kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 17:43   #1951
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Filtry robią swoje niestety.. (uczulenie mam na słońce) na twarzy jestem ciut ciemniejsza, ale bardziej w czerwoną stronę;/ w ogóle w drogerii dobrać dla mnie podkład to można prędzej zwariować, muszę rozrabiać z kremami i nadal za ciemne;/ a najczesciej jasne wpadają w żółty albo w kolor świnki no i mam problemy. Zwłaszcza że mam sporo niedoskonałości;/

Fair myślę że będzie jednak za jasny, zastanawiam się nad cream/light.. tylko czy nie będzie za ciemny?
Cream moze byc Ci za pomaranczowe, moze pale olive?

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
przyłączam się do tych wyznań u mnie też lucyna wytrzymała tyle czasu na weselu (w bardzo upalny dzień) i tylko jeden raz przypudrowałam czoło
a tak na codzień to cały dzień bez poprawek
EDM niech spada
a co na wykonczenie uzywasz?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:46   #1952
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
to Fair z oryginalnej formuły powinien ci podpasować
jak boisz się, że będzie za jasny to weź jeszcze light i pale olive
cream może być za żółty dla ciebie
zawsze też możesz mieszać między sobą odcienie
Może faktycznie za żółty. Ok, to niech zostanie już light, pale olive mnie jeszcze zaczął kusić, ale zostanę przy lighcie. Dziękuję bardzo za pomoc
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:53   #1953
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a co na wykonczenie uzywasz?
Lumiznig Sunlight z EDM ale od jutra testuję Finishing Powder z Lucy

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Może faktycznie za żółty. Ok, to niech zostanie już light, pale olive mnie jeszcze zaczął kusić, ale zostanę przy lighcie. Dziękuję bardzo za pomoc
hmm ja bym ci jednak na początek radziła wsiąść próbki Fair i Light
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:53   #1954
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witam kobitki. Przyznaję się bez bicia, że jeszcze nie doczytałam wątku do końca, jestem w połowie. Z tego co zdążyłam już podpatrzeć na stronie LM i na różnych swatchach to nie ma tutaj chyba jakiś ekstremalnie jasnych kolorów? I tak się zastanawiam czy ryzykować i zamawiać czy jednak odpuścić?
Teraz używam fair neutral z EDM czyli jakby nie było jeden z najjaśniejszych kolorów. Miałam też najjaśniejsze z Pixie: Breena, Calista, Ayperi, Aubrey- wszystkie z poziomu 0

Zastanawiam się najbardziej nad: fair, pale olive, light cream. Dodać coś do tego, może coś wyrzucić? Już nie wiem kompletnie.
Doradzicie?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 18:00   #1955
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Witam kobitki. Przyznaję się bez bicia, że jeszcze nie doczytałam wątku do końca, jestem w połowie. Z tego co zdążyłam już podpatrzeć na stronie LM i na różnych swatchach to nie ma tutaj chyba jakiś ekstremalnie jasnych kolorów? I tak się zastanawiam czy ryzykować i zamawiać czy jednak odpuścić?
Teraz używam fair neutral z EDM czyli jakby nie było jeden z najjaśniejszych kolorów. Miałam też najjaśniejsze z Pixie: Breena, Calista, Ayperi, Aubrey- wszystkie z poziomu 0

Zastanawiam się najbardziej nad: fair, pale olive, light cream. Dodać coś do tego, może coś wyrzucić? Już nie wiem kompletnie.
Doradzicie?
pale olive odrzuc od razu, ja go zima uzywam a ekstremalnie blada nie jestem masz jakies podtony? zolte? rozowe? czy neutralne?

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
Lumiznig Sunlight z EDM ale od jutra testuję Finishing Powder z Lucy
do mnie dopiero leci ale juz nie moge sie doczekac
po testach wersji z CB nie mialam juz ochoty na nowa formule ale dzieki agneiw potestowalam i sie zakochalam.

Ale jako ciekawostke dodam, ze ilosciowo uzywam jej tyle co innych podkladow, u mnie nie jest tak ekonomiczna jak u innych dziewczyn. A maski mi i tak nie robi
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 18:09   #1956
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
Lumiznig Sunlight z EDM ale od jutra testuję Finishing Powder z Lucy

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------



hmm ja bym ci jednak na początek radziła wsiąść próbki Fair i Light
Ale fair naprawdę będzie za jasny. Nawet stawałam obok monitora z lusterkiem żeby porównać:P próbek nie chcę, wolę pełnowymiarowy, bo próbki na dużo mi za bardzo nie starczą, a potem samej robić zamówienie tez nie będzie się opłacać za bardzo.. tak więc zostanę przy bigu na pewno, tylko czy mogłabym jeszcze nad odcieniem chwile pomyśleć? tzn z godzinkę jeśli to nie problem, bo jeśli problem to zostanę przy light.
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 18:11   #1957
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
pale olive odrzuc od razu, ja go zima uzywam a ekstremalnie blada nie jestem masz jakies podtony? zolte? rozowe? czy neutralne?
Na prawdę pale olive nie jest taki jasny? Na zdjęciach z blogi Cathy wydawał mi się taki... no jasny jakiś Cerę mam neutralną Żadne tony się nie wybijają szczególnie, a na pewno nie żółte
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 18:37   #1958
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

odcień podkładu możesz zmieniać aż do czasu zamknięcia zamówienia (tylko na PW musisz mi dać mi znać)

a ja właśnie przyłożyłam do monitora próbki fair i light i do twojej twarzy bardziej pasuje fair... ale u mnie na monitorze wszystko wychodzi jaśniej niż w rzeczywistości


Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Ale fair naprawdę będzie za jasny. Nawet stawałam obok monitora z lusterkiem żeby porównać:P próbek nie chcę, wolę pełnowymiarowy, bo próbki na dużo mi za bardzo nie starczą, a potem samej robić zamówienie tez nie będzie się opłacać za bardzo.. tak więc zostanę przy bigu na pewno, tylko czy mogłabym jeszcze nad odcieniem chwile pomyśleć? tzn z godzinkę jeśli to nie problem, bo jeśli problem to zostanę przy light.
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:16   #1959
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Na prawdę pale olive nie jest taki jasny? Na zdjęciach z blogi Cathy wydawał mi się taki... no jasny jakiś Cerę mam neutralną Żadne tony się nie wybijają szczególnie, a na pewno nie żółte
Ja z EDMu bylam olive fair i używam pale olive, ładnie się dopasowuje. Według mnie jest jasny
Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Ale fair naprawdę będzie za jasny. Nawet stawałam obok monitora z lusterkiem żeby porównać:P próbek nie chcę, wolę pełnowymiarowy, bo próbki na dużo mi za bardzo nie starczą, a potem samej robić zamówienie tez nie będzie się opłacać za bardzo.. tak więc zostanę przy bigu na pewno, tylko czy mogłabym jeszcze nad odcieniem chwile pomyśleć? tzn z godzinkę jeśli to nie problem, bo jeśli problem to zostanę przy light.
Też bym obstawiała dla Ciebie fair i light z naciskiem na fair. Nie bierz biga od razu! Weź te 2 kolory przynajmniej w 2 formułach (możesz np nie tolerować alantoiny, polecam original i lucy light, jak masz skórę tlustą to też OCS). Próbki są ogromne, wystarczą na długo. Nawet jak nie dobierzesz ideału będziesz mogła mieszać i później poprosić Annę o mixa w bigu.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
pale olive odrzuc od razu, ja go zima uzywam a ekstremalnie blada nie jestem masz jakies podtony? zolte? rozowe? czy neutralne?

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------



do mnie dopiero leci ale juz nie moge sie doczekac
po testach wersji z CB nie mialam juz ochoty na nowa formule ale dzieki agneiw potestowalam i sie zakochalam.

Ale jako ciekawostke dodam, ze ilosciowo uzywam jej tyle co innych podkladow, u mnie nie jest tak ekonomiczna jak u innych dziewczyn. A maski mi i tak nie robi
Ja już też daję dużo i maski nie mam. Make-up w minutę

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
Lumiznig Sunlight z EDM ale od jutra testuję Finishing Powder z Lucy

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------



hmm ja bym ci jednak na początek radziła wsiąść próbki Fair i Light
Ja mam Finishing Powder i jakiegoś super wykończenia nie zaobserwowałam. Ale zły też nie jest.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:06   #1960
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Ja z EDMu bylam olive fair i używam pale olive, ładnie się dopasowuje. Według mnie jest jasny
Dziękuję za podpowiedzi Zaraz jeszcze będę myśleć nad tymi kolorami
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:33   #1961
necia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 182
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej dziewczyny, ja mam takie pytanko ile czasu mniej więcej idzie przesyłka z Lucy?
Zrobiłam zamówienie 23.07 i nie mam do tej pory
necia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 19:48   #1962
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zamówienie może być realizowane nawet do 7 dni. W lucy minerals pracują tylko 2 osoby. Co do czekania, raz mi paczka przyszła po tygodniu, drugi raz po dwóch, na pierwszą czekałam ponad miesiąc (afera wulkanowa ) a ostatnia z lipca, nie chce dolecieć a minął już ponad miesiąc . Tak więc czekaj cierpliwie. Czekanie zostanie wynagrodzone cudnymi proszkami

Edytowane przez sterylna
Czas edycji: 2010-08-03 o 19:52
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:49   #1963
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez necia007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam takie pytanko ile czasu mniej więcej idzie przesyłka z Lucy?
Zrobiłam zamówienie 23.07 i nie mam do tej pory
mi przychodzą w ok tydzień czasu (duże paczki ze zbiorowych zamówień)
bo jak zamawiałam sobie tylko próbki to nie doszedł list
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:56   #1964
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość

Też bym obstawiała dla Ciebie fair i light z naciskiem na fair. Nie bierz biga od razu! Weź te 2 kolory przynajmniej w 2 formułach (możesz np nie tolerować alantoiny, polecam original i lucy light, jak masz skórę tlustą to też OCS). Próbki są ogromne, wystarczą na długo. Nawet jak nie dobierzesz ideału będziesz mogła mieszać i później poprosić Annę o mixa w bigu.
już zamówiony big a jeśli chodzi o zamówienie, to u mnie nie będzie problemu z odsprzedaniem w razie czego, bratowa ma delikatnie ciemniejsza karnację więc jak coś to dla niej będzie ale mam nadzieje ze będzie ok. A cerę mam mieszaną, chociaż u mnie to się to zmienia jak w kalejdoskopie.. ale dziękuje bardzo za pomoc
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:29   #1965
necia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 182
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
mi przychodzą w ok tydzień czasu (duże paczki ze zbiorowych zamówień)
bo jak zamawiałam sobie tylko próbki to nie doszedł list
I zgłosiłaś to do nich?
Bo ja też tylko próbki zamówiłam i już mnie zmartwiłaś

Sterylna czekam, ale tracę nadzieję powoli. chciałam spróbowac Lucy, bo EDM się buntuje na mojej skórze, ale jak taką niepewnośc Lucy mi funduje to juz nie wiem...

Edytowane przez necia007
Czas edycji: 2010-08-04 o 20:32
necia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:36   #1966
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

zgłosiłam mieli je dołączyć do zbiorowego zamówienia ale chyba zapomnieli... napisałam wczoraj jeszcze raz ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi...
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 21:15   #1967
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja właśnie wyszperałam w skrzynce odbiorczej, że zamówiłam 30 czerwca. Czyli moje finishery chyba się zagubiły Chociaż istnieje opcja, że moja cudna poczta zapomniała że wypadałoby ten list jednak zanieść do właściciela.
Ostatnio dostałam powtórne awizo z zaznaczoną datą pierwszego awiza 8.07, a paczka została wysłana 10.07 z USA. Normalnie jasnowidztwo a ja narzekam

Necia mam nadzieję, że Twoje próbki dotrą w tym tygodniu

Edytowane przez sterylna
Czas edycji: 2010-08-04 o 21:16
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 08:50   #1968
necia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 182
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Ja właśnie wyszperałam w skrzynce odbiorczej, że zamówiłam 30 czerwca. Czyli moje finishery chyba się zagubiły Chociaż istnieje opcja, że moja cudna poczta zapomniała że wypadałoby ten list jednak zanieść do właściciela.
Ostatnio dostałam powtórne awizo z zaznaczoną datą pierwszego awiza 8.07, a paczka została wysłana 10.07 z USA. Normalnie jasnowidztwo a ja narzekam

Necia mam nadzieję, że Twoje próbki dotrą w tym tygodniu
Też mam taką nadzieję Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi
necia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:47   #1969
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny,poradźcie- Creamy będzie bardziej żółty od Creamy Olive dobrze myślę?A jak z jasnością?Jeżel i szukam czegoś minimalnie jaśniejszego i bardziej żółtego od Creamy Olive, co polecacie?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 20:29   #1970
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

burn-it-up, chodzi Ci o cream? Jak dla mnie on zdecydowanie nie jest bardziej żółty od creamy olive, ma w sobie nutkę różowości (przynajmniej na mojej skórze). Może pale olive byłby bardziej żółty (chociaż chyba jest więcej niż ciut jaśniejszy) - ale tego Ci nie powiem, bo nie miałam go w rękach albo może mieszanka pale olive plus creamy olive ...
__________________
Wymiana mineralna
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:38   #1971
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

U mnie cream wybijają się pomarańczowe tony. Za to w przypadku creamy olive zielone. Creamy olive jest w moim odczuciu ciemniejsze (wiadomo), bardziej żółte i bardziej zielone od pale olive.
Zawsze możesz poprosić o mieszankę pale olive i creamy olive

Widzę nową promocję na stronie, ale mnie nie kusi. Wolę dobierać sobie produkty sama, chociaż wierzę w Anne
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:07   #1972
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzięki.Jeżeli Creamy jest bardziej pomarańczowy lub różowy to zdecydowanie odpada.Creamy Olive generalnie jest ok,ale jeszcze nie ideał,może rzeczywiście miks z pale olive rozwiązałby sprawę.Co ciekawe na mnie Cream Olive nie jest ani trochę zielonkawe(czego spodziewałam się po oliwkowym odcienu),jest na prawdę mocno żółte(ale mogłoby być jeszcze odorbinę bardziej).
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-08-07 o 22:08
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:51   #1973
xena2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Uch... Moja karta kredytowa Was nie lubi
Przekopałam się już prawie przez cały wątek, w międzyczasie zdążyłam zamówić, otrzymać i przetestować próbkę Creamy Bisque, Cream, Light i Bisque - formuła LL. Łapię się na tym, że mimo już kilku miesięcznych eksperymentów z podkładami mineralnymi, działa stara wyuczona zasada z czasów podkładów drogeryjnych - biorę najjaśniejsze, lub prawie najjaśniejsze. Oczywiście zawsze okazują się ZA jasne. Ale (cuda jakieś), mimo tej za - jasności Creamy Bisque wtopił się idealnie! Formuła LL jednak zdecydowanie nie dla mnie. Błyszczę się jak latarnia już po godzinie. W następnym zamówieniu celuję w Light Medium, Shell Beige, Medium, Medium Olive, Creamy Olive i Soft Beige - może trafię swój idealny kolor. Formuły Original i OCS. I koniecznie Ultimate Flat Top Long Brush !
A w międzyczasie jedzie już do mnie big Pixie (Allive 2 - miał być na jakiś czas spokój z podkładami, ta...) , cudny różowo - czarny pędzel Lumiere i naprawdę DUŻE zamówienie z Mazideł...
Prowadzicie może jakiś odwyk przy okazji?
xena2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:28   #1974
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny szukam jakiegoś fajnego finishera. Zależy mi na tym aby wygładzał nieco skórę, matował i nie obraziłabym się gdyby jeszcze nieco zmniejszał optycznie pory Znajdę coś takiego w Lucy?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:18   #1975
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiegoś fajnego finishera. Zależy mi na tym aby wygładzał nieco skórę, matował i nie obraziłabym się gdyby jeszcze nieco zmniejszał optycznie pory Znajdę coś takiego w Lucy?
probowalam dzis finishera z Lucy. fajny jest, wygladza,ale mam leszy czyli diamentowy z bu, jest tani, w PL, wygladza, matowi, pory niewidoczne prawie. przynajmniej u mnie jest taki efekt. bylam tez zadowolona z finiszera pixie. efekt ten sam co po diamentowym, tylko diamentowy duuuzo tanszy

jestem w trakcie testowania lucy, po nalozeniu wygladam zle, tak troszke niezdrowo,ale po pol godzinie juz jest super. cream sie pieknie wtapia. bede testowac dalej. najlepsze ze czytajac watek wiedzialam ze trzeba nalozyc mini mini, wiec nalozylam tak malo jak jeszcze nigdy i.. wyszla mi maska . Teraz nakladam doslownie jedno ziarenko na cala twarz! i to wystarcza, chyba nigdy nie skoncze probki
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:59   #1976
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny jak nakładacie Finishera? Ja od 3 dni nakładam Flatem, a wcześniej nakładałam pędzlem do pudru sypkiego.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:29   #1977
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, który finisher z Lucy jest według Was naj? Oryginalny, z krzemionką, czy może ten trzeci? Zastanawiałam się nad pudrem/ami z Adorned, ale teraz Lucy ma faaajną promocję (a na dodatek do Lucy jestem jakoś pozytywnie nastawiona). Mam wrażenie, że moja cera nie przepada za krzemionką (może i wygładza, ukrywa pory, które u mnie widać, ale często ukazuje skórki, których normalnie nie ma), nie mam też problemów z nadmiernym świeceniem. Testowałam próbkę klasycznego finishera, ale z CB (i nie padłam na kolana). Czy ten nowy, klasyczny może mi podpasować?

gorica - ja finishery/pudry nakładam takim pędzlem do pudru/różu z Rossmanna, z naturalnego włosia. Używam go zarówno do różowania (bardziej mi służy niż angled), jak i finishowania w ogóle go lubię.
__________________
Wymiana mineralna

Edytowane przez nadzi
Czas edycji: 2010-08-10 o 14:32
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:40   #1978
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mogę sie przyłączyć do zachwytów nad Lucy?

Niedawno miałam okazję wypróbować podkład i prawie od razu rzuciłam mu wyzwanie

Dziś umalowałam się o 3,30, o 4,45 wyszłam na zewnątrz, mgła była taka, że ledwo swoją rękę widziałam i pozostałam na powietrzu do 12. Po powrocie patrzę w lustro i szok, bo źle nie było. Skłamię jak powiem, że było idealnie, ale jak na taką pogodę źle nie było, zwłaszcza, że miałam tylko lucy na twarzy, bez primerów i finiszerów. Czoło wyglądało super, nos też ujdzie, tylko policzki i broda odrobinę się zważył, ale to wyłącznie dlatego, że tam więcej go dałam, za dużo, ale o tym wiedzialam, bo mam tam kilka przebarwień, a o 3 nad ranem nie miałam ani warunków, ani ochoty się korektorem bawić, więc wolałam już ciut maski tam mieć. Lucy też położyłam pod i na powieki i cien, oraz kredka się ładniej trzymał.
Ogólnie podoba mi się, chociaż kolor chyba będę musiała mieszać, bo nie widzę nic dla siebie, czekam teraz na kolejne próbki w formule do tłustej skóry to zacznę mieszanie z EDM byłam mieszanką fair cool i olive fair.

Do tej pory używałam EDM-okropne pryszcze po nim mialam, do tego ciasto po godzinie na twarzy i Blusche ten mnie uczulił, ale o to juz do niego pretensji nie mam, bo to cecha indywidualna. Mam nadzieję, że po Lucy mnie nie wypryszczy, bo całkiem szkoda by było mi z niej zrezygnować.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:07   #1979
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Za 4 próbki Lucy też pobiera 2$ za przesyłkę czy już ta większą kwotę?
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:01   #1980
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Za 4 próbki Lucy też pobiera 2$ za przesyłkę czy już ta większą kwotę?
Wystarczy sprawdzic klikajac 4 probki na stronie Lucy , przekieruje Cie na strone Paypala, wybierz kraj Poland i pojawi sie koszt wysylki
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.