Z iloma ludźmi... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 15:00   #61
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Z iloma ludźmi...

1. 1
2. 1
3. 1
4. 1
5. 1

I nie chcę żadnych innych liczb
Jestem z TŻ od 18 roku życia...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 15:16   #62
dzoana_91
Raczkowanie
 
Avatar dzoana_91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa!
Wiadomości: 94
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
1. 1
2. 1
3. 1
4. 1
5. 1

I nie chcę żadnych innych liczb
Jestem z TŻ od 18 roku życia...
zazdroszczę! pięknie i życzę dalszego szczęścia

1. ok.15
2. 9
3. 3
4. 3
5. 4
__________________
studentka UW!

dbam o włosy
ćwiczę!
studiuuuję!
dzoana_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 15:23   #63
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Z iloma ludźmi...

__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!

Edytowane przez greenka19
Czas edycji: 2014-07-02 o 15:04
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 15:53   #64
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez PingwinPingwin Pokaż wiadomość
Z iloma ludźmi...

1. ...całowałaś się?
2. ...odważniej dotykałaś?
3. ...uprawiałaś petting?
4. ...uprawiałaś seks oralny?
5. ...uprawiałaś normalny seks?
1.......... 6
2......... 3
3 .........2
4......... 2
3..........2
wydaje mi się, ze to raczej niewielkie doświadczenie choć na razie nie narzekam

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2011-08-16 o 15:55
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 16:24   #65
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, ze to raczej niewielkie doświadczenie choć na razie nie narzekam
Doświadczenie zdobywa się akurat w tym przypadku nie poprzez ilość lecz jakość Mogą wszędzie być "1" i można być super doświadczonym
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 16:37   #66
pyrtek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Z iloma ludźmi...

1) 3
2) 2
3) 1
4) 1
5) 1

Dosyc skromnie chyba jak na 23latkę ale co tam.. Dobrze mi z tym
pyrtek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 16:58   #67
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Z iloma ludźmi...

1. ... 1
2. ... 1
3. ... 0
4. ... 0
5. ... 0


''Prawicowy złoty chłopak'' jak to już gdzieś tutaj wyczytałem.
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 17:04   #68
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Doświadczenie zdobywa się akurat w tym przypadku nie poprzez ilość lecz jakość Mogą wszędzie być "1" i można być super doświadczonym
No chyba nie do końca... jakim cudem ktoś ma być "super doświadczonym" nie doświadczając w życiu nikogo poza jedną osobę? Siłą rzeczy nie jest wtedy super doświadczony, bo nie zebrał równych doświadczeń i nie jest w stanie ich porównać. Oczywiście też zależy co uznajemy za doświadczenia, bo jeśli chodzi o sam seks i różne ten teges, to faktycznie, czasem z jedną osobą w łóżku więcej się dzieje niż z innymi pięcioma


Aczkolwiek to wcale nie jest złe, że ktoś w tej kwestii jest niedoświadczony, żaden powód do wstydu ani w ogóle do niczego, tego się chyba nie da po prostu w takich kategoriach rozpatrywać.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:06   #69
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie... Dziwne czasy nastały, a potem zdziwienie skąd tyle zdrad, rozwodów...no cóż, jak kobiety nie potrafia się szanować to takie są konsekwencje. I to jest żałosne. Powtarzam- to nie miłośc, a zwykłe "puszczalstwo". I dziwię się wam, jak się nie brzydzicie tego...Ale cóż, co kto lubi.
A skąd Ty to wiesz?
Różnie się ludziom w życiu układa i jak najbardziej mogą być 4 związki z miłości.

Zgadzam się wisienko , też nie mogę uznać się za doświadczoną, a nie narzekam i nie chcę tego zmieniać.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-08-16 o 17:14
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:10   #70
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Aczkolwiek to wcale nie jest złe, że ktoś w tej kwestii jest niedoświadczony, żaden powód do wstydu ani w ogóle do niczego, tego się chyba nie da po prostu w takich kategoriach rozpatrywać.
Ja tam w ogóle nie rozumiem po co komu określanie "doświadczony" czy "niedoświadczony". Ja tam doświadczona nie jestem, a mnie moje życie seksualne satysfakcjonuje, a tutaj chyba to jest ważniejsze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:16   #71
Asia1234522
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 32
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Sorry że zakłócę trochę wątek, ale tak czytam i oczom nie dowierzam. Przeraża mnie to co się obecnie dzieje. Jak takie młode osoby jak wy potrafią się tak puszczać na prawo lewo? Dziewczyny bez urazy, ale gdzie jest wasza godność? Kilka patnerów z którymi uprawiałyście seks, 3, 4, 5 nie wspomne o większej liczbie...dla mnie to jest przerażajace, mimo iż sama jestem w młodym wieku- nie stara "dewotka" to nie wyobrażam sobie jak mogłabym tak nie szanować samej siebie i robić z własnego ciała zabawkę dla pierwszego lepszego faceta...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=516983


1. 0
2. 2
3. 0
4. 0
5. 0
Asia1234522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 17:34   #72
mystery20
Raczkowanie
 
Avatar mystery20
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 140
Dot.: Z iloma ludźmi...

1. ... ok 10
2. ... 2
3. ... 2
4. ... 0
5. ... 2
__________________
I mów tak więcej, jeszcze więcej !
I przytulaj mnie częściej i jeszcze częściej !
mystery20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:35   #73
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No chyba nie do końca... jakim cudem ktoś ma być "super doświadczonym" nie doświadczając w życiu nikogo poza jedną osobę? Siłą rzeczy nie jest wtedy super doświadczony, bo nie zebrał równych doświadczeń i nie jest w stanie ich porównać. Oczywiście też zależy co uznajemy za doświadczenia, bo jeśli chodzi o sam seks i różne ten teges, to faktycznie, czasem z jedną osobą w łóżku więcej się dzieje niż z innymi pięcioma


Aczkolwiek to wcale nie jest złe, że ktoś w tej kwestii jest niedoświadczony, żaden powód do wstydu ani w ogóle do niczego, tego się chyba nie da po prostu w takich kategoriach rozpatrywać.
no ale hmm... skąd takie parcie na ILOŚĆ... czemu więcej znaczy wg Ciebie, że ktoś jest bardziej doświadczony? Można być mistrzem seksu mając jednego partnera w życiu... Mistrzem dla siebie i dla partnera i dla związku... tak mi się wydaje...można mieć też w życiu wiele partnerów a być beznadziejnym kochankiem..czy wtedy jest się doświadczonym? W seksie też chodzi o to aby poznawać swoje ciała i różne reakcje.. a ile ludzi tyle reakcji... Trochę inaczej pojmujesz doświadczenie widzę ale luzik

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-08-16 o 17:42
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:47   #74
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
no ale hmm... skąd takie parcie na ILOŚĆ... czemu więcej znaczy wg Ciebie, że ktoś jest bardziej doświadczony? Można być mistrzem seksu mając jednego partnera w życiu... Mistrzem dla siebie i dla partnera i dla związku... tak mi się wydaje...można mieć też w życiu wiele partnerów a być beznadziejnym kochankiem..czy wtedy jest się doświadczonym? W seksie też chodzi o to aby poznawać swoje ciała i różne reakcje.. a ile ludzi tyle reakcji... Trochę inaczej pojmujesz doświadczenie widzę ale luzik

Ale my tutaj nie mówimy o "mistrzostwie seksu" tylko o doświadczeniu, prawda? Specjalnie w swoim poście rozgraniczyłam to. Doświadczenie w relacjach damsko-męskich to przecież nie tylko seks, to cała gama wszelakich zachowań, dlatego osobę z większą ilością partnerów obiektywnie można nazwać bardziej doświadczoną ogólnie, ponieważ ma więcej różnych nowych doświadczeń, chcąc nie chcąc ilość również na to wpływa.

A jeśli chodzi o seks - tak, ile ludzi tyle reakcji, wiec im więcej takich reakcji u różnych ludzi poznamy, tym więcej zbierzemy doświadczeń

Aczkolwiek zgadzam sie, żę "mistrzem seksu" można być i z jednym partnerem.


Aaaa - i tak, będąc beznadziejnym kochankiem jak najbardziej można być doświadczonym. Przecież "doświadczenie" nie oznacza tego samego co "umiejętności", prawda?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2011-08-16 o 17:49
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:50   #75
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ale my tutaj nie mówimy o "mistrzostwie seksu" tylko o doświadczeniu, prawda? Specjalnie w swoim poście rozgraniczyłam to. Doświadczenie w relacjach damsko-męskich to przecież nie tylko seks, to cała gama wszelakich zachowań, dlatego osobę z większą ilością partnerów obiektywnie można nazwać bardziej doświadczoną ogólnie, ponieważ ma więcej różnych nowych doświadczeń, chcąc nie chcąc ilość również na to wpływa.

A jeśli chodzi o seks - tak, ile ludzi tyle reakcji, wiec im więcej takich reakcji u różnych ludzi poznamy, tym więcej zbierzemy doświadczeń

Aczkolwiek zgadzam sie, żę "mistrzem seksu" można być i z jednym partnerem.
Tak no poniekąd też racje masz nie to że nie Mi chodziło po prostu o to, że mając doświadczenie z jedna osobą nie oznacza, że te "doświadczenie" przyda mi się będąc potem z inna osobą..no i + to co wyżej ile ludzi tyle reakcji i ich nauki Ale luzik tak tylko chciałem podyskutować
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 18:24   #76
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Sorry że zakłócę trochę wątek, ale tak czytam i oczom nie dowierzam. Przeraża mnie to co się obecnie dzieje. Jak takie młode osoby jak wy potrafią się tak puszczać na prawo lewo? Dziewczyny bez urazy, ale gdzie jest wasza godność? Kilka patnerów z którymi uprawiałyście seks, 3, 4, 5 nie wspomne o większej liczbie...dla mnie to jest przerażajace, mimo iż sama jestem w młodym wieku- nie stara "dewotka" to nie wyobrażam sobie jak mogłabym tak nie szanować samej siebie i robić z własnego ciała zabawkę dla pierwszego lepszego faceta...
Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie obrażajcie się za to ca napisałam, ale raczej przemyślcie swoje zachowanie. Czy kilka lat wcześniej takie zachowanie było normalne? Nie- takie dziewczyny były potępiane. To że mamy XXI wiek nie zwalnia nikogo z godności i zachowywania pewnych ustalonych praw...
Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Wnisoek nasuwa mi się jesen- prawda w oczy kole... Owszem ja będę czekać na mężczyznę posiadającego zasady, a wy nadal wskakujcie facetom do łóżek- na pewno będą was szanować, a na inne kobiety to już nawet nie spojrzą, bo przecież mogą was mieć kiedy tylko zechcą...
ciekawy wątek się szykuje a ja muszę wychodzić
podkreślone-to cię boli...cóż-musisz z tym żyć
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 18:29   #77
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Z iloma ludźmi...

Kurde, a ja nie widze postów tej nawiedzonej panny. Zgłosił ją w ogóle ktoś za nazywani ludzi "puszczalskimi"?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 18:38   #78
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Hyhy, wybaczcie, musiałam, to jeden z tematów założonych niegdyś przez landrynkę11 .

Żeby nie odbiegać od tematu, oto moje statystyki:

1. +/- 10
2. 3
3. 3
4. 2
5. 1

To chyba dziewczyna jest plodna przez dotyk
musialam,wybaczcie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 18:43   #79
Cassie901
Raczkowanie
 
Avatar Cassie901
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 161
Dot.: Z iloma ludźmi...

1. ok 15
2. 3
3. 2
4. 1
5. 0

Ot, takie grzeczne ze mnie dziecko
Cassie901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 19:06   #80
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Z iloma ludźmi...

1. nie pamietam
2. nascie napewno ale nie jestem pewna co do konkretnej liczby (zdazalo mi sie w stanie upojenia) choc to dawne czasy. prehistoria wrecz..
3. 4
4. 4
5. 4
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:14   #81
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Same piszą, więc nikomu nie musiałam do łóżka zaglądać... Wybacz ale nie jest normalną rzeczą uprawiać seks z 4 mężczyznami- to nie ma nic wspólnego z miłością, puszczalstwo i brak szacunko do sibie- nie ma co owijać w bawełne, jak to się często w dzisiejszych czasach robi. I to jest żałosne.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie... Dziwne czasy nastały, a potem zdziwienie skąd tyle zdrad, rozwodów...no cóż, jak kobiety nie potrafia się szanować to takie są konsekwencje. I to jest żałosne. Powtarzam- to nie miłośc, a zwykłe "puszczalstwo". I dziwię się wam, jak się nie brzydzicie tego...Ale cóż, co kto lubi.
Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie obrażajcie się za to ca napisałam, ale raczej przemyślcie swoje zachowanie. Czy kilka lat wcześniej takie zachowanie było normalne? Nie- takie dziewczyny były potępiane. To że mamy XXI wiek nie zwalnia nikogo z godności i zachowywania pewnych ustalonych praw...
Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Szczerze to nawet mnie to obchodzi, bo wnet strach będzie do lekarza pójść żeby się hiv nie zarazić... Coraz więcej osób zarażonych wirusem, dlaczego? Odpowiedź macie powyżej. Nie ma się co dziwić że się zaraza szerzy, jak kobiety mają po kilu partnerów seksualnych ( i nie mówcie mi że zabezpieczenie= gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa!), jak znając mężczyznę kilkanaście tygodni, a nieraz nawet kilkanaście dni idą z nim do łóżka...

Dziwię się jednego- jak się drogie panie nie boicie chociażby o własne zdrowie, o waszych sumieniach już nawet nie wspomnę, bo rozumiem że dla ateistów nie ma to większego znaczenia.
Dziewczyno jesteś moim mistrzem, Bogiem i czym tylko chcesz
Mówie to ja - "puszczalska"
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:22   #82
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Uważam że właśnie seks i miłość powinny iść w parze!
A ktoś może uważać inaczej. Nie masz monopolu na prawdę.
Cytat:
Jeżeli tak nie jest, to jaki sens pytam ma uprawianie seksu??
Fizjologia, kochana, fizjologia.
Cytat:
No to przecież lepiej już brać pieniądze bo przynajmniej korzyści będą.
Ależ z seksu są o wiele lepsze korzyści niż kasa.
Przyjemność.
Cytat:
Nie jesteśmy zwierzątkami, które nie potrafią pohamować swoich popędów seksualnych.
A co, jeśli ktoś nie chce ich hamować?
Co Tobie do tego?
Cytat:
Wizja mojego życia: owszem, zamierzam mieć TYLKO JEDNEGO partnera, takiego którego będę kochać i który będzie mne szanował a nie tylko liczył na seks.
Związek to m.in seks.
To normalne, że ktoś, kto był z kilku związkach, uprawiał go z paroma osobami.
Cytat:
Znam wiele par, które mimo iż nie uprawiały seksu przed ślubem są szczęśliwe- nie rozwiodły się, nie zdradzały siebie nawzajem, są szczęśliwe. I tutaj jest klucz do szczęścia.
G. prawda, a nie żaden klucz.
Ja znam wiele par, które czekały z seksem i sa nieszczęśliwe, bo nie mogą dopasować do siebie swoich potrzeb seksualnych.
I co Ty na to?
Cytat:
Jeżeli sypianie z facetem "dla próby" jest takie super, coraz więcej osób tak robi, to dlaczego gwałtownie wzrasta liczba rozwodów, zwłaszcza młodych par??? Przecież się wypróbowali, powinni być happy forever...
Bo oprócz seksu można nie dogadać się w innych sprawach.
Nie wierzę, że muszę to tłumaczyć, przecież to oczywiste.

Moje statystyki - wszędzie 1.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:49   #83
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Z iloma ludźmi...

mnie również zdziwiły te statystyki ale różni ludzie się wypowiadają na forum.
Swoich statystyk nie ujawnię.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:15   #84
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Sorry że zakłócę trochę wątek, ale tak czytam i oczom nie dowierzam. Przeraża mnie to co się obecnie dzieje. Jak takie młode osoby jak wy potrafią się tak puszczać na prawo lewo? Dziewczyny bez urazy, ale gdzie jest wasza godność? Kilka patnerów z którymi uprawiałyście seks, 3, 4, 5 nie wspomne o większej liczbie...dla mnie to jest przerażajace, mimo iż sama jestem w młodym wieku- nie stara "dewotka" to nie wyobrażam sobie jak mogłabym tak nie szanować samej siebie i robić z własnego ciała zabawkę dla pierwszego lepszego faceta...
To jestes ty - komus innemu mogą po prostu odpowiadac jednonocne przygody. Nie masz prawa ludziom do łózka zagladać i wmawiać im, ze się nie szanują To ich życie, ich seks i ich problem lub ich brak, tobie, mi, czy pani Józi spod trójki nic do tego

Już pomijam, że niektóre liczby to może po prostu być ilość związków...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Same piszą, więc nikomu nie musiałam do łóżka zaglądać... Wybacz ale nie jest normalną rzeczą uprawiać seks z 4 mężczyznami- to nie ma nic wspólnego z miłością, puszczalstwo i brak szacunko do sibie- nie ma co owijać w bawełne, jak to się często w dzisiejszych czasach robi. I to jest żałosne.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie... Dziwne czasy nastały, a potem zdziwienie skąd tyle zdrad, rozwodów...no cóż, jak kobiety nie potrafia się szanować to takie są konsekwencje. I to jest żałosne. Powtarzam- to nie miłośc, a zwykłe "puszczalstwo". I dziwię się wam, jak się nie brzydzicie tego...Ale cóż, co kto lubi.
Śmieszna jesteś Tak życie ludziom ustawiać i im do łózka zagladac, to trzeba naprawdę miec problemy z samym soba Przecież ty takl naprawdę g*wno wiesz o tych związkach, o tych dziewczynach, oceniasz je po liczbie partnerów.

Dla ciebie to puszalstwo - czyli nie szanujesz innych kobiet. Siebie prawdopodobnie tez nie...

Obstawiam, że jestes sfrustrowaną seksualnie katoliczką, która czeka z utraceniem wianuszka do slubu, bo to takie "słiiiit"

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie obrażajcie się za to ca napisałam, ale raczej przemyślcie swoje zachowanie. Czy kilka lat wcześniej takie zachowanie było normalne? Nie- takie dziewczyny były potępiane. To że mamy XXI wiek nie zwalnia nikogo z godności i zachowywania pewnych ustalonych praw...
Mamy prawo do zycia takiego, jakie chcemy. Na tym polega wolność.

Bo społeczeństwo było nietolerancyjne i chore. Bo ustawianie komus zycia pod swoje "widzimisię" JEST chore.

A godność to z definicji poczucie własnej wartości. Ilośc partnerów seksualnych nie ma z nią nic wspólnego.

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Wnisoek nasuwa mi się jesen- prawda w oczy kole... Owszem ja będę czekać na mężczyznę posiadającego zasady, a wy nadal wskakujcie facetom do łóżek- na pewno będą was szanować, a na inne kobiety to już nawet nie spojrzą, bo przecież mogą was mieć kiedy tylko zechcą...
No, ja to dopiero jestem puszczalska, ni hu hu
Sorry, ale jeśli partner cie nie szanuje, to się z kims takim nie jest w związku, a nie posypujesz łepetynę popiołem, bo spałas z 4 facetami

Ja oczekuje od faceta szacunku i niewazne, czy miałam 1 czy 120 partnerów seksualnych, jesli mnie z tego powodu nie szanuje, to ten związek nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Szczerze to nawet mnie to obchodzi, bo wnet strach będzie do lekarza pójść żeby się hiv nie zarazić... Coraz więcej osób zarażonych wirusem, dlaczego? Odpowiedź macie powyżej. Nie ma się co dziwić że się zaraza szerzy, jak kobiety mają po kilu partnerów seksualnych ( i nie mówcie mi że zabezpieczenie= gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa!), jak znając mężczyznę kilkanaście tygodni, a nieraz nawet kilkanaście dni idą z nim do łóżka...

Dziwię się jednego- jak się drogie panie nie boicie chociażby o własne zdrowie, o waszych sumieniach już nawet nie wspomnę, bo rozumiem że dla ateistów nie ma to większego znaczenia.
Istnieje cos takiego jak prezerwatywa I badania też Można poprosić też o pokazanie wyników badań, czemu nie?

Tego jeszcze nie było - ateiści nie maja sumienia! A agnostycy? Bo ci raczej też nie szczają w nogawki ze strachu przed potępieniem

Tracę wiarę w katolików... Niech sie odezwie jakis normalny, bo zaczynam watpic, ze tacy istnieją!

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Uważam że właśnie seks i miłość powinny iść w parze! Jeżeli tak nie jest, to jaki sens pytam ma uprawianie seksu??
No cóz, ogólnie seks nakierowany jest na zaspokojnie żadzy i ewnetualne przedłużanie gatunku. Jak ktoś dorabia do tego ideologię i magię na miarę mistycznych Więzów Krwi, to jego brocha

Cytat:
Wizja mojego życia: owszem, zamierzam mieć TYLKO JEDNEGO partnera, takiego którego będę kochać i który będzie mne szanował a nie tylko liczył na seks. Znam wiele par, które mimo iż nie uprawiały seksu przed ślubem są szczęśliwe- nie rozwiodły się, nie zdradzały siebie nawzajem, są szczęśliwe. I tutaj jest klucz do szczęścia.
Nieuprawianie seksu przed slubem kluczem do szczęścia?! Jakby to było takie łatwe, to by przeciez wcale rozwodów nie było
Ja znam wiele par, które przed ślubem seks uprawiały i tez sa szczęśliwe. W obu grupach zdarzają się rozwody A, ze w tej drugiej więcej, to prawdopodobnie dlatego, że osób, które seks przed ślubem uprawiały jest więcej, pomysl logicznie

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Nie uważam się za puszczalską, nie wstydzę się ilości partnerów seksualnych. Nigdy nie spotkałam się z żadnym głosem potępiającym moje zachowanie.

A oto i moje statystyki

1. ...całowałaś się? koło 30
2. ...odważniej dotykałaś? ok 15
3. ...uprawiałaś petting? ok 13
4. ...uprawiałaś seks oralny? 9
5. ...uprawiałaś normalny seks? 7 facetów i 3 kobiety ( nie wiem do końca czy to podpada pod ankietowy 'normalny seks'
I ja ci za to biję , bo się nie ma czego wstydzić, seks to normalna potrzeba fizjologiczna człowieka i zaspokajanie jej też jest normalne

Podpada, podpada

Narr, ja zgłosiłam Takam niedobra
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:20   #85
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
To jestes ty - komus innemu mogą po prostu odpowiadac jednonocne przygody. Nie masz prawa ludziom do łózka zagladać i wmawiać im, ze się nie szanują To ich życie, ich seks i ich problem lub ich brak, tobie, mi, czy pani Józi spod trójki nic do tego

Już pomijam, że niektóre liczby to może po prostu być ilość związków...



Śmieszna jesteś Tak życie ludziom ustawiać i im do łózka zagladac, to trzeba naprawdę miec problemy z samym soba Przecież ty takl naprawdę g*wno wiesz o tych związkach, o tych dziewczynach, oceniasz je po liczbie partnerów.

Dla ciebie to puszalstwo - czyli nie szanujesz innych kobiet. Siebie prawdopodobnie tez nie...

Obstawiam, że jestes sfrustrowaną seksualnie katoliczką, która czeka z utraceniem wianuszka do slubu, bo to takie "słiiiit"



Mamy prawo do zycia takiego, jakie chcemy. Na tym polega wolność.

Bo społeczeństwo było nietolerancyjne i chore. Bo ustawianie komus zycia pod swoje "widzimisię" JEST chore.

A godność to z definicji poczucie własnej wartości. Ilośc partnerów seksualnych nie ma z nią nic wspólnego.



No, ja to dopiero jestem puszczalska, ni hu hu
Sorry, ale jeśli partner cie nie szanuje, to się z kims takim nie jest w związku, a nie posypujesz łepetynę popiołem, bo spałas z 4 facetami

Ja oczekuje od faceta szacunku i niewazne, czy miałam 1 czy 120 partnerów seksualnych, jesli mnie z tego powodu nie szanuje, to ten związek nie ma sensu



Istnieje cos takiego jak prezerwatywa I badania też Można poprosić też o pokazanie wyników badań, czemu nie?

Tego jeszcze nie było - ateiści nie maja sumienia! A agnostycy? Bo ci raczej też nie szczają w nogawki ze strachu przed potępieniem

Tracę wiarę w katolików... Niech sie odezwie jakis normalny, bo zaczynam watpic, ze tacy istnieją!



No cóz, ogólnie seks nakierowany jest na zaspokojnie żadzy i ewnetualne przedłużanie gatunku. Jak ktoś dorabia do tego ideologię i magię na miarę mistycznych Więzów Krwi, to jego brocha



Nieuprawianie seksu przed slubem kluczem do szczęścia?! Jakby to było takie łatwe, to by przeciez wcale rozwodów nie było
Ja znam wiele par, które przed ślubem seks uprawiały i tez sa szczęśliwe. W obu grupach zdarzają się rozwody A, ze w tej drugiej więcej, to prawdopodobnie dlatego, że osób, które seks przed ślubem uprawiały jest więcej, pomysl logicznie



I ja ci za to biję , bo się nie ma czego wstydzić, seks to normalna potrzeba fizjologiczna człowieka i zaspokajanie jej też jest normalne

Podpada, podpada

Narr, ja zgłosiłam Takam niedobra
I dobrze, bo ja jej nie widzę nie wiedzieć czemu
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:34   #86
Moon91
Zakorzenienie
 
Avatar Moon91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 768
Dot.: Z iloma ludźmi...

3
1
0
0
0

az za grzeczna jestem chyba
__________________
"Ever so slowly
Ever so surely
Ever so secretly
You allure me
I am the blind sky
You are the starlight
Feeding a flame
Through the shade of midnight"


Kuba
Moon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:44   #87
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z iloma ludźmi...

A ja " znam wiele par, które mimo iż uprawiały seks przed ślubem są szczęśliwe- nie rozwiodły się, nie zdradzały siebie nawzajem, są szczęśliwe. I tutaj jest klucz do szczęścia."

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Ja oczekuje od faceta szacunku i niewazne, czy miałam 1 czy 120 partnerów seksualnych, jesli mnie z tego powodu nie szanuje, to ten związek nie ma sensu
Ba, jakby facet powiedział, że mnie szanuje, bo uchowałam wianuszek dla niego to bym mu drzwi pokazała. Bo to też oznaka braku szacunku dla kobiety-jesteś coś warta, bo nikomunie dałaś.

Cytat:
wy nadal wskakujcie facetom do łóżek- na pewno będą was szanować, a na inne kobiety to już nawet nie spojrzą, bo przecież mogą was mieć kiedy tylko zechcą...
I jeszcze jedno-nie, żaden facet na ziemii mnie nie miał i mieć nie będzie. Bo ja nie jestem rzeczą. I wszyscy moi partnerzy[cała czwórka, psia kość] mnie szanowali i szanują.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:45   #88
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A ja " znam wiele par, które mimo iż uprawiały seks przed ślubem są szczęśliwe- nie rozwiodły się, nie zdradzały siebie nawzajem, są szczęśliwe. I tutaj jest klucz do szczęścia."
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:54   #89
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Asia1234522 Pokaż wiadomość
A może to po prostu jej zła siostra bliźniaczka założyła ten wątek z jej konta?

Albo to klasyczny przykład a
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:56   #90
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
A może to po prostu jej zła siostra bliźniaczka założyła ten wątek z jej konta?

Albo to klasyczny przykład a
Haha
landrynko droga, jak się do tego odniesiesz?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-21 23:31:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.