Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 48 szt

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

Wzmocnione rzęsy oraz płytki paznokci.Tanio i naturalnie.

Po tym jak te słynne ,drogie odżywki zmasakrowały mi dosłownie rzęsy, zdecydowałam się na ich odbudowę przy pomocy naturalnych składników. Pomógł mi w tym czasie olejek rycynowy. Później natomiast zdecydowałam się recenzowane kapsułki dzięki ich dobremu składowi oraz świetnym opiniom w necie.

Zacznę od tego ,że przelewam sobie zawartość rybki do opakowania z pędzelkiem po odżywce do rzęs ,gdyż nie jestem w stanie użyć całej jej zawartości stosując nawet jednocześnie na brwi,rzęsy oraz skórki wokół paznokci. Być może straciły przez to nieco cennych składników,natomiast taka forma aplikacji odpowiada mi bardziej i nie musi część lądować w koszu.
Kosmetyk ma konsystencję olejku i specyficzny,intensywny aromat drzewa herbacianego. Stosując go na brwi oraz linię rzęs,zauważyłam zdecydowaną poprawę ich kondycji. Rzęsy stały się nieco dłuższe, mocniejsze oraz nie wypadają tak jak wcześniej.
Dzięki temu całe spojrzenie przybrało nieco kokieteryjnego charakteru ;)
Płytka paznokci natomiast uległa faktycznemu wzmocnieniu oraz wygładzeniu,jak to obiecuje Producent, a skórki paznokci prezentują się zdecydowanie zdrowiej ,dzięki właściwościom zmiękczającym oraz nawilżającym specyfiku.

Rezultaty stosowania mazidła są faktycznie zauważalne,ale nie jest to efekt natychmiastowy ,a potrzebna jest w tym wypadku systematyczność.
Opakowanie zawierające 48 rybek ,za niecałe 10 zł to deal życia po prostu ;D
Dodam,że mi jedna zawartość kapsułki starcza na kilka użyć,więc to zakup który się opłaca.

Najlepsza odżywka do paznokci

Przetestowałam już wiele odżywek do paznokci, ale żadna nie przynosiła takich efektów jak rybki GAL. Przy codziennym stosowaniu paznokcie stają się twardsze, bardziej błyszczące i odżywione. Do tego skórki są w końcu odpowiednio nawilżone, nie zadzierają się. Bardzo wygodna forma pojedynczych kapsułek, dzięki czemu nie musimy się martwić, że raz otwarte opakowanie trzeba zużyć w określonym czasie.

Hit

Zakupiłam kapsułki w celu wzmocnienia i odżywienia brwi. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to najlepiej zainwestowane 15 zł w moim życiu.
W ciągu jednej, dwóch nocy z tą odżywką moje brwi odzyskały dawną formę, znów stały się gęste i wyraźnie mocniejsze. Są niezastąpione, kiedy z jakiegoś powodu na moich brwiach pojawiają się prześwity. Dzięki odżywce odrastają i są w dobrej kondycji. Jestem im wierna od ponad roku i śmiało mogę powiedzieć że się od nich uzależniłam. Dziś już nie wyobrażam sobie wieczornej pielęgnacji bez niebieskich rybek. Nakładam je po prostu z przyzwyczajenia, bez względu na to czy brwi akurat tego potrzebują czy nie. Ale dzięki temu efekt pielęgnacyjny trwa bez końca a ja zapomniałam już co to znaczy makijaż brwi.
Oczywiście świetne działanie to niejedyne zalety produktu. Kapsułki są bardzo wydajne, tanie i łatwo dostępne. Jedną rybkę dzielę sobie na kilka porcji i nie zauważyłam, aby to miało negatywny wpływ na jakość odżywki. Jednym słowem hit.
Zamierzam wypróbować kapsułki również do pielęgnacji paznokci.

Ciekawy produkt

Stosuje te kapsułki na brwi i paznokcie oraz na koncówki włosów. Są bardzo wydajne i mają naturalny skład. Wzmacniają paznokcie i brwi. Nie polecam stosować ba brwi bo produkt podrażnia oczy

Świetna odżywka

U mnie również produkt jak najbardziej na plus. Moje paznokcie są naprawdę słabe ogólnie z natury, a częste malowanie jeszcze bardziej obciąża ich strukturę, dlatego szukałam dla siebie jakiegoś produktu, który byłby wstanie je jakoś odżywić. Tak trafiłam między innymi na ten produkt i używam go z powodzeniem do dziś. Przed każdym malowaniem nakładam na powierzchnię paznokci, odczekuję kilka chwil, ścieram nadmiar i aplikuję kolor, który chcę uzyskać. Ciężko jest mi wyróżnić jakikolwiek minus, gdyż jestem nadzwyczaj zadowolona z efektów

"Rybki", które spisują się świetnie!

Pewnego dnia moja mama woła mnie podekscytowana i pokazuje mi te maleństwa. "Popatrz jakie śmieszne rybki do paznokci kupiłam, nałóż sobie!". Fakt, wyglądają jak małe rybki, którym trzeba ukrecic ogonek żeby wydobyć produkt, co jest trochę zabawne - coś innego niż pędzelki czy inne sztyfty.

Zaznaczam, że zastosowałam tę odżywkę tylko i wyłącznie na paznokcie - na rzęsy stosuje Biotebal, więc są już wystarczająco długie i gęste. Porcja z jednej "rybki" wystarcza na dokładne pokrycie zarówno wszystkich paznokci w dłoniach jak i skórek wokół nich. Odżywka pachnie jakby ziołowo, trochę sosnowo jak dla mnie.
Moje paznokcie są raczej w dobrej kondycji, od zawsze były stosunkowo twarde i wytrzymałe. Przez długi czas zakładałam na nie hybrydy, jednak od czasu wybuchu pandemii sama maluję je lakierem. Od tego czasu wydaje mi się, że są trochę osłabione, aczkolwiek nie łamią się, są jedynie trochę mniej twarde. Pojawiły się na nich też białe przebarwienia nieznanego pochodzenia.
Skórki wokół nich są bardzo suche, a to dlatego, że niestety mam w zwyczaju je drapac/obgryzac, dlatego też muszę zadbać o ich natłuszczenie - wtedy jest mniejsza szansa, że będzie co drapac!

Te małe rybeczki faktycznie działają! Zaczęłam stosować taką jedną przed każdym malowaniem paznokci i efekty były zauważalne po ok. miesiącu. Przede wszystkim paznokcie stały się jeszcze twardsze, a przy okazji wydają się odpowiednio nawilżone. Błyszczą i wyglądają na dużo zdrowsze - nawet nie muszę ich malować żeby wyglądały ładnie. Co więcej, zmniejszyła się ilość białych przebarwień, które nie wiadomo skąd się wzięły - nie zniknęły jeszcze wszystkie, ale jest ich o wiele mniej. Bardzo podoba mi się też, że skórki wokół nich stały się mniej suche i miękkie - przynajmniej mniej mnie kuszą aby je drapac.
Słowem - te maluchy naprawdę działają! Aż szok, że można kupić tak dobra odżywkę w tak niskiej cenie!

W porządku

Na wstępie warto podkreślić, że ta "odżywka" nie zawiera w swoim składzie keratyny, jest to jedynie mieszanka olejów. Jest to całkiem przyjemny produkt w korzystnej cenie. Znalazłam zastosowanie tej "odżywki" w postaci wcierki do skóry głowy. Mam tendencję do łuszczenia się i przesuszenia, zwłaszcza na granicy włosów i skóry nieowłosionej na głowie, stąd też przed każdym myciem staram się wcierać tę "odżywkę". Znosi uczucie swędzenia, pieczenia i natłuszcza skórę. Jeśli ma się tego typu problemy dermatologiczne to warto się skusić na ten produkt. :)

Kupiłam z polecania przyjaciółki i nie żałuję

Kupiłam z polecania przyjaciółki i nie żałuję. Na pewno co jakiś czas będę stosować, bo ta odżywka jest naprawdę ok :)

+ szybciej rosną paznokcie
+ wzmacnia paznokcie
+ wydajność
+ prosta aplikacja
+ jest spoko do rzęs

Wszechstronne dobro :)

Ten produkt odkryłam dzięki jednej z blogerek, która zachwalała jego działanie. Ze względu na niską cenę skusiłam się. I nie żałuję!! To jeden z lepszych olejków jakie stosowałam. Na rzęsy i brwi dorównuje u mnie swoim działaniem olejkowi rycynowemu w czystej postaci, przy czym jest przyjemniejszy w aplikacji i łagodniejszy dla moich oczu. Stosowany na paznokcie pięknie wygładza płytkę i sprawia, że rosną silniejsze. Dodatkowo regeneruje moje skórki, które niesamowicie często się zadzierają pozostawiając nieestetyczne zaczerwienienia i ranki. Po regularnym stosowaniu zauważyłam że skórki są bardziej nawilżone i, być może dzięki temu, znacznie rzadziej są z nimi problemy. Zdarzało mi się też stosować go na włosy na końcówki i w tej roli także sprawdzał się fajnie, choć już nie tak spektakularnie jak w poprzednich :)

Odżywka do paznokci, która zmienia zasady gry!

Odżywkę stosuję wyłącznie do paznokci i jestem nią absolutnie oczarowana.

Moja paznokcie: dotychczas były bardzo cienkie, łamliwe, rozdwajające się. Bez manicure hybrydowego nie byłam w stanie ich zapuścić, musiałam nosić paznokcie króciutkie, niewystające poza opuszek palca.

Dlaczego ta odżywka zmienia zasady gry? Ponieważ powyższy opis jest już nieaktualny!

Odżywkę stosowałam pierwotnie codziennie przez około miesiąc. Takie stosowanie jest nieco uciążliwe - odżywka jest tłusta i lepka, wmasowywanie jej w paznokcie zajmuje sporo czasu. Zapach produktu jest intensywny. Już po około tygodniu było widać pierwsze efekty. Płytka paznokcia wciąż była cienka, a paznokcie łamały się jak zawsze, ale płytka stała się jaśniejsza i zdecydowanie gładsza. Po miesiącu stosowania paznokcie praktycznie w ogóle się nie łamią, jestem w stanie zapuścić je do dowolnej długości. Są tak ładne, że aż szkoda je zakrywać kolorowymi lakierami - obecnie stosuje tylko odżywkę w formie lakieru dla nadania paznokciom połysku lub pół-transparentny beżowy lakier. Klasyczny lakier, który zazwyczaj odpryskiwał z moich paznokci po ledwie kilku godzinach od nałożenia, obecnie wytrzymuje około tygodnia.

Aktualnie stosuję odżywkę raz w tygodniu przy okazji wykonywania manicure, dla podtrzymania efektów kuracji. Po kilku miesiącach takiego stosowania paznokcie nie straciły nowej jakości.

Warto wspomnieć, że recenzowana odżywka, choć nie jest do tego przeznaczona, jest najlepszym produktem do odsuwania skórek, jaki kiedykolwiek stosowałam. Skórki można odsunąć bez problemu drewnianym patyczkiem, nie zadzierają się, nie trzeba nic wycinać. Po dłuższym stosowaniu skórki nie zarastają tak bardzo na płytkę paznokcia.

Produkt kilkukrotnie, z ciekawości, zastosowałam również na brwi i rzęsy. Nie kontynuowałam kuracji w tych obszarach, ponieważ nie potrzebuję regeneracji brwi i rzęs. Odnoszę wrażenie, że produkt może podrażniać wrażliwe oczy - po nałożeniu odżywki na rzęsy oczy zachodziły mgłą, choć nie piekły.

Produkt spełnia obietnice producenta w zakresie pielęgnacji paznokci:
1) paznokcie stają się gładkie i zyskują ładny koloryt;
2) paznokcie przestają się łamać i rozdwajać;
3) produkt przedłuża trwałość klasycznych lakierów do paznokci.

Bardzo polecam ten produkt wszystkim osobom, zmagającym się ze słabymi paznokciami.

Takie małe, a takie bogate i cudowne

Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off to moje odkrycie kosmetyczne poprzedniego roku.
Cudowne składniki zamknięte w miękkich, żelatynowych rybkach , ktore w prosty sposób wydobywamy , poprzez urwanie ogonka- dokonuje się tego szybko i prosto.
Odżywka ma formę olejową, która ładnie pachnie, dla mnie to zapach drzewny, przyjemny i dodatkowo relaksujący. Formuła jest na tyle bogata ,że jedna rybka wystarcza na całe dłonie, lub twarz. Na wchłonięcie potrzebuje kilku minut, ale od razu czuć działanie zmiękczające i nawilżające.
Działanie- kapsułki pokochałam za działanie na dłonie- wzmocniły skórę dłoni, paznokcie, jeżeli chodzi o skórę twarzy- u mnie nie dokonały żadnych cudów, na rzęsach nie lubię olejowych konsystencji. Bardzo fajnie wzmacniają włosy i chronią końcówki przed rozdwajaniem. Odżywka działa, u mnei najlepiej na paznokcie i włosy, może kiedyś dam jej też szansę jeżeli chodzi o wzmocnienie rzęs.
Podsumowując - to kolejny produkt , który zagościł u mnie na stałe. Muszę go mieć, bo działa. Są wygodne, noszę je w torebce i używam na dłonie , gdy czuję że stają się suche. Polecam tą odżywkę- działa, ładnie pachnie, jest wygodna w stosowaniu, dla mnie nie ma wad, mimo, że nie lubię stosować ja na twarz, ale to ma związek z tym, że nie lubię pewnych konsystencji na twarzy. Cena jest zaskakująco niska, a produkt wydajny i fajny.

Takie to rybki -małe, tanie z naturalnym składem i dobrym działaniem.

Produkty od Gal lubię i często do nich wracam a to dzięki temu że mają niską cenę , dobry skład i zadowalające działanie. Z pośród ich asortymentu odżywka keratynowa najczęściej gości w mojej kosmetyczce. Zazwyczaj kupuje ją na portalu aukcyjnym w cenie około 8 zł.

W niewielkiej cenie otrzymujemy tekturowe opakowanie w którym znajdują się dwa blistery zawierające po 24 kapsułki w zielonym kolorze które kształtem przypominają rybki. Nie ma żadnych problemów z wydobyciem olejku, ponieważ "ogonki" łatwo się ukręcają , a miękka otoczka umożliwia szybkie wyciśnięcie produktu.
Konsystencja jest gęsta, tłusta i olejowa o dość specyficznym zapachu pochodzącym z zastosowanego olejku z drzewa herbacianego, która ja osobiście lubię.

Skład krótki , zwięzły i naturalny: żelatyna, gliceryna , olej z nasion wiesiołka, olej z nasion ogórecznika lekarskiego, olejek z drzewa herbacianego, witamina E, zapach, retinol, filtr mineralny, mika,oraz błękitny barwnik. Niby odżywka keratynowa, ale nie ma jej w składzie, za to są substancje które wpływają na jej wzmocnienie.

Odżywkę można stosować zarówno do paznokci, rzęs i brwi, choć ja używam ja tylko w celach pielęgnacyjnych pytkę paznokcia i otaczające skórki.
Preparat dobrze się rozprowadza, a zawartość jednej kapsułki spokojnie wystarcza na pokrycie paznokci, otaczających skórek ale również na zastosowanie go na całe dłonie. Gesta kleista konsystencja jest wygodna w rozmasowywaniu go, ale dość długo się wchłania. Stosuje go zarówno przed pomalowaniem paznokci , ale także kiedy mam na nich warstwy lakieru. Po zastosowaniu olejku odczuwalne jest natychmiastowe natłuszczenie, nawilżenie i i odżywienie skóry dłoni. Z każdym następnym użyciem skórki wokół paznokci staja się miększe i delikatniejsze. Przy systematycznym stosowaniu płytka paznokcia staje się twarda, błyszcząca i bardziej odporna na wszelkiego rodzaju urazy. Wszelkie nierówności znikają a paznokcie są mocniejsze bez przebarwień, o zdrowym wyglądzie i szybciej rosną.

Świetny produkt pielęgnacyjny i regeneracyjny zarówno do włosów jak i paznokci u mnie na stałe wpisany na listę zakupów i regularnego stosowania.