Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-26, 22:07   #4711
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobra pomyślę co mam na wymianę bo nie wiem
Oki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 22:13   #4712
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
W ogole, poczynilam dzisiaj male zakupkiii I byly jaja z tym CC kremem do ciala Bielendy Naczytalam sie duzo dobrych opinii o nim, a ze nogi mam okropne, cale w siniurach i bliznach po wiecznym drapaniu to taki specyfik mi sie przyda No i wlazlam do Rossmanna, a tam jakis krem DD czy cos - mysle sobie to to samo chyba, w promocji za 25 zl.. Wiec biere A pozniej wchodze do Hebe, a tam wlasnie jest BB a nie DD i to za 16,99 Polazlam do Rossmanna ten DD zwracac Baba na mnie patrzy jak na glupa "Ale my tutaj zwrotow nie przyjmujemy" A ja na nia patrze i mowie ze jak to, ze takie jest prawo konsumenta, przeciez nic nie otwieralam, paragon mam wtf w ogole A ona do mnie z wielkim fochem, to zapraszam do kasy i w ogole zaczyna mnie pouczac, ze prosze robic nastepnym razem bardziej przemyslane zakupy bla bla bla Co oni maja za polityke... Konsument ma prawo do zwrotu nieuzywanej rzeczy.. Jeszcze z paragonem! No porazka...

Kupilam tez te wasze zele Isana co polecalyscie No i bibulki matujace Wibo I jeszcze do Ziai weszlam po kremik pod oczy - czas zaczac uzywac chyba
niestety zgodnie z prawem, masz prawo zwrócić zakupioną rzecz jeżeli zakupiłaś ją poza lokalem przedsiębiorstwa (np przez internet czy od akwizytora ), jeżeli poszłaś do sklepu i kupiłaś to sprzedawca nie ma obowiązku przyjmować zwrotu towaru. To tylko polityka niektórych sieci jest taka że dopuszczają zwroty może kiedyś zmienią to prawo i będzie jak w cywilizowanym świecie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 22:17   #4713
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
musze powaznie sie szastanowic nad zakupem tejze pomadki mi tez sie podoba, tyle ze ona jest sniada a ja blada
a co to za szmina?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 22:22   #4714
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Witam po chwilowej nieobecności ( wszystko nadrobiłam ale nie mam siły na cytowanie )

Udało mi się!!!
Wczoraj byłam w Wawie, bo dostałam się na spotkanie z Clive'em Standenem , czyli ROLLO z Wikingów
Jezusicku Podałam Mu rękę, przytulił mnie , rozmawiałam nawet ( dałam radę wydusić cokolwiek - "I think you have incredible voice" ) , mam fotki z nim... Matko... Rozpłynęłam się...
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 22:24   #4715
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

To mnie teraz zmartwilyscie Kochane tym, ze nie ma w prawach konsumenta zwrotu towaru

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Dziewczyny co mozecie mi polecic do latwiejszego rozczesywania wlosow? Moze jakas mgielka? Najchetniej cos niedrogiego i dostepnego w drogerii Od zawsze placza mi sie wlosy i ciezko je rozczesac
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 22:26   #4716
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To mnie teraz zmartwilyscie Kochane tym, ze nie ma w prawach konsumenta zwrotu towaru

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Dziewczyny co mozecie mi polecic do latwiejszego rozczesywania wlosow? Moze jakas mgielka? Najchetniej cos niedrogiego i dostepnego w drogerii Od zawsze placza mi sie wlosy i ciezko je rozczesac
Czarny Gliss kur w sprayu dziewczyny z wątku mi go poleciły i polecam dalej
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 22:31   #4717
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To mnie teraz zmartwilyscie Kochane tym, ze nie ma w prawach konsumenta zwrotu towaru

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Dziewczyny co mozecie mi polecic do latwiejszego rozczesywania wlosow? Moze jakas mgielka? Najchetniej cos niedrogiego i dostepnego w drogerii Od zawsze placza mi sie wlosy i ciezko je rozczesac
No nie ma niestety
Ja pracuję w trochę innej branży i przyjmujemy zwroty jedynie do końca kolejnego dnia ( nowe, z metką, nie używane). I czasami jak się nasłucham, jak ktoś mi rzuci używany towar po miesiącu i stwierdzi, że jemu się nie podoba jednak i chce zwrócić, bo takie jest prawo konsumenta bla bla to mam ochotę

Ja polecam odżywki w sprayu Gliss Kura, ułatwiają rozczesywanie i używam od dłuższego czasu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 22:36   #4718
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To mnie teraz zmartwilyscie Kochane tym, ze nie ma w prawach konsumenta zwrotu towaru

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Dziewczyny co mozecie mi polecic do latwiejszego rozczesywania wlosow? Moze jakas mgielka? Najchetniej cos niedrogiego i dostepnego w drogerii Od zawsze placza mi sie wlosy i ciezko je rozczesac
Pamiętam, jak za dzieciaka mama miała problem, żeby rozczesać moje kołtuny i używała takiej odżywki w wielkiej butli z fioletowym korkiem, o takiej. Pomagało
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 22:46   #4719
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak za dzieciaka mama miała problem, żeby rozczesać moje kołtuny i używała takiej odżywki w wielkiej butli z fioletowym korkiem, o takiej. Pomagało
Oł maj gasz . Ten zapach pamiętam do dziś . Moja siostra fryzjerka non stop używała tej odżywki
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 05:31   #4720
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

W Biedronie trzy opakowania płatków kosmetycznych za 5,49 zł
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 06:09   #4721
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wklejam Sisleya z gratisu w S rzeczywiście jest 5 produktów + 1 próbka jak na zdjeciu na stronie S wszystko w ładnym pudełeczku
są to:
1. Eau Effiace płyn do demakijażu twarzy i oczu - 30 ml
2. maseczka z czarnej róży - 10 ml
3. emulsja ekologiczna 10 ml
4. balsam pielęgnacyjny na okolice oczu i ust 5 ml
5. concentrate eclat anti-age (krem przeciwzmarszczkowy ) - 3 ml (cena 30 ml to w S ponad 1560 zł
6. próbka w saszetce 2 ml podkładu anti-age w kolorze 20 soft rose (nie taki zły odcień dla mnie)

wiec generalnie jestem zadowolona
śliczności jak to dobrze, że już wyprzedane, bo bym chyba się skusiła

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zrobić krzywdę to jeszcze spoko, ale jakbym kogoś umalowąła to by dopiero wyglądał jak krzywda

O matko lecę do sąsiadów po moją pakę Czyli zestaw podobny do tego co wklejałam z e-glamour na przeszło 800 zł ?


Muszę mu ołtarzyk zrobić, kwiatki i świeczki wokoło, wiadomo

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

O i ladymakeup wysłało mi już mój pędzel

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Właśnie przeliczyłam sobie wartość tych próbek z Sisley i jestem w szoku

1. Eau Effiace płyn do demakijażu twarzy i oczu - 30 ml ( normalna cena 385 zł ) - za próbkę wyszło 38,50
2. maseczka z czarnej róży - 10 ml ( 499 zł ) - wyszło 83,17
3. emulsja ekologiczna 10 ml ( 759 zł ) - wyszło 60,72
4. balsam piel. na okolice oczu i ust 5 ml ( 435 zł ) - wyszło 72,50
5. concentrate eclat anti-age (krem przeciwzmarszczkowy ) - 3 ml (cena 30 ml to w S ponad 1569 zł - wyszło 156,90
6. próbka w saszetce 2 ml podkładu anti-age w kolorze 20 soft rose (589 zł ) - wyszło 39,27

Łącznie próbki - 451,06 zł

Się Sephora postarała, oby więcej takich promocji było




niezła kwota

Mój pędzel też wysłany

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Czarny Gliss kur w sprayu dziewczyny z wątku mi go poleciły i polecam dalej
Też polecam Gliss Kur wszystkie rodzaje są super i bardzo ułatwiają rozczesywanie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 06:14   #4722
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Wczoraj chciałam pierwszy raz użyć peelingu Bingo Spa (zakupionego podczas niedanej słynnej promo ) - o tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...aponskimi.html
Matko kochana, jak to śmierdzi jak kwiatowy domestos do wc i w rzeczywistości z peelingiem nie ma za wiele wspólnego, bo to sucha sól nie wiem, co ja z tym zrobię

A te masła "shea", które wzięłam z Bingo (brzoskwiniowe i migdałowe) naprawdę mają masło shea na szarym końcu i strasznie mnie uczulają brzoskwiniowe zmęczyłam do stóp i migdałowe też tak zamierzam wykończyć chyba nigdy nie maiłam tak okropnych kosmetyków

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Chyba się dziś przejdę do D. wykorzystać bon na porządny peeling (Geomar albo ten mały Collistar)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 06:21   #4723
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wczoraj chciałam pierwszy raz użyć peelingu Bingo Spa (zakupionego podczas niedanej słynnej promo ) - o tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...aponskimi.html
Matko kochana, jak to śmierdzi jak kwiatowy domestos do wc i w rzeczywistości z peelingiem nie ma za wiele wspólnego, bo to sucha sól nie wiem, co ja z tym zrobię

A te masła "shea", które wzięłam z Bingo (brzoskwiniowe i migdałowe) naprawdę mają masło shea na szarym końcu i strasznie mnie uczulają brzoskwiniowe zmęczyłam do stóp i migdałowe też tak zamierzam wykończyć chyba nigdy nie maiłam tak okropnych kosmetyków
weszłam właśnie na wizaż pożalić się na peeling z bingo spa a tu Ty napisałaś dokładnie to samo co ja chciałam czytasz w mych myślach otworzyłam wczoraj ten peeling (ten sam co Ty ) i najpierw nie wiedziałam jak tego użyć mam bo to sypka sól, zapach taki se i zdziera tak se. Jakoś go zmęczę może Tych maseł jeszcze nie otwieraałam. Mam nadzieję że mnie nie uczulą i jakoś też je wymęczę

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Chyba się dziś przejdę do D. wykorzystać bon na porządny peeling (Geomar albo ten mały Collistar)
a w stacjo D są małe wersje wisniowego Collistara? bo też bym sobie kupiła

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Ja polecam odżywki w sprayu Gliss Kura, ułatwiają rozczesywanie i używam od dłuższego czasu
ooo tak. Te odżywki są super zwłaszcza ta z jedwabiem. Jak ona pachnie cudnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 06:31   #4724
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
weszłam właśnie na wizaż pożalić się na peeling z bingo spa a tu Ty napisałaś dokładnie to samo co ja chciałam czytasz w mych myślach otworzyłam wczoraj ten peeling (ten sam co Ty ) i najpierw nie wiedziałam jak tego użyć mam bo to sypka sól, zapach taki se i zdziera tak se. Jakoś go zmęczę może Tych maseł jeszcze nie otwieraałam. Mam nadzieję że mnie nie uczulą i jakoś też je wymęczę

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------


a w stacjo D są małe wersje wisniowego Collistara? bo też bym sobie kupiła

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------


ooo tak. Te odżywki są super zwłaszcza ta z jedwabiem. Jak ona pachnie cudnie
Poracha na całej linii z tym Bingo ja ten peeling chyba komuś oddam, albo wywalę - na pewno zaszkodzi mojej alergicznej skórze
Oby Tobie nie zaszkodziły te ich kosmetyki

Małe Collistary są tylko pomarańczowe, niestety

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

We wczorajszym mini zamówieniu z D. była m.in. próbka męskiego zapachu Bentley Infinite - boski majtkozdzierca, jak ta lala wyczuwam w nim tytoń i pieprz, które kocham w męskich perfumach na pewno kupię dla Tż, jak tylko pojawi się w rozsądnej cenie np. na e-glamour
Wzięłabym w D., ale do tego zapachu wchodzi tylko kosmetyczka (gdyby wchodził też brelok Bentley to bym się nie wahała)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 06:37   #4725
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Poracha na całej linii z tym Bingo ja ten peeling chyba komuś oddam, albo wywalę - na pewno zaszkodzi mojej alergicznej skórze
Oby Tobie nie zaszkodziły te ich kosmetyki

Małe Collistary są tylko pomarańczowe, niestety

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

We wczorajszym mini zamówieniu z D. była m.in. próbka męskiego zapachu Bentley Infinite - boski majtkozdzierca, jak ta lala wyczuwam w nim tytoń i pieprz, które kocham w męskich perfumach na pewno kupię dla Tż, jak tylko pojawi się w rozsądnej cenie np. na e-glamour
Wzięłabym w D., ale do tego zapachu wchodzi tylko kosmetyczka (gdyby wchodził też brelok Bentley to bym się nie wahała)
małe pomarańczowe też są fajne mam dwa i na pewno jeszcze kupię . Musze powąchać tego Bentleya przy okazji kupię może TŻ na urodziny
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 06:42   #4726
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
małe pomarańczowe też są fajne mam dwa i na pewno jeszcze kupię . Musze powąchać tego Bentleya przy okazji kupię może TŻ na urodziny
Powąchaj jest super
Może wezmę zamiast Gemara 2 te małe Collistary Geomar pewnie niedługo będzie w ofercie miesiąca za 49zł - ostatnio te oferty powtarzają się co kilka miesięcy

Wczoraj w skrzynce był list z S. z informacją o VIPach, a miałam nadzieje, że to próbka nowego zapachu Diora coś mnie S. nie lubi ostatnio
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 06:50   #4727
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Powąchaj jest super
Może wezmę zamiast Gemara 2 te małe Collistary Geomar pewnie niedługo będzie w ofercie miesiąca za 49zł - ostatnio te oferty powtarzają się co kilka miesięcy

Wczoraj w skrzynce był list z S. z informacją o VIPach, a miałam nadzieje, że to próbka nowego zapachu Diora coś mnie S. nie lubi ostatnio
no właśnie ciekawe co będzie w nowej ofercie w D no i co dziś dadzą za nowy prezent w D bo nie wiem czy opłacac wczorajsze mini zam czy nie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 06:57   #4728
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no właśnie ciekawe co będzie w nowej ofercie w D no i co dziś dadzą za nowy prezent w D bo nie wiem czy opłacac wczorajsze mini zam czy nie
Mini zam. zawsze warto opłacić tym bardziej z taką fajną miniaturką G. szkoda, że się nie załapałam choć może dziś się jeszcze pojawi

Powinni dziś wrzucić coś takiego, jak S. - zestaw fajnych miniatur wtedy coś bym kliknęła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:03   #4729
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a co to za szmina?
https://instagram.com/p/6N3O3poag5/
najbardziej oplaca sie zamowic 3szt za 33$ +darmowa wysylka, ale ja chce tylko 1sz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 07:07   #4730
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/6N3O3poag5/
najbardziej oplaca sie zamowic 3szt za 33$ +darmowa wysylka, ale ja chce tylko 1sz
Ale rzęsiska chciałabym takie
Fajny kolor szminki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:23   #4731
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mini zam. zawsze warto opłacić tym bardziej z taką fajną miniaturką G. szkoda, że się nie załapałam choć może dziś się jeszcze pojawi

Powinni dziś wrzucić coś takiego, jak S. - zestaw fajnych miniatur wtedy coś bym kliknęła
na pewno się pojawi - jak się wczoraj pojawiła na chwilę to dziś też będzie bo oni tak często robią

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale rzęsiska chciałabym takie
Fajny kolor szminki
Rzęsiska to ona ma sztuczne wiec nie masz czego zazdrościć W ogóle to Panna Kylie jest chodzącą reklamą chirurgów plastycznych. Jak się porówna jej zdjęcia przed i po to dobrze że są podpisane bo nikt by nie uwierzył że to ta sama osoba.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:26   #4732
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na pewno się pojawi - jak się wczoraj pojawiła na chwilę to dziś też będzie bo oni tak często robią

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------



Rzęsiska to ona ma sztuczne wiec nie masz czego zazdrościć W ogóle to Panna Kylie jest chodzącą reklamą chirurgów plastycznych. Jak się porówna jej zdjęcia przed i po to dobrze że są podpisane bo nikt by nie uwierzył że to ta sama osoba.
No pewnie mocno się poprawiła





Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale rzęsiska chciałabym takie
Fajny kolor szminki
Pewnie na pasku te rzęsy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:28   #4733
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
No pewnie mocno się poprawiła
nawet bardzo mocno
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:31   #4734
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na pewno się pojawi - jak się wczoraj pojawiła na chwilę to dziś też będzie bo oni tak często robią

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Rzęsiska to ona ma sztuczne wiec nie masz czego zazdrościć W ogóle to Panna Kylie jest chodzącą reklamą chirurgów plastycznych. Jak się porówna jej zdjęcia przed i po to dobrze że są podpisane bo nikt by nie uwierzył że to ta sama osoba.
to widać, że natura to jej nie ulepiła

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
No pewnie mocno się poprawiła

Pewnie na pasku te rzęsy


---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

P&R już w paczkomacie - to jest dopiero expres pendolino
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:39   #4735
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to widać, że natura to jej nie ulepiła

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------





---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

P&R już w paczkomacie - to jest dopiero expres pendolino


moja paczka też już w paczkomacie. Umieścili ją w nim 5 min po tym jak weszłam do pracy przechodziłam koło tego paczkomatu więc jakby włożyli 5 minut wcześniej to bym sobie rano odebrąła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:47   #4736
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

moja paczka też już w paczkomacie. Umieścili ją w nim 5 min po tym jak weszłam do pracy przechodziłam koło tego paczkomatu więc jakby włożyli 5 minut wcześniej to bym sobie rano odebrąła
mają wyczucie
Nie mogę się doczekać tego masła i próbki peelingu otulającego dziś się wymaziam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:47   #4737
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

moja paczka też już w paczkomacie. Umieścili ją w nim 5 min po tym jak weszłam do pracy przechodziłam koło tego paczkomatu więc jakby włożyli 5 minut wcześniej to bym sobie rano odebrąła
ojj odbierzesz po pracy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:53   #4738
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mają wyczucie
Nie mogę się doczekać tego masła i próbki peelingu otulającego dziś się wymaziam
też się dziś wymaziam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:53   #4739
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też się dziś wymaziam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 07:58   #4740
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ojj odbierzesz po pracy
tak trzeba będzie zrobić

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

w D zostało tylko 6 próbek może dorzucą coś fajnego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.