Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 17:18   #421
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

No wlasnie wiem ze dermacol przy mojej mieszanej cerze i rozszerzonych porach to pomylka! Co prawda cala sie nie smarowalam nim tylko punktowo jak to napisala cathy ale czasami potrafily sie tak zlac ,ze wygladalo to jak pelna "maska".
Nastawilam sie juz na calkowita zmiane kosmetykow zarowno kolorowych jak i naturalnej pielegnacji wiec wierze ,ze niedlugo nie bede miec problemow z "zachciewajkami" jak to mawia moj TZ na krostki.

frantic nie ma mowy o rezygnacji z mineralkow! tyle dobrego sie naczytalam o nich ze tak latwo sie nie poddam Trzeba wziac pod uwage,ze na razie testuje makijaze mineralne i brak pelnego wyposazenia tez ma kluczowa role ale to sie zmieni!

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
uzywaj primera, dobrze nawilzaj cere, nie nakladaj za duzo proszkow na twarz (duzo wcale nie znaczy lepiej, przeciwnie czesto szybciej sie warzy i znika) i poczekaj az cera sie przyzwyczai do nowego rodzaju kosmetykow- jak pisalam niedawno u mnie troche tez to trwalo a teraz makijaz wytrzymuje o wiele dluzej
Oby i u mnie tak bylo.
Mysle ,ze sposob nakladania rowniez ma znaczenie. Niby wydaje mi sie ,ze robie to dobrze jednak to rowniez kwestia wprawy, a i pedzelek na razie ten z essence do makijazu mineralnego (czekam na swojego Flat Topa )

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-06-02 o 17:21
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:20   #422
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Nie mogę nigdzie znaleść porównania.

Czy Fairly Light Neutral jest ciemniejszy czy jasniejszy od Light Neutral? Oba są z kategori buff, na stronie wyglada jakby FLN był duzo jasniejszy ale tutaj https://www.everydayminerals.com/ind...6&limitstart=0 wychodzi na to, że ciemniejszy <??> Sama nie wiem już co zamawiać...chcialabym cos ciemniejszego troche od Light Neutral
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:23   #423
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
No wlasnie wiem ze dermacol przy mojej mieszanej cerze i rozszerzonych porach to pomylka! Co prawda cala sie nie smarowalam nim tylko punktowo jak to napisala cathy ale czasami potrafily sie tak zlac ,ze wygladalo to jak pelna "maska".
Nastawilam sie juz na calkowita zmiane kosmetykow zarowno kolorowych jak i naturalnej pielegnacji wiec wierze ,ze niedlugo nie bede miec problemow z "zachciewajkami" jak to mawia moj TZ na krostki.
frantic nie ma mowy o rezygnacji z mineralkow! tyle dobrego sie naczytalam o nich ze tak latwo sie nie poddam Trzeba wziac pod uwage,ze na razie testuje makijaze mineralne i brak pelnego wyposazenia tez ma kluczowa role ale to sie zmieni!
To dobrze, bo już się trochę obawiałam jak przeczytałam, że wiele sobie obiecujesz po kosmetykach EDM. Ja wiem, że prawie każdy od tej marki zaczyna, z różnych - oczywistych zresztą powodów. Rzecz tylko w tym, żeby nie zrezygnować z minerałów w ogóle jak te nie podejdą.

A akcesoria odpowiednie rzeczywiście mają duże znaczenie. Resztę napisała Ci Paula.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:24   #424
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Wierze,ze i u mnie tak bedzie.
Mysle ,ze sposob nakladania rowniez ma znaczenie. Niby wydaje mi sie ,ze robie to dobrze jednak to rowniez kwestia wprawy, a i pedzelek na razie ten z essence do makijazu mineralnego (czekam na swojego Flat Topa )
owszem, wprawa tez robi swoje, glownie jesli chodzi o nie nakladanie za duzych ilosci. a kiedy juz bedziesz miala dobry pedzel, szybko sie wprawisz w wykonaniu makijazu mineralnego bedzie dobrze, tylko cierpliwosci trzeba troche niestety. ja na poczatku tez naczytalam sie ze to takie cudowne kosmetyki, a kiedy po 2 godzinach nic nie bylo na twarzy bylam zawiedziona, ale postanowilam ze nie pomaluje sie tradycyjna kolorowka
a w razie gdyby mimo dluzszego czasu sytuacja sie nie poprawiala- sprobuj innych fimr.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:26   #425
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Nie mogę nigdzie znaleść porównania.

Czy Fairly Light Neutral jest ciemniejszy czy jasniejszy od Light Neutral? Oba są z kategori buff, na stronie wyglada jakby FLN był duzo jasniejszy ale tutaj https://www.everydayminerals.com/ind...6&limitstart=0 wychodzi na to, że ciemniejszy <??> Sama nie wiem już co zamawiać...chcialabym cos ciemniejszego troche od Light Neutral
W pierwszym poście jest link do forum EDM, gdzie podkłady zostały wypisane w kolejności od najjaśniejszego do najciemniejszego. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:28   #426
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W pierwszym poście jest link do forum EDM, gdzie podkłady zostały wypisane w kolejności od najjaśniejszego do najciemniejszego. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

wlasnie nie znalazlam bo tam sa podane dwie wercje ulozenia kolorow Buff dlatego sie pytam tutaj
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:34   #427
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi
Zdaje sobie sprawe z tego ,ze jesli chce efektow musze rowniez zadbac o ogolny stan cery. Wstyd sie przyznac,ze troche ta kwestie zaniedbalam,ale czuje sie zmobilizowana do Wielkiej Przygody jaka czeka mnie z "mineralkami". Jak zauwazyla frantic rozpoczelam EDM co nie znaczy ,ze nie skoncze na innych w kazdym badz razie jak juz napisala ktoras z forumowiczek czuje sie "nawrocona". Dzieki Wam za to
PS dermacol z dniem dzisiejszym laduje w koszu!

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-06-02 o 17:35
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 17:35   #428
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
wlasnie nie znalazlam bo tam sa podane dwie wercje ulozenia kolorow Buff dlatego sie pytam tutaj
Jak są różne opinie, to pewnie odcienie są zbliżone co do jasności.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:39   #429
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jak są różne opinie, to pewnie odcienie są zbliżone co do jasności.
pewnie tak, aa zamowie i sama zobacze
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:06   #430
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja to mam teraz obrzydzenie co do tradycyjnych podkladow. chyba to jakas fobia albo zboczenie:P
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:15   #431
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
pewnie tak, aa zamowie i sama zobacze
ja mam tak z poł sampla FLN - chętnie się pozbędę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 18:17   #432
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zachęcona Waszymi opiniami i wrażeniami o minerałach również postanowiłam je wypróbować.
Dziś przyszła do mnie paczuszka z EDM (nie spodziewałam się, że aż tak szybko, zamówienie składałam 22 maja).
Jestem pod wrażeniem miękkości Flat Topa! Jest taki milusi...
A Baby Kabuki to jakaś miniaturka pędzla, jeszcze nie wiem jak się takim maleństwem posługiwać ;]

Jutro będę się bawić moimi samplami, zobaczymy jaki będzie efekt!
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:30   #433
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hej, z dzika chęcią podłącze się do wątku

dopiero zaczynam z minerałami, dostałam małą odsypkę Golden-Fawn jako dodatek do wymianki i powiem Wam, że mimo tego, że sadziłam że jestem zimnym typem, to ten odcień bardzo ładnie i przede wszystkim naturalnie na mnie wygląda

pierwsze nałożenie było nie lada wyczynem. Najpierw sie zachwyciłam, że choć tak mnie straszono, że tak trudno jest podkład mineralny nałożyć, a mi to tak ładnie i równo wyszło już za pierwszym razem, to potem gdy obejrzałam się w sztucznym świetle w łazience i zobaczyłam te placki na skórze, przezyłam zgrozę, że miałam pomysł, by tak wyjść na ulicę, hihi

uzywam od kilku dni i idzie mi coraz lepiej, zachęcona zamowiłam teraz Flat Topa i próbki jasnych podkładów w różnych tonacjach na wspólnym wątku zamówieniowym

jestem strasznie zadowolona jupi!!!!
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:58   #434
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam! Mam zamiar zamówić podkład EDM intensive i chciałabym się dowiedzieć jak to wszystko mniej więcej wygląda:P czy jest trwały, czy dobrze kryje? O co chodzi z tym naturalnym efektem? Nigdy wcześniej nie miałam sypkich podkładów, więc byłabym wdzięczna za odpowiedź Z góry dzięki i pozdrawiam!
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 19:08   #435
nnnati
Przyczajenie
 
Avatar nnnati
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hurra! właśnie po 10 dniach od zamowienia dostałam swoja paczuszke Przyszedł fenomenalnie miekki flati, sample i sample 3 cieni, z których in the garden rządzi Z zestawu sampli darmowych wzięłam róż coffe break, który w opakowaniu i na zdjeciu wyglada na fiolecik a w rzeczywistości to złoty brąz, bardzo mi się podoba, mimo że oczekiwałam innego koloru Za friko dostałam gąbeczke celulozową i cień, który ni w gruche ni w pietruche mi pasuje...brudny, matowy róż Bird House. Kolor ładny, ale co z tego, skoro nie mogę używać takich róży ze względu na sińce pod oczyma...no więc du.. ;( Ewentualnie posłuży mi jako następca nick nacka. Choć i tak miła z ich strony taka akcja

Dostałam też dziś próbki cieni beautiful girl minerals (nie wiem czy starczy mi na pół użycia), kolory PIEKNE, ale już chyba wole zapłacić te 2 dolce więcej i mieć w pudełeczku z ilością na rok używania od EDM.
nnnati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 19:15   #436
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

bird house moge wymienic sie z Toba na cos co Ci pasuje, a mam duzo
napisz koniecznie jak po nakladaniu CI sie spodobaja mineralki
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 19:34   #437
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez nnnati Pokaż wiadomość
Hurra! właśnie po 10 dniach od zamowienia dostałam swoja paczuszke Przyszedł fenomenalnie miekki flati, sample i sample 3 cieni, z których in the garden rządzi Z zestawu sampli darmowych wzięłam róż coffe break, który w opakowaniu i na zdjeciu wyglada na fiolecik a w rzeczywistości to złoty brąz, bardzo mi się podoba, mimo że oczekiwałam innego koloru Za friko dostałam gąbeczke celulozową i cień, który ni w gruche ni w pietruche mi pasuje...brudny, matowy róż Bird House. Kolor ładny, ale co z tego, skoro nie mogę używać takich róży ze względu na sińce pod oczyma...no więc du.. ;( Ewentualnie posłuży mi jako następca nick nacka. Choć i tak miła z ich strony taka akcja

Dostałam też dziś próbki cieni beautiful girl minerals (nie wiem czy starczy mi na pół użycia), kolory PIEKNE, ale już chyba wole zapłacić te 2 dolce więcej i mieć w pudełeczku z ilością na rok używania od EDM.
Ten bird house to chyba jakoś hurtowo dodawali jako gratis - też dostałam, a zamawiałam tylko pędzel i free kita. Ale odcień jak dla mnie kompletnie do niczego, mogliby coś w zimnej tonacji dorzucić
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 20:19   #438
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

po kilku miesiącach bycia wierną Buff'd postanowiłam znów zamówić EDM... tylko jak dobrze zrozumiałam mają wycofać free sample kit? ktoś wie kiedy to nastąpi?

i taka moja obserwacja: Golden Light w trzech formułach: Matte, Semi-Matte i Intensive od lutego leżały w szufladzie nieużywane. dziś porównałam je w świetle dziennym i dałabym sobie rękę uciąc że w lutym te kolory w słoiczkach były niemal identyczne... a dziś formuła intensive wygladała na pomarańczową! czyżby formuła Intensive szybciej się utleniała?

mam też pytanie: czy bardziej żółty (tzn mniej pomarańczowy ) od Golden Light będzie Light Olive? Bo golden Fair zawsze wydawał mi sie za jasny, tak blada nie jestem, a poza tym lato się zbliża czy od razu Golden Winged Butter? ma ktoś takie porównanie? ja przez ostatnie trzy miesiące używałam tylko Antique z Buff'd (formuła light, sporadycznie original)

edit: tak dawno nie odwiedzałam EDM że nie mogę się połapać;] pomóżcie mi zlokalizować ten bronzer vici's? a miał ktoś bronzer Favorite Hoodie? chyba dawniej go nie było... edit2: po dodaniu Favorite Hoodie do koszyka zamiast Waffle Cone przesyłka zdrożała z 4.8$ na 5.52$... czyli tak jak z Jump Rope dziwne rzeczy sie dzieja

Edytowane przez mykofenolan mofetilu
Czas edycji: 2009-06-02 o 20:50 Powód: drugie pytanie:)
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 20:23   #439
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez nnnati Pokaż wiadomość
Hurra! właśnie po 10 dniach od zamowienia dostałam swoja paczuszke Przyszedł fenomenalnie miekki flati, sample i sample 3 cieni, z których in the garden rządzi Z zestawu sampli darmowych wzięłam róż coffe break, który w opakowaniu i na zdjeciu wyglada na fiolecik a w rzeczywistości to złoty brąz, bardzo mi się podoba, mimo że oczekiwałam innego koloru Za friko dostałam gąbeczke celulozową i cień, który ni w gruche ni w pietruche mi pasuje...brudny, matowy róż Bird House. Kolor ładny, ale co z tego, skoro nie mogę używać takich róży ze względu na sińce pod oczyma...no więc du.. ;( Ewentualnie posłuży mi jako następca nick nacka. Choć i tak miła z ich strony taka akcja

Dostałam też dziś próbki cieni beautiful girl minerals (nie wiem czy starczy mi na pół użycia), kolory PIEKNE, ale już chyba wole zapłacić te 2 dolce więcej i mieć w pudełeczku z ilością na rok używania od EDM.
coffe break to brazik ? a myslisz, że nadawalby sie na bronzer? Dalej mam klopot z wyborem bronzera, bo chce jakis w samplach (narazie 12$ za summer bronzer nie dam ) i jednak nie wezme tego z brokatem, bo mam za brzydka cere na takie eksperymenty.
Mozna by prosic o zdjecie tego coffe break na skorze poczekam oczywiscie do jutra na swiatlo dzienne
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 21:43   #440
nnnati
Przyczajenie
 
Avatar nnnati
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Pastereczko, a co miałabyś na wymianę? przejrzałam wymiankowy i nie znalazłam nic. Ja bym chętnie przyjęła jakieś cienie, ciemniejsze odsypki z vv lumiere lub luminesse albo róże. Jeżeli jest gdzieś tu Twój zbiór to wybacz, ale słabo jestem zorientowana technicznie na wizażu

Incorrect, no właśnie też się zdziwiłam jak rozsmarowałam na ręce. Jak bardzo się przyjrzysz to może dostrzeżesz jakąś nutę fioletu, ale to właśnie generalnie jest taki złoty brąz. Sama jestem ciekawa efektu, jest bardzo mocny i dosyć się iskrzy. Jutro postaram sie zrobić swatche
nnnati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 21:49   #441
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Robiłam zamówienie w sobote i u mnie na zamówieniu juz pisze Shipped. A jak placilaś?
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Hmmm, ja zapłaciłam dzisiaj rano i wlasnie sprawdzilam i mam status shipped
Status "shipped" jest zmienia się automatycznie płacąc od razu paypalem czy kartą, czyli kiedy strona EDM przekierowuje do płatności Jak 1 raz zapłaciłam poprzez "ręczne" otworzenie paypala i wypełnienie wysyłki pieniędzy za zamówienie, to status shipped zmienił sie po kilku dniach dopiero. Jak płacę z przekierowania strony to "shipped" jest od razu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 21:56   #442
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
oto swathe oliwek.
A na pokrywce wysmarowany jest neutral, by pokazac jaki jest faktycznie po nałożeniu, (że ciemnieje to znaczy)
oślepłam
bo nie wiedzę żadnych swatchy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:02   #443
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
oto swathe oliwek.
A na pokrywce wysmarowany jest neutral, by pokazac jaki jest faktycznie po nałożeniu, (że ciemnieje to znaczy).. Zdjęcia w słońcu, czwarte idealnie oddaje kolory

...

no bo mi się coś pozajączkowało, juz poprawiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5007.jpg (169,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5008.jpg (168,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5009.jpg (167,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5011.jpg (158,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5012.jpg (156,4 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-06-02 o 22:08 Powód: post pod postem
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:03   #444
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mariola, dotarła w końcu do Ciebie ta zaginiona paczka?

czy zwracacie dużą uwagę do tego czy kolor podkładu współgra z kolorem szyi?
bo mi w sumie pasuje perfekt i multitasking, ale odcinają się od żółtawej szyi, za to fairly summer ma więcej żółci i wygląda chyba najkorzystniej, a właśnie leci do mnie multitasking, najbardziej różwoy z tych trzerch
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:08   #445
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Mariola, dotarła w końcu do Ciebie ta zaginiona paczka?

czy zwracacie dużą uwagę do tego czy kolor podkładu współgra z kolorem szyi?
bo mi w sumie pasuje perfekt i multitasking, ale odcinają się od żółtawej szyi, za to fairly summer ma więcej żółci i wygląda chyba najkorzystniej, a właśnie leci do mnie multitasking, najbardziej różwoy z tych trzerch
staram się dobierać do szyi
a próbowałaś Fairly Light?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:10   #446
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Mariola, dotarła w końcu do Ciebie ta zaginiona paczka?

czy zwracacie dużą uwagę do tego czy kolor podkładu współgra z kolorem szyi?
bo mi w sumie pasuje perfekt i multitasking, ale odcinają się od żółtawej szyi, za to fairly summer ma więcej żółci i wygląda chyba najkorzystniej, a właśnie leci do mnie multitasking, najbardziej różwoy z tych trzerch
Według mnie najlepiej wygląda podkład dopasowany właśnie do koloru szyi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:11   #447
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
staram się dobierać do szyi
a próbowałaś Fairly Light?
tak, FL neutral, wyglądałam w nim trupiaszczo
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:12   #448
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
tak, FL neutral, wyglądałam w nim trupiaszczo
nie, tego z Beige, samo Fairly Light
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:25   #449
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

fairly summer powinien byc dobry.
ja tez mam rozowawa twarz ale dobieram do szyi- bardziej zoltej, no bezowej
Fairly Light dla mnie solo jakis za zolty i za ciemny, a fairly summer bardzo fajnie
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:26   #450
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
i taka moja obserwacja: Golden Light w trzech formułach: Matte, Semi-Matte i Intensive od lutego leżały w szufladzie nieużywane. dziś porównałam je w świetle dziennym i dałabym sobie rękę uciąc że w lutym te kolory w słoiczkach były niemal identyczne... a dziś formuła intensive wygladała na pomarańczową! czyżby formuła Intensive szybciej się utleniała?

mam też pytanie: czy bardziej żółty (tzn mniej pomarańczowy ) od Golden Light będzie Light Olive? Bo golden Fair zawsze wydawał mi sie za jasny, tak blada nie jestem, a poza tym lato się zbliża czy od razu Golden Winged Butter? ma ktoś takie porównanie? ja przez ostatnie trzy miesiące używałam tylko Antique z Buff'd (formuła light, sporadycznie original)

edit: tak dawno nie odwiedzałam EDM że nie mogę się połapać;] pomóżcie mi zlokalizować ten bronzer vici's? a miał ktoś bronzer Favorite Hoodie? chyba dawniej go nie było... edit2: po dodaniu Favorite Hoodie do koszyka zamiast Waffle Cone przesyłka zdrożała z 4.8$ na 5.52$... czyli tak jak z Jump Rope dziwne rzeczy sie dzieja
1. golden light w formule intensive jest najbardziej pomarańczowy i choć w słoiczkach wszystkie 4 formuly wyglądają podobnie, na twarzy z intensive wyłażą pomarańczowe tony i jest dla mnie ok, a w semi matte jestem blada jak ściana (kiedyś nawet robiłam porównanie formuł w tym odcieniu). W pudłkach różnią się, ale nie tak bardzo u mnie, choć różnica jakaś tam jest.
2. vicki's radiant jest w kategorii "lucent" w dziale "cheeks"
3. jutro w świetle dziennym zrobię Ci porównanie golden light, light olive i winged butter
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.