Klasyczne ponadczasowe perfumy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 07:07   #31
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Klasyczne i ponadczasowe to dla mnie Chanel 5, Coco Mademoiselle, Anais Anais, Tresor, Organza, Opium, Knowing i Ombre Rose.
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:10   #32
tomasssek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 65
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Z męskich, wg. mnie największymi klasykami są Christian Dior Fahrenheit i Chanel Egoiste.
W dalszej kolejności:
- Gucci pour homme
- Hugo Boss Boss Bottled (No.6)
- Yves Saint Laurent Opium pour homme
- Chanel Platinum Egoiste
- Chanel Allure
- Jean Paul Gaultier Le Male
- Christian Dior Homme
- Christian Dior Dune


tomasssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 17:45   #33
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez tomasssek Pokaż wiadomość
Z męskich, wg. mnie największymi klasykami są Christian Dior Fahrenheit i Chanel Egoiste.
W dalszej kolejności:
- Gucci pour homme
- Hugo Boss Boss Bottled (No.6)
- Yves Saint Laurent Opium pour homme
- Chanel Platinum Egoiste
- Chanel Allure
- Jean Paul Gaultier Le Male
- Christian Dior Homme
- Christian Dior Dune
Dla części dresów w 20-letnim BMW na pewno
Nie wiem czy Bottled można zaliczyć do klasyków, moim zdaniem sam fakt, że były swego czasu ultrapopularne to za mało.212 Też były swego czasu bardzo popularne, ale czy ktoś powie, że to klasyk?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:51   #34
tomasssek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 65
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;26572905]Dla części dresów w 20-letnim BMW na pewno
Nie wiem czy Bottled można zaliczyć do klasyków, moim zdaniem sam fakt, że były swego czasu ultrapopularne to za mało.212 Też były swego czasu bardzo popularne, ale czy ktoś powie, że to klasyk?[/QUOTE]
Przepraszam, ale za bardzo nie rozumiem twojego stereotypowego myślenia. Obecne nastolatki częściej noszą Paco rabanne 1 million (teraz chyba najbardziej modne perfumy ), perfumy od Lacoste czy Armani aqua di gio, a jeszcze częściej perfumy adiddasa, avon'u itp. Moda na perfumy w Polsce dopiero się zaczyna i może jedynie 60 % nastolatków używa codziennie perfum, z czego może 10 %, tych kosztujących więcej niż 100 zł. Nazywanie Bossa no.6 perfumami dla dresów to chyba lekka przesada. Są one wypuszczone w kolekcji "black" czyli biznesowej i do garnituru, do pracy wg. mnie bardzo dobrze pasują. Na pewno są osoby, które kupują perfumy tej marki, żeby rozpowiadać wszem i wobec że pachną "bossem", ale wydaje mi się, że tyczy się to większości perfum znanych domów mody. A nazwałem te perfumy klasycznymi z tego powodu, iż mimo że są na rynku prawie 15 lat, są nadal popularne, zwłaszcza wśród mężczyzn 30 - 50 lat. Nie były to perfumy "jednego sezonu", w rankingach sprzedaży, razem z Fahrenheit'em i Egoist nadal są na czołowych miejscach. Zapach jest bardzo charakterystyczny, a butelka rozpoznawalna. Firma Hugo Boss, sama przyznała, że nazwała i zamknęła w podobnej buteleczce zapach wypuszczony w 2010, z racji popularności perfum z roku 1998.
Ps. Jeśli perfumy są popularne, ale zapach mi się podoba, to czemu mam ich nie kupować? ...bo są popularne?
Ps.2 Perfumy Hugo bossa, też nie są moimi ulubionymi, ale akurat Bottled wydaje mi się w pewnym sensie klasykiem.

Edytowane przez tomasssek
Czas edycji: 2011-04-28 o 16:02
tomasssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 16:40   #35
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

tomassek, bardzo ładnie obroniłeś swoją opinię- naprawde klasa ja sie nei wypowiadam w sprawie tego zapachu, bo nie znam tej starszej wersji, a jedynie ta najnowszą, jednak to co napisałes dowodzi że masz rację
ps. Lucho do garnituru używa klasyka typu Opium więc stąd pewnie jego uwaga o Boss Bottled - Tomassek, nie miej mu tego za złe, ale w sumie po to jest forum, żeby dyskutowac własnie
__________________
Wymianka kosmetyczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=738679
(makijaż, pielęgnacja, perfumy, próbki, akcesoria, puste flakony, manicure):
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:24   #36
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez tomasssek Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale za bardzo nie rozumiem twojego stereotypowego myślenia. Obecne nastolatki częściej noszą Paco rabanne 1 million (teraz chyba najbardziej modne perfumy ), perfumy od Lacoste czy Armani aqua di gio, a jeszcze częściej perfumy adiddasa, avon'u itp. Moda na perfumy w Polsce dopiero się zaczyna i może jedynie 60 % nastolatków używa codziennie perfum, z czego może 10 %, tych kosztujących więcej niż 100 zł. Nazywanie Bossa no.6 perfumami dla dresów to chyba lekka przesada. Są one wypuszczone w kolekcji "black" czyli biznesowej i do garnituru, do pracy wg. mnie bardzo dobrze pasują. Na pewno są osoby, które kupują perfumy tej marki, żeby rozpowiadać wszem i wobec że pachną "bossem", ale wydaje mi się, że tyczy się to większości perfum znanych domów mody. A nazwałem te perfumy klasycznymi z tego powodu, iż mimo że są na rynku prawie 15 lat, są nadal popularne, zwłaszcza wśród mężczyzn 30 - 50 lat. Nie były to perfumy "jednego sezonu", w rankingach sprzedaży, razem z Fahrenheit'em i Egoist nadal są na czołowych miejscach. Zapach jest bardzo charakterystyczny, a butelka rozpoznawalna. Firma Hugo Boss, sama przyznała, że nazwała i zamknęła w podobnej buteleczce zapach wypuszczony w 2010, z racji popularności perfum z roku 1998.
Ps. Jeśli perfumy są popularne, ale zapach mi się podoba, to czemu mam ich nie kupować? ...bo są popularne?
Ps.2 Perfumy Hugo bossa, też nie są moimi ulubionymi, ale akurat Bottled wydaje mi się w pewnym sensie klasykiem.
Kolego, a zauważyłeś wrzuconą przeze mnie emotkę?
Z tymi dresami i 20-letnimi BMW to taki żarcik (na pedecie czytałem o tym).
Dla mnie sama popularność zapachu nie wystarczy aby mógł być klasycznym, moim zdanie po prostu tym perfumom czegoś brakuje (domyśl się czego). Same rankingi sprzedaży to nie wsystko. A poza tym nie wyobrażam sobie biznesmena z prawdziwego zdarzenia pachnącego Bottledem, to nie ten typ zapachu, raczej dla młodego energicznego chłopaka (do trzydziestki), a nie poważnego gościa w garniaku.
A czy ja komuś narzucam jakich perfum ma używać a jakich nie? Ja chciałem tylko wyrazić swój pogląd, do czego chyba mam prawo.

I sam fakt, że nie lubię tego zapachu nie zaważył na mojej opinii, bo Fahrenheita nie lubie, ale za klasyka uważam, bo ma to coś.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 22:07   #37
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Może nie zauważyłam ,ale chyba brakuje baaaaaaaaaaaardzo klasycznej
Coco Chanel ,tzw. "Czarnej" w obu cudownych, eleganckich wersjach edt i edp.

Dla mnie KLASYCZNE perfumy= klasa, styl, ponadczasowość, elegancja,to zapachy noszone i cenione przez kolejne pokolenia.

Edytowane przez Gosia197
Czas edycji: 2011-04-29 o 22:12
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 17:54   #38
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

a dla mnie każdy ma prawo stworzyć swój subiektywny ranking tych ponadczasowych i klasycznych i nie rozumiem wymiany zdań powyżej
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:23   #39
tomasssek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 65
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;26593510]
A czy ja komuś narzucam jakich perfum ma używać a jakich nie? Ja chciałem tylko wyrazić swój pogląd, do czego chyba mam prawo.

I sam fakt, że nie lubię tego zapachu nie zaważył na mojej opinii, bo Fahrenheita nie lubie, ale za klasyka uważam, bo ma to coś.
[/QUOTE]
Ty wyraziłeś swój pogląd, a ja chciałem obronić swoje zdanie, po to chyba jest forum, by dyskutować. Ranking może każdy stworzyć, ale chyba ciekawsze jest jego omawianie, a nie tylko wymienianie w kółko tych samych perfum.
Choć, nie jestem fanem bottled, dalej pozostaję przy zdaniu, iż perfumy Bossa wywarły taki wpływ na przemysł perfumeryjny, że należy im się miano klasyka. Wiele później powstałych zapachów jest opartych na nutach bottled. To samo można powiedzieć o Chanel no. 5. Mi się kompletnie nie podobają. Też mi w tych perfumach czegoś brakuje, ale chyba nikt nie powie, że nie jest to klasyk.
Miłego wieczoru
tomasssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 08:03   #40
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
a dla mnie każdy ma prawo stworzyć swój subiektywny ranking tych ponadczasowych i klasycznych i nie rozumiem wymiany zdań powyżej
A ja z zaciekawieniem przeczytałam wymianę zdań powyżej- tak jak napisał przedpisca Tomassek- po to jest forum, żeby się trochę tymi zdaniami powymieniać, ba, czym różniej, tym bardziej interesująco.

Jak myślę o klasykach, zawsze zjawiają mi się przed oczami ascetyczne buteleczki Chanelek.
19, Coco no i Piątka. Co do Piątki- przy mojej miłości do klasyków nie mogę się jednak przekonać, mi osobiście nie leży.
Za to leży na mnie Cristalle, które też do klasyków zaliczę.

I z innej zapachowej stajni Shalimar.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:01   #41
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

nie lubię przepychanek słownych, a od wymiany poglądów do niej niedaleko co widać wyżej
poza tym irytuje mnie udowadnianie dlaczego tak, a nie inaczej
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 11:02   #42
martasuszko
Zadomowienie
 
Avatar martasuszko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Klasyczne - według mnie woda toaletowa mojego męża - Fahrenheit CD
martasuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 20:01   #43
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Jicky Guerlain, zaden wymiar czasu nie dogoni tej cudnej maskarady.
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 20:44   #44
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

* Paris YSL
* Cinema
* L`Heure Bleue (miłość)
* Boudoir
* Coco
* Shalimar
* Angel
* 5th Avenue (tu mnie ponosi żeby krzyknąć NIE!)

no i
* Chanel 5 ofkors (zwyczajowo ciężko je pokochać)

Natomiast moim zdaniem miano klasyka z pewnością nie należy się Lolicie Lempickiej, Coco Mademoiselle, Alienowi, Chance, Miss Dior Cherie. Co nie znaczy, że nie lubię.
__________________


Edytowane przez piroksena
Czas edycji: 2011-05-02 o 20:49
piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 16:44   #45
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

hm... klasyczne, ponadczasowe.... dla mnie to takie, które są już jakiś czas na świecie, które biły rekordy popularności, może też takie, które co kilka lat znów przeżywaja swoja młodość i oczywiście te, które są kojarzone nawet przez osoby nie będące super obeznane w temacie perfum... tak mnie się wydaję więc ja wymieniłabym w tym miejscu:
- niezawodną 5
- Angel
- Tresor

według mnie ciągle krążą, i to w wielu pokoleniach, a ich nowe odsłony zawsze intrygują
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 19:01   #46
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

organza
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 14:09   #47
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Hmmmm
Słysząc ponadczasowe tak jak koleżanka wyżej widzę kwadratowe flakony Chanel , widzę bo chyba moja wizja jest stworzona przez marketing. Marylin, elegancja, luksus .... To tylko otoczka zewnętrzna , kreacja która ma sprawić żebym tak pomyślała ,ale mój nos mówi nie.
Nie uważam żeby zapachy Coco Chanel były ponadczasowe

Zaraz wyjaśnię co mam na myśli , zapach ponadczasowy to taki w którym nie starzeje się, nie w sensie daty ważności oczywiście . Jest uniwersalny. Zapachy Chanel w moim odbiorze takie nie są.
A jakie są oto moje typy :
Opium
Dolce Vita przed zmianą formuły
Kenzo Air
Nina Ricci L Air Du Temps
Gucci PH
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:16   #48
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hmmmm
Słysząc ponadczasowe tak jak koleżanka wyżej widzę kwadratowe flakony Chanel , widzę bo chyba moja wizja jest stworzona przez marketing. Marylin, elegancja, luksus .... To tylko otoczka zewnętrzna , kreacja która ma sprawić żebym tak pomyślała ,ale mój nos mówi nie.
Nie uważam żeby zapachy Coco Chanel były ponadczasowe

Zaraz wyjaśnię co mam na myśli , zapach ponadczasowy to taki w którym nie starzeje się, nie w sensie daty ważności oczywiście . Jest uniwersalny. Zapachy Chanel w moim odbiorze takie nie są.
A jakie są oto moje typy :
Opium
Dolce Vita przed zmianą formuły
Kenzo Air
Nina Ricci L Air Du Temps
Gucci PH
Hę, a Czarna Coco? Nie ponadczasowa?
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 22:03   #49
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Hę, a Czarna Coco? Nie ponadczasowa?
Przyznaję czarna najbardziej ale to jednak nie do końca to.
Holender nie wiem jak to wyjaśnić zastanowię się przez noc
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 03:17   #50
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Przyznaję czarna najbardziej ale to jednak nie do końca to.
Holender nie wiem jak to wyjaśnić zastanowię się przez noc
Hm , dla mnie czarna Coco , to zapach lat osiemdziesiąt , mimo że były to moje najlepsze lata to dzisiaj odbieram ten zapach jako staroć , nie przetrwał wg mnie próby czasu
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:35   #51
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Hm , dla mnie czarna Coco , to zapach lat osiemdziesiąt , mimo że były to moje najlepsze lata to dzisiaj odbieram ten zapach jako staroć , nie przetrwał wg mnie próby czasu
Właśnie to miałam na myśli Coco zestarzały się , ale czarna moim zdaniem jest najbardziej uniwersalna.
Zapachy które wymieniłam na swojej liście "ponadczasowych" , widzę jak mogły być używane we wszystkich epokach , no może poza epoka kamienia łupanego od starożytności do ery kosmicznej.
Wymienione zapachy charakteryzują się tym że bardzo dobrze wyczuwam w nich czyste naturalne akordy które , nadają kompozycji uniwersalnego charakteru. Ciekawe czy dobrze oddałam swoją myśl
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:44   #52
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Właśnie to miałam na myśli Coco zestarzały się , ale czarna moim zdaniem jest najbardziej uniwersalna.
Zapachy które wymieniłam na swojej liście "ponadczasowych" , widzę jak mogły być używane we wszystkich epokach , no może poza epoka kamienia łupanego od starożytności do ery kosmicznej.
Wymienione zapachy charakteryzują się tym że bardzo dobrze wyczuwam w nich czyste naturalne akordy które , nadają kompozycji uniwersalnego charakteru. Ciekawe czy dobrze oddałam swoją myśl
tak widzę Chanel no.5

albo się je kocha, albo nienawidzi
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 11:11   #53
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
tak widzę Chanel no.5

albo się je kocha, albo nienawidzi
Ani jej nie kocham ani nienawidzę
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 12:48   #54
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ani jej nie kocham ani nienawidzę
5 jest dość ekscentryczna i trudna w odbiorze. Jak miałam 15 lat to bardzo obficie się nią spryskiwałam i byli tacy, którzy uciekali na sam mój widok i tacy, którym się niesamowicie podobała. Teraz słyszę od niektórych koleżanek z podstawówki, że zawsze i wszędzie rozpoznają 5 przeze mnie
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 00:22   #55
hiroshima_mon_amour
Przyczajenie
 
Avatar hiroshima_mon_amour
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Chanel Coco; Guerlain Samsara, Shalimar, Mitsouko
hiroshima_mon_amour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 10:12   #56
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

Chyba zapomniałem o pewnym zapachu, może nie jest teraz popularny, ale klasykiem jest na pewno. Mowa o Guerlain Vetiver.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:06   #57
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782
Dot.: Klasyczne ponadczasowe perfumy

hmmm a może Armani Mania najpierw ze starą czarną nakrętką później już w nowej wersji z białą
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.