NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 20:31   #2311
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Wiesz co, ze ja chyba widzialam te twoja paletke i te chcialam, tylko dla mnie ona nie jest typowo niebieska wiec tak jej nie zapamietalam. Ale ta jasne tez mniam. Tylko, ze chyba kupie ta co ty masz, bo mam Flower Blossom letnie i tam mam jasne odcienie.
no to prawda nie jest ona typowo niebieska bardziej powiedzialabym szaro - niebieska ale piekna do smoky eyes

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2008-11-29 o 20:33
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:01   #2312
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Moniczko piekne te cienie
dobrze, ze mi nie pasują żadne niebieskosci bo juz bym musiała ja mieć
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:10   #2313
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Moniczko piekne te cienie
dobrze, ze mi nie pasują żadne niebieskosci bo juz bym musiała ja mieć
Kasia ja tez do tej pory nie malowalam sie niebieskimi,ale w zasadzie ta paletka nie jest typowo niebieska...jest tak cudna ze mozesz wykonac piekny smoky zarowno w granacie jak i szarosciach. Ja nia jestem po prostu zachwycona, a do tego ta intensywnosc cieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nr 140.jpg (20,1 KB, 203 załadowań)

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2008-11-30 o 12:14
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:15   #2314
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Moniczko postaram sie obejrzec paletke niedługo o ile bedzie dostepna na wolnoclowce
choc obiecałam sobie, ze nie kupie zadnych cieni, póki nie zuzyje badź pozbede sie czegos z dotychczasowych zbiorow ...
no i postanowiłam tym razem [postawic na pielegnacje ... no ale zobaczymy
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:21   #2315
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

oj ja tez od jakiegos czasu zaczelam wieksza uwage przykladac do pielegnacji cery niz kolorowych kosmetykow, ale tym cieniom nie moglam sie oprzec... ja tym razem zachorowalam na nowe serum EL Perfectionist ... ale ta cena poraza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EL_9XKK_tall_sp.jpg (5,2 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2008-11-30 o 12:22
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:28   #2316
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
oj ja tez od jakiegos czasu zaczelam wieksza uwage przykladac do pielegnacji cery niz kolorowych kosmetykow, ale tym cieniom nie moglam sie oprzec... ja tym razem zachorowalam na nowe serum EL Perfectionist ... ale ta cena poraza
Hmm a co ta za serum?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:38   #2317
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Moniczko własciwie takie fioleto, lila , granaty mi pasuja

moze lepiej zeby nie udalo mi sie dorwac tych cieni do oblukania, bo jeszcze sie ugne i kupie ostatnio nie uzywam cieni na co dzień więc nie zuzywam ich za duzo ...

Oj tak tez bym chciała perfectionista , tym bardziej ze mialam kilka idealistów i jestem zadowolona , a mysle, ze perfectionist jest jeszcze lepszy

ALe na razie zaplanowalam kupic repairwear clinique na noc , cos pod oczy bo mi sie kończy, idealista micro-d , a z kolorowki to tylko czarny liner, no ale zobaczymy
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 12:41   #2318
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

A mi na szczęście to serum nie podpasowało. Może jestem jeszcze za piękna i za młoda Zużyłam kilka próbek, ale jakoś napięć jakichkolwiek nie zauważyłam
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:41   #2319
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Hmm a co ta za serum?
Madziu to szybko działające serum liftingujące ogolnie mowiac to rozświetla i wygładza oraz poprawia koloryt skóry. Slyszalam o nim same dobre opinie. A ze moje serum z Lancome jest na wykonczeniu mysle nad czyms nowym.

FRANIU wlasciwie to musze poprosic w sklepie o kilka probek tego serum zeby wyprobowac, bo to ze innym ono odpowiada mnie wcale nie musi Nie mialam okazji go testowac, ale 2 kolezanki z pracy go uzywaja i sa zachwycone dobrze ze nasunelas mi ta opcje

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2008-11-30 o 12:51 Powód: dopisek
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:56   #2320
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Moniczka: cudne te cienie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 14:20   #2321
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Moniczko no właśnie... Idealista pokochałam od pierwszego użycia a tu kilka użyć i... hm na pewno nie jest kiepski, ale ja na niego nie wydam 360 zł.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 16:12   #2322
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Moniczka..ja mam jedno nurtujace mnie pytanie:P:P czy Ty napadlas na jakis sklep z tymi diorami lancomami i innymi..powiedzialas"kosm etyki albo zycie??" i wycelowalas pedzlami w ekspedientki?? bo kurcze kobieto tyle tego masz ze ja bym sie chyba do konca zycia nie wyplacila na tym hehe :P:P
no ale tak swoja droga tez mnie te cienie bardzooooooooo zacheciaja..i co ide do sklepu to mowia "wez mnie wez mnie bede ladnie Cie malooowac" no ale portfel czasem sie obraza i zamyka i nie chce karty mi dac no i klops:P:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 16:33   #2323
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Moniczka..ja mam jedno nurtujace mnie pytanie:P:P czy Ty napadlas na jakis sklep z tymi diorami lancomami i innymi..powiedzialas"kosm etyki albo zycie??" i wycelowalas pedzlami w ekspedientki?? bo kurcze kobieto tyle tego masz ze ja bym sie chyba do konca zycia nie wyplacila na tym hehe :P:P
no ale tak swoja droga tez mnie te cienie bardzooooooooo zacheciaja..i co ide do sklepu to mowia "wez mnie wez mnie bede ladnie Cie malooowac" no ale portfel czasem sie obraza i zamyka i nie chce karty mi dac no i klops:P:P


Do mnie tez przemawiaja, cienie, pudry, kremiki, ostatnio blyszczyki wzmocnily nawolywania.......... Slysze glosy. Ale to sie podobno leczy
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:00   #2324
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moniczka: cudne te cienie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Moniczko no właśnie... Idealista pokochałam od pierwszego użycia a tu kilka użyć i... hm na pewno nie jest kiepski, ale ja na niego nie wydam 360 zł.
no wlasnie,,, cena.. dlatego postanowilam poprosic o probeczki zeby moc to serum przetestowac
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Moniczka..ja mam jedno nurtujace mnie pytanie:P:P czy Ty napadlas na jakis sklep z tymi diorami lancomami i innymi..powiedzialas"kosm etyki albo zycie??" i wycelowalas pedzlami w ekspedientki?? bo kurcze kobieto tyle tego masz ze ja bym sie chyba do konca zycia nie wyplacila na tym hehe :P:P
no ale tak swoja droga tez mnie te cienie bardzooooooooo zacheciaja..i co ide do sklepu to mowia "wez mnie wez mnie bede ladnie Cie malooowac" no ale portfel czasem sie obraza i zamyka i nie chce karty mi dac no i klops:P:P
hehe ja w zasadzie nie kupuje az tak duzo kosmetykow, na zakupy jezdze tylko raz w tygodniu w sobote, bo na tygodniu po prostu brak mi czasu ale jak juz pojade to zawsze jakis jeden kosmetyk musze sobie kupic. Wychodze z zalozenia, ze raz na tydzien jak sobie cos kupie to nie zbankrutuje tym bardziej ze w UK gdzie mieszkam kosmetyki z wyzszej polki nie sa az tak drogie jak w PL a wiadomo ze i jak sie ma dobra prace mozna sobie na to smialo pozwolic.
Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość


Do mnie tez przemawiaja, cienie, pudry, kremiki, ostatnio blyszczyki wzmocnily nawolywania.......... Slysze glosy. Ale to sie podobno leczy
hehe leczy sie leczy... sama mysle nad terapia

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2008-11-30 o 17:00 Powód: dopisek
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:33   #2325
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Moniczka..ja mam jedno nurtujace mnie pytanie:P:P czy Ty napadlas na jakis sklep z tymi diorami lancomami i innymi..powiedzialas"kosm etyki albo zycie??" i wycelowalas pedzlami w ekspedientki?? bo kurcze kobieto tyle tego masz ze ja bym sie chyba do konca zycia nie wyplacila na tym hehe :P:P
no ale tak swoja droga tez mnie te cienie bardzooooooooo zacheciaja..i co ide do sklepu to mowia "wez mnie wez mnie bede ladnie Cie malooowac" no ale portfel czasem sie obraza i zamyka i nie chce karty mi dac no i klops:P:P
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:07   #2326
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

hej dziewczyny

oto moja blyszczykow aktualizacja

precz z odwykiem!!!
(ps. wszystkie blyszczyki sa prezentami... )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1780.jpg (53,6 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1781.jpg (55,5 KB, 207 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:11   #2327
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

oj fajowe blyszczydla, napisz cos prosze o tych E,lauder i o diorkissie
a mogłabys wkleic efekt jaki daja np na recę, kartce... ustach
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:19   #2328
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość



hehe ja w zasadzie nie kupuje az tak duzo kosmetykow, na zakupy jezdze tylko raz w tygodniu w sobote, bo na tygodniu po prostu brak mi czasu ale jak juz pojade to zawsze jakis jeden kosmetyk musze sobie kupic. Wychodze z zalozenia, ze raz na tydzien jak sobie cos kupie to nie zbankrutuje tym bardziej ze w UK gdzie mieszkam kosmetyki z wyzszej polki nie sa az tak drogie jak w PL a wiadomo ze i jak sie ma dobra prace mozna sobie na to smialo pozwolic.
no niby tak..ja mieszkam w hiszpanii i tez jak ide do sklepu i widze cos co mi sie podoba za np 30-50 eu to tez sobie mysle ze nie zbiednieje od tego aleee ze od niedawna dopiero na swoje poszlam to zawsze jakis wydatek wazniejszy sie znajdzie:P aleeee mam nadzieje ze wkoncu sie ten moj portfel otworzy troche szerzej i bedzie mozna "raz w tygodniu" tez cos lepszego kupic
Jako ze alergiczka jestem to wole markowe kosmetyki niz bazarowe bo nigdy nie wiadomo co mi sie po czyms stanie..wiec lepiej sie odkuc i kupowac
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:22   #2329
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

moniczkooooo deprawujesz mnie. Ja ide sobie kupic jakis kosmetyczny gadzet raz na 2 tygodnie, czasem na 3 i mam wyrzuty sumienia! Ostatnio bylam wlasnie znowu w sklepie po tygodniu i sumienie mnie malo nie zjadlo he he eh
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 19:49   #2330
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
oj fajowe blyszczydla, napisz cos prosze o tych E,lauder i o diorkissie
a mogłabys wkleic efekt jaki daja np na recę, kartce... ustach
bardzo chetnie bym wkleila fotke na ustach ale jakis wirus we mnie siedzi ostatnio i sieje spusztoszenie w calym moim ciele, w tym na ustach - sa cale w strupach.
wiec na razie sie nie mazialam tymi blyszczykami by nie rozsiewac zarazy na blyszczyki nowe a poza tym usta mam teraz okropne.

wklejam zatem fotke blyszczykow na kartce papieru

jezeli chodzi Diorkiss to absloutnie uwielbiam, mam 5 Dirokissow w sumie
dawno temu mialam 5 mianiturek, ale bylo cos w nich takiego ze poslalam je w swiat bo nie przypadly mi do gustu zupelnie, za duze drobinki brokatowe, wysuszaly mi usta... ale pewnego dnia zamowilam na truskawce Mint Lemoniade i tak sie zaczela moja nowa milosc do Diorkissow
ten zaprezentowany to Snow Cherry, moze nazwa zmylic i kolor w tubeczce - w rzeczywistosci jest cieplym kolorkiem ze zloto-rozowymi drobinkami
drobinki sa wieksze niz np w Mint Lemoniade ale mniejsze niz w tym bialym ktory masz chyba Ty i Moniczka (mialam wlasnie miniaturke tego bialego i brr... okropmnosc dla mnie, zbyt brokatowy blyszczyk i za duzo i gesto tego brokatu)
Snow Cherry pieknie pachnie i spodziewam sie ze tak jak pozostale Dirokisy ktore mam nie bedzie wysuszal (jeszcze nie nosilam prezz te strupy) ( swoja droga Min Lemoniade, Spicy Guava, Strawberry Startlet maja taka konsystencje jak balsam, mieciutka, otulajaca usta cos na wzor superbalma )

EL kupilam pierwszy raz w zyciu, sa wesole owocowe, pachnace
leciutkie, nie klejace sie.
niestety nic wiecej powiedziec nie moge bo ich nie testowalam na ustach jeszcze ...
zdaje sie ze pelnowymiarowe opakowanie ma w tubeczce pedzelek, miniatruki ktore mam maja dziubek, ale niestety waski.. wiec juz wiem z gory ze beda nieporeczne.. ale co tam bardzo mi sie podobaja te blyszczyki ot tak po prostu juz i tak

ok

od lewej :
zloty- fizzy peach (pachnie gruszka, cudownie!)
rozowy - pink cupcake ( przezroczysty z pojedynczymi drobinkami kolorowego brokatu)
niebieski - peppermint (mietowy- prosze sie kolorem nie zrazac, nie nadaje niebieskiego koloru - testowalam na rece )
no i Snow Cherry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1784.jpg (37,8 KB, 133 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 21:22   #2331
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
bardzo chetnie bym wkleila fotke na ustach ale jakis wirus we mnie siedzi ostatnio i sieje spusztoszenie w calym moim ciele, w tym na ustach - sa cale w strupach.
wiec na razie sie nie mazialam tymi blyszczykami by nie rozsiewac zarazy na blyszczyki nowe a poza tym usta mam teraz okropne.

wklejam zatem fotke blyszczykow na kartce papieru

jezeli chodzi Diorkiss to absloutnie uwielbiam, mam 5 Dirokissow w sumie
dawno temu mialam 5 mianiturek, ale bylo cos w nich takiego ze poslalam je w swiat bo nie przypadly mi do gustu zupelnie, za duze drobinki brokatowe, wysuszaly mi usta... ale pewnego dnia zamowilam na truskawce Mint Lemoniade i tak sie zaczela moja nowa milosc do Diorkissow
ten zaprezentowany to Snow Cherry, moze nazwa zmylic i kolor w tubeczce - w rzeczywistosci jest cieplym kolorkiem ze zloto-rozowymi drobinkami
drobinki sa wieksze niz np w Mint Lemoniade ale mniejsze niz w tym bialym ktory masz chyba Ty i Moniczka (mialam wlasnie miniaturke tego bialego i brr... okropmnosc dla mnie, zbyt brokatowy blyszczyk i za duzo i gesto tego brokatu)
Snow Cherry pieknie pachnie i spodziewam sie ze tak jak pozostale Dirokisy ktore mam nie bedzie wysuszal (jeszcze nie nosilam prezz te strupy) ( swoja droga Min Lemoniade, Spicy Guava, Strawberry Startlet maja taka konsystencje jak balsam, mieciutka, otulajaca usta cos na wzor superbalma )

EL kupilam pierwszy raz w zyciu, sa wesole owocowe, pachnace
leciutkie, nie klejace sie.
niestety nic wiecej powiedziec nie moge bo ich nie testowalam na ustach jeszcze ...
zdaje sie ze pelnowymiarowe opakowanie ma w tubeczce pedzelek, miniatruki ktore mam maja dziubek, ale niestety waski.. wiec juz wiem z gory ze beda nieporeczne.. ale co tam bardzo mi sie podobaja te blyszczyki ot tak po prostu juz i tak

ok

od lewej :
zloty- fizzy peach (pachnie gruszka, cudownie!)
rozowy - pink cupcake ( przezroczysty z pojedynczymi drobinkami kolorowego brokatu)
niebieski - peppermint (mietowy- prosze sie kolorem nie zrazac, nie nadaje niebieskiego koloru - testowalam na rece )
no i Snow Cherry
spadłaś mi z nieba, słuchaj ja mam kissa kolor snow cherry i zastanawiam się nad strawberry tartlet, czy mogłabyś je porównać, ewentualnie wkleić mi fotkę tego strawberry
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 22:03   #2332
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
spadłaś mi z nieba, słuchaj ja mam kissa kolor snow cherry i zastanawiam się nad strawberry tartlet, czy mogłabyś je porównać, ewentualnie wkleić mi fotkę tego strawberry
.

prosze bardzo, mam akurat na kompie,
jesli Ci to ulatwi sprawe to jutro zrobie fotke ich obu dla porownania, jak wyglada jeden kolo drugiego.

jezeli chodzi o strawberry startlet to on ma zupelnie inna konsystencje niz Snow Cherry- starawberry jest taki miekki, balsamowy jak superbalm
Strawberry ma rowniez mniejsze drobinki- one sa tak drobno zmielone ze ledwo je widac, na ustach zupelnie niewidoczne ale sprytnie odbijaja swiatlo i przez to usta sa megablyszczace
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STA70616.jpg (22,7 KB, 57 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 12:44   #2333
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Justitio pieknie dziekuje za odpowiedź , sliczny ten snow cherry
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 14:30   #2334
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

oto moja blyszczykow aktualizacja

precz z odwykiem!!!
(ps. wszystkie blyszczyki sa prezentami... )
!!!!!!!! Jezu piękneeeeee... Jaki efekt daje biały JT?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 14:32   #2335
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
!!!!!!!! Jezu piękneeeeee... Jaki efekt daje biały JT?
bialy JT daje efekt posypanych diamentami ust
podobny do Fancy Turquise
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 14:43   #2336
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

moja listopadowa aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020526.jpg (56,1 KB, 271 załadowań)
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 14:49   #2337
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
moja listopadowa aktualizacja
jaki to kolor błyszczyka lancome? jaki daje efekt?
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 14:52   #2338
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
.

prosze bardzo, mam akurat na kompie,
jesli Ci to ulatwi sprawe to jutro zrobie fotke ich obu dla porownania, jak wyglada jeden kolo drugiego.

jezeli chodzi o strawberry startlet to on ma zupelnie inna konsystencje niz Snow Cherry- starawberry jest taki miekki, balsamowy jak superbalm
Strawberry ma rowniez mniejsze drobinki- one sa tak drobno zmielone ze ledwo je widac, na ustach zupelnie niewidoczne ale sprytnie odbijaja swiatlo i przez to usta sa megablyszczace
jeju dziękuję serdecznie

a powiedz czy jest tak samo trwały jak snow cherry?

jesli możesz to porównaj je oba na ręcę

dziękuję

aha a czy testowałas kiedys hazelnut lychee?

Edytowane przez phdwao
Czas edycji: 2008-12-01 o 15:57
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 14:58   #2339
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
jaki to kolor błyszczyka lancome? jaki daje efekt?

jest to numer 212, na ustach jest beżowy z delikatnymi drobinkami
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:46   #2340
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez TurkusLena Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie .
e-xx cudowne i przemyślane zbiory . Mam pytanie, czy wśród nich jest puder sypki Clinique? Jeśli tak, który rodzaj? Jak go ocenasz? Pozdrawiam .
Dziękuję
tak, to jest sypki clinique, dokładniej ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1635
moim zdaniem jest dobry, efekt matownienia nie jest dla mnie wystarczająco dlugotrwaly, wymaga poprawek. Dobry "grunt" pod resztę makijażu. Superwydajny, nie wiem czy go nawet zdążę zużyć Gdy nie mam zadnych problemow z buzka/jak jest goracy letni wieczor lubie stosowac go samodzielnie na baze. Nie lubię typowo pudrowej woni, stąd też pudry clinique uwielbiam glownie za ich bezzapachowość.
Ale gdzieś na wizażu wyczytałam, że ponoć sypki inglota jest lepszy.


A oto mój wczorajszy zakup (tym razem jednak hypnose) oraz rzęsy art deco, ktorych zapomnialam umiescic na zdjeciach moich skromnych zbiorow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hypnose.jpg (22,5 KB, 113 załadowań)
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.