Błyszczyk powiększający usta - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 14:03   #121
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

ja mam Rimmel bezbarwna pomadke mama dostala ja w sklepie jako gratis "ochronny" delikatne mrowienie jest fakt ale ja jakos nie widze efektu kolagenu a szkoda bo mam moim zdaniem nie za duze usteczka moze kupie sobie blyszczyk z tej serii bo te z sephory nie na moja skromna kieszonke
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 08:45   #122
ulka01
Raczkowanie
 
Avatar ulka01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 141
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

ja tez mam perfect smile firmy DAX COSMETICS.Kupilam w ten piatek za 7.99 z galerii zdrowia i urody.Ladny kolorek,piekny zapach-tez mam taki jak ty.
__________________
/przeciez nic nie wiem o ludziach takich jak on./
ulka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:07   #123
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Ja gdzieś wyczytałam że ten efekt powiększający to po prostu efekt opuchnięcia- w składzie Lip Injection jest wyciąg z papryczki podobnej do chilli. A powiększyć usta w ten sposób można dodając do własnego błyszczyku odrobinę białego pieprzu i cynamonu. Ostrzegam- piecze. I można mieć wargi jak murzyński trębacz
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:17   #124
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

ja mam duże usta naturalnie i wole je pomniejszac mozna uzyc kontorowki w odcienu zblizonym do ust, obrysować je tak aby ''byly wieksze'' i nalozyc jasny blyszczyk(wydaje mi sie ze te z loreala-glam shine powiekszaja usta heh). cudow nie zdziała ale efekt lepszy niz z samym blsyzczykiem. moja kumpela tak robi i jakis efekt jest
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:50   #125
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Po pierwsze najważniejsze jest, aby usta były dobrze nawilżone, gdy są gładkie i miękkie wtedy wydają się większe i pełniejsze.
Niektóre pomadki i błyszczyki zawierają składniki pobudzające krążenie krwi - może to być np. ekstrakt z czerwonej papryczki. Jednak usta wydają się pełniejsze tylko przez 3-4 godziny.
Inne błyszczyki zawierają substancje pobudzające produkcję kolagenu. Spłycają bruzdki na wargach i powiększają je.

- Szminka - błyszczyk w płynie, pobudzająca produkcję kolagenu - FULL VOLUME RIMMEL, ok. 19,90 zł (przy regularnym stosowaniu usprawnia mikrokrążenie, co wspomaga wytwarzanie białek kolagenowych. Dzięki temu szminka naturalnie, bezpiecznie i trwale poprawia kondycję ust.
Full Volume to szminka nowej generacji, która sprawia, że usta stają się większe, gładsze i pełniejsze aż o 40%. Delikatna żelowa konsystencja w połączeniu z elastycznymi polimerami wygładza kontury, wypełnia drobne zmarszczki i sprawia, że powierzchnia ust jest bardziej sprężysta. Formuła kolagenowa opóźnia efekt starzenia.);

- Błyszczyk pobudzający produkcję kolagenu - CITY LIPS, ok. 115 zł (Błyszczyk City Lips w ciągu 28 dni używania powiększa wargi o 3mm. Występuje w wersji bezbarwnej podkreślając naturalny kolor ust, albo w 8 mieniących się, modnych kolorach.);

- Błyszczyk poprawiający ukrwienie - LIP INJECTION TOO FACED, ok. 88 zł (Lip Injection pozostawiony na ustach przez 4 godziny powiększa je o 20%. Może być w wersji bezbarwnej i stanowi wówczas świetny podkład pod ulubioną pomadkę lub w trzech kolorach.);

- Błyszczyk powiększający usta - LIP FUSION, ok. 190 zł; (konturówka 100 zł); (Błyszczyk LipFusion zawiera aktywny, kapsułkowany kolagen pochodzenia morskiego. Zastosowana w LipFusion opatentowana technologia zapewnia mikroiniekcję kolagenu, który został odwodniony, dzięki czemu jest wchłaniany przez tkankę warg i pod wpływem znajdujących się w nich naturalnych zasobów wody uwydatnia usta.Działa natychmiast dając efekt pięknych, młodych, pełnych ustDostępny w 6 przejrzystych, błyszczących odcieniach. Ta sama opatentowana technologia została zastosowana w konturówce do ust LipFusion.)

- Szminka nawilżająca - Hydra Extreme Maybelline - ok. 18 zł (błyskawicznie wygładza naskórek, posaiada gamę ładnych kolorów);

- Szminka nawilżająca - Girl's Party Night Manhattan - ok. 12 zł;

- Szminka nawilżająca - MK Signature Mary Kay - ok. 50 zł.

Trzeba pamiętać, że:
-jasna pomadka powiększa usta;
-wypukłość warg powiększa połysk;
-podkreślenie serduszka w górnej wardze uwypukla usta;
-gdy usta są idealnie gładkie, od razu wydają się większe.

Pamiętajmy, że żadna szminka nie utrzyma się na popękanych i wysuszonych ustach. Warto zrobić czasem peeling ust.

Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam. Pozdrawiam!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:37   #126
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: błyszczyk powiekszający usta

a ja polecam masaż szczoteczką a potem nałożenie grubej warstwy balsamu czy innego natłuszczacza, super jest maść z wit a (2 zł w aptece) a potem dopiero zabiegi błyszczykiem; efekt: usta pełniejsze co będzie widać
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:51   #127
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Błyszczyki moze i fajne, ale dac 100 zł??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 18:19   #128
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
a ja polecam masaż szczoteczką a potem nałożenie grubej warstwy balsamu czy innego natłuszczacza, super jest maść z wit a (2 zł w aptece) a potem dopiero zabiegi błyszczykiem; efekt: usta pełniejsze co będzie widać
O faktycznie. Zapomniałam o masażu szczoteczką. Tylko nie może być zbyt twarda.
A w jaki sposób działa ta maść z wit. A?? Długo jej używasz?? I jakie są efekty??
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:24   #129
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
Błyszczyki moze i fajne, ale dac 100 zł??
Masz rację. Np. na moją kieszeń to zbyt drogo. Moim zdaniem w zupełności wystarcza nawilżająca szminka i na nią bezbarwny błyszczyk z jakimiś mieniącymi się drobinkami. Szminka najlepiej w kolorze brzowskwiniowym, różowym. Najlepiej w naturalnym kolorze. Podobno właśnie brzoskwiniowe pomadki i błyszczyki mają być modne na wiosnę.
Ale najważniejsze to zadbane, nawilżone wargi.
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 08:29   #130
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: błyszczyk powiekszający usta

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-02-04 o 13:59
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 08:42   #131
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Ja kupiłam w Sephorze błyszczyk tej marki powiększajacy usta. Szczypie ale da sie wytrzymac. Efektu nie ma wyrażnego ale lekkie napuchniecie warg da sie odczuc. Ładne ma kolory ale szybko sie zjada i kosztuje 39 zl. Spróbujcie jestem ciekawa opinii.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 09:26   #132
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
po wit A usteczka są bardziej miękkie takie aksamitne w dotyku, ładnie nawilżone i maść też nadaje lciutki połysk wygląda to ładnie na useczkach, jakby był nałożony na nich błyszczyk czy pomadka nawilżająca, ogólnie polecam
Idę dziś na miasto, więc jak nie zapomnę to wejdę do apteki i kupię skoro polecasz.
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:14   #133
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Cool Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Mroofcia, ta maść z wit. A jest rewelacyjna! Stosuję ją od kilku dni i usta stały się takie gładziutkie i mięciutkie. Naprawdę super! Polecam innym!
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:27   #134
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Jest taki błyszczyk Rimmel Full Volume, który zaraz po nałozeniu robi sie taki lodowaty na ustach ale nic nie zauważyłam zeby powiększał może dlatego ze moje usta sa duże
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:58   #135
MissCool
Przyczajenie
 
Avatar MissCool
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

AneciaG mam jedno pytanko... Zastanwiam się nad kupnem jednego z błyszczyków (Lip Injection Too Faced, City Lips lub Lip Fusion), ale nie wiem, który będzie dla mnie najbardziej odpowiedni (mam 22 lata). Mam normalne usta i nie chce ich powiększać na stałe. Najbardziej obawiam się, czy te błyszczyki nie mają jakiś właściwości ubocznych (np. przyśpieszają starzenie ust lub coś w tym rodzaju). Mam również delikatną cerę skłonną do alergii i zastanawiam się czy po użyciu tego błyczuku nie będe miała gigantycznych, spuchniętych ust. Czekam na Wasze rady...
__________________
You live only once... But if you work it right - once is enough !!
MissCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:07   #136
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

a ja odkrylam sposob na powiekszenie ust zdaje sie ze na takiej zasadzie jak lip injection nakladam na wargi krem na rozstepy eveline (ten z efektem mocno chlodzacym), po chwili usta zaczynaja mrowic i zamarzac, po czym chyba troszke puchna, bo staja sie wyraznie bardziej wypukle i rozowiutkie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:35   #137
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez MissCool
AneciaG mam jedno pytanko... Zastanwiam się nad kupnem jednego z błyszczyków (Lip Injection Too Faced, City Lips lub Lip Fusion), ale nie wiem, który będzie dla mnie najbardziej odpowiedni (mam 22 lata). Mam normalne usta i nie chce ich powiększać na stałe. Najbardziej obawiam się, czy te błyszczyki nie mają jakiś właściwości ubocznych (np. przyśpieszają starzenie ust lub coś w tym rodzaju). Mam również delikatną cerę skłonną do alergii i zastanawiam się czy po użyciu tego błyczuku nie będe miała gigantycznych, spuchniętych ust. Czekam na Wasze rady...
Z tego co czytałam, LIP INJECTION TOO FACED to błyszczyk poprawiający ukrwienie, natomiast CITY LIPS i LIP FUSION pobudzają produkcję kolagenu. Jeli masz delikatne usta to bardziej bym polecała te poprawiające ukrwienie. Tak mi się wydaje. Albo jeśli masz możliwość to idź do sklepu i pomaluj się testerem i zobaczysz jak będzie (o ile będzie tester ).
Ale proponuję Ci wypróbować najpierw maść z wit. A. - Mroofcia polecała . Ja ją już stosuję ok. 2 tygodni i stwierdziłam że nie będę kupować żadnych błyszczyków powiększających usta! Jeśli usta są mięciukie i gładkie to z odrobiną zwykłego błyszczyku naprawdę wydają się większe.
A jeśli chodzi o efekty uboczne to nic na ten temat nie wiem. Ale sądzę że malowanie się codziennie przez kilka lat takim błyszczykiem pobudzającym produkcję kolagenu nie może być dobre dla kondycji ust. Używałabym tylko na jakieś wieksze wyjścia.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:37   #138
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez lalesia
a ja odkrylam sposob na powiekszenie ust zdaje sie ze na takiej zasadzie jak lip injection nakladam na wargi krem na rozstepy eveline (ten z efektem mocno chlodzacym), po chwili usta zaczynaja mrowic i zamarzac, po czym chyba troszke puchna, bo staja sie wyraznie bardziej wypukle i rozowiutkie
A na to bym nie wpadła.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:15   #139
Wertizzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 56
Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Czy któraś z Was używała może tego specyfiku z Sephory?
Nie taki drogi - 32 zł, ale czy naprawdę daje jakieś efekty no i jak to wygląda na ustach?
Pozdrawiam,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (4,1 KB, 68 załadowań)
Wertizzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 16:55   #140
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Ja się tym czymś posmarowałam w Sephorze i tak piękły mnie usta, że pomyslała,: Nigdy więcej W dodatku powiększenia brak i malutka wielkość, jak dla mnie to jakaś ochydna maź była...
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 22:08   #141
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

hmm na moich ustach to to nie dalo zadnego efektu,ba nawet nie piekly...
moze ja jakies felerne wargi mam,ale lepszy efekt daje mi porzadny zwykly blyszczyk,niz powiekszacz sephory...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 22:49   #142
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Mnie usta szczypały przez chwilkę. Powiększone były, ale nie za bardzo. A już najbardziej denerwujące było to, że później łuszczyły się przez kilka dni.

Aha, nie wiem czy to ten sam preparat, ale ten, krórego próbowałam nazywa się Too Faced Lip Injection Extreme.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 06:05   #143
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Ja ten blyszczyk mam i faktycznie piecze. Efekty są mizerne, znajomi wogóle nic nie dostrzegli. Jest strasznie malutkii nie wart pieniędzy. No chyba, że ktoś ma kompletnego bzika takjak ja i musi wszystko wypróbować
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:08   #144
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Piecze, bo teoretycznie działa
Miałam ten błyszczyk i szczerze powiedziawszy żadnych rezultatów powiększenia nie zauważyłam. Wg Sephory miał być tańszą alternatywą dla Lip Fusion. Tylko, że LF działa, a Sephora nie bardzo

Cytat:
Napisane przez green_tea
Aha, nie wiem czy to ten sam preparat, ale ten, krórego próbowałam nazywa się Too Faced Lip Injection Extreme.
To całkiem inny preparat. Too Faced to firma, LIE nazwa kosmetyku


Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:57   #145
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Mam ten Sephory Lip Plumper- na moje usta on trochę działa, nie rewelacyjnie ale działa. Czuje pieczenie i zimno, a usta staja się trochę przekrwione. miętą ładnie pachnie, więc na lato będzie w sam raz.
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:48   #146
sylwia_g
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_g
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Ja mam City Lips - Lip Plumping i chyba też na mnie trochę działa. Nie że rewelacja jakaś, ale usta rzeczywiście sa jakby większe. Generalnie spodziewałam się że efekt będzie bardziej spektakularny

Edytowane przez sylwia_g
Czas edycji: 2006-04-20 o 07:28
sylwia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:03   #147
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Użyłam w Sephorze. Nie piekł wcale tak mocno, w porównaniu z City Lips to było wręcz muśnięcie
Owszem, coś mi tam się powiększyło, ale efekt powiększonych ust znikł w pół godziny...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:20   #148
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Cytat:
Napisane przez green_tea
Mnie usta szczypały przez chwilkę. Powiększone były, ale nie za bardzo. A już najbardziej denerwujące było to, że później łuszczyły się przez kilka dni.

Aha, nie wiem czy to ten sam preparat, ale ten, krórego próbowałam nazywa się Too Faced Lip Injection Extreme.
Jak juz mowila Anahstasia to nie jest ten sam preparat. Ten z Sephory,pokazany na zdjeciu kosztuje ok.39zl,natomaist ten o ktorym ty piszesz jest o ponad 100zl drozszy i...zdecydowanie mocniej piecze po nalozeniu Moim zdaniem wyrazniej takze powieksza wargi...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:10   #149
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

Dobrze ze tu trafilam bo wlasnie mialam zamiar kupic te "sephorowskie cudo".
Pomyslalam ze najpierw zainwestuje w te tansze preparaty powiekszajace zeby zobaczyc czy choc troche dziala i pozniej ewentualnie zaopatrze sie w te drozsze.
Ale z tego ci piszecie to nie jest wart nawet 30zl wiec go nie wyprobuje..
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:48   #150
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Sephora Flash Lip Plumper-preparat powiększający usta

piecze- owszem. ale powiększenie nie widzę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 10:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.