Koty i pudełka :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 23:13   #1
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347

Koty i pudełka :D


http://www.youtube.com/watch?v=2XID_...layer_embedded

Czy ktoś mi wyjaśni czemu koty tak robią?
Czemu mój też robi tak samo?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 23:34   #2
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Koty i pudełka :D

oj, też chętnie dowiem się od kogoś, bo moja kicia robi identycznie
wchodzi zwłaszcza w pudełka po butach i niech ktoś waży się podejść lub ja stamtąd wygonić, od razu atak
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 23:36   #3
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Koty i pudełka :D

Wszystkie możliwe pudełka u mnie też ostatnio jak przyszła pizza, otworzyłam ją to chciała się gramolić do kartonu od pizzy

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

O albo jak na środku pustej podłogi leży kartka papieru, zeszyt, KONIECZNIE musi usiąść na nim nigdzie indziej i to tak żeby nic mu nie wystawało
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 23:39   #4
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Koty i pudełka :D

tak, lubi na czymś kuperek położyć na butach również moja wchodzi też w reklamówki, folie itp.
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 23:39   #5
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Koty i pudełka :D

Moja też tak ma, obserwowałam i doszłam do wniosku, że chce jakoś po swojemu-kociemu zapanować nad czymś, co wydaje jej się w danej chwili najważniejszym obiektem w pomieszczeniu może to być nie tylko pudełko ale sterta ważnych dokumentów, które pojawiły się na stole, gazeta, torba, a nawet buty postawione na środku pokoju będzie robić wszystko aby to zdominować
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 23:51   #6
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Koty i pudełka :D

Oj, mój ma to samo Koniecznie musi usiąść na czymś, gazeta czy siatka na podłodze bądź na stole, on tam musi przycupnąć. Do kartonu oczywiście wejść musi, nie ważne, że się w nim nie mieści, próba położenia się musi być
Nie położy się tam gdzie nic nie ma, rzucę bluzkę na łóżko, on włazi akurat na bluzkę i śpi
Koty w ogóle odwalają tyle dziwnych i śmiesznych rzeczy, przynajmniej mój (;
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 00:32   #7
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Koty i pudełka :D

Moje to samo. Kochają pudełka i czasem do reklamówki potrafią się wcisnąć A ostatnio gdzieś mi znikały na cały dzień w domu i zastanawiałam się gdzie znowu mają kryjówkę. I znalazłam na piętrze za szafą leżała otwarta walizka i legowisko sobie tam urządziły
__________________
Sesja się zbliża...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 04:30   #8
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: Koty i pudełka :D

mój kotek ma tak samo jak mama wraca z zakupów to kot w reklamówce gwarantowany ( zawsze się śmiejemy ze szuka smakołyków dla siebie ) plecak szkolny siostry, futerał na skrzypce, wszelkie kartonowe pudełka, folie, walizka ... norma
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 07:33   #9
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Koty i pudełka :D

MOje uwielbiają włażić do szafy ale nie pusztej tylko z ubraniami i zakopują się w nich
a Wasze kicie tak, charakterystycznie "ugniatają" materiał, czy cokolwiek łapkami bardzo mnie to intryguje, po co to robią
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 07:38   #10
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Koty i pudełka :D

Kota nie mam, ale mój pies robi to samo. Uwielbia siatki, pudełka i ciasne kąty. Jak coś leży na podłodze co nie powinno tam leżeć, chociażby gazeta to zawsze się na niej usadowi.

I zawsze się wpycha a to za jakiś kwiatek, a to pod biurko czy stolik do kawy. Siedzi i obserwuje.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:07   #11
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Koty i pudełka :D

Mój robi dokładnie to samo - a najlepiej jak pudełko jest na niego za małe Przykład na załączonym obrazku

Zresztą Simon's cat też tak robi

http://www.youtube.com/watch?v=EKvNqe8cKU4
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 08:25   #12
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koty i pudełka :D

Ja mam 2 koty i jeden jest przykładem właśnie takiego półgłówa, który wlezie we wszystko w co mu się uda wleźć - nie zostawiam torebek, bo diablica nauczyła się otwierać sobie zamek i wciskać do środka...cokolwiek nie robię - kładzie się na środku i cała zadowolona czeka na imprezę w sensie - Ty mnie pogoń, a ja za sekundkę wrócę

A druga to absolutne przeciwienstwo - leży na fotelu koszulka? Nie położy się na fotelu, na podłodze tylko tam, gdzie w okolicy nic nie leży

A ugniatanie to podobno pozostałość z kocięcego zycia, gdy kociak ugniatał sutki matki, żeby mleko płyneło. U mnie robi to tylko kotka, która bardzo szybko została wzięta od matki, drug,a która wyrosła przy matce nie ma tego w zwyczaju.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:53   #13
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Koty i pudełka :D

Moja kocica uwielbia miski wszelakiego rodzaju, a najlepsza to ta, która stoi na lodówce, więc kocica wskakuje na parapet, potem na lodówkę i siup do miski. Kartony lubi ogryzać - dziurkuje z pełną starannością i profesjonalizmem tak, że perforacja jest niemal idealna. A i zlew lubi, i często okupuje, a zwłaszcza gdy odkręcę jej kran, żeby woda kropelkami leciała - wtedy jest w siódmym niebie
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:08   #14
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Koty i pudełka :D

Koty są urocze z tym włażeniem do pudełek i innych przepastnych obiektów Mój, kiedy jeszcze był młody (bo teraz to już senior ), nie miał takiego nawyku, ale teraz, kiedy się ustatkował, zrobił się taki milusiński, że tylko czyha, gdzie tu szafa otwarta, jakieś pudełko otwarte leży, torba czy plecak z niedosuniętym suwakiem Na początku oczywiście wszyscy się denerwują, ale jak się już ułoży i patrzy przepraszająco i z minką: 'nie przeganiaj mnie...!', to tylko wszyscy wydają z siebie odgłos: aaaach, i Buras może spać z swoim miejscu choćby do rana.

Nie mam pojęcia, czemu koty tak robią. Ale to urocze, oczywiście do czasu, aż czegoś przypadkiem nie zniszczą.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:23   #15
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Koty i pudełka :D

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Moja też tak ma, obserwowałam i doszłam do wniosku, że chce jakoś po swojemu-kociemu zapanować nad czymś, co wydaje jej się w danej chwili najważniejszym obiektem w pomieszczeniu może to być nie tylko pudełko ale sterta ważnych dokumentów, które pojawiły się na stole, gazeta, torba, a nawet buty postawione na środku pokoju będzie robić wszystko aby to zdominować
a najlepiej jakby to był stosik właśnie składanego prania prosto z suszarni... a przy arkuszach to woli raczej wejść pod jak do namiotu
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:34   #16
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Koty i pudełka :D

Moja kicia też raz ułożyła się wygodnie w pustej małej misce i tam spała. Więc chyba wszystkie koty tak maja, tylko czemu? Moja ma jeszcze takie dziwactwo, że jak usłyszy dżwięk domofonu, lub zgrzyt klucza w zamku, to pierwsza biegnie do drzwi i czeka z zaciekawieniem kogo tam niesie. Nie wiem czy koty tak mają, że psy to wiem.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:53   #17
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: Koty i pudełka :D

Skąd ja to znam pudełka, torebki, najwyższa półka w regale itp. mój kot wszędzie musi wejść i od razu udaje ze tam "spi" ostatnio szukałam go po całym domu... okazało sie ze leży na moim laptopie dlaczego akurat tam? a nie ma kanapie obok? no ale nie mogłam sie nawet na niego złościć czesto jak ogladam telewizje siedze na fotelu, kot twardo śpi na kanapie, ide na chwile po coś do picia, jak wracam to juz fotel jest zajęty nie wiem o co w tym chodzi, widać taka kocia natura
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...
Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 10:04   #18
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Koty i pudełka :D

na laptopie bo cieply
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 10:06   #19
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Koty i pudełka :D

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
na laptopie bo cieply
Mój też wpycha się na lapka, gdy trzymam na kolanach. Tyle, że ja myślałam, że jest o niego zazdrosny
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 10:20   #20
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Koty i pudełka :D

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Wszystkie możliwe pudełka u mnie też ostatnio jak przyszła pizza, otworzyłam ją to chciała się gramolić do kartonu od pizzy

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

O albo jak na środku pustej podłogi leży kartka papieru, zeszyt, KONIECZNIE musi usiąść na nim nigdzie indziej i to tak żeby nic mu nie wystawało
nie wiem czemu to robią, ale mój kocur nie odstaje od reszty

na podłodze leży koc, na którym baraszkuje dziecko. kot muuusiał przycupnąć, choćby łapami przednimi. t-shirt? szalik? pudełko? gazeta na stole? jego... wszystko jego. ja tego nie ogarniam
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 10:22   #21
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Koty i pudełka :D

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Moja kicia też raz ułożyła się wygodnie w pustej małej misce i tam spała. Więc chyba wszystkie koty tak maja, tylko czemu? Moja ma jeszcze takie dziwactwo, że jak usłyszy dżwięk domofonu, lub zgrzyt klucza w zamku, to pierwsza biegnie do drzwi i czeka z zaciekawieniem kogo tam niesie. Nie wiem czy koty tak mają, że psy to wiem.
Moja kocica też tak ma Jak mąż wraca z pracy, to pierwsza leci do drzwi, a jak już mąż wejdzie, to ucieka do kuchni
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 10:22   #22
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Koty i pudełka :D

moja też tak robi włazi do pudełek - ale to raczej w formie zabawy, bo nie zasypia tam. siada na zeszytach, kartkach, gazetach, rękawiczkach, czapkach, bluzach, na wszystkim co jest `wyżej`. bo koty lubią siedzieć wyżej

Cytat:
Moja kocica też tak ma Jak mąż wraca z pracy, to pierwsza leci do drzwi, a jak już mąż wejdzie, to ucieka do kuchni
moja też, ale ucieka gdzie popadnie
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 10:37   #23
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: Koty i pudełka :D

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
na laptopie bo cieply
no właśnie laptop był wyłączony i leżał na półce może zaintrygował go ten "czarny prostokąt" i dlatego tam sie polożył a może to jakaś chęć zdobywania? bo nawet jak Tż przychodzi i daje mu obiad to kiciuś nie da mu spokoju dopóki się z nim nie podzieli, nawet jeśli 5 minut wcześniej sie najadł
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...
Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:14   #24
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Koty i pudełka :D

Haha, fajny temat
Moje koty uwielbiają też siedzieć POD czymś. Nie odpuszczą rozłożonej suszarki na pranie ani parasolki.
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:35   #25
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Koty i pudełka :D

Kociczka TŻta też lubi spać na czymś najbardziej na wypranych, wyprasowanych rzeczach, stercie dokumentów albo ściereczce Jest też niesamowicie urocza, gdy prosi mnie o wodę, a pije tylko kranówkę więc wygląda słodko, gdy odkręcam kurek i kicia pije
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:45   #26
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Koty i pudełka :D

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Haha, fajny temat
Moje koty uwielbiają też siedzieć POD czymś. Nie odpuszczą rozłożonej suszarki na pranie ani parasolki.
Mój kot uwielbia siedzieć po rozłożoną parasolką

A kartony to jego miłość
Tylko zobaczy karton to od razu oczka zaciekawione jak tam się wcisnąć Szafy i szafki też muszą być pozamykane. Kiedyś wlazła do nadstawki nad szafą korzystając z płaskiego tv
Ostatnio próbowała wcisnąć się do kartonika od koniaku Niestety tylko głowa weszła
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:08   #27
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Koty i pudełka :D

Cytat:
Napisane przez Banana Pokaż wiadomość
czesto jak ogladam telewizje siedze na fotelu, kot twardo śpi na kanapie, ide na chwile po coś do picia, jak wracam to juz fotel jest zajęty nie wiem o co w tym chodzi, widać taka kocia natura
Moj pies robi to samo. Wlasnie sie ciągle zastanawialam o co w tym chodzi:P często jak ktos wstaje pies zajmuje mu miejsce. Albo nawet jak jestesmy na tym samym lozku, ja za laptopem a pies lezy obok, na chwilę wyjdę, wracam, a pies już za laptopem zadowolony siedzi Nie wiem o co cho
Matka mowi ze moze dlatego ze wygrzane miejsce, ale przeciez jak lezy sobie na wlasnym juz ileś czasu to przecież też ma wygrzane przez siebie
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:09   #28
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Koty i pudełka :D

Paula, śliczna kicia
Mój kot też tak ma, kiedy siedzę przy komputerze, do wygodn śpi koło moinitoraa kiedy na chwilę opuszczę swoje krzesło-on je zajmuje
A co do laptopa, mozliwe że usiadł dlatego że był ciepłyjeszcze niedawno, przyjechałam samochodem i nie schowałam go do garazu tylko postawiłam przed domem, wychodzę za godzinę, a tu koty sąsiadów śpią na masceciepła była to zaęłytylko później łapki są odbite, aże lakier jest żółty, to są widoczne
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:13   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Koty i pudełka :D

Szuflada oraz takie dłuuugie wąskie pudło, chyba po wysokiej półce na płyty CD
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:27   #30
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Koty i pudełka :D

Cytat:
"ugniatają" materiał, czy cokolwiek łapkami bardzo mnie to intryguje, po co to robią
Też słyszałam, że to nawyk z kociego dzieciństwa, kot ugniata, jak jest mu dobrze. Jak jadł sobie mleko matki to przy okazji ją ugniatał i tak mu zostało. Ale ile w tym prawdy to już nie wiem.

Mój kot również wchodzi do wszelkich dziwnych miejsc. Któraś wizażanka miała podpis, że "kot przybiera kształt naczynia w którym się znajduje". Dodatkowo moja kota uwielbia wchodzić pod prysznic i wąchać brodzik. Nie wiem po co, tak już ma.

Pies natomiast gdy zostaje sam w domu bierze w pysk 'podomowe' ubrania domowników, niesie sobie przez całe mieszkanie na sofę i układa się na nich.
Załączam fotki mojej kotki, w zlewie, worku i śpiącej na torebce().
I weź tu zrozum kota

Edit: Na akwarium też sypia, przecież pokrywa jest taaaka cieplutka od żarówki
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2010-11-17 o 12:28
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.