Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 2011 cz.7 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 10:20   #91
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

zmykam coś pożytecznego porobić, jakieś pranie wstawie, poprasuje trochę, no i do gina się przygotuje a to niezła gimnastyka
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:28   #92
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

http://allegro.pl/meble-pokojowe-sal...912723658.html
Takie meble kupilismy a naroznikowi potem fotke zrobie
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:37   #93
Wiszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Wiszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 392
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/meble-pokojowe-sal...912723658.html
Takie meble kupilismy a naroznikowi potem fotke zrobie
super, bardzo mi się podobają
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-56585.png

Żona od 17 maja 2008r.
Mama od 25 grudnia 2011r
.

Wiszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:42   #94
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
I ja się melduję w nowym wątku.
Załączam zdjęcia brzuszka co robiliśmy z TŻ, mam trochę więcej ich ale muszę je poobrabiać a jakoś weny brak
b.ładne
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:45   #95
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Dzień dobry w nowym wątku.

Gosiaczek, ja się udzielam codziennie, ale wybaczam Ci.

Wy już w nowym wątku, jeju!!

Dziewczyny ja czuję si opuszczona przez swojego gina. Jak pisałam dał mi zwolnienie do 14list, choć tp mam 18, i tyle, kazał mi se iść do ogólnego.
No dobra, ale wogle co ze mną , jak nie urodzę to niby gdzie mam pójść, ile dni po terminie do szpitala, nic nie wie. To mnie urządził.
Jak czytam o Was, że wasi ginowie troszczą się o was, każż dzwonić z każdym problemem to w głowie mi się nie mieści że mój taki.

Ja jak Olusia obalam mity o przyśpieszaniu porodu przez ruch, porządki, seks.... itp itd, nic nie działa. Dziś wyczyściłam dywan na mokro,zmachałam się z tą szczoteczką jak głupia, upiekłam placek, zmyłam gary i obiad zrobiłam. I nic, żadnego skurczyku, jedynie jak mnie boli brzuch to do wc mam potrzebę.
I jestem już podłamana bo gin ma mnie gdzieś, w pt zaczynam 40tc i już chcę rodzić ze względu na wagę dziecka, u nas to genetyka działa na całego, ja byłam duża, synuś duuuży a teraz boję się znowu rodzić drugiego dużego dzidzia. Ja bym się cieszyła jakby Miłoszek miał max 4kg, choć to i tak dużo, a pewnie będzie więcej. W 31tc miał ponad 2kg.

Jutro mam ktg, pewnie nic nie wykaże, chciałabym żeby ktoś mnie przebadał i ocenił to rozwarcie bo pewnie jest jeszcze większe niż było.
Syna poszłam rodzić, zbadali mnie i miałam 6cm rozwarcia które zrobiło się bezboleśnie, dlatego teraz boję się ile tam tego mam.

Soza, padłam jak przeczytałam że Ty malowanie zrobiłaś, dobra jesteś.

Goferek kciuki trzymam za oxy.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:01   #96
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ela spokojnie, moja w 30 tygodniu miala niby 2200 a dziewczynka ponoc.....sie okaze w praniu wszystko

ale gin faktycznie nie teges, ja bym zadzwonila do niego i zapytala co do cholery dalej....

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

mala prawie kima a te balkony wymieniaja i zaraz zejda na nasze pietro, cholera zatluke jak ja obudza;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:09   #97
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość

Jutro mam ktg, pewnie nic nie wykaże, chciałabym żeby ktoś mnie przebadał i ocenił to rozwarcie bo pewnie jest jeszcze większe niż było.
Syna poszłam rodzić, zbadali mnie i miałam 6cm rozwarcia które zrobiło się bezboleśnie, dlatego teraz boję się ile tam tego mam.
Moze jak pojdziesz na ktg to Cie przebadaja? umow sie moze do gina na 14.11 i wtedy popros o zwolnienie, skierowanie do szpitala albo cos, jak juz tam bedziesz to chyba Ci wypisze.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

w ogole porzadkuje ciuszki rozmiarowo itd i pajacyk w jednej firmie ma rozmiar 56 a w drugiej 68 sa identycznej wielkosci macie jakis system trzymania ciuszkow? bo zastanawiam sie jak je w komodzie ukladac?
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 11:10   #98
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witam,

Bozeeee, przespalam caly jeden watek. Tyle to pracy z dzidzia, ze nie ma czasu wlaczyc komputera.

Dzeiwczyna nie zapomnialam o was, ale wybaczcie - mam teraz inne priorytety

Maya rosnie jak na drozdzach. urodzila sie 5 tyg temu wazac 2530g, a teraz ma juz prawie 3600g!!!!!

Obecnie spi, wiec mialam czas na wejscie na forum.

GARTULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH MAM!!!

Trzymam kciuki za cala reszte!!! Bede sie od czasu do czasu odzywala, obiecuje.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:14   #99
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Witam,

Bozeeee, przespalam caly jeden watek. Tyle to pracy z dzidzia, ze nie ma czasu wlaczyc komputera.

Dzeiwczyna nie zapomnialam o was, ale wybaczcie - mam teraz inne priorytety

Maya rosnie jak na drozdzach. urodzila sie 5 tyg temu wazac 2530g, a teraz ma juz prawie 3600g!!!!!

Obecnie spi, wiec mialam czas na wejscie na forum.

GARTULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH MAM!!!

Trzymam kciuki za cala reszte!!! Bede sie od czasu do czasu odzywala, obiecuje.
Super mała przybiera
A jak sobie wogóle radzisz ???

Dziewczyny, czy to możliwe, ze biegunka to jeden z objawów zbliżającego się porodu. Kurcze od rana co chwila muszę iść do toalety Oddałam auto do serwisu niech go sprawdzą przed zimą i myslałam, że do domu nie dojdę, a przed samym wyjściem byłam na tronie Nie sądzę też, żeby mi coś zaszkodziło, tym bardziej, ze ostatnio cierpię na zaparcia a nie na rozwolnienie
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:14   #100
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Dziewczyny udka z kurczaka i ziemniaczki chcę upiec w rękawie foliowym- to włączyć mam samą górę/dół piekarnika czy sam termoobieg??
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:15   #101
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny udka z kurczaka i ziemniaczki chcę upiec w rękawie foliowym- to włączyć mam samą górę/dół piekarnika czy sam termoobieg??
Ja włączam termoobieg
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 11:22   #102
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny udka z kurczaka i ziemniaczki chcę upiec w rękawie foliowym- to włączyć mam samą górę/dół piekarnika czy sam termoobieg??
Ja w zasadzie wszystko n atermoobiegu więc jak dla mnie termoobieg

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy to możliwe, ze biegunka to jeden z objawów zbliżającego się porodu. Kurcze od rana co chwila muszę iść do toalety Oddałam auto do serwisu niech go sprawdzą przed zimą i myslałam, że do domu nie dojdę, a przed samym wyjściem byłam na tronie Nie sądzę też, żeby mi coś zaszkodziło, tym bardziej, ze ostatnio cierpię na zaparcia a nie na rozwolnienie
No niby może byc jednym z objawów, mówią że organizm oczyszcza się przed porodem ale wiesz co rodząca to inne objawy
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:29   #103
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny udka z kurczaka i ziemniaczki chcę upiec w rękawie foliowym- to włączyć mam samą górę/dół piekarnika czy sam termoobieg??
termoobieg
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:30   #104
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Jak sobie radze? Jest Ok. najgorsze jak mala tplacze, a ja nie wiem dlaczego. Na poczatku bylam na miejscu na kazde jej jakniecie, teraz juz powoli potrafie rozroznic kiedy placze z nudow a kiedy czegos potrzebuje. Karmie mala piersia i z tego wzgledu musze byc zawsze na miejscu. Czasami jest glodna co 4h, a czasami caly czas przy cycku chcialaby siedziec (jak ja odstawie to placze). W nocy wstaje co ok 2-3h. Pije poplacze i spi. Nie przewijam jej przy kazdym piciu, bo to tylko ja rozbudza.Na szczescie mala jeszcze nie ma kolek i mam nadzieje, ze tak zostanie.

Ja karmiac jem wszystko - doslownie wszystko. Kiedys stwierdzilam, ze gdybym miala sie wyzekac jedzenia i jesc wszystko gotowane to chyba nie pokarmilabym dlugo 2 tyg po urodzeniu jadlam ostrego kebaba, ostatnio najadlam sie brukselki, kiedys tam zupy ogorkowej i...nic. Mala nei reaguje na szczescie na nic. Moja polozna stwierdzila, ze dobrze robie, bo w koncu w roznych kulturach tez roznie sie je i dzieci mozna do wszystkiego nauczyc. Pozniej dzieciaki maja mniej alergii.
Wiecie co polozna mi powiedziala? Ze normalne mleko o wiele bardziej moze uczulic niz soki i owoce cytrusowe!!! Juz w szpitalu podawali nam soki pomaranczowe!!! Ach...co kraj to obyczaj.

A kkkasikkk - mam nadzieje, ze torbe masz spakowana. Przed porodem organizm sam sie oczyszcza Ta tez mialam caly czas zaparcia, a dzien i kilka godzin przed porodem wydalilam z siebie chyba wszysko, co sie nazbieralo we mnie przed kilka miesiecy Mysle, ze do 10.11. twoja mala sie urodzi

Edytowane przez bienioka
Czas edycji: 2011-11-08 o 11:34
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:31   #105
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

musze isc do sklepu. Mam zamiar upiec dzis muffinki i zrobic jakis obiad. Myslalam o kąskach z piersi kurczaka, ryzu i surowce jakiejs

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2011-11-08 o 11:33
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:31   #106
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

kasik ponoc moze tak byc, ale wiesz jak to jest....jeden przypadek na iles tam,wiec ciezko stwierdzic.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:32   #107
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Bienioka witaj
super, ze z Mala nie ma problemow i nie mecza ja kolki. Oby tak zostalo!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:35   #108
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ja jak bede karmic nie bede jadla wszystkiego, smazonego na poczatek na pewno nie
bienioka jak jesz wszystko to moja rada taka( kolezanka tak robila) zapisywala sobie co kiedy jadla, jak mala plakala to wiedziala czego nie jesc , a reakcja moze byc nawet 2-3 dni po zjedzeniu czegos, to pamietam jak polozna mi mowila.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:37   #109
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Dziewczyny jak to zrobic, zeby po porodzie objesc sie tatarem? nie chcialabym zaszkodzic dziecku ale nie dam rady dluzej bez tatara
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 11:43   #110
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

oki to dam termoobieg

bienioka, fajnie że mała nie ma problemków żadnych jak jesz takie różne rzeczy żeby i u mnie tak się dało
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:58   #111
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ostatnimi dniami też mnie czyści (może dlatego,że żelazo biorę rzadziej?)a do tego jeszcze mam mdłości-na szczęście na nich się kończy...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:07   #112
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy to możliwe, ze biegunka to jeden z objawów zbliżającego się porodu.
Tak to prawda

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to zrobic, zeby po porodzie objesc sie tatarem? nie chcialabym zaszkodzic dziecku ale nie dam rady dluzej bez tatara
Oj ja też bym tatara zjadła :sli na:
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:09   #113
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
a dzisiaj kiepsko mi się spało w tym sensie, że jak leżałam na boku to mnie bolało "obciążane" biodro - jak leżałam na lewym to lewe, jak na prawym to prawe, i nie mogłam sobie pozycji znaleźć.

dzisiaj mam równo miesiąc do tp
no to nie chce Cię straszyć Anusiak ale mnie tak biodra bolą od ponad miesiąca i im bliżej porodu, ból się nasila

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
musze isc do sklepu. Mam zamiar upiec dzis muffinki i zrobic jakis obiad. Myslalam o kąskach z piersi kurczaka, ryzu i surowce jakiejs
daj przepis na mufinki

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Ze normalne mleko o wiele bardziej moze uczulic niz soki i owoce cytrusowe!!! Juz w szpitalu podawali nam soki pomaranczowe!!! Ach...co kraj to obyczaj.
To pocieszające co piszesz, bo ja od tygodnia dzień w dzien obżeram się mandarynkami "na zapas" - bo się boję, że dziecko będzie źle reagować, a za madarynki dałabym się pokroić

idę sprawdzić czy fluidy od eli działają
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:18   #114
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ja sobie teraz kawki i słodyczy nie odmawiam codziennie coś dobrego wymyślam i wcinam bo później na początku karmienia na pewno będę się bała jeść nowości, chociaż będę dążyć to tego żeby jak najszybciej jeść wszystko
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:19   #115
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Ja karmiac jem wszystko - doslownie wszystko. Kiedys stwierdzilam, ze gdybym miala sie wyzekac jedzenia i jesc wszystko gotowane to chyba nie pokarmilabym dlugo 2 tyg po urodzeniu jadlam ostrego kebaba, ostatnio najadlam sie brukselki, kiedys tam zupy ogorkowej i...nic. Mala nei reaguje na szczescie na nic. Moja polozna stwierdzila, ze dobrze robie, bo w koncu w roznych kulturach tez roznie sie je i dzieci mozna do wszystkiego nauczyc. Pozniej dzieciaki maja mniej alergii.
Wiecie co polozna mi powiedziala? Ze normalne mleko o wiele bardziej moze uczulic niz soki i owoce cytrusowe!!! Juz w szpitalu podawali nam soki pomaranczowe!!! Ach...co kraj to obyczaj.
co kraj to obyczaj, jak ostatnio rozmawialam ze znajoma angielka- dzieci urodzila w polsce- to wlasnie byla zaskoczona, ze u nas tak sie uwaza z jedzeniem przy karmieniu, mysle, ze pozniej to bede rozne rzeczy probowac, ale pierwszy tydzien-dwa to jednak bede uwazac, zreszta dla kazdego zdrowo rezygnowac ze smazonego
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:20   #116
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Soza, padłam jak przeczytałam że Ty malowanie zrobiłaś, dobra jesteś.

.
I kto to pisze! Wlasnie skonczylam malowac, przykrecilam nowa kratke wentylacyjna (kupilam dzis rano) bo stara byla brudna i brzydka. Lazienka nie do poznania, a jak dzis sie natkne na tego plytkarza i mi powie, ze przychodzi mi nareszcie plytki polozyc do konca to go

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość

w ogole porzadkuje ciuszki rozmiarowo itd i pajacyk w jednej firmie ma rozmiar 56 a w drugiej 68 sa identycznej wielkosci macie jakis system trzymania ciuszkow? bo zastanawiam sie jak je w komodzie ukladac?
No, tez to zauwazylam! rozmiarem na metce juz sie nie kieruje, teraz wszystko ukladam "na oko", najwieksze poki co ida na tyl polki

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to możliwe, ze biegunka to jeden z objawów zbliżającego się porodu. Kurcze od rana co chwila muszę iść do toalety Oddałam auto do serwisu niech go sprawdzą przed zimą i myslałam, że do domu nie dojdę, a przed samym wyjściem byłam na tronie Nie sądzę też, żeby mi coś zaszkodziło, tym bardziej, ze ostatnio cierpię na zaparcia a nie na rozwolnienie
Podobno moze tak byc, organizm sie oczyszcza i przygotowuje do porodu. Oby u Ciebie tak wlasnie bylo!

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
J

Ja karmiac jem wszystko - doslownie wszystko. Kiedys stwierdzilam, ze gdybym miala sie wyzekac jedzenia i jesc wszystko gotowane to chyba nie pokarmilabym dlugo 2 tyg po urodzeniu jadlam ostrego kebaba, ostatnio najadlam sie brukselki, kiedys tam zupy ogorkowej i...nic. Mala nei reaguje na szczescie na nic. Moja polozna stwierdzila, ze dobrze robie, bo w koncu w roznych kulturach tez roznie sie je i dzieci mozna do wszystkiego nauczyc. Pozniej dzieciaki maja mniej alergii.
Wiecie co polozna mi powiedziala? Ze normalne mleko o wiele bardziej moze uczulic niz soki i owoce cytrusowe!!! Juz w szpitalu podawali nam soki pomaranczowe!!! Ach...co kraj to obyczaj.
To mam nadzieje, ze ja tez bede mogla wszystko jwesc, bo nie wyobrazam sobie aby sezon mandarynkowy zaprzepascic!!! Wlasnie dzis juz zjadlam 5

Dobra, jade do rodzicow, po drodze na poczte zplacic rate ubezpieczenia za samochod (dzieki dziewczyny za przypomnienie ), zobacze jak idzie tacie ukladanie paneli, moze cos mu pomoge.

TZ caly dzien w domu siedzi, a niech siedzi, musi sie uczyc, dostal polecenie z pracy nauczyc sie nowego jezyka programowania i siedzi z podrecznikiem i kompem na kanapie i sie uczy, mily widok!
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:22   #117
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ale mnie żołądek boli ledwo dycham.....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:23   #118
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

napisalam do sprzedawcy karuzelki i wcale mi tego pilota nie wyslal, w opisie aukcji blednie zamiescil info o pilocie, zaproponowal jakas rekompensate, musze pomyslec jaka uff, dobrze, ze to jednak nie moja wina
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:26   #119
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Darusia wiem że to różnie bywa, jutro zmolestuję swojego gina, ma mieć dyżur i ten zapis z ktg obejrzy, to może mnie przebada.

Dziewczyny ja to się na zapas wszystkim obżeram, jak odkurzacz normalnie, dziś były dwie kanapki na śniadanko, potem budyń z sokiem pomarańczowym, potem miseczka rosołu a teraz dalej myślę co by tu wszamać.

Bienioka witaj, Maya super dziewczyna, tylko tak dalej, i super że wszystko jesz, ja też tak spróbuję. Z synem przesadziłam bo na drugi dzień po porodzie wtranżoliłam gołąbki ze smażoną cebulką, mięskiem i w liciach kapusty, wyobraźcie sobie co mały wyprawiał, po tym incydencie przestałam prawie wogle jeść tak się bałam powtórki z rozrywki.

Asiol daj znać czy podziałało.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:30   #120
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

przeszło,ale myślałam,że wyzione ducha....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.