Sprawdzone produkty z Lidla - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 23:46   #3751
FunkJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: 6 stop nad Ziemią
Wiadomości: 41
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Czesc wszystkim!! Ja bardzo lubie chodzic do Lidla, znam go jeszcze z czasow jak jezdzilam do babci do Niemiec ;-)). Uwielbiam kupowac tam nabial, zwlaszcza serki homo i jogurt pilos, bo lubie taki gesty. Poza tym niezly jest ten pilos grecki. U nas czesto na czesto jest ten losos norweski na 30%- rewelacja, a moje psy lubia te psie dropsy i ciastka.
FunkJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 04:25   #3752
losie 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Góry/ Morze
Wiadomości: 80
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Ja do lidla jeżdżę najczęściej po pieczywo, sery, wodę mineralną gazowaną saguaro (jak dla mnie, to smakuje lepiej od żywca) no i wszystko co na promocji
Jeśli ktoś lubi kminek, to są fajne tanie precelki z kminkiem - chyba jeszcze nie było tu mowy o nich
losie 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:32   #3753
dorly
Raczkowanie
 
Avatar dorly
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Czy są w Lidlu mrożone kluski śląskie bądź kopytka? I w jakiej cenie? I jakie ogólnie mrożonki możecie mi polecić? Chciałabym coś kupić, jak pojadę tam na zakupy, ale ponieważ (niestety) bywam tam dość rzadko, to nie do końca się orientuję w wielu produktach. Wszystko przez to, że najbliższy sklep mam jakieś 20 minut tramwajem i jakoś trudno mi się zmobilizować do takich częstych wypraw. Chyba muszę to zmienić
Polecam: pierogi ruskie - rządzą, pyzy z mięsem też niezłe, mrożone skrzydełka HOT WINGS- są super na szybko. Skrzydełka kiedyś w desperacji podałam (z ryżem) na dość uroczysty obiad i zrobiły furorę Te produkty są w zamrażarkach.

Edytowane przez dorly
Czas edycji: 2010-05-13 o 13:33
dorly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:20   #3754
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Ciastka wafelki, które są obecnie w promocji, są pyyyyszne
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP


Edytowane przez tamonita
Czas edycji: 2010-05-13 o 15:24
tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:28   #3755
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Ciastka wafelki, które są obecnie w promocji, są pyyyyszne
Pyszne te wafelki prawda 180 g za 1,49 mi najbardziej smakują kakaowe i kokosowe
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:43   #3756
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Niesamowicie mi posmakował jogurt naturalny z ogórkiem kwaszonym i koperkiem z Pilosa... smakuje jak najlepszy serek, wcinam ze świeżymi bułeczkami... polecam
kupiłam go ostatnio, ale niestety za słony dla mnie.. ale za to mamie smakował.

ja uwielbiam z lidla kefiry fruit jumbo 1,3 % - waniliowy zwłaszcza
jogo grecki pilos bardzo dobry do sałatek, pieczywo chrupkie o wiele tańsze od wasy a w zasadzie niczym się nie różnią
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience



Edytowane przez Phynn
Czas edycji: 2010-05-13 o 21:36
Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:31   #3757
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Czy są w Lidlu mrożone kluski śląskie bądź kopytka? I w jakiej cenie? I jakie ogólnie mrożonki możecie mi polecić? Chciałabym coś kupić, jak pojadę tam na zakupy, ale ponieważ (niestety) bywam tam dość rzadko, to nie do końca się orientuję w wielu produktach. Wszystko przez to, że najbliższy sklep mam jakieś 20 minut tramwajem i jakoś trudno mi się zmobilizować do takich częstych wypraw. Chyba muszę to zmienić
Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Na pewno na lodówkach (nie zamrażarkach) są takie "chłodzone" kluski a'la kopytka - one się chyba szpecle nazywają. Są bardzo smaczne.
to prawda podobno te kluseczki z lodowek bardzo dobre, nawet restauratorzy slyszalam je kupuja.
w zamrazarkach widzialam na pewno kiedys kluski slaskie ale nigdy jeszcze nie kupila wiec nie wiem czy dobre, natomiast uwielbiam Knedle ze sliwkami, juz kiedys sie o nich tu rozpisywalam , PYSZNE! z mrozonek lubie jeszcze paelle, frytki karbowane za 2,69 cudo!, lody litrowe w granatowych opakowaniach, skrzydelka hot wings, paluszki rybne tyle pamietam na teraz
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 19:49   #3758
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Dorly i Klaustrofobia, dziękuję bardzo za odpowiedzi! Co do knedli ze śliwkami, to też mi bardzo smakują Mam nawet jeszcze kilka sztuk w domu i zamierzam zjeść je jutro na obiad. O, pamiętam, że kiedyś nagminnie kupowałam paluszki surimi, bo były tam niesamowicie tanie i smaczne. Ale chyba od jakiegoś czasu sporo podrożały, o ile dobrze pamiętam.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:59   #3759
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

mi barrdzo smakują ciastka z tej serii tassino cyzjak to tam, sa wafelki, marmoladki, jest ten tofelek.
w tofelku czuję piernik, albo przyprawę korzenną ale jets dobry jak dla mnie
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:09   #3760
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Ja z Lidla gorąco polecam:
- lody w polewie czekoladowej z migdałami(nie pamiętam nazwy)
- mieszankę wafli 500 g za 4,99
- wszelkie owoce
- serek wiejski Pilos
- serek wiejski z Ananasem Fruit Jumbo
- sałatki VitaKrone - zwłaszcza tą z kurczakiem i mandarynkami
- filety z kurczaka
- czekolady za 1,99 - ostatnio zauważyłam, że pojawiła się nowa - z migdałami
- olej rzepakowy
- markizy czekoladowe w dużej paczce za 4,99
- masło Pilos
- jogurt Fruit Jumbo Straciatella

Nie polecam natomiast serka wiejskiego Light Linessa - kwaśny i niedobry. Poza tym herbaty Lord Nelson - moim zdaniem nic nadzwyczajnego, a bardzo drogie
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:50   #3761
Unforgiveable
Zadomowienie
 
Avatar Unforgiveable
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

czy i ja mogę się przyłączyć?

kiedyś kiedy mieszkałam koło Lidla przez 4 lata robiłam w nim zakupy praktycznie każdego dnia, znam produkty na pamięć, mam taki sentyment, teraz mieszkam troche dalej ale po lekturze tego wątku jutro pobiegne tam pokupować pare rzeczy
jakość niektórych jest naprawde super, zwłaszcza czekolady, kminkowych precelków, cheapsów, wafelków no i oczywiście te cudowne lody w czekoladowej polewie z orzechami albo z migdałami
świetny wątek!! pozdrawiam
__________________

Unforgiveable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 21:00   #3762
FunkJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: 6 stop nad Ziemią
Wiadomości: 41
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Może troche OT, ale uwielbiam bielizne modelujaca z lidla- swietnie lezy i naprawde daje efekt! Poza tym lubie tam kupowac slodzik- i niedrogi i wydajny . Poza tym nieraz maja fajna wloczke na promocji gazetkowej, tylko trzeba wczesnie jechac bo szybko sie konczy, albo kolory sa przebrane
FunkJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:13   #3763
wliczer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
W serku wiejskim Pilos 500g znalazlam przeżutą gume do żucia... fuj

jesteż pewna, że nie była to przypadkiem taka większa, zbita gruka serka? Mi się takie zbite w serku Pilosa właśnie często trafiały, też były bardzo duże
__________________

wliczer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:17   #3764
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Jestem pewna, bo niestety jej sobie "posmakowalam" musiał pracownik ją wypluć po prostu, sama nie przyszła do mojego serka
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 13:48   #3765
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

ja co tydzien kupuje zakupy w lidlu. A kupuje filety z indyka, ktore sa pyszne! albo sznycle z indyka, czasem udka, czasem schabowe, czasem karkowke, i szkielety czy wogole kuraka ;p mrozonki chinskie , fasole zielona, kapuste czerwona w sloiku. jest za 3 zl a jaka pyszna!! normalnie genialna na cieplo do klusek. Wode, czasem salate zielona, rzodkiewki, i ziemniaki (zdecydowanie tylko w lidlu ) czasem kielbaski wiedenskie,moje ulubione., no i jakis tam nabial. ogolnie lubie robic w lidlu zakupy. niestety sos do spagheti czy makarony sa drozsze niz np w biedronce.
elpii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 13:59   #3766
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez FunkJa Pokaż wiadomość
Może troche OT, ale uwielbiam bielizne modelujaca z lidla- swietnie lezy i naprawde daje efekt! Poza tym lubie tam kupowac slodzik- i niedrogi i wydajny . Poza tym nieraz maja fajna wloczke na promocji gazetkowej, tylko trzeba wczesnie jechac bo szybko sie konczy, albo kolory sa przebrane
Żaden OT. Nie tylko o produktach spożywczych rozmawiamy ale o wszystkim co dostępne w lidlu. Sama bardzo często kupuję artykuły przemyslowe. Mam nie jedną piżamę, pościel, koce, koszulki "oddychające", blachy do pieczenia, młynki do pieprzu, garnki i wiele wiele innych. Sprzęty ogrodowe typu wertykulator czy kosiarki też są godne polecenia.

A jak już temat słodyczy się pojawił to dobre są wafelki a`la knopersy. Sprzedawane są po 10 sztuk, granatowe opakowanie.

Moje ulubione lody to rożki czekoladowe Jak lody to tylko te

Kupiłam kilka dni temu pierogi ruskie z lodówek (już ugotowane) i są całkiem smaczne.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:04   #3767
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Pyszne te wafelki prawda 180 g za 1,49 mi najbardziej smakują kakaowe i kokosowe
Ja kupiłam waniliowe (lub śmietankowe ?? ) i kakaowe i są naaaaprawde mniaaami

Jestem niestety zawiedziona serkami serii Linessa (te do smarowania pieczywa), których cena podskoczyła z 2.79 na 3.49...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP


Edytowane przez tamonita
Czas edycji: 2010-05-14 o 15:05
tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:17   #3768
boulangerie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 312
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

A polecając serki wiejskie Pilosa mówicie o tym 0,5kg? Czy są jakieś mniejsze?
__________________

boulangerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 17:38   #3769
wliczer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

zdaje mi się że są małe, 200-gramowe kubeczki, ale nie dam sobie głowy uciąć ;D
__________________

wliczer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 17:59   #3770
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez boulangerie Pokaż wiadomość
A polecając serki wiejskie Pilosa mówicie o tym 0,5kg? Czy są jakieś mniejsze?
są na pewno 200 gr
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:00   #3771
FunkJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: 6 stop nad Ziemią
Wiadomości: 41
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

W sumie ten duzy i ten maly (200g) Pilos to jedno i to samo i one sa dobre, ale ten drugi, zarowno Linessa jak i PicFrisch mnie nie smakuja. Nie maja takiej fajnej smietanki i bardziej przypominaja Twarozek Domowy z Piatnicy. Ja lubie jeszcze te serki Pilos pakowane po 330g w zamykanych pudelkach. Ten waniliowy smakuje zupelnie jak taki robiony w domu do nalesnikow. Poza tym pyyyyszne jest mascarpone Lovilio czy jakos tak. Nie jest takie slodkawe jak Piatnica i pasuje tez na slono.
FunkJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:00   #3772
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Żaden OT. Nie tylko o produktach spożywczych rozmawiamy ale o wszystkim co dostępne w lidlu. Sama bardzo często kupuję artykuły przemyslowe. Mam nie jedną piżamę, pościel, koce, koszulki "oddychające", blachy do pieczenia, młynki do pieprzu, garnki i wiele wiele innych. Sprzęty ogrodowe typu wertykulator czy kosiarki też są godne polecenia.

A jak już temat słodyczy się pojawił to dobre są wafelki a`la knopersy. Sprzedawane są po 10 sztuk, granatowe opakowanie.

Moje ulubione lody to rożki czekoladowe Jak lody to tylko te

Kupiłam kilka dni temu pierogi ruskie z lodówek (już ugotowane) i są całkiem smaczne.

Ja też uwielbiam te rożki w smaku super, zawsze chrupiący wafelek i ta czekolada w końcówce wafelka no i cena - 89 gr
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 00:46   #3773
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Unforgiveable Pokaż wiadomość
czy i ja mogę się przyłączyć?

kiedyś kiedy mieszkałam koło Lidla przez 4 lata robiłam w nim zakupy praktycznie każdego dnia, znam produkty na pamięć, mam taki sentyment, teraz mieszkam troche dalej ale po lekturze tego wątku jutro pobiegne tam pokupować pare rzeczy
jakość niektórych jest naprawde super, zwłaszcza czekolady, kminkowych precelków, cheapsów, wafelków no i oczywiście te cudowne lody w czekoladowej polewie z orzechami albo z migdałami
świetny wątek!! pozdrawiam
Lody...te lidlowskie rzeczywićcie nie mają sobie równych a moimi faworytami są te litrowe orzechowe z kawałkami orzechów..po prostu jestem od nich uzależniona
A tak przy okazji inni faworyci (kolejność przypadkowa)
- ciastka typu delicji- do omijania szerokim łukiem z powodu diety
-wafelki w czekoladzie-to samo niestety
-żelki owocowe za ok 5zł-typ córci, ponoć lepsze od haribo..
-batoniki muesli w polewie jogurtowej, słodki dodatek do szkolnych kanapek (ale się zrymowało
-serki takie lekkie z warstwą owoców na dole
-okrągły serek typu włoskiego
-pesto zielone
-makarony-nawet te za złotówkę są dobre
-parówki za śmieszne 1,39 całkiem dobre
-masy czekoladowe na kanapki-tanie i smaczne czyli do omijania no może oprócz tej z dodatkiem białej czekolady-nietrafiona
-bagietki, te pieczone na miejscu, pyszne były te ciemne ale u nas chyba wycofali
-konfitury malinowe za chyba 2,99-znakomite
-pomidory gałązkowe-pachną pomidorami a nie niczym
-salami w plasterkach paprykowa za 2,49 chyba, tłusta jak to salami ale pyszna do pizzy
-kocia karma w puszce za 1,99 -kicia podpowiada, że jest ok
..acha..i zapomniałabym ostatnie odkrycia przybliżyć..tj szpinak mrożony-tak pyszny, że można sam nawet jeść choć brzmi niewiarygodnie bo...o szpinaku przecież mowa i warzywa mrożone-bukiet warzyw
To by było na tyle.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:17   #3774
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Pyszne te wafelki prawda 180 g za 1,49 mi najbardziej smakują kakaowe i kokosowe
Mowa o tych "rodzinnych"? Jeśli tak to się dobrze składa, bo kupiłam 2 opakowania kokosowych, ale jeszcze nie próbowałam Szkoda, że orzechowych albo chałwowych nie ma
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:49   #3775
wliczer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez FunkJa Pokaż wiadomość
W sumie ten duzy i ten maly (200g) Pilos to jedno i to samo i one sa dobre, ale ten drugi, zarowno Linessa jak i PicFrisch mnie nie smakuja. Nie maja takiej fajnej smietanki i bardziej przypominaja Twarozek Domowy z Piatnicy. Ja lubie jeszcze te serki Pilos pakowane po 330g w zamykanych pudelkach. Ten waniliowy smakuje zupelnie jak taki robiony w domu do nalesnikow. Poza tym pyyyyszne jest mascarpone Lovilio czy jakos tak. Nie jest takie slodkawe jak Piatnica i pasuje tez na slono.
odnośnie Linessy i PicFrisch'a: znalazłam na nie sposób rozpuszczam 2 albo 3 tabletki Sussina Gold w odrobinie gorącej wody, polewam tym serek, wsypuje cynamon i już pychotka Albo dodaję curry, vegetę i przyprawę do kebabu/gyrosa/kurczaka i jest git

Ale tak szczerze mówiąc to nawet same bez niczego mi smakują może mam jakieś dziwne kubki smakowe?

Kupiłam dziś ANIMATION - Erdbeer Joghurt - te małe czekoladki z nadzieniem, myślicie że w smaku podobne do Yogurette?

Kupiłam też ciasteczka do kawy Sondney - Walnuss-Karamell, ponieważ uwielbiam karmel, jaka jest wasza opinia o nich?

I jeszcze jedno pytanie, jakie są kraje w tych dniach kuchni? Pamiętam że napewno Grecki, Hiszpański, Francuski i Amerykański, nie pamiętacie może jakie jeszcze?
__________________


Edytowane przez wliczer
Czas edycji: 2010-05-16 o 19:23 Powód: literówka :)
wliczer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:59   #3776
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez wliczer Pokaż wiadomość
odnośnie Linessy i PicFrisch'a: znalazłam na nie sposób rozpuszczam 2 albo 3 tabletki Sussina Gold w odrobinie gorącej wody, polewam tym serek, wsypuje cynamon i już pychotka Albo dodaję curry, vegetę i przyprawę do kebabu/gyrosa/kurczaka i jest git

Ale tak szczerze mówiąc to nawet same bez niczego mi smakują może mam jakieś dziwne kubki smakowe?

Kupiłam dziś ANIMATION - Erdbeer Joghurt - te małe czekoladki z nadzieniem, myślicie że w smaku podobne do Yogurette?

Kupiłam też ciasteczka do kawy Sydney - Walnuss-Karamell, ponieważ uwielbiam karmel, jaka jest wasza opinia o nich?

I jeszcze jedno pytanie, jakie są kraje w tych dniach kuchni? Pamiętam że napewno Grecki, Hiszpański, Francuski i Amerykański, nie pamiętacie może jakie jeszcze?

Też je czasem kupuje Niezłe są, kruchutkie tylko szkoda, że nie są z orzechami laskowymi, bo włoskie mają lekko gorzkawy smak
Ja tam najbardziej lubie Sondey'e maślane
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 21:32   #3777
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez wliczer Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno pytanie, jakie są kraje w tych dniach kuchni? Pamiętam że napewno Grecki, Hiszpański, Francuski i Amerykański, nie pamiętacie może jakie jeszcze?
Meksykański i chyba włoski.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 21:58   #3778
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez wliczer Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno pytanie, jakie są kraje w tych dniach kuchni? Pamiętam że napewno Grecki, Hiszpański, Francuski i Amerykański, nie pamiętacie może jakie jeszcze?
Ja pamiętam że jeszcze był chiński czy tajski - jakiś egzotyczny i indyjski tez.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 22:07   #3779
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Byłam wczoraj po dłuższej przerwie na zakupach w Lidlu i kupiłam m.in:
- kluski śląskiej (bardzo dobre, jadłam dziś na obiad)
- mieszanki warzyw mrożone
- fasolkę mrożoną
- paluszki surimi
- lody w polewie czekoladowej i rożki - oba bardzo je lubię
- moje ulubione gumy w dużym niebieskim opakowaniu
- kaszki i kilka jogurtów - niestety kaszki z owocami zostały już tylko dwie. Mam nadzieję, że są tak samo dobre jak te zwykłe.
- sałatę lodową, rzodkiewki
- przyprawy (bardzo tanie tam są, więc też zawsze biorę, jak jestem w Lidlu)
- musli kilogramowe - smaczne, choć trochę dużo tych płatków owsianych (no ale oczywiście cena bardzo korzystna)
- 2 paczki promocyjnych wafelków za 1,5
- chyba jeszcze coś, ale w tej chwili nie pamiętam Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupów.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 07:30   #3780
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Od dzisiaj w Lidlu francuzki tydzień mają być fajne produkty
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.