znieczulica? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 19:39   #31
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wypada, ale ja w tym przypadku wolę wyjść na chamidło, niż ulec i rozpowszechniać plagę "życia przez SMS".

Alez ja Ciebie rozumiem, sam nie lubie gdy dostaje jakies tandetne wierszyki od x osob na swieta przez sms czy gg.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:43   #32
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość

Przykład: jestem po 8. kieliszku Finlandii i potrafię napisać z łatwością to, co przez gardło przeszłoby z leciuchnym oporem



( to było do posta Chili)
Tylko nie wspominać mi o Finlandii..bo mi się wczorajszy wieczór przypomina 8 kieliszków ja miałam limonkową i żurawinową i tylko drinki..na czysto nie wchodzi jakoś :/

wszyscy na Wizażu mnie Chili nazywają ale po 8 kieliszkach to wybaczalne i zrozumiałe ;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:50   #33
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Tylko nie wspominać mi o Finlandii..bo mi się wczorajszy wieczór przypomina 8 kieliszków ja miałam limonkową i żurawinową i tylko drinki..na czysto nie wchodzi jakoś :/

wszyscy na Wizażu mnie Chili nazywają ale po 8 kieliszkach to wybaczalne i zrozumiałe ;-)
:O słowo daję, dopiero teraz TO zauważyłam... po tylu miesiącach... wstyd, wstyd. To się więcej nie powtórzy Teraz Twój nick nabiera nowego znaczenia
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:52   #34
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: znieczulica?

Autorka watku chyba troche dramatyzuje


Ja nie cierpie tych wierszykow wysylanych smsami przez osoby ktore na codzien ledwo 'czesc' mi mowia, a dostalam je tylko dlatego ze adresat uzyl opcji "wyslij do wszystkich"...
Przyznam sie szczerze, ze jesli nie jest to bliska mi osoba to po prostu nie odpowiadam O wiele bardziej wole zyczenia napisane wlasnorecznie, niekoniecznie dlugie, nawet jedno zdanie, byle szczere i na takie zawsze odpowiadam
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:14   #35
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: znieczulica?

Również nie odpowiadam na automatycznie wysyłane do wszystkich wierszyki na nk. Dla mnie to nie są życzenia.

Bliskim zawsze odpisze, odpowiem, ale oni mi zazwyczaj takich tandectw nie wysyłają
Sama raczej nie składam z okazji Nowego Roku czy Bożego Narodzenia, bo tak jak Chii napisała, to jest tak oczywiste, że aż sztuczne.
Ale na urodziny, bliskim zawsze ułoże jakieś osobiste życzenia.
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:22   #36
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: znieczulica?

Też nie lubię wierszyków...
Bo wysłany smsem wierszyk moim zdaniem nie świadczy o pamięci o kimś.
Ja zawsze piszę coś "od siebie" ...
No ale jak można mówić o pamięci i "geście" skoro 3 sekundy po wysłaniu życzeń, dostaję odpowiedź, właśnie w formie wierszyka :|

Naprawdę wolę dostać od "dzięki i nawzajem", bo wiem, że były pisane szczerze (zazwyczaj).
A taki wierszyk? Gotowiec w telefonie i wysłany "bo wypada".
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:22   #37
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: znieczulica?

ja za to ZAWSZE odpisuję ale mało kiedy piszę pierwsza
to wynika chyba z niezdecydowania bo potem nie wiem komu wysłac a komu nie i najchetniej wysłalabym do całej ksiazki tel.
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 20:36   #38
nick_OLA
Raczkowanie
 
Avatar nick_OLA
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 358
Dot.: znieczulica?

ile odpowiedzi bardzo się cieszę

czy dramatyzuję?
nie dramatyzuję - po prostu takie zachowania są mi obce, jestem raczej przyjaźnie nastawiona do ludzi, serdeczna ... i dla mnie takie zachowanie było bardzo dużym zaskoczeniem

osobiście źle bym się czuła dostając życzenia od znajomych i nie odpowiadając na nie ... to tak jakbym ich ... hmm "olewała" i "miała głęboko gdzieś te ich życzenia"

zgodzę się żę wierszyki wysyłane metodą "prześłij dalej" są tandetne i z życzeniami mają niewiele wspólnego - o ile w ogóle

dla każdego z ów znajomych zrobiłam osobną kartkę w PS, dla każdego z nich tworzyłam życzenia od serca - czego konkretnej osobie życzę i nie były to standardowe teksty: zdrowia, szczęścia pomyśłności <- NIE <rozumiecie że treści życzeń wklejać nie będę > i wysłałam mailem i nie zrobiłam tego na 5 min przed 24 ale 28 i 29 grudnia

może słowo "znieczulica" nie jest do końca trafione ... ale dla mnie jest to niezrozumiałe jak można nie umieć komuś czegoś życzyć
__________________
Masz ręce, aby dawać
Serce, aby kochać
I ramiona, które są dokładnie tak długie
Byś zdołał nimi drugiego obejmować


Phil Bosmans
nick_OLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:36   #39
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: znieczulica?

mam dokladnie tyo samo i wlasnie po tym poznajesz kto jest wart Twojej przyjazni...moze tez byc tak ze byli pijani i nie widzieli smsow, albo kasowali itp
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:45   #40
K0G0 T0 0BCH0DZI
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 116
Dot.: znieczulica?

Szczerze.
Nawet tego nie czytam. odpisuje tylko 'dziekuje wzajemnie' gdyby ktos mi cos napisał od siebie- dobra dzieki, tez bym sie wysiliła, ale co mi z wierszyka-> kopiuj, wklej. Na tej nk to też jakieś choinki, gwiazdki itd tworzą. Ale po co. Bardziej mnie rusza jak ktos napisze po prostu 'szczęsliwego nowego roku'

Sama nie pisze życzen praktycznie do nikogo, chbya ze wiem ze nie zobacze sie z dobrym znajomym, czy przyjacielem i nie bede mogła tego zrobić osobiście.
__________________
I'm in love..
K0G0 T0 0BCH0DZI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:54   #41
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: znieczulica?

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 21:09   #42
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez laurenn Pokaż wiadomość
Hmm . Szczerze mówiąc, życzenia złożyły mi tylko 4 najbliższe mi osoby. I to mi w zupełności wystarcza. Jeżeli inni znajomi ( z którymi nie rozmawiałam przez np. pół roku) po prostu tacy, którzy o mnie zapomnieli, przypomną sobie nagle i wyślą wierszyk, to chyba wolę go nie dostawać wcale, bo wiem, że są to życzenia nieszczere.
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja tez to zauwazyłąm,ale co roku wyciągam wnioski.
wysyłam tylko tym ,co mnie wysyłają.a jeśli "zapomniani przeze mnie" sie zreflektują i poślą życzenia,to szybciutko odsyłam.
jednak mam coś na usprawiedliwienie.
o okresie świątecznym nie było problemu,ale wczoraj nie doszedł żaden z moich MMS-ów,ktore posłałam.juz trzy potwierdzenia wróciły,że mms nie doszedł.sporóbowałam jeszcze raz i znów nic.
chyba dam sobie spokój i pośle zwykłego.
Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Mnie to wkurza, jak ktoś nie odpisze na życzenia chociażby tego głupiego "Dziękuję i nawzajem". Nie jestem interesowna, ale ze względu na kulturę i szacunek do osoby, która wysyła życzenia, powinno się odpisać COKOLWIEK.
Zgadzam sie z powyzszymi opiniami. Nie uwazam, zeby autorka dramatyzowala. Tez mnie to okropnie denerwuje, jesli ktos nie odpisze nawet dziekuje. W tym roku wyslalam zaledwie 5 zyczen noworocznych, z czego odpowiedzi dostalam na 3. Natomiast zyczenia swiateczne wysylalam czesto za pomoca kartek na nk i nie moge zrozumiec, dlaczego tak ciezko odpisac dziekuje.

Mam kilka najblizszych osob, ktore wiem, ze o mnie pamietaja i dobrze mi zycza, chyba na ich zyczeniach najabardziej mi zalezy. Nie chce zyczen od kogos, kto odzywa sie do mnie tylko wtedy kiedy chce.

W zeszlym roku zastosowalam wlasnie taka taktyke, ze nie wysylalam zyczen nikomu, tylko odpowiadalam tym, ktorzy wyslali zyczenia mi. Dlatego chyba w tym roku dostalam tylko kilka zyczen. Nie przejmuje sie tym, tylko to takie przykre, ze sie starasz, wymyslasz cos ciekawego i nie dostaniesz w zamian nawet 'dziekuje'...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 23:58   #43
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: znieczulica?

Ja właściwie nigdy nie piszę życzeń, nie lubię tego zwyczaju, bardzo. Wczoraj odpisałam paru osobom, ale doszła do mnie tylko część raportów, więc obawiam się, że część wiadomości przepadła. Tak czy inaczej nie widzę sensu w przejmowaniu się życzeniami, bardziej mi zależy na dobrych relacjach z kimś na co dzień niż na życzeniach te 2 czy 3 razy do roku z okazji świąt. Milej jest dostać życzenia z okazji "własnego" święta, na urodziny czy imieniny. To, że ktoś nie dostał ode mnie życzeń nie znaczy, że go nie lubię albo, że mu źle życzę. Po prostu nie rozsyłam życzeń...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 08:24   #44
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
czemu od razu żałosne? Nie wszyscy muszą Cię lubić i odpisywać.. uwielbiam takie włażenie sobie w d**ę i składanie życzeń "na siłę"..życzenia mają być szczere wiec jeśli za kimś nie przepadam albo jest mi obojętny to mu ich nie składam.
Na nk akurat z tego co wiem wiele osób zaprasza się do znajomych a często zna te osoby pobieżnie/nie lubi ich/ma je gdzieś.
ehh ja na nk mam akurat znajomych i przyjaciół nie jakieś tam piąte wody po kisielu
Jestem osobą która nie lubi wysyłac życzen przez GG czy Nk ale skoro ta druga osoba nie ma telefonu a ja nie mam możliwosci spotkania jej osobiście ,to wole wysłac szczere życzenia <nie jakies tam głupie wiersze> ten sposób niż wcale
I myśle ze odpisanie głupiego dziękuje nie jest aż takie trudne i czasochłonne
zwłaszcza że na drugi dzien przysyła mi wiadomośc typu"jak tam po Sylwestrze"
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!

Edytowane przez ma-li-na
Czas edycji: 2009-01-02 o 08:25
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 08:34   #45
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja właściwie nigdy nie piszę życzeń, nie lubię tego zwyczaju, bardzo. Wczoraj odpisałam paru osobom, ale doszła do mnie tylko część raportów, więc obawiam się, że część wiadomości przepadła. Tak czy inaczej nie widzę sensu w przejmowaniu się życzeniami, bardziej mi zależy na dobrych relacjach z kimś na co dzień niż na życzeniach te 2 czy 3 razy do roku z okazji świąt. Milej jest dostać życzenia z okazji "własnego" święta, na urodziny czy imieniny. To, że ktoś nie dostał ode mnie życzeń nie znaczy, że go nie lubię albo, że mu źle życzę. Po prostu nie rozsyłam życzeń...
podpisuje sie
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:34   #46
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja właściwie nigdy nie piszę życzeń, nie lubię tego zwyczaju, bardzo. Wczoraj odpisałam paru osobom, ale doszła do mnie tylko część raportów, więc obawiam się, że część wiadomości przepadła. Tak czy inaczej nie widzę sensu w przejmowaniu się życzeniami, bardziej mi zależy na dobrych relacjach z kimś na co dzień niż na życzeniach te 2 czy 3 razy do roku z okazji świąt. Milej jest dostać życzenia z okazji "własnego" święta, na urodziny czy imieniny. To, że ktoś nie dostał ode mnie życzeń nie znaczy, że go nie lubię albo, że mu źle życzę. Po prostu nie rozsyłam życzeń...
Ufffff, znalazłam kogoś, do kogo mam podobne zdanie.

Czy wysłanie wiadomości na Święta świadczy o przyjaźni, o tym że się kogoś lubi, bądź nie?
Ośmielę się stwierdzić, że niekoniecznie.
I w nosie mam, czy ktoś się ze mną zgodzi, czy nie.

Czasami ludzie robią to z czystej przekory, wysyłają milion smsów patrząc czy milion - równy milion - im się zwróci.
Kiedy tak nie jest są - i tu do wyboru - rozczarowani, obrażeni, źli, pełni żalu.
Sms zwrotny się należy i już.
Nikt nie pomyśli, iż - z różnych przyczyn - mógł go nie otrzymać.
Nie o to moim zdaniem w tym wszystkim chodzi.

Ja od przyjaciół nie dostałam wiadomości w postaci sms.
I nadal są moimi przyjaciółmi.
Prawdziwymi przyjaciółmi.

Dostałam natomiast smsy od osób, które wcale nie wysłały ich mając dobre wobec mnie intencje.
Cóż więc z tego, że pamiętały?

Smsowa moda jest stosunkowo młodą.
Mnie uczono, że najbliższym wysyła się kartki świąteczne.
Tradycyjnie drogą pocztową.
Do tej pory to robię , ponieważ taki - wspaniały dla mnie - zwyczaj wyniosłam z dzieciństwa.

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2009-01-02 o 11:36
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:42   #47
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: znieczulica?

Nie wysyłam życzeń bo składam je osobom bliskim w 4 oczy.
Śmieszy mnie jak dostaje 50 komentarzy z życzeniami a osoba od 1 komentarza wysłała takich ze 1000 inny ludziom. Mam gdzieś takie życzenia.
W tym roku byliśmy na desce więc na 15 stopniowym mrozie nawet jak bym chciała to by było ciężko
Zadzwoniłam jedynie do rodziców i teściowej.
I bliska koleżanka napisała mi: najlepszego! A ja jej odp: Nawzajem robaczku. To był jedyny sms.
Na smsach od innych mi w ogóle nie zależy. Ci na których mi zależy byli w sylwestra ze mną. I o dziwo dostałam jedynie smsa od wyżej wspomnianej koleżanki i żadnego innego. Jakoś nie myślałam o tym że nikt mi nie napisał smsa. W nosie to miałam. W sumie dalej mam
A tym co chciałam życzyć, życzyłam bo w sylwestra byli ze mną.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-01-02 o 11:49
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:44   #48
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Ufffff, znalazłam kogoś, do kogo mam podobne zdanie.

Czy wysłanie wiadomości na Święta świadczy o przyjaźni, o tym że się kogoś lubi, bądź nie?
Ośmielę się stwierdzić, że niekoniecznie.
I w nosie mam, czy ktoś się ze mną zgodzi, czy nie.

Czasami ludzie robią to z czystej przekory, wysyłają milion smsów patrząc czy milion - równy milion - im się zwróci.
Kiedy tak nie jest są - i tu do wyboru - rozczarowani, obrażeni, źli, pełni żalu.
Sms zwrotny się należy i już.
Nikt nie pomyśli, iż - z różnych przyczyn - mógł go nie otrzymać.
Nie o to moim zdaniem w tym wszystkim chodzi.

Ja od przyjaciół nie dostałam wiadomości w postaci sms.
I nadal są moimi przyjaciółmi.
Prawdziwymi przyjaciółmi.

Dostałam natomiast smsy od osób, które wcale nie wysłały ich mając dobre wobec mnie intencje.
Cóż więc z tego, że pamiętały?

Smsowa moda jest stosunkowo młodą.
Mnie uczono, że najbliższym wysyła się kartki świąteczne.
Tradycyjnie drogą pocztową.
Do tej pory to robię , ponieważ taki - wspaniały dla mnie - zwyczaj wyniosłam z dzieciństwa.
backie uwielbiam czytac twoje posty zawsze są genialne
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:58   #49
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: znieczulica?

To zwykłe lenistwo i tyle.Też nie dostałam odpowiedzi od kilku znajomych.Z drugiej strony tak mnie wkurzają życzenia wysyłane taśmowo 'do wielu',albo to gdy widzę w mejlu z życzeniami kilkunastu odbiorców,że chyba w ogóle wolałabym nie dostawać czegoś takiego.Niewiele jest osób ,które same te życzenia układają indywidualnie dla każdego.Samej mi się często nie chce,ale robię to.Znajomych nie mam wielu-przynajmniej jeden plus tej sytuacji :P.
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:35   #50
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
backie uwielbiam czytac twoje posty zawsze są genialne
Zacytuję pewną złotą i pływającą Wizażankę (ukłon w jej stronę) : "Dziękować".
<grzecznie dyga i odmaszerowuje>

cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:52   #51
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
ehh takie zachowanie jest na prawdę żałosne
Miałam kilka takich TYPÓW na Nk wysłałam im życzenia noworoczne a niektórzy z nich w ogóle nie odpisali mimo, iż widziałam ich na liście
zastanawiam się o co takim ludziom chodzi
Musze przyznac ze rozbawilo mnie do rozpuku twoje oburzenie taką bzdurą :P


A ja nie cierpie dostawać smsów z tysiącem tępych wierszyków ściągniętych z neta w momencie gdy siadam z rodziną do kolacji wigilijnej. I nie odpisuje na durne kartki na nk z życzeniami czy smsy. Za to chętnie dzwonię w święta do najbliższych z którymi ich nie mogę spędzić i mówię że myślami jestem przy nich, i życzę tylko tego co na prawde mam zamiar życzyć danej osobie.
Mamy dobę życia przez smsy co mnie strasznie irytuje, a życzenia świąteczne czy noworoczne na pewno nie są materiałem do odklepania w 160 znakach.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:42   #52
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: znieczulica?

Nie wysyłam nikomu życzeń, bo uważam ze to bez sensu. Te osoby co mnie dobrzę znają dobrze wiedzą, ze życzę im wszystkiego najlepszego.
Noworoczne składam tylko tym z którymi jestem na imprezie.

Ale urodziny to inna sprawa, zawsze składam życzenia. Osoba wie, ze pamietam o niej w tym dniu.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:14   #53
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: znieczulica?

Mam podobnie jak Lexie i Backie - nie lubie skladac zyczen
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.