MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 15:31   #1861
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

hej, wiecie moze czy Zara uzna reklamacje kurtki puchowej, w ktorej po pierwszym praniu puch sie zbrylil?
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:36   #1862
Ansday
Raczkowanie
 
Avatar Ansday
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 311
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
hej, wiecie moze czy Zara uzna reklamacje kurtki puchowej, w ktorej po pierwszym praniu puch sie zbrylil?
w sumie mogą nie uznać bo puchu sie nie pierze tylko trzeba oddac do czyszczenia



Cytat:
Napisane przez acupof Pokaż wiadomość




wszystko zależy od Ciebie - ta sukienka jest niekwestionowaną klasą samą w sobie, z pewnością bardzo uniwersalna - założysz na wigilię firmową, rodzinną imprezę oraz spodnie ze znajomymi, a nawet do pracy ale jeśli masz już w szafie dużo małych czarnych...może znajdziesz coś oryginalnego np. na wyprzedaży? niekoniecznie kolejną małą czarną?
wybór należy do Cienie
mam 2 w zupelnie innym stylu jedna koronkowa z dekoltem z fale, druga w prążek jasny i jest to taka typowa do pracy przed kolano, a ta stwierdzam ze jest taka ze właśnie i na imprezę i na wigilie tylko TZ twierdzi ze wyglądam w niej jakbym w ogóle nie miała biustu no i ze jest taka nijaka, a ja znów myślę ze z przodu jest skromna ale przeciez z tylu ma zloty zamek i dekolt wiec ma w sobie to coś moze wystarczy tylko ładna biżuteria żeby ja ożywić

Edytowane przez Ansday
Czas edycji: 2012-12-11 o 15:37
Ansday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:43   #1863
acupof
Raczkowanie
 
Avatar acupof
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 363
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
Kolejny raz dzisiaj przeglądam stronę Zary i doszłam do wniosku, że przydałby mi się jeszcze jedne woskowane spodnie co myślicie o tych?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...20Z%20SUWAKAMI
mam je, są super!! jedyna wada to to, że mam r. 34 i trochę się już rozciągnęły bez paska ciężko

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

[/QUOTE]mam 2 w zupelnie innym stylu jedna koronkowa z dekoltem z fale, druga w prążek jasny i jest to taka typowa do pracy przed kolano, a ta stwierdzam ze jest taka ze właśnie i na imprezę i na wigilie tylko TZ twierdzi ze wyglądam w niej jakbym w ogóle nie miała biustu no i ze jest taka nijaka, a ja znów myślę ze z przodu jest skromna ale przeciez z tylu ma zloty zamek i dekolt wiec ma w sobie to coś moze wystarczy tylko ładna biżuteria żeby ja ożywić[/QUOTE]

cały urok w tym, że z przodu jest grzeczna, a z tyłu ma dekolt, bardzo sexy,podkreśla figurę, a z drugiej strony nie jest wyzywająca - do tego ładne szpiki i biżuteria - zostaw zdjęcie niewyraźnie ale ładnie się prezentujesz
acupof jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:47   #1864
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
hej, wiecie moze czy Zara uzna reklamacje kurtki puchowej, w ktorej po pierwszym praniu puch sie zbrylil?
Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
w sumie mogą nie uznać bo puchu sie nie pierze tylko trzeba oddac do czyszczenia

Andsay właśnie nie zawsze czyszczenie.

Lakeithia Spójrz na metkę, czy jest dopuszczalne pranie w wodzie (pewnie 30st. i w płynie typu perwoll) Spróbuj wrzucić ją jeszcze raz, ale do prania puchu wkłada się do bębna piłeczkę tenisową a nawet dwie. Może wróci do poprz. stanu
Ja tak prałam wg instrukcji właśnie puchowe z zary, ale nie pamiętam już na jakim programie w pralce.

I tak się zastanawiałam nad tym bordowym szalem za 99, czy brać czy się zmechaci, no i zmechacił się. I jeszcze w prawie chłodnej wodzie z perwollem ręcznie w zasadzie wygniotłam (mogłoby czasem pomóc) i woda różowa. Chyba będę reklamować, ale wolałabym taki sam

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2012-12-11 o 16:14
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 17:26   #1865
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Andsay właśnie nie zawsze czyszczenie.

Lakeithia Spójrz na metkę, czy jest dopuszczalne pranie w wodzie (pewnie 30st. i w płynie typu perwoll) Spróbuj wrzucić ją jeszcze raz, ale do prania puchu wkłada się do bębna piłeczkę tenisową a nawet dwie. Może wróci do poprz. stanu
Ja tak prałam wg instrukcji właśnie puchowe z zary, ale nie pamiętam już na jakim programie w pralce.

I tak się zastanawiałam nad tym bordowym szalem za 99, czy brać czy się zmechaci, no i zmechacił się. I jeszcze w prawie chłodnej wodzie z perwollem ręcznie w zasadzie wygniotłam (mogłoby czasem pomóc) i woda różowa. Chyba będę reklamować, ale wolałabym taki sam
Własnie kurtka była prana w 30*c... Ok spróbuje i pozniej zobaczymy
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 17:56   #1866
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
a ja dziś byłam odebrać kurtki dla dzieci w Z i oczywiście zgrzeszyłam i kupiłam szpilki lakierowane i sukienkę jeszcze sie zastanawiam czy nie zwrócić bo to kolejna mala czarna ale pomyślałam ze moze warto mieć taka w szafie a teraz nie jestem pewna bo "jest taka zwykla" nie mam jak pokazać na sobie a moje 3 letnie dziecko zrobiło mi takie zdjęcie może coś dojrzycie i doradzicie czasem mi sie w sklepei podoba a pozniej przychodze do domu i sama nie wiem co zrobic
Ja bym poczekała do wyprzedaży.

Cytat:
Napisane przez Pani Lennon Pokaż wiadomość
Witajcie. chciałam się☠poradzić
Kupiłam tę marynarkę☠i jestem pełna wątpliwości czy nie zwrócić.

Od przeszło pół roku szukam po wszystkich możliwych sklepach marynarki z cekinami i w końcu ta wydaje się być jak najbliżej ideału.
Mam jednak 2 wątpliwości:
1) czy nie warto poczekać te 2 tyg do wyprzedaży, w koncu 400 zł piechotą nie chodzi
2) mam jednak obsesje, że wygląda tandetnie

co sądzicie?
Tu też bym poczekała
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:07   #1867
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Dziewczyny jak nosza się te legginsy za 99 zł z działu basic? Nie rozciągają się szybko?

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%20PO%20BOKACH
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 18:09   #1868
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak nosza się te legginsy za 99 zł z działu basic? Nie rozciągają się szybko?

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%20PO%20BOKACH
Bardzo je lubię, nie zamienilabym je na żadne inne, mam juz druga pare? Jedne mam od 2 lat
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:24   #1869
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Bardzo je lubię, nie zamienilabym je na żadne inne, mam juz druga pare? Jedne mam od 2 lat
Wow...nieźle! Masz te z podwyższonym stanem? W zimie jest w nich bardzo zimno?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:25   #1870
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
a ja dziś byłam odebrać kurtki dla dzieci w Z i oczywiście zgrzeszyłam i kupiłam szpilki lakierowane i sukienkę jeszcze sie zastanawiam czy nie zwrócić bo to kolejna mala czarna ale pomyślałam ze moze warto mieć taka w szafie a teraz nie jestem pewna bo "jest taka zwykla" nie mam jak pokazać na sobie a moje 3 letnie dziecko zrobiło mi takie zdjęcie może coś dojrzycie i doradzicie czasem mi sie w sklepei podoba a pozniej przychodze do domu i sama nie wiem co zrobic
zostaw, ładnie na Tobie leży
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:06   #1871
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Wow...nieźle! Masz te z podwyższonym stanem? W zimie jest w nich bardzo zimno?
Tak, z wysokim, fajnie splaszczaja brzuch sa ciepłe, jak narciarskie, jedynym ich defektem jak dla mnie jest długość, mam za długie nogi, sa jak 7/8 dla mnie.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 19:35   #1872
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

fantastic czy te woskowe spodnie, które prezentujesz na blogu jako "zara old" są może aktualnie dostępne? Jeśli tak to mogłabyś mi podesłać linka, które to? Niestety co idę do zary to woski, które widzę są jakieś dziwne i źle na mnie leżą. A te twoje wydają się być ok.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 20:53   #1873
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Dziewczyny, kupilaby mi któraś z Was sukienkę z falbana skórzana na dole? Za 299? Przeleje od razu, bardzo proszę
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:03   #1874
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Pani Lennon Pokaż wiadomość
Witajcie. chciałam się☠poradzić
Kupiłam tę marynarkę☠i jestem pełna wątpliwości czy nie zwrócić.

Od przeszło pół roku szukam po wszystkich możliwych sklepach marynarki z cekinami i w końcu ta wydaje się być jak najbliżej ideału.
Mam jednak 2 wątpliwości:
1) czy nie warto poczekać te 2 tyg do wyprzedaży, w koncu 400 zł piechotą nie chodzi
2) mam jednak obsesje, że wygląda tandetnie

co sądzicie?
według mnie cekiny są mało uniwersalne,
choć są fajne, najbardziej sprawdzają się w okresie świąteczno - sylwestrowo-karnawałowym - choć na wieczorne wyjścia w ciągu roku też się nada myślę, że możesz poczekać na wyprzedaż, powinni je przecenić

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
fantastic czy te woskowe spodnie, które prezentujesz na blogu jako "zara old" są może aktualnie dostępne? Jeśli tak to mogłabyś mi podesłać linka, które to? Niestety co idę do zary to woski, które widzę są jakieś dziwne i źle na mnie leżą. A te twoje wydają się być ok.
Swoje kupiłam w poprzedniej kolekcji,
wydaje mi się, że w tym roku to mogą być te ale nie jestem pewno bo nie mierzyłam:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...IE%20WOSKOWANE
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:14   #1875
Ansday
Raczkowanie
 
Avatar Ansday
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 311
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez acupof Pokaż wiadomość

cały urok w tym, że z przodu jest grzeczna, a z tyłu ma dekolt, bardzo sexy,podkreśla figurę, a z drugiej strony nie jest wyzywająca - do tego ładne szpiki i biżuteria - zostaw zdjęcie niewyraźnie ale ładnie się prezentujesz
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała do wyprzedaży.

Tu też bym poczekała
Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
zostaw, ładnie na Tobie leży

Dziękuję chyba jednak ja zostawię nie kosztowała dużo, a już był problem bo rozmiary tej sukienki są zaniżone normalnie w Z mam rozm. XS lub S a tutaj musiałam wziasc M, a L i XL wszystkie wyprzedane w całym Monachium wiec myślę ze do wyprzedaży mi ta M nie przetrwa poza tym szkoda mi czekać do po świat bo mogłabym przez święta już założyć

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Andsay właśnie nie zawsze czyszczenie.
Rozumie, ja tez kupiłam kilka lat temu kurtkę z puchu w Z i pisało pranie ręczne na 30 i tak zrobiłam i miałam taka sama sytuacje jak Ty a reklamacji mi nie uznano jeszcze wtedy mieszkałam w pl, dostalam 3x odpowiedz ze musiała być prana w pralce
Ansday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:21   #1876
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
Swoje kupiłam w poprzedniej kolekcji,
wydaje mi się, że w tym roku to mogą być te ale nie jestem pewno bo nie mierzyłam:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...IE%20WOSKOWANE
Czy te Twoje woskowane rozciągnęły się znacząco podczas użytkowania?
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:02   #1877
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Czy te Twoje woskowane rozciągnęły się znacząco podczas użytkowania?
raczej nie
teraz dopiero trochę wosk zaczyna schodzić (no ale mają w końcu rok częstego użytkowania) więc i tak muszę kupić nowe
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:33   #1878
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

PaulinaMigotka nie ma w Łodzi nigdzie tej spódniczki. Byłam w galerii, pani była bardzo miła i mi sprawdziła i nigdzie nie ma, może przyjść w piątek z dostawą, ale pani nie mogła dostać się do raportu rzeczy, które mają być.


Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
nie mam zdjęcia taka czarna z takiego materiału jakby pikowanego, baskinke ma i rękaw 3/4 tak jest
Niestety, sklep jeszcze nie otworzony
Przykro mi, że nie pomogłam.



Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
w sumie mogą nie uznać bo puchu sie nie pierze tylko trzeba oddac do czyszczenia
Ja swoją oddaje do znajomej pralni i normalnie piorą w wodzie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:47   #1879
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
Rozumie, ja tez kupiłam kilka lat temu kurtkę z puchu w Z i pisało pranie ręczne na 30 i tak zrobiłam i miałam taka sama sytuacje jak Ty a reklamacji mi nie uznano jeszcze wtedy mieszkałam w pl, dostalam 3x odpowiedz ze musiała być prana w pralce
Bo nie prałaś zgodnie z info - dlatego. No tak, ale nie każda kurtka puchowa z zary ma identyczny skład. Niestety, trzeba sprawdzić instrukcję na metce. Niektóre w ogóle nie można prać w wodzie, inne można ręcznie jeszcze inne w pralce. A jestem przekonana, że ową kurtkę zarową, którą posiadałam to prałam nawet kilka razy - zgodnie z metką - i to z niej wyczytałam ten dziwny sposób z piłeczkami.

BTW podobnie ma się sprawa z marynarkami itp. jedne mają skład czysto 100% cotton i też mogą być tylko chemicznie czyszczone (np może się odbarwić, guziki odfarbować - tak np. załatwiłam niejedną), inne mogą być czyszczone w wodzie itp. Chodzi o to, że trzeba postępować tak jak na metce i muszą uznać wówczas reklamację. Może też nic się nie stać, ale to Ty już ponosisz ryzyko na własną odp.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja swoją oddaje do znajomej pralni i normalnie piorą w wodzie
No właśnie - zależy od składu. Pralnia wie jak to wyczyścić.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 22:54   #1880
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

podobno maja zrobić nową Zarę w Warszawie na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej x Nowy Świat za pewien czas
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 02:35   #1881
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Dziewczyny mam pytanie, bardzo rzadko kupuję coś w Zarze, ale czaję się na tego shoppera klasycznego, dużego. Czy orientujecie się może czy jest szansa, że go przecenią po świętach? Przepraszam, jeśli to głupie pytanie, ale kompletnie się nie orientuje na temat przecen w Zarze. I czy może posiada ktoś tą torbę i może powiedzieć jak się sprawuje? Z góry dziękuję

chodzi mi o tą:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0R%C4%84CZKAMI
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 07:30   #1882
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
hej, wiecie moze czy Zara uzna reklamacje kurtki puchowej, w ktorej po pierwszym praniu puch sie zbrylil?
Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
w sumie mogą nie uznać bo puchu sie nie pierze tylko trzeba oddac do czyszczenia
Niektóre pralnie nie przyjmują kurtek puchowych lub wywieszają info, że nie ponoszą konsekwencji za efekty

Ja mam biały puchowy płaszczyk i często muszę prać. Cała sztuka polega nie w samym procesie prania, choć ważne są pewne elementy; ile w procesie suszenia. Od niego zalezy jak puchówka będzie wyglądać
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:22   #1883
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No właśnie - zależy od składu. Pralnia wie jak to wyczyścić.
Pralnie to są w tragicznej sytuacji w ogóle. Kilka dni temu czytałam w Gazecie Prawnej o pewnej kobiecie, która oddała do pralni jedwabną suknię. Pralnia wyczyściła zgodnie z zaleceniami na metce. Niestety sukienka i tak uległa uszkodzeniu. Sprawa znalazła się w sądzie. I wyrok był jednoznaczny. Pralnia musiała zapłacić odszkodowanie klientce mimo iż postępowała zgodnie z instrukcją. Sąd orzekł, że pralnia to fachowcy (przynajmniej z założenia ) i powinni wiedzieć, jak czyścić jedwab. I mimo, że postępowali tak, jak zalecił producent to i tak popełnili błąd. Oni teraz mogą dochodzić swoich roszczeń od producenta sukni ale odszkodowanie i tak zapłacić muszą.
Wyrok co prawda nie był prawomocny ale pralnia chyba zrezygnuje z odwołania.

Tak więc drogie Panie trzeba walczyć o swoje
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:54   #1884
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Czy któras z Was ma te kozaki?
Czy one nadaja się na naszą zime (łaze po polskich chodnikach, ale przemieszczam sie raczej komunikacja). I jak z cholewką? Czy jest bardzo szeroka (mam chude łydki)? I czy po pewnym czasie nie "zwinie" się i nie opadnie?
I ile kosztowaly w sklepie?
Bede wdzieczna za szczera odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2864491443.jpg (12,3 KB, 47 załadowań)
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:28   #1885
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, bardzo rzadko kupuję coś w Zarze, ale czaję się na tego shoppera klasycznego, dużego. Czy orientujecie się może czy jest szansa, że go przecenią po świętach? Przepraszam, jeśli to głupie pytanie, ale kompletnie się nie orientuje na temat przecen w Zarze. I czy może posiada ktoś tą torbę i może powiedzieć jak się sprawuje? Z góry dziękuję

chodzi mi o tą:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0R%C4%84CZKAMI
dosłownie kilka stron wcześniej pytałam o to samo krótkie podsumowanie: shoppery raczej nie są przeceniane a opinie na jego temat były raczej pozytywne (trochę się rysuje i gniecie)
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 10:28   #1886
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

ja sie czaiłam przy ostatnich wyprzedazach, cena shoppera byla bez zmian
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 12:08   #1887
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, bardzo rzadko kupuję coś w Zarze, ale czaję się na tego shoppera klasycznego, dużego. Czy orientujecie się może czy jest szansa, że go przecenią po świętach? Przepraszam, jeśli to głupie pytanie, ale kompletnie się nie orientuje na temat przecen w Zarze. I czy może posiada ktoś tą torbę i może powiedzieć jak się sprawuje? Z góry dziękuję

chodzi mi o tą:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0R%C4%84CZKAMI
Na ostatniej i przedostatniej wyprzedaży nie było ich na przecenie, więc i w tym roku ich nie będzie
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 12:51   #1888
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Dziewczyny mam pytanie trochę z innej beczki. Czy na swoje smartfony naklejacie te folie ochronne na ekran? na swoim starym telefonie miałam, teraz mam nowy i nie wiem, bo jedni znajomi mówią, że trzeba inni, że niekoniecznie. A mi najbardziej chodzi o to, że ja mam puder i podkład na twarzy i ten ekran się zawsze nimi ubrudzi i nie wiem. Doradzicie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 12:55   #1889
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Czaiłam się na te jasne kozaki i czaiłam, aż wyprzedali mój rozmiar i mam problem z głowy

Iwuś ja folii nie mam na telefonie i po roku używania jeszcze go nie porysowałam, ale faktem jest, że wiecznie jest usmarowany, a to kremem do rąk a to pudrem albo podkładem i na to chyba folia nie pomoże?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 13:23   #1890
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Czaiłam się na te jasne kozaki i czaiłam, aż wyprzedali mój rozmiar i mam problem z głowy

Iwuś ja folii nie mam na telefonie i po roku używania jeszcze go nie porysowałam, ale faktem jest, że wiecznie jest usmarowany, a to kremem do rąk a to pudrem albo podkładem i na to chyba folia nie pomoże?
A moje jasne kozaczki od wczoraj są w drodze do mnie mam nadzieję, że nie będę rozczarowana...

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
podobno maja zrobić nową Zarę w Warszawie na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej x Nowy Świat za pewien czas
Z tego wynika, że zarowe rzeczy dobrze się sprzedaja w Warszawie skoro otwieraja kolejny sklep?
Szkoda, że w innych miastach nie otworzą chociaż jednego ja do Zary akurat nie mam dalego ale niektóre z Was z tego co czytuję mają sporo kilometrów...
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.