Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Krem zapewnia dogłębna pielęgnację skóry suchej. Ph przyjazne dla skóry- tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

zapachowa
Skóra
sucha
balsamy

Fajny tani krem

Krem do kupienia w Rossmanie , za przystępną cenę 8 zł.
Krem kupiła z myślą o zastosowaniu go na włosach , przy zabiegu kremowania włosów. I powiem Wam, że pomimo to nie jest jego zastosowanie , to krem zrobił cuda na moich włosach, dawno nie widziałam ich w takiej kondycji, a to tylko dzięki kremowi . Włosy były miękkie, nawilżone, nie puszyły się , ładnie się układały.

Co do jego zastosowania jakie podaje producent, czyli jako kremu do ciała, to też sprawdza się super. Jest bardzo wydajny , a skóra po nim jest miękka , delikatna , dość szybko się wchłania co jest dla mnie ogromnym plusem , bo nie lubię tego uczucia kleju na ciele.

Co do opakowania to też jest super, bo można wykorzystać produkt do końca , jest łatwo go aplikować.

Ja jestem w 100 % na tak.

Super nawilżający i pięknie pachnie

Kupiłam po uprzednim sprawdzeniu i przeczytaniu opinii na Wizaż. Szukalam jakiegos super nawilżającego balsamu, koniecznie żeby miał piekny zapach najlepiej czekoladowy, kakaowy. Ten balsam to strzał w 10, super nawilża, jest mega wydajny i przede wszystkim pieknie pachnie jak takie Monte :) zapach utrzymuje się długo, nawilżenie rowniez. Jedyny minus to to, ze trzeba go dość długo wmasowywac, ponieważ przez długi czas zostawia białą poświatę, wiec trzeba się trochę namachać żeby cały ładnie się rozsmarował. Jednak mnie to nie przeszkadza, nadrabia jakością, wydajnością, zapachem No i ceną, na promocji dorwalam za 10zl, a opakowanie jest duze

Dobry produkt za małe pieniądze

Krem do ciała marki Isana bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Dobrze nawilża skórę ciała, a przy tym dość szybko się wchłania. Ma piękny kakaowy zapach. Jest bardzo wydajny i sprzedawany w dość dużym opakowaniu. Jest dostępny praktycznie w każdym Rossmannie.

Absolutny must-have

To absolutny must-have w mojej łazience! Zaczynając od konsystencji- balsam/masło do ciała ma niesamowitą gęstą i porządną konsystencję, która nie spływa i ładnie wsmarowywuje się w ciało. Zapach obłędny, bardzo atrakcyjny, długo się utrzymuje. Sam poziom nawilżenia też jest wysoki. Smaruję się wieczorem, szczególnie po depilacji a rano skóra jest nawilżona i zregenerowana jak należy. Na duży plus opakowanie- duże, solidne, starcza na długo.

Tani a dobry

Krem do ciała dostępny w drogerii Rossmann, nie mam pojęcia czy gdzieś jeszcze stacjonarnie. Kupiłam go ze względu na pozytywne odczucia po spróbowaniu u koleżanki.
Jest to tani krem ale skład ma w porządku.
Jest lekki, ładnie kakaowo pachnie, nawilża może nie na długo ale spełnia swoje zadanie.
Opakowanie jest ok, choć ja preferuję buteleczki z pompką lub tubki.
Naprawdę fajny kosmetyk, plus za zapach który jest na skórze dłużej oraz za masło Shea w składzie, bo takie kosmetyki do nawilżania najbardziej mi się sprawdzają.
Jest wydajny, na pewno warto go choć raz kupić dla wypróbowania, bo jest ciekawym produktem.
Po zastosowaniu nie klei się i nie pozostawia lepkiej warstwy, co jest dość istotne.

Znakomity

Dawno nie używałam tak dobrego balsamu. Na samym początku urzekł mnie zapach ,piękny kakaowy. Balsam ma dużą pojemność, jest wydajny dzięki gęstej konsystencji, która jednocześnie szybko się wchłania i nie zostawia na skórze tej nieprzyjemnej lepkości. Po aplikacji ciało nie tylko pięknie pachnie, jest nawożenie, skóra odżywiona. Mam skórę suchą i ten produkt sprawdza się u mnie świetnie i ta cena ! Warto go mieć

Dobry produkt w dobrej cenie

Krem w opakowaniu typu słoja. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem i gęstą konsystencją. Dobrze się rozprowadza i szybko - nie tworzy smug. Krem szybko się wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną i gładka. Produkt wydajny i w przystępnej cenie oraz dostępny w sieci Rossmann.

Naprawdę fajny

Zaskoczył mnie ten krem. Na szczęście pozytywnie. Ma bogatą formułę, czułam, że mam po nim naprawdę odżywioną skórę. Zostawia skórę nawilżoną, miękką i gładką. lekko kakaowy zapach jest według mnie przyjemny, utrzymuje się on na skórze. Na plus także szybkie wchłanianie . brak tłustego filmu oraz wydajność- już niewielka ilość kremu robi robotę :). Za niską cenę otrzymujemy dużą porcję kremu, która wystarczy na długo.

Opakowanie również fajne, krem zużywamy do końca, a później możemy wykorzystać, np. do przechowywania domowego peelingu :).

przyjemniaczek dla miłośniczek słodko-lekkiego nawilżenia

Przyznam się, że balsamy, mleczka i kremy do pielęgnacji ciała zawsze trafiają do mnie przypadkiem, albo dlatego, że są akurat w promocji w drogerii. Tak też było z tym produktem.

Szukałam czegoś nowego i sięgnęłam akurat po ten krem.
Okazał się bardzo przyjemny, szybko się wchłaniał, ładnie pachniał kakao, lekko nawilżał, a to dla mnie już jest bardzo ok.
Nie lubię, kiedy balsamy się długo wchłaniają, albo pozostawiają tłusty film - ten tego nie robi :)

Bardzo fajny!

Choć bardzo lubię kosmetyki Isany, to na ten krem trafiłam zupełnym przypadkiem. I nie żałuję! Krem pięknie pachnie, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, co jest dla mnie bardzo istotne.
Opakowanie również na plus, ponieważ możemy wykorzystać produkt do końca. Cena też fajna. Myślę, że za takie pieniądze warto.
Na pewno zostanie ze mną na dłużej!

HIT NAD HITAMI

Co tu dużo mówić: świetny uniwersalny krem! Stosunek jakości do ceny jest doskonały. Używam go do twarzy, całego ciała, stosuje w rozcieńczonej formie jako odżywkę bez spłukiwania albo nakladam na włosy na noc zamiast oleju. Zastępuje mi odżywkę do włosów, krem do twarzy, krem do rąk, stóp, maskę do włosów i mleczko do demakijażu. A do tego na piękny słodki zapach i nie pozostawia chemicznego posmaku. Oby nigdy nie zniknął z półek!

Średniak

Złapałam ten krem na promocji w rossmanie i zaczne od plusów. Krem przepięknie pachnie i dość dobrze nawilża. Cena jest w porządku szczególnie patrząc na wydajność, która jest ponadprzeciętna. Niestety bardzo nie podoba mi się konsystencja produktu. Jest glutkowata mimo, że to krem, osobiście bardzo nieprzyjemnie nakładało mi się produkt na ciało. Nie nakładałam produktu dużo ,a jednak zostawiał białe smugi które ciężko było wmasować w skóre. Gdyby nie konsystencja, która najzwyczajniej w świecie bardzo mnie męczyła, a wieczorny rytuał pielegnacyjny zamieniał się w fitness z chęcią kupiłabym go ponownie.