Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 21:13   #4321
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

jak pracowałam w banku to pamiętałam nr kont klientów

Ja swojego nie mogę zapamiętać
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 21:17   #4322
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Angel ma świetną pamięć - jak na prawnika przystało Myślę, że pamięta nawet kod do mojego domofonu
No to teraz nie znasz dnia ani godziny
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 23:21   #4323
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Angel ma świetną pamięć - jak na prawnika przystało Myślę, że pamięta nawet kod do mojego domofonu
chyba pamiętam
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 01:29   #4324
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Zamawiała któraś z tej stronki?
http://pierrearthes.com/sklep/index.php
Nie wiem czy ja ślepa jestem czy jak,ale nie widzę żadnych opcji żeby można było coś zamówić :|
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 21:53   #4325
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Witajcie,

nie wiem czy w dobrym miejscu piszę jeśli nie proszę o przeniesienie

mam taki problem zakupiłam sobie zestaw startowy z BareEscentuals ale jeszcze go nie odpakowałam wcześniej dwa razy byłam w sepchorze ażeby zobaczyć jak to w ogóle będzie wyglądało na mojej problemowej skórze i powiem że po 2 latach szukania podkładu wyglądało najlepiej nie było to WOW ale było ok

jednak dziś doczytałam że zawierają one bismuth oxychloride i boję się że moja mieszana, nadwrażliwa, trądzikowa z wyleczonym przez ipl rumieniem skóra źle na to zareaguje

jak myślicie spróbować czy sprzedać i poszukać czegoś bez tego?

zastanawiam się czy nie wypróbować tego Vichy w pudrze lub Pixie Cosmetics ... już nie wiem co robić
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 21:56   #4326
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Co tu tak cichutko ? Zawsze tyle produkujecie, że człowiek nawet nie zdąży napisać czegoś, co chciał, bo 5 osób go wyprzedzi
Chciałam zapytać, czy kupujecie może soczewki (szkła kontaktowe) w jakiś sklepach internetowych? Bo jest jednak dużo taniej , a boję się trochę jakiś mało znanych sklepów, bo nigdy nie wiadomo co mi tam wyślą
nie mogłam znaleźć żadnego 'czynnego' wątku o soczewkach (konkretnie o sprawdzonych sklepach/stronach internetowych/sprzedawcach na all) , jak jakiś jest to chociaż mnie nakierujcie jak wiecie coś o nim, bo nie chcę Was męczyć, jak być może gdzieś ktoś to napisał
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 22:45   #4327
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Co tu tak cichutko ? Zawsze tyle produkujecie, że człowiek nawet nie zdąży napisać czegoś, co chciał, bo 5 osób go wyprzedzi
Chciałam zapytać, czy kupujecie może soczewki (szkła kontaktowe) w jakiś sklepach internetowych? Bo jest jednak dużo taniej , a boję się trochę jakiś mało znanych sklepów, bo nigdy nie wiadomo co mi tam wyślą
nie mogłam znaleźć żadnego 'czynnego' wątku o soczewkach (konkretnie o sprawdzonych sklepach/stronach internetowych/sprzedawcach na all) , jak jakiś jest to chociaż mnie nakierujcie jak wiecie coś o nim, bo nie chcę Was męczyć, jak być może gdzieś ktoś to napisał
ja zawsze kupuję przez internet u sprzedawcy z krakowa i odbieram osobiście wyślę Ci link na PW
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 07:34   #4328
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:40   #4329
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Witajcie,

nie wiem czy w dobrym miejscu piszę jeśli nie proszę o przeniesienie

mam taki problem zakupiłam sobie zestaw startowy z BareEscentuals ale jeszcze go nie odpakowałam wcześniej dwa razy byłam w sepchorze ażeby zobaczyć jak to w ogóle będzie wyglądało na mojej problemowej skórze i powiem że po 2 latach szukania podkładu wyglądało najlepiej nie było to WOW ale było ok

jednak dziś doczytałam że zawierają one bismuth oxychloride i boję się że moja mieszana, nadwrażliwa, trądzikowa z wyleczonym przez ipl rumieniem skóra źle na to zareaguje

jak myślicie spróbować czy sprzedać i poszukać czegoś bez tego?

zastanawiam się czy nie wypróbować tego Vichy w pudrze lub Pixie Cosmetics ... już nie wiem co robić
Vichy to raczej pseudo mineralny podkład,za to Pixie ostatnio to mój nr.1
Bare też kusił mnie długi czas ale 2 czynniki spowodowały że sobie darowałam-cena i bismuth.
Jak się boisz lepiej spyl Choć jest wiele miłośniczek BE.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Angel of sadness-padłam jak zobaczyłam Twojego avka,wyglądasz re-we-la-cyj-nie
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:51   #4330
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Emila, a jaki masz kolor z EDM a jaki z Pixie? chciałam wypróbować ale wciąż się waham i waham...
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 19:23   #4331
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Annieee, jak wykonasz tę mniszą pracę i ustalisz jakieś odcienie, to wiesz, daj mi znać
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 19:25   #4332
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

jasne, jasne
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 19:48   #4333
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;20458844]Emila, a jaki masz kolor z EDM a jaki z Pixie? chciałam wypróbować ale wciąż się waham i waham... [/QUOTE]

Z EDM używałam Golden Light,Golden Medium(olive),Light olive żaden nie był super dopasowany ale mogło być, z Pixie idealnie pasuje mi Shaylee 3
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 19:49   #4334
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;20458844]Emila, a jaki masz kolor z EDM a jaki z Pixie? chciałam wypróbować ale wciąż się waham i waham... [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Annieee, jak wykonasz tę mniszą pracę i ustalisz jakieś odcienie, to wiesz, daj mi znać
no właśnie tu kryje się wielki problem Pixie- zbyt duży wybór kolorów! naprawdę miałabym ochotę spróbować jakichś kolorów, ale nie chce mi się aż tyle zastanawiać nad tym. wg mnie przynajmniej połowa jest niepotrzebna
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 19:54   #4335
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Kamilawu przez Twojego bloga zaplułam monitor, tłumaczenie z norweskiego:hahah a:
No a przy lekturze Lush'a ....też sie obśliniłam
Śliniaczek mi potrzebny

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Annieee po Avku sądząc celowała bym w beże albo neutrale poziom 1lub 2 ale na lato to raczej 2
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 20:15   #4336
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Kamilawu przez Twojego bloga zaplułam monitor, tłumaczenie z norweskiego:hahah a:
No a przy lekturze Lush'a ....też sie obśliniłam
Śliniaczek mi potrzebny
Robię, co mogę
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 20:16   #4337
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

chyba będę celować w Tinkerbell i Ayperi wolę to tu napisać, bo te nazwy są tak skomplikowane, że pewnie bym zapomniała
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 22:40   #4338
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Emila dziękuję

co do Pixie to mają zdecydowanie za dużo kolorów... weź tu się człowieku na coś zdecyduj
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 01:38   #4339
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Vichy to raczej pseudo mineralny podkład,za to Pixie ostatnio to mój nr.1
Bare też kusił mnie długi czas ale 2 czynniki spowodowały że sobie darowałam-cena i bismuth.
Jak się boisz lepiej spyl Choć jest wiele miłośniczek BE.

chodzi mi o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...owy-SPF-20.htm same praktycznie dobre opinie no i nie zawiera owego bismutha (choć może nie zauważyłam w składzie) ... a BE niby bardziej mineralny a ma ... w ogóle z tego co czytałam nie są one takie w 100% mają sporo składników uczulających a ja myślałam że jak kupię taki to już będzie wszystko super i wow więc już sama nie wiem gdyż może zamiast sobie polepszyć to pogorszę jeszcze tą skórę ... co radzicie?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 06:37   #4340
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość

chodzi mi o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...owy-SPF-20.htm same praktycznie dobre opinie no i nie zawiera owego bismutha (choć może nie zauważyłam w składzie) ... a BE niby bardziej mineralny a ma ... w ogóle z tego co czytałam nie są one takie w 100% mają sporo składników uczulających a ja myślałam że jak kupię taki to już będzie wszystko super i wow więc już sama nie wiem gdyż może zamiast sobie polepszyć to pogorszę jeszcze tą skórę ... co radzicie?
Przede wszystkim polecalabym wstepne testy,po pierwsze zanim dobierzesz sobie kolor to chwila minie nie wspominajac o formulach-nie kazda firma/formula kazdemu pasuja.Niestety nawet mineraly nie gwarantuja,ze nie bedzie podraznienia bo i tutaj bywa roznie.
Fakt,paleta kolorow oraz swietne wykonczenie makijazu to glowna zaleta mineralow ale nie ma gotowego rozwiazania.

Vichy prezentuje sie niezle ale masz gdzie sprawdzic palete odcieni?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 14:31   #4341
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przede wszystkim polecalabym wstepne testy,po pierwsze zanim dobierzesz sobie kolor to chwila minie nie wspominajac o formulach-nie kazda firma/formula kazdemu pasuja.Niestety nawet mineraly nie gwarantuja,ze nie bedzie podraznienia bo i tutaj bywa roznie.
Fakt,paleta kolorow oraz swietne wykonczenie makijazu to glowna zaleta mineralow ale nie ma gotowego rozwiazania.

Vichy prezentuje sie niezle ale masz gdzie sprawdzic palete odcieni?
od 10 roku życia chodzę do dermatologów (aktualnie mam 26...), którzy źle mnie leczyli teraz od roku trafiłam w końcu na kogoś profesjonalnego miałam zabiegi na rumień ipl rf i peeling migdałowy, teraz stosuje na noc kwasy bo ciągle mam jakieś krostki i rozszerzone pory ale to bardzo i każdy podkład mi je super podkreślał że wyglądałam jak podziurkowana :/ nawet kolega się mnie pytał co ja mam takie dziureczki na polikach

zakupiłam ten cały bare po 2 wizytach w sephorze uznałam że już najlepszy jest ale niestety teraz doczytałam ten skład i się panicznie boję bo skórę mam nadwrażliwą i ledwno zaczynam wychodzić na prostą choć bywają dni że nie mam ochoty nawet wyjść z domu ...


vichy mam gdzie sprawdzić tzn w aptece mają stoisko z dermokosmetykami więc nie wiem czy da odsypkę czy też mnie wymyzia na miejscu nimi


ale innych jest tyle że niestety aktualnie nie stać mnie raczej by zamawiać z każdej firmy formułę i kolory a najbardziej chodzi o czas już 2 lata szukam ... jestem już powoli tym załamana
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 14:46   #4342
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
od 10 roku życia chodzę do dermatologów (aktualnie mam 26...), którzy źle mnie leczyli teraz od roku trafiłam w końcu na kogoś profesjonalnego miałam zabiegi na rumień ipl rf i peeling migdałowy, teraz stosuje na noc kwasy bo ciągle mam jakieś krostki i rozszerzone pory ale to bardzo i każdy podkład mi je super podkreślał że wyglądałam jak podziurkowana :/ nawet kolega się mnie pytał co ja mam takie dziureczki na polikach

zakupiłam ten cały bare po 2 wizytach w sephorze uznałam że już najlepszy jest ale niestety teraz doczytałam ten skład i się panicznie boję bo skórę mam nadwrażliwą i ledwno zaczynam wychodzić na prostą choć bywają dni że nie mam ochoty nawet wyjść z domu ...


vichy mam gdzie sprawdzić tzn w aptece mają stoisko z dermokosmetykami więc nie wiem czy da odsypkę czy też mnie wymyzia na miejscu nimi


ale innych jest tyle że niestety aktualnie nie stać mnie raczej by zamawiać z każdej firmy formułę i kolory a najbardziej chodzi o czas już 2 lata szukam ... jestem już powoli tym załamana

Niestety wiem jak to jest zanim spotka sie rzetelnego specjaliste a szczegolnie dermatologa...Jezeli masz dobry kontakt z lekarzem to porozmawiaj z nim o swoich watpliwosciach odnosnie makijazu,moze akurat powie Ci wiecej niz My tutaj "na odleglosc"

Z Bare mam rozswietlacz,cere sklonna do podraznien itd. ale akurat nic sie nie dzieje,wszystko jest ok.

Przejrzyj watki z danych firm,okresl kolor podkladow jakich uzywalas do tej pory a dziewczyny na pewno pomoga chociaz wstepnie ustalic kolor.
Najlepiej zaczac od sampli,w ten sposob poznasz formule i kolor-jak juz bedziesz wiedziala mniej wiecej czego szukac pojdzie latwiej i nie wychodzi to tak drogo szczegolnie na wspolnych zamowieniach.

Jezeli maja testery z Vichy to wez sobie jakis pojemniczek i popros o odsypke to bedzie najlepsze rozwiazanie niz "mizianie" na miejscu.W domu na spokojnie ocenisz czy podklad spelnia Twoje oczekiwania.

Poza tym podklad podkladem ale dobre pedzle to podstawa,ja sobie nie wyobrazam zycia bez flat topa
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 15:12   #4343
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
od 10 roku życia chodzę do dermatologów (aktualnie mam 26...), którzy źle mnie leczyli teraz od roku trafiłam w końcu na kogoś profesjonalnego miałam zabiegi na rumień ipl rf i peeling migdałowy, teraz stosuje na noc kwasy bo ciągle mam jakieś krostki i rozszerzone pory ale to bardzo i każdy podkład mi je super podkreślał że wyglądałam jak podziurkowana :/ nawet kolega się mnie pytał co ja mam takie dziureczki na polikach

zakupiłam ten cały bare po 2 wizytach w sephorze uznałam że już najlepszy jest ale niestety teraz doczytałam ten skład i się panicznie boję bo skórę mam nadwrażliwą i ledwno zaczynam wychodzić na prostą choć bywają dni że nie mam ochoty nawet wyjść z domu ...


vichy mam gdzie sprawdzić tzn w aptece mają stoisko z dermokosmetykami więc nie wiem czy da odsypkę czy też mnie wymyzia na miejscu nimi


ale innych jest tyle że niestety aktualnie nie stać mnie raczej by zamawiać z każdej firmy formułę i kolory a najbardziej chodzi o czas już 2 lata szukam ... jestem już powoli tym załamana
jak wrócę do domku, to Ci napiszę moją opinię o BE, lub poszukaj w wątku BE tam już pisałam.
W skrócie, żadnego uczulenia, wysypu, wręcz przeciwnie śliczna buzia.
Inna sprawa, że każda skóra potrafi inaczej zareagować.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:44   #4344
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

witam ponownie

właśnie rozmawiałam z moją dr na temat makijażu a właściwie ona sama mi mówiła żebym coś na buzi miała żeby ją to chroniło i doradziła właśnie minerały żeby jak najmniej chemii na siebie po prostu nakładać

ze zwykłych podkładów właśnie niezbyt znalazłam coś dla siebie ale kolory jakie takie tam testowałam więc jeśli faktycznie choć wstępnie można się poradzić to byłoby super bo tych kolorów jest tyle że po prostu szaleństwo

ja właśnie zawsze wołałam żeby mnie ktoś "wymyział" nimi bo się boję że sama to mi nie wyjdzie tak dobrze a tak to zobaczę jaki ma być efekt i wtedy będę do niego dążyła ale jeśli faktycznie lepiej to poproszę o odsypkę dziękuję za radę


co do pędzla zakupiłam sobie chwalony w innym wątku hakuro h50 ale jeszcze nie odpakowałam bo BE też w pudełku gdyż ciągle nad nimi myślę


Aaniutek widziałam wątek o BE ale tam nic nie pisałaś chyba że jakiś inny jest
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240842
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 14:16   #4345
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
witam ponownie

właśnie rozmawiałam z moją dr na temat makijażu a właściwie ona sama mi mówiła żebym coś na buzi miała żeby ją to chroniło i doradziła właśnie minerały żeby jak najmniej chemii na siebie po prostu nakładać

ze zwykłych podkładów właśnie niezbyt znalazłam coś dla siebie ale kolory jakie takie tam testowałam więc jeśli faktycznie choć wstępnie można się poradzić to byłoby super bo tych kolorów jest tyle że po prostu szaleństwo

ja właśnie zawsze wołałam żeby mnie ktoś "wymyział" nimi bo się boję że sama to mi nie wyjdzie tak dobrze a tak to zobaczę jaki ma być efekt i wtedy będę do niego dążyła ale jeśli faktycznie lepiej to poproszę o odsypkę dziękuję za radę


co do pędzla zakupiłam sobie chwalony w innym wątku hakuro h50 ale jeszcze nie odpakowałam bo BE też w pudełku gdyż ciągle nad nimi myślę


Aaniutek widziałam wątek o BE ale tam nic nie pisałaś chyba że jakiś inny jest
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240842

Przede wszystkim polecam obejrzec watki,gdzie dziewczyny wrzucaja swoje makijaze i przemiany przed i po nalozeniu mineralow;duzo jest instrukcji opisowych,warto skorzystac z YT-opcji jest wiele i...nie boj sieMusisz sama potestowac zeby przekonac sie co pasuje Tobie,zobaczyc i porownac efekt po tym jak podklad stopi sie ze skora itd.

Powodzenia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 15:03   #4346
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość


Aaniutek widziałam wątek o BE ale tam nic nie pisałaś chyba że jakiś inny jest
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240842
Znalazłam TU , hmmmm, wydawało mi się, że gdzieś jeszcze pisałam o BE ale przy okazji cosik więcej ode mnie:
BE używałam nie mając pojęcia o jego składzie, do tej pory zresztą nie bardzo wiem co jest "dobre" a co "złe" w składzie. Moja skóra bardzo się polubiła z BE, niestety idealny kolor miałam tylko na lato. Przez resztę roku męczyłam się z Medium Beige
Żadnego wysypu, widocznych skórek, ładnie leżał i jak dla mnie cudo jeśli chodzi o efekt końcowy, czyli brak płaskiego matu, buzi wygląda naturalnie.
Ani ja ani moja siostra nie zauważyłyśmy złego wpływu na skórę, jedyny minus to cena!

PS. A nie możesz w Sephorze poprosić by odsypały Ci odrobinę do spróbowania?


U mnie leje!!! Jakie super powietrze!!!
__________________






Edytowane przez aaniutek
Czas edycji: 2010-07-06 o 15:22
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 15:38   #4347
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cieszą się z deszczu szalone... ja lubię, jak przeleje w nocy, bo powietrze jest lekkie, a nie muszę moknąć i włosy mi się nie kręcą a generalnie to kocham pełne słońce i temperatury 23-28 stopni weekend ma być cudny
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 17:15   #4348
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Mineralki mam prosbe
Mozecie mi polecic odzywczy krem z filtrem 50+? Moze byc ciezkie lepiszcze, dowolne minusy, zaden makijaz nie wchodzi w gre - warunki tylko takie, ze filtr ma byc stabilny, 50+, bez alkoholu (koniecznie!) i formula ma byc kremowo-ciezka.
To dla mojej Mame - cera dojrzala, naczynkowa, sucha.
Ja testujac filtry pod swoim katem znam tylko te lzejsze fluidy, emulsje, ktore dla niej sa za slabe.
Mame najbardziej lubila LRP Creme Fondante 50+ ale zmieniono sklad i teraz ten krem zawiera alkohol denat. Potem nawet dobrze sie spisywal LRP Lait Veloute 50+ ale tez juz go nigdzie nie ma.
Lirene, SunOzon, Eva Sun, Klorane sa dla niej za slabe - pelny mat i calkowite wchloniecie plus podsuszona cera z czasem.
Jakies pomysly? Moze przy wlasnych testach trafilyscie na jakis wyjatkowo ciezki kaliber, ktory nie ma zalet jako baza pod makijaz i krem do cery normalnej\tlustej ale akurat sie nada dla dojrzalego suchotnika?
KWC jest dla mnie malo konkretne w tej kwestii - prawie dla kazdego kremy z wysokim filtrem sa tluste i ciezkie, wiec po takich opisach nie zorientuje sie czy cos jest rzeczywiscie odzywcze, moge tylko wydlubac brak alkoholu ale z wiedza o stabilnosci i realnej ochronie to juz jestem na bakier (potwierdzam jedynie, ze Lirene to szajs ).
Nie pisze w watku o filtrach, bo na nic mi opisy czy krem sie nadaje pod makijaz mineralny.
Z gory dzieki za odzew

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-07-06 o 17:17
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 17:23   #4349
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

a Avene krem do cery suchej?

nie ma już lait veloute wycofali go?

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-07-06 o 17:25
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 17:29   #4350
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja niestety nie pomogę, totalnie się na filtrach nie znam...

Papeteria cos się nie odzywa - czyżby nadszedł ten czas?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.