Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 18:00   #2491
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak juz bedziesz miec na odrostach 40 minut to dokladaj na dlugosci.
odzywki mozesz uzyc jakiejkolwiek a jesli nie jest do farbowanych bo takowej nie posiadasz, to po odzywce przeplucz na koniec wlosy woda z octem- to je zakwasi- 1lyzka octu na 1l wody.


sukces wychowawczy




wybacz ale nie pamietam sprawy, przypomnij czym farbowalas, co chcialas osiagnac...?
nie zawsze 12% rudzieje

chybabym zabila dobrze ze zrozumial swoj blad


moj tez jak wczoraj rozmrazal lodowke i przy okazji umyl kuchenke, kafelki i podloge to mnie cholera brala jak dlugo mozna to robic
gdyby nie to,ze mam @ to inaczej by mi musial to wynagrodzic:coje st:
mialam robic Alfa...a skusiłam sie i kupilam Garnier Nutrisse 111 Sahara

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-19 o 18:04
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:06   #2492
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak juz bedziesz miec na odrostach 40 minut to dokladaj na dlugosci.
odzywki mozesz uzyc jakiejkolwiek a jesli nie jest do farbowanych bo takowej nie posiadasz, to po odzywce przeplucz na koniec wlosy woda z octem- to je zakwasi- 1lyzka octu na 1l wody.


sukces wychowawczy




wybacz ale nie pamietam sprawy, przypomnij czym farbowalas, co chcialas osiagnac...?
nie zawsze 12% rudzieje

chybabym zabila dobrze ze zrozumial swoj blad


moj tez jak wczoraj rozmrazal lodowke i przy okazji umyl kuchenke, kafelki i podloge to mnie cholera brala jak dlugo mozna to robic

Dziękuję Ci Bunny za wszelkie rady no i wyrozumiałość i cierpliwość do mnie
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:15   #2493
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, Caskada mam pytanie.
To faktycznie mozna nakładac na włosy
a jesli tak to jak najlepiej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ter-kakao.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:50   #2494
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość




nie powinno byc zadnej juz niespodzianki
ale jak sie boisz ze bedzie bardzo chlodno szaro to mozesz mieszac z natura

ide do biedry, mam kaca po piwie, alez mnie łeb boli
nie pije wiecej... znow sobie obiecuje a bedzie jak zawsze
mam tak samo

o rany ,ledwo żyje cały dzień na nogach i w szkole na 3 zebraniach byłam dopiero wróciłam niedawno

zaczynam się zastanawiać czy ten miodowy blond co mam robić nie będzie za jasny
a tak wogóle to mam ostatnio dużo stresu w życiu osobistym... i ciągle mam problem z podejmowaniem decyzji nie umiem się na nic zdecydowac ogarnia mnie znowu przygnębienie nic mnie nie cieszy próbuje się nie zamartwiać ,ale nie umiem przestać ciagle myśleć o problemach
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:11   #2495
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


raz- za niskie oksy na odrosty powinno byc 9%.
dwa za krotki czas trzymania- na odroscie trzyma sie ok 45 minut.
trzy- to co mialas to byl zloty blond 9.3. moze z 9 na pol czy cos...

Kurde 9% balam sie,że moge sobie zniszczyć włosy robiąc za pierwszym razem,nie sądziłam że po 6% wyjdzie na rudo,mam odrosty ciemny blond... po za tym na ulotce było by trzymac 20-30 minut i się ich posłuchałam teraz jak już będe trzymać to 45 minut
Człowiek się na błędach uczy

Ale co mogę teraz zrobić by wrócić do poprzedniego - złocistego blondu i nie wyjść jeszcze bardziej ruda... ? muszę w tym tygodniu to zrobić nim wyjade

Moj poprzedni post to 2469 na str.83
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2012-11-19 o 19:14
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:19   #2496
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



mam tak samo

o rany ,ledwo żyje cały dzień na nogach i w szkole na 3 zebraniach byłam dopiero wróciłam niedawno

zaczynam się zastanawiać czy ten miodowy blond co mam robić nie będzie za jasny
a tak wogóle to mam ostatnio dużo stresu w życiu osobistym... i ciągle mam problem z podejmowaniem decyzji nie umiem się na nic zdecydowac ogarnia mnie znowu przygnębienie nic mnie nie cieszy próbuje się nie zamartwiać ,ale nie umiem przestać ciagle myśleć o problemach

Asiu może spróbuj wyżalić się dobrej przyjaciólce pogadać z nią wydusić z siebie co Ci leży na sercu wyrzucić z siebie to wszystko wypłakać się.Mi to pomaga.Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.Nie tłum w sobie tego.Może jakaś kawka i ciastko na pocieszenie bez liczenia kalorii.No i ewentualnie zakupy jak możesz sobie na to pozwolić.Każdy ma jakieś problemy ale przy wsparciu bliskiej osoby wszystko można przetrzymać.Mam nadzieję że masz taką.Głowa do góry wszystko się ułoży tylko nie poddawaj sięTrzymam kciuki
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:01   #2497
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a tak wogóle to mam ostatnio dużo stresu w życiu osobistym... i ciągle mam problem z podejmowaniem decyzji nie umiem się na nic zdecydowac ogarnia mnie znowu przygnębienie nic mnie nie cieszy próbuje się nie zamartwiać ,ale nie umiem przestać ciagle myśleć o problemach
napisz nam w klubie

a problemy z podjęciem decyzji też mam ostatnio i to ogrooomne. Myślę, że to ta jesień
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 20:14   #2498
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Asiu może spróbuj wyżalić się dobrej przyjaciólce pogadać z nią wydusić z siebie co Ci leży na sercu wyrzucić z siebie to wszystko wypłakać się.Mi to pomaga.Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.Nie tłum w sobie tego.Może jakaś kawka i ciastko na pocieszenie bez liczenia kalorii.No i ewentualnie zakupy jak możesz sobie na to pozwolić.Każdy ma jakieś problemy ale przy wsparciu bliskiej osoby wszystko można przetrzymać.Mam nadzieję że masz taką.Głowa do góry wszystko się ułoży tylko nie poddawaj sięTrzymam kciuki
tylko, ze nie mam przyjaciółki ani nawet koleżanki z którą bym miała bardzo częste spotkania
jedynie Tż mnie może wysłuchać
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
napisz nam w klubie

a problemy z podjęciem decyzji też mam ostatnio i to ogrooomne. Myślę, że to ta jesień
problem w tym, że na samą myśl o tym wszystkim to mi sie nic nie chce ale może spróbuje coś sklecić
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:35   #2499
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!
a tak wogóle to mam ostatnio dużo stresu w życiu osobistym... i ciągle mam problem z podejmowaniem decyzji nie umiem się na nic zdecydowac ogarnia mnie znowu przygnębienie nic mnie nie cieszy próbuje się nie zamartwiać ,ale nie umiem przestać ciagle myśleć o problemach
Normalnie jakbyś o mnie mówiła, ja jeszcze dodałabym brak mobilizacji, nie mogę się do niczego zmobilizować gdyby nie praca, to chyba spałabym do południa i nie wychodziła z domu przez cały dzień a znowu w nocy spać nie mogę, bo rozmyślam o problemach i jak je rozwiązać, żeby było jak najlepiej. Czasem mam ochotę uciec gdzieś daleko, gdzie nikt mnie nie znajdzie...

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Asiu może spróbuj wyżalić się dobrej przyjaciólce pogadać z nią wydusić z siebie co Ci leży na sercu wyrzucić z siebie to wszystko wypłakać się.Mi to pomaga.Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.Nie tłum w sobie tego.Może jakaś kawka i ciastko na pocieszenie bez liczenia kalorii.No i ewentualnie zakupy jak możesz sobie na to pozwolić.Każdy ma jakieś problemy ale przy wsparciu bliskiej osoby wszystko można przetrzymać.Mam nadzieję że masz taką.Głowa do góry wszystko się ułoży tylko nie poddawaj sięTrzymam kciuki
Ehh, żeby to było takie proste, porozmawiać i dostać gotowe rozwiązanie na tacy ale niestety nie ma tak łatwo.
Rozmowa może pomaga ale...na chwilę, na krótko a później jest dalej to samo. Trzeba mieć oczywiście jeszcze z kim pogadać Chciałbym mieć taką osobę do której mogłabym się zwrócić w każdej trudnej chwili, która by mnie wysłucha, poradziła, pogłaskała po główce...

Mnie osobiście drażni jak ktoś nie znając moich problemów, mówi mi teksty w stylu "Głowa do góry", "Weź się w garść", "Będzie dobrze". Takie teksty, które dla mnie znaczą tyle co "Radź sobie sam, dasz radę ale to nie mój problem". Może osoba, która je mówi, robi to w dobrej wierze ale jak się ma problemy, to inaczej się to odbiera...

Dobra, wystarczy już, bo widzę, że zaczynam mówić od rzeczy, jeszcze chwila i zacznę opisywać swoje życie
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:40   #2500
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
problem w tym, że na samą myśl o tym wszystkim to mi sie nic nie chce ale może spróbuje coś sklecić
nic na siłę


Milka niektórzy nie wiedzą co powiedzieć, co doradzić. Ja lubię słuchać, ale ciężko mi powiedzieć coś mądrego, aby podnieść kogoś na duchu, ale rozumiem, też nie za bardzo lubię gdy ktoś leci z takimi pustymi frazesami, wtedy gdy ja nie wiem co zrobić ze swoim życiem najbardziej lubię gdy wtedy TŻ mnie przytula, Mama albo Tata i wtedy sama wiem, że będzie dobrze, nic mówić nie muszą

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-11-19 o 20:42
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:41   #2501
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc dziewczyny

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tylko, ze nie mam przyjaciółki ani nawet koleżanki z którą bym miała bardzo częste spotkania
jedynie Tż mnie może wysłuchać

problem w tym, że na samą myśl o tym wszystkim to mi sie nic nie chce ale może spróbuje coś sklecić
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Normalnie jakbyś o mnie mówiła, ja jeszcze dodałabym brak mobilizacji, nie mogę się do niczego zmobilizować gdyby nie praca, to chyba spałabym do południa i nie wychodziła z domu przez cały dzień a znowu w nocy spać nie mogę, bo rozmyślam o problemach i jak je rozwiązać, żeby było jak najlepiej. Czasem mam ochotę uciec gdzieś daleko, gdzie nikt mnie nie znajdzie...


Ehh, żeby to było takie proste, porozmawiać i dostać gotowe rozwiązanie na tacy ale niestety nie ma tak łatwo.
Rozmowa może pomaga ale...na chwilę, na krótko a później jest dalej to samo. Trzeba mieć oczywiście jeszcze z kim pogadać Chciałbym mieć taką osobę do której mogłabym się zwrócić w każdej trudnej chwili, która by mnie wysłucha, poradziła, pogłaskała po główce...

Mnie osobiście drażni jak ktoś nie znając moich problemów, mówi mi teksty w stylu "Głowa do góry", "Weź się w garść", "Będzie dobrze". Takie teksty, które dla mnie znaczą tyle co "Radź sobie sam, dasz radę ale to nie mój problem". Może osoba, która je mówi, robi to w dobrej wierze ale jak się ma problemy, to inaczej się to odbiera...

Dobra, wystarczy już, bo widzę, że zaczynam mówić od rzeczy, jeszcze chwila i zacznę opisywać swoje życie
widze, ze chyba taki czas, u mnie tez jakos jest tak nie do konca dobrze, no i ciagle chce mi sie plakac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 20:48   #2502
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a tak ogólnie to się biedzę nad raportami, ale już mi się nie chce, idę myju, coś przekąsić i do wyrka poczytać.

Dobranoc i do jutra
i nie smutać się! Święta idą

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

a na poprawę nastroju Wam powiem, że mój TŻ się rozmyślił i jednak nie chce, abym obcinała włosy, już jest na nie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:00   #2503
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Milka niektórzy nie wiedzą co powiedzieć, co doradzić. Ja lubię słuchać, ale ciężko mi powiedzieć coś mądrego, aby podnieść kogoś na duchu, ale rozumiem, też nie za bardzo lubię gdy ktoś leci z takimi pustymi frazesami, wtedy gdy ja nie wiem co zrobić ze swoim życiem najbardziej lubię gdy wtedy TŻ mnie przytula, Mama albo Tata i wtedy sama wiem, że będzie dobrze, nic mówić nie muszą
Z bliskimi osobami jest inaczej, bo wiesz, że znają Twoją sytuację i starają się Cię pocieszyć i doradzić jak tylko potrafią i ja to bardzo doceniam. Nawet jak nie potrafią pomóc, to okazują zainteresowanie. Bardziej mi chodzi o osoby, które nie wiedzą z jakiego powodu masz problemy i nawet nie zapytają tylko od razu walą "Głowa do góry, będzie dobrze"

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
widze, ze chyba taki czas, u mnie tez jakos jest tak nie do konca dobrze, no i ciagle chce mi sie plakac
właśnie a jakbym jeszcze słuchała jakichś smutnych piosenek, to tylko musiałabym się zaopatrzyć w paczkę chusteczek i ryczeć, szkoda tylko, że dzięki temu nie dałoby się rozwiązać tych wszystkich problemów.

Ja mam jutro rozmowę kwalifikacyjną o pracę, obecnej mam już serdecznie dość i co? Kompletnie nie wierzę, że mi się uda Masakra jakaś

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

a na poprawę nastroju Wam powiem, że mój TŻ się rozmyślił i jednak nie chce, abym obcinała włosy, już jest na nie
a trzeba było ciąć, póki był na tak
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:19   #2504
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej wróciłam dziś popołudniu do domu po całym weekendzie u Tż. Standardowo odpoczęłam nabrałam trochę energii i chęci do wszystkiego cały dzień zastanawiałam się co Wam napisać ale nie mam pojęcia ponieważ nie dzieje się nic szczególnego czym mogłabym się z Wami podzielić. Na temat tych gorszych dni powiem jedynie tyle że u mnie wręcz przeciwnie ostatnio wszystko co złe gdzieś staram się odsunąć na drugi plan i myśleć przede wszystkim o sobie i swoim szczęściu a Tż dodatkowo a raczej powinnam napisać przede wszystkim pomaga mi to realizować dodatkowym małym pocieszeniem w ostatnich dniach był dla mnie fakt że udało mi się wygrać konkurs na jednym z portali urodowych i czekam na paczuszkę z kosmetykami Lovely podobno mają się w niej znaleźć między innymi tusz o którym pisałyście (ten niebieski) więc przy okazji skreślam z listy kandydata do przetestowania i 10 lakierów do paznokci z nowej jesiennej kolekcji więc sobie trochę poszaleję z kolorkami umyję jutro głowę i postaram się coś cyknąć dla odświeżenia jak to tam z tym moim kolorem sprawa się ma
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:20
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 00:22   #2505
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tylko, ze nie mam przyjaciółki ani nawet koleżanki z którą bym miała bardzo częste spotkania
jedynie Tż mnie może wysłuchać

problem w tym, że na samą myśl o tym wszystkim to mi sie nic nie chce ale może spróbuje coś sklecić

Mam nadzieję że nie jesteś sama ze swoimi problemami że możesz liczyć na wsparcie swojej rodziny
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 07:36   #2506
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzien dobry kochane

Widze, ze troszke posmutniałyście wczoraj
chyba taka aura jest i na wszystkich tak to dziala.
Kiedy jest piekny dzien, nawet zima, kiedy jest mroz, lezy śnieg ale swieci słońce ( kocham taka pogode)to i problemy, niby sa ale wydaja sie jakby nie az takie straszne i zawsze przychodzi mysl "jakos to bedzie, zawsze sie jakos uklada".
I trzeba zyc dalej.
Rozdrapywanie problemow na czynniki pierwsze nic nie da,a jedynie bedzie nam gorzej.
Przerabiłam juz takie stany i balam sie,ze sama juz z tego nie wyjde,ale powoli,powoli...
Najwazniejsze jest to,zeby miec przy sobie bliskich babcie,mame,tż....
I zawsze "jakoś sie ułozy"

Juz ma kupione 2 farby
Nutrissa i moja Palette w razie W
I Alfa do mnie jeszcze jedzie

Umyłam juz łeb, spróbowałam tej nowej odzywki Dove co kupiłam, i na razie powiem tylko tyle,ze obłednie pachnie
a na 12 do pracy i do 21 bede tam siedziec, matko co za monotonia zyciowa
Ale czwartek, piatek jade do siebie i bede sie leniuchowac, a co!

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-20 o 07:40
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:19   #2507
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzień dobry
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:23   #2508
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dobry.
My dzisiaj widze same na watku
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:32   #2509
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobry.
My dzisiaj widze same na watku
ktoś go musi pilnować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 09:33   #2510
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ktoś go musi pilnować
ja moge pilnowac do 11:30, bo na 12 mam do pracy
Matko jakie ja dzisiaj porypane sny mialam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:01   #2511
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja moge pilnowac do 11:30, bo na 12 mam do pracy
Matko jakie ja dzisiaj porypane sny mialam
ja mam na 16 ćwiczenia

a sny też miałam dziwne, tzn. miłe, ale śmieszne


CZEKO ! co Ty masz na głowie? Rudzielca?! Kto Ci to zrobił i dlaczego?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:07   #2512
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
w tamtym tygodniu o tym pisałam byłam u fryzjerki (w galerii handlowej,bo tam robią Alfaparfem),ale jakaś taka mało rozgarnięta mi się wydawała ta Pani,albo może tylko mi sie tak wydawało, odrazu powiedziała,ze nie da rady, poradziła rozjaśniacz.
a jakie masz teraz wlosy czym do tej pory farbowalas?
udzielilam porady od zeszlego tygodnia prawie 300 osobom i wybacz ze cie nie pamietam

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
gdyby nie to,ze mam @ to inaczej by mi musial to wynagrodzic
mialam robic Alfa...a skusiłam sie i kupilam Garnier Nutrisse 111 Sahara
moja krew moj mi wczoraj wieczor caly wynagradzal a potem usnelismy po perfekcyjnej, jeszcze nawet ze mna obejrzal bez gadania a na 6 do pracy
to zaszalalas z farbami teraz sie szykuj bo nowe palette nam wchodza naturals z jojoba

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny, Caskada mam pytanie.
To faktycznie mozna nakładac na włosy
a jesli tak to jak najlepiej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ter-kakao.html
mysle ze mozna na zasadzie olejowania, nakladasz kilka h trzymasz i myjesz wlosy tyle ze mysle ze z umyciem moze byc klopot bo nie wiem jak tluste to jest ale chyba dosc mocno

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



mam tak samo

o rany ,ledwo żyje cały dzień na nogach i w szkole na 3 zebraniach byłam dopiero wróciłam niedawno

zaczynam się zastanawiać czy ten miodowy blond co mam robić nie będzie za jasny
a tak wogóle to mam ostatnio dużo stresu w życiu osobistym... i ciągle mam problem z podejmowaniem decyzji nie umiem się na nic zdecydowac ogarnia mnie znowu przygnębienie nic mnie nie cieszy próbuje się nie zamartwiać ,ale nie umiem przestać ciagle myśleć o problemach
asia to moze napisz nam w klubie, moze ci ulzy?

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Kurde 9% balam sie,że moge sobie zniszczyć włosy robiąc za pierwszym razem,nie sądziłam że po 6% wyjdzie na rudo,mam odrosty ciemny blond... po za tym na ulotce było by trzymac 20-30 minut i się ich posłuchałam teraz jak już będe trzymać to 45 minut
Człowiek się na błędach uczy

Ale co mogę teraz zrobić by wrócić do poprzedniego - złocistego blondu i nie wyjść jeszcze bardziej ruda... ? muszę w tym tygodniu to zrobić nim wyjade

Moj poprzedni post to 2469 na str.83
nalozyc 10.3 albo 9.3 z oksy 9% na to jeszcze raz...

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzien dobry kochane

Widze, ze troszke posmutniałyście wczoraj
chyba taka aura jest i na wszystkich tak to dziala.
Kiedy jest piekny dzien, nawet zima, kiedy jest mroz, lezy śnieg ale swieci słońce ( kocham taka pogode)to i problemy, niby sa ale wydaja sie jakby nie az takie straszne i zawsze przychodzi mysl "jakos to bedzie, zawsze sie jakos uklada".
I trzeba zyc dalej.
Rozdrapywanie problemow na czynniki pierwsze nic nie da,a jedynie bedzie nam gorzej.
Przerabiłam juz takie stany i balam sie,ze sama juz z tego nie wyjde,ale powoli,powoli...
Najwazniejsze jest to,zeby miec przy sobie bliskich babcie,mame,tż....
I zawsze "jakoś sie ułozy"

Juz ma kupione 2 farby
Nutrissa i moja Palette w razie W
I Alfa do mnie jeszcze jedzie

Umyłam juz łeb, spróbowałam tej nowej odzywki Dove co kupiłam, i na razie powiem tylko tyle,ze obłednie pachnie
a na 12 do pracy i do 21 bede tam siedziec, matko co za monotonia zyciowa
Ale czwartek, piatek jade do siebie i bede sie leniuchowac, a co!
ciekawa jestem ktora dove powiesz ze jest lepsza

ja juz jestem, pospalam troche
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:12   #2513
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, pani J.P. ma fajnie pocieniowane włosy, ale czy mogłabyś mi napisać, co mogłabym powiedzieć fryzjerce, żeby tak mnie obcięła? Tzn. na pewno pokazałabym fotkę ale żeby ona jeszcze dobrze mnie zrozumiała
bo fajnie się jej te włosy układają, tak wywijają, może gdybym zaczęła suszyć na szczotkę to mogłabym podobny efekt osiągnąć
i w ogóle boski kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5d4feb7f9e1d15c5d0cf7df4117057d1e8f1f4e7.jpg (16,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 652d1ebf7c36551dcf7f08190c01050bd503a6c8.jpg (28,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23168.jpg (62,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna-przetakiewicz.jpg (83,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2_91474.jpg (88,8 KB, 39 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:17   #2514
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam na 16 ćwiczenia

a sny też miałam dziwne, tzn. miłe, ale śmieszne


CZEKO ! co Ty masz na głowie? Rudzielca?! Kto Ci to zrobił i dlaczego?
widzialam tez na Fb, ze chyba nas zdradziła

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jakie masz teraz wlosy czym do tej pory farbowalas?
udzielilam porady od zeszlego tygodnia prawie 300 osobom i wybacz ze cie nie pamietam


moja krew moj mi wczoraj wieczor caly wynagradzal a potem usnelismy po perfekcyjnej, jeszcze nawet ze mna obejrzal bez gadania a na 6 do pracy
to zaszalalas z farbami teraz sie szykuj bo nowe palette nam wchodza naturals z jojoba


mysle ze mozna na zasadzie olejowania, nakladasz kilka h trzymasz i myjesz wlosy tyle ze mysle ze z umyciem moze byc klopot bo nie wiem jak tluste to jest ale chyba dosc mocno


asia to moze napisz nam w klubie, moze ci ulzy?


nalozyc 10.3 albo 9.3 z oksy 9% na to jeszcze raz...


ciekawa jestem ktora dove powiesz ze jest lepsza

ja juz jestem, pospalam troche

jaka nowa Paletta?
podaj no mi linka to moze 4 farbe kupie
mam to maslo własnie.
Uzywalam normalnie do ciala i takie tluste to nie jest, ale raczej zrezygnuje z kladzenia tego na wlosy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:21   #2515
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny, czy wiecie jaki oksydant jest w Wellaton w poziomach 9 i 10?
6% czy 9%? Wellaton ta klasyczna, którą miesza się w miseczce z pędzelkiem, nie chodzi mi o tę w piance.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:27   #2516
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny, pani J.P. ma fajnie pocieniowane włosy, ale czy mogłabyś mi napisać, co mogłabym powiedzieć fryzjerce, żeby tak mnie obcięła? Tzn. na pewno pokazałabym fotkę ale żeby ona jeszcze dobrze mnie zrozumiała
bo fajnie się jej te włosy układają, tak wywijają, może gdybym zaczęła suszyć na szczotkę to mogłabym podobny efekt osiągnąć
i w ogóle boski kolor
kitka tu nie ma wielkiej filozofii ciecia- łatwiejsze od tamtego boba.
ma 2 warstwy- jedna dluga za ramiona, gorna korona krotsza tak do konca szyi/obojczykow. strzyzone jest cieniowaniem jak widze kat 90stopni. i na koniec wywiniete w postaci pazurkow na szczote podkrecajac do wewnatrz- ale mozesz i na zewnatrz wywijac jak u aniolkow victorias secret- to ciecie jest uniwersalne.
a kolor popielaty blond 9.1 z czyms ciemniejszym widze...

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
widzialam tez na Fb, ze chyba nas zdradziła



jaka nowa Paletta?
podaj no mi linka to moze 4 farbe kupie
mam to maslo własnie.
Uzywalam normalnie do ciala i takie tluste to nie jest, ale raczej zrezygnuje z kladzenia tego na wlosy
o taka

http://www.palette.schwarzkopf.com/c...rs-shades.html

tylko w lelku ja widzialam na razie...

po prostu moze byc tak ze jakbys za duzo nasmarowala to potem z 3x umyjesz wlosy

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez fencze Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wiecie jaki oksydant jest w wellaton w poziomach 9 i 10?
6% czy 9%? Wellaton ta klasyczna, którą miesza się w miseczce z pędzelkiem, nie chodzi mi o tę w piance.
9%.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:29   #2517
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka tu nie ma wielkiej filozofii ciecia- łatwiejsze od tamtego boba.
ma 2 warstwy- jedna dluga za ramiona, gorna korona krotsza tak do konca szyi/obojczykow. strzyzone jest cieniowaniem jak widze kat 90stopni. i na koniec wywiniete w postaci pazurkow na szczote podkrecajac do wewnatrz- ale mozesz i na zewnatrz wywijac jak u aniolkow victorias secret- to ciecie jest uniwersalne.
a kolor popielaty blond 9.1 z czyms ciemniejszym widze...


o taka

http://www.palette.schwarzkopf.com/c...rs-shades.html

tylko w lelku ja widzialam na razie...

po prostu moze byc tak ze jakbys za duzo nasmarowala to potem z 3x umyjesz wlosy

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------


9%.
mam Lelka w miescie to moze sie wybiore i zobacze
a czym sie rozni od tej "starej" wersji?
Co do tego masła to jak mam myc 3x to ja dziekuje.
Oleje zmywam na raz i jest ok. (malwa daje rade)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:30   #2518
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka tu nie ma wielkiej filozofii ciecia- łatwiejsze od tamtego boba.
ma 2 warstwy- jedna dluga za ramiona, gorna korona krotsza tak do konca szyi/obojczykow. strzyzone jest cieniowaniem jak widze kat 90stopni. i na koniec wywiniete w postaci pazurkow na szczote podkrecajac do wewnatrz- ale mozesz i na zewnatrz wywijac jak u aniolkow victorias secret- to ciecie jest uniwersalne.
a kolor popielaty blond 9.1 z czyms ciemniejszym widze...


o taka

http://www.palette.schwarzkopf.com/c...rs-shades.html

tylko w lelku ja widzialam na razie...

po prostu moze byc tak ze jakbys za duzo nasmarowala to potem z 3x umyjesz wlosy

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------


9%.
Dzięki Bunny
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:33   #2519
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka tu nie ma wielkiej filozofii ciecia- łatwiejsze od tamtego boba.
ma 2 warstwy- jedna dluga za ramiona, gorna korona krotsza tak do konca szyi/obojczykow. strzyzone jest cieniowaniem jak widze kat 90stopni. i na koniec wywiniete w postaci pazurkow na szczote podkrecajac do wewnatrz- ale mozesz i na zewnatrz wywijac jak u aniolkow victorias secret- to ciecie jest uniwersalne.
a kolor popielaty blond 9.1 z czyms ciemniejszym widze...
dziękuję
tak chciałam wiedzieć, żeby w razie czego fryzjerka mi nic nie wkręciła dzięki Tobie nie chodzę ciemna do frynia i nie daję sobie niczego wcisnąć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:37   #2520
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej
wczoraj wypiłam pół martini i jak zasnęłam o 21 to dopiero teraz wstałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.