jaki alkohol na prezent? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 13:22   #31
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez kasQ Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o nasze relacje to na chwile obecna -czysto kolezenskie - chociaz nie ukrywam, ze chcialabym zeby miedzy nami bylo cos wiecej .
No to tym bardziej wybrałabym sposób "przez żołądek do serca". To stara i sprawdzona metoda. Największe wrażenie na facecie zrobisz jak coś sama przygotujesz.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
wiesz.. nie każdy sobie kojarzy wódkę z alkoholizmem czy też marginesem społecznym
niektórzy ludzie piją z klasa i głową i jak rzucisz słowo wódka to nie pojawia im się przed oczami sapiący menel słaniający sie na ławce
Może, ale i tak wódka do eleganckich alkoholi nie należy.


Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
przynajmniej się przy świetach martwić nie musi o to czym gości poczęstuje ;D
Skoro ma całą piwniczkę i raczej przybywa a nie ubywa to zapewne rodzinę również ma taka która nie pije.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 13:27   #32
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Wódka w prezencie... chyba na miejscu obdarowanego bym się obraziła i pomyślała że ktoś ma mnie za menela.
A co to wódkę piją tylko menele?

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Whisky lub jakas lepsza wodka typu Finlandia lub Absolut
Nie wiem czemu uważa się te wódki za "lepsze". Są sprowadzane z zagranicy i tyle. W Szwecji zwykła bylejaka polska wodka też kosztuje ok 100zł...
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 13:57   #33
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
No to tym bardziej wybrałabym sposób "przez żołądek do serca". To stara i sprawdzona metoda. Największe wrażenie na facecie zrobisz jak coś sama przygotujesz.
ona chyba chciała mu tylko prezent dać za pomoc a nie podrywać
podrywanie i uwodzenie swoją drogą a prezent za pomoc swoją


Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Może, ale i tak wódka do eleganckich alkoholi nie należy.

są na tym świecie wódki luksusowe i nie mówię tutaj ani o finlandii ani o innych takich
z wódką jest jak z winem - są tanie do "uchlania się" a są drogie, eleganckie i luksusowe
szkoda, że wiesz o istnieniu tylko tych pierwszych


Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Skoro ma całą piwniczkę i raczej przybywa a nie ubywa to zapewne rodzinę również ma taka która nie pije.
widze nie udało ci się odnotować elementu żartu w mojej wypowiedzi
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 15:00   #34
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez kasQ Pokaż wiadomość
Li O - a o jakim alkoholu górnopółkowym pisałaś? Może akurat coś wybiorę
No to może wypiszę te, które ja brałabym pod uwagę
Metaxa, Rum Bacardi, Tequila, Absynt, Jim Beam, Ballantine's, Jack Daniel's, ewentualnie jakiś miód pitny lub białe półsłodkie wino >20 zł (hiszpańskie lub francuskie). Mój TŻ dostał jeszcze taki zestaw 5 wódek Nemiroff po 100 ml - wypiliśmy jedną, ale my raczej nie pijemy wódki. Jak ktoś pije, to wydaje mi się że prezent trafny Link do zdjęcia wysyłam na PW, bo nie wiem czy mogę podać na forum
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 16:57   #35
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Napisane przez kasQ
Jesli chodzi o nasze relacje to na chwile obecna -czysto kolezenskie - chociaz nie ukrywam, ze chcialabym zeby miedzy nami bylo cos wiecej



Metaxę to ja darowałam zawsze 9-cio gwiazdkową i nigdy nie było wtopy. Myślę, że 7 * będzie akurat.

Ale Jeśli chcesz toś więcej, to kup mi wino odpowiednie do określonej potrawy i powiedz, że pasuje ono idealnie do kolacji, którą zamierzasz wspólnie z nim spożyć



__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 17:18   #36
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Kupiłabym wódkę lub whisky, wino to trudniejsza sprawa bo nie wiadomo nawet jakie lubi - wytrawne, słodkie? Białe, czerwone?

Bezpieczniej zrezygnować z wina
a może nie lubi whisky?
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 17:31   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Jaki alkohol na prezent? Niby oczywiste, ale może warto napisać: taki, który osoba obdarowywana lubi i pije. Koneserowi wina po prostu wino (tylko warto zorientować się, czy preferuje półsłodkie, czy wytrawne etc.), smakoszowi piwa piwo - jakieś oryginalne rodzaje, których nie kupi w pierwszym lepszym osiedlowym sklepie (piwo hiszpańskie, holenderskie, czeskie, niemieckie, rosyjskie, japońskie - w większych marketach wybór jest ogromny), wielbicielowi mocniejszych trunków - coś mocniejszego. Ładna butelka, czy dobra marka - to już inne kryteria wyboru. Jak już kupować wódkę, to tylko dobrą, chwaloną. Jeżeli wiemy, że ktoś jest otwarty na nowinki, lubi próbować nowych smaków, to coś oryginalnego, jakaś nowość. Ja bym się np. nie ucieszyła nawet z najdroższej whiskey, czy koniaku, bo nie pijam. Za to wino, czy piwo (koszyczek z różnymi rodzajami butelkowego piwa) sprawił by mi dziką radość.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-10-06 o 17:32
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 18:07   #38
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez kasQ Pokaż wiadomość
No to teraz mam mętlik dzięki Dziewczyny za wszystkie propozycje
Wiem, że na pewno pije wódkę więc może przy wódce zostanę chociaż wydawało mi się, że wódka nie jest elegancka - dlatego brałam też pod uwagę inne alkohole typu whisky,brandy...
Li O - a o jakim alkoholu górnopółkowym pisałaś? Może akurat coś wybiorę
Kurczę nie wiem czemu ale cały czas chodzi mi po głowie JW black no ewentualnie Finlandia i Metaxa o której mi przypomniałyście...
Dzieci na świecie głodują a ja nie wiem jaki alkohol kupić... też mam problemy... Masakra
No to super pomysł na prezent i super materiał na Tżeta

Jak nie chcesz bombonierki to możesz kupić breloczek, czy jakiś inny niezobowiązujący gadżet. Albo książkę związaną z jego zainteresowaniami, płytę z muzyką w jego guście... pomysłów jest mnóstwo, po co od razu wódkę???
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:00   #39
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny, co Wy wszystkie z tym alko? (a potem się dziwią, że mówi się w świecie, że Polacy to pijacy, hm )
Było się młodym się korzystało. Ogólnie jestem fanką alkoholu,ale w odpowiedniej ilości.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:16   #40
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No to super pomysł na prezent i super materiał na Tżeta
OMG, bo przeciez co to za człowiek co wódke pije! jakis menel niedomyty! uważaj autorko bo na pewno bedzie cie bił i poniżał!!!
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:28   #41
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
OMG, bo przeciez co to za człowiek co wódke pije! jakis menel niedomyty! uważaj autorko bo na pewno bedzie cie bił i poniżał!!!
Damn,jestem i będę menelem.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 21:14   #42
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Było się młodym się korzystało. Ogólnie jestem fanką alkoholu,ale w odpowiedniej ilości.

Ja tam lampką wina nie pogardzę
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:25   #43
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A w takiej sytuacji to ja bym w ogóle nie kupowała alkoholu, tylko np zaprosiła go na kawę albo kolację w ramach podziękowania
Podoba mi sie ten pomysl

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
wiesz.. nie każdy sobie kojarzy wódkę z alkoholizmem czy też marginesem społecznym
niektórzy ludzie piją z klasa i głową i jak rzucisz słowo wódka to nie pojawia im się przed oczami sapiący menel słaniający sie na ławce
Zgadza sie.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
z tymi słodyczami to jednak racja, dziwne, że się "zakłada" że facetowi słodyczy to nie ;D sporo z was to jeszcze większe łasuchy niż kobiety a na czekoladki nie możecie za często liczyć
dziwna sprawa
(żeby nie było - ja swojemu TZ słodyczy zawsze kupuje na jego święta, niech ma słodko )
Ja juz wprawdzie jestem wystarczajaco slodki , ale jakies dobre slodycze zawsze mile widziane (niestety, odzywianie sie niezbyt na nie pozwala...)

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość

Może, ale i tak wódka do eleganckich alkoholi nie należy.
Nie? Dlaczego? Nie rozumiem co jest bardziej eleganckiego w koniaku czy liskaczu, niz w dobrej wodce?
Nie lubie przeginania - jak facet, to trzeba alko, ale tez bez sensu jest przeginanie w druga strone, jak wyzej

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
A co to wódkę piją tylko menele?


Nie wiem czemu uważa się te wódki za "lepsze". Są sprowadzane z zagranicy i tyle. W Szwecji zwykła bylejaka polska wodka też kosztuje ok 100zł...
A to swoja droga

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No to super pomysł na prezent i super materiał na Tżeta

Jak nie chcesz bombonierki to możesz kupić breloczek, czy jakiś inny niezobowiązujący gadżet. Albo książkę związaną z jego zainteresowaniami, płytę z muzyką w jego guście... pomysłów jest mnóstwo, po co od razu wódkę???
A co jest w nim nie tak? To, ze pije wodke nie oznacza od razu nic zlego
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:45   #44
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co jest w nim nie tak? To, ze pije wodke nie oznacza od razu nic zlego
Każdy ma swoje zdanie na ten temat
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:17   #45
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie? Dlaczego? Nie rozumiem co jest bardziej eleganckiego w koniaku czy liskaczu, niz w dobrej wodce?
Nie lubie przeginania - jak facet, to trzeba alko, ale tez bez sensu jest przeginanie w druga strone, jak wyzej
Ponieważ nie ma się, co oszukiwać wódkę pije się bardziej dla efektu, niż dla smaku.
Bardziej eleganckie alkohole to takie które pija się w minimalnych ilościach po to aby rozkoszować się ich bukietem lub aby podkreślić smak spożywanej potrawy.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-10-07 o 12:23
titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:18   #46
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Mi tam wódka smakuje,nie pije jej dla efektu...
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:05   #47
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje zdanie na ten temat
Pewnie, ze tak. Tylko dlaczego ?

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Ponieważ nie ma się, co oszukiwać wódkę pije się bardziej dla efektu, niż dla smaku.
Bardziej eleganckie alkohole to takie które pija się w minimalnych ilościach po to aby rozkoszować się ich bukietem lub aby podkreślić smak spożywanej potrawy.
No coz, to juz raczej ocena zachowan innych, przez pryzmat wlasnych wyobrazen chyba, czyz nie ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:35   #48
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Pewnie, ze tak. Tylko dlaczego ?
Wystarczy rozejrzeć się po ulicach, ile pijaczków łazi, wstyd normalnie (a skądś się te pijaczki chyba biorą, tak?)
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 12:10   #49
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Takie pijaczki, o ktorych piszesz to wala dzien w dzien wino marki wino do 5 zl gora a nie wodke... bo to juz wyzszy level cenowy
Zreszta chodzilo mi tylko o podanie propozycji a nie wglebianie sie w temat alkoholizmu...
I do dziewczyny, ktora napisala ze gratuluje kanydata na tż - co Cie to obchodzi jakim kandydatem bedzie? I jaki ma to zwiazek z tematem watku? To tylko i wylacznie moja sprawa - i nie wiem co takiego oburzajacego jest w tym, ze mezczyzna pije alkohol? NIE jest alkoholikiem nie zrobil nic nikomu po alkoholu a to, ze przy okazji roznych imprez wodki sie napije to co w tym zlego?

Dzieki dziewczyny za wszystkie propozycje troche mi to ulatwilo podjecie decyzji
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 12:20   #50
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez kasQ Pokaż wiadomość
I do dziewczyny, ktora napisala ze gratuluje kanydata na tż - co Cie to obchodzi jakim kandydatem bedzie? I jaki ma to zwiazek z tematem watku? To tylko i wylacznie moja sprawa - i nie wiem co takiego oburzajacego jest w tym, ze mezczyzna pije alkohol? NIE jest alkoholikiem nie zrobil nic nikomu po alkoholu a to, ze przy okazji roznych imprez wodki sie napije to co w tym zlego?

Dzieki dziewczyny za wszystkie propozycje troche mi to ulatwilo podjecie decyzji
Cieszę się, że dla Ciebie to nie problem
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:50   #51
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No coz, to juz raczej ocena zachowan innych, przez pryzmat wlasnych wyobrazen chyba, czyz nie ?
Ależ nie.To ocena zachowań innych, przez pryzmat zachowań tychże.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:07   #52
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wystarczy rozejrzeć się po ulicach, ile pijaczków łazi, wstyd normalnie (a skądś się te pijaczki chyba biorą, tak?)
Myślisz,że pijaczki piją wódkę za ponad 20zł skoro mogą kupić wino za 5zł czy piwo? Dla nich nie liczy się jakoś,ale ilość.

Co Was obchodzi czy da mu alkohol czy bombonierkę. Sama zdecydowała. Sama dostawałam wiele razy alkohol i dawałam również,to znaczy że jestem alkoholikiem? No błagaaaam...
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:12   #53
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No to super pomysł na prezent i super materiał na Tżeta

Jak nie chcesz bombonierki to możesz kupić breloczek, czy jakiś inny niezobowiązujący gadżet. Albo książkę związaną z jego zainteresowaniami, płytę z muzyką w jego guście... pomysłów jest mnóstwo, po co od razu wódkę???
zdecydowana większość facetów lubi dobry alkohol, nie rozumiem Twojego zdziwienia. Przecież autorka tematu nigdzie nie napisała, że facet pije nałogowo, więc w czym problem? Rozumiem, że każdego potencjalnego partnera trzeba wcześniej prześwietlić i wiązać się tylko i wyłącznie z absynentami? na każdej imprezie/spotkaniu odmawiasz alkoholu, nawet jednego drinka/jednego piwa? bo w przeciwnym wypadku też nie jesteś doskonałym materiałem na teżetkę ...


co do tematu to też stawiałabym na alkohol. Łatwiej się pozbyć niż gadżetu, który nie wpasuje w gusta
zresztą sama wolałabym bardziej dostać np. malibu i wypić ze znajomymi niż coś, co może mi się nie spodobać i niepotrzebnie kurzyć na szafce. No chyba, że prezent miałby być dla bliskiej osoby, której zainteresowania znam 'na wylot' i wiem, co na pewno się spodoba ;] ale w przypadku autorki raczej tak nie jest.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:59   #54
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wystarczy rozejrzeć się po ulicach, ile pijaczków łazi, wstyd normalnie (a skądś się te pijaczki chyba biorą, tak?)
To od naduzywania alkoholu, a nie od jego picia. To co piszesz, to jakby powiedziec ze jak ktos je slodycze = jest otyly.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Cieszę się, że dla Ciebie to nie problem
Ja sie dziwie, ze dla Ciebie jest
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:06   #55
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
zdecydowana większość facetów lubi dobry alkohol, nie rozumiem Twojego zdziwienia. Przecież autorka tematu nigdzie nie napisała, że facet pije nałogowo, więc w czym problem? Rozumiem, że każdego potencjalnego partnera trzeba wcześniej prześwietlić i wiązać się tylko i wyłącznie z absynentami? na każdej imprezie/spotkaniu odmawiasz alkoholu, nawet jednego drinka/jednego piwa? bo w przeciwnym wypadku też nie jesteś doskonałym materiałem na teżetkę ...


co do tematu to też stawiałabym na alkohol. Łatwiej się pozbyć niż gadżetu, który nie wpasuje w gusta
zresztą sama wolałabym bardziej dostać np. malibu i wypić ze znajomymi niż coś, co może mi się nie spodobać i niepotrzebnie kurzyć na szafce. No chyba, że prezent miałby być dla bliskiej osoby, której zainteresowania znam 'na wylot' i wiem, co na pewno się spodoba ;] ale w przypadku autorki raczej tak nie jest.
Zgadzam się

A co do tego, że dla mnie słodycze dla faceta są raczej nieporozumieniem... Wynika to z tego, że nigdy nie widziałam faceta ucieszonego na widok bombonierki Owszem, kupuję TŻ słodycze, ale dla mnie to nie jest forma prezentu czy czegoś takiego.

Zdecydowanie dobry alkohol i można razem wypić drinka po stresującym dniu
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:14   #56
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Zgadzam się

A co do tego, że dla mnie słodycze dla faceta są raczej nieporozumieniem... Wynika to z tego, że nigdy nie widziałam faceta ucieszonego na widok bombonierki Owszem, kupuję TŻ słodycze, ale dla mnie to nie jest forma prezentu czy czegoś takiego.

Zdecydowanie dobry alkohol i można razem wypić drinka po stresującym dniu
dla mnie to zupełnie normalne, że wielu ludzi od czasu do czasu (a nie ciągle na zasadzie - dzień bez piwka to dzień stracony), lubi się napić, czy to lampkę wina przy okazji spotkania rodzinnego , czy drinki na imprezie czy cokolwiek. Przecież jeśli facet dostanie butelkę alkoholu to podejrzewam, że nie wypije jej do dna samotnie tego samego wieczoru, do lustra tylko schowa i wyciągnie podczas spotkania ze znajomymi ;] co innego piwo, no ale my tu o innych rodzajach alkoholu
zresztą tak się nawet przyjęło, np. na imieninach - kwiaty ew. bombonierka dla pani domu, flaszka dla męża
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-10-08 o 15:16
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:18   #57
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
zdecydowana większość facetów lubi dobry alkohol, nie rozumiem Twojego zdziwienia. Przecież autorka tematu nigdzie nie napisała, że facet pije nałogowo, więc w czym problem? Rozumiem, że każdego potencjalnego partnera trzeba wcześniej prześwietlić i wiązać się tylko i wyłącznie z absynentami? na każdej imprezie/spotkaniu odmawiasz alkoholu, nawet jednego drinka/jednego piwa? bo w przeciwnym wypadku też nie jesteś doskonałym materiałem na teżetkę ...

(jeszcze zacznij udowadniać, że picie jest normalne... od razu ci powiem, że moim zdaniem nie jest i koniec tematu, bo po co go przeciągać, niech każdy myśli swoje i finał )

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
dla mnie to zupełnie normalne, że wielu ludzi od czasu do czasu (a nie ciągle na zasadzie - dzień bez piwka to dzień stracony), lubi się napić, czy to lampkę wina przy okazji spotkania rodzinnego , czy drinki na imprezie czy cokolwiek. Przecież jeśli facet dostanie butelkę alkoholu to podejrzewam, że nie wypije jej do dna samotnie tego samego wieczoru, do lustra tylko schowa i wyciągnie podczas spotkania ze znajomymi ;] co innego piwo, no ale my tu o innych rodzajach alkoholu
zresztą tak się nawet przyjęło, np. na imieninach - kwiaty ew. bombonierka dla pani domu, flaszka dla męża
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:19   #58
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

(jeszcze zacznij udowadniać, że picie jest normalne... od razu ci powiem, że moim zdaniem nie jest i koniec tematu, bo po co go przeciągać, niech każdy myśli swoje i finał )
nałogowe picie nie jest normalne, picie od czasu do czasu jest normalne.
i mdleć to prędzej można przy Twoich poglądach ale rozumiem, osoba nie tykająca alkoholu w całym swoim życiu tego nie zrozumie, więc pas bo jeśli jednak tykasz, to hipokryzją lecisz szampana w sylwestra rozumiem, że też odmawiasz? i toastu na imieninach?
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-10-08 o 15:21
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:24   #59
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: jaki alkohol na prezent?

No nie od dziś wiadomo, że poglądy Fresy są po prostu nie życiowe i jak dla mnie to obcy z innej planety
Moralność i świętość ponad wszystko... Oł je...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:25   #60
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: jaki alkohol na prezent?

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
No nie od dziś wiadomo, że poglądy Fresy są po prostu nie życiowe i jak dla mnie to obcy z innej planety
Moralność i świętość ponad wszystko... Oł je...
najwyższy czas znaleźć grupę AA
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-08 11:59:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.