Pomocyy! Jak być ładną?! ;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 11:46   #31
Kathrina1986
Zadomowienie
 
Avatar Kathrina1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: POLSKA :)
Wiadomości: 1 267
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

O ile dobrze pamiętam to już dawałaś swoje zdjęcia i był wątek o Tobie... więc po co drugi raz? Liczysz na pocieszenie? Przeczytaj sobie posty z poprzedniego wątku co założyłaś i po sprawie, bo wiele się nie zmieniłaś.
__________________
Matka robi 20 lat z syna człowieka,
kobieta robi z niego w 20 minut idiotę
Kathrina1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 11:48   #32
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Zerknęłam na twój poprzedni wątek. Mam nadzieję, że przeszła ci ochota na odchudzanie. W tym wieku nie można się odchudzać. oO Możliwe, że zaraz dostaniesz okres (albo już masz), więc to raczej nie jest wskazane. A jak chcesz ładniej wyglądać to się ruszaj, spacery, zabawy + WF będą dla ciebie najlepsze.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 11:56   #33
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

ejże ładna z Ciebie dzieczyna a krzyczysz jakbyś co najmniej była Babą Jagą
ja w Twoim wieku...weim, wiem, zaczynam moralizować latałam w byle czym byle to było czyste, o makijażu nawet nie śniłam, owszem miałam jakiś krem i tonik do twarzy i szminkę ochronną
ale żeby taki cyrk robić ???
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 11:59   #34
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
ejże ładna z Ciebie dzieczyna a krzyczysz jakbyś co najmniej była Babą Jagą
ja w Twoim wieku...weim, wiem, zaczynam moralizować latałam w byle czym byle to było czyste, o makijażu nawet nie śniłam, owszem miałam jakiś krem i tonik do twarzy i szminkę ochronną
ale żeby taki cyrk robić ???
Dokładnie ja też tylko pomadka ochronna i balsam do ciała. A ta się jeszcze w podkłady i fluidy chce bawić.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:05   #35
StellaMaris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Gaddemyt. Jak ja mialam 13 lat to latałam po trzepakach i guzik mnie obchodziło czy mam grube nogi czy krzywe. No, ale może ja za stara jestem żeby skumać. W każdym razie dopiero dojrzewasz i będziesz się zmieniać. W niektórych partiach ciała na lepsze w innych na gorsze. Jesteś niestety tym pokoleniem, któremu telewizja lasuje mózg, więc dla zachowania zdrowia psychicznego radzę wyjść na dwór i żyć. To że zaczniesz się malować nie zmieni Twojego obrazu samej siebie. Jestem prawie pewna, że jesteś skłonna w minutę podać co najmniej 10 nie-fajnych cech swojego wyglądu prawdopodobnie tylko po to, żeby Cię inni klepali po plecach i mówili 'no co Ty!'. Choćbyś nie wiem jak się odpicowała kompleksów najprawdopodobniej nie pozbędziesz się nigdy, więc pracuj nad swoimi zainteresowaniami, zbieraj znaczki, duzo się ruszaj, uprawiaj ogórki, marz o wyjeżdzie do Tybetu, graj na instrumencie. Cokolwiek, ale nie zajmuj się rozkminianiem czy jesteś brzydka czy ładna i czy pomóc Ci może tusz do rzęs firmy X.
__________________
"....She don't have to lay down, for nothing or nobody..." (by Ursula Rucker)

"....mam wiadomość dla wszystkich ładnych ludzi świata ... jeśli jesteście ładni, albo może jesteście nawet i piękni ... to nas BRZYDKICH S****YSYNÓW jest więcej na tym świecie niż was!! Więc uważajcie." (by Frank Zappa)
StellaMaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:15   #36
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Dziecko drogie! Masz 13 lat, powinnaś kwiatki na łące zbierać i nawet nie myśleć o tym, że masz, podobno, zaskórniki! Mniej MTV i Jonas Brother i Hanny Montany i od razu będziesz ładniejsza ;]
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:26   #37
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Cytat:
Napisane przez StellaMaris Pokaż wiadomość
Jak ja mialam 13 lat to latałam po trzepakach i guzik mnie obchodziło czy mam grube nogi czy krzywe.
Ja tak samo. Widać czasy się zmieniły. Nie myślałam tylko, że aż do tego stopnia.

Dziecko! Masz 13 lat, cały świat przed sobą, a już chcesz używać fluidów, podkładów etc. ? Chcesz, by za kilka lat Twoja skóra wyglądała jak u 40-latki uzależnionej od możliwości solarium?
Wydaje mi się, że nudzi Ci się w domu, że wymyślasz takie głupoty. Kiedyś nawet przez myśl mi nie przeszło, że mam 'popękane naczynka'. :|
Zajmij się nauką.

P.S. Jeśli bardzo Ci zależy, to kup sobie jakiś błyszczyk owocowy, np. essence albo pomadkę ochronną nivea.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 12:31   #38
akalyna
Raczkowanie
 
Avatar akalyna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Hmmm...
Jeśli tak bardzo chcesz sobie pomóc to myślę że wystraczy Ci :
- peeling do ciała
- masło / balsam
- lekki błyszczyk
- stylowy ciuch
- dużo uśmiechu
- ładnie związane albo ułożone włoski
akalyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:35   #39
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Nie martw się, twarz zdąży ci się 3957845375 razy zmienić
znajdź sobie jakieś hobby, uprawiaj sporty to nie będziesz miała zastrzeżeń do figury. śmiej się dużo, ludzi pogodni są ładniejsi. no i tyle. normalne,że masz kompleksy. a od fluidu to ci się tylko cera pogorszy, bedziesz miala wiecej krostek.
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:44   #40
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Widać czasy się zmieniły. Nie myślałam tylko, że aż do tego stopnia.

Dziecko! Masz 13 lat, cały świat przed sobą, a już chcesz używać fluidów, podkładów etc. ? Chcesz, by za kilka lat Twoja skóra wyglądała jak u 40-latki uzależnionej od możliwości solarium?
Wydaje mi się, że nudzi Ci się w domu, że wymyślasz takie głupoty. Kiedyś nawet przez myśl mi nie przeszło, że mam 'popękane naczynka'. :|
Zajmij się nauką.

P.S. Jeśli bardzo Ci zależy, to kup sobie jakiś błyszczyk owocowy, np. essence albo pomadkę ochronną nivea.
Studiuję w Kolegium Nauczycielskim i mam praktyki zarówno w podstawówce jak i gimnazjum. Ostatnio będąc w podstawówce (klasa 5) słyszę takie zdanie:

- Kurde muszę koniecznie iść w sobotę do fryzjera mam już strasznie rozdwojone końcówki.

Co to się porobiło z tymi dziećmi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:45   #41
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Ajjj dziewczyny, rozumiem wasze oburzenie, ale troche przesadzacie Takie gadanie.. za moich czasów... Nie no bez jaj to juz nie ma nic do rzeczy.
Mam siostre 13letnią, wiele kolezanek z klasy juz sie maluje (ona raczej tusz i blyszczyk, ale chyba nie codziennie).

Jesteś normalną dziewczynką! A jesli cos ci w tobie sie nie podoba pamietaj ze jeszcze duuużo sie zmieni! Ja jak patrze na swoje zdjęcia gdzie mialam 12-14 lat tooo draaamat Naprawde zmienilam sie bardzo, wtedy bylam raczej malo atrakcyjna(nie bylam zaladnym dzieckiem) a teraz sie wyrobiłam, wyładnialam.
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 13:30   #42
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

pouczanie co wypada a nie w wieku 13 lat jest conajmniej nie na miejscu. Podobnie jak wspominanie "co to sie nie robilo pod koniec podstawowki". To nie lekcja wychowawcza tylko metamorfozy i nie ma progu wiekowego od kiedy "mozna" prosić o rady. Wiec takie uwagi proponowałabym zachować dla siebie. Ja mając nawet 19 lat nie używalam żadnych kosmetyków kolorowych-ale jaki ma to związek z bohaterką metamorfozy? Żaden.

Inna sprawa to-droga kedzierko5-w poprzednim wątki dostałaś dużo pozytecznych rad z których warto skorzystać a nie zakładać kolejny wątek o TYM SAMYM.
Odchudzanie z pewnością odpada-ale warto zwrócić uwagę co się je i o jakich porach. Wiecej ćwiczeń fizycznych.
co do makijażu-nie wiem jak jest u Ciebie w szkole, ale nie sądze by make up byl mile widziany. Jeśli jednak chcesz poprawić trochę urodę-zadbaj o cerę-wizyta u dermatologa(choć ja nie widzę problemów skórnych u Ciebie), cienie/worki pod oczami mogą być wynikiem problemów zdrowotnych albo zwyklego niewyspania-więc zaden krem nie pomoże jeśli nie skonsultujesz się z lekarzem uprzednio.

Mogę Ci jedynie doradzić delikatny puder mineralny-ale nie pseudomineralny Maybelline, tylko czyste minerały, można je zamowić online-nie zaszkodzą Twojej skórze, a wręcz pomogą. zatuszujesz nim też sińce pod oczami-ale pamietaj zrobić badania.

co do fryzury to masz ładne włosy, nie farbuj ich póki nie musisz ale możesz zmienić lekko fryzurę, wycieniować, upinać.

Jestes ładną dziewczyną, która w przeciągu paru lat z pewnością jeszcze dojrzeje i zmieni się Głowa do góry.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 13:41   #43
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Powiem Ci tak: ja też długo narzekałam na swój wygląd, konkretnie na stan mojej twarzy. Dopóki nie poparzyłam się Brevoxylem. Byłam czerwona jak prosiak przez tydzień i strasznie się łuszczyłam. Teraz wszystko zeszło i z radością oglądam w lustrze swoją pryszczatą twarz

Tak jak napisała Ferguusson, cienie pod oczami mogą świadczyć o, no nie wiem, braku odpowiednich składników? Może jakieś badania krwi zrób?

Jeśli świeci Ci się skóra, przypudruj się mąką ziemniaczaną (wiem, brzmi kosmicznie, ale działa ). Na usta jakiś błyszczyk i wystarczy
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 13:48   #44
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

aaa tam ja od dziecka mam wielkie podkowy pod oczami.. niektórych taka uroda
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 14:28   #45
paula24217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 4
GG do paula24217
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Jezu... Przecież to ten głupi wiek w gimnazjum. Sama siebie pamiętam z tych czasów. Na poprawienie humoru proponuję zmienić kanał z Disney Channel na Mini Mini
paula24217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 15:06   #46
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
pouczanie co wypada a nie w wieku 13 lat jest conajmniej nie na miejscu.

Dobrze, może i masz rację, ale skoro 13-letnia dziewucha ma problem, którego czasem nie znają dużo starsze dziewczyny od niej, to coś tu nie gra, prawda?
Być może nikt nie uświadomił jej w tym, że rozważanie na temat 'popękanych naczynek', 'świecącej cery' etc. w tym wieku jest co najmniej dziwne! Dziewczyna w tym wieku chce się zmieniać, to co to będzie za parę lat? Trzeba nauczyć takie dziecko patrzeć na siebie dobrze i akceptować siebie takim jakim się jest, a nie nakazywać robić badania krwi i inne tego typu rzeczy. Przecież to jest niedorzeczne!
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:37   #47
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Dobrze, może i masz rację, ale skoro 13-letnia dziewucha ma problem, którego czasem nie znają dużo starsze dziewczyny od niej, to coś tu nie gra, prawda?
Być może nikt nie uświadomił jej w tym, że rozważanie na temat 'popękanych naczynek', 'świecącej cery' etc. w tym wieku jest co najmniej dziwne! Dziewczyna w tym wieku chce się zmieniać, to co to będzie za parę lat? Trzeba nauczyć takie dziecko patrzeć na siebie dobrze i akceptować siebie takim jakim się jest, a nie nakazywać robić badania krwi i inne tego typu rzeczy. Przecież to jest niedorzeczne!
Ja właśnie też uważam, że przesadza. Nie sądzę by niektóre problemy ją dotykały.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:58   #48
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Dobrze, może i masz rację, ale skoro 13-letnia dziewucha ma problem, którego czasem nie znają dużo starsze dziewczyny od niej, to coś tu nie gra, prawda?
Być może nikt nie uświadomił jej w tym, że rozważanie na temat 'popękanych naczynek', 'świecącej cery' etc. w tym wieku jest co najmniej dziwne! Dziewczyna w tym wieku chce się zmieniać, to co to będzie za parę lat? Trzeba nauczyć takie dziecko patrzeć na siebie dobrze i akceptować siebie takim jakim się jest, a nie nakazywać robić badania krwi i inne tego typu rzeczy. Przecież to jest niedorzeczne!
to są Metamorfozy a nie Plotkowy-więc przepraszam Moderatorów za mój pierwszy i ostatni OT.


A dlaczego zwracanie uwagi na swój wygląd i sprawy które mogą ją martwic jest czymś złym? 13 lat to tylko ksiązki i Minimini? Trochę toleracji i zrozumienia. Na zdjęciach tego może nie widać-ale jeśli wizazanka pisze ze ma popękane naczynka(i to właśnie w wieku 13 lat) to trzeba zacząc przyjmować witaminę PP i C bo za pare lat wyda fortunę na zamykanie tego laserem albo wpadnie w kompleksy próbując to tuszować.

Dlaczego to profilaktyka ma być gorsza niż leczenie? Podkrążone oczy też nie są naturalnym zjawiskiem, a tlumaczenie "taka jest czyjaś uroda" wynika z lenistwa lekarzy albo naszego niedopatrzenia. Nie atakuję tutaj nikogo-jedynie zwracam uwagę że warto poświecić chwilę dla siebie i zdrowia. Worki pod oczami to najczęsciej wynik niedoboru witamin, problemów z nerkami albo alergii. A to może się ciągnąc latami, nieleczone. Dlaczego więc "Trzeba nauczyć takie dziecko patrzeć na siebie dobrze i akceptować siebie takim jakim się jest, a nie nakazywać robić badania krwi i inne tego typu rzeczy." ???? to jest właśnie niedorzeczne.
I nie mam na myśli teraz zbiorowej histerii i biegania do lekarza z byle spuchnięciem-ale naprawde.. trochę zrozumienia dziewczyny. Wy też miałyscie 13 lat.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 21:47   #49
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Dziewczyny, wyluzujcie troszkę ( ja wiem, ze nerwy mogą każdemu puścić ),ale takie docinki nie są na miejscu...
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 11:54   #50
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziecko drogie, o co tyle hałasu? Masz dopiero powtarzam dopiero 13 lat. Jeszcze się zmienisz, dopiero wchodzisz w okres dojrzewania. I po jaką cholerę w wieku 13 lat chcesz się malować? Za moich czasów to ganiałyśmy w byle, czym i nikt nie myślał nawet o błyszczykach na usta. Boże... Widzisz i nie grzmisz.
Popieram ! Ja w wieku 13 lat też myślałam tak samo o sobie jak Ty. A teraz nie dość że znajomi mnie nie poznają, to na dodatek kiedy patrzę w lustro myślę - ale ciacho ;P Więc nie przejmuj się, głowa do góry i poczekaj do 18 ;P
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:26   #51
Sylwka123
Przyczajenie
 
Avatar Sylwka123
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Mam 15 lat i mój wygląd mi się nie podoba,nie wiem co w tej sytuacji począć myślę że powinnam jeszcze bardziej schudnąć i dbać o siebie.Od prawie roku zaczęłam ćwiczyć a od miesiąca skakać 10 min na skakance,problem jest w tym że ja żadnych efektów nie widzę. Wiecznie mi nic nie pasuje tzn. jeśli chodzi o mój wygląd.Co Mam Robić??!!
Sylwka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:54   #52
Lina L
Raczkowanie
 
Avatar Lina L
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 64
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Bycie ładnym to pojęcie względne, każdy jest ładny na swój sposób. Musisz odnaleźć swój urok i swoje mocne strony wyglądu Zastanów się nad tym w jakiej fryzurze dobrze się czujesz i pomyśl o swojej szafie, czy ubrania a szczególnie kolory, pasują do Twojej urody
__________________
Lina

***
Zapraszam na mojego bloga
http://godcreatedwomen.blogspot.com
Lina L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 20:11   #53
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

nie jesteś brzydka może powinnaś większą uwagę przywiązac do pielęgnacji swojego ciała
Delkatny makijaż
i bedzie oki
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:02   #54
Sylwka123
Przyczajenie
 
Avatar Sylwka123
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Jak byłam jeszcze w podstawówce, koledzy mi strasznie dokuczali,przezywali,śmia li się z mojego wyglądu.Starałam się nie zwracać na to uwagi ale po dłuższym czasie już po prostu nie wytrzymałam.......Nie chciałam chodzić do szkoły. Mówiąc szczerze nie powinnam się tym już przejmować bo to było kilka lat temu ale gdzieś tam w głębi zostaje mi ten uraz. Dlatego staram teraz unikać obfitych ilości jedzenia i ćwiczę regularnie by znów nie przytyć i nie być wytykana palcami jak to było w podstawówce.....
Sylwka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:12   #55
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Słuchaj! Ja uważam ze NIE MA na świecie BRZYDKICH osób!
Każdy jest ładny na swój sposób tak samo jak jedno sa bardziej zadbani a drudzy mniej.
Każdy ma swój inny punkt widzenia i dla każdego cos innego jest ładne. Jak dla mnie jesteś naprawde bardzo ładną 13 - latka
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.