Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 22:48   #2281
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

biala17a, pewnie winna i inna woda i inny klimat (mikroklimat, inna wilgotność itp..)
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 06:54   #2282
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Czytałam chyba w patentach na bycie naj, że dziewczyny myją twarz wodą mineralną, też spróbuj Poza tym używasz może kwasów?

Wciaz szukam pasujacego filtra, wiec porywam sie jedynie na tonik migdalowy 5% - dziala swietnie
No cóż chyba sie przerzucę na mineralke, na probę na jakis miesiac. Chyba bym tak nie przezywala, gdyby ta cera mi sie tak nie poprawila w wakacje, ale skoro zobaczylam ze moze byc lepiej to bede walczyc na wszelkie mozliwe sposoby
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 00:33   #2283
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Wciaz szukam pasujacego filtra, wiec porywam sie jedynie na tonik migdalowy 5% - dziala swietnie
No cóż chyba sie przerzucę na mineralke, na probę na jakis miesiac. Chyba bym tak nie przezywala, gdyby ta cera mi sie tak nie poprawila w wakacje, ale skoro zobaczylam ze moze byc lepiej to bede walczyc na wszelkie mozliwe sposoby
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:16   #2284
ierojustyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

kochane a jak radzicie sobie z zaczerwieniami twarzy? bo u mnei to chyba największy problem.. z pryszczami pozeganałam się dzięki maści differin i tabletkach doustnych tetralysal[jestem jeszcze w trakcie kruacji a poprawa diametralna] jedyne co mi zostalo to po strupkach mam takie czerwone ślady jak sobie z tym radzić? ;/
miałam jakąś maść przyspieszającą gojenie ran linolantan - ale nic nie pomogła..
ierojustyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:47   #2285
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ierojustyn Pokaż wiadomość
kochane a jak radzicie sobie z zaczerwieniami twarzy? bo u mnei to chyba największy problem.. z pryszczami pozeganałam się dzięki maści differin i tabletkach doustnych tetralysal[jestem jeszcze w trakcie kruacji a poprawa diametralna] jedyne co mi zostalo to po strupkach mam takie czerwone ślady jak sobie z tym radzić? ;/
miałam jakąś maść przyspieszającą gojenie ran linolantan - ale nic nie pomogła..
jeśli plamki są bardzo widocznie to może mikrodermabrazja u kosmetyczki, ale jakieś zabiegi kwasami?? Jak są mniej widoczne to polecam stosowanie toniku ogórkowego z ziaji i kremu bambino ziaja rozjaśnia przy regularnym stosowaniu, a bambino rozjaśnia cerę przy czym przebarwienia także
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:59   #2286
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Te czerwone ślady to przebarwienia pozapalne. Ciężko jest je usunąć, najlepiej radzą sobie z tym peelingi kwasowe i maści z kwasami, np.Acnederm
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:36   #2287
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ierojustyn Pokaż wiadomość
kochane a jak radzicie sobie z zaczerwieniami twarzy? bo u mnei to chyba największy problem.. z pryszczami pozeganałam się dzięki maści differin i tabletkach doustnych tetralysal[jestem jeszcze w trakcie kruacji a poprawa diametralna] jedyne co mi zostalo to po strupkach mam takie czerwone ślady jak sobie z tym radzić? ;/
miałam jakąś maść przyspieszającą gojenie ran linolantan - ale nic nie pomogła..
U mnie po odstawieniu tetralysalu była xawsxe tragedia, oby u Ciebie to nie wystąpiło ślady usuwam kwasami bo nic innego nie pomaga.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 08:39   #2288
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Co do kremu bambino to odradzam. Naczytałam się świetnych opinii, że ten krem pomaga pozbyć się różnych niespodzianek na buzi i zastosowałam go tylko raz na twarz na noc dla nawilżenia. To był najgorszy błąd, zapchał mnie niemiłosiernie;(
Także nie polecam a na pewno nie dla osób z tłustą cerą z tendencją właśnie do zapychania. Chociaż nie twierdzę, że komuś może faktycznie pomóc.
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:16   #2289
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Co do kremu bambino to odradzam. Naczytałam się świetnych opinii, że ten krem pomaga pozbyć się różnych niespodzianek na buzi i zastosowałam go tylko raz na twarz na noc dla nawilżenia. To był najgorszy błąd, zapchał mnie niemiłosiernie;(
Także nie polecam a na pewno nie dla osób z tłustą cerą z tendencją właśnie do zapychania. Chociaż nie twierdzę, że komuś może faktycznie pomóc.
W KWC nie ma składu tego kremu, ale podejrzewam, że tak jak ich krem ochronny ma wysoko w składzie parafinę, a to samobójstwo dla trądzikowej cery. Tu mozna poczytać o Paraffinum Liquidum itp.:

http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

Ja narazie używam tego kremiku ( JOPPA Skin Renewal Moisturizer with Acai Berry ):

http://www.joppaminerals.com/product...cai-Berry.html

I odpukać na razie mnie nie zapycha, świetny po mineralny makijaż (używam podkładów MEOW Flawless Feline). Na noc mieszam go z odrobinką oleju EMU z Lure Beauty i bardzo fajnie nawilza taka mieszanka. Nadal mam troche kaszke na twarzy, ale nie tak jak kiedys. Wszystkie te kosmetyki zamawiam w zniorowych zamowieniach organizowanych na wizażu. Moja cera jest bardzo podatna na zapychanie i długo trwało zanim znalazłam coś co nie robi jej krzywdy.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 14:42   #2290
Gejsza96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: takie małe miasteczko na zachodzie
Wiadomości: 14
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mam 18 lat i długą historię z trądzikiem. Próbowałam wielu metod, ale w końcu rok temu koleżanka poleciła mi dobrego dermatologa. myślałam, że będzie to mega wydatek. Ale okazało się, że jest możliwość leczenia się na kasę chorych ; )
Rok wystarczył, żeby trądzik zniknął. Dodam, że już pół roku temu było całkiem całkiem. Przede wszystkim jest to zasługa Tetralysalu. Zjadłam tego z 7(?) opakowań(większa dawka). Dodatkowo używałam kosmetyki bezpośrednio na twarz, które zlikwidowały małe grudki. Przede wszystkim chciałabym wyróżnić: duac, aknemycin+akneroxid. Teraz nie mam trądziku, jedynie pojedyńcze małe lub kilka zaskórników. Nie zniechęcajcie się po kilku wizytach. Trzeba czasu i systematyczności.
Mam takie pytanie. Czego najlepiej użyć? Moja cera po tych wszystkich smarowidłach jest w złej kondycji, oczywiście tłusta, w niektórych miejscach wysuszona, mam ślady. Proszę o radę.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

I jeszcze jedno. Jaki apteczny krem do twarzy z filtrem polecacie ?
Gejsza96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 08:36   #2291
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja właśnie sparzyłam się tym kremem bambino i teraz kupiłam humektan. Ma bardzo lekką konsystencję, obrze nawilża i mimo że mam tłustą cerę, nie zostawia tłustego filmu na twarzy, szybko się wchłania. Polecam
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 16:46   #2292
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Gejsza
Moja dermatolog tez mi kazala stosowac Aknemycin. Mam maść Differine.
Tetralysal mi wlasnie przepisala dzis.

Tak w ogole to stosowalyscie ten tonik ?
http://merlin.pl/Dax-Perfecta-No-Pro...19,812815.html
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:35   #2293
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Od ok miesiąca piję bratka- mam wrażenie że moja skóra stała się jakby bardziej wrażliwa, i jakiekolwiek wyciskanie konczy sie 2 dniowym zaczerwienieniem, jednak normalnie nigdy nie miałam zaczerwień tak długo, góra3-4 godziny. Jednak cera wydaje mi się być bardziej oczyszczona, choć nadal mam dużo zmian ropnych podskórnych z zaczerwienieniami. Jakie są wasze spostrzeżenia po piciu bratka? Po jakim czasie wysyp od cherbatki zaczyna się normować?
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:44   #2294
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

hej
jakie polecacie maseczki do twarzy?
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 16:18   #2295
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

zależy co chcesz osiągnąć. Nawilżyć, dotlenić, znormalizować?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 13:04   #2296
ale_elemelka
Raczkowanie
 
Avatar ale_elemelka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 69
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Chciałam Wam dodać nieco otuchy,bo walczyłam z trądzikiem wiele lat.
TETRYSAL pomógł mi pozbyć się go całkowicie! !!! Podeszłam do kolejnej "durnej" ,jak mi się wydawało, terapii z wielkim dystansem aż pewnego dnia , pół roku później obudziłam się bez pryszczy. Stan ten utrzymuje już od roku,myśle,że Tetrysal pomógł mi na dobre,choć liczę się z tym że trądzik może jeszcze wrócić.

Moja kuracja:
tetrysal (6 miesięcy raz dzienne)
duac na noc


Teraz walcze tylko z przebarwieniami, smaruje się Triacnalem z Aven oraz Neostratą HQ. Zobaczymy

Powodzenia,nie poddawajcie się!
__________________
ej ej kup se klej!

Edytowane przez ale_elemelka
Czas edycji: 2010-11-03 o 13:06
ale_elemelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 13:42   #2297
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ale_elemelka Pokaż wiadomość
Chciałam Wam dodać nieco otuchy,bo walczyłam z trądzikiem wiele lat.
TETRYSAL pomógł mi pozbyć się go całkowicie! !!! Podeszłam do kolejnej "durnej" ,jak mi się wydawało, terapii z wielkim dystansem aż pewnego dnia , pół roku później obudziłam się bez pryszczy. Stan ten utrzymuje już od roku,myśle,że Tetrysal pomógł mi na dobre,choć liczę się z tym że trądzik może jeszcze wrócić.

Moja kuracja:
tetrysal (6 miesięcy raz dzienne)
duac na noc


Teraz walcze tylko z przebarwieniami, smaruje się Triacnalem z Aven oraz Neostratą HQ. Zobaczymy

Powodzenia,nie poddawajcie się!
Ja też przeszłam kurację podobnym, ale innym lekiem (Tetracyclinum) i u mnie wrócił dośc szybko - po kilku miesiącach także gratuluję wygranej walki
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 07:46   #2298
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja też brałam kilka lat temu tetralysal i tetracyclinum, niestety po kilku miesiącach od odstawienia miałam to samo, o ile nie gorzej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 08:52   #2299
ale_elemelka
Raczkowanie
 
Avatar ale_elemelka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 69
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Ja też przeszłam kurację podobnym, ale innym lekiem (Tetracyclinum) i u mnie wrócił dośc szybko - po kilku miesiącach także gratuluję wygranej walki
Mam nadzieje,że do mnie już nie powróci. Uzywałście po tej kuracji dalej maści przeciwtrądzikowych i kosmetyków niekomedogennych? Ja staram się ich używać i mam nadzieje że wygrałam tą wojne na dobre.
__________________
ej ej kup se klej!
ale_elemelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 12:23   #2300
asiulek25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 92
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Co do maseczek, które można wykonać w domu działających na redukcję, lub też usuwanie trądziku to jest ich wiele. Na przykład możesz sama w domu zrobić maseczkę z drożdży. Potrzebne będzie około pięciu dekagramów drożdży, kilka łyżek ciepłego mleka. Całość musisz dokładnie wymieszać, połączone składniki dadzą papkę, którą następnie nakłada się na twarz na około piętnastu minut, potem należy ją zmyć. Czynność powtarzaj dwa razy w tygodniu, po miesiącu systematycznego stosowania zauważysz efekty. Drożdże w ogóle znakomicie wpływają na poprawę wyglądu cery trądzikowej, dlatego można je także pić. Kolejną maseczką znakomicie nadająca się do zwalczania trądziku jest maseczka z płatków owsianych. Wykonuję się ją w następujący sposób. Mieszasz z ciepłym mlekiem, podgrzanym lekko, ale nie gorącym, oraz niezbyt zimnym, potem mieszasz z kilkoma łyżkami płatków owsianych, nakładasz na twarz również na kwadrans. Tu masz cały artykuł opisujący domowe sposoby walki z trądzikiem, polecam zapoznanie się z zawartymi tak info http://tradzikmlodzienczy.info.pl/20...dami-domowymi/
asiulek25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 16:01   #2301
Gejsza96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: takie małe miasteczko na zachodzie
Wiadomości: 14
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

[QUOTE=bernadka20;22930804]Gejsza
Moja dermatolog tez mi kazala stosowac Aknemycin. Mam maść Differine.
Tetralysal mi wlasnie przepisala dzis.


Kup sobie Akneroxid. jest bez recepty. po zastosowaniu aknemycin smatuj twarz. wtedy działa o wiele lepiej.
Gejsza96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 16:07   #2302
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Gejsza.
Troche czasu mineło. Końcem wrzesnia byłam i kupilam Aknemycin.
Po zastosowaniu aknemycin czym smarowac buzie ?
A tak apropo...miałas problemy z miesiączką badz widzialas inne skutki uboczne po stosowaniu Tetralysal ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 17:45   #2303
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Jak długo czekałyście na to, by wasz dermatolog przypisał wam antybiotyki doustne? Ja nie korzystam z leczenia dermatologicznego, bo zrazilam sie tym, ze przez długi czas miałam przypisywane nieskuteczne masci i witaminy. Nie chcialabym jeszcze raz w nieskonczonosc przerabiac tego etapu, dlatego jestem ciekawa, czy u innego dermatologa byłaby jakas szansa, by od razu zacząć 'z grubej rury'?
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 21:49   #2304
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mia Vall
Mnie na samym początku sie pytała, ale chciałam sprobowac zewn. Wizyta byla pozniej za miesiac i wtedy mi mowila, zebym brala doustnie Tetralysal.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:52   #2305
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
zależy co chcesz osiągnąć. Nawilżyć, dotlenić, znormalizować?
przede wszystkim nawilżyć
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:23   #2306
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

A ja siedzę sobie właśnie teraz i płaczę. Mam dość trądziku. Muszę iść na kolejną wizytę do dermy i jak wyobrażam sobie jej zawód, że znów wszystko bez efektu to chyba nie pójdę, bo w sumie po co. Zniosę krosty na brodzie i czole tylko nie policzki. Tam wszystko się wolno goi i zostają blizny. Ja nie chce mieć idealnej cery, tylko trądzik już nawet w granicach rozsądku. Przeleciałam przez wszystkie dostępne leki na rynku oprócz doustnych retinoidów, derma mi proponuje, ale ja nie chce, właściwie to nawet nie mam skąd wziąc 200 zł miesięcznie, boję się skutków ubocznych. Myslałam o światłoterapii, może macie jakieś doświadczenia, bo ja się chyba załamie. W akcie desperacji susze twarz nadtlenkiem benzoilu, zawsze najbardziej mi pomagał... nie chcę nawet przypominać sobie o jego skutkach ubocznych. Marzę o jakimś cudownym kremie....Wyżaliłam się...
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 00:01   #2307
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
A ja siedzę sobie właśnie teraz i płaczę. Mam dość trądziku. Muszę iść na kolejną wizytę do dermy i jak wyobrażam sobie jej zawód, że znów wszystko bez efektu to chyba nie pójdę, bo w sumie po co. Zniosę krosty na brodzie i czole tylko nie policzki. Tam wszystko się wolno goi i zostają blizny. Ja nie chce mieć idealnej cery, tylko trądzik już nawet w granicach rozsądku. Przeleciałam przez wszystkie dostępne leki na rynku oprócz doustnych retinoidów, derma mi proponuje, ale ja nie chce, właściwie to nawet nie mam skąd wziąc 200 zł miesięcznie, boję się skutków ubocznych. Myslałam o światłoterapii, może macie jakieś doświadczenia, bo ja się chyba załamie. W akcie desperacji susze twarz nadtlenkiem benzoilu, zawsze najbardziej mi pomagał... nie chcę nawet przypominać sobie o jego skutkach ubocznych. Marzę o jakimś cudownym kremie....Wyżaliłam się...
Współczuję, z tego co tu czytam to mój trądzik jest niczym w porównaniu ze stanem cery innych. Ale najważniejsze to się nie poddawać! Czasami potrzeba dużo czasu, żeby trafić na taki lek, który nam pomoże. Ja już takich miałam parę, ale niestety po jakimś czasie cera uodparniała się i cudowny efekt powoli, stopniowo zanikał...
Czy stosujesz jakieś domowe sposoby, pijesz jakieś ziółka, bierzesz jakieś witaminy albo robisz jakieś maseczki lub peelingi?
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 08:06   #2308
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Peelingi przy bolących krostkach są raczej niewskazane
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 08:46   #2309
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Peelingi przy bolących krostkach są raczej niewskazane
przy takich krostach można robić peeling enzymatyczny
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 09:40   #2310
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
przy takich krostach można robić peeling enzymatyczny
VisionAm, czy mogłabyś polecić jakiś skuteczny peeling enzymatyczny? Zarówno Lirene, jak i Pharmaceris są dla mnie obecnie za słabe
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.