Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Krem zapewnia dogłębna pielęgnację skóry suchej. Ph przyjazne dla skóry- tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

masło
w słoiku
Struktura
bogate

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Przede wszystkim super zapach, aczkolwiek nie każdemu może przypaść do gustu (kwestia upodobań). Bardzo dobrze nawilża. Stosunkowo szybko się wchłania, nie trzeba długo czekać przed ubraniem się. Opakowanie wydajne. Cena bardzo dobra, a i skład całkiem dobry.

Za ciężki

Skusiłam się na niego po wielkich zachwytach na wielu grupach z naturalnym i dobrym składem i no niestety rozczarowanie. Zapach jest niesamowicie mdły i długo utrzymujący się na ciele, po wyparowaniu pierwszej nuty zapachowej zostaje zapach który jest tak uciążliwy, ze mam ochotę go zmyć. Konsystencja gęstego balsamu jednak aplikacja to koszmar! Produkt maże się na skórze i zostawia białe ślady, niesamowicie trudne do rozsmarowania. Rozumiem iż konsystencja jest taka anie inna ale znam lepsze produkty które nie sprawiają iz po kąpieli spędzam 15 minut na wybalsamowanie się ! Nawilzenie ? hmmm skora jest nawilżona ale na chwile. Zdecydowanie nie wart zachodu.

Bezpieczny rezerwowy

Nie mam na ciele szczególnie suchych partii, jedynie zimą potrzebuję czegoś bardziej treściwego i produkt Isana dobrze się wtedy sprawdza. Jak dla mnie krem jest gęsty i tłusty, aczkolwiek osoby z wyraźnie suchą skórą mogą go odbierać zupełnie inaczej. Nie wchłania się od razu, lepiej też nie przesadzić z ilością, a wtedy przyniesie ukojenie przesuszonym miejscom i nie będzie się lepił.

Krem Isana przyzwoicie nawilża i natłuszcza, kosztuje niewiele, kupuję go jako coś sprawdzonego gdy nie mam pomysłu na inny produkt. A dlaczego nie częściej? Ano, przez zapach. Uwielbiam aromat kosmetyków z kakao czy masłem kakaowym. Jest taki ciepły i otulający, ale w tym przypadku za mocno przebija się kokos, również obecny w składzie, a ja akurat nie przepadam za tą wonią.
Pomijając jednak kwestię zapachu (który jest rzeczą gustu), krem jest naprawdę dobrym produktem w przyjaznej cenie i warto go wypróbować.

Świetny

Jest to balsam do ciała, którego zużyłam już wiele opakowań i na pewno pojawią się kolejne. Produkty Isana z którymi miałam do czynienia na ogół były bardzo udane. Balsam ten jest zamknięty w plastikowym słoiczku, ma gęstą, bogatą konsystencję i intensywny - jak dla mnie niezwykle apetyczny zapach, niczym deser. Wiadomo zapach rzeczy gustu, jednak mi osobiście on bardzo pasuje. Balsam Isana bardzo dobrze nawilża i odżywia. Skóra po użyciu jest miękka i wygładzona. W moim odczuciu balsam jedynie do stosowania wieczorem, a to dlatego, że powoli się wchłania i przez jakiś czas można wyczuć na skórze tłustą warstwę. Kosmetyki Isana do kupienia w każdym Rosmanie. Na plus atrakcyjna cena i wydajność stosowania.

Cudowny na włosy

Nr 1 ale jako masło do włosów. Na pewno nie do ciała. Przez to, że stosuję non stop do kremowania włosów nie używam do ciała z takiego względu że czasem mam dość jego zapachu. Dlaczego do kremowania włosów? Moje początki z kremowaniem były dziwne, a raczej dzień w którym spróbowałam po raz pierwszy, bo nie wiedziałam co zrobi mi na włosach, oczywiście sama dobre rzeczy! Idealne do nawilżenia skóry głowy, jak i włosów. Trzymam kilka godzin, ale już bez podkładu pod. Efekt? Gładkie i miękkie włosy. Polecam, ale osobiście tylko na włosy.

ZALETY:
idealny do kremowania włosów
nawilża i wygładza włosy
nawilża przesuszoną skórę głowy
wydajne opakowanie
cena

WADY:
mdły zapach

Fajny, ale ciężko go wmasować

Balsam ma bardzo lekka, wręcz trochę wodnistą konsystencję. Nawilża skórę, przy zimowym stosowaniu co dwa dni nawet daję radę, co jest dla mnie dużym plusem. Meeeega wydajny!

Co do minusów, to wystarczy troszeczkę za dużo nałożyć i jest problem z wmasowaniem w ciało. Na skórze pozostaje biały ślad.

Dodatkowo, bardzo subiektywnie - zapach jest dla mnie zbyt maślany (przykrywa nuty kakao) i nie uważam go za przyjemny.

Uwielbiam

Już od kilku miesięcy jestem wierna temu kremowi. Duże opakowanie, cena bardzo przystępna, starczy na długo. Wystarczy naprawdę niewielka ilość produktu na partię ciała, super się rozsmarowuje. Do tego obłędny zapach!

Bardzo dobry

Bardzo dobry krem/balsam. Mega wydajny. Skóra jest przyjemnie nawilżona, zrogowacenia znikają. Zapach bardzo przyjemny. Szybko się wchłania. Wielki plus, że nie roluje się, nie zostawia filmu, jak to zwykle bywa z tego typu produktami o zapachu kakao. Bardzo dobry produkt za dobrą cenę.

Świetne nawilżenie za małe pieniądze

Krem jest niezwykle uniwersalny. Świetnie nawilży popękane pięty, suchą skórę na ciele, dłonie czy usta. Ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na skórze.Ma dużą pojemność, przez co jest bardzo wydajny.

Wspaniały krem do ciała i do włosów

+ szybko się wchłania
+ nie jest tłusty
+ sprawdza się również do kremowania włosów po umyciu.
+ delikatny
+ pięknie pachnie
+ dobra cena
+ dobry skład

Pięknie pachnie i nawilża

Odkryłam ten produkt przez przypadek. Akurat skończył się mój balsam do ciała a ten akurat był na promocji, a że bardzo lubię takie zapachy od razu powędrował do mojego koszyka. Moja skóra nie jest wymagająca, i nie wymaga dużego nawilżenia, a ten produkt dawał sobie radę.
Produkt jest bardzo wydajny, starcza na kilka miesięcy. Konsystencja jest gęsta więc wystarczy minimalna ilość na pokrycie ciała. Ogromny plus za zapach, który utrzymuje się dość długo na ciele.
Nie polecam stosowania od razu po goleniu nóg bo może troszkę piec.

Polecam!

Super produkt,mega wydajny,a jak pachnie....niesamowicie !
Bardzo fajny produkt,jak za tak niską cene,jest rewelacyjny,super nawilżenie na caly dzień,długo utrzymujący się zapach.Fajna kremowa konsystencja,jestem zakochana w tym produkcie.
Szybko się wchłania,a skóra jest po nim nawilżona i delikatna.Opakowanie tego masła wystraczy nam na bardzo długo,plus masło ma taką gęstą i przyjemną konsytencje,że naprawdę wystraczy go minalna ilość a efekt nawilżenia gwarantowany .