Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 18:11   #1801
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Mam 4pudla ikeowskie kartonowe(te standard) z mineralami na szczescie jedno jest gdzies ze wspolnymi hehe. Przeprowadzka zajela mi jednak 2dni, a liczylam na kilka godzin... mebli malo, rzeczy masa, stresik jest. W poniedzialek jeszcze mam wazne urzedowe sprawy i boje sie czy mam wsjo co potrzeba jutro bede kompletowac. Mysle ze mnie ta ilosc otrzezwila i czesci rzeczy sie wyzbędę. Szczegolnie ubran- mania
Frantic niezmiennie się cieszę,że tak tu utrzymujesz porządek, serio.
Cathy kurcze, dobre te swatche robisz. mozna w dwójke blog prowadzić? przylaczylabym sie do sukcesu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:27   #1802
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wpadam się pożegnać wszystkim kupującym-udanych zakupów, wszystkim wyjeżdżającym-udanego wypoczynku, wszystkim bez wyjątku-po buziaku
Udanego wyjazdu

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mam 4pudla ikeowskie kartonowe(te standard) z mineralami na szczescie jedno jest gdzies ze wspolnymi hehe.
Nie ukrywam że zazdroszczę
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:29   #1803
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

agusia- dwa lata zbierane i duzo mik mam - stad objetosc, a i kilka duzych tez, nie powiem na koncu tygodnia porobie zdjecia
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:34   #1804
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mam 4pudla ikeowskie kartonowe(te standard) z mineralami na szczescie jedno jest gdzies ze wspolnymi hehe. Przeprowadzka zajela mi jednak 2dni, a liczylam na kilka godzin... mebli malo, rzeczy masa, stresik jest. W poniedzialek jeszcze mam wazne urzedowe sprawy i boje sie czy mam wsjo co potrzeba jutro bede kompletowac. Mysle ze mnie ta ilosc otrzezwila i czesci rzeczy sie wyzbędę. Szczegolnie ubran- mania
Frantic niezmiennie się cieszę,że tak tu utrzymujesz porządek, serio.
Cathy kurcze, dobre te swatche robisz. mozna w dwójke blog prowadzić? przylaczylabym sie do sukcesu
Dzięki za docenienie, zwłaszcza że to syzyfowa praca jest.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
agusia- dwa lata zbierane i duzo mik mam - stad objetosc, a i kilka duzych tez, nie powiem na koncu tygodnia porobie zdjecia
Pastereczko ale wiesz, że zdjęcia Twojej kolekcji są tutaj najbardziej wyczekiwanymi?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:38   #1805
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
agusia- dwa lata zbierane i duzo mik mam - stad objetosc, a i kilka duzych tez, nie powiem na koncu tygodnia porobie zdjecia
Obiecanki cacanki

Agabil słonecznego i ciepłego wypoczynku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:09   #1806
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
agusia- dwa lata zbierane i duzo mik mam - stad objetosc, a i kilka duzych tez, nie powiem na koncu tygodnia porobie zdjecia
Nie mogę się doczekać
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:17   #1807
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
zaczelam lektre od plotkowego
chyba mózg mi przegrzalo przy pakowaniu (rozpakowac wszystkiego nie zdolalam jeszcze ) bo sie przez pare sekund zastanawialam dla kogo ta dziewczynka hehehe dobre
ale mnie duzo ominelo
foxxxy ale cudo tabelka
cathy podreperuje Twoj zbior
ale Wy (od zdjec ostatnich) ladne
he he no wiesz co? dziewczynka? Pastereczki Bo z Toy Story nie znasz? Gdzieś Ty się uchowała
a co do podreperowania mojego zbioru - Ty ciagle go reperujesz choć nie wiem, czy warto, bo znowu coś wysypię albo zniszczę

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Siedzę i śmieję się jak głupek

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wpadam się pożegnać wszystkim kupującym-udanych zakupów, wszystkim wyjeżdżającym-udanego wypoczynku, wszystkim bez wyjątku-po buziaku
Aga- pięknej pogody i odpoczynku i wracaj do nas, jak już wypoczniesz
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mam 4pudla ikeowskie kartonowe(te standard) z mineralami na szczescie jedno jest gdzies ze wspolnymi hehe. Przeprowadzka zajela mi jednak 2dni, a liczylam na kilka godzin... mebli malo, rzeczy masa, stresik jest. W poniedzialek jeszcze mam wazne urzedowe sprawy i boje sie czy mam wsjo co potrzeba jutro bede kompletowac. Mysle ze mnie ta ilosc otrzezwila i czesci rzeczy sie wyzbędę. Szczegolnie ubran- mania
Frantic niezmiennie się cieszę,że tak tu utrzymujesz porządek, serio.
Cathy kurcze, dobre te swatche robisz. mozna w dwójke blog prowadzić? przylaczylabym sie do sukcesu
nie no, jasne, ze mozna Ty się materiałami podzielisz, ja będę fotki pstrykać i zrobimy takiego bloga, że na inne ludzie wchodzić nie będą mieli po co, bo u nas wszystko będzie w jednym miejscu
i też czekam na fotki Twojej kolekcji..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 20:01   #1808
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Naprawde lepsze foty robisz niz na stronkach sklepów :/ a do tego piekne makijaze... Nie wiem czy bede umiala zrobic zaprzyjaznionego bloga:/ musze pomyslec nad tym i sprobuje zdjątka zrobic na koniec tygodnia wtedy sie okaze czy wogole umiem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:42   #1809
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cathy współczuję rozsypki cieni weszłam na Twój blog i oniemiałam wszystko super opisane ze zdjęciami a Twoje makijaże cud miód
agabil1 udanego wypoczynku i pięknej pogody
o tak pastereczko zdjęcia z twojej kolekcji są jak najbardziej wskazane
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:56   #1810
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Aga udanego wypoczynku Moja mama jest w Świnoujściu i mówi, że cały czas słońce świeci Więc powinno być dobrze
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 22:43   #1811
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dobra, koniec z przenoszeniem postów z zakupowego (bo też mam juz tego serdecznie dość.) Ignoranci dostaną PW z upomnieniem, a potem punkty za lekceważenie próśb moderatora
Przyłączam się do prośby Frantic o odsyłanie do wyszukiwarki i postów informacyjnych, tylko tak da się osiągnąć większy porządek.
Przychylam się do wątku informacyjnego o zamówieniach i edytowanych postach, a wszelkie ploty w oddzielnym wątku. Co o tym sądzicie?

Aguś, udanego wypoczynku!

Kasieńka,
jeśli uda mi się dotrzeć na spotkanie przygotuję Ci zestaw małego minerałologa bo trochę cieni mam i chętnie odsypię
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 22:49   #1812
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja tak idąc za moim pomysłem o osobnych kolorach dla zamawiających dalej wymyśliłam tak:
może dalej w jednym wątku:
- kolor charakterystyczny dla zamówienia/osoby - w nim ważne informacje, suche fakty
jeden inny bladzioch ledwo co widoczny dla wszystkich innych , - kto co wpłacił, kiedy itd...

kto zainteresowany czyta a innym się oczęta nie meczą...

no ale nie wiem czy to dobra pomysła....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:00   #1813
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy - nie wchodzę na Twojego bloga, nie mogę, nie będę nooo

nagle się okazało, że do szczęścia potrzebne mi cienie lime i apricot z Blushe, róż Bordeaux z Lumiere i rozświetlacz Candle glow z EGM
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:01   #1814
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

mam tez pomysł z dwoma wątkami: Aktualne zamówienia zbiorowe- z edytowanymi postami organizatorek, aktualizowałyby tam listę, daty, wpłaty, niekatyalne posty byłyby jak na promocjach zaznaczane na szaro i drugi: Zamówienia zbiorowe- sprawy organizacyjne, czyli to co mamy teraz: zgłaszanie się, pytanie o możliwość uczestnictwa. Dałoby to czysty klarowny wątek o aktualnych zamówieniach np. według schematu:

1. firma i ew. numer zamówienia (np. edm3)
2. planowana data złożenia zamówienia
3. sposób przeliczania kwoty do wpłaty
4. ile dana osoba chce przyjąć pod swoje skrzydła np. limit kwoty łącznej (np. składam zamówienie w SN do 50usd, wolne 40usd) / liczby produktów (np. duży kit z edm- wolnych 8 miejsc+ możliwośc/brak możliwości dobierania próbek- jak tak to ile) wrazz aktualizacją w miarę dopisywania osób do listy
5. aktualizowana lista uczestników wraz z listą ich zamówień i łączną kwotą do wpłaty. Wpisanie na listę byłoby wiążące dla obu stron.
6. informacja o statusie wysyłki i wysyłaniu do konkretnych osób
7. ew. regulamin organizatorki (vide regulamin Pastereczki który zaginął w mrolku dziejów).

to ogólny szkic, idea, napiszcie co o tym myślicie.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:16   #1815
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Roziu

a ja mam pytanie (znów0 z innej beki... wkurza mnie coraz bardziej inteligo.. myślę nad m bankiem, czy rzeczywiście za nic nie płacę?????
karta, serwis sms, utrzymanie, może sa jakieś kruczki????
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:20   #1816
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mam tez pomysł z dwoma wątkami: Aktualne zamówienia zbiorowe- z edytowanymi postami organizatorek, aktualizowałyby tam listę, daty, wpłaty, niekatyalne posty byłyby jak na promocjach zaznaczane na szaro i drugi: Zamówienia zbiorowe- sprawy organizacyjne, czyli to co mamy teraz: zgłaszanie się, pytanie o możliwość uczestnictwa. Dałoby to czysty klarowny wątek o aktualnych zamówieniach np. według schematu:

1. firma i ew. numer zamówienia (np. edm3)
2. planowana data złożenia zamówienia
3. sposób przeliczania kwoty do wpłaty
4. ile dana osoba chce przyjąć pod swoje skrzydła np. limit kwoty łącznej (np. składam zamówienie w SN do 50usd, wolne 40usd) / liczby produktów (np. duży kit z edm- wolnych 8 miejsc+ możliwośc/brak możliwości dobierania próbek- jak tak to ile) wrazz aktualizacją w miarę dopisywania osób do listy
5. aktualizowana lista uczestników wraz z listą ich zamówień i łączną kwotą do wpłaty. Wpisanie na listę byłoby wiążące dla obu stron.
6. informacja o statusie wysyłki i wysyłaniu do konkretnych osób
7. ew. regulamin organizatorki (vide regulamin Pastereczki który zaginął w mrolku dziejów).

to ogólny szkic, idea, napiszcie co o tym myślicie.
I o czymś takim właśnie mówiłam Jestem jak najbardziej za
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:41   #1817
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczko - dzięki A potrafić na pewno potrafisz. Tyyyyyyy nie potrafisz? No co Ty

Reniakici
a - dziękuję i cieszę się, że się podoba

Rozi
-
1. Świetny pomysł, wg mnie tak to własnie powinno wyglądać. Trzeba tam w końcu zrobić porządek z tym towarzystem, które sobie robi tam drugi plotkowy.
2. zamiast "minerałologa" przeczytałam "mikrobiologa" i już się zaczęłam zastanawiac, jakie paskudne małe żyjątka Ty chcesz mi na to spotkanie podrzucić

Lemirka - no wiesz co? To ja się tutaj wysilam, żeby Was czymś pokusić, a Ty mi mówisz, że nie będziesz tam wchodzić? A kysz mi z takimi pomysłami

Dziewczyny, przygotowałam mini super szybką ściągawkę z angielskiego dla tych, co to w szkole się jeszcze na rosyjski załapali, a później okazji do zapoznania się z podstawami ang. nie było
Ściągawka gdzie? Oczywiście na moim blogu (jeszcze trochę i mi za reklamę w końcu każą tu płacić, bo bezwstydnie wykorzystuję forum do promocji swojej strony ) Ale z drugiej strony- przecież ja to dla dobra ogółu robię
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 03:58   #1818
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pastereczko, (na PW nie daje rady)
dodaje do mojej listy jeszcze Candle Glow z EGM zapomnialam.
i mam wrazenie, ze wzielam2x roz pink lemonadez egmu (probka)ale nie mam pewnosci jakby zostal, to moj
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 05:51   #1819
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Roziu

a ja mam pytanie (znów0 z innej beki... wkurza mnie coraz bardziej inteligo.. myślę nad m bankiem, czy rzeczywiście za nic nie płacę?????
karta, serwis sms, utrzymanie, może sa jakieś kruczki????

Założyłam jakiś czas tem konto w mBanku i nic nie płaciłam. Nie ma opłat za otwarcie rachunku, jego prowadzenie, dostajesz kartę za darmo do rachunku, przelewy są bezpłatne. Płacę jedynie składkę ubezpieczeniową za transakcje dokonane za pośrednictwem karty ale to jedynie jak sobie sama ustawisz taką opcję. A i jeszcze jedno bezpłatnie korzystam z bankomatów Banku zachodniego, na stronie m Banku jest lista bankomatów gdzie bez opłat można wybierać pieniążki
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 08:09   #1820
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Roziu

a ja mam pytanie (znów0 z innej beki... wkurza mnie coraz bardziej inteligo.. myślę nad m bankiem, czy rzeczywiście za nic nie płacę?????
karta, serwis sms, utrzymanie, może sa jakieś kruczki????
Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Założyłam jakiś czas tem konto w mBanku i nic nie płaciłam. Nie ma opłat za otwarcie rachunku, jego prowadzenie, dostajesz kartę za darmo do rachunku, przelewy są bezpłatne. Płacę jedynie składkę ubezpieczeniową za transakcje dokonane za pośrednictwem karty ale to jedynie jak sobie sama ustawisz taką opcję. A i jeszcze jedno bezpłatnie korzystam z bankomatów Banku zachodniego, na stronie m Banku jest lista bankomatów gdzie bez opłat można wybierać pieniążki
ja korzystam z uslug mbanku i jestem zadowolona (acz nie mam karty platniczej no bo wiadomo że zakupoholiczki nie powinny miec ) -wikeszośc uslug jest absolutnie bezplatna (i tio nawet dosyc zaawansowanych typu nabywanie jednostek funduszy inwestycyjnych) przy czym jest pula uslug które sa bezplatne gdy robisz to sama via kanal internetowy a oplata bylaby gdybys to samo zalatwiala porzez mlinie
oczywiscie te rzeczy które musisz zrobic przez operatora mlinii są bezplatne
a przyszlo mi do glowy ze platne sa listy hasel jednarozowych ale to dot tych którzy nie korzystają z hasel smsowych - i chyba generalnie te uslugi które wiążą się z emisją papieru (wyciągi etc, zaświadczenia ale to chyba nie banku gdzie byloby to bezplatne)

nie było mnie wczoraj nadrabiam od godziny - rewolucja na zakupowym sie szykuje i bardzo dobrze logo pastereczki cudowne foxxy jak zwykle the best (ja nigdy nie uczestniczyłam w Twoim zamówieniu )
edit: nie wiem czy powinnam to pisać hehe ale zanim ujrzałam pastereczke na zywo moje wyobrażenie było zblizone własnie to takich porcelanowych pastereczek z kijkiem - wybacz Asiu

Z innej beczki, pogrzalo mnie w głowę - kupuje właśnie buty na ebayu nie wiem co z nimi zrobie jak nie będa dobre - numer mam z tych rozbuchanych..
przez to przesiadywanie na ebayu nic mnie na wyprzedaże galeriowe nie ciągnie - wszystko pod nosem tylko zmieniłam w zakładkach linka do walut teraz zamiast dolarów kurs funtów mi pokazuje hehe
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-28 o 08:14
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 08:15   #1821
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

JMW meow? a to nowosc! ladnie sie rozszalalas ebajowo

laseczkę sobie jakąś kupię
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-28 o 08:31
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 08:46   #1822
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hmm...
Co do osobnego watku zakupowo-organizacyjnego jestem na nie

1. sens zalozenia osobnego watku bylby wtedy gdyby stamtad tez usuwano wszystkie zbedne posty, bo slowo daje nikt nie bedzie mial ochoty wchodzic na watek gdzie jest rozpierducha tak jak obecnie na zakupowym. na szlabana mi przedzierac sie przez gaszcz postow plotkowych, jesli mam wszystkie dane na watku glownym i widze czy jestem na liscie zakupowej czy nie. jak jeszcze organizator wpisze w takim poscie dokladne rozliczenie i kazdy sobie obaczy czy jest "odhaczony" jako zaplacony, wyslany, itp., to po co to roztrzasac jeszcze na osobnym watku? ewentualnie link w podpisie do arkusza google. poza tym jest cos takiego jak PW. jesli ktos organizuje duzo zamowien i nie nadaza z czyszczeniem PW, to niech zalozy darmowe konto pocztowe na jednym z portali i tam niech mu sie wpisuja czlonkowie zamowien i jecza do upadlego.

2. jesli w watku zakupowym kazdy organizator bedzie edytowal na biezaco glowny post i mial do niego link w podpisie, to jaki jest sens zakladania osobnego watku? tylko po to zeby ktos sobie pojeczal? w takim wypadku ja tam w ogole nie bede wchodzic, bo po co? na watku zakupowym zelazne zasady dzialania wystarcza - glowny post dla kazdego zamowienia wraz z wybranym kolorem i posty osob dolaczajacych sie wraz z lista swoich zakupow (ten sam kolor). tyle, reszta out. jak ktos ma dodatkowe pytania to niech idzie na PW lub na maila organizatora.

Nie ma co kombinowac na okolo, wystarczy trzymac sie wyznaczonych regul dzialania.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-06-28 o 08:51
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:07   #1823
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hmm...
Co do osobnego watku zakupowo-organizacyjnego jestem na nie

1. sens zalozenia osobnego watku bylby wtedy gdyby stamtad tez usuwano wszystkie zbedne posty, bo slowo daje nikt nie bedzie mial ochoty wchodzic na watek gdzie jest rozpierducha tak jak obecnie na zakupowym. na szlabana mi przedzierac sie przez gaszcz postow plotkowych, jesli mam wszystkie dane na watku glownym i widze czy jestem na liscie zakupowej czy nie. jak jeszcze organizator wpisze w takim poscie dokladne rozliczenie i kazdy sobie obaczy czy jest "odhaczony" jako zaplacony, wyslany, itp., to po co to roztrzasac jeszcze na osobnym watku? ewentualnie link w podpisie do arkusza google. poza tym jest cos takiego jak PW. jesli ktos organizuje duzo zamowien i nie nadaza z czyszczeniem PW, to niech zalozy darmowe konto pocztowe na jednym z portali i tam niech mu sie wpisuja czlonkowie zamowien i jecza do upadlego.

2. jesli w watku zakupowym kazdy organizator bedzie edytowal na biezaco glowny post i mial do niego link w podpisie, to jaki jest sens zakladania osobnego watku? tylko po to zeby ktos sobie pojeczal? w takim wypadku ja tam w ogole nie bede wchodzic, bo po co? na watku zakupowym zelazne zasady dzialania wystarcza - glowny post dla kazdego zamowienia wraz z wybranym kolorem i posty osob dolaczajacych sie wraz z lista swoich zakupow (ten sam kolor). tyle, reszta out. jak ktos ma dodatkowe pytania to niech idzie na PW lub na maila organizatora.

Nie ma co kombinowac na okolo, wystarczy trzymac sie wyznaczonych regul dzialania.
myślę że ten dodatkowy wątek byłby bez żadnych śmieci, tylko z postami organizatorem. Coś jak promocje minerałowe. Oczywiście że wszystkie plotki będą usuwane. A drugi wątek organizacyjny, trochę luźniejszy ale nadal zdyscyplinowany- ze zgłaszaniem się do organizatorek, bo nie da się uniknąć postów które są na temat, ale trochę wychodzą poza zwykłe: przyjmij mnie proszę z 3 rzeczami. Aha, założony zostałby nie watek na jęczenie, zostawiłybyśmy ten aktualny a dodały tylko ten suchy informacyjny.

w sumie racja że nie ma co kombinować na około, jestem bardzo zdezorientowana zakupowym. To powinno być oddzielne podforum, z wątkiem na każdą firmę.

piszcie piszcie, może coś nam się jeszcze wykluje!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:10   #1824
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

odnośni 2. punktu: mi się wydaje, że w tym drugim wątku zawarte byłyby sprawy typu "dołączam z 2 rzeczami", "chę to i to", organizacyjne, dialogi. A w wątku informacyjnym odzywałyby się tylko organizatorki i edytowałyby posty z bieżącym stanem zamówienia. Przynajmniej ja to tak widzę.
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:15   #1825
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
odnośni 2. punktu: mi się wydaje, że w tym drugim wątku zawarte byłyby sprawy typu "dołączam z 2 rzeczami", "chę to i to", organizacyjne, dialogi. A w wątku informacyjnym odzywałyby się tylko organizatorki i edytowałyby posty z bieżącym stanem zamówienia. Przynajmniej ja to tak widzę.
bardzo dobrze to widzisz
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:18   #1826
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

w sumie racja że nie ma co kombinować na około, jestem bardzo zdezorientowana zakupowym. To powinno być oddzielne podforum, z wątkiem na każdą firmę.

piszcie piszcie, może coś nam się jeszcze wykluje!

Jestem za oddzielnymi watkami dla każdej firmy, zakupowy teraz jest zdominowany przez EDM i ciężko jest się przekopywać by dojść do osoby organizującej zamówienie z innej firmy. A wątek informacyjny o stanie zamówienia byłby tez potrzebny.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:19   #1827
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
JMW meow? a to nowosc! ladnie sie rozszalalas ebajowo

laseczkę sobie jakąś kupię
pogoda jest na tyle pokopana że tylko meow w tym klimacie subtropikalnym u mnie nie świruje
pomarudzę jeszcze - nie poczuwam sie do bycia meteopata ale od 2 tygodni mnie głowa boli codziennie, a do urlopu jeszcze nastepne 2 tygodnie
ale nie pozbędziecie sie mnie z wizażu tak łatwo - nie po to netbooka kupowałam aby go nie brac na wakacje - swoja droga ja z TZ bierzemy 2 komputery na wakacje ja uzalezniona a on informatyk
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:23   #1828
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

To nie moze to wszystko byc w jednym watku? Skoro kazde zamowienie ma swoj kolor, OT nie bedzie, to na co dwa watki? Zeby organizatorzy i czlonkowie zamowien scigali sie wzajemnie po dwoch watkach? Skoro z zalozenia planuje sie panowac nad balaganem i nie dopuszczac do OT, to optuje by zostalo tak jak jest, czyli jeden watek. Mnie tam nie przeszkadzaja wpisy "dolaczam sie" jesli sa pisane odpowiednim kolorem, po prostu je omijam, jesli nie interesuje mnie dane zamowienie.

Za osobnymi watkami dla kazdej firmy tez jestem przeciwna. Sa na forum oraganizatorki, ktore zbieraja zamowienia z kilku firm naraz i wpisuja status tych zamowien w jednym poscie, chcecie je teraz zmuszac do dzialania w kilku watkach jednoczesnie?
Jesli sie zrobi porzadek z OT na zakupowym, to tez latwiej bedzie znalezc interesujace nas zamowienie, nie tylko z EDM.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-06-28 o 09:28
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:37   #1829
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczko, fajny avek

wysłałaś już dla mnie paczuszkę - bo rachunku od Ciebie wciąż niet i paczki też niet - boję się że zaginęła - a tam tyle cennych rzeczy.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:38   #1830
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jest to pierwszy mój wpis na tym wątku, po prostu nie miałam odwagi wcześniej a im dłużej bym czytałam jestem pewna że nie odważyłabym się w przyszłości. Zanim ujawniłam się na ''wspólnym zamówieniowym'' czytałam wszystko około 3 miesięcy,sama bez zbędnych pytań zamawiam rzeczy ale może to kwestia ''wieku'', mam 37 lat może szybciej trybię i mam więcej cierpliwości. Co do zamówień zbiorowych,przepraszam jeżeli kogoś urażę ale uważam że organizatorki (niektóre) powinne zacząć zmiany od siebie. Odnoszę wrażenie, że w organizowaniu zamówień idą na ilość a nie na jakość, a potem robią ''zasłonę dymną'' w postaci ''poświęcam swój czas więc robię i tak wszystkim przysługę''. A z tym czasem to zauważyłam, że nie mają lub nie chcą mieć ,,na zamówieniowym'' ale na ''plotkowym'' zawsze są i znajdą . Zgadzam się że ogarnięcie zamówień wymaga wysiłku ale uważam też że wszyscy powinni zmienić podejście co do zamówień.
Foxxxy jesteś chyba jedną z lepszych organizatorek (jeszcze nie brałam udziału) z tego co obserwuję.
Jak pisałam wyżej, nie chciałam nikogo urazić-wyrażam swoje zdanie...

A co do zmian to zgadzam sie z Vril

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2009-06-28 o 10:43
galloway jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.