BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 22:38   #2701
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem tu nowa, jakieś 2 godzinki temu przeczytałam o tych BB kremach i bardzo mnie to zaintrygowało.
Nic z tego wszystkiego nie rozumiem ale mam nadzieję, że czytając to forum co nieco pojmę
Patrzyłam sobie na allegro czy jakieś są ale pewnie ich ceny są trochę wyższe no ale zauważyłam, że nie przy wszystkich jest kolor więc rozumiem, że nie wszystkie służą jako podkłady ?
Ja mam cerę tłustą, ostatnio często wyskakują mi niespodzianki, nos przetłuszcza mi się niemiłosiernie jak w sumie cała strefa T (od września tak mam, wcześniej też mi się przetłuszczała ale nie tak mocno) no i mam karnację bardzo jasną, szyja lekko żółta. Obecnie stosuje minerały z Lucy oraz do pielęgnacji kosmetyki z Lush.
Ten mnie interesuje nawet ale widzę, że kolory są pewnie dość ciemne (http://allegro.pl/skin-food-peach-sa...377277380.html)
Podam jako przykład : http://allegro.pl/shills-cherry-blos...373885399.html czy SHILLS to kolor czy po prostu ten krem nie ma koloru ?
Sorry, że wszystkie akurat od jednego sprzedawcy ale chyba nikt inny na allegro nie ma tych kremów, to nie jest reklama ale po prostu chciałam zapytać bo Wy się na tym znacie a ja jak na razie nie za bardzo

Aha i jeszcze czy mogłabym prosić link do sklepu gdzie można np nabyć próbki bo ten link w pierwszym poście mi nie działa , kupujecie może je na ebay'u ?
Mam cerę podobną do Twojej i jeszcze nie znalazłam idealnego bb creamu dla siebie. Z tego co miałam to mogę powiedzieć że Missha Perfect Cover i Skin79 Super+ (pink) są najlepsze.
SHILLS to nazwa firmy, a kolor tego bb jest taki beżowo różowy. Nie polecam, u mnie kompletnie nie radził sobie ze strefą T i mnie zapchał. BBCreamy mają zazwyczaj 2 lub jeden kolor.
Próbki możesz dostać na koreabb, czasami są organizowane grupowe zamówienia stamtąd Chyba wszystkie kupujemy na ebay albo właśnie na koreabb
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 23:04   #2702
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja dziś dałam pod Lioele Biodreme Pore Refiner na strefę T i od razu duuuuużo lepiej! Jutro sprawdzę to z Misshą
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 09:19   #2703
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
raczej jest przeznaczony do całej twarzy, ta seria chyba ma jakieś właściwości przeciwzmarszczkowe jeżeli dobrze kojarzę, ale nie wiem bo jakoś te inne produkty mnie nie zainteresowały. O tym korektorze czytałam, że jest dla skóry z piegami, syfkami, bliznami, skóry suchej ze zmarszczkami i szczególnie polecany na cienie pod oczami(i właśnie do tego go używałam i radzi sobie z nimi świetnie) Generalnie, największą zaletą jest chyba to dopasowanie do cery. Próbowałam go na Tżcie i przybrał inny odcień(minimalnie), a po wyciśnięciu z tubki jest dość ciemny, widać tą różnicę na zdjęciach.
Norbitku a masz może porównanie tego korektora do np. korektora pod oczy Magic Helelny Rubinstein? Albo All About Eyes Clinique?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 09:35   #2704
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Strasznego mi smaka robisz na ten korektor ... jak on kryje wypryski? Dobrze sie trzyma? Tuszuje?
Tak jak pisałam, o działaniu na twarzy się nie wypowiem, bo nie mam co tuszować, kryje bardzo ładnie, spróbuję go dzisiaj użyć na twarz i napiszę wieczorkiem, jak się spisał

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Norbitku a masz może porównanie tego korektora do np. korektora pod oczy Magic Helelny Rubinstein? Albo All About Eyes Clinique?
Niestety nie jedyny korektor jaki mam to touche eclat YSL 1 i ten SKIN jest jak na razie fajniejszy, przede wszystkim ma lepszy kolor i daje naturalniejszy efekt. Na razie nic więcej nie napiszę, bo uczulił mnie nowy krem pod oczy i chwilowo muszę zrezygnować z wszystkiego pod oczy
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 09:44   #2705
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, o działaniu na twarzy się nie wypowiem, bo nie mam co tuszować, kryje bardzo ładnie, spróbuję go dzisiaj użyć na twarz i napiszę wieczorkiem, jak się spisał


Niestety nie jedyny korektor jaki mam to touche eclat YSL 1 i ten SKIN jest jak na razie fajniejszy, przede wszystkim ma lepszy kolor i daje naturalniejszy efekt. Na razie nic więcej nie napiszę, bo uczulił mnie nowy krem pod oczy i chwilowo muszę zrezygnować z wszystkiego pod oczy
touche eclat YSL testowałam ale za mało krył jak dla mnie.

Współczuję uczulenia a co to za krem?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 09:52   #2706
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
touche eclat YSL testowałam ale za mało krył jak dla mnie.

Współczuję uczulenia a co to za krem?
No właśnie, ten SKIN kryje dużo lepiej W ogóle pierwsze wrażenia miałam bardzo pozytywne, jak zejdzie mi uczulenie to będą dalsze testy to jeszcze napiszę jak się sprawuję i może jeszcze jakieś swatche wrzucę. Dziś go przetestuję na twarz

a krem to paranoja bo pierwszy raz kupiłam coś do wrażliwych oczu, Biodermę Sensibio i tak mnie załatwił
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 10:02   #2707
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
No właśnie, ten SKIN kryje dużo lepiej W ogóle pierwsze wrażenia miałam bardzo pozytywne, jak zejdzie mi uczulenie to będą dalsze testy to jeszcze napiszę jak się sprawuję i może jeszcze jakieś swatche wrzucę. Dziś go przetestuję na twarz

a krem to paranoja bo pierwszy raz kupiłam coś do wrażliwych oczu, Biodermę Sensibio i tak mnie załatwił
uu, Bioderma tak Cię załatwiła?

Korektor bardzo interesujacy szukam czegoś pod oczy. Koleżanka kupiła pędzelkowy Kryolan, fajny nawet ale ten Skin mnie kusi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 10:14   #2708
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
uu, Bioderma tak Cię załatwiła?

Korektor bardzo interesujacy szukam czegoś pod oczy. Koleżanka kupiła pędzelkowy Kryolan, fajny nawet ale ten Skin mnie kusi
Niestety tak, sama się zdziwiłam, nawet musiałam iść do okulisty
Ten Skin wydaje się bardzo wydajny, ale niestety wyciska się go za dużo. Jeszcze go potestuję i dam znać Generalnie mnie skusił, ze względu na właściwości, kocham już BB i nie zamienię na nic innego, a korektor fajnie kryje i dodatkowo zawiera dużo fajnych składników.

Dodaję swatcha zrobionego na szybko, The Oriental Perfect Cover nałożony na gołą twarz( wysypka po kremie, kupiłam zestaw z kremem do oczu, twarz wygląda lepiej niż oczy ) Chyba widać po której stronie jest korektor Coś mi się wydaje, że jednak lepiej sprawdza się pod oczami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (9,7 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2010-12-23 o 11:19
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 11:26   #2709
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Niestety tak, sama się zdziwiłam, nawet musiałam iść do okulisty
Ten Skin wydaje się bardzo wydajny, ale niestety wyciska się go za dużo. Jeszcze go potestuję i dam znać Generalnie mnie skusił, ze względu na właściwości, kocham już BB i nie zamienię na nic innego, a korektor fajnie kryje i dodatkowo zawiera dużo fajnych składników.

Dodaję swatcha zrobionego na szybko, The Oriental Perfect Cover nałożony na gołą twarz( wysypka po kremie, kupiłam zestaw z kremem do oczu, twarz wygląda lepiej niż oczy ) Chyba widać po której stronie jest korektor Coś mi się wydaje, że jednak lepiej sprawdza się pod oczami
widac widac fajny ma kolor, bardzo nim kusisz.
Ale wysypka jakiś składnik Cię musi uczulać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 11:32   #2710
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

nobrit: dzieki za zdjecie ... jak dla mnie on jest zdecydowanie za ciemny i za pomaranczowy Wyleczylas mnie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 11:37   #2711
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
widac widac fajny ma kolor, bardzo nim kusisz.
Ale wysypka jakiś składnik Cię musi uczulać
No właśnie muszę przeprowadzić śledztwo który to składnik
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
nobrit: dzieki za zdjecie ... jak dla mnie on jest zdecydowanie za ciemny i za pomaranczowy Wyleczylas mnie
No właśnie on jest dziwny, bo tak: jak nakładam pod oczy to najpierw wyciskam na rękę i troszkę rozsmarowuję i on się robi bardzo jasny, tak jak na wcześniejszych zdjęciach i pasuje mi pod oczy idealnie. A do tego swatcha nałożyłam od razu na twarz i on jakby nie miał czasu zmienić koloru i wyszedł taki trochę ciemny. Dziwny jest z tą zmianą koloru, prawdziwy kameleon. Dziś wysyłam próbki do 2 wizażanek, to one potem dadzą znać jak się sprawdza u nich
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 14:06   #2712
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Mam cerę podobną do Twojej i jeszcze nie znalazłam idealnego bb creamu dla siebie. Z tego co miałam to mogę powiedzieć że Missha Perfect Cover i Skin79 Super+ (pink) są najlepsze.
SHILLS to nazwa firmy, a kolor tego bb jest taki beżowo różowy. Nie polecam, u mnie kompletnie nie radził sobie ze strefą T i mnie zapchał. BBCreamy mają zazwyczaj 2 lub jeden kolor.
Próbki możesz dostać na koreabb, czasami są organizowane grupowe zamówienia stamtąd Chyba wszystkie kupujemy na ebay albo właśnie na koreabb
Co do próbek Skin79 pink i Missha Perfect Cover ja sobie kupiłam na naszym allegro . Ceny praktycznie takie jak na koreabb, a nie trzeba tyle czekać w niecierpliwości
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 14:38   #2713
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Odebrałam wczoraj swoja nagrodę z bbcreamqueen.com, także zachęcam do wysyłania recenzji Dostałam 2 miniaturki Hanskin Glossy i próbkę Hanskin Caviar Gold. Swatche tutaj. Rano nałożyłam Hanskin Caviar Gold. Bardzo fajny odcień, taki neutralny beż (dla niektórych może być zbyt szary). Ma dosyć przyjemną, niezbyt gęstą konsystencję, dobrze się rozsmarowuje, nie podkreśla suchych skórek. W porównaniu do innych bb daje dosyć matowe wykończenie, niestety nie kryje prawie wcale Szkoda, bo może skusiłabym się na pełnowymiarowe opakowanie, bardzo odpowiada mi odcień. Glossy jeszcze nie testowałam, ale z tego co widzę też praktycznie nie kryje, ale będę go mieszać z innymi bb.

Ostatnio bardzo polubiłam SkinFooda Aloe Wszyscy twierdzą że #1 jest żółty (na moim zdjęciu wyszedł trochę brzoskwiniowo ) jednak u mnie na skórze wygląda dosyć neutralnie. Co prawda nie kryje rewelacyjnie (w każdym razie można stopniować krycie), ale ładnie wyrównuje koloryt i rozświetla skórę. Ma przyjemny zapach i jest dosyć trwały.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 14:47   #2714
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Matowe wykończenie tego Hanskina brzmi zachęcająco, szkoda, że krycie słabsze.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 15:18   #2715
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo polubiłam SkinFooda Aloe Wszyscy twierdzą że #1 jest żółty (na moim zdjęciu wyszedł trochę brzoskwiniowo ) jednak u mnie na skórze wygląda dosyć neutralnie. Co prawda nie kryje rewelacyjnie (w każdym razie można stopniować krycie), ale ładnie wyrównuje koloryt i rozświetla skórę. Ma przyjemny zapach i jest dosyć trwały.
Czekam na niego i nie wiem gdzie się podział.
A jak z jego jasnością w porównaniu do mishy 13
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 21:19   #2716
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo polubiłam SkinFooda Aloe Wszyscy twierdzą że #1 jest żółty (na moim zdjęciu wyszedł trochę brzoskwiniowo ) jednak u mnie na skórze wygląda dosyć neutralnie. Co prawda nie kryje rewelacyjnie (w każdym razie można stopniować krycie), ale ładnie wyrównuje koloryt i rozświetla skórę. Ma przyjemny zapach i jest dosyć trwały.
Będę się musiała zainteresować tym aloe, na twoim swatchu wygląda bardzo ładnie, ja lubię takie brzoskwinki
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:11   #2717
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Czekam na niego i nie wiem gdzie się podział.
A jak z jego jasnością w porównaniu do mishy 13
Jest dosłownie odrobinę jaśniejszy od 21, nie wiem jak z 13, nigdy jej nie miałam.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:24   #2718
amiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 35
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A ja pieknie prosze o pomoc )

przeczytalam wszystko, ale dalej jestem zielona i nie wiem na co sie zdecydowac(.
Mam cere mieszana, rozszerzone pory , w strefa t lubi sie przesuszac. kilka przebarwien, co jakis czass jakas wyskakujaca niespodzianke
zamowilam sobie na allegro probke Missha M perfect cover i Skin79 vip gold-pelnowymiarowy.(jeszcze nie doszlo, wiec proby dopiero przede mna)

doradzcie dobre duszki, jakie kremy wyprobowac? szukam czegos lekko kryjacego, nawilzajacego ale nie zapychajacego pory????

a moze ktos ma do odsprzedania probki???

amiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:48   #2719
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Amiki,
Zapytaj na próbkowo-zamówieniowym, na pewno ktoś Cię poratuje odlewka albo włączy do zamówienia
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 10:10   #2720
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a ja wlasie zamowilam sobie zestaw 4 probek skin79
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:10   #2721
amiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 35
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a gdzie tego szukac(
mozesz podac mi linka ?
amiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:22   #2722
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja zamowilam tutaj klik
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:24   #2723
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez amiki Pokaż wiadomość
a gdzie tego szukac(
mozesz podac mi linka ?
akurat Skin79 bym sobie darowala ... te probki ... nie dosc, ze krycie ma faktycznie malusie... to sklad dlugi i obfity w zapychacze ... a wyprobowac mozesz BRTC, Elemong, Lioele, Hanskin...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:26   #2724
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
akurat Skin79 bym sobie darowala ... te probki ... nie dosc, ze krycie ma faktycznie malusie... to sklad dlugi i obfity w zapychacze ... a wyprobowac mozesz BRTC, Elemong, Lioele, Hanskin...
Ty mi tu bez takich Czeka na mnie w domu cale opakowanie skin79 i ma mi sie podobac

A tak w ogole, dziewczyny - WESOLYCH, CIEPLYCH, I WESOLYCH !!!
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:53   #2725
amiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 35
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

(((( nie mam konta na ebay( i wogole zielona jestem
szukam Lioele i emelunga...

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Desti to mzoe wiesz gdzie moge kupic probki tych co polecasz??

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

emelunga bede miec dzieki Goldice)
to poszukuje jeszcze BRTC, Lioele, Hanskin

jak by ktoś mial to chetnie odkupie
amiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:05   #2726
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Amiki popatrz na watku kupujemy BB kremy ... tam mozesz z dziewczynami do spolki kupic... to daje wtedy mozliwosc potestowania wiekszej ilosci kremow ... i jak sie ktirys spodoba to tam Ci tez ktos pomoze kupic pelnowymiarowe opakowanie...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ty mi tu bez takich Czeka na mnie w domu cale opakowanie skin79 i ma mi sie podobac
Urbi, no przeciez powinnas wiedziec... skoro mi nie kryje i zapycha to dla Ciebie pewnie bedzie bajka ...

Wesolych Swiat ...

ps. co to za zaniedbywanie bloga ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:11   #2727
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

Urbi, no przeciez powinnas wiedziec... skoro mi nie kryje i zapycha to dla Ciebie pewnie bedzie bajka ...

Wesolych Swiat ...

ps. co to za zaniedbywanie bloga ...
Ano fakt Pewnie bede zachwycona

A co do bloga - Warszawa mnie wciagnela i jakos sie zebrac nie moge. Ale juz niebawem wracam i nadrobie, bo mam sporo materialu ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:22   #2728
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

to wawa potrafi byc wciagajaca ... chyba bylam odporna na jej uroki ;.p ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:33   #2729
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to wawa potrafi byc wciagajaca ... chyba bylam odporna na jej uroki ;.p ...
Eh, ja na ogol tez miloscia do niej nie palalam, ale po tych paru tygodniach w Düsseldorfie doslownie pokochalam ja calym sercem Poza tym tyle czasu nie widzialam rodziny i paru znajomych, ze normalnie nie moge sie od nich odkleic I nie w glowie mi blogowanie ... Szczegolnie, ze juz jutro finito i kambák do dojczlandii
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 23:43   #2730
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

http://www.musingsofamuse.com/2009/0...am-review.html Ten tez wygląda żółto i dziewczyna pisze, że dobry dla jasnych i średnich cer
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.