Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Pojemność 48 szt

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

Kupiłam z polecania przyjaciółki i nie żałuję

Kupiłam z polecania przyjaciółki i nie żałuję. Na pewno co jakiś czas będę stosować, bo ta odżywka jest naprawdę ok :)

+ szybciej rosną paznokcie
+ wzmacnia paznokcie
+ wydajność
+ prosta aplikacja
+ jest spoko do rzęs

Wszechstronne dobro :)

Ten produkt odkryłam dzięki jednej z blogerek, która zachwalała jego działanie. Ze względu na niską cenę skusiłam się. I nie żałuję!! To jeden z lepszych olejków jakie stosowałam. Na rzęsy i brwi dorównuje u mnie swoim działaniem olejkowi rycynowemu w czystej postaci, przy czym jest przyjemniejszy w aplikacji i łagodniejszy dla moich oczu. Stosowany na paznokcie pięknie wygładza płytkę i sprawia, że rosną silniejsze. Dodatkowo regeneruje moje skórki, które niesamowicie często się zadzierają pozostawiając nieestetyczne zaczerwienienia i ranki. Po regularnym stosowaniu zauważyłam że skórki są bardziej nawilżone i, być może dzięki temu, znacznie rzadziej są z nimi problemy. Zdarzało mi się też stosować go na włosy na końcówki i w tej roli także sprawdzał się fajnie, choć już nie tak spektakularnie jak w poprzednich :)

Odżywka do paznokci, która zmienia zasady gry!

Odżywkę stosuję wyłącznie do paznokci i jestem nią absolutnie oczarowana.

Moja paznokcie: dotychczas były bardzo cienkie, łamliwe, rozdwajające się. Bez manicure hybrydowego nie byłam w stanie ich zapuścić, musiałam nosić paznokcie króciutkie, niewystające poza opuszek palca.

Dlaczego ta odżywka zmienia zasady gry? Ponieważ powyższy opis jest już nieaktualny!

Odżywkę stosowałam pierwotnie codziennie przez około miesiąc. Takie stosowanie jest nieco uciążliwe - odżywka jest tłusta i lepka, wmasowywanie jej w paznokcie zajmuje sporo czasu. Zapach produktu jest intensywny. Już po około tygodniu było widać pierwsze efekty. Płytka paznokcia wciąż była cienka, a paznokcie łamały się jak zawsze, ale płytka stała się jaśniejsza i zdecydowanie gładsza. Po miesiącu stosowania paznokcie praktycznie w ogóle się nie łamią, jestem w stanie zapuścić je do dowolnej długości. Są tak ładne, że aż szkoda je zakrywać kolorowymi lakierami - obecnie stosuje tylko odżywkę w formie lakieru dla nadania paznokciom połysku lub pół-transparentny beżowy lakier. Klasyczny lakier, który zazwyczaj odpryskiwał z moich paznokci po ledwie kilku godzinach od nałożenia, obecnie wytrzymuje około tygodnia.

Aktualnie stosuję odżywkę raz w tygodniu przy okazji wykonywania manicure, dla podtrzymania efektów kuracji. Po kilku miesiącach takiego stosowania paznokcie nie straciły nowej jakości.

Warto wspomnieć, że recenzowana odżywka, choć nie jest do tego przeznaczona, jest najlepszym produktem do odsuwania skórek, jaki kiedykolwiek stosowałam. Skórki można odsunąć bez problemu drewnianym patyczkiem, nie zadzierają się, nie trzeba nic wycinać. Po dłuższym stosowaniu skórki nie zarastają tak bardzo na płytkę paznokcia.

Produkt kilkukrotnie, z ciekawości, zastosowałam również na brwi i rzęsy. Nie kontynuowałam kuracji w tych obszarach, ponieważ nie potrzebuję regeneracji brwi i rzęs. Odnoszę wrażenie, że produkt może podrażniać wrażliwe oczy - po nałożeniu odżywki na rzęsy oczy zachodziły mgłą, choć nie piekły.

Produkt spełnia obietnice producenta w zakresie pielęgnacji paznokci:
1) paznokcie stają się gładkie i zyskują ładny koloryt;
2) paznokcie przestają się łamać i rozdwajać;
3) produkt przedłuża trwałość klasycznych lakierów do paznokci.

Bardzo polecam ten produkt wszystkim osobom, zmagającym się ze słabymi paznokciami.

Takie małe, a takie bogate i cudowne

Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off to moje odkrycie kosmetyczne poprzedniego roku.
Cudowne składniki zamknięte w miękkich, żelatynowych rybkach , ktore w prosty sposób wydobywamy , poprzez urwanie ogonka- dokonuje się tego szybko i prosto.
Odżywka ma formę olejową, która ładnie pachnie, dla mnie to zapach drzewny, przyjemny i dodatkowo relaksujący. Formuła jest na tyle bogata ,że jedna rybka wystarcza na całe dłonie, lub twarz. Na wchłonięcie potrzebuje kilku minut, ale od razu czuć działanie zmiękczające i nawilżające.
Działanie- kapsułki pokochałam za działanie na dłonie- wzmocniły skórę dłoni, paznokcie, jeżeli chodzi o skórę twarzy- u mnie nie dokonały żadnych cudów, na rzęsach nie lubię olejowych konsystencji. Bardzo fajnie wzmacniają włosy i chronią końcówki przed rozdwajaniem. Odżywka działa, u mnei najlepiej na paznokcie i włosy, może kiedyś dam jej też szansę jeżeli chodzi o wzmocnienie rzęs.
Podsumowując - to kolejny produkt , który zagościł u mnie na stałe. Muszę go mieć, bo działa. Są wygodne, noszę je w torebce i używam na dłonie , gdy czuję że stają się suche. Polecam tą odżywkę- działa, ładnie pachnie, jest wygodna w stosowaniu, dla mnie nie ma wad, mimo, że nie lubię stosować ja na twarz, ale to ma związek z tym, że nie lubię pewnych konsystencji na twarzy. Cena jest zaskakująco niska, a produkt wydajny i fajny.

Takie to rybki -małe, tanie z naturalnym składem i dobrym działaniem.

Produkty od Gal lubię i często do nich wracam a to dzięki temu że mają niską cenę , dobry skład i zadowalające działanie. Z pośród ich asortymentu odżywka keratynowa najczęściej gości w mojej kosmetyczce. Zazwyczaj kupuje ją na portalu aukcyjnym w cenie około 8 zł.

W niewielkiej cenie otrzymujemy tekturowe opakowanie w którym znajdują się dwa blistery zawierające po 24 kapsułki w zielonym kolorze które kształtem przypominają rybki. Nie ma żadnych problemów z wydobyciem olejku, ponieważ "ogonki" łatwo się ukręcają , a miękka otoczka umożliwia szybkie wyciśnięcie produktu.
Konsystencja jest gęsta, tłusta i olejowa o dość specyficznym zapachu pochodzącym z zastosowanego olejku z drzewa herbacianego, która ja osobiście lubię.

Skład krótki , zwięzły i naturalny: żelatyna, gliceryna , olej z nasion wiesiołka, olej z nasion ogórecznika lekarskiego, olejek z drzewa herbacianego, witamina E, zapach, retinol, filtr mineralny, mika,oraz błękitny barwnik. Niby odżywka keratynowa, ale nie ma jej w składzie, za to są substancje które wpływają na jej wzmocnienie.

Odżywkę można stosować zarówno do paznokci, rzęs i brwi, choć ja używam ja tylko w celach pielęgnacyjnych pytkę paznokcia i otaczające skórki.
Preparat dobrze się rozprowadza, a zawartość jednej kapsułki spokojnie wystarcza na pokrycie paznokci, otaczających skórek ale również na zastosowanie go na całe dłonie. Gesta kleista konsystencja jest wygodna w rozmasowywaniu go, ale dość długo się wchłania. Stosuje go zarówno przed pomalowaniem paznokci , ale także kiedy mam na nich warstwy lakieru. Po zastosowaniu olejku odczuwalne jest natychmiastowe natłuszczenie, nawilżenie i i odżywienie skóry dłoni. Z każdym następnym użyciem skórki wokół paznokci staja się miększe i delikatniejsze. Przy systematycznym stosowaniu płytka paznokcia staje się twarda, błyszcząca i bardziej odporna na wszelkiego rodzaju urazy. Wszelkie nierówności znikają a paznokcie są mocniejsze bez przebarwień, o zdrowym wyglądzie i szybciej rosną.

Świetny produkt pielęgnacyjny i regeneracyjny zarówno do włosów jak i paznokci u mnie na stałe wpisany na listę zakupów i regularnego stosowania.

Zżyłam się z tymi rybkami

Swoje paznokcie olejowałam już różnymi olejkami, ale ostatecznie zawsze wracam do rybek keratynowych. Nie oznacza to, że tamte produkty były złe, ale odżywka Gal jest po prostu lepsza. Nie tylko wzmacnia ona moje paznokcie, dzięki czemu są mniej łamliwe, ale przede wszystkim świetnie nawilża skórki wokół moich paznokci. W składzie rybek znajduje się wszystko co im służy.
Ostatnio doszłam do wniosku, że może powinnam zacząć ich używać do rzęs i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Moje rzęsy są co prawda naturalnie czarne, ale do tej pory nigdy nie były takie grube. Odnoszę wrażenie, że się nawet zagęściły, aczkolwiek dopuszczam możliwość, że to po prostu złudzenie optyczne.

Regeneracja uniwersalna

Wiele słyszałam o tym produkcie i postanowiłam spróbować.

Używam go głównie na paznokcie i skórki ponieważ po latach przestałam robić żele/hybrydy i stwierdzam, że płytka jest dużo mocniejsza, paznokcie są twardsze i szybciej rosną. Także rewelacja. Będę dalej testować i liczę, że dzięki nim dużo szybciej zregeneruje paznokcie.

Najlepsze!

Na kapsułki trafiłam poprzez kuzynke farmaceutke, która poleciła mi je widząc moje paznokcie, które są w strasznym stanie. Moje paznokcie są rozdwajajace, cienkie, lampliwe i wyginaja się jak papier. Po użyciu rybek kondycja paznokci zdecydowanie się polepszyla. Opakowanie zawiera 48 kapsułek rybek, która są przeznaczone do stosowania na paznokcie, brwi, rzęsy oraz włosy. Wygodna aplikacja, która polega na "odkreceniu" ogona rybki i wycisnieciu gesciejszej mazi na paznokcie, następnie porządnie wmasować w paznokcie i pozostawić na jakiś czas. Nie czekam, aż całość się wchlonie. Wcieram dokładnie płyn w paznokcie i po jakimś czasie zmywam. Efekt jest widoczny po kilku stosowaniach.

najlepsza do brwi

Jeżeli u Was nie zadziałał tak jak u mnie olejek rycynowy polecam te kapsulki

-używam tylko i wyłącznie na brwi i w tym doskonale mi się sprawdza
-Po rybkach moje brwi zaczęły się zagęszczać już po zużyciu połowy opakowania. W końcu nie mam większych przerw między włoskami.
-konsystencja produktu jest tłusta, oleista
-W opakowaniu mamy 48 rybek, wiec pudełko wystarcza nam na półtorej miesiąca
-cena jest rewelacyjna - ok 10 zl, w zależności od apteki
-dostępność produktu jak najbardziej na plus
- aplikacja jest bardzo prosta - należy oderwać końcówkę a produkt wmasować w konkretne miejsce (paznokcie, brwi, rzesy).
-codziennie wieczorem godzinę przed spaniem wsmarowuje w brwi odrobine tego specyfiku. Resztę, która zostanie można zużyć na rzęsy, łokcie, czy paznokcie.
-kosmetyk pozostawiam na całą noc. Rano myję buzie żelem oczyszczającym do twarzy.

⚠️ Pamiętajcie, otwartej kapsułki nie używamy kolejnego dnia. Kapsułka już nie ma takich samych właściwości jak zaraz po otwarciu.

Polecam!

Ryby mają moc!

Przez wiele lat nieumiejętnej pielęgnacji, a raczej jej kompletnego braku, moje paznokcie były krótkie, łamliwe i rozdwojone - mogłam ściągać warstwa po warstwie z płytki.
Odżywka, która obiecuje diamentowa twardość, w moim przypadku pogłębiła tragiczny stan paznokci.
I wtedy na Wizaż.pl znalazłam te rybki - 48 sztuk za 9 zł i przeważająca ilość pozytywnych recenzji.
Kupiłam, spróbowałam i REWELACJA.
Stosuje je na noc, przed pójściem spać, bo strasznie długo się wchłania i wszystko co dotknę leci mi z rąk ????.
Po pierwszym opakowaniu, paznokcie przestały się rozdwajać, stały się twarde, szybciej rosną, a skórek nie muszę już tak często wycinać.
Używałam również na brwi i rzęsy - stały się gęstsze i dłuższe.
Na paznokcie nie stosuje nic innego.
Najlepsza odżywka wszechczasów!

Rybki wymiatają

Ten produkt to po prostu rewelacja. Zakupiłam je kiedyś w aptece z polecenia farmaceutki zza lady aby ratować paznokcie gdy nic innego nie działało i skończyły mi się pomysły.
Opakowanie zawiera wiele 48 rybek a cena to po prostu grosze patrząc na jakość produktu i wydajność.
Produkt przeznaczony jest do wielorakiego zastosowania. Ma na celu regenerację i wzmocnienie paznokci, rzęs czy włosów w zależności co w danym momencie potrzebujemy.
Ja sprawdziłam je na paznokciach, rzęsach i brwiach i w każdym przypadku byłam zadowolona. Paznokcie już po kilku aplikacjach stał;y się widocznie wzmocnione, przestały się rozdwajać i stały się mocniejsze, nie wyginały mi się i nie były jak papier. Co do rzęs to zauważyłam że widocznie mniej ich mi wypada i rosną nowe włoski to samo tyczyło się brwi. Moje były bardzo rzadkie no i często wypadały dlatego musiałam je uzupełniać cieniami. Po rybkach zaczęły się zagęszczać i przestały wypadać.
Aplikacja jest banalna, odrywamy końcówkę a produkt nanosimy i wsmarowujemy tam gdzie chcemy. Konsystencja jest tłusta i gęstawa. Produkt łatwo się nanosi, nie przelewa się on. Jedyne co to trzeba być cierpliwym i systematycznym. Minimum raz dziennie należy rybki nanieść i odczekać przez długi czas a więc jak na paznokciach to najlepiej nic nie robić. Nałożyć i najlepiej siąść przed tv tak aby spokojnie produkt pracował na naszych paznokciach. Na rzęsy czy brwi możemy go nanieść na noc.
Nadmiar albo ostateczne usunięcie produktu wystarczy przetrzeć wacikiem i już.

hit hit hit!!

Dzięki tej odżywce stosowanej na noc, udało mi się zapuścić grzywkę - mimo codziennego traktowania jej prostownicą.
Początkowo stosowałam z nadzieją, że troszkę ochroni włosy przed ciepłem, alee zrobiła znacznie więcej - włosy są błyszczące, zdrowe, nie łamią się, zachowują swoją grubość