Kupujemy BB Creamy III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 23:43   #361
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Daj znac jak Ci poszlo, mnie ustawa o kosmetykach polozyla na lopaty. Jak poczytalam te wymogi, ktore trzeba spelnic wprowadzajac cos na rynek, to mi sie odechcialo wszystkiego A handlu z azjatami nie lubie, mam znikoma przyjemnosc importowac od czasu do czasu z Chin na spore sumy i ogolnie to straszni kanciarze sa i nie zalezy im na dlugofalowej wspolpracy... Moze Koreanczycy lepsi
Koreańczycy są chętni do współpracy, ale ta ustawa jest okropna. Robię drugie podejście, drugie i ostatnie.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 06:54   #362
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Chcialam przelac pieniadze za zamowienie 13 i 14, ale caly czas nie mam wpisanych wszystkich rzeczy Brakuje Lioele Triple, Skin79 Vital orange oraz 2 odlewek, o ktore prosilam z juz wczesniej rozbieranych kremów - iFiona red i Mizon Snail BB.

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-04-06 o 13:06
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:08   #363
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Coś ładnego

Robię podejście drugie do działalności gopodarczej. Jakoś legalnie musi się chyba dać sprzedawać te azjatyckie cuda u nas w kraju.
zygmuś, porzuć nadzieję - ja o tym wiem prawie wszystko, tylko nie wiem czy pisac Ci tutaj czy chcesz na PW. Jak nie jestes wielką firmą z rzeszą pracowników, laboratorium i kontaktami, to nie masz szans zrobic tego legalnie. Mój mąż ma działalnosc i chcielismy ją rozszerzyc o azjatyki, ale nie da rady

Edytowane przez bzeltynka
Czas edycji: 2011-11-17 o 07:11
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:50   #364
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, od teraz do?

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------


Mój koreański zaczyna się na znajomości alfabetu i wymowy a kończy na lyrics'ach koreańskich zespołów Czyli za wiele tego nie ma. Kurczę, tak to jest jak się wybiera studia po maturze, a potem człowiek dopiero dowiaduje się co chciałby zrobić ze swoim życiem :/
O tak, co do studiów po maturze mam ten sam pogląd. ;/ Teraz du**, niby na studia nigdy za późno, tak? Ale przy braku funduszy, żyjąc w małym mieście i mając małe dziecko kija zrobisz. ;] Ja jestem na siebie zła.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:06   #365
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
to nie takie proste, bo jeszcze nie rozebrało się opakowanie, i zygmus nie wie ile do końca wyniesie koszt, prawdopodobnie ten krem bb się rozbierze.

Teraz małe info:
do arkusza rozliczeniowego trafiają tylko rozebrane opakowania. Bo to, że zapłacisz wcześniej, to wcale nie znaczy, że wcześniej to dostaniesz, ponieważ zygmus przeważnie kupuje kosmetyki dopiero gdy są na wykończeniu lub w całości rozebrane.
Dlaczego? Po pierwsze by sama nie musiała zakładać pieniedzy za inne wizażanki, po drugie by kosmetyk był świeży przy rozlewaniu, po trzecie w ogóle nie wiadomo ile zajmie rozbiórka i czy w ogóle się rozbierze, jeszcze chyba się to nie zdarzyło przy BB kremach, ale w pielęgnacji nie raz.

dziekuje bardzo za informacje w takim razie czekam
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:48   #366
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Proszę jeszcze:

Hyundai Hmall MIZON Banana Milk Moisture Mask Pack Brightening Elastic - 15ml
Hyundai Hmall MIZON Night Repair Metling Rich Cream Anti-aging - 15ml
The Face Shop Lovely Meex Honey BB Cream - 5ml
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:41   #367
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Znajdą się chętne na rozbiórkę
- ETUDE HOUSE Precious Mineral BB Cream AllDay Strong #3
- LEGERE White Multi BB Cream Foundation ??

Zygmuś,
odebrałam dopiero paczuszkę od mamy. Pięknie dziękuję. Wczoraj czyste szaleństwo - peeling, maseczka i Missha.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 09:56   #368
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Uwielbiam odpowiedzi sprzedawców w sprawie zaginionych przesyłek. Napisałam, że przesyłki nie ma, że trwa to już za długo, a dostałam odpowiedź, że mam sprawdzić na swojej poczcie...

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Chcialam przelac pieniadze za zamowienie 13 i 14, ale caly czas nie mam wpisanych wszystkich rzeczy Brakuje Lioele Triple, Skin79 Vital orange oraz 2 odlewek, o ktore prosilam z juz wczesniej rozbieranych kremow - iFiona red i Mizon Snail BB.
Arkusz uzupełnia się najczęściej w okolicach weeendu.

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
zygmuś, porzuć nadzieję - ja o tym wiem prawie wszystko, tylko nie wiem czy pisac Ci tutaj czy chcesz na PW. Jak nie jestes wielką firmą z rzeszą pracowników, laboratorium i kontaktami, to nie masz szans zrobic tego legalnie. Mój mąż ma działalnosc i chcielismy ją rozszerzyc o azjatyki, ale nie da rady
To porzucę jak legalnie sie nie da.
Czyli nasze sklepy z kosmetykami azjatyckimi sprzedają je nielegalnie...
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:06   #369
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Czyli nasze sklepy z kosmetykami azjatyckimi sprzedają je nielegalnie...
Jak to już kiedyś ustaliłyśmy.O dziwo wciaż powstają nowe Ludzie są jednak odważni.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:22   #370
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Chcialam przelac pieniadze za zamowienie 13 i 14, ale caly czas nie mam wpisanych wszystkich rzeczy Brakuje Lioele Triple, Skin79 Vital orange oraz 2 odlewek, o ktore prosilam z juz wczesniej rozbieranych kremow - iFiona red i Mizon Snail BB.
Skin79 jeszcze nie rozebrany w calosci, Lioele jeszcze nie wpisane, moze dzisiaj wpisze, ale nie sadze, bo wybywam do Wroclawia i pewnie wroce padnieta. Oprocz wizazu mam prace i swoje obowiazki, wiec prosze o wyrozumialosc. Wypelnianie arkusza zabiera na prawde sporo czasu, wiec prosze siedziec cichutko i czekac

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
O tak, co do studiów po maturze mam ten sam pogląd. ;/ Teraz du**, niby na studia nigdy za późno, tak? Ale przy braku funduszy, żyjąc w małym mieście i mając małe dziecko kija zrobisz. ;] Ja jestem na siebie zła.
Teraz w modzie jest olac studia. Jak studiowac, to gdzies za granica, bo na naszych skostnialych uczelniach, jadacych tylko na opinii to szkoda czasu i pieniedzy... Moje dyplomy kurza sie w szufladzie. Najwazniejsze sa jednak w naszym kraju znajomosci.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Uwielbiam odpowiedzi sprzedawców w sprawie zaginionych przesyłek. Napisałam, że przesyłki nie ma, że trwa to już za długo, a dostałam odpowiedź, że mam sprawdzić na swojej poczcie...

To porzucę jak legalnie sie nie da.
Czyli nasze sklepy z kosmetykami azjatyckimi sprzedają je nielegalnie...
A mowilam ze Azjaci sa dziwni? A tak szczerze mowiac, to moze sie okazac ze taki nielegalny proceder sie oplaca. Trzeba by bylo sprawdzic co grozi za wprowadzenie do obrotu komsetykow nie przebadanych. Moze tak byc, jak w wielu przypadkach, ze na przyklad moga nalozyc mandat w wysokosci 500 zl. Jest wiele takich pol legalnych biznesow, ktorym oplaca sie placic takie kary i nadal funkcjonuja. Tylko z clem, vatem i podatkami bym nie ryzykowala, bo wtedy dowalaja spore grzywny. Mam znajomego radce prawnego, musze go spytac czy jest w stanie mi ustalic jak to wyglada

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

I dla mnie 3ml BB z pszczółką
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:36   #371
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

To porzucę jak legalnie sie nie da.
Czyli nasze sklepy z kosmetykami azjatyckimi sprzedają je nielegalnie...
przypuszczam, że legalnie od strony finansowo - podatkowej, ale na bakier z ustawą o kosmetykach - nie da się spelnic wszystkich jej warunków, bo w azji są inne wymogi i sam producent nie dysponuje odpowiednimi materiałami
KOTRA i osoba odpowiedzialna za rejestr kosmetyków w Polsce nie racza odpowiadac na maile

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

a co do cła i vatu - obowiązkowe - nawet jak urzad celny pusci paczkę bez oclenia to firma ma obowiązek sama się do nich zwrócic i tego oclenia domagac - tak przynajmniej mówiła mi kolezanka, która zajmuje się importem z chin
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 10:42   #372
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------



Teraz w modzie jest olac studia. Jak studiowac, to gdzies za granica, bo na naszych skostnialych uczelniach, jadacych tylko na opinii to szkoda czasu i pieniedzy... Moje dyplomy kurza sie w szufladzie. Najwazniejsze sa jednak w naszym kraju znajomosci.

Zależy jakie studia i jaki kierunek, jest w Polsce kilka uczelni które są uznawane i poważane na świecie i coś faktycznie dadzą (ale mnie i tak nie interesują). Niestety reszta kij daje. Poza tym ja po prostu zorientowałam się za późno co chciałabym robić, czego nauczyć etc. Za granicą na razie nawet nie widzę sobie przyszłości. Znajomości to najważniejsze, chyba, ze Twoje umiejętności przebijają wszystko, ale to nie w każdym zawodzie da się tak zabłysnąć.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:49   #373
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Arkusz uzupełnia się najczęściej w okolicach weeendu.
Tak sobie pomyślałam, że skoro mam w ostatnim czasie dużo wolnego i siedzę praktycznie ciągle na necie, to może i ja bym zdołała pomóc przy wpisywaniu ? Oczywiście chodzi mi o listę rozbieranych rzeczy a nie o te w których są wpisywane już ceny, wysyłki itp

Co Wy na to?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:32   #374
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus, jak wygląda sytuacja z czerwoną iFioną? Czekamy dalej czy ubiegamy się o zwrot kosztów?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:39   #375
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Żeby było Wam trochę łatwiej z wpisywaniem, to zbiorę teraz zamówienia zaczynające się od dnia 16.11 (0:00) do teraz
Więc tak:

Hyundai Hmall MIZON Banana Milk Moisture Mask Pack Brightening Elastic

rocki - 10ml
Germini - 10ml
annje - 10ml
DMkAnia - 10ml
Aleksandrap - 10ml
zygmuś - 10ml
jalouse - 5ml
justynalenka - 10ml
Kayako - 3ml
sesese - 10ml
saming - 10ml
duszkaaa - 20ml
Chaigata - 5ml
dentico - 12ml
naila - 15ml


Hyundai Hmall MIZON Rose Wine Peeling Mask Pack ilringjel Cooling Aroma Therapy

bzeltynka - 10ml
zygmuś - 10ml
zai - 10ml
aleksandrap - 10ml
saming - 3ml
duszkaaa - 20ml
Chaigata - 5ml

Hyundai Hmall MIZON Night Repair Metling Rich Cream Anti-aging

SzatAnka71 - 10ml
Vila1987 - 10ml
rocki - 5ml
DMkAnia - 2ml

zai - 3ml
zygmuś - 5ml
saming - 3ml
dentico - 12ml
naila - 15ml
Elaen - 5ml


Hyundai Hmall MIZON Good Night White Sleeping Mask Night Care Masks Whitening


SzatAnka71 - 10ml
DMkAnia - 5ml
zai - 3ml
annje - 10ml
efulla - 15ml
zygmuś - 10ml
sesese - 10ml
duszkaaa - 20ml
Chaigata - 5ml
dentico - 13ml
jalouse - 5ml
Germini - 10ml

Multi Capsule Changing B.B. Cream
Lavender purple/Olive green
Lavender purple:
SzatAnka71 - 5ml
annje - 3ml


Olive green:
SzatAnka71 - 5ml
annje - 3ml
zygmuś - ?
sesese - 5ml

Hwa Yuun Massage Peeling Cream
xiah - 50ml lub reszta
zygmuś - 50ml

saming - 10ml
duszkaaa - 50ml
zai - 10ml

Sulwhasoo Overnight Vitalizing Treatment

duszkaaa - 5szt

Sulwhasoo Skin Clarifying Mask

duszkaaa - 2szt

MIZON All In One Snail Healing Cream
duszkaaa - 10ml
Chaigata - 5ml
annje - 5ml


The Face Shop Lovely Meex Honey BB Cream SPF20/PA++ 35ml
Kayako - 3ml
zygmuś - 5ml
justynalenka - 2ml
migotka1010 - 5ml
naila - 5ml
evek - 3ml


The Face Shop White Tree Snow Aqua Sleeping Pack

Germini - 10ml

SKINFOOD Avocado Rich Cream

Germini - 10ml

DHC Deep Cleansing Oil
Aerith - 50ml



Ufffff... przebrnęłam Mam nadzieję, że lista okaże się pomocna choć trochę
Dziewczyny, które są na czerwono nie napisały dokładnie ile ml chcą, dlatego dałam "?"
__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2011-11-17 o 13:38
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:44   #376
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zygmus, jak wygląda sytuacja z czerwoną iFioną? Czekamy dalej czy ubiegamy się o zwrot kosztów?
Czekamy, dzisiaj rano rozmawiałam z Vivian, prosiła o sprawdzenie czy na pewno przesyłki nie ma w kraju. Wysłałam screen śledzenia. Zobaczymy.

LeejdiNaati, to jest w więkoszości wpisane w arkuszach - Rozbierane kremy BB i Maski, kremy itp.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-11-17 o 11:46
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:45   #377
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Brawo leejdi
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:49   #378
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
Brawo leejdi
Cieszę się, że mój wolny czas na coś się przydaje jednak

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Czekamy, dzisiaj rano rozmawiałam z Vivian, prosiła o sprawdzenie czy na pewno przesyłki nie ma w kraju. Wysłałam screen śledzenia. Zobaczymy.

LeejdiNaati, to jest w więkoszości wpisane w arkuszach - Rozbierane kremy BB i Maski, kremy itp.
Tak, wiem, ale pomyślałam, że wpisanie od konkretnej daty będzie dobrym sposobem na ogarnięcie tego
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:57   #379
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

LeejdiNaati dobra robota.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 12:15   #380
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

To ja poproszę:
The Face Shop Lovely Meex Honey BB Cream SPF20/PA++ 35ml
3 ml
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:35   #381
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mój wolny czas na coś się przydaje jednak

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------


Tak, wiem, ale pomyślałam, że wpisanie od konkretnej daty będzie dobrym sposobem na ogarnięcie tego
Brawo!

ja lubię czasem spojrzeć na taką właśnie czystą listę w poście. Nawet bardzo, bardzo lubię, ale wiem, ze Dziewczyny maja i tak full roboty z arkuszami.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:37   #382
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Brawo!

ja lubię czasem spojrzeć na taką właśnie czystą listę w poście. Nawet bardzo, bardzo lubię, ale wiem, ze Dziewczyny maja i tak full roboty z arkuszami.
Ja mogę zająć się właśnie robieniem takich list w postach co by dziewczyny miały łatwiejsze wpisywanie Nie mogę aż tyle zamawiać, więc przynajmniej popatrzę sobie na Wasze cudeńka

KLIK coś dla ślimaczkowych maniaczek
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:52   #383
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Do azjatyckich cudow robiacych krzywde dolaczy kolejny - drugi obok Misshy - produkt. Ale o tym kiedy indziej, na razie wychodze z szoku.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:17   #384
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja mogę zająć się właśnie robieniem takich list w postach co by dziewczyny miały łatwiejsze wpisywanie Nie mogę aż tyle zamawiać, więc przynajmniej popatrzę sobie na Wasze cudeńka

KLIK coś dla ślimaczkowych maniaczek
Ale przecież te listy wątkowe są już nie potrzebne, bo przecież każda lista ma już swoją zakładkę z podsumowaniami, gdzie widać ile i czego jest wolne, a trudno za każdym razem tu wypisywać, i trochę zaśmiecać wątek... no ale co komu służy
MASKI, KREMY podsumowania i Rozbierane BB kremy
Z listami daję radę. Ale jak zacznę nawalać to dam znać na zmianę kadry pracowniczej

Za to skoro evek ma tygodniowy urlop (pozazdrościć ) to jeśli zygmus chcesz to zajmę się też arkuszem. A przynajmniej spróbuję. Heh Chyba, że się palisz do tego by go sama ogarnąć buahahaha Bo jest tego od groma i wciąż przybywa
Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A co tam, będę twarda. Niech będzie do jutra

A nie chciałby ktoś rozebrać Bio-Essence 8in1? (Albo ewentualnie podzielić się mililiterkiem?)
Hahaha co za wytrzymałość, ja dałam radę bodajże 4 dni
Co do Bio-Essence znając życie to się rozbierze, ale w jakim czasie tego to już nie wiadomo. Jakieś linki?
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Na studia nigdy nie jest za późno
Jak już będziecie w tej Korei, to załatw mi autograf od TOPa, okej? Bo widzę, że jesteś fanką Big Bang
Za późno nigdy, ale jednak czas z człowiekiem robi swoje, kryzys mamy, do pracy trzeba iść, magisterkę pisać, a kiedy drugi kierunek? Zaoczne odpadają, bo taki system się nie sprawdza, jeśli zależy nam na poznaniu języka, zwłaszcza takich jak chiński, koreański czy japoński (oraz oczywiście historię, kulturę etc). Poza tym to też nie małe pieniądze. Wybór uczelni też sprowadza się do jednej placówki w moim mieście. Muszę dotrzeć do źródła, jakiegoś dobrego kursu języków z "native speaker'em" i skończyć te studia, które zaczęłam, choć nie widze póki co siebie w tym zawodzie... już nie, ale co poradzić. Poważnie zastanawiam się nad dziekanką, ale przerywać rok przed magistrem (jestem na 4roku). -_-
No pewnie, że dorwę Top'a, nawet nie bedzie wiedział skąd atak nadszedł Poza tym każdy z JYJ ma mi ładnie się podpisać i chłopaki z U-kiss'a najlepiej na koszulce. Ech nigdy nie wyrosnę z bycia fangirl.
Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
O tak, co do studiów po maturze mam ten sam pogląd. ;/ Teraz du**, niby na studia nigdy za późno, tak? Ale przy braku funduszy, żyjąc w małym mieście i mając małe dziecko kija zrobisz. ;] Ja jestem na siebie zła.
Co do miasta mam to szczęście (w mojej opinii nieszczęście), że jestem z Wawy. Chodziło mi bardziej o to, że takie studia, które po pewnym czasie cię już nie interesują, i coraz mniej ci się podoba perspektywa pracy w tym zawodzie, zwyczajnie odbiera Ci siłę i optymizm na przyszłość. Ale przerywanie na 4 roku wydaje mi się mało odpowiedzialne, a ja taka nie jestem Dysonans jak nic. Najchętniej rzuciłabym to i zaczęła od nowa. :brzyda l: Ale to nie wątek na to. Choć trochę mi lepiej się zrobiło, mogąc to wyrzucić z siebie.
__________________

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2011-11-17 o 13:36
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:27   #385
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Ale przecież te listy wątkowe są już nie potrzebne, bo przecież każda lista ma już swoją zakładkę z podsumowaniami, gdzie widać ile i czego jest wolne, a trudno za każdym razem tu wypisywać, i trochę zaśmiecać wątek... no ale co komu służy
MASKI, KREMY podsumowania i Rozbierane BB kremy
Z listami daję radę. Ale jak zacznę nawalać to dam znać na zmianę kadry pracowniczej

Za to skoro evek ma tygodniowy urlop (pozazdrościć ) to jeśli zygmus chcesz to zajmę się też arkuszem. A przynajmniej spróbuję. Heh Chyba, że się palisz do tego by go sama ogarnąć buahahaha Bo jest tego od groma i wciąż przybywa

Ja może pozostanę przy staniu w kolejkach na poczcie i owijaniu słoiczków Raz na jakiś czas coś wpiszę w arkusz.

Mam Twoje serum, muszę sprawdzić co jeszcze mogę wysłać.

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Do azjatyckich cudow robiacych krzywde dolaczy kolejny - drugi obok Misshy - produkt. Ale o tym kiedy indziej, na razie wychodze z szoku.
Mam próbkę Red Orange Jelly dla Ciebie, niestety odcień 1.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-11-17 o 13:29
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:34   #386
duszkaaa
Raczkowanie
 
Avatar duszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Tego kremu do masażu Hwa Hyyun chętnie wezmę 50 ml.
__________________

duszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:40   #387
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez duszkaaa Pokaż wiadomość
Tego kremu do masażu Hwa Hyyun chętnie wezmę 50 ml.
zedytowane ja tylko czekam na stypendium i chyba skuszę się na Zamian Cacao pełne opakowanie

w ogóle to zauważyłam, że te wszystkie koreańskie maski się tak cudnie zmywają z twarzy bez zbędnego tarcia itp.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:50   #388
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus, wezmę
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:53   #389
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Ja może pozostanę przy staniu w kolejkach na poczcie i owijaniu słoiczków Raz na jakiś czas coś wpiszę w arkusz.

Mam Twoje serum, muszę sprawdzić co jeszcze mogę wysłać.
Rozleniwiłaś nam się tu Oczywiście żart

Wysyłaj co chcesz, ja chcę serum, a i Lioele Dollish Veil Vita fioletowe z opakowaniem, jest w ogóle? jak nie ma to - buuuuuuu (T ^ T). Reszta to tylko wisienka na torcie.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
zedytowane ja tylko czekam na stypendium i chyba skuszę się na Zamian Cacao pełne opakowanie

w ogóle to zauważyłam, że te wszystkie koreańskie maski się tak cudnie zmywają z twarzy bez zbędnego tarcia itp.
Leejdi nie zamęczaj się, to czy jest coś wolne widać z podsumowań w arkuszach (dałam linki w poprzednim poście). A jeśli kochanym uczestniczkom rozbiórek nie chce się kliknąć w nie to przecież już nie nasz problem. Tak to zaraz zrobi się bałagan. Nowy system chociaż zostawia trochę miejsca na luźniejsze rozmowy i wyraźne sygnalizowanie zamówień (kolorem). A o to co jest wolne/wybrane odsyłam do list i zakładki podsumowania.
P.S.> nie wynika to z mojej próby rządzenia czymkolwiek, bo zwyczajnie to nie leży w mojej naturze, a porządek i czytelne informacje i kropka.
__________________

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2011-11-17 o 14:01
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:32   #390
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Daj znac jak Ci poszlo, mnie ustawa o kosmetykach polozyla na lopaty. Jak poczytalam te wymogi, ktore trzeba spelnic wprowadzajac cos na rynek, to mi sie odechcialo wszystkiego A handlu z azjatami nie lubie, mam znikoma przyjemnosc importowac od czasu do czasu z Chin na spore sumy i ogolnie to straszni kanciarze sa i nie zalezy im na dlugofalowej wspolpracy... Moze Koreanczycy lepsi
Ale to nie tylko z Azji czy Korei, ja chciałam z Anglii sprowadzać kosmetyki ale wymagania są nie do przeskoczenia

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
zygmuś, porzuć nadzieję - ja o tym wiem prawie wszystko, tylko nie wiem czy pisac Ci tutaj czy chcesz na PW. Jak nie jestes wielką firmą z rzeszą pracowników, laboratorium i kontaktami, to nie masz szans zrobic tego legalnie. Mój mąż ma działalnosc i chcielismy ją rozszerzyc o azjatyki, ale nie da rady
Niestety dobrze piszesz

Dziewczyny która miala HERA Aquabolic Mineral Sleeping Mask?Chodzi mi o zapach, czy są takie perfumy bo mi się kojarzy że tak tylko nie znam nazwy.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-11-17 o 15:36
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.