Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Krem zapewnia dogłębna pielęgnację skóry suchej. Ph przyjazne dla skóry- tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

zapachowa
>250ml
Skóra
sucha
balsamy

Świetne nawilżenie za małe pieniądze

Krem jest niezwykle uniwersalny. Świetnie nawilży popękane pięty, suchą skórę na ciele, dłonie czy usta. Ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na skórze.Ma dużą pojemność, przez co jest bardzo wydajny.

Wspaniały krem do ciała i do włosów

+ szybko się wchłania
+ nie jest tłusty
+ sprawdza się również do kremowania włosów po umyciu.
+ delikatny
+ pięknie pachnie
+ dobra cena
+ dobry skład

Pięknie pachnie i nawilża

Odkryłam ten produkt przez przypadek. Akurat skończył się mój balsam do ciała a ten akurat był na promocji, a że bardzo lubię takie zapachy od razu powędrował do mojego koszyka. Moja skóra nie jest wymagająca, i nie wymaga dużego nawilżenia, a ten produkt dawał sobie radę.
Produkt jest bardzo wydajny, starcza na kilka miesięcy. Konsystencja jest gęsta więc wystarczy minimalna ilość na pokrycie ciała. Ogromny plus za zapach, który utrzymuje się dość długo na ciele.
Nie polecam stosowania od razu po goleniu nóg bo może troszkę piec.

Polecam!

Super produkt,mega wydajny,a jak pachnie....niesamowicie !
Bardzo fajny produkt,jak za tak niską cene,jest rewelacyjny,super nawilżenie na caly dzień,długo utrzymujący się zapach.Fajna kremowa konsystencja,jestem zakochana w tym produkcie.
Szybko się wchłania,a skóra jest po nim nawilżona i delikatna.Opakowanie tego masła wystraczy nam na bardzo długo,plus masło ma taką gęstą i przyjemną konsytencje,że naprawdę wystraczy go minalna ilość a efekt nawilżenia gwarantowany .

Super!!!

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao jest wspaniały. Bardzo dobrze nawilża skórę , nie podrażnia, nie wysusza. Ma proste opakowanie i przepięknie pachnie. Zapach utrzymuję się na skórzę przez 1h. 500ml kremu starcza na bardzo długo.

Jest fajny!

Mimo swojej niskiej ceny ISANA znowu zaskakuje swoim produktem. Ten balsam jest naprawdę dobry, może nie najlepszy ale daje radę. Skóra po nim jest nawilżona, czuję sie go przez cały dzień i ten piękny zapach 3 razy na tak!

Krem stosuję do codziennej pielęgnacji ciała, sprawdza mi się do nawilżania skóry po depilacji.
Zalety;
-łatwo dostępny
Minusy;
- brak

Świetny

Krem jest idealny do mojej suchej skóry. Nie mogłam uwierzyć że tak tani krem zdziała cuda. Jest bardzo wydajny mi starcza na bardzo dlugo. Ma dużą pojemność i ten cudowny zapach.

Na czekoladę poczułam chęć...

Krem kupiłam ponieważ skończyła mi się jego kwiatowa siostra White Blossom a że ostatnio więcej w mojej łazience kosmetyków o zapachu czekolady postanowiłam przetestować i ten krem. Opakowanie to duży plastikowy 500ml słoik zakręcany poręczną nakrętką. Po jej odkręceniu musimy jeszcze zerwać sreberko zabezpieczające, dzięki czemu mamy pewność, że jesteśmy pierwsi, którzy z kremu skorzystamy. Gdy zerwałam zabezpieczenie poczułam przyjemną woń kakao z czekoladą (mój mąż twierdzi, że pachnę mu kakaowymi wafelkami). Zapach utrzymuje się jeszcze długo po aplikacji. Krem ma biały kolor i dosyć zbitą ale jednak kremistą konsystencję (myślałam, że będzie bardziej przypominać masło jednak to bardziej krem). Przyjemnie się go rozsmarowuje na ciele, potrzebuje chwili, by się wchłonąć, nie zostawia jednak tłustej warstwy. Nawilża poprawnie, choć przy większych przesuszeniach polecałabym coś mocniejszego. W swoim działaniu jest bardzo podobny do wersji White Blossom z tą różnicą, że ten czasem po goleniu zapiecze. Jestem zadowolona z obu wersji a czekolada pewnie zostanie ze mną na całą zimę.

Taki sobie

Krem ma bardzo bogaty skład. świetnie nawilża i cudownie pachnie, ale niestety kiedy nakładałam go na skórę po goleniu to piekł. Dlatego uważam, że jest jednak zbyt ciężki dla mnie i polecam go osobom, które mają suchą lub bardzo suchą skórę.

Nie dla mnie

Balsam ma fajny zapach i przyjemną konsystencję. Fajnie nawilża i odżywia skórę, ale nie kupię go ponownie. Niestety czasem, kiedy posmaruję nim nogi potrafi szczypać i być nieprzyjemny - rzadko się to zdarza, ale sprawia, że nie do końca przyjemnie używa mi się tego balsamu. Jak ktoś kocha zapach kakao/wanilii to będzie zachwycony bo aromat długo utrzymuje się na skórze :)

Lubię choć do innych celów

Krem Isana odkryłam gdy zaczęłam interesować się... włosomaniactwem. Miał sprawdzać się doskonale do kremowania włosów :) rzeczywiście moje włosy bardzo go polubiły i uwielbiam go używać właśnie do tych celów.
Co do działania na skórę...nie zachwycił mnie ale tragedii też nie ma.
Moja skóra jest mocno wymagająca i po zastosowaniu tego kremu znika uczucie ściągnięcia i suchość ale nie jest to efekt długotrwały. Po kilku godzinach niestety znów mam wrażenie, że mam suchą skórę. Ogromny plus za cenę produktu jak i wydajność. Zamknięty w sporym "słoiczku" wystarcza nam spokojnie na kilka miesięcy gdyż konsystencja sprawia, że nie trzeba go dużo aplikować. Myślę, że jak ktoś nie ma aż tak wielkich problemów z suchością skóry, będzie zadowolony z tego produktu. Bardzo lubię też zapach, po posmarowaniu pachnie się czekoladą :D jest to subtelny zapach ale bardzo przyjemny.