Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Krem zapewnia dogłębna pielęgnację skóry suchej. Ph przyjazne dla skóry- tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

zmiękczające, regenerujące, nawilżające, wygładzające, natłuszczające
zapachowa
w słoiku
bogate
masło
sucha
balsamy

Świetna... maska do włosów :P

Kremu używam od lat. Jako studentka uwielbiałam go bo był duży, tani, nadawał się do twarzy i ciała. No i ten nieziemski zapach!
Dzisiaj mam prawie 30 lat i nadal gości w mojej łazience. Przeszedł reformulację, ma obecnie trochę mniej udziału masła kakaowego w INCI, ale nadal to po prostu dobry krem. Lubię go szczególnie zimą, bo pachnie słodką, ale nie chemiczną czekoladą. Dobrze nawilża - nie jest to bomba, ale jeśli nie macie problemów z ultra suchą skórą sprawdzi się idealnie.
Od roku używam go również do kremowania włosów na noc - jezu, jak to działa!
Pięknie odżywia i wygładza moje włosy.
Na twarz na dłuższą metę już raczej nie (starość babeczki, starość :P) ale kiedy jadę na wakacje to na kilka dni jest okej - zawsze go zabieram i spełnia wszystkie zadania.
Basic, ale dobry i meeega przyjemny w stosowaniu.

Lubię ten krem

Moim zdaniem to jeden z bardziej udanych kosmetyków Isany.
Krem ma lekką konsystencję. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania nie pozostawiając tłustego czy lepkiego filmu na skórze. Do codziennej pielęgnacji sprawdza się idealnie. Pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, zabezpiecza przed przesuszaniem. Na mocno wysuszone miejsca czy dla bardzo wymagającej skóry może być jednak za słaby.
No i ten zapach. Generalnie zapach w kosmetykach to nie jest to, czego szukam ale w tym wypadku aromat jest obłędny. Mocno kakaowy, ciepły, otulający.

Duży słoik może nie należy do najporęczniejszych - swoje waży i zajmuje, ciężko zabrać go ze sobą do kosmetyczki na krótki wyjazd, ale za to wystarczy naprawdę na długo. Do tego niewiele kosztuje.

Lekki przyjemny balsam

Bardzo lubię Isanę i często sięgam po ich produkty.
Ten krem do ciała charakteryzuje się lekką konsystencją o przyjemnym zapachu.
Wchłania się szybko i nie pozostawia lepkiej warstwy.
Skóra po jego użyciu jest miękka i miła w dotyku.
Nawilżenie jest zauważalne i długotrwałe.

Dobry produkt

Lubię go, jest stosunkowo tani, a przy tym bardzo wydajny i skuteczny. Moja skóra ma tendencje do przesuszania się, a ten krem sprawia, że jest przyjemnie nawilżona. Przy codziennym stosowaniu starcza na bardzo długo. Szybko się wchłania i daje zadowalające efekty. Radzi sobie dużo lepiej niż droższe balsamy czy kremy do ciała.

Bardzo dobry i tani.

Tak można go podsumować.

Gęsty krem szybko się wchłania. Doskonale nawilża suchą skórę dając jej ukojenie. Staje się ona natychmiastowo aksamitna i gładka.
To niesamowite uczucie jeszcze szczególnie doceniane przez osoby, które maja z nim styczność pierwszy raz. Kremem zachwyciła się moja prawie 90letnia Babcia.
Stwierdziła, że jest fantastyczny. Spodobało Jej się działanie i zapach. Nie muszę więc mówić, że stał się jej ulubieńcem i sięga po niego każdego dnia. :)

Opakowanie wygodne w użyciu. Krem pod nakrętką zabezpieczony jest sreberkiem.

klasyka od isana

kupuję go wtedy gdy nie mam zbyt wielu funduszy. na pewno wiem że nawilży on skórę a też jest wydajny i nieprzesadnie klejący. pojemność jest spora jak za taką cenę, zapach jest wg. mnie bardzo przyjemny i dość szybko wietrzeje (przynajmniej u mnie), więc nie drażni przesadnie nosa :) całość oceniam bardzo pozytywnie.

Piękny zapach

Isana mnie zaskakuje od jakiegoś czasu .
Znajduje więcej świetnych kosmetyków w niskich cenach .
Ten produkt też jest na plus .
Cudownie pachnie , bardzo wydajny , fajnie nawilża ciało , troszkę długo się wchłania ale wybaczam ????
Cena , dostępny w Rossmann . Fajne opakowanie , które można później na coś wykorzystać .
Myślę , że za jakiś czas wrócę jak zużyję swoje zapasy ????

Bardzo dobry krem

Bardzo dobry krem do codziennego stosowania. Super nawilża skórę, szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Jest łatwo dostępny w przystępnej cenie. Opakowanie wygodne w użyciu.

Nie sprawdza mi się

Jestem mocno zaskoczona ilością pozytywnych opinii. Kupiłam go w pierwszej kolejności do balsamowania włosów, ale ten pomysł szybko poszedł w odstawkę.
Zaczęłam używać do ciała, chociaż zapach nie jest „mój”. No i niestety trochę się zawiodłam, bo balsam bardzo trudno mi się rozprowadza i długo wchłania. Cała sie lepie, wszystko się do mnie przyczepia, no szał istny. Kompletnie nie mogę się zgodzić z opinią, że szybko się wchłania..
Jedyny plus to jest taki, że już jak uda się wchłonąć to nawet widać efekty odżywienia i nawilżenia. Jednakże nie jestem fanką takich balsamów i nie wiem czy to w ogóle wykorzystam.

taki kosmetyk o szerokim zastosowaniu

Krem Isana przetestowałam przy okazji trwającej promocji.
Jego objętość w stostunku do ceny jest naprawdę imponująca.

Moja normalna skóra bardzo dobrze przyjęła ten produkt. Dodam, że nie balsamuję ciała codziennie, raczej sporadycznie, według potrzeb, ale regularnie smaruję stopy i dłonie. Czasami użył go też mój mąż do posmarowania twarzy.

Krem ma gęstą, bogatą formułę i przyjemny kakaowy zapach.

Jego ilość pozwala na długie używanie. Jest to wysokiej jakości produkt jak na ten przedział cenowy. Polecam osobom, które jak ja, nie mają zbyt dużych oczekiwań od kremów nawilżających.

Body krem

Mam suchą skórę i wybrałam krem ze względu na skład.Po odtworzeniu opakowanie okazało się, że piękne pachnie i ma lekką konsystencję.Po nałożeniu krem dość szybko się wchłania ale zapach zostaje na długo na ciele.

Isana Body Creme Sheabutter & Kakao to mocno nawilżający krem oczarowujący zapachem. Jego formuła, oparta na masle shea i kakao, dogłębnie odżywia i wygładza skórę. Po aplikacji skóra staje się jedwabiście gładka, a intensywny poziom nawilżenia utrzymuje się przez długi czas. Konsystencja jest gęsta, ale łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jest idealny dla skóry suchej i potrzebującej regeneracji.

Opakowanie jest wygodne i praktyczne. Choć niektórzy mogą uważać zapach za zbyt intensywny, większość osób doceni jego trwałość i przyjemność. Ja uwielbiam kosmetyki z masłem shea, więc na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.

Ogólnie rzecz biorąc, to solidny produkt o doskonałym działaniu nawilżającym i pielęgnacyjnym.