NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 17:11   #1891
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Dziekuje;-)
Pedzelek MAC bardzo fajny, przyjemny i delikatny.
Nieduzy i jak na MAC niedrogi. Na wolnoclowce dalam za niego ok 10 funtow.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:16   #1892
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A o to moja kolekcja.
Hawa wreszcie Piekna kolekcja... rewelacyjna kolekcja cieni a te kolorki z Lancome po prostu cudne!!!! no i widze Teint Idole Ultra, ja go uwielbiam!!! O pedzlach juz wczesniej pisalam, ale napisze jeszcze raz ze sa przepiekne!!!!:

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2008-11-12 o 17:18
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:24   #1893
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A o to moja kolekcja. [...]
Zakochałam się w Twoich pędzlach
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:26   #1894
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Hawa pedzle do pozazdroszczenia
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:49   #1895
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Hawa wreszcie Piekna kolekcja... rewelacyjna kolekcja cieni a te kolorki z Lancome po prostu cudne!!!! no i widze Teint Idole Ultra, ja go uwielbiam!!! O pedzlach juz wczesniej pisalam, ale napisze jeszcze raz ze sa przepiekne!!!!:
Dziekuje. Niedawno wrocilam z Polski, dokupilam tam kilka Inglotow i dzis przyszedl czas na fotki.
Moniczka- Cienie Lancome bardzo lubie, moj ostatni zakup to widoczny na fotce pojedynczy czarny cien ze swiecacymi drobinkami. Marzy mi sie jeszcze druga muszla, ale z niebieskim cieniem (bodajze nr 02).
Co do pedzli, to jest efekt grzebania po ebay;-) Clarins, YSL, The Body Shop i czesc z Lancome to wszystko okazje z internetu. Ruby&Mille dostalam do znajomej makijazystki. Jedynie Inglot, Mac, Bourjois i Sephora sa kupione w sklepie.
Mam jeszcze zestaw 19 pedzelkow a allegro, ale nie ma sie nimi co chwalic.wlosie wychodzi mimo iz zaczelam je uzywac tydzien temu..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:01   #1896
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Hej!
właśnie przed sekundką dotarły do mnie pędzle (firma Chantill) któraś ma takie? jestem ciekawa czy dobre
Mam te pedzle. Niestety nie jestem do konca zadowolona. Do cwiczen sa oki, ale nic wiecej. Wlosie z pedzelkow do cieni wychodzi mimo iz zaczelam je uzywac tydzien temu! Ten pedzel-wachlarz ma strasznie badziewne wlosie...Raczki tez takie bylejakie..No i jeszcze ten zapach...
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:47   #1897
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Mam te pedzle. Niestety nie jestem do konca zadowolona. Do cwiczen sa oki, ale nic wiecej. Wlosie z pedzelkow do cieni wychodzi mimo iz zaczelam je uzywac tydzien temu! Ten pedzel-wachlarz ma strasznie badziewne wlosie...Raczki tez takie bylejakie..No i jeszcze ten zapach...
kurcze no nic majątku nie kosztowały chyba będę jednak zbierała pędzle Clinique, mimo iż są drogie ale są przynajmniej dobre. Tylko długa droga przede mną bo dopiero z tej firmy mam aż...1
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 18:49   #1898
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

ja tez mam jeden z clinique , do cieni
ale więcej nie kupie ,mi nie pasuja, szczególnie ten do pudru, jest taki rozczapierzony , jakby juz był uzywany kilka lat
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:50   #1899
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
ja tez mam jeden z clinique , do cieni
ale więcej nie kupie ,mi nie pasuja, szczególnie ten do pudru, jest taki rozczapierzony , jakby juz był uzywany kilka lat
ja mam ten do rozcierania okrągły. A jakie pędzle polecasz?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:55   #1900
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

ostatnio kupiłam sobie diora i sa swietne a reszte to mam taka zbieranine , do cieni lubie lancome i z lindexa , do kulek meteorytków uzywam tego dołaczonego do nich, do pudru mineralnego uzywam kabuki isadory

czaje sie teraz na bodyshopowe bo dziewczyny zachwalaja
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:04   #1901
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ja mam ten do rozcierania okrągły. A jakie pędzle polecasz?
Ja polecam pedzle z Body Shopu. Zwlaszcza do pudru i rozu sa boskie!
Inglot tez jest dobry.
A co do pedzli z Allegro, to majatku nie kosztowaly a na jakis czas starcza.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 19:09   #1902
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
ładne cienie hope (to l'oreal???? )
i poprosze o opinie na temat podkladu astor
tak loreal -hope

Cienie długo się utrzymują na powiece nawet bez bazy, Dobrze się cieniują ... niestety ciężko się je nakłada!
Jednak za efekt jaki tworzą na oku od razu je pokochałam!


Podkład:
mój 2 produkt firmy Astor.
1 był błyszczyk i miałam z nim nieprzyjemności ...Podkład kupiłam najpierw tylko dla koloru! Mam Ivory-które wychodzi naprawdę bładziutkie Akurat dla mnie.

Podkład najbardziej udany ze wszystkich jakie ostatnio miałam. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy maski, nie włazi w rozszerzone pory skóry() A do tego ma wygodną i nie zacinającą się pompkę! Polecam.
Tym podkładem firma Astor odrobiła sobie w moich oczach!

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Widze u Ciebie cienie Sensique ( 2 paletki) jak sie sprawuja te cienie?Trwale sa?
I jak sie czyta ta nazwe?
nie dopatrzyłaś się kochana jeszcze 3ciej paletki Mam 3
nazwa : Glamour Palette

Aż dziw że to Sensique ale Są trwałe! Często maluję nimi oczy bez bazy na samą powiekę i nie zbijają się w załamaniach, kolorki wychodzą tak żywe i intensywne jak w opakowaniu a do tego są to tak piękne nasycone kolory że makijaże wychodzą super!
Zaczęło się od niebieskiej paletki..teraz mam już 3! A jeszcze 1 mi się podoba
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:05   #1903
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Sweet jelly ślicznie dziekuje za odpowiedź , a ten podklad Astor matuje dobrze???
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:06   #1904
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Sweet jelly ślicznie dziekuje za odpowiedź , a ten podklad Astor matuje dobrze???
wiesz co... myslę że do mieszanej cery się na da..
Ale głową nie ręczę bo ja mam cere raczej normalną w stronę suchej..
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:14   #1905
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

chyba wypróbuje, a jeszcze mam jedno pytanie on jest raczej cieżki, gesty czy lekki i o rzadkiej konsytsencji? lepszy na lato czy na zime?
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:40   #1906
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
chyba wypróbuje, a jeszcze mam jedno pytanie on jest raczej cieżki, gesty czy lekki i o rzadkiej konsytsencji? lepszy na lato czy na zime?
Konsystencję ma raczej lekką. Ale nie wodnista.

nie jest gęsty-mazisty i ciężki.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:40   #1907
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
aha, a ja sie tam licytuje udaje mi sie nawet w ostatniej sekundzie kogos przebic ha! na Deco Dence wlasnie czekam bo wylicytowalam za 1.04 funta (plus 0.99 funta za przesylke) i to w tym ladnym srebrnym opakowaniu!
a moj TZ znowu mnie zadziwil, bo pozwolil mi sobie kliknac (kupic, bo nie da sie licytowac) Superbalma full size kolor Guava za ktorego chce zaplacic! bo zgubilam kilogramy hehe (zawsze myslalam ze superbalmy sa bezdrobinkowe, a ten drobinki ma, zlote zmielone! )
no ale ja juz pomalu moje zakupy Ebayowe koncze, bo za duzo juz kupilam, jedynie bede wracac tam jak mi sie cos skonczy
no i mam w kolejce dwa blyszczyki Lancome do kupienia (sa wystawione na kolejne 20 pare dni do kupienia) i mam nadzieje ze do tego czasu zdarze zrzucic nastepne 5kg i bede mogla je sobie kupic
Ja wszystkie swoje mam w srebrnych opakowaniach i z jednej strony wygladaja tak ladnie i z klasa a z drugiej przy kazdym dotyku zostawiam odciski co mnie strasznie wkurza Gratuluje zrzuconej wagi i zycze sukcesow w dalszej diecie Moj TZ obiecal mi, ze jak schudne 2 rozmiary do swiat ( to bylo ponad 1,5 miesiaca temu ) to mi cala garderobe wymieni W sumie jeden rozmiar w dol juz polecialam, jeszcze tylko 1 zostal.. ;D

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
dzięki
Z shimmerów jestem bardzo zadowolona, chociaż Rose bardziej mnie zauroczył.
Amber jest złoty i jako brązer się nie nadaje, wogóle nie brązowi a rozświetla.
Ja uwielbiam efekt jaki daje Rose nałożony na brązer


Ehhh, czemu ja sie jak zwykle obudzilam po fakcie.. Strasznie tudno je teraz znalezc gdziekolwiek
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 08:42   #1908
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ja wszystkie swoje mam w srebrnych opakowaniach i z jednej strony wygladaja tak ladnie i z klasa a z drugiej przy kazdym dotyku zostawiam odciski co mnie strasznie wkurza Gratuluje zrzuconej wagi i zycze sukcesow w dalszej diecie Moj TZ obiecal mi, ze jak schudne 2 rozmiary do swiat ( to bylo ponad 1,5 miesiaca temu ) to mi cala garderobe wymieni W sumie jeden rozmiar w dol juz polecialam, jeszcze tylko 1 zostal.. ;D
ja mam w tych zielonych
wczoraj wracamy z pracy z TZtem, otwieramy drzwi a tam podloga zasypana malymi kopertami! hehe w sumie przyszlo 9 probek cieni
ale przyznam bez bicia ze cienie Clinique wypadaja slabo przy np Estee Lauder, Clinique sa bardzo perlowe i delikatne, Estee Lauder nasycone i maja zmielone zlote drobinki bardzo fajne tez sa miniaturki Lancome

w ogole to Deco Dence wylicytowalam sobie 5.11.08, od razu za niego zaplacilam, a wczoraj mi panna napisala ze musi mi oddac pieniadze bo... zrzucila go na podkloge przez przypadek i caly sie pokruszyl.... to mnie wkurzyla! nie dosc ze tydzien minal a jeszcze nie wyslala do mnie a na koniec upuscila...

nie moge sie doczekac tego superbalma Guava, strasznie jestem go ciekawa mam Diorkissa Spicy Guava, rewelacja! mam nadzieje ze Clinique`em sie rowniez nie rozczaruje. swoja droga myslalam ze superbalmy nie maja drobinek, a ten guava na zdjeciu ma zmielone zlote drobinki

w weekend wklejam zdjecia moich zdobyczy
mam nadzieje ze do tego czasu wszystko dojdzie
a kiedy wklejisz swoje??


a to do swiat masz jeszzce duzo czasu, ja mam za miesiac Christmas Party i musze jeszcze troche zrzucic
moj TZ podsmiewuje sie ze mnie i mojej diety, bo podobam mu sie taka jaka jestem, ale ja sama widze ze sie rozroslam w ramionach do tego jego kochana siostrzyczka zasugerowala ze powinnam kilka kg zrzucic.. uwielbiam ja!
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 12:04   #1909
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
ja mam w tych zielonych
wczoraj wracamy z pracy z TZtem, otwieramy drzwi a tam podloga zasypana malymi kopertami! hehe w sumie przyszlo 9 probek cieni
ale przyznam bez bicia ze cienie Clinique wypadaja slabo przy np Estee Lauder, Clinique sa bardzo perlowe i delikatne, Estee Lauder nasycone i maja zmielone zlote drobinki bardzo fajne tez sa miniaturki Lancome

w ogole to Deco Dence wylicytowalam sobie 5.11.08, od razu za niego zaplacilam, a wczoraj mi panna napisala ze musi mi oddac pieniadze bo... zrzucila go na podkloge przez przypadek i caly sie pokruszyl.... to mnie wkurzyla! nie dosc ze tydzien minal a jeszcze nie wyslala do mnie a na koniec upuscila...

nie moge sie doczekac tego superbalma Guava, strasznie jestem go ciekawa mam Diorkissa Spicy Guava, rewelacja! mam nadzieje ze Clinique`em sie rowniez nie rozczaruje. swoja droga myslalam ze superbalmy nie maja drobinek, a ten guava na zdjeciu ma zmielone zlote drobinki

w weekend wklejam zdjecia moich zdobyczy
mam nadzieje ze do tego czasu wszystko dojdzie
a kiedy wklejisz swoje??


a to do swiat masz jeszzce duzo czasu, ja mam za miesiac Christmas Party i musze jeszcze troche zrzucic
moj TZ podsmiewuje sie ze mnie i mojej diety, bo podobam mu sie taka jaka jestem, ale ja sama widze ze sie rozroslam w ramionach do tego jego kochana siostrzyczka zasugerowala ze powinnam kilka kg zrzucic.. uwielbiam ja!
Z wysokopolkowych to probowalam narazie tylko Clinique, mam chrapke jeszcze na swiateczna paletke Diora ( czarny, srebrny, bladorozowy i rozswietlacz ) i troche cieni Lancome w czasie poswiatecznych wyprzedazy

Ja sie musze przyznac, ze nie lubie blyszczykow ;/ Nie lubie jak mi sie usta swieca.. Zazwyczaj nakladam tylko balsam kakaowy The Body Shop albo cielista perlowa szminke Borjous ale i tak przyklepuje ja palcem, zeby sie tam nie swiecila

Z tymi cieniami to przesadzila Ja jak za swoje zaplacilam w niedziele to we worek rano juz je mialam dostarczone Wczoraj rozlozylam wszystkie moje skarby, biore aparat do reki chce pstryknac pierwsze zdjecie i aparat sie wylacza I tak za kazdym razem, nawet z nowymi bateriami wiec chyba bede musiala poczekac kilka dni az znajoma wroci z wakacji i pozycze jej aparat i wtedy je wypstrykam

Co do diety.. To ja sama sie zdecydowalam na diete, moj TZ mi tylko motywacje wynalazl bo inaczej porzucilabym ja po kilku dniach - tak jak blyszczyki dla Ciebie sa motywacja Nawet mi stepper kupil taki wspanialomyslny jest hehe
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 12:06   #1910
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Hehe,widze,ze pomyslowi TZ wpadaja na kupno zestawu pedzli ;D Ja dostalam taki sam kilka miesiecy temu na rocznice,jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
pożycz TŻta ....piękne pędzle , a na pomysł wpadł sam? bo mojemu to trzeba podpowiadać
No nie do konca taki domyslny, cos tam mu baknelam, ze mi sie takie podobaja
Pedzle sa firmy Chantill, moim zdaniem sa bardzo udane i wystarczajace jak na moje potrzeby. Najlepszy jest pedzel do pudru, skosny do rozu i do ust, juz wyprobowalam
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 12:12   #1911
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Z Chantill mam skośny do cieni i duży do pudru i bardzo je sobie chwalę Nie wiem jak z jakością u tej pani w kompletach pędzli, oba kupiłam pojedynczo.
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 12:18   #1912
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
dzięki
staram się mieć mały zbiór( a to wyzwanie) i obiecałam sobie że kupując nowy kosmetyk bedę sie pozbywać jednego starego- tego którego lubię najmniej, najrzadziej używam, najmniej mnie upiększa

a które cudeńka zagościły też w Twojej kosmetyczce?
Niezła metoda ja tak niestety nie mam i często jest tak, że kupuję np. kolejny róż w tym samym kolorze


Hm.. : trójeczka Clinique, Shimmery Diora, róż Blush Delice, szachownica, Juicy Tubes'y i przewinął się High Impact, ale mi nie odpowiada


Hawa, gratuluję kolekcji
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 14:20   #1913
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dziekuje. Niedawno wrocilam z Polski, dokupilam tam kilka Inglotow i dzis przyszedl czas na fotki.
Moniczka- Cienie Lancome bardzo lubie, moj ostatni zakup to widoczny na fotce pojedynczy czarny cien ze swiecacymi drobinkami. Marzy mi sie jeszcze druga muszla, ale z niebieskim cieniem (bodajze nr 02).
Co do pedzli, to jest efekt grzebania po ebay;-) Clarins, YSL, The Body Shop i czesc z Lancome to wszystko okazje z internetu. Ruby&Mille dostalam do znajomej makijazystki. Jedynie Inglot, Mac, Bourjois i Sephora sa kupione w sklepie.
HAWA patrząc na Twoją kolekcje czuje się jak u siebie w domu
Straszliwie zazdroszcze pędzli Muszelke numer 2 posiadam i marzy mi się Twoja!!
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:15   #1914
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Thelila- to moze zrobimy wymianke ? ;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:32   #1915
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Hej!
właśnie przed sekundką dotarły do mnie pędzle (firma Chantill) któraś ma takie? jestem ciekawa czy dobre

ja mam te pedzle i sa kiepskie wloski wypadaja i zostaja na twarzy... chodzi mi o pedzel do pudru
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:47   #1916
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
ja mam te pedzle i sa kiepskie wloski wypadaja i zostaja na twarzy... chodzi mi o pedzel do pudru
normalnie własnie miałam o tym napisać grrr...wyjełaś mi to z ust
ale jak dziś rano użyłam tych do cieni to nie były takie złe, przynajmniej nie wychodziły włoski.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:11   #1917
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

moja aktualizacja najgorsze jest to,ze ja nic nie kupuje bo na odwyku jetsem ale taki jeden Pan chyba oszalał i mi prezenty cały czas robi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_4908.jpg (37,7 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4909.jpg (54,9 KB, 251 załadowań)
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:17   #1918
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Paulinko, zazdroszczę Ci tego, że Mąż kupuje Ci takie prezenty... Mój TŻ powiedział mi, że może mi kupować wszystko, oprócz kosmetyków
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:20   #1919
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Paulino ależ Ci się trafił mąż
Takie cuda Ci prezentuje, że hoho
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:55   #1920
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Paulinko, zazdroszczę Ci tego, że Mąż kupuje Ci takie prezenty... Mój TŻ powiedział mi, że może mi kupować wszystko, oprócz kosmetyków
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Paulino ależ Ci się trafił mąż
Takie cuda Ci prezentuje, że hoho


dziękuje oj trafił sie trafił ale nikomu nie oddammój i już
ale zeby nie było dostał odemnie dwa kubełki do rajdówki i kaski sztuk dwie ostatnio

nawet sie zapytałam czy nic nie przskrobał to sie obrazic chciał
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.