Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-26, 12:42   #2011
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej Dzisiaj doszła do mnie paczka z iperfumy.pl zamówiłam Rihanna Rogue 125 ml ( nie tester), perfumy w paczce zostały dobrze zabezpieczone folia bąbelkową, niestety kiedy odfoliowłam perfumy to, że tak powiem doznałam szoku mianowicie cały prawy dolny róg był dosyć mocno uszczerbiony Niewiem jak to możliwe ;/ Bo pudełko z zewnątrz nie wyglądało żeby im spadło. Przeczytałam regulamin Reklamacji i niestety jest tam napisane, że produkt odfoliowany nie można ani zareklamować ani zwrócić ;/ Dziewczyny co o tym myslicie i co mam w tej sytuacji zrobić, pytam bo macie niewątpliwie większe doświadczenie w zakupie perfum.
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:45   #2012
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Hej Dzisiaj doszła do mnie paczka z iperfumy.pl zamówiłam Rihanna Rogue 125 ml ( nie tester), perfumy w paczce zostały dobrze zabezpieczone folia bąbelkową, niestety kiedy odfoliowłam perfumy to, że tak powiem doznałam szoku mianowicie cały prawy dolny róg był dosyć mocno uszczerbiony Niewiem jak to możliwe ;/ Bo pudełko z zewnątrz nie wyglądało żeby im spadło. Przeczytałam regulamin Reklamacji i niestety jest tam napisane, że produkt odfoliowany nie można ani zareklamować ani zwrócić ;/ Dziewczyny co o tym myslicie i co mam w tej sytuacji zrobić, pytam bo macie niewątpliwie większe doświadczenie w zakupie perfum.
Co za bzdura.
Oczywiście, ze możesz reklamować odfoliowany produkt. Jakby był zepsuty to jak to niby sprawdzić?

Ja nie widzę takiego zapisu na ich stronie ale za to jest zapis, że uszkodzenia mechaniczne nie podlegają reklamacji - co jest akurat ok i właściwie zawsze jest taki zapis. Więc może być ciężko no ale spróbować zawsze możesz. Ja bym najpierw do nich zadzwoniła i się dopytała co i jak.
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2015-08-26 o 12:48
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:54   #2013
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Co za bzdura.
Oczywiście, ze możesz reklamować odfoliowany produkt. Jakby był zepsuty to jak to niby sprawdzić?
Boję się, że np napiszą mi, że sama go uszczerbiłam ;/ Już do nich napisałam czekam na odpowiedź. Ale ja to mma pecha

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Zastanawia mnie jeszzce fakt, czy jeżeli nie uznaliby mi reklamacji czy te szczerbione miejsce nie zechce się powiększyć i czy nie dojdzie do dolnego poziomu płynu.Szkoda by było 110 zł i szkoda by było jakby mi uleciały lub przeciekały te perfumy ;/
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:57   #2014
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Boję się, że np napiszą mi, że sama go uszczerbiłam ;/ Już do nich napisałam czekam na odpowiedź. Ale ja to mma pecha

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Zastanawia mnie jeszzce fakt, czy jeżeli nie uznaliby mi reklamacji czy te szczerbione miejsce nie zechce się powiększyć i czy nie dojdzie do dolnego poziomu płynu.Szkoda by było 110 zł i szkoda by było jakby mi uleciały lub przeciekały te perfumy ;/
A jak duże jest uszczerbienie? Może wrzuć fotkę?
Jeśli to uszczerbienie, dla mnie kojarzące się z czymś małym, to ja bym się nie bała jakoś szczególnie. Ostatecznie Rogue ma grubaśne dno.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:04   #2015
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A jak duże jest uszczerbienie? Może wrzuć fotkę?
Jeśli to uszczerbienie, dla mnie kojarzące się z czymś małym, to ja bym się nie bała jakoś szczególnie. Ostatecznie Rogue ma grubaśne dno.
Ja nie chciałabym mieć uszczerbionego flakonika Jak już kupuję nówkę w TAKIEJ perfumerii, to oczekiwałabym nieskazitelnego egzemplarza Byłoby mi bardzo przykro gdyby przyszedł z felerem.
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:06   #2016
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Wrzucę potem fotkę. Dzwoniłam do nich i Pani przy telefonie powiedziała, że ona nie jest w stanie mi na to pytanie odpowiedzieć że po prostu muszę wysłać im produkt i oni rozpatrzą czy produkt nadaje się do reklamacji. Nigdy niczego ni reklamowałąm więc mam pytanie : czy jeżeli nie rozpatrzą pozytywnie mojej reklamacji zwrócą mi ten uszczerbiony flakon czy zostanę z niczym ? ;/
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:07   #2017
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Ja nie chciałabym mieć uszczerbionego flakonika Jak już kupuję nówkę w TAKIEJ perfumerii, to oczekiwałabym nieskazitelnego egzemplarza Byłoby mi bardzo przykro gdyby przyszedł z felerem.
Ja też bym nie chciała ale ze względu na okoliczności - nienaruszona paczka, opakowanie nie wskazujące na zniszczoną zawartość z reklamacją może być trudno. Choć może tez być tak, że ją uznają. Trudno wyrokować.

Ale generalnie uszczerbione, grube dno raczej nie jest szkodliwe dla samej zawartości.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 13:14   #2018
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale generalnie uszczerbione, grube dno raczej nie jest szkodliwe dla samej zawartości.
Tak, jak niewielkie wgniecenie w karoserii nie szkodzi silnikowi nowego samochodu i nie zmniejsza komfortu jazdy pasażerów

Mam nadzieję, że jednak sprawa dobrze się skończy. Byłabym bardzo rozczarowana, gdyby moja ulubiona perfumeria nie stanęła na wysokości zadania
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:16   #2019
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Tak, jak niewielkie wgniecenie w karoserii nie szkodzi silnikowi nowego samochodu i nie zmniejsza komfortu jazdy pasażerów
A szkodzi?
Jednym przeszkadza, innym nie ale dla silnika/płynu we flaszce nie jest to istotne.
Ja nie bronię perfumerii ale fakty są jakie są i tyle.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:18   #2020
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1416.jpg (120,2 KB, 123 załadowań)
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:19   #2021
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Jeżeli nie uznają reklamacji to co wtedy ? Wyślą mi z powrotem uszczerbioną flaszkę, którą im odesłałam?
Zamawiałam też w innych perfumeriach i nigdy nie zdarzyła i się taka sytuacja. Było by naprawdę nie w smak gdyby pomyśleli, że sama sobie uszczerbiłam flakon. Zresztą te szkło jest grube więc uważam, że to jakaś wada fabryczna. Człowiek kupuje coś w znanym sklepie ( nowego, nie mówię o testerach ) a dostaje z wada fabryczną. Wyślę paczkę, 14 dni będę czekać z niecierpliwością a pewnie znając życie i moje szczście nie uznają mi reklamacji. Załamka.Na pewno już nigdy nie kupię tam perfum. Nigdy

Edytowane przez hellokatie
Czas edycji: 2015-08-26 o 13:25
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 13:31   #2022
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Z tego, co się dowiedziałam, w razie nieuznania reklamacji zwrócą Ci należność za flakon, ale nie za przesyłkę. Gdyby uznali reklamację za zasadną dostałabyś nowy flakon
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:40   #2023
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ok. Powiedzmy, że uznają to ja bym wolała zwrot pieniędzy. Może to wyolbrzymione ale ja już nie chcę z tamtąd perfum. Czy będzie możliwy zwrot pieniędzy ? Czy oni decydują odgórnie? Własnie rozmawiaam z koleżanką i ona uświadomiła mnie, że jeżeli no oni uznają że ja sama uszczerbiłam flakon to nie oddadzą mi pieniędzy może ewentualnie zwrócić ten uszkodzony flakon który im wysłałam. Już mam taki mętlik że masakra. ;/
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 15:29   #2024
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy któraś z was robiła ostatnio zakupy w henri.pl ?
Ja, kiedys, kiedys moze ze 2 lata temu? Wtedy wszystko bylo ok nie sadze, aby cos sie zmienilo

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Jeżeli nie uznają reklamacji to co wtedy ? Wyślą mi z powrotem uszczerbioną flaszkę, którą im odesłałam?
Zamawiałam też w innych perfumeriach i nigdy nie zdarzyła i się taka sytuacja. Było by naprawdę nie w smak gdyby pomyśleli, że sama sobie uszczerbiłam flakon. Zresztą te szkło jest grube więc uważam, że to jakaś wada fabryczna. Człowiek kupuje coś w znanym sklepie ( nowego, nie mówię o testerach ) a dostaje z wada fabryczną. Wyślę paczkę, 14 dni będę czekać z niecierpliwością a pewnie znając życie i moje szczście nie uznają mi reklamacji. Załamka.Na pewno już nigdy nie kupię tam perfum. Nigdy
Nie martw sie na zapas, bo sie bedziesz dolowac. Poczekajmy jak to rozpatrza.

Tak mnie zastanawia. Bo mi akurat taki uszczerbek wogole by nie przeszkadzal, machnelabym reka i tyle. Ale co jesli perfumy bylyby na prezent!? Moim zdaniem, powinni uznac reklamacje. Ale oczywiscie zrobia jak chca, bo moga odpisac, ze to nie ich wina itp. Ze sami taki towar zakupili (pewnie stad tez ten zapis, ktory podala Kuki) Tylko, ze TAKA perfumeria powinna zadbac o klienta i nawet jesli by z tego powodu poniosla koszty, to powinna wymienic na inny flakonik. A oni sami niech sie juz dochodza ze swoim dostawca czy kims tam.
Druga sprawa, jesli zwroca tylko kase, to mi tez sie nie bardzo widzi, dlaczego tylko za flakon, a nie za wysylke? Przeciez darmo nie wysylaja, hellokatie zaplacila za nia, to nie dosc, ze teoretycznie nie dostalaby kosztow przesylki to jeszcze z flakonika nici.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pomara123 Pokaż wiadomość
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź
Do jutra jest promocja, chyba kupię wszystkie bo są super ceny
Powaznie? Przejrzalam ich oferte i drogo jak cholera w inych perfumeriach jest duzo taniej, a na dodatek niektore ich 50-tki kosztuja tyle, co w innych perfumeriach setki.
O, a to jest najlepsze, mowa o smyku. Moschino I love love 100ml 220,99 zl, 50-tka drozej o cale 8 zl bo 228,99 Toz to w innych perfumeriach, na allegro mozna miec I love love za 100-120 zl (za setke oczywiscie).
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2015-08-26 o 15:33
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 01:08   #2025
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Powiedzcie proszę czy lepiej zamawiać z perfumeriaanna czy aleprefumeria?
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 11:30   #2026
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Kiedyś padło pytanie o próbki z e-glamour: zamówiłam kilka odlewek za niecałe 30 zł i dostałam próbkę firmową Burberry Body 2ml. Tak informacyjnie piszę
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 12:00   #2027
sandra62
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

iperfumy.pl zdecydowanie , nie wiem jak inne , musze spróbowac zamawiać kiedy perfumy z listy która podała autorka
sandra62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:28   #2028
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy ktoś z was zna http://www.cocoshop.pl/ ?
Godni zaufania?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 21:50   #2029
Dawido0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: London/Rzeszów
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

polecam również
http://www.theperfumeshop.com/
czasami jestem w londynie i zawsze jestem zadowolony
(czesto sa promocje ) najwiecej na świeta
Dawido0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 19:43   #2030
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez sandra62 Pokaż wiadomość
iperfumy.pl zdecydowanie , nie wiem jak inne , musze spróbowac zamawiać kiedy perfumy z listy która podała autorka
Ceny mają spoko, jednak sama wysyłka jest według mnie droga no i brak opcji odbioru w paczkomacie, z której ja najczęściej korzystam. Z tych powodów jeszcze nic tam nie zamówiłam.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:55   #2031
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was zna http://www.cocoshop.pl/ ?
Godni zaufania?
Tak Kupowałam od nich kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona. A jesli jesteś z Wwy to na spokojnie mozesz odebrać w punkcie na Smoczej. Także polecam bardzo
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:10   #2032
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Tak Kupowałam od nich kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona. A jesli jesteś z Wwy to na spokojnie mozesz odebrać w punkcie na Smoczej. Także polecam bardzo
Dziękuję
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 08:15   #2033
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

hej,
chciałam sobie od dawna kupić dobry krem, znalazłam pasujący, ale niestety kosztuje on mnóstwo kasy normalnie w sklepie, a znalazłam go o połowę taniej na e-glamour.pl
Jesteście pewne, że to nie są podróbki?
W sensie ja rozumiem 20-30% taniej, ale o połowę, jakoś mi się nie chce wierzyć...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 08:59   #2034
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Poza perfumami na e-glamour kupowałam również kosmetyki ( tusze do rzęs, puder i coś tam jeszcze) w świetnych cenach- prawie połowę tańszych, niż w stacjonarkach. I wszystko było w porządku, produkty pełnowartościowe, z dobrą datą no i części z nich (np. niektóre kolorowe tusze do rzęs) w "normalnych" drogeriach nie ma w asortymencie.
W tej chwili czaję się na kolejne zakupy
Więc spokojnie możesz brać.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:19   #2035
ganglion
Zadomowienie
 
Avatar ganglion
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 079
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Rozglądam się za The afternoon of a faun ELDO i oczywiście nigdzie ich nie ma poza http://www.cincoterra.pl/. Czy ktoś coś może powiedzieć o tym sklepie ?

Edytowane przez ganglion
Czas edycji: 2015-09-03 o 12:38
ganglion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:01   #2036
enspfr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam wszystkich,

Zarejestrowałem się by zapytać, czy śmiało moge kupować perfumy z tagomago.pl?
Wiem, że są na 1 stronie na liście zaufanych sprzedawców ale opinii mało i mieszane.

Robię prezent dziewczynie i słabo by było gdyby okazały się podrobione.
Mowa o Marc Jacobs - Daisy, 50ml, 166 PLN. I co z perfumerią SKY? tam ceny są najniższe, nie za niskie? - za tą samą cenę, 166 jest 100ml. http://allegro.pl/marc-jacobs-daisy-...599545687.html
Będę kupował osobiście w punkcie na centralnym lub na sulejkowskiej.
W sephorze ceny - 50ml 230, 100 - 325.

Proszę o pomoc - warto?
Dziękuję!
enspfr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:01   #2037
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez ganglion Pokaż wiadomość
Rozglądam się za The afternoon of a faun ELDO i oczywiście nigdzie ich nie ma poza http://www.cincoterra.pl/. Czy ktoś coś może powiedzieć o tym sklepie ?
Ja tam zamawiałam Fat Electrician, nie mam zastrzeżeń, wszystko sprawnie poszło
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:24   #2038
ganglion
Zadomowienie
 
Avatar ganglion
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 079
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dzięki
ganglion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 15:42   #2039
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez enspfr Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

Zarejestrowałem się by zapytać, czy śmiało moge kupować perfumy z tagomago.pl?
Wiem, że są na 1 stronie na liście zaufanych sprzedawców ale opinii mało i mieszane.

Robię prezent dziewczynie i słabo by było gdyby okazały się podrobione.
Mowa o Marc Jacobs - Daisy, 50ml, 166 PLN. I co z perfumerią SKY? tam ceny są najniższe, nie za niskie? - za tą samą cenę, 166 jest 100ml. http://allegro.pl/marc-jacobs-daisy-...599545687.html
Będę kupował osobiście w punkcie na centralnym lub na sulejkowskiej.
W sephorze ceny - 50ml 230, 100 - 325.

Proszę o pomoc - warto?
Dziękuję!
Kupowałam u nich - mają oryginały Znaczy SKY.

Tagomago także ok.

Poza tym obydwa to przecież stacjonarne perfumerie - możesz wejść i obejrzeć towar. Poszukaj zdjęć u uzytkownika indizio na allegro - on ma zawsze sporo fotek towaru (także oryginalnego). To będziesz wiedział na co patrzeć.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:08   #2040
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z karen.pl? Sklep sprzedaje elektronikę, ma również sklepy stacjonarne w paru miastach, ale widzę, że w ofercie również perfumy. Na all (Karen_pl) mają wystawione w bardzo dobrej cenie Bright Crystal, bo 132 zł za 90 ml.
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.