Maleństwa- łączmy się - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 13:17   #2101
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Abcde17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki a ja mam do Was takie pytanko, jako maleństwa nie czujecie sie nieswojo,albo tak glupio przy wysokich,rozbudowanych mężczyznach? czy wrecz odwrotnie ? chociaz sama slyszalam ze tacy 'potezni" lubie male,drobne kobietki, jak to jest u Was?
Ja uwielbiam wysokich facetów. Ok. 185cm to ideał Mój pierwszy tż miał 184cm, drugi 186cm. Na niższych niż 180cm raczej nie zwracam uwagi, bo mam odczucia jak by obok mnie szedł młodszy brat albo coś w tym stylu.Wiem, że to trochę głupie.Po prostu rewelacyjnie czuję się przy yetich Oczywiście wzrost nie jest najważniejszy. I jeśli poznam rewelacyjnego ale niskiego faceta, to nie będę się tym przejmować.Byleby nie był niższy ode mnie(co byłoby kosmicznie trudne bo takowego raczej na oczy nie widziałam).

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;8051491]ja też nie mam nic przeciwko wysokim facetom. mój TŻ mierzy 180cm, przy moich skromnych 156cm.

marthusia, ja też robię porządki w szafie, juz mam dość sportowych ubrań, tak jak piszesz, czasem wręcz dziecinnych. Ale jak tu się kobieco ubrać, skoro wszystko takie za duże? A jakby tego było amło, to w ciągu ostatnich dwóch miesięcy znów mi się schudło 2kg, a w pasie mam 2 cm mniej niz przed ciążą, do tego te krótkie nogi i masakra.

Jestem ciekawa jak Wy radzicie sobie z eleganckimi ciuszkami? w jakich sklepach gustujecie, gdzie dostajecie ciuchy na swoje mini-kształty?
A może wkleicie jakieś fotki gotowych zestawów, zaprezentowanych na sobie? do tego opisy, jaki ciuch skąd, za ile...
co Wy na to?
[/quote] Zdobywanie eleganckich ciuchów to tragedia, wiem coś o tym
Zwykle kupuję w Orsayu, Zarze i Tatuum.Ostatnio w Stradivariusie upolowałam elegancką koszulę. Czasem znajduję coś w sklepach młodzieżowych.
Teraz mam koszmar z dżinsami, bo od kiedy schudłam markowe jeansy są za duże w udach, a te zwykłe "straganowe" - trudno upolować w miarę klasyczny wzór bez cekinów i rozwalają się po praniu.I jak na złość tylko one przylegają jak trzeba. 2 dni wakacji zmarnowałam szukając porządnych spodni i klapa. A żeby było jeszcze śmieszniej to wcale nie jestem jakimś kościotrupem. Ostatnie 2 pary jeansów kupowałam w Bershce,ale tylko z konieczności kupienia czegokolwiek.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 19:39   #2102
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja mam 162 cm wzrostu, często muszę skracać spodnie . Mam 21 lat, studiuję prawo i jednym z powodów było udowodnienie całemu "wysokiemu towarzystwu", że jestem osobą poważną, z ambicjami i talentem. Całe życie miałam kompleksy, bo musiałam kupować odzież z metką XS, teraz często jest też na mnie dobra "eska", ale na szczęście rozmiar 34 ma już każdy szanujący się odzieżowy sklep.
Doskonale znam ten problem, kiedy do klubu od 21 lat wpuszczają wszystkie koleżanki, a Ty jesteś pytana o dowód, a obsługa patrzy z niedowierzaniem, kiedy chcesz zamówić piwo. To samo miałam podczas kursu na prawo jazdy, niektórzy podśmiewali się, że pewnie nie dosięgam do pedałów. Ale tak się śmiesznie złożyło, że ci najgłośniej się śmiejący oblali po parę razy, a ja zdałam za pierwszym podejściem, będąc jeszcze w II klasie liceum
Ale mam nadal kompleksy, bo są osoby, które dowartościowują się, że powiedzą mi, jaka to ja jestem mała, że wyglądam jak gimnazjalistka...
Moim zdaniem jestem proporcjonalna i zgrabna, mam o dziwo dość długie nogi, jestem szczupła i wysportowana. Szkoda tylko, że mam stopę długości 21 cm, rozmiar 34, butów nigdzie nie mogę dostać. Założyłam osobny wątek, moze ktoś mi dopomoże ;p.
Co do rybaczek, to ja z nich nie zrezygnuję, bo je bardzo lubię. Lubię też płaskie podeszwy, ale jakiś czas temu polubiłam się ze szpilkami i praktycznie się z nimi nie rozstaję-z konieczności...
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:25   #2103
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Mam zawrotne 160,5 (podkreślam, i pół ) centymetra, w porywach do 161, jak się dobrze wyprostuję... albo do 160, jak nie za dobrze I poza podstawówką nie miałam żadnych kompleksów na punkcie wzrostu (aż dziwne, bo swojego czasu było ich sporo), wręcz nie przyszło mi do głowy, że wzrost dla dziewczyny może być kompleksem (no chyba że zbyt wysoki wzrost). Nigdy też nie usłyszałam żadnego negatywnego komentarza na ten temat... Zresztą, wiele moich znajomych jest podobnych wymiarów. Oczywiście, czasem to przeszkadza, ale ogólnie mój wzrost jest jedną z cech, które w sobie lubię Ważę ok. 47 kg, czasem kilo mniej lub wiecej, ale zwykle moja waga oscyluje wokół 47 właśnie. Nie raz słyszałam, że jestem bardzo szczupla, albo mniej miło, że chuda, ale moim zdaniem tyle kg to akurt w sam raz, bo jak się przyjrzeć, trochę tłuszczyku tu i tam się znajdzie A gdybym ważyla więcej, byłyby to już zbędne kilkogramy (chyba ze poszłoby mi w biust, nie obraziłabym się). Generalnie moje kształty nie są zbyt kobiece, dlatego podkreślam to, że jestem szczupła i odpowiedniego jak na dziewczynę wzrostu
__________________


Patryka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:27   #2104
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Maleństwa- łączmy się

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;8051491]ja też nie mam nic przeciwko wysokim facetom. mój TŻ mierzy 180cm, przy moich skromnych 156cm.

marthusia, ja też robię porządki w szafie, juz mam dość sportowych ubrań, tak jak piszesz, czasem wręcz dziecinnych. Ale jak tu się kobieco ubrać, skoro wszystko takie za duże? A jakby tego było amło, to w ciągu ostatnich dwóch miesięcy znów mi się schudło 2kg, a w pasie mam 2 cm mniej niz przed ciążą, do tego te krótkie nogi i masakra.

Jestem ciekawa jak Wy radzicie sobie z eleganckimi ciuszkami? w jakich sklepach gustujecie, gdzie dostajecie ciuchy na swoje mini-kształty?
A może wkleicie jakieś fotki gotowych zestawów, zaprezentowanych na sobie? do tego opisy, jaki ciuch skąd, za ile...
co Wy na to?
[/quote]
Hmm,ja mam to szczęście,że moja mama ma smykałkę do robótki ręcznej i czasem mi coś wszyje jak jest lekko za duże.Ale sama też niezdarnie sobie cośtam wszywam,byle by na wierzchu dobrze wyglądało.
Eleganckie,tzn.bardziej kobiece,ale właśnie nie za poważne rzeczy czasem znajdę w Tally Weil,mam spódniczkę z Top Secret,w Orsayu są też ładne,kobiece rzeczy,szczególnie teraz,sukieneczki i marynarki,ale niestety niezbyt ciekawie na mnie leżą,przydałoby się więcej krąglości w biuście
Szczerze,to cały czas się zbieram,żeby zrobić foty i wkleić Wam do oceny;s wkurza mnieże mój beznadziejny aparat często coś źle uchwyci i muszę milion razy jedną rzecz fotografować;p

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam wysokich facetów. Ok. 185cm to ideał Mój pierwszy tż miał 184cm, drugi 186cm. Na niższych niż 180cm raczej nie zwracam uwagi, bo mam odczucia jak by obok mnie szedł młodszy brat albo coś w tym stylu.Wiem, że to trochę głupie.Po prostu rewelacyjnie czuję się przy yetich Oczywiście wzrost nie jest najważniejszy. I jeśli poznam rewelacyjnego ale niskiego faceta, to nie będę się tym przejmować.mam tak samoo,jak Tyy

Zdobywanie eleganckich ciuchów to tragedia, wiem coś o tym
Zwykle kupuję w Orsayu, Zarze i Tatuum.Ostatnio w Stradivariusie upolowałam elegancką koszulę. Czasem znajduję coś w sklepach młodzieżowych.
Teraz mam koszmar z dżinsami, bo od kiedy schudłam markowe jeansy są za duże w udach, a te zwykłe "straganowe" - trudno upolować w miarę klasyczny wzór bez cekinów i rozwalają się po praniu.I jak na złość tylko one przylegają jak trzeba. 2 dni wakacji zmarnowałam szukając porządnych spodni i klapa. A żeby było jeszcze śmieszniej to wcale nie jestem jakimś kościotrupem. Ostatnie 2 pary jeansów kupowałam w Bershce,ale tylko z konieczności kupienia czegokolwiek.
O,o!Właśnie,w Zarze też są cudeńka I jeszcze taki sklep z nutką na szyldzie,mmm....ale nie pamiętam jak się nazywa I jeszcze Pull&Bear ma kobieco-dziewczęce stroje,bardzo ładna letnia kolekcja jest.

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ja mam 162 cm wzrostu, często muszę skracać spodnie . Mam 21 lat, studiuję prawo i jednym z powodów było udowodnienie całemu "wysokiemu towarzystwu", że jestem osobą poważną, z ambicjami i talentem. Całe życie miałam kompleksy, bo musiałam kupować odzież z metką XS, teraz często jest też na mnie dobra "eska", ale na szczęście rozmiar 34 ma już każdy szanujący się odzieżowy sklep.
Doskonale znam ten problem, kiedy do klubu od 21 lat wpuszczają wszystkie koleżanki, a Ty jesteś pytana o dowód, a obsługa patrzy z niedowierzaniem, kiedy chcesz zamówić piwo. To samo miałam podczas kursu na prawo jazdy, niektórzy podśmiewali się, że pewnie nie dosięgam do pedałów. Ale tak się śmiesznie złożyło, że ci najgłośniej się śmiejący oblali po parę razy, a ja zdałam za pierwszym podejściem, będąc jeszcze w II klasie liceum
Ale mam nadal kompleksy, bo są osoby, które dowartościowują się, że powiedzą mi, jaka to ja jestem mała, że wyglądam jak gimnazjalistka...
Moim zdaniem jestem proporcjonalna i zgrabna, mam o dziwo dość długie nogi, jestem szczupła i wysportowana. Szkoda tylko, że mam stopę długości 21 cm, rozmiar 34, butów nigdzie nie mogę dostać. Założyłam osobny wątek, moze ktoś mi dopomoże ;p.
Co do rybaczek, to ja z nich nie zrezygnuję, bo je bardzo lubię. Lubię też płaskie podeszwy, ale jakiś czas temu polubiłam się ze szpilkami i praktycznie się z nimi nie rozstaję-z konieczności...
Ja nie wiem co takim ludziom odpowiadać w tych sytuacjach,gdy sobie,sami(żałosne:rolley es,podwyższają ego głupimi tekstami.Sam tekst jak wiadomo nie rusza,ale właśnie widok,że osoba jest dumna z siebie i rośnie,we własnych oczach.Dowód przy kasie,czy na wejściu tez niby komplement,prawda,ale inni mają z tego tyyyle radości,a ja nie wiem co powiedzieć,żeby ich sprwadzić z tych chmur na ziemię.
Równiez uwielbiam płaskie buty i tak samo od neidawna chętnie często noszę szpilki,nie ma co,te to zwracają na siebie uwagę
A co do twojej stopy,stosujesz wkładki żelowe?Ja jedne buty(różowiutkie,jedyna różowa rzecz w mojej szafie)z kotkiem na jednym i z pieskiem na drugim bucie mam z grubą wkładką i przez pewien czas miałam na czubkach watę.I wcaale mi to nie przeszkadzało.W sumie zapomniałam o tym,dopiero jak w tym roku poczułam,że są za ciasne,to zajrzałam w środek

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Mam zawrotne 160,5 (podkreślam, i pół ) centymetra, w porywach do 161, jak się dobrze wyprostuję... albo do 160, jak nie za dobrze I poza podstawówką nie miałam żadnych kompleksów na punkcie wzrostu (aż dziwne, bo swojego czasu było ich sporo), wręcz nie przyszło mi do głowy, że wzrost dla dziewczyny może być kompleksem (no chyba że zbyt wysoki wzrost). Nigdy też nie usłyszałam żadnego negatywnego komentarza na ten temat... Zresztą, wiele moich znajomych jest podobnych wymiarów. Oczywiście, czasem to przeszkadza, ale ogólnie mój wzrost jest jedną z cech, które w sobie lubię Ważę ok. 47 kg, czasem kilo mniej lub wiecej, ale zwykle moja waga oscyluje wokół 47 właśnie. Nie raz słyszałam, że jestem bardzo szczupla, albo mniej miło, że chuda, ale moim zdaniem tyle kg to akurt w sam raz, bo jak się przyjrzeć, trochę tłuszczyku tu i tam się znajdzie A gdybym ważyla więcej, byłyby to już zbędne kilkogramy (chyba ze poszłoby mi w biust, nie obraziłabym się). Generalnie moje kształty nie są zbyt kobiece, dlatego podkreślam to, że jestem szczupła i odpowiedniego jak na dziewczynę wzrostu
Oprócz tego,że mam ok 158cm(chociaż nie wiem,z dwa lata się nie mierzyłam)to ważę tyle co Ty i z tłuszczykiem tak samo.Szkoda,że samemu nie można go rozprowadzać po ciele Tak sobie myślę,że jak byłabym wyższa,to byłabym nijaka,a tak to widzę,że mój wzrost jest moim atutem,czymś co mnie napewno wyróżnia.
Pozdro Maleństwa
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:49   #2105
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Oprócz tego,że mam ok 158cm(chociaż nie wiem,z dwa lata się nie mierzyłam)to ważę tyle co Ty i z tłuszczykiem tak samo.Szkoda,że samemu nie można go rozprowadzać po ciele Tak sobie myślę,że jak byłabym wyższa,to byłabym nijaka,a tak to widzę,że mój wzrost jest moim atutem,czymś co mnie napewno wyróżnia.
Dokładnie, poza tym, my mamy wybór przynajmniej - możemy być malutkie w płaskich butach albo wysokie w szpilach A wysokie dziewczyny, coż, są cały czas wysokie

Poza tym, niewielki wzrost wcale nie musi od razu znaczyć krótkich nóg. Z tego co mi się wydaje i z tego, co mi mówili inni (szczerze, nieszczerze, kij tam ), moje nogi są proporcjonalne jak najbardziej, więc nie ma się tak co na zapas martwić o skracanie itd
__________________


Patryka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:57   #2106
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Dokładnie tak jak mówisz,mamy więcej możliwości ^_^
Niestety mi się trafiły krótkie nóżki Zauważyłam to dopiero,gdy koleżanka pożyczyła spodnie i po prostu urosła do sufitu,gdy zobaczyła,że sięgają jej do kostek -_-' potem zmierzyłam je sobie,niepotrzebnie:|, no i się troche załamałam;s ahh cżłowiek mniej wie,to lepiej śpi
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 22:04   #2107
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ooo maluszki powróciły hihihi

o koboecych ciuszkach to powiem Wam ze upolowalam ostatnio spodenki czarne w mango i są na styl elegancko sportowy świetnie sie w nich czuje fakt nie są na maxa obcisłe ale leżą fajnie

Mężczyżn tak jak juz kiedys mowiłam Kocham Wysokich i nic to nie zmieni mój Tż ma 188 cm a ja całe 156 i jest si

Marthusia powiem ci że ja też osatnio załważyłam że mam krótkie nóżki hihi ale się nie przejmuje maluszki s piekne i mim zdaniem mam swoje proporcje

a własnie ja też zmieniam troszkę szafę i musze focie poroabić i sie powymieniać, może jesteście chetne też założyć wątki na ciuchach zawsze możemy coś wymieniać co powinni byc bez problemu dobre ale o tylko mała sugrstia
ciesze sie że powróciłysmy Maleńkie
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 11:53   #2108
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Patryka, ja tez bym chciała trochę tłuszczyku na klatę. szkoda, że tak się nie da.

scarlettmonroe, ja, jeszcze przed ciążą, zawsze kupowałam spodnie w Orseyu, ich 32 rozmiar pasował na mnie idealnie. więc niedawno skoczyłam do orseya, szukałam jakiś eleganckich klasycznych spodni, i tylko się wściekłam!!! nawet 32 rozmiar za duży w dupie!! i wiecie, oni kłamią z ta rozmiarówką!! kumpela, -standardowa 38-mka,- wchodzi w orsayowskie 34. ...nie wiem po co oni celowo zaniżają rozmiary?? żeby dziewczyny się fajnie czuły.. bo pasuje im rozmiar 34 czy 36...?? to wszystko jakieś chore.

Czekam na foty, niech któraś zacznie to i ja kiedyś cos wkleję.

anlaya, moja mama ma ten sam problem. Niby Ryłko oferuje rozmiarówkę już od 32, ale to takie samo oszustwo jak i w orseyu, chyba że nagle mamie noga zmalała, bo teraz właśnie pasuje jej Ryłkowskie 32.
Ze sportowymi nie ma problemu, adidasy czy sportowe sandałki można zawsze znaleźć w dziecięcym asortymencie, ale buty eleganckie to dla mamy koszmar.

EDIT: karaa, teraz zerkłam na Twój podpis. .. i spytam : dlaczego chcesz schudnąć aż do 42 kg? to nic dobrego, wierz mi, ja przed ciążą miałam 45kg, teraz 43kg...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:36   #2109
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Maleństwa- łączmy się

lea35 chcę schudnąć bo naprawdę mi przybyło i nie wygląda to korzystnie bo poszło mi w brzuszek i uda , i wszyscy pytają czy w ciąży jestel dlatego musze zrzucić , a jak tyle ważyłam było idealnie i pasowało na mnie wszystko

co do rozmiarów stają sie bardzo zakłamana , ostatnio czytałam arykuł że kobiey tyją ale sklepy powiekszają mniejsze nr tylko po to żeby klientki były zadowolone i tak zwiększąją swoją sprzedaż , bo gry kobieta wchodzi w rozmiar 34 lub 32 czuje sie zadowolona że sie zmieściła i kupuje , ale nie patrzą na to że są naprawcę szczupłe dziewczyny które w takich rozmiarach nie znajdą nic dla siebie eh....
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:11   #2110
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
lea35 chcę schudnąć bo naprawdę mi przybyło i nie wygląda to korzystnie bo poszło mi w brzuszek i uda , i wszyscy pytają czy w ciąży jestel dlatego musze zrzucić , a jak tyle ważyłam było idealnie i pasowało na mnie wszystko

co do rozmiarów stają sie bardzo zakłamana , ostatnio czytałam arykuł że kobiey tyją ale sklepy powiekszają mniejsze nr tylko po to żeby klientki były zadowolone i tak zwiększąją swoją sprzedaż , bo gry kobieta wchodzi w rozmiar 34 lub 32 czuje sie zadowolona że sie zmieściła i kupuje , ale nie patrzą na to że są naprawcę szczupłe dziewczyny które w takich rozmiarach nie znajdą nic dla siebie eh....
Dla mnie też idealna waga jest 42 kg Choć takie małe cyferki mogą brzmieć trochę masakrycznie... Przy 3kg więcej to by mi się tłuszczyk wylewał boczkami, a np. przy 50 to całe 8kg poszło by mi w brzuch i cycki i musiałabym kupować bluzki L-ki. Każdy kilogram więcej można u mnie zauważyć gołym okiem i na dodatek nie rozkłada się równomiernie. A jak tak bardzo lubię słodycze...
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 17:22   #2111
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Dla mnie też idealna waga jest 42 kg Choć takie małe cyferki mogą brzmieć trochę masakrycznie... Przy 3kg więcej to by mi się tłuszczyk wylewał boczkami, a np. przy 50 to całe 8kg poszło by mi w brzuch i cycki i musiałabym kupować bluzki L-ki. Każdy kilogram więcej można u mnie zauważyć gołym okiem i na dodatek nie rozkłada się równomiernie. A jak tak bardzo lubię słodycze...
dla mnie tez 42 to idealnie :P ale ja sie obzeram strasznie (makarony przynajmniej 4 razy w tygodniu, slodycze codziennie) i nie mam wiecej i tak.
ech przypomnialam sobie o jedzeniu... a grypa jelitowa mnie chwycila i musze glodowac..
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 18:44   #2112
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Dla mnie taką idealną wagą jest 43. Śmieszen, tak mi sie ustaliło 20 lat temu i do tej pory z małymi wachnięciami stoi w miejscu. jakbym ważyła więcej ( kiedyś sprawdziłąm na Vitalii i chieli mi opracować dietę do prztycia do 50kg!!!), to bym się źle czuła, zwłaszcza, że mnie cały tłuszcz w brzuch idzie i brzydko to wygląda.

A rozmiarówka jest strasznie pozaniżana. I śmiesy mnie to, bo wiem, na przykąłd, że nie schudłam, a to muszę kupowac ciuchy o rozmiar mniejsze. Których to oczywiście nie ma, bo numeracja zawsze kończy się na maksimum 32...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:31   #2113
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Dla mnie taką idealną wagą jest 43. Śmieszen, tak mi sie ustaliło 20 lat temu i do tej pory z małymi wachnięciami stoi w miejscu. jakbym ważyła więcej ( kiedyś sprawdziłąm na Vitalii i chieli mi opracować dietę do prztycia do 50kg!!!), to bym się źle czuła, zwłaszcza, że mnie cały tłuszcz w brzuch idzie i brzydko to wygląda.

A rozmiarówka jest strasznie pozaniżana. I śmiesy mnie to, bo wiem, na przykąłd, że nie schudłam, a to muszę kupowac ciuchy o rozmiar mniejsze. Których to oczywiście nie ma, bo numeracja zawsze kończy się na maksimum 32...
Rozmiary sa strasznie rozne. Raz XS duze, a raz M dobre. A ostatnio coraz czesniej spotyka sie zanizoną rozmiarowke.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:57   #2114
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja mam 160 cm. Wzrost to chyba to czego w sobie najbardziej nie lubię. Chociaż przynajmniej proporcjonalna jestem.Ważę teraz 43 kg i wydaje mi się,że powinnam przytyć. W końcu mój obwód talii nie przyprawiał by mamy o dreszcze [mam 55-56 w talii :P]. A reszta ma całkiem znośne obwody :P
Problem mam dopiero w sklepach. Nigdzie nie mogę znaleźć nic co by na prawdę dobrze leżało-zawsze za luźne w talii,albo za ciasne w biuście :/ Ogólnie noszę 32. Czasami 34, bo 32 w naszych sklepach wydaje się być prawie nie osiągalny :|
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:59   #2115
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Ja mam 160 cm. Wzrost to chyba to czego w sobie najbardziej nie lubię. Chociaż przynajmniej proporcjonalna jestem.Ważę teraz 43 kg i wydaje mi się,że powinnam przytyć. W końcu mój obwód talii nie przyprawiał by mamy o dreszcze [mam 55-56 w talii :P]. A reszta ma całkiem znośne obwody :P
Lepsze wcięcie niż go brak ;-) ja ma 60 ale biust za mały A waze troszkę mniej od ciebie, chociac kiedys mialam te 43 no i te moje 158 cm To akurat w sobie lubie moje 158 cm
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:48   #2116
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja mam 156cm, ale moją zmorą nie jest wzrost, a raczej wymiary, mam w biodrach 83cm (i to też nie zawsze aż tyle) przez co nie mogę kupić żadnych spodni, rozmiary 34 i 32 wiszą jak na wieszaku, pomijając już kwestię o ile są za długie..
Życie w Polsce przy takich wymiarach jest naprawdę utrudnione.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:56   #2117
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cieszcie sie, ze mieszkacie w Polsce, gdzie rozmiar 34 w ogole jeszcze istnieje...W niemczech czy w portugalii mozna o nim praktycznie zapomniec...Jak ide do sklepu to tylko zalamac sie moge, bo wszystko, co mi sie podoba jest za duze, za dlugie albo za szerokie...
Nie zgodzę się z Tobą, mieszkałam w Niemczech i rozmiar 34 i 32 były ogólnodostepne, chociaż tylko 32 na mnie pasowało, natomiast w Polsce wszystko jest ogromne, za duże, za szerokie etc, przez co zakupy są prawdziwą udręką.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:01   #2118
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
dla mnie tez 42 to idealnie :P ale ja sie obzeram strasznie (makarony przynajmniej 4 razy w tygodniu, slodycze codziennie) i nie mam wiecej i tak.
ech przypomnialam sobie o jedzeniu... a grypa jelitowa mnie chwycila i musze glodowac..
Wg. mnie jesteś barrrdzo szczuplutka i nie musisz ważyć 42 No i wracaj do zdrowia!

Zaskoczyłyście mnie pisząc, że 42 kg to najlepsza dla maluszków waga. Ja mam te swoje 159 cm i jak ważyłam 42 kilo to barrrdzo chciałam przytyć. Udało mi się i cieszę się niezmiernie z większej pupy i ciut większych piersi Na szczęście nic mi się bokami nie wylewa, brzuch mam zawsze (skromność) wyrzeźbiony i płaski, przy moich obecnych 44/45 kilo. Wiem, że 42 a 44/45 kg to nie jest powalająca różnica, ale dla maleństw każdy gram na ciele oznacza wiele (rymowana logika)
Jedyną moją zmorą jest cellulit na udach i na pośladkach;( Mam obsesję) TŻ mnie ubóstwia, ale ja wiem swoje...
__________________


czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:25   #2119
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Lepsze wcięcie niż go brak ;-) ja ma 60 ale biust za mały A waze troszkę mniej od ciebie, chociac kiedys mialam te 43 no i te moje 158 cm To akurat w sobie lubie moje 158 cm
madaaa, widzę, że wymiar talii mamy identyczny. i długość ciała tez jednaka.
no i za mały biust- też się zgadza.

Dziewczyny, skoro wszystkie mamy tak duże problemy z kupnem ciuchów, to gdy już uda nam się dorwać jakieś cacko pasujące na nas idealnie, to chwalmy się tym. wklejajcie fotki, podajcie namiary na sklep, cenę, itp. myślę, że to ułatwi sprawę maleństwom.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 12:33   #2120
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja mam wymiary86-55/56-86 czyli wcięcie jest...i wszystkie spodnie odstają w pasie,a na gumce nie będę nosiła :/
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:21   #2121
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Maleństwa- łączmy się

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;8076032]madaaa, widzę, że wymiar talii mamy identyczny. i długość ciała tez jednaka.
no i za mały biust- też się zgadza.

Dziewczyny, skoro wszystkie mamy tak duże problemy z kupnem ciuchów, to gdy już uda nam się dorwać jakieś cacko pasujące na nas idealnie, to chwalmy się tym. wklejajcie fotki, podajcie namiary na sklep, cenę, itp. myślę, że to ułatwi sprawę maleństwom. [/quote]
A na avatarku to twoja dzidzia ? Bo ja widzisz jeszcze nie rodzilam, ale mam nadzieje, ze kiedys po dziecku moje wymiary sie zwiększa
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:33   #2122
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

tak, madaaa, to mój 10,5- miesięczny syn.
A nadzieję to ja tez miałam,... na próżno. Przed ciążą 45kg, teraz 43kg.
Jeszcze będąc w ciąży cieszyłam się jak głupia, że zostanie mi trochę ciałka i wreszcie w każdym sklepie kupię coś na siebie.. a tu psinco, nie dość że kupic wciąż nic nie idzie na takie wymiary, to jeszcze większość ciuchów z mojej szafy jest za duża- głównie spodnie, bo mimo porodu siłami natury, jakoś mi się biodra nie poszerzyły, wręcz odwrotnie- są szczuplejsze.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 16:07   #2123
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Maleństwa- łączmy się

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;8079376]tak, madaaa, to mój 10,5- miesięczny syn.
A nadzieję to ja tez miałam,... na próżno. Przed ciążą 45kg, teraz 43kg.
Jeszcze będąc w ciąży cieszyłam się jak głupia, że zostanie mi trochę ciałka i wreszcie w każdym sklepie kupię coś na siebie.. a tu psinco, nie dość że kupic wciąż nic nie idzie na takie wymiary, to jeszcze większość ciuchów z mojej szafy jest za duża- głównie spodnie, bo mimo porodu siłami natury, jakoś mi się biodra nie poszerzyły, wręcz odwrotnie- są szczuplejsze.[/quote]

No niestety... ale pociesze cie mowiac, ze lepiej byc szczupłym niz grubym
Ja się pocieszam, bo u mnie w rodzince raczej kobiety nabieraly ciala po ciaży. Pozostaje mi zyc marzeniami
A synek uroczy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 17:56   #2124
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja przy 157cm i 41kg[!!] miałam fajne nóżki, ale reszta pożal się Boże! Przy 48-50 czułam się F A T A L N I E. Nie chodzi mi tylko o wygląd, ale nawet o samo funkcjonowanie[jak ja mogłam nie lubić sportu?]. Najlepsze jest 45-46
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 19:05   #2125
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja zrobiłam dzisiaj zakupy w Camaieu. Udało mi się upolować 2 bluzeczki. Miałam jeszcze ochotę na koszulę z krótkim rękawem, ale rękawy były wielkie a reszta trochę przymaława,a zwykle 34 są na mnie dobre. Ale najgorszy kłopot to mam z sukienkami, bo tam gdzie wysokie dziewczyny jeszcze mają talię to niższym już się biodra zaczynają Przymierzałam ostatnio prześliczną sukienkę i klapa ,a potrzebuję elegancką na imprezę.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 09:42   #2126
WITiilaewa57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja też jestem niskiego wzrostu 1.58, wiecie ja tam sobie nie odmawiam niektórych ubrań pomimo tego że nie pasują. Ważne jest że mi w tym wygodnie Najważniejsze jest to abyśmy się dobrze czuły w tym w czym chodzimy i przede wszystkim sobie się podobałyBo samoakceptacja najważniejsza!!! Pozdrawiam
WITiilaewa57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:20   #2127
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

WIT, zgadzam się z Tobą, samoakceptacja jest najważniejsza, i ja siebie lubię w 100% . , tylko nie lubię tego, że producenci ubrań mnie nie lubią i nie szyją na moje rozmiary ciuchów.
I o ile w przypadku sportowych ciuchów luźniejsze jest OK, to nie wyobrażam sobie eleganckich spodni odstających w biodrach , że już o pasie nie wspomnę.

scarlet, sukienki, tak jak piszesz to też totalna porażka. wszystkie są uszyte na żyrafy.

I jeszcze jedna niesprawiedliwość- sa sklepy dla puszystych, a jeszcze nigdy nie spotkałam się ze specjalnym sklepem dla ludzi małych, drobnych. ... wiem, sa dziecięce.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:57   #2128
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;8100557]WIT, zgadzam się z Tobą, samoakceptacja jest najważniejsza, i ja siebie lubię w 100% . , tylko nie lubię tego, że producenci ubrań mnie nie lubią i nie szyją na moje rozmiary ciuchów.
I o ile w przypadku sportowych ciuchów luźniejsze jest OK, to nie wyobrażam sobie eleganckich spodni odstających w biodrach , że już o pasie nie wspomnę.

scarlet, sukienki, tak jak piszesz to też totalna porażka. wszystkie są uszyte na żyrafy.

I jeszcze jedna niesprawiedliwość- sa sklepy dla puszystych, a jeszcze nigdy nie spotkałam się ze specjalnym sklepem dla ludzi małych, drobnych. ... wiem, sa dziecięce. [/QUOTE]
z tymi sklepami to racja. jestesmy dwoma dyskryminowanymi gatunkami - tyle ze my bardziej :P


ja wiekszosc rzeczy na dzieciecych kupuje,bo teraz sa czesto takie rzeczy jak na mlodziezowych tam, bo fajnie ubrane dzieci to teraz lans wiec nie narzekam

moje ostatnie zakupy to bluza na dzieciecym Re, na 12-13 lat za 30 zl (czyli rzecz niemozliwa u doroslych ^^), spodnie na dzieciecym HM, koszulka dzieciecy HM....

a talia to ja sie czuje fatalnie jak mamw iecej niz 56.. robie wszystko zeby miec 55 nawet w czasie okresu :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 15:09   #2129
babciamalina125
Rozeznanie
 
Avatar babciamalina125
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 664
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
a talia to ja sie czuje fatalnie jak mamw iecej niz 56.. robie wszystko zeby miec 55 nawet w czasie okresu :P
Ile ja bym dała żeby miec te twoje 56 cm
Sama mam 64 cm w talii a w biodrach 85 więc nie ma u mnie dużej różnicy
__________________
babciamalina125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 15:28   #2130
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Maleństwa- łączmy się

DJADKJGU-mam tyle samo w talii.Gdzie kupujesz bluzki ,żeby nie 'wisiały? [piza działami dziecinnymi :P]
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 22:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.