Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Krem zapewnia dogłębna pielęgnację skóry suchej. Ph przyjazne dla skóry- tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Struktura
balsamy
zapachowa
w słoiku

Cudo

Krem jest w wielkim opakowaniu-bardo dobrze, bo starczy na długo. Zapach ma cudowny, jakbym się smarowała czekoladą. Ma lekką konsystencję, nie jest tłuściochem. Wchłania się bardzo szybko. Ładnie nawilża. Używam go do rąk i całego ciała. Ma teraz zmienione opakowanie, które bardzo s=estetycznie wygląda. Chyba już nie kupię innego kremu. Do tego świetna cena. Polecam.

Coś dziwnego.

DZIAŁANIE I UŻYCIE: Choć nigdy nie miałam problemów z suchością skóry - kupiłam go. Dobrze się rozprowadza, jednak długo się wchłania. Gdy już się wchłonie, pozostawia na skórze dziwną, tłustą (?) powłoczkę. Po pewnym czasie ta warstwa znika, lecz skóra jest tępa w dotyku. Odnoszę wrażenie, że ten krem mnie podrażnia lub uczula, ponieważ w niektórych miejscach odczuwam silne swędzenie, którego nigdy wcześniej nie miałam.
ZAPACH: Zapach jest zabójczy! Moje ulubione klimaty - słodka woń przypominająca zapach budyniu czekoladowego. Aż chciałoby się go zjeść. Natomiast po nałożeniu kremu na ciało, dziwnie reaguje ze skórą i zaczyna sztucznie pachnieć. Zapach nie utrzymuje się długo.
OPAKOWANIE: Wielki i pojemny słój 500ml. Lubię takie formy opakowania, bo wiem, że wszystko zużyję (o ile tak się stanie). W podróż raczej niepraktyczny. Z pewnością gdy ten krem mi się skończy, to wykorzystam go jako pojemnik na przechowanie czegoś.
INNE: Dobra cena, dobra wydajność.

spodziewałam się ciut WIĘCEJ P

Rossmanowy produkt z pewnością uwiedzie każdego swoim kuszącym kakaowym zapachem wpadającym w przyjemnie słodkie tony. Niestety owy aromat jest nietrwaly i szybko ulatnia się ze skóry.
Gęstą i zwarta konsystencja kremu mimo że opanowanie jest pojemne sprawia że łatwo przedobrzyc z ilością co w konsekwencji sprawi że zużycie będzie szybsze.
Produkt posiada bez wątpienia skuteczne właściwości nawilżające i wyglądające.
Szybko się wchłania i łatwo rozprowadza
NIE PODRAŻNIA a dodam że mam lekką skłonność do alergii.
Cena regularna 12 zł a zdarzyć się może na promocji 8 złotych zdcydowania zachęca do przetestowania na własnej skórze.
- Czy polecam... myślę że to Zależy:)

Ulubieniec!

Plusy:
- cena
- duża pojemność
- konsystencja - Bardzo łatwo się rozprowadza na skórze
- naprawdę nawilża moją skórę i daje uczucie ulgi
- szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy/dziwnego filmu, za to skóra jest mieciutka i satynowa
- przyjemny zapach
Minusy:
Brak

Jak dla mnie średni

Nie wspominam użytkowania jakiegoś super extra. No nie przypasiło mi to masło, konsystencja tępa, miałam wrażenie że się nie wchłania w ogóle, czyli o szybkim ubraniu się nie ma mowy.
Po składniku - maśle shea - spodziewałam się intensywnej regeneracji ale takiej niestety nie zauważyłam.
Wydajność byłaby super ale ja ostatecznie nie używałam często i musiałam wyrzucić bo mi zalegało dość długo...
Zapach nawet ładny.

Przyjemny

Krem posiada bardzo ładny, kakaowy zapach, jednak po nałożeniu na skórę zmienia się. Nadal jest przyjemny ale zdecydowanie odchodzi od zapachu w opakowaniu.
Konsystencja kremu, delikatna, jednak w momencie nakładania na skórę tworzyły się smugi i ciężko się wtapiał w skórę. Jeśli nie potrzebowałam szybkiego wchłonięcia to było w porządku, jednak jeśli zależało mi na czasie to zdecydowanie nie był odpowiedni produkt.
Jest on bardzo wydajny, co w połączeniu z jego pojemnością sprawia, że wystarcza na dłuższy okres czasu. Z czasem miałam problem by go zużyć i w pewnym momencie zaczął mnie drażnić więc na pewien czas od niego odeszłam, jednak wracam do niego bo na prawdę miał fajny efekt.
Nie nawilża bardzo suchej skóry ale nadawał się idealnie na lato. Było to związane z tym, że w lecie nie mam problemu z silnym przesuszeniem.
Cena produktu jest niska, dzięki czemu za niewielkie pieniążki mamy produkt, który wystarcza na dłuższy czas. Nawilżenie jest długotrwałe, zapach nie utrzymuje się długo.
Mimo, że jest to produkt do ciała fajnie sprawdzał się jako odżywka do włosów. Nakładałam go przed myciem, na suche włosy i w sumie głównie tak go zużyłam. Jest bardzo przyjemny jednak lubię zmiany zapachów więc pojemność troszkę za duża. Polecam dla średnio przesuszonej skóry.

Pozytywne zaskoczenie

Z reguły nie sięgam po balsamy tej marki, ale skusiła mnie atrakcyjna cena oraz masło shea i kakao. Opakowanie jest całkiem spore, i wygodne w użytkowaniu. Po jego otwarciu of razu czuc mocny zapach. Na początku bardzo mi się spodobał, z czasem stwierdzam że jest nieco mdły, ale nie jest to dla mnie dużym problemem. Samo działania balsamu bardzo mnie zaskoczyło. Nie spodziewałam się rewelacji za tą cene, jednak okazało się inaczej. Balsam ma dość gęstą konsystencję, jak przystało na masło. Bardzo ładnie się rozprowadza, nie tworzy smug i błyskawicznie się wchłania. Świetnie nawilża, łagodzi podrażnieną skórę po goleniu, czy opalaniu, a myślałam, że będzie podrażniał że względu na mocny zapach. Pozostawia ją gładką i przyjemną w dotyku. W dodatku jest bardzo wydajny. Jedyne co bym w nim zmieniła to zapach, aby nie był tak słodki i mdły,ale to kwestia gustu. Mimo wszystko na pewno kupię to ponownie i polecam go, nawet osobom o wrażliwej skórze.

nie nie nie nie nie nie

To masło to jest jakiś KOSZMAR. Kupiłam bo nie było w drogerii masła kakaowego Bielendy, które uwielbiam. Po otworzeniu opakowania w domu rzucił się na mnie okropny, sztuczny zapach plastikowego i alkoholowego kakao. Ten zapach jest naprawdę odrzucający. Samo działanie nie było lepsze, kosmetyk się okropnie rolował na mojej skórze, wcale w nią nie wsiąkał, no porażka. Wyrzuciłam po kilku podejściach.

zawód

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Ładny zapach, duża pojemność, wydajność - i to by było na tyle z plusów. Już sama aplikacja stawała się problematyczna, krem jest tępy i trzeba się napracować by go wetrzeć w ciało. Nawilżenie nie utrzymywało się zbyt długo. Poza tym zostawiał białe smugi. Koniec końców zużyłam do smarowania pięt. Nigdy więcej.

KREM DO CIAŁA

Jak dla mnie trochę za rzadki. Jednakże pachnie super, dość długo pozostaje na skórze i zdaje się dobrze nawilża. Starcza na długo, z racji tego że jest taki właśnie trochę za rzadki nie trzeba go dużo nakładać. Cena jak najbardziej na plus :)

dwa zastosowania - genialny!

Krem jako balsam do ciała sprawdza się świetnie. Ma lekką, kremową konsystencję i szybko się wchłania. Zapach jest bardzo przyjemny - kakaowy! Jest bardzo wydajny, bo wystarczy niewielka ilość, by rozprowadzić go na skórze całego ciała. Ja używam go głównie do nawilżenia nóg. Drugim zastosowaniem jest użycie kremu jako maski do włosów. Po umyciu włosów szamponem, nakładam na nie niewielką ilość kremu (tak jak maskę do włosów) i trzymam tak ok 10 min. Po tym czasie spłukuję krem i nakładam jeszcze jakąś odżywkę do włosów. Ten krem bardzo nawilża włosy - są bardzo mięciutkie i nawilżone! Efekt lepszy niż po nie jednej masce. A dodatkowo ten krem nie posiada w składzie składników, które by wysuszały włosy.

Nawilżenie z masłęm shea

Kupiłam bo skusiłam się ceną, krem ma przyjemną konsystencję, jest dosyć wydajny, łatwo się nabiera z opakowania, więc produkt można zużyć do ostatniego grama. Ma niezły skład i dobrze się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną i przyjemną w dotyku. Zapach niestety mnie nie powalił, dlatego raczej używałam do do nóg i stóp bo jakoś mnie mdlił.