ubrania - gdzie sprzedawać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 21:38   #1
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek

ubrania - gdzie sprzedawać?


Czy znacie jakieś stronki, gdzie mogę wystawiać ubrania nie płacąc prowizji? Mam w szafie mnóstwo niepotrzebnycg ubrań, wiele nowych, których z pewnych powodów nie nosiłam. Chciałabym je sprzedać, aby mieć pieniądze na coś innego.
Wiem, że mogę założyć wątek z nimi na wizażu, ale ja nie chcę się wymieniać, ponieważ sama mam raczej negatywny stosunek do używanych ubrań, a sprzedawać tu nie można. Jest też allegro, ale płaci się prowizję. Może jest i niewielka, lae ciuch nie zawsze sprzeda się w pierwszym terminie, więc jak się to zsumuje to troche wychodzi.
Ja znam tylko portal nasza-szafa.pl Jak byście mogły polecić mi coś innego, to byłabym bardzo wdzięczna
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 00:35   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

mozesz zalozyc wlasnego bloga z ciuchami ktore chcesz sprzedac
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 06:38   #3
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Są specjalnie portale do sprzedawania i wymiany obrań. Ja dzieki temu sprzedałam wszystkie stare kosmetyki, komiksy i sporo ciuchów i miałam pieniążki

nie bede podawać stron żeby nie było reklamy, ale wystarczy wpisać w wyszukiwarce "wymiana, sprzedaż ubrań" są takie dwa wieksze portale na których warto wystawiać ciuchy, na pozostałych to strata czasu bo niewiele osób tam zagląda.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 10:30   #4
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

hmm jak dla mnie to i tak najlepsze jest allegro...
prowizja jest naprawde bardzo mała przy takich aukcjach typu ciuchy kosmetyki (sama ostatnio przy zarobionych ponad 100 zł zapłaciłam prowizje koło 4 złotych a i tak nie wszystkie ubrania wtedy sprzedałam) także allegro i tak się zwykle opłaci

znajoma raz w roku a wakacjach jeździ na targ do innego miasta i udaje jej się tam sprzedać wszsytkie niepotrzebne ciuszki za dość dobrą cenę i płaci tyle co za autobus (a że nikt jej tam nie zna to sie nie przejmuje)
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:09   #5
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Chii, a możesz podać te portale na priv, dzięki.
U mnie na allegro z wystawianiem różnie bywa. Czegoś nowego, za co dałam np. 50zł, a nie wystawię od złotówki, bo może pójść za taką cenę. A jak dam wyżej, to nikt nie licytuje. Fakt, czasami można zarobić, ale nie raz za cały miesiąc płaciłam prowizji, połowę tego co zarobiłam
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:25   #6
BillieJean
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 767
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

I mi też na privie?
Pliis ;*
__________________
Just be ... & live

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21878958
BillieJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:12   #7
Asik1604
Zadomowienie
 
Avatar Asik1604
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 298
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Wystarczy w Google wpisać, to co napisała Chii: "wymiana, sprzedaż ubrań" i od razu jako dwa pierwsze wyskakują te dwa portale, o których wspomniała.
__________________


AMELKA 02.02.2014

NATALKA 04.09.2017


Asik1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 16:24   #8
kkaarrcciiaa1666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Czy znacie jakieś stronki, gdzie mogę wystawiać ubrania nie płacąc prowizji? Mam w szafie mnóstwo niepotrzebnycg ubrań, wiele nowych, których z pewnych powodów nie nosiłam. Chciałabym je sprzedać, aby mieć pieniądze na coś innego.
Wiem, że mogę założyć wątek z nimi na wizażu, ale ja nie chcę się wymieniać, ponieważ sama mam raczej negatywny stosunek do używanych ubrań, a sprzedawać tu nie można. Jest też allegro, ale płaci się prowizję. Może jest i niewielka, lae ciuch nie zawsze sprzeda się w pierwszym terminie, więc jak się to zsumuje to troche wychodzi.
Ja znam tylko portal nasza-szafa.pl Jak byście mogły polecić mi coś innego, to byłabym bardzo wdzięczna
Widzę, że chciałabyś sprzedać lub wymienić się ciuszkami Polecam Ci te dwie stronki :
www.szafa.pl - na tej stronie musisz zweryfikować swoje konto za 3.00 zł
www.mojeciuchy.pl - ta stronka jest darmowa i fajna, ja mam na niej konto i na prawdę bardzo jestem z niej zadowolona mam nadzieję, że pomogłam Ci ułatwić twoje pytanie. Pozdrawiam.
kkaarrcciiaa1666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 17:15   #9
Fju
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 94
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Mam pytanie co do mojeciuchy.pl.
Klikam "Chcę to mieć!" i pokazuje się "Złóż ofertę, Twoja odpowiedź" i co tam mam napisać?
Edit:
Tam się pisze jaką cenę się proponuje? Myślałam, że ceny tam są "kup teraz" i się cieszyłam, że taka fajna rzeczy tak tanio xd

Edytowane przez Fju
Czas edycji: 2009-07-31 o 17:20
Fju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:03   #10
SaiTai
Rozeznanie
 
Avatar SaiTai
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 832
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

W mojej opinii również Allegro jest najlepsze...
prowizje faktycznie nie są zbyt wygórowane, zdecydowanie więcej potencjalnych kupujących, i co najważniejsze jest bezpieczne

Owszem nie zawsze da rade sprzedać daną rzecz za pierwszym razem (co niestety właśnie przy kilkukrotnym wystawieniu zwiększa koszty)....
Jednak można zwiększyć swoje szanse... trzeba dobrze przygotować aukcje, zadbać o ładne zdjęcia (dobrze oświetlone, na jednolitym tle), napisać rzetelne ciekawe opisy, podać wszelkie niezbędne informacje itd.

Edytowane przez SaiTai
Czas edycji: 2009-08-01 o 07:57
SaiTai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:47   #11
mallaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Ja polecam portal http://www.wieszak-pl.com/. Tutaj też można zamieścić swoje oferty, kupić. Nie tylko ciuchy oczywiście bo i obuwie, książki, torby i inne. Jednym słowem wszystko.
mallaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 21:00   #12
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Wybaczcie, że odgrzewam temat, ale mam trochę inne pytanie.
Mimo wystawienia ofert na mojeciuchy i ebutik, mało rzeczy udało mi się korzystnie sprzedać. Kobiety prędzej chcą się wymienić, a mi szafa pęka. Poza tym co innego jest w ciemno kupić ciuch przez internet, a co innego obejrzeć na żywo. Znacie może miejsca lub grupy, które organizują spotkania, czy targi, giełdy na których można posprzedawać ubrania? Interesuje mnie Kraków lub Nowy Sącz, ale jak wskażecie inne miejsca to może komuś też się przyda lub naprowadzi na trop.
A może któraś z Was ma znajomości miejsce gdzie można byłoby urządzić taki "targ", albo się wymienić, albo kupić, ale na żywo? Wystarczyłoby poinformować wystarczająco dużą liczbę osób o "wyprzedaży", jest do tego internet, może by wypaliło?
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 23:05   #13
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Allegro i tylko allegro!
Dzięki niemu nie martwię się o nietrafione rozmiary z zamówień zagranicznych czy innych internetowych. Często ludzie kupują nawet drożej niż mnie to wyniosło. Owszem, nie zawsze udaje się sprzedać, ale zdarzały się przypadki kiedy wystawiałam rzecz trzy razy bezskutecznie, a za czwartym została sprzedana z dużą ilością zainteresowanych.
Wymiana między sobą nie jest przynajmniej dla mnie korzystna. Mamy ciuch niepasujący, a możemy trafić na równie zły. I to szukanie czegoś za coś dosyć uciążliwe i czasochłonne. Sprzedając- mamy pieniądze na coś co nas naprawdę zainteresuje następnym razem.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:02   #14
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Hosz jeśli chodzi o spotkania wymiankowo-sprzedażowe, gdzie można na żywo dokonać transakcji to portal szafa.pl patronuje takie spotkania również w Krakowie. Często na stylio.pl w zakładce Swap są informacje w którym obecnie mieście odbędzie się taka impreza Ja byłam niedawno na wrocławskim Swapie i jestem bardzo zadowolona. Można się wymienić ale też sprzedać swój ciuch
Pozdrawiam
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 11:04   #15
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

O super, dzięki za odpowiedź!!!
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 08:00   #16
taaayhmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Smile Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

ja sprzedaje tutaj <ciach>
można sprzedawać, jak również wymieniać się. sporo ciuszków z mojej szafy właśnie tam znalazło nową właścicielkę
polecam

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2013-11-17 o 18:32 Powód: nieopłacona reklama
taaayhmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:41   #17
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

Na tablica.pl można różne rzeczy sprzedawać tylko nie orientuje się czy pobierają prowizję...
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 16:16   #18
malutka6699
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: ubrania - gdzie sprzedawać?

hej! ;-)

mogę Ci polecić stronkę www.zszafywziete.pl lub www.zszafkiwziete.pl !
Sprzedawałam tam ubrania i naprawdę mają nie dość, że fajnąwyszukiwarkę za pomocą dzielnic, to w dodtaku strona jest bardzo przejrzysta
malutka6699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.