Czy tipsy mogą mi pomóc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 12:29   #1
asiulka120688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13

Czy tipsy mogą mi pomóc?


Witam!

Kiedyś już pisałam tutaj o swoim problemie odnośnie obrywania paznokci tzn: (paznokciem o paznokieć) niestety od tamtej pory nie udało mi się pozbyć tego głupiego nałogu. Moje paznokcie nie wyglądają ładnie i bardzo wstydzę się swoich dłoni. Mam już tego dosyć. Chciałabym się dowiedzieć czy sztuczne paznokcie tzn: akryle żele czy też tipsy - nie znam się na tym za bardzo bo nigdy nie miałam - mogą mi pomóc "zapuścić" ładne, własne paznokcie? Bardzo proszę o pomoc chciałabym w końcu cieszyć się ładnymi dłońmi i nie chować ich ciągle w kieszeniach. Dodam jeszcze że mieszkam w Białymstoku i jeśli ktoś mógłby mi doradzić jakiś dobry i w miarę przystępny cenowo lokal gdzie robią ładne paznokcie które wyglądają bardzo naturalnie-to dla mnie bardzo ważne- byłabym ogromnie wdzięczna.

Dziękuje i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi.
asiulka120688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:24   #2
minimint
Raczkowanie
 
Avatar minimint
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 110
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

z własnego doświadczenia wiem że mogą ci tipsy pomóc ale tylko pod warunkiem że będziesz się naprawdę starała bo same tipsy cię nie oduczą skubania tylko pozwolą ci ochronić paznokcie i dadzą im możliwość odrośnięcia, ale silna wola też jest równie potrzebna bo i żel i akryl jak się uprzesz można zeskubać choć nie jest to dobry pomysł, poza tym silna wola jest ci potrzebna po to aby po zdjęciu tipsów nie skubać dalej. Spróbuj i walcz z przyzwyczajeniem. życzę powodzenia i mam nadzieję że ci się uda
minimint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:24   #3
asiulka120688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Bardzo dziękuje za rady i myślę że skorzystam z nich.Patrze ze za dużo odpowiedzi tu nie ma i zastanawiam się czy nie powinnam przenieść tego wątku do przedłużania paznokci? Może tam więcej mi ktoś doradzi. Dziękuje.
asiulka120688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:29   #4
ec91
Raczkowanie
 
Avatar ec91
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ruda śląska
Wiadomości: 36
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

wydaje mi się że powinno Ci to pomóc.
Ja mam taki problem, że obgryzam pazurki, i tipsy mi pomagają.
Bawie się nimi, ale ich nie zgryze bo nawet nie ma możliwości.

Więc pomysł wydaje mi się, że jest dobry.

No a po zdjęciu tipsów- SILNA WOLA.

z którą u mnie trudno. ;P
__________________
ec91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 11:39   #5
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

asiulko!! ja w przeciwieństwie do moich poprzedniczek mam inne zdanie i uważam iż tipsy mogą Ci zaszkodzić wiem to z własnego doświadczenia. Miałam ogromne problemy z paznokciami i myślałam że dobrym rozwiązaniem będą tipsy-myliłam się. Jak może pomóc coś co równoczenie niszczy!!! Chodzi mi np. o klej który wnika w płytkę i baaardzo ją niszczy!! albo przed nałożeniem tipsów trzeba płytkę spiłować aby powstały nierówności przez co klej ma lepiej trzymać tipsa!! I to niby mioałoby pomóc Twoim paznokciom??? Lepiej przemysl to sobie zanim sie zdecydujesz!!
Lepiej zainwestuj w dobra odzywke.
Ja (juz do znudzenia chyba) ze swojej strony polecam HEROME!!!
ale naprawde warto w nia zainwestowac!!
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:32   #6
asiulka120688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Bardzo dziękuje na pewno to przemyślę i jeszcze raz się nad tym wszystkim zastanowię.
asiulka120688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 18:22   #7
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Cytat:
Napisane przez loona211 Pokaż wiadomość
asiulko!! ja w przeciwieństwie do moich poprzedniczek mam inne zdanie i uważam iż tipsy mogą Ci zaszkodzić wiem to z własnego doświadczenia. Miałam ogromne problemy z paznokciami i myślałam że dobrym rozwiązaniem będą tipsy-myliłam się. Jak może pomóc coś co równoczenie niszczy!!! Chodzi mi np. o klej który wnika w płytkę i baaardzo ją niszczy!! albo przed nałożeniem tipsów trzeba płytkę spiłować aby powstały nierówności przez co klej ma lepiej trzymać tipsa!! I to niby mioałoby pomóc Twoim paznokciom??? Lepiej przemysl to sobie zanim sie zdecydujesz!!
Lepiej zainwestuj w dobra odzywke.
Ja (juz do znudzenia chyba) ze swojej strony polecam HEROME!!!
ale naprawde warto w nia zainwestowac!!


piszesz takie bzdury, że az trudno je skomentować
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 21:55   #8
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
piszesz takie bzdury, że az trudno je skomentować
skoro tak twierdzisz to skomentuj...chętnie poczytam co takiego ciekawego masz ty do powiedzenia

noo tak jeśli jesteś osobą która zajmuje się zakładaniem tipsów to przecież nie pozostaje ci nic innego jak skrytykowac osobę która ma inne zdanie niż ty na ten temat!
Ja piszę z własnego doświadczenia, kilka dobrych lat miałam tipsy akryle i żele,
wiem że juz nie będę ich zakładać wole krótkie ale swoje, naturalne i to jest moje zdanie MOJE!!! Skoro się z tym nie zgadzasz to nie musisz tego komentować wystarczy jak napiszesz coś od siebie z własnego doswiadczenia bo to o to tutaj chodzi aby dzielić sie własnymi doświadczeniemi a nie krytyką innych!!!

Edytowane przez loona211
Czas edycji: 2009-01-05 o 22:07
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 22:26   #9
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Cytat:
wystarczy jak napiszesz coś od siebie z własnego doswiadczenia bo to o to tutaj chodzi aby dzielić sie własnymi doświadczeniemi a nie krytyką innych!!!
ale co ty opowiadasz dziewczyno. i jeszcze obrazasz agatke!jak sie nie znasz, to nie udzielaj. mam paznokcie zelowe od dawien dawna. Moje naturalne paznokcie sa w swietnej kondycji!wiele moich kolezanek, oduczyło sie dzieki nim obgryzania, tudziez innych czynnosci szkodzacych paznokciom z prostego powodu- po co niszczyc cos so jest sliczne??
Cytat:
Chodzi mi np. o klej który wnika w płytkę i baaardzo ją niszczy!!
pierwsze slysze...
Cytat:
lbo przed nałożeniem tipsów trzeba płytkę spiłować aby powstały nierówności przez co klej ma lepiej trzymać tipsa!!
kolejne bzdety!!plytke sie MATOWI ,a nie piluje .. ubytek jest mniej wiecej taki jakbys sama ja sobie wypolerowala..
Cytat:
Lepiej zainwestuj w dobra odzywke.
kolejny mit, bo niestety nie zawsze odzywka pomoze.

wspolczuje ci doswiadczen z pseudostylistkami i zapraszam do korzystania z uslug profesjonalistow, to moze nie bedziesz musiala pozniej wypisywac takich glupot.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 08:02   #10
minimint
Raczkowanie
 
Avatar minimint
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 110
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

nadal uważam, że tipsy pomogą ci zapuścić pazurki, fakt wiele jest opinii, że tipsy niszczą paznokcie, też tak kiedyś myślałam aż nie trafiłam to dziewczyny która jest profesjonalistką z zakresu paznokci i jak przedłużyła mi paznokcie to moich nic nie zniszczyło bo były profesjonalnie zrobione, jeżeli chcesz zapuścić pazurki to śmiało możesz sobie tipsy założyć.pozdrawiam
minimint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:53   #11
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
ale co ty opowiadasz dziewczyno. i jeszcze obrazasz agatke!jak sie nie znasz, to nie udzielaj. mam paznokcie zelowe od dawien dawna. Moje naturalne paznokcie sa w swietnej kondycji!wiele moich kolezanek, oduczyło sie dzieki nim obgryzania, tudziez innych czynnosci szkodzacych paznokciom z prostego powodu- po co niszczyc cos so jest sliczne??

pierwsze slysze...

kolejne bzdety!!plytke sie MATOWI ,a nie piluje .. ubytek jest mniej wiecej taki jakbys sama ja sobie wypolerowala..
kolejny mit, bo niestety nie zawsze odzywka pomoze.

wspolczuje ci doswiadczen z pseudostylistkami i zapraszam do korzystania z uslug profesjonalistow, to moze nie bedziesz musiala pozniej wypisywac takich glupot.
JA ją obrażam w którym miejscu ??????? zacytuj
To raczej ona na mnie wskoczyła i tylko dla tego że ma inne zdanie niż ja!
Nie raz widziałam gorsze bzdury ale nikogo nie krytykowałam tylko dlatego że miał inne zdanie!! Jak mam coś do powiedzenia to poprostu dzielę się z tym innymi i wydaje mi się że po to jest to forum.
Tobie też się role pomyliły chyba!!! Bedziesz mnie pouczać co mam pisać a co nie.
Ja czytając poprzednie posty nie krytykowałam ich tylko dlatego że mam inne zdanie tylko w swoim wyraziłam SWOJE zdanie i nie wiem ile razy jeszcze będę musiała to pisać. Chyba że to dla niektórych zatrudne do zrozumienia to napiszę jeszcze raz.
Jakoś minimint potrafiła napisać raz, potem drugiswoją opinię...ma inne zdanie ale ani ona ani ja jej za to nie krytykuję!!
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 14:21   #12
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

ja bym próbowała zrobic wszystko co mozliwe najpierw jesli chodzi o pielegnacje moze akurat sie coś poprawi - bo ja osobiscie jestem zwolenniczka naturalnych pazurków. Może dlatego że nigdy nie miałam przedłuzanych. Ale jesli masz ochotę na sztuczne pazurki to czemu nie? Jeśli bedą przedłuzone PROFESJONALNIE to nic złego im sie nie powinno stać

ja myslę ze loona211 po prostu nie trafiła jeszcze na dobra stylistke i dlatego ma takie zdanie.
Prawidłowo wykonane przedłużanie tak jak pisze anick88 nie niszczy pazurków...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:58   #13
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Tobie też się role pomyliły chyba!!! Bedziesz mnie pouczać co mam pisać a co nie. jesli bede miala fanaberie krytykowac, to skrytykuje. uwazam, ze nie majac o tym pojecia, nie powinno sie pisac bzdur. Tym bardziej radzic komus. Ja nie znajac sie na fryzjerstwie, nie krytykuje pan, piszacych o nakladaniu farby lub sposobach strzyzenia.
no, ale najwyrazniej niektorzy maja problem z rozumieniem czytanego tekstu- ale do tego juz doszlas
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:49   #14
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
Tobie też się role pomyliły chyba!!! Bedziesz mnie pouczać co mam pisać a co nie. jesli bede miala fanaberie krytykowac, to skrytykuje. uwazam, ze nie majac o tym pojecia, nie powinno sie pisac bzdur. Tym bardziej radzic komus. Ja nie znajac sie na fryzjerstwie, nie krytykuje pan, piszacych o nakladaniu farby lub sposobach strzyzenia.
no, ale najwyrazniej niektorzy maja problem z rozumieniem czytanego tekstu- ale do tego juz doszlas
z jednym mogę się zgodzić że są to twoje fanaberie!! no ale juz tak maja rozpieszczone dziewczynki!!! jak nie jest coś po ich myśli to stawiaja kontre!! ale w takim razie powinnaś zmienic forum bo na tym to nie o to chodzi aby kogoś pouczać tylko dzielić się własnymi doswiadczeniami i nie trzeba być ekspertem w danej dziedzinie
hm...i kto tu ma problemy ze zrozumieniem??
przeczytaj sobie definicje forum a jeśli masz z tym jakiś problem to ci podpowiem że jest to wymiana informacji i poglądów a nie porady ekspertów!!
z def.
Forum to miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć, poradzić, wyżalić lub wyrazić swoje zdanie na dowolny temat, przestrzegając przy tym kilku zasad zapisanych w regulaminie.
I na tym kończę bo rozmowa z tobą jest żałosna
życzę miłej edukacji

Edytowane przez loona211
Czas edycji: 2009-01-07 o 13:03
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 02:29   #15
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Cytat:
no ale juz tak maja rozpieszczone dziewczynki!!!
taaak... zdecydowanie do nich należe.. całe moje życie o tym świadczy. zapewniam.
Cytat:
jak nie jest coś po ich myśli to stawiaja kontre!!
musialabym miec przeciwko czemu stawiac kontre. niestety nie dalas mi pola do popisu, bo to, co piszesz jest niezaprzeczalna nieprawda, wiec nawet nie ma z czym polemizowac.
Cytat:
ale w takim razie powinnaś zmienic forum bo na tym to nie o to chodzi aby kogoś pouczać tylko dzielić się własnymi doswiadczeniami i nie trzeba być ekspertem w danej dziedzinie
hm...i kto tu ma problemy ze zrozumieniem??
gratuluje!to wybitna umiejetnosc, tak obrocic kota ogonem, aby usprawiedliwic potrzebe wtykania wszedzie swoich 3 groszy, niezaleznie od tego, czy sie powinno wypowiadac na jakis temat, czy nie.

i na koniec bardzo prosze o zachowanie kultury osobistej. obrazanie innych uczestnikow forum takze jest zakazane w regulaminie.

ale rozumiem, ze gdy brak argumentow nalezy przejsc do ataku.

wracajac do tematu-wybaczcie off top- jeszcze raz podkresle. osoba upowazniona do wykonywania zabiegu styliacji paznokci, dyplomowana stylistka, nigdy, podkreslam NIGDY, nie zniszczy ci paznokci. jej zadaniem jest pomoc, a nie szkodzenie osobie trzeciej. U takiej pani mozesz zdejmowac i nakladac zel na panokcie co 2 tygodnie, a paznokcie pozostana w tej samej kondycji! jednakze, nalezy wylaczyc z tej grupy osoby udajace sie do tak zwanych domoroslych pseudostylistek, bez doswiadczenia, kursy-uprawnien, do wykonywania takiego zabiegu. jak widac niejedna osoba przekonala sie, ze zabieg kosztujacy 30-40 zl, moze jedynie zaszkodzić. z wielu wzgledow (chociażby braku zachowania zasad higieny).
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.