Włosy po prostownicy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 16:49   #1
jolka12350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14

Włosy po prostownicy


Mam taki problem...Gdy wyprostuje włosy są one idealnie proste, lecz po jakiś 15 minutach zaczynają się powolutku skręcać chociaż jestem w domu i żadna wilgoć czy coś podobnego im nie grozi...Co na to poradzić?
jolka12350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:15   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Włosy po prostownicy

masz naturalnie mocny skret?
uzywasz srodkow do stylizacji? balsamow prostujacych, kosmetykow utrwalajacych prostowanie?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 09:59   #3
jolka12350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy po prostownicy

Tzn nie skręcają się aż tak bardzo, ale jednak widoczne jest to, że na przodzie robią mi się takie skręty troszkę...Używam jedynie jedwabiu przed prostowaniem i tyle...No i czasem lakier do włosów po prostowaniu, ale on mało daje i tak...
jolka12350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 10:39   #4
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy po prostownicy

może jakiś balsam prostujacy?
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:22   #5
jolka12350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy po prostownicy

Na pewno wypróbuje jakiś
jolka12350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:45   #6
kkartoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Włosy po prostownicy

Pierwsza sprawa to dobra prostownica, a poza tym przed prostowaniem powinnas uzywac kosmetykow do prostowania wlosow, ktore bede je chronic przed dzialaniem prostownicy i efekt bedzie utrzymywal sie dluzej.
Pozdrawiam
kkartoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 15:35   #7
jolka12350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy po prostownicy

Yhym...no prostownica szczerze powiedziawszy to jest taka sobie...;/ moze zakupie inna, a co do tych kosmetykow do prostowania to tez poszukam jakis dzieki za rade
jolka12350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 14:49   #8
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Włosy po prostownicy

Cytat:
Napisane przez jolka12350 Pokaż wiadomość
Mam taki problem...Gdy wyprostuje włosy są one idealnie proste, lecz po jakiś 15 minutach zaczynają się powolutku skręcać chociaż jestem w domu i żadna wilgoć czy coś podobnego im nie grozi...Co na to poradzić?
W domu też jest wilgotno, więc jeśli włosy sa podatne na kręcenie się, nie ma szans, by nie zareagowały zgodnie ze swoja naturą. Kręcone zawsze pokażą Ci, w którym pomieszczeniu jest sucho. Wcale nie trzeba wychodzić na zewnątrz.
Jestem przeciwniczką walki z naturą włosów kręconych i przekonana, że po każdym zabiegu (poza chemicznym czy trwałym prostowaniem) odezwie się prawdziwa skłonność włosów.

Niemniej, skoro już prostujesz, poszukaj kosmetyków chroniących włosy przed wysoką temperaturą i odpowiedniej prostownicy. Na forum jest juz wątek o prostowaniu i prostownicach. Tam pomożesz określić, jaka w najmniejszym stopniu zniszczy włosy.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:45   #9
beautifulLady
Raczkowanie
 
Avatar beautifulLady
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: południowa Wlkp
Wiadomości: 193
Dot.: Włosy po prostownicy

moja kolezanka fryzjerka ostatnio powiedziała mi ze aby uzyskac efekt ladnie wyprostowanych włosów wazne sa dwie rzeczy
po pierwsze włosy trzeba spłukać zimna woda, bo wtedy zamykaja sie łuski włosów i wygladaja one na gladsze (nie cierpie tego, ale cóż nieraz trzeba sie poswiecic)
a po drugie, to trzeba dobrze włosy na szczotce wysuszyć, żeby juz wtedy były troche prostsze i gladsze - tego tez nie lubie, bo wole suszyc je z glowa na dół, bo robi sie wtedy fajny push-up
a reszta sukcesu to oczywiscie dobra prostownica i jakis kosmetyk, ale z tym to juz ciezko, bo wszystkie ktore miałam do tej pory strasznie obciazały włosy i po kilku godzinach wygladalam jakbym miala tluste wlosy

Edytowane przez beautifulLady
Czas edycji: 2010-05-25 o 19:46
beautifulLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:09   #10
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Red face Dot.: Włosy po prostownicy

Generalnie rzecz biorąc, dużo zależy od prostownicy, oraz sposobu ich prostowania. Jeżeli bardzo dokładnie malutkimi warstwami wyprostujesz włosy to efekt będzie trwalszy, niż np. na szybkiego robiąc to nie dokładnie.
Ważny też jest, kosmetyk do prostowania włosów, który wygładzi Twoje włosy i będzie chronił przed wysoką temperaturą.
Oraz ważna również jest struktura włosa, jeżeli Twoje włosy są cienkie i wysuszone, podatne na skręcenia i loki.. to łatwo będą się skręcać i puszyć, a jeżeli grube i ciężkie... to będą idealnie proste na dłużej.

Ale jak wiadomo włosy żyją swoim życiem i jak będą chciały to się będą skręcać i puszyć a jak nie to nie hehe
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 13:52   #11
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Włosy po prostownicy

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Generalnie rzecz biorąc, dużo zależy od prostownicy, oraz sposobu ich prostowania. Jeżeli bardzo dokładnie malutkimi warstwami wyprostujesz włosy to efekt będzie trwalszy, niż np. na szybkiego robiąc to nie dokładnie.
Ważny też jest, kosmetyk do prostowania włosów, który wygładzi Twoje włosy i będzie chronił przed wysoką temperaturą.
Oraz ważna również jest struktura włosa, jeżeli Twoje włosy są cienkie i wysuszone, podatne na skręcenia i loki.. to łatwo będą się skręcać i puszyć, a jeżeli grube i ciężkie... to będą idealnie proste na dłużej.

Ale jak wiadomo włosy żyją swoim życiem i jak będą chciały to się będą skręcać i puszyć a jak nie to nie hehe
Masz całkowitą rację.

Ja przez długi czas nie używałam prostownicy, ani suszarki postanowiłam je zregenerować. Mam loki tzn fale w sumie nie wiem jak to określić ale moje włosy też reagują na wilgoć i to bardzo.
Ostatnio zgrzeszyłam i je wyprostowałam i muszę przyznać, że włosy miałam proste przez dwa dni(może trwało by to dłużej, ale musiałam umyć), więc myślę, że efekt prostowania zależy też od kondycji włosa.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 15:22   #12
gagatek06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy po prostownicy

a ty masz z natury kręcone włosy?ja jak wyprostuje włosy i jak wyjde w wietrzna pogodę czy jak jest mżawka to wtedy tez się delikatnie skręcają a z natury nie mam kręconych ale całkiem prostych tez nie

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

cześć dziewczyny jakims cudem przeczytałam tylko pierwsza wiadomość a tu nagle się więcej pojawiło!Witam was dziewczyny
gagatek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:25   #13
stysiula11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Włosy po prostownicy

moje włos są lekko kręcone stosuje jakiś krem do prostowania i dajemy rade bez falowania włosy mam do następnego mycia.
stysiula11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.