Efekty olejowania paznokci - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 22:32   #151
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
I ciekawi mnie zjawisko "wskazujących paznokci" Że też to zawsze one mają najlepszy przyrost... u mnie u lewej jest już wyraźny przyrost, powoli czuję ciągnięcie i u prawej, za to środkowe i serdeczne - tragedia, serdeczny prawej ręki nie był złamany ani mocno spiłowany chyba od pół roku minimum, nie dłubię pod nim, a on ciągle ma baaardzo krótką płytkę...
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
U mnie też wskazujące przodują w przyroście Środkowy, serdeczny -najgorzej, kciuk i mały względnie dobrze
Kurcze nie wiem o co chodzi z tym przyrostem . U mnie wskazujące wzorowo a najgorzej z serdecznymi chyba choć reszta też średnio, średnio. Kciuki jako-tako..

Cytat:
Napisane przez Lina L Pokaż wiadomość
Ja również dziewczyny do was dołączam, nie slyszałam o olejowaniu paznokci koniecznie musze wypróbować, bo pozostawiają wiele do życzenia, a zalezy mi na ich pięknym wyglądzie <3
Witamy To tradycyjnie życzę powodzenia i wytrwałości ! Fajnie, że wątek się rozwija !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:01   #152
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny
Jakiś czas temu znalazłam ten wątek, jako inspirację podaną u jednej blogerki. Oniemiałam! Jakie efekty!
Dziś przeczytałam wątek od deski do deski i jestem zachwycona wszystkimi Waszymi uzyskanymi efektami. Jakoś tydzień temu zaczęłam smarować paznokcie i skórki wokół olejkiem rycynowym, przelanym do butelki po lakierze. Po obleceniu wszystkich aptek w okolicy udało mi się także dorwać rybki gal a+e, które dziś dodałam do mieszanki. Przeczytałam, że olej winogronowy też się nada do mieszanki, więc dodałam, tyle ile się zmieściło i zalałam kilkoma kropelkami arganowego (a właściwie mieszanką arganowego, jojoby i innych bardziej treściwych).
Już po tygodniu mam wrażenie, że paznokcie są bardziej nawilżone. Niestety walczę aktualnie z rozdwajaniem (nie mam pojęcia czym spowodowanym, bo dawno nie malowałam paznokci), nie maluję paznokci i codziennie smaruję je grubą mieszanką olejków, czekając aż się wchłoną.
Niedługo postaram się wrzucić jakieś zdjęcia, ale patrząc na Wasze pazurki jestem daleko w tyle... Moja płytka jest bardzo cienka, praktycznie półprzeźroczysta. Długa droga przede mną.
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:15   #153
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja stworzyłam mieszankę rybek GAL - Odżywka keratynowa + olej rycynowy + kilka kropli oleju do włosów bhringraj zastanawiam się nad zakupem oliwki Babydream i łączeniu jej tylko z rybkami, co myślicie? Nie będzie za mało nasycony dobrymi rzeczami?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:16   #154
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a ja tak po cichutku spytam : co to są te rybki GAL
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 09:00   #155
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Odp: Efekty olejowania paznokci

Nie zlinkuje Ci do KWC teraz, ale jest to odzywka keratynowa w kapsułkach twist-off, więc tak powinno być.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 09:59   #156
marchewunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 54
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
a ja tak po cichutku spytam : co to są te rybki GAL
tak jak napisała Inspire odżywki keratynowe. A ja je bardzo polecam Stosuję nie tylko na paznokcie, ale też brwi i rzęsy

A dzisiaj nie zdążyłam pomalować paznokci i zrobiły mi się zadziory
__________________
Zapuszczam włosy
marchewunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 10:10   #157
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ojojoj już sobie "wyguglałam" dzięki dziewczyny
no to rozpoczynam polowanie a raczej rybołówstwo
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 12:10   #158
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Niestety walczę aktualnie z rozdwajaniem (nie mam pojęcia czym spowodowanym, bo dawno nie malowałam paznokci), nie maluję paznokci i codziennie smaruję je grubą mieszanką olejków, czekając aż się wchłoną.
Niedługo postaram się wrzucić jakieś zdjęcia, ale patrząc na Wasze pazurki jestem daleko w tyle... Moja płytka jest bardzo cienka, praktycznie półprzeźroczysta. Długa droga przede mną.
Nie-malowanie paznokci może być powodem ich rozdwajania i kiepskiej kondycji! Ja zawsze jak dłuższy czas nie maluję paznokci to im to szkodzi, są słabsze, cieńsze, rozdwojone. Na Twoim miejscu więc zaczęłabym malować, żeby zawsze była na nich grubsza warstwa ochronna, a olejowała mimo to - tak robi chyba większość z nas, z Majową Rosą na czele
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 13:55   #159
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Takie to rybeńki są
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html

Na rzęsy i brwi super! Co prawka keratyny w nich nie uświadczysz ale skład mimo wszystko fajny.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:29   #160
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Takie to rybeńki są
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html

Na rzęsy i brwi super! Co prawka keratyny w nich nie uświadczysz ale skład mimo wszystko fajny.

A po ile tą odzywkę kupowałaś?
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:43   #161
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
A po ile tą odzywkę kupowałaś?
9zł z groszami Ale są baaardzo wydajne!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 21:30   #162
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dziewczyny powiedzcie mi, bo już nie wiem czy jestem przewrażliwiona czy robie coś nie tak, mam ciągle wrażenie (ból), że ten mój przyrost się "odrywa" od paznokcia podczas czynności manualnych....
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:01   #163
dobraswinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A ja byłam dziś w Rossmanie i nie znalazłam olejków Alterry ani tych Babydream fur mama Byłam tylko tak przelotem z siostrą i jej małym dzieckiem, które się trochę niecierpliwiło, więc miałam dosłownie kilka sekund na rozejrzenie się, i nie wypatrzyłam. Tak na przyszłość, w jakich rejonach ich powinnam szukać w Rossmanie? Tzn mniej więcej koło czego albo coś...
dobraswinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:10   #164
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej, hej ! U mnie niestety wczoraj kciuk złamał się podczas otwierania drzwi od auta prawie do zera... więc reszta również została skrócona. Olejujemy dalej

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Nie-malowanie paznokci może być powodem ich rozdwajania i kiepskiej kondycji! Ja zawsze jak dłuższy czas nie maluję paznokci to im to szkodzi, są słabsze, cieńsze, rozdwojone. Na Twoim miejscu więc zaczęłabym malować, żeby zawsze była na nich grubsza warstwa ochronna, a olejowała mimo to - tak robi chyba większość z nas, z Majową Rosą na czele
Zgadzam się. Zawsze warto mieć chociaż jedną warstwę na zasadzie ochrony. Ja również olejuję pomalowane paznokcie czy to odżywką czy lakierem jak również w przerwie między jednym malowaniem a drugim.

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi, bo już nie wiem czy jestem przewrażliwiona czy robie coś nie tak, mam ciągle wrażenie (ból), że ten mój przyrost się "odrywa" od paznokcia podczas czynności manualnych....
Występuje u wszystkich 10 palców? Odrywanie się płytki i bóle często są objawem grzybicznych chorób więc jeśli Ci nie przejdzie to warto będzie zgłosić się z tym do lekarza - powinien pomóc a w takiej sytuacji lepiej szybko działać żeby szkód nie narobić .

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dobraswinia Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś w Rossmanie i nie znalazłam olejków Alterry ani tych Babydream fur mama Byłam tylko tak przelotem z siostrą i jej małym dzieckiem, które się trochę niecierpliwiło, więc miałam dosłownie kilka sekund na rozejrzenie się, i nie wypatrzyłam. Tak na przyszłość, w jakich rejonach ich powinnam szukać w Rossmanie? Tzn mniej więcej koło czego albo coś...
Oj też miałam jakiś czas temu z tym problem. Raz szukałam BabyDream a później Alterry i nawet nie jestem w stanie Ci powiedzieć gdzie dokładnie stoją bo Rossman ma to do siebie, że niby układa kosmetyki firmami ale kremy przykładowo z AA widzę w jednym kącie a później idąc dalej znajduję ich dalszy ciąg w zupełnie innym, oddalonym o dobre kilka regałów miejscu... Potrzeba troszkę czasu żeby odnaleźć olejki więc radzę się wybrać jeszcze raz na spokojnie bo na pewno są Ostatnio widziałam 3 rodzaje i BabyDream również.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:13   #165
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Występuje u wszystkich 10 palców? Odrywanie się płytki i bóle często są objawem grzybicznych chorób więc jeśli Ci nie przejdzie to warto będzie zgłosić się z tym do lekarza - powinien pomóc a w takiej sytuacji lepiej szybko działać żeby szkód nie narobić .
nie no może zbyt dramatycznie to przedstawiłam, to nie tak że płytka mi się odrywa, nie, nie to poprostu takie wrażenie, tak myślę sobie że to może to "ciągnięcie" o którym wcześniej była mowa
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:20   #166
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
nie no może zbyt dramatycznie to przedstawiłam, to nie tak że płytka mi się odrywa, nie, nie to poprostu takie wrażenie, tak myślę sobie że to może to "ciągnięcie" o którym wcześniej była mowa
Oj no to wzięłam zbyt dosłownie . W każdym razie trudno mi się do tego ustosunkować bo u mnie nie wystąpiło takie uczucie ale może któraś z dziewczyn, która tego doświadczyła wypowie się co z tym robić jeśli jest to nieprzyjemne.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 18:57   #167
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam co za wątek co za zmiany
Wszystkim gratuluję a sama biorę się do roboty
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:29   #168
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Coby mieć porównanie i motywację wklejam swoje golaski brzydkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1.jpg (96,1 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2.jpg (81,0 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3.jpg (37,3 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4.jpg (104,5 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5.jpg (102,8 KB, 186 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 23:23   #169
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Coby mieć porównanie i motywację wklejam swoje golaski brzydkie
Jakie brzydkie, jakie brzydkie ja się pytam? Poczekaj na efekty i jak troszkę podrosną bo ja już sobie to wyobraziłam, masz świetne pazurki !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 09:14   #170
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dobraswinia Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś w Rossmanie i nie znalazłam olejków Alterry ani tych Babydream fur mama Byłam tylko tak przelotem z siostrą i jej małym dzieckiem, które się trochę niecierpliwiło, więc miałam dosłownie kilka sekund na rozejrzenie się, i nie wypatrzyłam. Tak na przyszłość, w jakich rejonach ich powinnam szukać w Rossmanie? Tzn mniej więcej koło czego albo coś...
Olejki Alterry stoją tam, gdzie balsamy do ciała. Babydream fur mama mnie też niestety nie udało się znaleźć :
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 11:02   #171
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja przygotowałam sobie już mieszankę:
60% babydream fur mama
20% olejek rycynowy
2 kapsułki dermogalu
oraz po kilka kropel:
-olejku arganowego
-panthenolu
-mleczanu sodu
-aloesu
Zamknęłam to w opakowaniu po lakierze do paznokci.
Tą mieszankę będę używać w dzień, a na noc planuje wcierać w całe dłonie i paznokcie olejek alterry.

Czy stosowanie lakieru (tzn odżywki do paznokci w lakierze) nie ograniczy przenikania olejków?
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:23   #172
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

u mnie BD fur mama stoi tam gdzie kosmetyki dla dzieci
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 16:18   #173
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Efekty olejowania paznokci

zobaczcie jakie fajne buteleczki na mikstury
ja w aptece nabyłam za 1,5 - 10ml
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butelka.jpg (8,0 KB, 128 załadowań)
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 17:49   #174
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jakie brzydkie, jakie brzydkie ja się pytam? Poczekaj na efekty i jak troszkę podrosną bo ja już sobie to wyobraziłam, masz świetne pazurki !
Mam wymieniać? Proszę bardzo!
-Brak wyraźnej linii uśmiechu
-Nierówne skórki, każdy palec - inny kształt
-Wolny brzeg w łaty biało-przeźroczysty
-Każdy paznokieć inny kształt!
Jeszcze?

Poza tym boje się, że "rogami" zaczepię o coś i się połamią
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 21:11   #175
Syla_2604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć od kilku dni śledzę ten wątek i postanowiłam dołączyć do Was Od początku czerwca smaruję paznokcie mieszanką różnych olei i czekam na efekty po tych ponad dwóch tygodniach widzę znaczną różnicę Moje paznokcie były baaaaardzo przesuszone... Rozdwajały się i łamały :-( Teraz są o wiele bardziej nawilżone, nie łamią się ani nie rozdwajają Postaram się dodać zdjęcia w najbliższym czasie moich paznokci
Syla_2604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 14:16   #176
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Nie-malowanie paznokci może być powodem ich rozdwajania i kiepskiej kondycji! Ja zawsze jak dłuższy czas nie maluję paznokci to im to szkodzi, są słabsze, cieńsze, rozdwojone. Na Twoim miejscu więc zaczęłabym malować, żeby zawsze była na nich grubsza warstwa ochronna, a olejowała mimo to - tak robi chyba większość z nas, z Majową Rosą na czele
No właśnie u mnie jest na odwrót... Po regularnym malowaniu, kiedy zmywam lakier widzę, że paznokcie są w strasznej kondycji. Teraz ok 2, 3 tygodnie nie malowałam, bo mnie przeraził ich stan. Troszkę się poprawiło, ale nadal za mało. Zwykle wystarczało mi odstawienie lakierów na jakiś czas i wracały do normy.
A, że dopiero zaczynam kurację, to chciałam ten miesiąc im zafundować mocną kurację, a dopiero potem kontynuować ją, z malowaniem. I rzeczywiście, dzięki olejom idzie to szybciej. Za tydzień mam wesele, więc pewnie pomaluję, a potem dalej.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Lavi, już widać, że masz mocną, twardą płytkę. Rewelacja!

Ostatnio poczułam takie ciągnięcie w kciuku, mam wrażenie, że kuracja działa!
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 15:39   #177
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziękuję Płytka faktycznie nie jest zła, ale końcówki - zwłaszcza ta gdzie występuje depigmentacja, są jeszcze miękkie i elastyczne
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:58   #178
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dobraswinia Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś w Rossmanie i nie znalazłam olejków Alterry ani tych Babydream fur mama Byłam tylko tak przelotem z siostrą i jej małym dzieckiem, które się trochę niecierpliwiło, więc miałam dosłownie kilka sekund na rozejrzenie się, i nie wypatrzyłam. Tak na przyszłość, w jakich rejonach ich powinnam szukać w Rossmanie? Tzn mniej więcej koło czego albo coś...
Nie we wszystkich Rossmannach bywają te oliwki/olejki.

Alterra stoi tam gdzie balsamy do ciała, za to oliwka Babydream raz u mnie stoi na dzieciowym, innym razem na bocznych półkach razem z kosmetykami na rozstępy, oliwkami do masażu w ciąży innych firm.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 22:50   #179
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Czy stosowanie lakieru (tzn odżywki do paznokci w lakierze) nie ograniczy przenikania olejków?
Też się nad tym nie raz zastanawiałam ale po pierwsze nie potrafię nosić gołych paznokci (jeśli już nie lakier kolorowy się na nich znajduje to chociaż odżywka) po drugie Majowa Rosa pisała, że sama olejuje pomalowane pazury i jak widać efekty niesamowite . Z resztą warto jest pomiędzy jednym malowaniem a drugim namoczyć sobie je gołe dłużej w jakimś oleju bądź nasmarować je na na noc i dopiero rano pomalować lakierem. Ja właśnie w ten sposób działam i efekty widzę więc chyba malowanie pazurów nie przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
zobaczcie jakie fajne buteleczki na mikstury
ja w aptece nabyłam za 1,5 - 10ml
Hmm..faktycznie fajny gadżet nawet nie wiedziałam, że można dostać je w aptece. Ja jednak wylewam na dłoń olejek tak jak Majowa Rosa kiedyś pokazywała na zdjęciu i chyba najlepiej się ten sposób sprawdza u mnie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Mam wymieniać? Proszę bardzo!
-Brak wyraźnej linii uśmiechu
-Nierówne skórki, każdy palec - inny kształt
-Wolny brzeg w łaty biało-przeźroczysty
-Każdy paznokieć inny kształt!
Jeszcze?

Poza tym boje się, że "rogami" zaczepię o coś i się połamią
Nad kształtem można popracować a olejowanie może pomóc na większość wymienionych "defektów". Co do rogów to ja też miałam z nimi problem - ciągle się kruszyły więc lekko je zaokrągliłam i nie ma problemu.

Cytat:
Napisane przez Syla_2604 Pokaż wiadomość
Cześć od kilku dni śledzę ten wątek i postanowiłam dołączyć do Was Od początku czerwca smaruję paznokcie mieszanką różnych olei i czekam na efekty po tych ponad dwóch tygodniach widzę znaczną różnicę Moje paznokcie były baaaaardzo przesuszone... Rozdwajały się i łamały :-( Teraz są o wiele bardziej nawilżone, nie łamią się ani nie rozdwajają Postaram się dodać zdjęcia w najbliższym czasie moich paznokci
Skoro po 2 tygodniach już widoczny efekt to można się tylko spodziewać co będzie za 2 miesiące - warto . Powodzenia !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 11:33   #180
marchewunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 54
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie jest na odwrót... Po regularnym malowaniu, kiedy zmywam lakier widzę, że paznokcie są w strasznej kondycji. Teraz ok 2, 3 tygodnie nie malowałam, bo mnie przeraził ich stan. Troszkę się poprawiło, ale nadal za mało. Zwykle wystarczało mi odstawienie lakierów na jakiś czas i wracały do normy.
Ja nie do końca zgadzam się z tym, że lakier dobrze wpływa na paznokcie...to chyba wszystko zależy od składu.
Nakładasz bazę pod paznokcie? Może to rozwiąże problem?
I z innej strony może coś innego wpływa na pogorszenie ich stanu: dieta? prace domowe bez rękawiczek?
__________________
Zapuszczam włosy
marchewunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.