Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 16:56   #4171
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

ja moge naprawde z reka na sercu polecic skrzypowite - nie wiem czy wplywa na dlugosc wlosow, prawdopodobie to geny a nie traktowanie ich specyfikami, ale na pewno skrzyp poprawil mi kondycje ich o 100% i dodatkowo pzanokcie mi sie wzmocnily.
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:59   #4172
BlackParade
Raczkowanie
 
Avatar BlackParade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 98
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Mozliwe. Nie wiem jakim cudem. Mi ogolnie bardzo szybko rosna wlosy, po mamie to mam. Widocznie po dawce olejku oszalaly.
BlackParade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 23:02   #4173
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlackParade Pokaż wiadomość
Mozliwe. Nie wiem jakim cudem. Mi ogolnie bardzo szybko rosna wlosy, po mamie to mam. Widocznie po dawce olejku oszalaly.
tez tak chce..
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 06:29   #4174
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

2cm? miesiecznie? tez zazdroszcze...bylam zawsze przekonana o zawrotnej predkosci, z jaka rosna moje wlosy. Tymczasem mam delikatne odrosty - wracam do naturalnych z zafarbowanych na prawie identyczny kolor i...po 1,5 miesiaca mam odrost centymetr na czubku glowy...nie wiem, moze z tylu rosna szybciej? bo roznice dlugosci szybko da sie u mnie dostrzec natomiast odrosty sa niepocieszajace...Nie jestem w stanie brac zadnych tabletek dla wlosow, bo uzupelniam juz diete magnezowa, biore witaminy, rutinoscorbin - to wszystko tez w jakims stopniu musi na wlosy dzialac. A jednak. Nawet wax mnie specjalnie nie zachwycil. Efekty sa niewielkie ale nakladam go dalej, z samozaparciem.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 11:56   #4175
Black-Star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Postanowiłam, że też będę zapuszczać włosy. Mam dość krótkich! Oto mój sposób aby włosy rosły szybciej:
-Codziennie łykam jedną tabletkę bellissy,
-Co dwa-trzy miesiące podcinam zniszczone końcówki o 2cm,
-Przy myciu włosów masuję skórę głowy, aby pobudzić cebulki,
-stosuję odżywkę Gliss Kur do zniszczonych włosów w spray'u. [Bo zdrowe włosy jak wiadomo rosną szybciej]
-nie suszę włosów suszarką. Czekam aż same wyschną, aby ich dodatkowo nie zniszczyć.
Efekty:
Na miesiąc włosy rosną mi 3,5 cm. Wyglądają również zdrowiej. Mam jeszcze gęstsze włosy niż wcześniej.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-24 o 16:36 Powód: prosze, uzywaj standardowej czcionki, oczopląsu można dostać:P
Black-Star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 12:09   #4176
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
2cm? miesiecznie? tez zazdroszcze...bylam zawsze przekonana o zawrotnej predkosci, z jaka rosna moje wlosy. Tymczasem mam delikatne odrosty - wracam do naturalnych z zafarbowanych na prawie identyczny kolor i...po 1,5 miesiaca mam odrost centymetr na czubku glowy...nie wiem, moze z tylu rosna szybciej? bo roznice dlugosci szybko da sie u mnie dostrzec natomiast odrosty sa niepocieszajace...Nie jestem w stanie brac zadnych tabletek dla wlosow, bo uzupelniam juz diete magnezowa, biore witaminy, rutinoscorbin - to wszystko tez w jakims stopniu musi na wlosy dzialac. A jednak. Nawet wax mnie specjalnie nie zachwycil. Efekty sa niewielkie ale nakladam go dalej, z samozaparciem.
Rutinocorbin niewiele da, bo to witamina c, tyle samo jest w jej owocach...
Cytat:
Napisane przez Black-Star Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że też będę zapuszczać włosy. Mam dość krótkich! Oto mój sposób aby włosy rosły szybciej:
-Codziennie łykam jedną tabletkę bellissy,
-Co dwa-trzy miesiące podcinam zniszczone końcówki o 2cm,
-Przy myciu włosów masuję skórę głowy, aby pobudzić cebulki,
-stosuję odżywkę Gliss Kur do zniszczonych włosów w spray'u. [Bo zdrowe włosy jak wiadomo rosną szybciej]
-nie suszę włosów suszarką. Czekam aż same wyschną, aby ich dodatkowo nie zniszczyć.
Efekty:
Na miesiąc włosy rosną mi 3,5 cm. Wyglądają również zdrowiej. Mam jeszcze gęstsze włosy niż wcześniej.
Moglabys psiac normalna czcionka? tego nie da czytac..
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 12:20   #4177
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Black-Star Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że też będę zapuszczać włosy. Mam dość krótkich! Oto mój sposób aby włosy rosły szybciej:
-Codziennie łykam jedną tabletkę bellissy,
-Co dwa-trzy miesiące podcinam zniszczone końcówki o 2cm,
-Przy myciu włosów masuję skórę głowy, aby pobudzić cebulki,
-stosuję odżywkę Gliss Kur do zniszczonych włosów w spray'u. [Bo zdrowe włosy jak wiadomo rosną szybciej]
-nie suszę włosów suszarką. Czekam aż same wyschną, aby ich dodatkowo nie zniszczyć.
Efekty:
Na miesiąc włosy rosną mi 3,5 cm. Wyglądają również zdrowiej. Mam jeszcze gęstsze włosy niż wcześniej.
Jedyne co może przyspieszać porost z trego co podałaś to Belissa i masaż skóry głowy. Jak pierwszy raz czytałam ten twój post to się zastanawiałam dlaczego co 2 miesiące podcinasz 2 cm ale jak doczytałam, że na miesiąc rosną ci ponad 3 cm to już się nie dziwię też tak chcę

PS. Powiększ czcionkę!!
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 13:36   #4178
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

odkad zmienilam fryzjerke ktora mi robi balejaz wlosy mi rosna szybko jak glupie
a i powiedzialam fryzjrece o tym ze sie ciesze z tego a ona ze duzo klientek jej mowi ze po niej szybko rosna wlosy
jak sie podcina wlosy co jakis czas tez podobno szybciej rosna
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 14:29   #4179
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
odkad zmienilam fryzjerke ktora mi robi balejaz wlosy mi rosna szybko jak glupie
a i powiedzialam fryzjrece o tym ze sie ciesze z tego a ona ze duzo klientek jej mowi ze po niej szybko rosna wlosy
jak sie podcina wlosy co jakis czas tez podobno szybciej rosna
Bzdura.Nie radzę w to wierzyć, że rosną po podcinaniu.Niby dlaczego mają szybciej rosnąć?Co mają końcówki do cebulek włosa?Odżywianie cebulek sprawi, że urosną szybciej, ale podcinanie ich regularne sprawi tylko, że bedą wyglądały na gęstsze i zdrowsze.
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 14:32   #4180
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
jak sie podcina wlosy co jakis czas tez podobno szybciej rosna
nie rosną szybciej od podcinania, po prostu końcówki nie łamią się do następnego podcięcia, dlatego wydaje nam się że szybciej rosną
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 14:37   #4181
BlackParade
Raczkowanie
 
Avatar BlackParade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 98
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Wlasnie kazdy inaczej mówi co do tego podcinania. Ja na przyklad nie podcinam regularnie włosów, ostatni raz w czasie wakacji ścięłam przed ramiona. Na zniszczone końcówki pomaga olejek rycynowy Po prostu każdemu włosy rosną w swoim tempie.
BlackParade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 15:32   #4182
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maybe_I_Can_Be_Angel Pokaż wiadomość
A to nie jest przypadkiem medycznie niemozliwe
bo slyszalam ze niestety tylko 1 -.15 gora na miesiac eh
przy dobrych wiatrach moje włosy potrafią urosnąć 4-5 cm w ciągu miesiąca
Bez stosowania środków przyspieszających ich wzrost Genetyka robi swoje

Szkoda tylko,że włosy wypadają mi w nadmiernej ilości Choć, gdyby nie ich szybki porost, byłabym już łysa
Stosuję teraz kurację Seboradinem, Wax`em i czarna rzepą. Narazie nie zauważyłam szybszego wzrostu włosów Napiszę cos więcej jak wykończę mój kosmetyczny arsenał
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 15:38   #4183
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
przy dobrych wiatrach moje włosy potrafią urosnąć 4-5 cm w ciągu miesiąca
Bez stosowania środków przyspieszających ich wzrost Genetyka robi swoje
w jaki sposob mierzysz porost wlosow?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 15:46   #4184
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Masaż skóry głowy przyśpiesza wzrost włosów? Zgadnijcie co teraz robię. Skóra lekko swędzi, myślę że to dobra oznaka. Idziemy nałożyć wax i do książek, bo dodatkowo pobudza moje chęci do nauki.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 16:15   #4185
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Masaż skóry głowy przyśpiesza wzrost włosów? Zgadnijcie co teraz robię. Skóra lekko swędzi, myślę że to dobra oznaka. Idziemy nałożyć wax i do książek, bo dodatkowo pobudza moje chęci do nauki.
masaz pobudza krazenie krwi, cebulki staja sie bardziej dotlenione i odzywione, wiec to moze byc jakis sposob na przyspieszenie porostu wlosow.

ale nie radze masowac suchej skory glowy, bez zadnego srodka kosmetycznego, bo mozna sobie narobic wiecej problemow.

lepiej wykonywac masaz podczas mycia, badz wcierajac np. seboradin, wode brzozowa itp

ale trzeba pamietac, ze masaz pobudza wydzielanie łoju, wiec osoby z nadmiernie przetluszczajacymi sie wlosami, moga poczuc, ze ten stan sie pogarsza
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 16:20   #4186
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
masaz pobudza krazenie krwi, cebulki staja sie bardziej dotlenione i odzywione, wiec to moze byc jakis sposob na przyspieszenie porostu wlosow.

ale nie radze masowac suchej skory glowy, bez zadnego srodka kosmetycznego, bo mozna sobie narobic wiecej problemow.

lepiej wykonywac masaz podczas mycia, badz wcierajac np. seboradin, wode brzozowa itp

ale trzeba pamietac, ze masaz pobudza wydzielanie łoju, wiec osoby z nadmiernie przetluszczajacymi sie wlosami, moga poczuc, ze ten stan sie pogarsza
Dlaczego nie suchą skórę?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 16:29   #4187
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Dlaczego nie suchą skórę?
masazu nie powinno sie wykonywac na suchej skorze, tak mnie uczono.

musisz miec chociaz minimalny poslizg, bo Twoja skora i kolejne warstwy pod nia moga ucierpiec. cebulki wlosow tez.

mozesz sobie stworzyc ostry stan zapalny skory, Twoje palce powinny chociaz minimalnie sie slizgac przy rozcieraniu (bo zapewne Twoj masaz glowy polega na rozcieraniu)

masaz jest zdecydowanie przyjemniejszy i przynosi mniej szkod.

masz takie 2 w 1- masaz pobudza i jednoczesnie przyspiesza wchlanienie kosmetyku, on lepiej dziala, bo trafia glebiej

mysle, ze wcieranie np. waxu zamiast podgrzewania mogloby przyniesc dobry, a moze nawet lepszy efekt.
rozcieranie podwyzsza temp ciala, tylko trzeba sie troche bardziej natrudzic niz suszarka niestety nie sprawdze tego bo wax mi sie skonczyl
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 17:40   #4188
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
przy dobrych wiatrach moje włosy potrafią urosnąć 4-5 cm w ciągu miesiąca
Bez stosowania środków przyspieszających ich wzrost Genetyka robi swoje

Szkoda tylko,że włosy wypadają mi w nadmiernej ilości Choć, gdyby nie ich szybki porost, byłabym już łysa
Stosuję teraz kurację Seboradinem, Wax`em i czarna rzepą. Narazie nie zauważyłam szybszego wzrostu włosów Napiszę cos więcej jak wykończę mój kosmetyczny arsenał
5 cm?Ciężko mi wierzyć Jak ty to mierzysz?
A przypuszczając, że wierzę to Ty chcesz żeby Ci jeszcze szybciej rosły??
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 19:33   #4189
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
masazu nie powinno sie wykonywac na suchej skorze, tak mnie uczono.

musisz miec chociaz minimalny poslizg, bo Twoja skora i kolejne warstwy pod nia moga ucierpiec. cebulki wlosow tez.

mozesz sobie stworzyc ostry stan zapalny skory, Twoje palce powinny chociaz minimalnie sie slizgac przy rozcieraniu (bo zapewne Twoj masaz glowy polega na rozcieraniu)

masaz jest zdecydowanie przyjemniejszy i przynosi mniej szkod.

masz takie 2 w 1- masaz pobudza i jednoczesnie przyspiesza wchlanienie kosmetyku, on lepiej dziala, bo trafia glebiej

mysle, ze wcieranie np. waxu zamiast podgrzewania mogloby przyniesc dobry, a moze nawet lepszy efekt.
rozcieranie podwyzsza temp ciala, tylko trzeba sie troche bardziej natrudzic niz suszarka niestety nie sprawdze tego bo wax mi sie skonczyl
Dziękuję za odpowiedź.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 23:26   #4190
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Ines-ka masaz to super sprawa, dopiero niedawno sie o tym przekonalam

jak zaczynasz masaz glowy to rob to na poczatku delikatnie, glaskajac a dopiero potem zwiekszaj sile dotyku. pod koniec znowu masuj delikatnie.

masaz glowy bardzo odprezajaco i mysli sie faktycznie po tym lepiej. i uczy czasem tez

mozesz zjechac tez do karku i rysowac palcami takie kołeczka. koniecznie sprobuj, cudowna sprawa

dzis mierzylam wlosy, chociaz bylo ciezko, bo naturalny odrost troche sie zlewa. wymierzylam 15 cm, a ostatni raz farbowalam na poczatku marca.

wydaje mi sie, ze kiedys wlosy mi wolniej rosly.

mam przeczucie, ze woda brzozowa dziala, dodatkowo rozgrzewa skore glowy i o dziwo alkohol w ogole jej nie podraznia, a mialam z tym straszny problem. nie swedzi mnie nic.

do tego szampon z czarna rzepa i praktycznie nie gubie wlosow. a wiem co znaczy gubic...

ale 5 cm na miesiac?to chyba jakies zaburzenie, jezeli to prawda. jak mam byc szczera to nie wierze w dokladosc pomiarow. zazwyczaj takie rewelacje osiaga sie na grzywce, ktora faktycznie rosnie szybciej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 07:43   #4191
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ines-ka masaz to super sprawa, dopiero niedawno sie o tym przekonalam

jak zaczynasz masaz glowy to rob to na poczatku delikatnie, glaskajac a dopiero potem zwiekszaj sile dotyku. pod koniec znowu masuj delikatnie.

masaz glowy bardzo odprezajaco i mysli sie faktycznie po tym lepiej. i uczy czasem tez

mozesz zjechac tez do karku i rysowac palcami takie kołeczka. koniecznie sprobuj, cudowna sprawa

dzis mierzylam wlosy, chociaz bylo ciezko, bo naturalny odrost troche sie zlewa. wymierzylam 15 cm, a ostatni raz farbowalam na poczatku marca.

wydaje mi sie, ze kiedys wlosy mi wolniej rosly.

mam przeczucie, ze woda brzozowa dziala, dodatkowo rozgrzewa skore glowy i o dziwo alkohol w ogole jej nie podraznia, a mialam z tym straszny problem. nie swedzi mnie nic.

do tego szampon z czarna rzepa i praktycznie nie gubie wlosow. a wiem co znaczy gubic...

ale 5 cm na miesiac?to chyba jakies zaburzenie, jezeli to prawda. jak mam byc szczera to nie wierze w dokladosc pomiarow. zazwyczaj takie rewelacje osiaga sie na grzywce, ktora faktycznie rosnie szybciej
2 centymetry na miesiąc to moje marzenie

Mi się wydaje, że troszkę u mnie włosy ruszyły mierzyłam wczoraj i po 2 miesiącach jest 3cm odrostu. Mam więc nadzieję, że ta tendencja conajmniej się utrzyma
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 09:23   #4192
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Question Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

A ja mam pytanko co do tej wody brzozowej. Z tego co wyczytałam, to ogranicza przetłuszczanie się włosów i być może przyśpiesza ich porost.
Najlepiej wcierać ją w skórę głowy.

A wcierać kiedy? Przed myciem, po myciu?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 09:57   #4193
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Mnie chyba tak pobudza zapach waxu. A wczoraj i tak nie chciało mi się zajrzeć do książek.


Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko co do tej wody brzozowej. Z tego co wyczytałam, to ogranicza przetłuszczanie się włosów i być może przyśpiesza ich porost.
Najlepiej wcierać ją w skórę głowy.

A wcierać kiedy? Przed myciem, po myciu?
Po myciu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 10:40   #4194
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Mi sie konczy wax kurde, a krucho z kasa No ale skads wykombinuje na waxik Ja chce dlugie wlosy..........
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 10:50   #4195
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pyra1990 Pokaż wiadomość
Mi sie konczy wax kurde, a krucho z kasa No ale skads wykombinuje na waxik Ja chce dlugie wlosy..........
I ja, i ja. Gdybym ich nie zniszczyla, na sylwestra bylyby juz bardzo dlugie Niestety musialam ciahnac troche centymetrow. I wlasnie zrozumialam, dlaczego tak powoli rosna - sa zniszczone. Moja fryzjerka nie zostawiala mi zludzen, keidy bylam u niej 2 miesiace temu:"nie ma czego zapuszczac". Ale jestem uparta...Wole miec dluzsze zniszczone i je namietnie regenerowac niz sciac i znow tyle czekac....Tak to mam chociaz jakas namiastke swoich marzen
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 12:07   #4196
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
w jaki sposob mierzysz porost wlosow?
widzę po odrostach na całej głowie nie tylko na grzywce, która faktycznie rosnie szybciej
Nie napisałam,że włosy non stop rosną mi 5 cm na miesiąc Tak jest np. w okresie letnim, teraz rozną trochę wolniej-ok. 3 cm na miesiąc.
U mojej mamy 3 cm na miesiąc to standard
Kuracja Seboradinem i innymi specyfikami ma na celu zmniejszenie wypadania włosów Jeżeli dodatkowym efektem będzie szybszy wzrost włosów, to też będzie dobrze Wtedy szybciej odrosną mi moje utracone włoski

BTW. Tak szybki wzrost włosów ma też swoje wady O balejażu moge pomarzyć, bo wydatek, bo malowanie odrostów co miesiąc to dla mnie za duży wydatek
Farbowanie włosów co miesiąć (maksymalnie) niszczy włosy, dlatego teraz przerzuciłam się na szampony koloryzujące, bo odrosty nie są wtedy bardzo widoczne
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 12:41   #4197
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

http://www.obcasy.pl/wlosy/Produkty_...1,294,309.htm l ciekawy artykul
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 22:29   #4198
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

mi by sie wlasnie przydal expresowy porost wlosow bo scielam ich za duzo :-(((( Na wlasne zyczenie. Mam nadzieje jednak ze przyspiesze je od srodka, czyli dobrym jedzonkiem i herbatkami z pokrzywy i skrzypu.. W koncu chyba od srodka lepiej dzialac niz ot tylko na zewnatrz....
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 23:03   #4199
unasaya
Raczkowanie
 
Avatar unasaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

hej, mam pytanie naczytałam się o niejakich kosmetykach (?) z apteczki babuni - czy ktoś mógłby mi nieco przybliżyć co to jest, gdzie można dostać? byłabym wdzięczna
unasaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 05:50   #4200
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

seria "z apteczki babuni " jest z firmy joanna. i mozesz ja dostac w kazdej drogerii. ja widzialam nawet w supermarkecie. to dosc popularna seria, wiec nie powinnas miec klopotu z dostaniem jej

a co to jest.. z tego co sie orientuje: szampon, odzywka, balsam (mam i nie polecam), serum na koncowki (takze do bani:/ przynajmniej dla mnie), maska chyba. generalnie caly zestaw do pielegnacji wlosow,
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie

Edytowane przez Zu2ia
Czas edycji: 2007-11-26 o 05:54 Powód: zapomnialam odpowiedziec na pytanie co to jest:P
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.