moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 09:13   #1681
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
U mnie nima śniegu Wczoraj po kilkudziesięciu minutach zaczął padać z deszczem, a wcześniej sam śnieg prószył. Jest baardzo chłodno i zimno.
Ehh musiałam dziś zadzwonić do straży miejskiej, widziałam pieska strasznie chudego, wyczerpanego z połamaną łapą nie przeżyłby zimy. Dałam mu trochę kiełbasy i próbowałam go ocieplić. Szkoda że nie mogę go wziąć do mieszkania. Mam nadzieję że ludzie ze schroniska go znajdą.
Pewnie samochod go potracil i nikt mu nie pomogl, ah jacy ludzie potrafia byc... Dobrze, ze zadzwonilas po straz.
Co do schroniska to kiedys wzielismy psa stamtad, wszystko bylo ladnie pieknie, dopoki nie okazalo sie, ze w schronisku nie powiedzieli nam, ze ten pies jest chory. Po kilku miesiacach choroba dala sie we znaki i piesek zdechl
U mnie kolejny dzien sypie, sniegu jest po kostki i powiem wam, ze mam dosc.
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 09:27   #1682
DiamanteNegro
Zakorzenienie
 
Avatar DiamanteNegro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 687
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Witam
Ja również z niecierpliwością czekam już na święta Kiedyś za nimi tak nie przepadałam,nie lubię zlotów rodzinnych z ludzmi za którymi nie przepadam albo widuję od święta i tej atmosfery sztywnej ale odkąd spędzam je w mniejszym gronie, gdzie nie spinamy się, że wszystko ma być idealnie, gdzie jest luz to jest super, sama przyjemność Już nie mogę się doczekać tych kilku dni przed świętami, bieganiny, krzątaniny, pieczenia oraz maminego i babcinego gotowanie, w którym pomogę
U mnie śnieg jest, wczoraj padało, dzisiaj nie ale temperatura teraz jest na - i nie są to wielkie ilości ale póki co trawniki są zabielone
__________________




DiamanteNegro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:16   #1683
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie też wczoraj padał śnieg Najpierw z deszczem, więc cały topniał, ale potem padał już sam śnieg i nawet trochę go zostało na trawie, dachach i drzewach
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:12   #1684
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie śnieg stopniał i ani widu ani słychu

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Pewnie samochod go potracil i nikt mu nie pomogl, ah jacy ludzie potrafia byc... Dobrze, ze zadzwonilas po straz.
Co do schroniska to kiedys wzielismy psa stamtad, wszystko bylo ladnie pieknie, dopoki nie okazalo sie, ze w schronisku nie powiedzieli nam, ze ten pies jest chory. Po kilku miesiacach choroba dala sie we znaki i piesek zdechl
U mnie kolejny dzien sypie, sniegu jest po kostki i powiem wam, ze mam dosc.
U mnie też kiedyś wzięliśmy pieska ze schroniska - jedyną jego chorobą miało być zarobaczenie (bo wszystkie pieski w schronisku były zarobaczone). Więc zapłaciliśmy, wzięliśmy pieska i pojechaliśmy do zaprzyjaźnionego weterynarza, który zasugerował nam, że piesek jest poważnie uszkodzony i żeby za parę dni przyjść. Okazało się, że piesek ma tak wyłamane w środku jakieś kości przy stawach, że męczy się niemiłosiernie i niedługo zdechnie, bo nie da się tego zaleczyć. No i oczywiście piesek zdechł
Także też mam same smutne/złe myśli o schroniskach.
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:31   #1685
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

To się podłamałam wiedziałam że w schroniskach jest źle, ale żeby aż tak. Dzwoniłam do straży miejskiej a oni już mieli powiadomić specjalne służby do tego, czyli oczywiście ludzi ze schroniska. Nie wiecie mogę do nich zadzwonić i spytać się czy pies jest już w schronisku ewentualnie na swój koszt zabrać go do weterynarza i później jak zajdzie potrzeba to płacić za jego leczenie. Tylko boję się żeby piesek nie przyzwyczaił się do nas,bo nie mamy na ten czas żadnych warunków żeby wziąć go do mieszkania. Mama mówiła żeby przekazać na to schronisko pieniądze ale ja jakoś nie ufam, wole dać kilka paczek karm i jakieś koce.

Wracając do głównego tematu wątku rozmawiałam dzisiaj z moim chłopakiem w UK w mieście którym mieszkamy zaczyna padać śnieg
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:31   #1686
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ohh pieski w schronisku są biedne... Moja koleżanka kiedyś wzięła szczeniaka ze schroniska i co? okazało się, że piesek ma nosówkę kupę pieniędzy się dało żeby go wyleczyć ale finał był taki, że psa trzeba było uśpić bo już był roślinką (takie leki mu dali, że nie mógł nawet wstać o własnych siłach)
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:43   #1687
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie jest trochę śniegu na dachach itp
Lada moment wybieram się na zakupy Mikołajkowe dla TŻ.
Oby jutro nie sypało bo jedziemy do Sopotu więc śnieg nam komplikuję trochę
nie cały miesiąc do świąt
kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 13:03   #1688
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie dziś około 7.00 było trochę śniegu,ale tylko na dachach,a potem i tak stopniał
Teraz pruszy,ale tak słabiutko...
Ale to zawsze coś
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:13   #1689
marczet
Rozeznanie
 
Avatar marczet
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 739
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie dziś słońce!

ale chociaż zimno!
__________________
zakupoholiczka.
owocomaniaczka.
muzykoholik.
fotografomanka.
because i`m chuck bass.
marczet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:16   #1690
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A u mnie biało Rano się obudziłam a za oknem bielutko Nie jest tego śniegu jeszcze tak dużo ale przysypało i się utrzymuje. Niestety jest też bardzo ślisko bo lód jest pod śniegiem i pare razy bym dziś wywinęła orzełka Ale już mam dość- jest tak mega strasznie zimno że już nie daję rady A to dopiero początek Zmarzłam tak że już mi się wszystkiego odechciało
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:56   #1691
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
A u mnie biało Rano się obudziłam a za oknem bielutko Nie jest tego śniegu jeszcze tak dużo ale przysypało i się utrzymuje. Niestety jest też bardzo ślisko bo lód jest pod śniegiem i pare razy bym dziś wywinęła orzełka Ale już mam dość- jest tak mega strasznie zimno że już nie daję rady A to dopiero początek Zmarzłam tak że już mi się wszystkiego odechciało
Ja też tak chcę!
Pokaż foto
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 16:35   #1692
VVerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 265
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie też, u mnie też bieluśko ;D
VVerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:23   #1693
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Śnieg sypie w najlepsze, ładne widoki i takie tam sprawy, tylko jak ja jutro dotrę rano do szkoły, to nie mam pojęcia
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:42   #1694
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie dzisiaj sypało może przez 10 min...I nic nie osiadło A zimnooooo....!

Kocham zimę i śnieg, ale z drugiej strony szkoda mi tych wszystkich zwierząt, tych bezdomnych ale też tych na wsi, gdzie głupi właściciele w największy mróz nie wpuszczą ich do domu ani nie włożą im jakiegoś koca do budy
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 18:31   #1695
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Siedze,czytam Was i obrzeram sie dzis mandarynkami
U mnie sniegu BRAK ale szyby musiałam skrobac jak wracałam do domu po pracy,przymroziło
Dziewczyny czy któras z Was zamawiała lampki na choinke z allegro?
Czy takie lampki za 2,80 zł swiecą?
Ceny mają kuszące ale boje sie ze po paru godz przestaną swiecic
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:22   #1696
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Siedze,czytam Was i obrzeram sie dzis mandarynkami
U mnie sniegu BRAK ale szyby musiałam skrobac jak wracałam do domu po pracy,przymroziło
Dziewczyny czy któras z Was zamawiała lampki na choinke z allegro?
Czy takie lampki za 2,80 zł swiecą?
Ceny mają kuszące ale boje sie ze po paru godz przestaną swiecic
Też miałam zamawiać i też się nad tym zastanawiam
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 21:07   #1697
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Dziewczyny u mnie śnieg sypie w najlepsze Jest już biało, zobaczymy czy nie stopnieje. Jeśli nie stopnieje postaram się jakieś foto jutro wrzucić na wątek
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 21:08   #1698
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
Też miałam zamawiać i też się nad tym zastanawiam
Ja bym nie ryzykowała... :P

U mnie gdzieniegdzie jest leciutki "nalot" ze śniegu (:
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:33   #1699
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie śnieg sypie w najlepsze Jest już biało, zobaczymy czy nie stopnieje. Jeśli nie stopnieje postaram się jakieś foto jutro wrzucić na wątek
Pokaż już teraz
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 01:06   #1700
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Haha chce ktoś śnieg i mróz ? Ja mam dość Zgubiłam skrobaczkę do auta...- nie pytajcie czym wieczorem skrobałam dziś szybę
Generalnie zimno jak diabli. Bałam się trochę jeździć bo tak ślisko na drogach ale było ok Zimówki zdały egzamin

Załączam foty z widokiem z mojego okna, niestety zdjęcia robione po południu wiec śniegu o wiele mniej niż rano, rano nawet chodniki były zasypane. ( sorka za jakość ale robiłam telefonem bo nie chciało mi sie aparatu szukać )
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 05:31   #1701
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;23448943]U mnie dzisiaj sypało może przez 10 min...I nic nie osiadło A zimnooooo....!

Kocham zimę i śnieg, ale z drugiej strony szkoda mi tych wszystkich zwierząt, tych bezdomnych ale też tych na wsi, gdzie głupi właściciele w największy mróz nie wpuszczą ich do domu ani nie włożą im jakiegoś koca do budy [/QUOTE]

U mnie też zimno.

Ech, to jesteśmy we dwie...
Mnie zawsze smutno się robi na święta, jak myślę o tych wszystkich zwierzakach za kratkami w schroniskach
Albo jak czytam, ile zwierząt oddają właśnie na święta...
Moja sąsiadka też oddała psa na stróżowanie, którym zajmowałam się przez 6 lat... Płakać mi się chce, bo nie wiem w jakich warunkach przebywa...Zawsze dbałam o niego: dawałam koce do budy, puszczałam na noc z łańcucha, żeby pobiegał, przynosiłam mu ciepłe pulpety w sosiku...Dorzucałam jakąś kiełbaskę, wędlinkę...Nalewałam ciepłej wody. Brałam go do komórki, w której trzymam papugi- zimą im palę w piecu, Maksiu też się ogrzewał...
Normalnie czuję teraz taką pustkę...

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któras z Was zamawiała lampki na choinke z allegro?
Czy takie lampki za 2,80 zł swiecą?
Ceny mają kuszące ale boje sie ze po paru godz przestaną swiecic
Nie zamawiałam, lampki kupuję zawsze na miejscu. Chociaż od długiego czasu pluję sobie w brodę, bo były lampki diodowe za 8 zł, 200 żarówek i nie zamówiłam!!!!!!!!!!!!!!!! !! U mnie na targu kupowałam 50 lampek za 35 zł. A opinie mieli dobre, lampki rozchodziły się jak ciepłe bułeczki...Do teraz mnie trzęsie ze złości...

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Haha chce ktoś śnieg i mróz ? Ja mam dość Zgubiłam skrobaczkę do auta...- nie pytajcie czym wieczorem skrobałam dziś szybę
Generalnie zimno jak diabli. Bałam się trochę jeździć bo tak ślisko na drogach ale było ok Zimówki zdały egzamin

Załączam foty z widokiem z mojego okna, niestety zdjęcia robione po południu wiec śniegu o wiele mniej niż rano, rano nawet chodniki były zasypane. ( sorka za jakość ale robiłam telefonem bo nie chciało mi sie aparatu szukać )


Jak fajnie!!!

Ech, namiastka zimy jest, no nie?

Nie martw się, będzie 'gorzej'
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 07:32   #1702
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie dzis przymroziło w chwili obecnej jest -4
Teraz jeszcze o snieg proszę
Jezeli chodzi o lampki to boje sie zamówic,jak kupie na miejscu to zawsze moge im oddac jak sie zepsują
Ale tyleee ludzi zamówiło u niego ze SZOK,jeden to nawet 350 sztuk
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 07:49   #1703
ziuta89
Raczkowanie
 
Avatar ziuta89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja zamawiałam lampki na allegro. Są śliczne właśnie te za 2,80. Wzięłam sobie fioletowe, niebieskie, czerwone, zielone i te żółte(ale są pomarańczowe) Ja zamówiłąm aż 15 zestawów, bo pozbierałam trochę chętnych. Już się nie mogę doczekać, aż ubiorę choinkę. U mnie w domu zawsze dzień przed wigilią, bo mamy żywą, pachnącą...eh...ale że teraz studiuję w innym mieście to choinka musi być wcześniej :P

aaa i kupiłam sztuczną choinkę 60 cm za 7,99 w PEPCO, są tam też ozdoby za 2,99(komplety bombek, łańcuchy...) Ja ozdoby kupiłam gdzie indziej i będę miała śliczną fioletowo-zieloną choinke. Jak już nie wytrzymam i ubiorę to wstawię zdjęcia.
Zazdroszczę białego koloru za oknem, u mnie spadło i ciapa się zrobiła
ziuta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:04   #1704
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie tez troche sniegu jest Zimno jak diabli, kupilam sobie skorzana kurtke (eko skóra) z futerkiem w srodku i chyba egzaminu nie zda bo juz wczoraj zimno mi bylo! A gdzie tam -10 albo i wiecej!

A co do choinki dziewczyny wiecie moze jak suszy sie pomarancze , cytryny zeby na choinke powiesic ? strasznie mi sie to podoba a boje sie ze te pomarancze sie skurczą... W piekarniku, na kaloryferze czy jak ??
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:20   #1705
kochane
Raczkowanie
 
Avatar kochane
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość

A co do choinki dziewczyny wiecie moze jak suszy sie pomarancze , cytryny zeby na choinke powiesic ? strasznie mi sie to podoba a boje sie ze te pomarancze sie skurczą... W piekarniku, na kaloryferze czy jak ??
Polecam na kaloryferze. W piekarniku bardzo łatwo przypalić.

W Krakowie śniegu nie ma. Podobno ma sypać jutro.
Chcę już jechać do domu piec pierniczki, ale foremki jeszcze nie przyszły
__________________
Niech was nie zmylą wystrzałowe buty, seks i brak rodziców mówiących wam, co macie robić. Dorosłość to odpowiedzialność.
kochane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:33   #1706
missoni
Raczkowanie
 
Avatar missoni
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 198
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie biało! Co prawda śniegu to prawie nie ma ale jest wszystko mocno oszronione. Aż się miło wstawało.
__________________
blame it upon a rush of blood to the head.
missoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:41   #1707
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Proszę o radę. czy wypada obdarować na święta moją panią dyrektor? Nie chciałabym aby to było zobowiązujące. Czy wyglądałoby to na 'podlizywanie się '? Ja ją po prostu bardzo lubię, wyciągnęła do mnie pomocną dłoń, jestem jej wdzięczna. Czy mogłaby to być książka, której poszukuję (mam taką!!) - niestety nie nowa. I czy co jeszcze? Może miniaturka dobrego perfum oprócz książki ?
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:25   #1708
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie mróz był,ale śniegu nadal brak
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 15:47   #1709
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

mysle ze mozesz dac jej cos, tylko zeby faktycznie niewygladalo to na podlizywanie sie przy wreczaniu , z zyczeniami podziekuj tez za okazana pomoc. wtedy nie bedzie nieporozumienia.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

ta wiadomosc jest do " KAROLINA3 "

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

i sory za stylistyke i bledy ortograficzne , cos mi dzis pisanie nie wychodzi.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 15:58   #1710
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Można dołączyć?

Kooocham Święta, mogłabym mieć wigilię co miesiąc i nadal tak samo bym ją uwielbiała. Kiczowate filmy świąteczne bezwarunkowo poprawiają mi nastrój cały rok i znam na pamięć mnóstwo piosenek świątecznych

Mimo, że u mnie w rodzinie nie kultywujemy jakichś mega tradycyjnych obrzędów, uwielbiam tę atmosferę.

Koralina- jeśli szefowa faktycznie Ci pomogła, książka będzie jak znalazł, miniaturka perfum już raczej nie. No i inni pracownicy moga popatrzec na to krzywym okiem
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.