Seboradin, Niger, Balsam (nowa wersja)

Seboradin, Niger, Balsam (nowa wersja)

Jest doskonałym preparatem kondycjonującym włosy, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo oraz przeciwdziała wypadaniu włosów. Zawiera naturalne wyciągi ziołowe z tataraku i dziurawca, a także wyciąg z czarnej rzodkwi bogaty w sole mineralne i związki siarki.
Wskazania: zalecany jest jako niezbędny preparat pielęgnacyjny do włosów osób cierpiących na łojotokowe zapalenie skóry, łuszczycę, łupież, świąd skóry, słabych i skłonnych do wypadania.
Stosowanie: używać po każdorazowym myciu głowy szamponem Seboradin Niger. Stosowany systematycznie wraz z szamponem i lotionem Seboradin Niger daje doskonałe efekty u osób mających problemy z włosami.
Niewielką ilość balsamu nanieść na wilgotne, umyte szamponem Seboradin włosy, delikatnie wetrzeć w skórę głowy i włosy, pozostawić na 3 - 5 minut, spłukać ciepłą wodą.
Efekty: stosowany systematycznie zmniejsza łojotok, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo, powoduje, że włosy stają się lśniące i puszyste, przeciwdziała elektryzowaniu się włosów.

Stary skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Pinus Oil, Calamus Extract, Hypericum Extract, Raphanus Nigra Extract, Corlander Oil, Citric Acid, Tea Tree Oil, Thymol, Cl 17200

Nowy skład od 2017: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Pinus Sylvestris Oil, Alcohol Denat, Acorus Calamus Extract, Hypericum Perforatum Extract, Raphanus Stavius Root Extract, Coriandrum Sativum Oil, Alcohol, Citric Acid, Melaleuca Artelnifolia Leaf Oil, Thymol, Cl 17200

Dobra ziołowa odżywka

Przede wszystkim odświeża, nawilża skórę głowy i zapobiega łupieżowi. Ma intensywny zapach rzodkwi, ale nie czuć go na włosach. Odżywia i ułatwia rozczesywanie.

Nie zauważyłam zmniejszonego wypadania.

Swój kupiłam na dużej wyprzedaży w Rossmannie.

Całkiem dobry

Balsam idealnie sprawdza się do wlosow suchych. Stają się miękkie i puszuste. Jednak po długim stosowaniu sprawiał, że włosy się trochę przetluszczały. Stosowalam z całą serią Niger i mogę stwierdzić, iż ograniczył wypadanie włosów ale w małym stopniu- tu lepiej sprawdziła się seria dedykowana wypadaniu. Balsam bardzo wydajny, zapach nie sprawia problemu.

Spodobał mi się.

Mam go wraz z szamponem i ampułkami w zestawie. Kupowałam na stronie Seboradin. Uważam, że sięgając po niego warto zakupić chociażby szampon z tej serii. Odkryłam w nim wiele zalet, dlatego polecam do spróbowania i przekonania się na własnej skórze.

koszmarek

Używałam lotionu z tej serii, a ponieważ przyniósł efekty postanowiłam wypróbować szampon i balsam (na szczęście nie jednocześnie bo umarłabym od tego zapachu). Szampon jak szampon, u mnie nic nie zdziałał, 20zł za 200ml, dziękuję, nigdy więcej. Balsam też nic szczególnego, jest dużo lepszych (i tańszych) odżywek, po których włosy wyglądają i pachną lepiej. Nie dość, że też nic szczególnego nie zrobił z moim włosami, to później miałam już odruch wymiotny od tego zapachu. Bleh. I kolejne 20zł jak krew w piach. Z całej serii tylko lotion zasługuje na uwagę (pomimo tego ohydnego zapaszku), balsam i szampon można sobie darować.

Dobra razem z szamponem

Butelka minimalistyczna najważniejsze informacje są wyodrębnione. Konsystencja lekko kremowa. Zapach nie dla mnie i utrzymuje się do kolejnego mycia. Nawilża włosy i skórę głowy. Pozostawia je miękkie w dotyku i dociążone. Bardzo dobrze się rozczesują.
Oba produkty stosowanie razem ograniczyły u mnie wypadanie włosów Szampon i odżywka są naprawdę godne uwagi. Może nie przynoszą spektakularnych efektów ale naprawdę działają a przy tym pielęgnują skórę głowy i włosy.

Bardzo dobry

Balsam spełnił moje oczekiwania. Do włosów przetluszczajacych się jest świetny, unosi włosy u nasady, są po nim błyszczące i puszyste. Nie podrażnia skóry głowy w przeciwieństwie do szamponu z tej serii, który jest dla mnie zbyt agresywny i powoduje podrażnienie oraz swędzenie skóry głowy.

całkiem niezły

Używałam balsamu solo - tzn. jako jedyny produkt z tej serii z różnymi delikatnymi szamponami. Nakładałam go zarówno na skórę głowy jak i włosy ok. 2 razy w tygodniu. Minimalnie zmniejszał mi przetłuszczanie i dość dobrze radził sobie jako odżywka choć z suchymi końcówkami moich dość długich włosów nie dawał rady. Jeśli chodzi o wypadanie włosów lub ich wzmocnienie specjalnych efektów nie zauważyłam.
Balsam ma specyficzny zapach coś jakby żywica, kamfora i czarna rzodkiew, na szczęście dość szybko ten zapach znika. Jest bardzo gęsty i wydobycie go z opakowania wymaga starań i jest trudne i niewygodne. Jest całkiem wydajny i niedrogi. Ogólnie niezły produkt.

Jest ok

W porównaniu do szamponu z tej serii, który spowodował u mnie łupież balsam jest w porządku. Może nie sprawia że włosy mniej wypadają czy się mniej przetłuszczają, ale fajnie mi się po nim kręcą włosy, z włosów mam sprężynki po wyschnięciu :) Nakładam go tylko na włosy, nie wiem jakby skóra zareagowała, ale nie chcę próbować, bo tak jest dobrze. Jest wodnisty i to mi się w nim podoba, bo włosy nie są obciążone. Nawet zapach polubiłam po jakimś czasie. Butelka jest bardzo niepraktyczna ciężko się wydobywa z niej balsam.

Najlepsza odżywka ever

Jest super, poleciła mi ją pani trycholog, gdyż miałam bardzo przesuszone włosy, a wgl ich nie farbowałam. Stosuję już 3 tydzień i za każdym razem są gładkie i błyszczące. Jestem mega zadowolona :)

Polecam!

Jak dla mnie super! Cała seria Seboradin Niger daje radę! Po regularnym stosowaniu widać znaczną poprawę! Nie obciąża włosów, lekko podnosi je u nasady i ułatwia rozczesywanie.

Ale przede wszystkim spełnił swój główny cel - włosy przestały wypadać! Używam produktów tej firmy na okrągło i jestem w nich dosłownie zakochana!

Włosy po użyciu balsamu są lekkie, puszyste i miłe w dotyku. Zimą zawsze miałam problemy z elektryzowaniem się włosów - z tym również poradził sobie bardzo dobrze :))

Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

Polecam!

Stosuję go wraz z Szamponem z tej samej serii.

+ nie obciąża włosów
+ nie przetłuszcza ich o ile dawkujemy produkt zgodnie z poleceniem producenta
+ bardzo fajnie nawilża włosy, wraz z szamponem bardzo odżywiły i wzmocniły moje włosy nadając im blasku i objętości, zniknął problem wypadających włosów
+ opakowanie jest bardzo wydajne - zazwyczaj na jedno opakowanie Balsamu zużywam 1,5-2 opakowania szamponu - mam włosy średniej długości, za ramiona

Ma specyficzny zapach rzodkwi, do ktorego można się szybko przyzwyczaić i który znika po wysuszeniu włosów.

Nie jest to balsam dla osób niecierpliwych, trzeba podczas kąpieli dać mu te 5 minut na porządne wchłonięcie, za to jakie efekty :)

Cena - podobnie jak szampon, najczęściej 27-30zł za butelkę, czasem taniej o ok. 10 zł w SuperPharm na promocji

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

W porządku, ale...

Produkt dość skuteczny przy łzs, ale obciąża włosy troszkę i jak dla mnie (przy prawie codziennym stosowaniu)razem z szamponem z tej serii (również prawie codzienne stosowanie) trochę drogo wychodzi... Martwi mnie również fakt, że podobno skład został zmieniony?:(

Ilość zużytych opakowań: 4 i 5 w użyciu