Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 21:32   #31
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
W zeszły roku będąc w Egipcie kupiłam olejki- sztuk 4 ok 20 ml w każdej buteleczce i do tego dostałam dwie buteleczki podobne do tych które wrzuciłaś w linku. Niestety te buteleczki nadają sie tylko do ozdoby bo nie mają szczelnego zamknięcia i zapach się z nich ulatnia.

Co do ceny to za 4 szt. po ok. 20 ml. zapłaciłam coś ok. 100- 120 zł. dokładnie juz nie pamiętam. Kupowałam je w Shahinaz Palace Perfumes w Gizie i żałuję że nie kupiłam plejku jaśminowego bo ślicznie pachnie i długo się utrzymuje.
Rany, to jakaś masakryczna cena!! Regularnie bywam w Egipcie -z racji zawodu i kupuję olejki po 15-25 funtów egipskich za 10 ml, to jest jakieś 8-13 zł...
Im NIGDY nie należy płacić tyle, ile chcą na dzień dobry, to im psuje humor
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 23:24   #32
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

A gdzie w Polsce można kupić coś podobnego?
Mnie moje zapasy się skończyły, a pachniały długo i cudnie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 01:11   #33
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Ja ostatnio wróciłam z olejkiem "Angel". Pachnie identycznie jak Angel. Używam go jako bazę- perfumy na nim są nie do zdarcia
Przywiozłam ze sobą także Wanilie i Nefertiti - jakiś typowy egipski zapach, naprawdę udany.

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Rany, to jakaś masakryczna cena!! Regularnie bywam w Egipcie -z racji zawodu i kupuję olejki po 15-25 funtów egipskich za 10 ml, to jest jakieś 8-13 zł...
Im NIGDY nie należy płacić tyle, ile chcą na dzień dobry, to im psuje humor
Ale dziewczyna napisała ze kupowala je w Shihanaz W Gizie. Kojarzę to miejsce. Nawet mój znajomy Egipcjanin nie bardzo mógł cokolwiek tam utargować a wiadomo ze ceny dla swoich mają niższe
PS. Nie wiem kiedy je kupowala, ale obsługiwała Cię taka wybitnie "odmalowana" (malowana w złym guście) kobieta, która miała strasznie gadane ?

z kolei w Sharm moja koleżanka zapłaciła 800 funtów za butelkę 500 ml.

Ja polecam kupować olejki na Khan el Khalili. Tam zapłaciłam po 20 funtów (10 zl ) za 20 ml buteleczki.
I oczywiście targować się. Z reguły zejdą gdzieś o połowę z pierwotnej ceny.
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة

Edytowane przez Latiha
Czas edycji: 2014-01-24 o 01:13
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:32   #34
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Też widziałam takie olejki "Flower by Kenzo" był bardziej intensywny i pachniał dłużej niż perfumy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 23:00   #35
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Odświeżam wątek, bo właśnie odkopałam w rodzinnym domu mój olejek z Egiptu, który oddałam w końcu mamie, bo tak się jej podobał... Kupiłam chyba też w Gizie, taka pękata butelka ze skroplaczem, ale nie ozdobna, kartonik w jakieś turystyczne zdjęcia - opakowanie nic ciekawego, ale zapach boski, kwiaty na sandałowcu... Swoją drogą, chętnie bym dała jakiemuś wytrawnemu nosowi do powąchania, co by nuty i może "inspirację" rozpoznał, mama by się ucieszyła.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 01:24   #36
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

oj chetnie bym kolejne olejki zdobyla, ale znalezc takowych w kraju nie potrafie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 08:52   #37
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
oj chetnie bym kolejne olejki zdobyla, ale znalezc takowych w kraju nie potrafie
W Yasmeen są olejki.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 20:22   #38
Moniczka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

W yasmeen może i są, ale cena taka sobie... ja kupuje najtaniej w skarbach afryki. KOCHAM zapach Rasha... jestem od niego uzależniona używacie tych olejków al rehab?? Bo zastanawiam się nad kupnem jeszcze jakiś innych zapachów i nie mogę sie zdecydować, myślałam nad bakhoour albo nebras... polećcie mi jakies zapachy z tej serii, uwielbiam kwiatowe...
Moniczka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 21:33   #39
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Ja parę lat temu przywiozłam sobie z Egiptu olejek no-name, choć sprzedawca coś tam opowiadał, że wszystkie olejki są bazą do oryginalnych perfum. Po dłuższym czasie odkryłam, ze mój olejek jest identyczny jak Gucci Rush.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 10:07   #40
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez Moniczka1991 Pokaż wiadomość
W yasmeen może i są, ale cena taka sobie... ja kupuje najtaniej w skarbach afryki. KOCHAM zapach Rasha... jestem od niego uzależniona używacie tych olejków al rehab?? Bo zastanawiam się nad kupnem jeszcze jakiś innych zapachów i nie mogę sie zdecydować, myślałam nad bakhoour albo nebras... polećcie mi jakies zapachy z tej serii, uwielbiam kwiatowe...
Napisze co mam, tylko że ja mam inne upodobania jak ty, ja bardziej zioła i drewno, piżmo roślinność zielona, kwiaty też miło jak są - ale miłość do olejków zapałała w mnie rok temu gdy odkryłam jakie są trwałe, dłuuuugotrwałe
Al Rechab Musc al Madinach czuję różę, piżmo, bardzo trwały, gęsty, wydajny olej, pachnie jak olejek różany, jak wsad środkowy pączkowy, serio, przełamuje tą konfiturkę różaną piżmo, trwały bardzo, ja lubię taki miły zapch, kobiecy, nie widzę w nim faceta.
Saat Safa zielony, drzewny, mocny, używam z umiarem to wtedy super.
Shaikhah znowu róża ale jakaś dymna, i z drewnem.
Aroosah ten ci się spodoba ziołowo, kwiatowo, zielony super, trwałość rewelacja, moc i wszystko extra. Taki jakiś inny jest.
Khaliji to przyprawowy z zielonym zielskiem jak opakowanie sugeruje.
Full jaśmin z lilią i jeszcze jakieś kwiaty, piżmo może jeszcze, zapach słodki, i jak dużo wylejemy na siebie może mulić z nadmiaru słodyczy.
Song of India neroli - przeprawy ma bo czuć, i neroli pewnie, tego nie wiem bo to pierwsze moje perfumy z Neroli
Rasasi Sharina - ten to mocny kaliber, wyjątkowy, używam na specjalne okazje.
Rasasi Sachar przyprawowy, używałam w chłodne dni lata.
Mam małe pojemności olejków po 6ml, ale wydajne są, ważna żecz, umieszczaj roll on kuleczką do góry, nawet w torebce, bo jak leżał mi poziomo na dnie to troszkę mi się ulało z Aroosach tak kilka kropel że torebka pachniała bardzo mocno że aż drażniło, może się coś ulać.
Jak poużywam tych co mam to zajrzę do skarbów afryki, bo już wypatrzyłam El Nabil których to nigdy nie miałam


Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Ja parę lat temu przywiozłam sobie z Egiptu olejek no-name, choć sprzedawca coś tam opowiadał, że wszystkie olejki są bazą do oryginalnych perfum. Po dłuższym czasie odkryłam, ze mój olejek jest identyczny jak Gucci Rush.
Możliwe że sprzedawca prawdę ci mówił.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 12:57   #41
Moniczka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Hej, dzięki za info Chyba kupię te khalij albo africana, bo wydaje mi się że mogą być ładne... A z tych El nabil mam queen of ryadh- myśle że mogłyby Ci podpasowac, bo nie sa takie typowo całkiem kwiatowe, choć mają kwiaty, ale i drewno i piżmo, powiem Ci, że wg mnie one sa nawet troche bardziej wydajne niz al rehab. Uzywam na zmiane te perfumy i w al rehab bardziej widac ze cos ubylo Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem tych 35ml al rehab, dla chlopaka na urodziny, bo ładnie sie prezentuja, ale zastanawiam sie nad zapachem? moze cos doradzicie? Myslalam nad silver albo for man? Uzywał ktoś któreś z tych duzych zapachów? Jak z ich wydajnoscia?
Moniczka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 13:30   #42
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Wypróbuję w przyszłości El Nabil, a miałam jeszcze dodać że Song of India Neroli jest przyprawowy ale i orzeźwiający, myślę że latem w małych ilościach będzie miły, robi mgiełkę wokół osoby, słyszałam że ładnie pachnę ale nikt nie grymasił na intensywność.
O Sharinie mało napisałam, jest w niej zapach tytoniu, przypraw, piżma, i dużo rzeczy tam nawrzucali, w każdym bądź razie z początku byłam zauroczona, potem po jakimś czasie przeszkadzał mi tytoń bo ja nie palę i pomyślałam sobie "że nie chcę dymem śmierdzieć z taką cenę perfum", ale potem jak da się na skórę skromnie rzeczywiście jest urokliwy, przyciąga innych ludzi jak magnes, są ciekawi czym tak egzotycznie pachniemy i w sumie mi się podoba, bo jest inny od wszelkich Pum, CK, czy Rihanny, jest dużo lepszy, no ale co kto lubi... bo ktoś inny powie że olejki mu śmierdzą.
Kilka lat temu takie egzotyczne pachnidła wyrzuciłabym przez okno, nie doceniałam ich bo wspaniale mi pachniała wtedy Green tea która była na skórze z 15 minut , a teraz polubiłam olejki.

Dopiszę jeszcze coś, ja leniwa jestem co nie jest chlubne, i nie chce mi się dźwigać w torebce 100ml. perfum, tu jest 6ml. jest dużo lżejsze i mniejsze.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2015-04-03 o 13:35
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:07   #43
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość

Możliwe że sprzedawca prawdę ci mówił.
Wtedy w ogóle się nie znałam na perfumach, a jego słowa przyjęłam za normalne bajki targowe - inna sprawa, że olejek na pewno nie był tani, bo za jakieś 50 ml zapłaciliśmy około 150 zł? Coś w tym stylu. Z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby Gucci kupował w Egipcie gotowe komponenty... chyba.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:32   #44
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Wtedy w ogóle się nie znałam na perfumach, a jego słowa przyjęłam za normalne bajki targowe - inna sprawa, że olejek na pewno nie był tani, bo za jakieś 50 ml zapłaciliśmy około 150 zł? Coś w tym stylu. Z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby Gucci kupował w Egipcie gotowe komponenty... chyba.
W kupowanie komponentów też nie wieżę zbytnio.
Nie miałam nigdy Rusch ale w składzie pisze jaśmin i róża, a to składniki wielu olejków orientalnych, gdzie się nie obejrzysz tam róża, może ona daje taki wspólny akcent obu perfum, tak sobie tłumaczę podobieństwo.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:38   #45
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
W kupowanie komponentów też nie wieżę zbytnio.
Nie miałam nigdy Rusch ale w składzie pisze jaśmin i róża, a to składniki wielu olejków orientalnych, gdzie się nie obejrzysz tam róża, może ona daje taki wspólny akcent obu perfum, tak sobie tłumaczę podobieństwo.
To nie jest przypadkowe podobieństwo, Rush jest bardzo charakterystyczny i jak powąchałam go pierwszy raz, to aż mnie wcięło, że to mój olejek egipski... ale myślę, że to olejki raczej są odpowiednikami już istniejących na rynku zapachów.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:49   #46
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
To nie jest przypadkowe podobieństwo, Rush jest bardzo charakterystyczny i jak powąchałam go pierwszy raz, to aż mnie wcięło, że to mój olejek egipski... ale myślę, że to olejki raczej są odpowiednikami już istniejących na rynku zapachów.
Zbytnio się nie znam na podobieństwach bo mam tylko kilka perfum na swojej półce, niektórzy to mają całe szuflady, staram się wybierać niepodobne bo po co mi dwa te same zapachy, ale olejki są niezłe dla leniuszków, lekkie bo małe opakowania mają, trwałe to nie trzeba ich często wyciągać z torebki, taka wygodnicka się zrobiłam
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 13:53   #47
Moniczka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Hej, przedwczoraj dotarła do mnie paczka ze sklepu skarby afryki) Jestem wniebowzięta) Zakupy mega udane, już sie chwale To tak, zdecydowałam się na al rehab zapach khalij (Sylwia1900r- dziękuję za doradzenie zapachu) Chciałam poeksperymentować, bo mimo że to nie jest typowo kwiatowy zapach to sie zdecydowałam, i faktycznie jest nieco "przyprawowy", ale pięknie pachnie, taki zdecydowany ale i troszkę słodki. Siostrę namówiłam na zapach africana- boskie połączenie kwiatów tropikalnych- jak dla mnie bardzo przypomina zapach nestea tropikalnej Dla chłopaka wzięłam zapach silver 35ml- zapach równie cudowny, bardzo świeży. Myślę, że próżno szukać tak pięknego zapachu w takiej cenie w zwykłych perfumeriach czy sklepach kosmetycznych. Jeszcze kupiłam dwa zapachy z el nabil- Flower of soudan i Delice d'Arabie- oba zapachy są tak cudowne, że trudno mi się zdecydować, który lepszy, naprawdę trudno opisać słowami ich aromaty i zapachy. Dodam na koniec, że mimo że mam te perfumy od dwóch dni to już często słyszałam pytania typu jakie masz perfumy bo ślicznie pachną także, ja polecam z czystym sumieniem
Moniczka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 10:09   #48
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez Moniczka1991 Pokaż wiadomość
Hej, przedwczoraj dotarła do mnie paczka ze sklepu s...y ....
Czy tylko ja mam wrazenie, ze probujesz tu reklamowac owy sklep?
Na 5 postow 2 to te zachwalajace owy sklep, ze najtaniej i ble ble, ze w yasmeen to drogo a w "twoim" sklepie najtaniej.
Wogole sie nie udzielasz na forum, tylko w tym watku. Rozumiem, moze nie chcesz, ale ciagle gadanie o olejkach i pewnym sklepie narzuca skojarzenie.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 16:21   #49
Moniczka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Heh, wybacz każdy pisze na forum o tym czym się interesuje... Zafascynowałam się swego czasu perfumami arabskimi w olejkach, dlatego pisze głównie o nich. Pisanie, że udzielam się tylko w tym wątku to też spore nadużycie bo pisze tez o kosmetykach, które lubie i ich używam m.in. kosmetyki Ziaji. Możesz powiedzieć, w jaki sposób niby reklamuje jakiś sklep? Poprzez napisanie, ze coś tam kupiłam? Sorry, ale od tego chyba jest forum, żeby sobie pomagać? Jeżeli jest coś taniej w sklepie X to chyba warto to napisać tak? Znajdziesz mi tańszy sklep warty polecenia z asortymentem, którego szukam to będe Ci bardzo wdzięczna i uznam to za pomoc a nie za reklamę A ze sklepu yasmen korzystałam i pewnie też jeszcze nie raz skorzystam, bo mają kilka ciekawych zapachów, których nie ma we wcześniej wymienianym przeze mnie sklepie.
Moniczka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 19:40   #50
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez Moniczka1991 Pokaż wiadomość
Heh, wybacz każdy pisze na forum o tym czym się interesuje... Zafascynowałam się swego czasu perfumami arabskimi w olejkach, dlatego pisze głównie o nich. Pisanie, że udzielam się tylko w tym wątku to też spore nadużycie bo pisze tez o kosmetykach, które lubie i ich używam m.in. kosmetyki Ziaji. Możesz powiedzieć, w jaki sposób niby reklamuje jakiś sklep? Poprzez napisanie, ze coś tam kupiłam? Sorry, ale od tego chyba jest forum, żeby sobie pomagać? Jeżeli jest coś taniej w sklepie X to chyba warto to napisać tak? Znajdziesz mi tańszy sklep warty polecenia z asortymentem, którego szukam to będe Ci bardzo wdzięczna i uznam to za pomoc a nie za reklamę A ze sklepu yasmen korzystałam i pewnie też jeszcze nie raz skorzystam, bo mają kilka ciekawych zapachów, których nie ma we wcześniej wymienianym przeze mnie sklepie.
Wybaczam.
Raptem 8 postow wczesniej pisalas o "skarbach", potem ponownie. Przeciez jak sie raz napisalo, ze owy sklep jest ok, to nie trzeba potem ponownie go zachwalac. Wystarczy jednorazowa informacja, tym bardziej, ze praktycznie 2 dodatkowe osoby sie wypowiedzialy.

Gdzie piszesz o kosmetykach? Bo masz w tej chwili 6 postow, z czego 4 jest w tym watku, 1 o odzywce do rzes eveline (nie zadna ziaja) i 1 o kokosowych perfumach, w ktorych to rowniez podalas nazwe olejku.

Ale wiesz co, nie chce juz robic offtopu. Czasami reklama moze przeksztalcic sie w anty-reklame.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 22:08   #51
Moniczka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Hmm jestem tu nowa i nie wiem do końca jak to jest, ale dodałam dużo wiecej postów Np:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...m.html&next=11
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-mineral.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-996058
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-994973
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-994663
Pisałam też jeszcze m.in o ziaja nuno peeling enzymatyczny i ziaja med emulsja AZS (Nie chce mi się już szukać reszty). Jestem na wizażu od niedawna, pomyślałam, że głupio tak żerować na innych- zawsze tylko czytałam komentarze o kosmetykach. Założyłam konto i... dzięki Tobie już mi się odechciało dodawać tu czegokolwiek...;/

Wiesz, jestem nowym użytkownikiem i chciałam się wypowiedzieć o kosmetykach, które lubie... Tylko zastanawiało mnie o co Ci chodzi i skąd od razu teksty o jakiejś reklamie... Ale wiesz co, troszkę poszperałam i już wiem czemu Cię to tak zabolało, weszłam Ci w paradę z próbowaniem reklamowania perfumerii e-glamour?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ja w sumie wszystkie swoje Euphorie kupowalam w e-glamour, poza jakimis tam wyjatkami.
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Natomiast w perfumerii e-glamour jest rabat 5% do 31 marca (rabat nie dotyczy produktów przecenionych, objętych promocją oraz nie łączy się z innymi rabatami).
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Przeszukalam siec i ceny sa podobne, ale za tester. Wiec w sumie mozesz poczekac (mysle, ze nie kilka tyg, tylko ok tyg, jak pokoncza sie dni wolne) i kupic w tej cenie nie-tester w e-glamour

Skoro zostaly wymiecione to juz wiem jak bedzie pachnial rok 2015 same euphorowe prezenty
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Z perelek, na e-glamour ale sa same 30-tki http://www.e-glamour.pl/ser-pol-3264...orrente-W.html
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Musze edytowac swoja wypowiedz i dolaczyc do grona szczesliwcow tak jak Joskelyn Wczoraj zamowilam w e-glamour perfumy i juz dzis moge je odebrac w paczkomacie Normalnie ekspres
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
No to probke szamponu dostalam tzn sama ja wybralam,bo krem mnie nie interesowal.

E-glamour jest pod tym wzgledem lepsze i jeszcze maja nizsze koszty wysylki, a przy opcji za 1 zl to juz fogle

Ungaro bylo przelewac to jednej butelki, uzbieralaby ci sie pelna flaszka
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zauwazylyscie moze wzrost cen perfum w e-glamour w momencie wejscia promocji czy jak to nazwac wysylki do paczkomatu za 1zl?
Czaje sie na Escade Especially 75ml tester i w zeszlym tyg byla w cenie ok 128 zl, w tym tyg 126 z groszami przy standardowej wysylce za 6 zl, a dzis gdy obowiazuje wysylka za zlotowke, widze cene 134 zl. Czy to akurat przypadek? Czy moze cos jest na rzeczy?

Ostatnio kupilam 75 ml za 105, czaje sie, czaje i prosze, wzrost jak na zlosc
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Z tego co doczytalam to zamowilas przed godzina, ale juz wczesniej wiedzialas, jak dziala paczkomat, to dlaczego nie zamowilas z e-glamour
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Natomiast w perfumerii e-glamour jest rabat 5% do 31 marca (rabat nie dotyczy produktów przecenionych, objętych promocją oraz nie łączy się z innymi rabatami).
i tego jest więcej, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty...
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie miałam zamiaru niczego reklamować. Tak więc spójrz czasem na siebie zanim zwrócisz komuś uwagę. A ja już nie będę się wypowiadać na wszelki wypadek na temat perfum, żeby nie zabrać klientów reklamowanej przez Ciebie perfumerii. A Twoje zachowanie określe jednym, krótkim słowem...wstyd!!
Moniczka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 09:15   #52
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Egipskie olejki pachnące perfumami z najwyższej półki - PODRÓBY?

Cytat:
Napisane przez Moniczka1991 Pokaż wiadomość

Wiesz, jestem nowym użytkownikiem i chciałam się wypowiedzieć o kosmetykach, które lubie... Tylko zastanawiało mnie o co Ci chodzi i skąd od razu teksty o jakiejś reklamie... Ale wiesz co, troszkę poszperałam i już wiem czemu Cię to tak zabolało, weszłam Ci w paradę z próbowaniem reklamowania perfumerii e-glamour?;)
Moglabym przytaknac i udawac ze jestem ich pracownikiem, ale nie wiem czy zrozumiesz sarkazm
Przejrzalas moj profil, wyszukalas konkretna nazwe i podalas wyniki. A przeczytalas cale posty? Bo niektore wypowiedzi sa wyjete z kontekstu, nie odnosza sie do tego co ja napisalam, tylko dotyczyly cytowanych osob.
Z drugiej strony owa perfumeria jest na liscie polecanych i gdybys zapytala inne przypadkowe osoby, aby podaly ci np 5 perfumerii, w ktorych kupuja, to wierz mi, ze glamour znalazloby sie na liscie.

Inna sprawa, nie dziw sie, ze napisalam o moim wrazeniu, bo co chwile ktos wpada, napisze 5 postow na krzyz, aby udawac, ze wcale nie ma zamiaru reklamowac danego sklepu, a potem bach bach, wychodzi szydlo z worka.
To co podalas to nie posty, to recenzje, ktore tez pisane byly hurtowo. Dziwi mnie, ze skoro interesujesz sie, lubisz kosmetyki to nie udzielasz sie na forum, a jak juz to w formie jaka wczesniej opisalas. Wiec nie obrazaj sie, ze ja to odebralam tak a nie inaczej.
I wstydzic sie nie mam czego

EOT z mojej strony, bo nie chce zarobic za offtop zoltej/czerwonej kartki. Bedziesz chciala mi cos napisac (gdybys znalazla czas pomiedzy ciekawymi rzeczami do zrobienia) to zapraszam na PW
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-21 10:15:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.