z czarnych włosów na czekolade - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 19:41   #1
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546

z czarnych włosów na czekolade


Witam. Mam takie pytanie. Otóż ostatnio tzn jakis czas temu zafarbowalam sie na czarno. Jest super jestem zadowolona ale chyba wolala bym jednak ciemny braz badz czekolade. Jest jakis sposob by zafarbowac wloski tak aby uzyskac taki efekt?? Nie chce sciagac farby u fryzjera. Chodzi mi czy jest jakas moze farba lepsza ktora w jakis sposob,moze nie zapierwszym razem odrazu ale chociaz troche rozjasni i nada inny odcien czarnym wlosom?>? Prosze poradzcie. Z gory dzikeuje
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:19   #2
aniarusin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: z czarnych włosów na czekolade

Czarnych włosy raczej nie da się rozjaśnić brązową farbą, tylko dekoloryzator, rozjaśniacz, ewentualnie balejaż.
aniarusin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:30   #3
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: z czarnych włosów na czekolade

jaśniejsza farba nie złapie na czarnych włosach Chyba, że sięgniesz po jasny blond. Ale wtedy efekty mogą być zaskakujące Więc nie radzę

Potrzebna będzie dekoloryzacja.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:55   #4
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: z czarnych włosów na czekolade

Jeśli chcesz uniknąć dekoloryzacji, to możesz spróbować przez jakiś czas nie farbować włosów (np. ok 3 miesiące) i myć włosy codziennie szamponem przeciwłupieżowym ( najlepiej radzą sobie z wypłukiwaniem farby). Farba powinna trochę się sprać - ja np. farbuje na czarno, ale po ok 1,5 miesiąca po farbowaniu mam już wyraznie mniej intensywny, jaśniejszy kolor z widoczną brązową poświatą (farbuję farbami trwałymi). Z reguły nie robię większych niż 1-1,5 miesiąca odstępów między farbowaniami, więc trudno mi określić po jakim czasie efekt wypłukania farby byłby na tyle zadowalający, żeby móc próbować nałożyć jaśniejszy odcień. Ale próbuj - na "spraną" czerń nałóż odcień odrobinę jaśniejszy (np ciemny/średni brąz) i systematycznie, co jakiś czas nakładaj farbę w wybranym kolorze Warto spróbować - nie masz nicdo stracenia, a może obejdzie się bez dekoloryzacji. Z tym, że to metoda wymagająca cierpliwości i należy pamiętać, że na efekty trzeba czekać oraz, że nie będą one spektakularne
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-03 o 21:58
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:13   #5
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: z czarnych włosów na czekolade

mam taki sam problem!
poczekam az czern sie troche zmyje i chyba zaczne sama kombinowac
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.