika po co najmniej 10 psikow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Boski jest, trzeba mieć odwagę. No i to się nazywa prawdziwy nałóg. Dajecie radę z jego aurą?
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2014-07-29 o 20:58
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 21:04   #14
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

czego to on nie miał
najbardzej podobają mi się i kojarzą z nim - Fragonard F!, D&G The One i D&G Light Blue..
LB będą już zawsze jego zapachem, jak go czuję, zawsze mam tate przed oczami
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 21:08   #15
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Ponieważ pochodzę z rodziny perfumoholików, również i mojego taty nie ominęła ta pasja. Liczba flakonów oscyluje koło setki, a do jego ulubieńców zaliczają się:

- Hermes - Terre d'Hermes
- Comme des Garcons - 2 Man
- Annayake - Annayake Pour Lui
- Maison Francis Kurkdjian - Absolue Pour Le Matin
- Dior - Eau Sauvage
- Jaguar - klasyczny zielony "For Men"
- Geoffrey Beene - Grey Flannel
- Viktor & Rolf - Antidote
- Houbigant - Duc de Vervins
- Davidoff - Zino Davidoff
- Masaki Matsushima Aqua Mat Homme

Tata dał się nawet namówić na jeden z kujawsko-pomorskich zjazdów perfumoholików - jedyne co, to jeszcze na wizażu nie przesiaduje, ale myślę, że z czasem go namówię
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 21:50   #16
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Ponieważ pochodzę z rodziny perfumoholików, również i mojego taty nie ominęła ta pasja. Liczba flakonów oscyluje koło setki, a do jego ulubieńców zaliczają się:

- Hermes - Terre d'Hermes
- Comme des Garcons - 2 Man
- Annayake - Annayake Pour Lui
- Maison Francis Kurkdjian - Absolue Pour Le Matin
- Dior - Eau Sauvage
- Jaguar - klasyczny zielony "For Men"
- Geoffrey Beene - Grey Flannel
- Viktor & Rolf - Antidote
- Houbigant - Duc de Vervins
- Davidoff - Zino Davidoff
- Masaki Matsushima Aqua Mat Homme

Tata dał się nawet namówić na jeden z kujawsko-pomorskich zjazdów perfumoholików - jedyne co, to jeszcze na wizażu nie przesiaduje, ale myślę, że z czasem go namówię
Dobrze byłoby, podzieliłby się z nami swoim doświadczeniem. Gust ma bardzo wyrafinowany, od razu widać pasjonata.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
czego to on nie miał
najbardzej podobają mi się i kojarzą z nim - Fragonard F!, D&G The One i D&G Light Blue..
LB będą już zawsze jego zapachem, jak go czuję, zawsze mam tate przed oczami
Zazdroszczę, ja już taty nie mam, ale mimo, że perfumy go zbytnio nie interesowały, to kojarzę z nim różne zapachy, także te, które od niego dostawałam.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 22:35   #17
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Nie pamiętam wszystkiego, ale wiem że pachniał i to łądnie .

W przeszłości chyba
Azzaro Chrome się przewineło, były jakieś zapachy z Fragonard - po wizycie w muzeum perfum ( pamiętam bo byłam mała ale dostałąm jakiś mikro flakonik pierwszego zapachu mojego).
a potem pamiętam YSL - L'homme - pamiętam jak dostał dobre pare lat temu jak to była nowość na rynku i zawsze jak używał to miałam wrażenie, że jest jeszcze bardziej elegancki - pewnie dlatego, że zazwyczaj używał ich gdy gdzieś wychodzili, ale magia zapachu została
Często mu je podkradałam czasem, a że byłam wtedy 'siksa' to mi koleżanki mówiły że pachne jak chłop. W każdym razie piękny zapach Mam do niego sentyment.
Teraz używa męskiego Truth Calvina Kleina.

Fajny temat. Właśnie mój tatko kojarzy mi się z zapachami - pachnące perfumami koszule, marynarki itp. Mimo, że dla niego to też była sprawa drugorzędna ( nawet przez jakiś czas stracił węch przez problemy z polipami xD) to mimowolnie go z tym kojarze.
__________________



Edytowane przez Kimiko666
Czas edycji: 2014-07-29 o 22:39
Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 07:51   #18
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość



Boski jest, trzeba mieć odwagę. No i to się nazywa prawdziwy nałóg. Dajecie radę z jego aurą?
Da się przeżyć najbardziej uwielbiam zgadywać czym akurat pachnie ale widzę, że Beyza ma podobnie
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 08:27   #19
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam wszystkiego, ale wiem że pachniał i to łądnie .

W przeszłości chyba
Azzaro Chrome się przewineło, były jakieś zapachy z Fragonard - po wizycie w muzeum perfum ( pamiętam bo byłam mała ale dostałąm jakiś mikro flakonik pierwszego zapachu mojego).
a potem pamiętam YSL - L'homme - pamiętam jak dostał dobre pare lat temu jak to była nowość na rynku i zawsze jak używał to miałam wrażenie, że jest jeszcze bardziej elegancki - pewnie dlatego, że zazwyczaj używał ich gdy gdzieś wychodzili, ale magia zapachu została
Często mu je podkradałam czasem, a że byłam wtedy 'siksa' to mi koleżanki mówiły że pachne jak chłop. W każdym razie piękny zapach Mam do niego sentyment.
Teraz używa męskiego Truth Calvina Kleina.

Fajny temat. Właśnie mój tatko kojarzy mi się z zapachami - pachnące perfumami koszule, marynarki itp. Mimo, że dla niego to też była sprawa drugorzędna ( nawet przez jakiś czas stracił węch przez problemy z polipami xD) to mimowolnie go z tym kojarze.
Oj tam, oj tam, zaraz jak chłop pachnieć męsko to takie szerokie pojęcie. Marzę o Pi Givenchy, tej starej wersji

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Da się przeżyć najbardziej uwielbiam zgadywać czym akurat pachnie ale widzę, że Beyza ma podobnie
No, przy taki stężeniu zgadywać trzeba
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 09:30   #20
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

U mojego Tatunia na tapecie był ostatnio Invictus Paco Rabanne, którego oddał mojemu bratu, na poczet zakupu Joop Homme Wild
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 09:38   #21
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Mój tato nie jest maniakiem ani pasjonatem. Przez długi czas nie zwracał uwagi na markę, byle coś pachnącego było, bo to jednak mus
Od jakiś 5 lat (czyli odkąd ja interesuję się perfumami) zawsze ma jeden flakon, który dostaje ode mnie, Przewinęło się już YSL L'homme, D&G pour Homme, jakaś Lacoste. Teraz ma Bvlgari pour Homme i psika mocno, bo wchodzę do łazienki 2 godziny po nim i ciągle czuć
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:04   #22
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez touchmeiamfamous Pokaż wiadomość
U mojego Tatunia na tapecie był ostatnio Invictus Paco Rabanne, którego oddał mojemu bratu, na poczet zakupu Joop Homme Wild
Zaszalałna dziko

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Mój tato nie jest maniakiem ani pasjonatem. Przez długi czas nie zwracał uwagi na markę, byle coś pachnącego było, bo to jednak mus
Od jakiś 5 lat (czyli odkąd ja interesuję się perfumami) zawsze ma jeden flakon, który dostaje ode mnie, Przewinęło się już YSL L'homme, D&G pour Homme, jakaś Lacoste. Teraz ma Bvlgari pour Homme i psika mocno, bo wchodzę do łazienki 2 godziny po nim i ciągle czuć
Ufa ci, to dobrze. A Bulgari jest fajny

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Mój tato nie jest maniakiem ani pasjonatem. Przez długi czas nie zwracał uwagi na markę, byle coś pachnącego było, bo to jednak mus
Od jakiś 5 lat (czyli odkąd ja interesuję się perfumami) zawsze ma jeden flakon, który dostaje ode mnie, Przewinęło się już YSL L'homme, D&G pour Homme, jakaś Lacoste. Teraz ma Bvlgari pour Homme i psika mocno, bo wchodzę do łazienki 2 godziny po nim i ciągle czuć
Ufa ci, to dobrze. A Bulgari jest fajny
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:27   #23
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Mój tata najbardziej lubi Bulgari Aqua, które ode mnie dostał i uważa je za jedyne słuszne perfumy
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:49   #24
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Mój tata najbardziej lubi Bulgari Aqua, które mnie dostał i uważa je za jedyne słuszne perfumy
Zazdroszczę mu zdecydowania. Ja wprawdzie mam ukochane zapachy, czyli Samsarę edp na zime i Chanel 19 edp na lato, ale jedno sc tez bym chciała.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 11:26   #25
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Zazdroszczę mu zdecydowania. Ja wprawdzie mam ukochane zapachy, czyli Samsarę edp na zime i Chanel 19 edp na lato, ale jedno sc tez bym chciała.
Jak są bliskie końca to mówi: "Wiesz jaki chcę prezent"
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 11:58   #26
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Calkiem niezle mu idzie z wypsikiwaniem, bo psika po co najmniej 10 psikow

.
Mój podobnie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:59   #27
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Przypomniało mi się, że jak obecnie zapachem życia taty jest Bulgari Aqua, tak wcześniej był to Chanel Egoiste Platinum, którego sama zresztą nieraz używałam
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 14:32   #28
Marynarka
Raczkowanie
 
Avatar Marynarka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Od około 20 lat (obecnie ma 50) zawsze ma na półce Paco Rabanne XS. Mnie jeszcze nie było na świecie, poznał go będąc w Szwajcarii, kiedy z kumplem poszli kupić zegarki. I tak oto wrócił z "zapalniczką" XS i srebrnym Seiko, który po zmniejszeniu bransolety dziś jest noszony przeze mnie.
Jak byłam mała używał też wód STR8 i nielubianego Le Male (długo go męczył), potem miał jednorazowe przygody z One Millionem i Invictusem, ale wciąż zdecydowanie wygrywa XS, w te 20 lat zużył chyba cysternę.
__________________
Taniec towarzyski, perfumy i rock!
Marynarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 14:44   #29
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Faceci chyba jakoś więcej na siebie wylewają widzę to po kilku znajomych oraz moim tacie - jak już psiknie, to na pewno nie dyskretnie, ale tak, aby zaczadzić cały dom
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 14:49   #30
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Zapachy naszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Faceci chyba jakoś więcej na siebie wylewają widzę to po kilku znajomych oraz moim tacie - jak już psiknie, to na pewno nie dyskretnie, ale tak, aby zaczadzić cały dom
Nie no mój Tata robi taką chmurę że ostatnio dostał uczulenia na twarzy
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 16:04:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.