Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Krem zapewnia dogłębna pielęgnację skóry suchej. Ph przyjazne dla skóry- tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

zapachowa
Skóra
sucha
balsamy

najlepiej wydane 8 zł w życiu

Zacznijmy od tego, że szukałam balsamu do ciała, który będzie nawilżał, nie będzie mieć parafiny w składzie i nie będzie tłusty. Nienawidzę tłustych produktów, żadnych maseł, musów, olejków, brrr.
Do tego produktu przekonały mnie opinie, że dobrze się wchłania, że nawilża, brak parafiny w składzie, no i niska cena.

No i jestem zachwycona! Oczywiście po produkcie, który ma składzie masło shea, olej kokosowy i masło kakaowe nie spodziewałam się jakiegoś super wchłaniania, a tu szok - niewielka ilość produktu naprawdę się wchłania na tyle dobrze, że po kilku minutach można się ubrać i nie ma się niekomfortowego uczucia lepkości! Natomiast większa ilość nałożona wieczorem daje nawilżenie, które utrzymuje się jeszcze po porannym prysznicu.

Naprawdę świetny produkt, nigdy nie miałam tak dobrego produktu do ciała :)

Ulubieniec do wszystkiego!

Niezaprzeczalną zaletą tego produktu jest piękny zapach. Uwielbiam zapach masła kakowego, a tu w duecie z masłem shea naprawdę pobudza zmysły :)

Działanie: konsystencja mleczka, łatwo rozprowadza się po skórze, dzięki czemu jego wydajnosc jest bardzo przyzwoita. Po aplikacji skóra jest miękka i niesamowicie gładka. Nie kazdy balsam daje taki efekt. Zostawia delikatny polysk i przyjemny film, ale nie tłusty, do którego wszystko się klei. Jest to mój ulubiony krem do ciała, i kiedy mi się skonczy na pewno sięgnę po drugie opakowanie. To raczej nie zdarzy się szybko, bo wystarczy malutka ilośc do pokrycia całego ciała.

Wręcz uniwersalny

Na zakup zdecydowałam się po przeczytaniu licznych pozytywnych opinii właśnie tutaj! ;) Produkt bardzo tani (8 zł w promocji za 500ml - świetnie!), a naprawdę całkiem niezły. Używam go na dwa sposoby:
* Zgodnie z producentem - jako balsam do ciała
* Jako maskę/krem do włosów

W obu sytuacjach produkt sprawdza się dobrze, można nawet powiedzieć że bardzo dobrze. Jako balsam do ciała regeneruje i nawilża wysuszoną skórę, pozostawia na skórze delikatny film. Według mnie bardzo ładnie pachnie (powiedziałabym, że coś w stylu lodów waniliowych lub budyniu).
Jeśli chodzi o użycie na włosach - nakładałam początkowo na suche, jakoś 1-2h przed myciem, potem normalnie zmywałam szamponem. Ostatnio zaczęłam delikatnie zwilżać kosmyki i dopiero aplikować - taki sposób polecam bardziej, balsam łatwiej nałożyć i lepiej trzyma się włosa. Dalsze etapy klasyczne - po około 2h umyłam szamponem. Po użyciu włosy sypkie, miękkie, ładnie pachnące.

Treściwy i dobry

Isana ma dobre produkty, lepsze niż niektóre produkty drogeryjne i wśród tych wartościowych produktów jest ten krem.
Zaczynając od opakowania plastikowy duży słoiczek, mało który ma tak dużą pojemność i to w tak niskej cenie. Oczywiście krem jest zabezpieczony folią więc mamy pewność, że nikt go nie otwierał przed nami.
Zapach delikatny, czekolada z kokosem, na skórze nie utrzymuje się długo.
A teraz to co najważniejsze czyli krem. Skład ma dobry, ja nie mam do niego zastrzeń. Jeśli chodzi o działanie to moje sucha skóra na nogach jest mu wdzięczna widać nawilżenie, skóra jest gładsza i bardziej miękka.
Widziałam, opinie że sprawdza się na włosach, spróbowałam nałożyłam przed myciem i włosy faktycznie były gładsze. Na pewno kupię ponownie.

Delikatne nawilżenie

Produkt ma delikatną, kremową, lekką i lejącą konsystencję. Nałożenie grubszej warstwy wymaga dłuższego rozprowadzania na skórze dlatego polecam stosować cienką warstwę, ponieważ zdecydowanie przyspiesza pracę. Jak również niweluje stracony czas na dłuższe wcieranie kremu.
Produkt nawilża skórę, jednak nie jest to długotrwały efekt, jest on do codziennego stosowania. Wchłania się kilka minut, zaraz po aplikacji lepiej nie ubierać się, ponieważ może pozostawiać nieestetyczne plamy, jak również przenosić silny zapach.
Produkt posiada bardzo ładny, kakaowy zapach w opakowaniu, jednak po kontakcie ze skórą delikatnie się zmienia i już jak dla mnie nie jest tak przyjemny. Jednak nie uznaję to za dużą wadę, ponieważ produkt nie utrzymuje długo zapachu na skórze dlatego jest to raczej cecha neutralna.
Produkt posiada wysoką pojemność przez co zapach z czasem może irytować, dlatego warto mieć zamiennik zapachowy by móc stosować je naprzemiennie. Opakowanie z nakrętką jest bardzo wygodne, można wykorzystać produkt do samego końca.
Jest to idealny zapach na okres jesienno-zimowy. Na miesiące letnie, czy nawet wiosenne jest zbyt ciężki i słodki.
Produkt posiada niską cenę, jak za taką pojemność i działanie. Jest ogólnodostępny, można go zdobyć w każdym Rossmannie. W czasie promocji można kupić go za niewielkie pieniądze, co jest dodatkową zachęcającą cechą.

Doskonale nawilża i kusi zapachem

Marka Isana jest doskonale znana wszystkim odwiedzających Rossmann. Co chwila poszerzają swój asortyment, a dodatkowo kosmetyki posiadają wielki wybór zapachowy. Kolejnym plusem, który do mnie przemawia to dobra jakość w przystępnej cenie. Chętnie sięgam po te produkty i jeszcze chętniej próbuje nowości. Tym razem trafiłam na krem do ciała z masłem shea i kakao.

Opakowanie jest bardzo estetycznie wykonane. Produkt znajduje się w słoiku zakręcanym na zakrętkę. Duża pojemność, bo aż 500 ml. Plastikowy słoik jest w odcieniu bieli, z naklejką prezentującą ziarna kakaowca, zakrętka natomiast jest w odcieniu brązu z tą samą szatą graficzną. Wszystko bardzo ładnie się prezentuje. Spodobało mi się że po otwarciu natknęłam się na dodatkowe zabezpieczenie w postaci folii, co upewniło mnie tylko, że nikt wcześniej nie maczał w nim palców. konsystencja jest gęsta, kremowa, wygodnie się nią aplikuje i jest przyjemna w dotyku. Przyjemny zapach umila użytkowanie. Cieszy mnie że jest długotrwały.

Produkt dobrze się wchłania, od razu po nałożeniu balsamu na ciało mogę założyć na siebie ubrania bez obaw że się przykleją. Doskonale się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu. Fajnie nawilża ciało, dzięki czemu skóra jest delikatna i przyjemna w dotyku. Nie szczypie, gdy nakładamy go bezpośrednio na skórę po goleniu. czego można oczekiwać od kremu do ciała? Przede wszystkim nawilżenia - co daje. Spełnia swoje zadanie i dlatego jestem z niego zadowolona. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to do otwarcia. Przy suchych dłoniach, otwiera się bez problemu, gdy mamy na nich krem tu pojawiają się delikatne schody. No cóż, widocznie taki jego urok. Sama wiedziałam na co się piszę, wybierając produkt w takim opakowaniu. Ciekawa jestem czy kiedyś jakiś producent wpadnie na to aby zakrętki miały na bokach jakieś antypoślizgi - to byłby czad!

W porządku

Będąc w Rossmannie postanowiłam kupić jakiś pierwszy z brzegu tani krem do ciała i wtedy do mojego koszyka trafił krem do ciała marki ISANA.
Generalnie krem jest ok, jest tani, w miarę dobrze nawilża (nie jakoś rewelacyjnie), jest całkiem wydajny.

W mojej topce kremów

Bardzo fajny krem do ciała o ładnym przyjemnym zapachu. Dobrej jakości, z wygodnym, chociaż oczywiście typowym opakowaniem. Dobrze nawilża a przy tym nie drażni ani nie uczula. Super łatwo dostępny (bo w każdym Rossmannie), do tego za grosze. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam.

Mój ulubiony

Jeden z moich ulubionych kremów do ciała ( i do włosów)
Cenię go za rewelacyjne nawilżenie ciała oraz super cenę, pojemność i wydajność.

Cyklicznie do niego wracam. Jeden z moich ulubieńców od lat

Duże nadzieje i rozczarowanie

Stosowałam już kremy do ciała z Isany i sprawdzamy mi się dobrze. Kupiłam ten z nadzieją, że będzie podobnie. Gdy otworzyłam opakowanie zapach we mnie uderzył. Nie był przyjemny, wręcz mdlący. Działanie nikłe. Ze względu na ten zapach skończenie opakowania było bardzo ciężkie.

Całkiem dobry skład, chemiczny zapach

Dobrze spełnia swoją funkcję w letniej pielęgnacji wieczornej, jednak zapach jest męczący przy dłuższym, codziennym stosowaniu produktu. Produkt z łatwością się wchłania, ale jest za ciężki do nakładania na dzień pod ubrania.

Lubię

Bardzo lubię to masło do ciała. Ma świetny zapach (jest trochę sztuczny - ale to mi nie przeszkadza) i bardzo dobrze nawilża skórę :) Opakowanie dobre - można wszystko wygrzebać do końca. Cena bardzo dobra w stosunku do jakości. Jednym słowem bardzo dobry produkt godny polecenia :)