Jakie buty na wiosne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-17, 20:40   #1
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312

Jakie buty na wiosne?


Kochane, jakie wiosenne buty sa teraz modne? Kupilam sobie czerwony plaszczyk i teraz poluje na buty do niego, ale nie mam pojecia jakie by pasowaly? Znacie jakies stronki ze zdjeciami butow??
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 21:14   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Jakie buty na wiosne?

ja wypatrzyłam ostatnio biale mokasynki w Galerii Łodzkiej 280zł , a na jakies tam ulicznce 95zl. Super leciutkie, ale kolejne do kolekcji? Bo ja mam fioła na punkcie butów. Ale widze ze dziewczyny zaczynaja w takich chodzić.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 21:18   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jakie buty na wiosne?

modne są czuby, czuby i czuby oraz czuby .

szukałam butów do ślubu - wszędzie czuby [ja je nazywam 'ciżemki']. nie dość, że mi się nie podobają takie czubki to nawet jeśli się komuś podobają to chyba nie znaczy, że musi mieć tylko takie buty .

udalo mi się kupić buty ze starej kolekcji [w kolorze ecru - bo takiego koloru szukałam]. we wszystkich sklepach jakie zeszłam panie sprzedawczynie mówiły, że teraz jasne buty będą tylko z czubami "chyba, że pani znajdzie coś ze starych kolekcji".. tak się wystraszyłam, że zeszłam 20 sklepów.. i znalazłam
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 21:25   #4
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: Jakie buty na wiosne?

CZUBY? Nie dla mnie Ja dotad chodzilam glownie w glanach No ale teraz mam ochote na cos innego. Cos elegancko-sportowego, dziewczecego i raczej bez obcasa. Ale nie mam pojecia co konkretnie
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 21:29   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jakie buty na wiosne?

zajrzyj na np. www.rylko.com
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 21:37   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Jakie buty na wiosne?

Sarenka ma rację - noski, noski, noski! Są coraz dłuższe kupowałam butki do pracy na jesieni - już miały dość długi nosek. Całkiem niedawno kupiłam sobie wiosenne butki i co? Mają jeszcze węzszy i dłuższy nosek To chyba najmodniejsze. Obcasy - chyba znów taki maleński cieniutki szpileczek jest znow na topie.
Nie szaleję za bardzo za tą modą ale co robić. Osobiście czekam z utęsknieniem aż zaczną być znów modne wysoki, smukłe koturny i takie buty pojawią się znów. A najspokjniejesza będę jak już zoperuję nóżkę i bez obaw wdzieję obcasy tak jak kiedyś
Najprawdopodobniej na dniach kupie sobie kolejna parę butów - tym raze w typie smart casual stylizowane na sportowe, pełno tego w sklepach, ale większość mi się nie widzi. Oprócz tych jednych jedynych które są bajeczne!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 21:40   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jakie buty na wiosne?

Eeee tam noski swoja droga, ale w BUTsie widziałam dzis oprócz nosków mokasynki wszelakie i takie mokasynki a la czółenka, czyli takie na obcasie też Do wyboru, do koloru szczególnie to do koloru pasuje, bo teraz podobno hitem są buciki pomarańczowe wściekle i różowe

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-17, 21:54   #8
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Jakie buty na wiosne?

ja tez nie lubie czubów, tak sie brzydko zaginają.
Zobacz tu:http://www.bochmbut.pl/damskie3.html
http://www.butland.pl/?d=oferta
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 22:09   #9
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: Jakie buty na wiosne?

Te mi sie podobaja Pasowalyby do czeronego plaszcza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butki1.jpg (37,7 KB, 7 załadowań)
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 22:11   #10
Limonka_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 18
GG do Limonka_27
Re: Jakie buty na wiosne?

Czubki, noski, jak zwał tak zwał, a ja mam już ich serdecznie dosyć! Fakt, ładnie wyglądają na stopach optycznie je wydłużając i wysmuklając, ale zbyt bardzo katują moje stopki Moim zdaniem z wielkim hukiem wchodzą teraz buciki ze ściętymi noskami, lekkie półbuciki na niziutkich obcasach bądź zupełnie płaskie, mokasyny (bez frędzelków! . Zamówiłam właśnie na Allegro piękne półbuciki firmy KOAN i takież klapki. Dla mnie bajka, może nareszcie będzie modnie i wygodnie!
Limonka_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 22:54   #11
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: Jakie buty na wiosne?

racja, czuby odchodzą. papa. i dobrze, mnie się osobiście nie podobały. A jakie firmy lubicie? Ja uwielbiam Ryłko (jeszcze się nigdy nie zawiodłam, tfu tfu). A co sądzicie o But S? Bo cenowo zbliżone do Ryłko, ale koleżanka mnie ostrzegała, że zarówno jej jak i kilku jej znajomym, do 2 lat się rozleciały..
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 23:03   #12
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: Jakie buty na wiosne?

Ja mam jedna pare z BUT S i jestem bardzo zadowolona, mam je juz ponad 2 lata i wygladaja jakby mialy z miesiac
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 23:09   #13
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Jakie buty na wiosne?

a ja kupiłam sobie prześliczne pomarańczowe, zamszowe pantofelki-baletki zapinane na paseczek, są urocze, mam do tego czarny sztruksowy płaszczyk i pomarańczowy, szal oraz brązową torbę-worek lub lnianą z trolla z takim śmiesznym kociakiem Jestem szczęśliwa, bo buciki wygodne, kolor ekstremalnie fantazyjny(przenikajace sie odcienie pomarańczy) no i pięknie sie komponuje z resztą odzienia, w ogóle baletki to wspaniała alternatywa dla długaśnych niewygodnych czubatych nosków w których moja noga nr.40 wyglądała nie najlepiej ze tak to ujmę
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 00:18   #14
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Jakie buty na wiosne?

Hihi.. ja uwielbiam takie sportowe butki, o jakich pisała Smoczyca (Olusia, doszło zdjęcie? ) - tzn chyba, bo nie wiem, co to za buty smart casual, ale mniemam, że to takie sportowe designerskie butki? Jeśli tak, to mam takie jedne, wsuwane czarno-szaro-czerwone, ale w jakiejś gazetce znalazłam RÓŻOWE johoho!! takie jasne, nie amarant, na rzepki i się zakochałam i jak tylko wpadnie jakaś kaska to lecę ich szukać po sklepach
Takie dłuugie i wąskie czuby są według mnie koszmarne, ale co kto lubi - ja mam kozaki na wysokim obcasie i z wąskim czubkiem, ale ściętym w kwadrat, wyglądają demonicznie hihi.. Niom, ale takich ostrych czubków to nie lubię... A w ogóle to mało mnie obchodzi co jest modne noszę co mi się podoba i w czym jest wygodnie, a jak przy okazji trafię w trendy to fajosko
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 00:26   #15
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Jakie buty na wiosne?

no właśnie, dobre pytanie jakie butki... nienawidzę czubów i z tego powodu już dawno nie było tak abym kupiła więcej niż 2 pary w sezonie....a generalnie też miał fioła na punkcie butków, więc od dawna marzę, by czuby odeszły i nie powróciły...
Ryłko też uwielbiam i nigdy się nie zawiodłam, za to Butsa jeszcze nigdy miałam bo na ogół mi się okrutnie nie podobają, a nawet jeśli to mają taką rozmiarówkę dziwną, że nic na mnie nie pasuje jak ulał, a nigdzie indziej z tym problemów nie mam. Co do ciekawostek na wiosnę to widzialam fajne sportowe w rozmaitych fasonach w Gino Rossi ale że w tych sklepach nigdy nie ma tego samego (tzn prawie każdy sklep czymś tam się różni) to nie wiem czy podzielacie mój entuzjazm...
Buziaczki
Edii
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 03:36   #16
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Jakie buty na wiosne?

http://www.zappos.com/n/es?d=7220002...1&page_size=99
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 07:02   #17
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Re: Jakie buty na wiosne?

ButS - mają bardzo porządną skórę, na moje nieszczęście, kupiłam butki na jesień, myślałam że sie rozczłapią jak np: ryłko ale nie skóra sie nie rozciągnęła, buty nie straciły swojej formy a czubki sie nie pozaginały!
cléo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 07:13   #18
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jakie buty na wiosne?

Ostatnio kupowałam buty w Galerii Łódzkiej i szczerze powiedziawszy niewiele mi się modeli podobało. Ogrom jest bardzo ładnych klapeczków (ale gdzie takie na wiosnę, bardziej na lato) ; dużo jest szpiców, niektóre bardzo fajne ale już mi sie trochę przejadły Jednak po długich zmaganiach i narzekaniach mojego lubego znalazłam odpowiednie białe mokasynki. Bardzo mi się podobają i pasują do wielu ubrań. Ja mam jeszcze takie szczęście, a raczej nieszczęście że jak znajdę jakieś fajne buty to nie ma na mnie rozmiaru (a przecież mam przeciętną stopę 37 - 38) Ile to trzeba się nachodzić i zmęczyć nogi na wybieraniu butów
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 07:24   #19
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jakie buty na wiosne?

Magilla napisał(a):
> racja, czuby odchodzą. papa. i dobrze, mnie się osobiście nie podobały.

Ale idzie im to bardzo powoli. Kto się pokusi o znalezienie butów do ślubu bez czuba [z nowej kolekcji]? Natomiast w zeszłej kolekcji są bezczubowe. W tej dziedzinie czuby królują
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 08:25   #20
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Re: Jakie buty na wiosne?

kupowanie butów to prawdziwa udręka..jak projektanci na jakiś model się uprą to nie ma ratunku..wszyscy robią na jedno kopyto..gdzie znaleźć klasyczne czółenka na słupku??..buuuuu
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 08:26   #21
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Jakie buty na wiosne?

Madulka, a gdzie takie butki widziałaś? Śliczne są.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 09:00   #22
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 156
Re: Jakie buty na wiosne?

O Jezu, czuby mi się okropnie nie podobają. Stopa wygląda w nich niezgrabnie, na dwa razy większą niż w rzeczywistości, a kobieta jak Kot w Butach. Kiedyś, jak dopiero wchodziły na rynek wymyśliłam dla nich określenie "kierpce Stańczyka", tak mi się kojarzyły... Ponoć zreszta już mają wychodzić z mody, przynajmniej wg Twojego Stylu.

Na buty na wiosnę nie mam w ogóle pomysłu. Chciałabym coś na lekkim obcasie, takim 5 - 6 cm., płaskie mnie w ogóle nie kręcą.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 09:10   #23
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Jakie buty na wiosne?

Ja lubię buciki firmy bochmbut (mam bardzo wygodne mokasynki) oraz firmy brado http://www.brado.pl/ Poniżej mięciutkie czółenka brado ze skóry cielęcej
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 09:54   #24
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: Jakie buty na wiosne?

koculku - bardzo ładne te butki przez Ciebie wklejone
Nie wiesz czasem gdzie w Warszawie można takie kupić?
Mi się jeszcze podobają z gono rossi, ale już w zupełnie innym stylu. http://www.gino-rossi.com/startb.html - seria linea vivere, model 8260. To takie butki do biegania na codzień Ale po pierwsze gino rossi nie jest na moją studencką kieszeń, a po drugie nie mogłam znaleźć ich w sklepie i zrezygnowałam. Kupiłam za to podobne, tylko może bardziej sportowe w kroju i też brązowe. Nigdy nie kupiłabym "czubów" - wyglądam w nich jak krasnal A poza tym przede wszystkim cenię wygodę
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 10:11   #25
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: Jakie buty na wiosne?

Ami napisał(a):
> Madulka, a gdzie takie butki widziałaś? Śliczne są.

W sklepie internetowym rylko na ich stronce
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 10:45   #26
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jakie buty na wiosne?

koculek napisał(a):
> Ja lubię buciki firmy bochmbut (mam bardzo wygodne mokasynki) oraz firmy brado http://www.brado.pl/ Poniżej mięciutkie czółenka brado ze skóry cielęcej

Te czerne czółenka wklejone przez Koculka ma moja mama (tylko że beżowe) i uwoelbia je
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 10:49   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jakie buty na wiosne?

Ja natomiast uwielbiam "czuby"

Wypatrzyłam sobie ostatnio na wiosnę białe czółenka w czuby, z taką fajną atrapą paska z klamrą, na dość niskim obcasiku (chyba nie większym niż 5cm) - przymierzałam i są strasznie wygodne, ale może dlatego, że ja mam małą i wąską stopę, więc nic mnie nie ciśnie i lubię nosić tego typu butki
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 11:58   #28
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jakie buty na wiosne?

Karola napisał(a):
> Ja natomiast uwielbiam "czuby"
>
> Wypatrzyłam sobie ostatnio na wiosnę białe czółenka w czuby, z taką fajną atrapą paska z klamrą, na dość niskim obcasiku (chyba nie większym niż 5cm) - przymierzałam i są strasznie wygodne, ale może dlatego, że ja mam małą i wąską stopę, więc nic mnie nie ciśnie i lubię nosić tego typu butki

a stopa mimo wszystko nie przesuwa się ku przodowi w czasie chodzenia? ja też mam drobną stopę i jak buty są wąskie z przodu [czubów nigdy nie mierzyłam] to stopa się wciska w ten wąski kawałek, gdzie teoretycznie nie powinna wchodzić.. i się biedna maltretuje.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 12:04   #29
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jakie buty na wiosne?

sarenka napisał(a):
> Karola napisał(a):
> > Ja natomiast uwielbiam "czuby"
> >
> > Wypatrzyłam sobie ostatnio na wiosnę białe czółenka w czuby, z taką fajną atrapą paska z klamrą, na dość niskim obcasiku (chyba nie większym niż 5cm) - przymierzałam i są strasznie wygodne, ale może dlatego, że ja mam małą i wąską stopę, więc nic mnie nie ciśnie i lubię nosić tego typu butki
>
> a stopa mimo wszystko nie przesuwa się ku przodowi w czasie chodzenia? ja też mam drobną stopę i jak buty są wąskie z przodu [czubów nigdy nie mierzyłam] to stopa się wciska w ten wąski kawałek, gdzie teoretycznie nie powinna wchodzić.. i się biedna maltretuje.


Wiesz co? Kupiłam raz sobie buty w czub na wysokim obcasie - chyba z 10cm (przy rozmiarze 37 to baaardzo wysokie) i nie mogę w nich chodzić.
Jednak jak obcas mam 4-5cm to wszystko jest w porządku. Poza tym stopę trzyma przód buta (nie wiem jak się ta część nazywa) - jeśli nie jest za luźny, to nie leci mi do przodu.
I jeszcze jedno - nie jestem pewna, ale mam wrażenie, że ja chodzę z napiętymi palcami, jakbym trzymała palcami but. Zauważyłam to latem w butach bez palców, szczególnie w klapkach jakieś mam takie napięte te palce Być może trzymam sobie but i dlatego stopa mi nie leci do przodu
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 12:15   #30
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jakie buty na wiosne?

skoro mówimy o zakupach butów to ja kupiłam sobie ostatnio takie buty [tylko zamiast niebieskiego jest u mnie czerwony] na rower i na inne sportowo-wypoczynkowe przygody . Te to są dopiero wygodne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11111.JPG (14,8 KB, 7 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.